Gdańsk: poniedziałek, 30 listopada 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa sezon 2011-2012

strona 9/34

24 sierpnia 2011, 13:16 / środa
WKS po 10 kolejkach miał 7 (siedem) punktów. Czyli 7 na 33 możliwe. Bardzo możliwe, że i Lechia będzie miała po 10 kolejkach coś koło tego. Poczekamy zobaczymy. Tylko jeżeli, Turnowiecki określa możliwą frekwencję na stadionie po miniaturkach koszulek w samochodach, a wyniki Lechii odnosi do wyników Śląska z poprzedniego sezonu, to doprowadzi to do tego, że do 10 kolejki posada trenera jest bezpieczna bez względu na to jakie będą wyniki i jaki styl gry Naszej Lechii. Nie wiem jak ja to wytrzymam jeszcze przez 6 - 7 najbliższych kolejek. Ciekawe jeszcze ile osób przyjdzie na mecz 11 kolejki Lechia - Amica ?, o ile ta sytuacja nie ulegnie zmianie.
24 sierpnia 2011, 13:24 / środa
Jak to kto przyjdzie ? Koszuli z samochodów :D jeszcze one nie widziały nowego stadionu :D
To tak dla rozweselenia czarnych nastrojów ;)
24 sierpnia 2011, 16:22 / środa
I chuj, teraz to ja do Kielc nie jadę:) Pod wielkim znakiem zapytania stoi też wyjazd do Bielska.. mecz w piątek o 18.. ale stanę na głowie by jechać.
24 sierpnia 2011, 17:36 / środa
Mecz w Kielcach zmieniony termin sobota 18.00
24 sierpnia 2011, 18:36 / środa
"(...) Popularna stała się wypowiedź Piotra Ćwielonga z ostatniego sezonu, który słabą grę tłumaczył tym, że była niedziela, godzina 17 i świeciło słońce. Wszyscy wspominają to z lekką drwiną, a ja szczerze przyznam, że zgadzałem się wtedy z nim w 100%. Możecie powiedzieć “ok, ale przecież o tych godzinach gra się na przykład w Anglii czy w Niemczech”. Owszem. Trzeba jednak pamiętać, że tam grają najlepsi piłkarze, którzy mają takie walory i zarabiają tyle pieniędzy, że taka pogoda im po prostu nie przeszkadza. (...)" wiecej na weszło odnośnik
Szkoda ze to akurat Mila powiedział, ale sie przyznal ze naszym pilkarzykom jak nie posmarujesz to im sie po prostu nie chce lub po prostu brakuje umiejętnosci
24 sierpnia 2011, 18:38 / środa
Lechia nie sprzedaje koszulek meczowych z sezonu 11/12? W sklepie są tylko jednolite białe.
24 sierpnia 2011, 22:30 / środa
8 kolejka
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk - pt. 23.09.2011 godz. 18.00
24 sierpnia 2011, 22:35 / środa
Sprzedaje, ale tylko na wyspach. A strona sklepu internetowego działa jak i cała reszta ;) czyli może kiedyś ;)
28 sierpnia 2011, 18:12 / niedziela
Własnie Probierz chwalił Lechie za wczorajszy mecz, WKS przegrał z zydkami i liga tak jak rok temu będzie wyrównana.
28 sierpnia 2011, 18:20 / niedziela
Śląsk przegrał, Wisła przegrała, jutro punkty straci Legia - taki jest efekt gry polskich drużyn w europejskich pucharach, bo nie potrafią grać w cyklu co 3 dni. Wisła raczej nie obroni tytułu w tym sezonie podobnie jak ubiegłoroczny mistrz, który pomimo niezłej gry w Europie i nie poradził sobie w lidze, a w efekcie zabrakło go w tej edycji europejskich pucharów.
29 sierpnia 2011, 00:03 / poniedziałek
juz widac ze liga bedzie splaszczona w tym sezonie tak jak w poprzednim.To jest szansa dla Lechii,ktora na tle mistrzow polski wygladala naprawde dobrze
29 sierpnia 2011, 00:32 / poniedziałek
Dopiero 5 kolejka, a Ty już wyrokujesz... Pożyjemy zobaczymy. Jak na moje to na rzucanie twierdzeń o charakterze ligi w tym sezonie będziemy mogli porozmawiać dopiero po rundzie jesiennej, gdzie rozegrana zostanie większość meczy z sezonu ligowego i będzie już widać kto o co będzie grać na wiosnę. Mam jednak nadzieję zobaczyć nas w górnej połowie tabeli, ale jeśli mam być szczery to mamy zbyt dużo słabych ogniw w drużynie póki co, a tych nie da się skorygować nawet zimowym okienkiem, więc, skupiłbym się bardziej na Pucharze Polski niż na lidze, gdzie o czołowe lokaty może być bardzo ciężko. Tym bardziej, że Śląsk, Wisła i Legia wiecznie w słabej formie ligowej nie będą.
29 sierpnia 2011, 20:30 / poniedziałek
ŁKS - Legia 1:3. Jakim cudem myśmy z nimi zremisowali? Dobrze, że nam bramki nie strzelili. Strzelili za to Legii. I to jaką!
29 sierpnia 2011, 20:41 / poniedziałek
joł, joł

szósty kwietnia po meczu z nimi: " . . . Muszę przyznać, że zaimponowała mi gra obronna ŁKS-u Łódź. . . ."

tymczasem życie toczy się dalej i . . . każdy im wrzuca ile, jak i kiedy chce
ŁKS w pozostałych czterech meczach traci 14 goli, dobre 3 i pół na mecz,

coż, po protu z nami zagrali wybitnie nie po swojemu, imponująco w defensywie, innego wyjścia nie ma, po prostu nie ma
29 sierpnia 2011, 20:57 / poniedziałek
verde dzis dalem szanse Kafarowi wiec sie wstrzymam z komentarzem, aczkolwiek ubaw po pachy :-)))
30 sierpnia 2011, 19:08 / wtorek
odnośnik powinno byc do poprzedniego sezonu ale życze miłego oglądania i słuchania
1 września 2011, 20:31 / czwartek
Decyzje Komisji Ligi z 1.09.2011:
(...)
Na klub Śląsk Wrocław nałożono karę finansową w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych w związku z nagannym zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu 5. Kolejki T-Mobile Ekstraklasy (szczególne natężenie wulgaryzmów, treści antysemickie i rasistowskie).
(...)
Na klub Śląsk Wrocław nałożono karę zakazu udziału zorganizowanej grupy kibiców w meczach wyjazdowych T-Mobile Ekstraklasy do końca rundy jesiennej sezonu 2011/2012 w związku z szeregiem poważnych incydentów z udziałem zorganizowanej grupy kibiców tego klubu w drodze powrotnej z meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa – Śląsk Wrocław.
1 września 2011, 20:45 / czwartek
Jebać te kurwy z PZPN-u , Prezes Dureń, Kręcina pijak.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!
1 września 2011, 21:25 / czwartek
Skurwysyny dojebały Śląsk :(
Ciekawe kto następny?
W jakim my pojebanym kraju żyjemy?!
1 września 2011, 21:37 / czwartek
Kurwa ciekawe ile ludzie jeszcze wytrzymają. Skoro za nic dostają kary po 50k pln i zakaz wyjazdowy to w końcu rozkurwią jakąś stacje.
1 września 2011, 21:39 / czwartek
"W meczu sparingowym rozegranym w Częstochowie miejscowy Raków pokonał krakowską Wisłę 1:0 (1:0). W drugiej połowie Biton nie wykorzystał rzutu karnego dla zespołu "Białej Gwiazdy". Zwycięską bramkę dla gospodarzy strzelił Łukasz Kowalczyk.

Drużyna Rakowa Częstochowa występuje na co dzień w II lidze zachodniej, czyli odpowiedniku trzeciej ligi. Mecz z aktualnym mistrzem kraju był zatem dla piłkarzy z Częstochowy wielkim sprawdzianem i wydarzeniem oraz jubileuszem 90-lecia miejscowego klubu.

Pierwsza połowa spotkania dość niespodziewanie zakończyła się prowadzeniem gospodarzy. W 26 minucie Raków wyszedł z kontrą trzech na dwóch, piłka trafiła pod nogi Łukasza Kowalczyka, który pięknym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w bramce bezradnego Jovanicia.

Na drugą połowę podopieczni Roberta Maaskanta wyszli bardziej zdeterminowani i już po czterech minutach gry mogli doprowadzić do remisu. W polu karnym gospodarzy faulowany w był Dragan Paljić, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzutu karnego na bramkę nie potrafił jednak zamienić Biton, którego strzał na słupek zdołał sparować bramkarz Rakowa.

W dalszych minutach meczu Wisła ruszyła ponownie do odrabiania strat, ale to nie był dzień piłkarzy "Białej Gwiazdy". Ostatecznie nie zdołali oni pokonać dobrze dysponowanego tego dnia bramkarza Rakowa i sparingowa porażka mistrza Polski z drugoligowcem stała się faktem.

Raków Częstochowa - Wisła Kraków 1:0 (1:0)
Bramki: Kowalczyk 26

Raków Częstochowa: Szramowiat - Pluta, Hyra, Mastalerz, Kmieć, Rokosa, Witczyk, R. Czerwiński, Ł. Kowalczyk, Świerk, P. Kowalczyk

Wisła Kraków: Jovanić - Jovanovic, Bunoza, Chavez, Paljić - Sobolewski, Nunez - Iliev, Garguła, Jirsak - Biton "

zrodlo wp
1 września 2011, 22:08 / czwartek
Ze strony
odnośnik

Fani Śląska na Łazienkowską przyjechali pociągiem rejsowym w 650 osób, w tym skromne delegacje zgód. Przez cały mecz prowadzili niezły doping w asyście bębna. Legii na trybunach 18,5 tysiąca, w tym najlepiej wypełniona Żyleta. Doping gospodarzy na tym meczu bez rewelacji, nie licząc ostatnich 20 minut, kiedy szło im naprawdę nieźle. Po meczu Śląsk sterroryzował pasażerów rejsowego ekspresu do Wrocławia. Policja i sokiści bali się interweniować.

Uważam, że kara jest adekwatna do zachowania kibiców.
Piłka nożna dla Kibiców, a nie dla debili !!!!
1 września 2011, 22:49 / czwartek
Cezar - A kto Ci opowiedział o terroryzowaniu pociągu DEBILU ! Kurwa ręce opadają jak się czyta takich łosi ! Idź poczytaj sobie gówno prawdę na dobranoc może coś nowego o kibicach jeszcze wyczytasz.
1 września 2011, 22:53 / czwartek
Tylko ja się pytam co ma Komisja Ligi do podróży kibiców Śląska pociągiem PKP? Komisja Ligi nie jest uprawniona do wydawania takich zakazów jeżeli wydarzenie nie było bezpośrednio związane z meczem, ani nie odbyło się w obrębie stadionu...szczerze mówiąc powinni się odwołać, gdyż decyzja wg mnie jest kompletnie nie zrozumiała i przekracza zakres uprawnień tejże Komisji...

Co ma Komisja Ligi do PKP?? Wygląda na to, że paragraf już mieli, potrzebowali tylko byle jakiego powodu...
2 września 2011, 07:51 / piątek
do LGPG

Widzę, że zagotowałeś się strasznie ale nie denerwuj się tak mocno, no chyba że jesteś takim samym DEBILEM jak ci co bez powodu terroryzowali pasażerów pociągu.

Nikt mi nie opowiadał o powyższym fakcie. Przeczytałem o tym na stronie, do której zamieściłem link. Jeżeli uważasz, że to bzdura to napisz do autorów tej strony.
2 września 2011, 08:10 / piątek
Cezar - odejdź czasem od komputera i pojedz pociągiem na wyjazd zobaczymy jak spojrzysz na to uczestnicząc w tym. Kurwa terroryzowali, wszystkich pasażerów w jasyr wzięli, torturowali i zniszczyli cały pociąg.
Tak zagotowałem się bo jakim prawem Bracia dostają zakaz po pierdolonych listach z gówna wybiórczego skoro nawet policja i sokiści nie interweniowali w czasie przejazdu tegoż pociągu grozy ? Może nie było potrzeby ? Może ktoś rozdmuchał do granic absurdu normalny pociągowy klimat ? Ale skąd możesz o tym wiedzieć jak na wyjazd nie pojedziesz bo tam grasują bandyci i debile.
Z mojej strony koniec dyskusji - wierz we wszystko co przeczytasz w necie łosiu.
2 września 2011, 08:46 / piątek
do LGPG

Na Lechię jeżdżę od 1995r. i wiem jaki klimat panuje na tego rodzaju eskapadzie.

Kończymy jałowy dialog.
2 września 2011, 08:55 / piątek
Nie kłam pinokio na wyjezdzie Lechii w życiu nie byłeś społeczniaro
4 września 2011, 23:12 / niedziela
Michał Probierz zostanie trenerem ŁKS-u

odnośnik
7 września 2011, 08:50 / środa
odnośnik

Wychodzi na to, że w tym sezonie jeżeli chodzi o frekwencję to Lechia może być najlepsza. Zobaczymy jak będzie na meczu z Górnikiem. Narzekamy na nasz zarząd ale fakt jest taki, że ceny biletów na PGE są w miarę przystępne - zwłaszcza w porównaniu z pyrami czy krawaciarzami z Warszawy.

Nie rozumiem myślenia prezesów w Polsce - chyba lepiej mieć określoną kasę i w miarę zapełniony stadion niż tyle samo i garstkę na trybunach.
7 września 2011, 09:24 / środa
MrLayzzz zarzad "jedzie" na magii nowego stadionu, sami przecieraja oczy ze zdumienia że tyle luda sie pojawilo na pierwszych meczach przy burdelu jaki byl z biletami , braku meczu otwarcia .
Jezeli bedziemy wygrywac i grac o pudlo to moze to sie utrzyma, ale jak widac Legia , Wisła teraz Amica wszyscy traca widownie, jak my zaczniemy tracic to zjedziemy do poziomu 10 tys, a wtedy bedzie koniec Lechii Operatora i pozegnanie z PGE Arena.
W tej chwili od piłkarzy dobra gra, my dorzucimy doping i jak jeszcze zarzad, marketing cos wniosa od siebie to do konca rundy bedzie fantastycznie, w przerwie zimowej wzmocnienia i gramy o puchary.
7 września 2011, 13:34 / środa
Wisła Kraków postanowiła zawiesić w prawach zawodnika na tydzień Patryka Małeckiego. Zawodnik będzie musiał zapłacić także karę finansową - donosi "Wisla.Krakow.pl".

Małecki został ukarany za swoje wypowiedzi po meczu ligowym z Lechią Gdańsk.
7 września 2011, 14:33 / środa
W w końcu nie gramy w poniedziałek. Z Bełchatowem gramy w piątek o 20.30!
7 września 2011, 14:45 / środa
Nareszcie! Porządna godzina!
7 września 2011, 15:00 / środa
Klasyfikacja T-Mobile Ekstraklasy po 5. kolejce pod względem średniej kibiców na mecz:
1. Lechia Gdańsk - 28 534 (2 mecze, łącznie 57 068)
2. Legia Warszawa - 18 043 (2 mecze, łącznie 36 086)
3. Wisła Kraków - 13 187 (2 mecze, łącznie 26 375)
4. Cracovia Kraków - 11 050 (2 mecze, łącznie 22 110)
5. Korona Kielce - 8 178 (2 mecze, łącznie 16 374)
6. KGHM Zagłębie Lubin - 7 926 (3 mecze, łacznie 23 777)
7. Śląsk Wrocław - 7 500 (3 mecze, łącznie 22 500)
8. Widzew Łódź - 6 550 (2 mecze, łącznie 13 100)
9. Ruch Chorzów - 5 000 (3 mecze, łącznie 15 000)
10. Jagiellonia Białystok - 3 919 (3 mecze, łącznie 11 758)
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3 567 (3 mecze, łącznie 10 700)
12. Górnik Zabrze - 3 500 (3 mecze, łącznie 10 500)
13. Polonia Warszawa - 3 075 (4 mecze, łącznie 12 300)
14. Lech Poznań - 3 000
15. PGE GKS Bełchatów - 2 500 (2 mecze, łącznie 5 000)
16. ŁKS Łódź - 525 (2 mecze, łącznie 1 050)
7 września 2011, 18:57 / środa
No to wreszcie w świetle jupiterów Lechia pokona po raz pierwszy LZS Bełchatów.
8 września 2011, 13:29 / czwartek
Podbeskidzie nie wpuści kibiców Lechii

Podbeskidzie Bielsko-Biała postanowiło, że nie przyjmie na swoim stadionie kibiców Lechii Gdańsk podczas spotkania 8. kolejki Ekstraklasy.

Bielszczanie podjęli także decyzję, że meczu na ich stadionie nie obejrzą kibice Ruchu Chorzów.

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jak nie policja czy pzpn to teraz kluby .
8 września 2011, 13:33 / czwartek
Przecież to jest kurwa jakaś paranoja.. Najbliższy możliwy dla mnie wyjazd jest do Lubina, choć kto wie co do tego czasu jeszcze wymyślą.

Zostaje jeszcze wyjazd na PP:) Chyba będzie się trzeba zmobilizować:)
8 września 2011, 14:07 / czwartek
Ciekawe czy do Kielc pojedziemy..
8 września 2011, 14:12 / czwartek
kluby mają prawo bez podania przyczyn nie wpuścić kibiców gości jeśli ich Klub(stowarzyszenie ) nie ma podpisanego porozumienia z E-Klasą. W tym momencie żadna ekipa nie ma podpisanego porozumienia więc nie ma co sie za mocno nastawiać na wyjazdy.
8 września 2011, 15:26 / czwartek
slot Kielce to nas napewno nie wpuszczą byle by choc jedna osoba z Wisły u nich nie zawitała...
8 września 2011, 15:59 / czwartek
odnośnik
Za takie coś powinna być degradacja z powrotem do 1. ligii
9 września 2011, 09:09 / piątek
ja wlasnie w tym temacie koledzy przeczytalem ostatnio :

"Zarząd Spółki TS Podbeskidzie, działając w oparciu o Uchwałę Zarządu Ekstraklasy S.A., dotyczącą zasad przyjmowania kibiców drużyny gości na zawodach organizowanych przez Ekstraklasę S.A., wobec braku porozumienia pomiędzy oficjalnymi Stowarzyszeniami Klubów Kibica Ruchu Chorzów i Lechii Gdańsk z Ekstraklasą S.A. postanowił o nieprzyjmowaniu kibiców wspomnianych zespołów na mecze odbywające się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej" - oświadczenie tej treści wydał klub z Bielska Białej.

o co chodzi z tym porozumieniem , wiem ze jak nie bedzie podpisane to nie ma wyjazdow , ale moje pytanie jaet takie czy wiecie dlaczego Stowarzyszenia nie podpisuja , cos jest w tresci ? pytam z ciekawosci jesli ktos cos wie na ten temat tp prosze o info

pozdrowienia z manchester dla wszystkich KIBICOW LG
9 września 2011, 13:43 / piątek
Kibice Lechii i Śląska nie pojeżdżą w tej rundzie za wiele na wyjazdy.

W zeszłym tygodniu Śląsk Wrocław został ukarany przez Komisję Ligi zakazem wyjazdowym do końca rundy jesiennej.

W dniu dzisiejszym fani Lechii Gdańsk dowiedzieli się, że nie dane im będzie udać się do Bielska-Białej oraz Kielc. Nie oglądną na żywo meczu z Koroną z takiego samego powodu jak my - negatywna decyzja policji.

Także Podbeskidzie nie wpuści kibiców Lechii(oraz Ruchu Chorzów)

Klub z Bielska-Białej po meczu z Koroną Kielce został ukaranu za zachowanie ochrony względem przyjezdnych, oraz za nieodpowiednie przygotowanie sektora gości. Wychodzi na to, że w celu uniknięcia podobnych sytuacji działacze "poszli" na łatwiznę i nie będą wpuszczać przyjezdnych.

Info www.skwk.pl

Jednym słowem żenada.
9 września 2011, 21:34 / piątek
Murawa w Poznaniu* bez zmian :))
9 września 2011, 21:45 / piątek
nie zdazyla sie ukorzenic :-)
ale amica jest cienka, siadla cala druzyna, gwizdy coraz glosniejsze ciekawe kto wysle pilkarzykow na Warte :-)
Wisła bardzo dobrze, ale musza strzelic brame przy tylu sytucjach jakie mieli, zeby to na nich sie nie zemscilo
10 września 2011, 01:04 / sobota
To tych co nas nie wpuszczaja tez nie wpuszczac i tyle w temacie
10 września 2011, 14:57 / sobota
Oglądam mecz GKS - Widzew i przed chwilą Buzała będąc sam przed bramkarzem posłał piłkę 10m nad bramką... Jak widać nie tylko u nas marnował wymarzone sytuacje.
10 września 2011, 17:42 / sobota
Korona liderem... a miało nie być powtórki wyrównanej ligi :)
10 września 2011, 18:03 / sobota
Damy rade ! Bedziemy Slaskiem z tamtego sezonu :) Zobaczycie !
TYLKO LECHIA!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.377