Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 1/24

29 maja 2011, 19:52 / niedziela
Niestety, takie życie. Sympatyczny z Ciebie gość, Pomorzanin, nawet może i Lechista. Ale życie jest nieubłagane. Przepierdoliłeś, jak sam zaznaczyłeś, "najważniejszy tydzień w historii Lechii", do tego nie wypełniłeś nawet planu minimum. Kibice Lechii są wymagający, szansa na puchary była jak NIGDY, ale przepierdoliłeś mecz w Łodzi, którego nie mogłeś przepierdolić. Lub nie zmotywowałeś wystarczająco piłkarzy. Na jedno wychodzi. Borek też był i jest Lechistą, w swoim czasie zajął wysokie miejsce z Lechią, ale jednak przejebał wtedy awans. Twój czas też Kafar nadszedł, Lechia ma się piąć wyżej, Twoja dymisja jest ku temu krokiem.
29 maja 2011, 20:08 / niedziela
To kogo proponujesz zamiast Kafara? Wg mnie narazie nie ma kandydata
29 maja 2011, 20:12 / niedziela
Franek Smuda.
Za 2 mecze leci ze stołka,na Jego miejsce Lenczyk a Franio na Ergo Hestia Baltic Amber Hevelius Arenę
29 maja 2011, 20:12 / niedziela
Ryszard Tarasiewicz
29 maja 2011, 20:16 / niedziela
Już sam nie wiem czyja to wina, piłkarzy czy Kafara, że piłkarze siedli po 15 minutach meczu w którym mogli wygrać z 3 do zera. Każdy kto troche gra w pilke wie że po szybko straconej bramce wystraczylo przycisnac to jebane zaglebie i wbic im jescze jedną i był spokoj. A tak siedli pilkartze kompletnie! Jak tak można? przetsac grac po kwadransie. Nie rozumiem. Ale nie ma co - w calym sezonie emocje byly zajebiste i za to dzieki
29 maja 2011, 20:18 / niedziela
Dotychczas mówiłem delikatnie Tomaszu Kafarski odejdź. Teraz powiem dobitniej i wyjebane mam na wasze płacze ... Tomaszu Kafarski wypierdalaj. Wypierdalaj jak najdalej. Jesteś zjebem, który zaprzepaścił największą szansę Lechii od 27-miu lat. Spierdalaj kutafonie. Acha .... żeby nie było nieporozumień ... wyjebane mam na wasze przyszłe płacze forumowi "współpisacze" .
29 maja 2011, 20:18 / niedziela
Josep Guardiola podobno bedzie wolny bierzmy go!:)
29 maja 2011, 20:19 / niedziela
Moja propozycja to Bobo Kaczmarek. Ktoś inny, wcześniej proponował np. Tarasiewicza. Wisła wzieła Maaskanta i wygrała mistrzostwo. Niestety, Kafar zawiódł po kurwa całej lini i to trzeba powiedzieć. Planem min. były puchary, lub no może takie odpuszczone przez kibiców 4 miejsce, chociaż to kompletna kurwa porażka jak kibice odpuszczają to, co można zdobyć. 3 w tabeli Lechia, grała kurwa z 10 Widzewem i w tych okolicach Zagłebiem i oba mecze przejebała.To jest tragedia. Kafar miej honor i odejdź. Zarząd nie śpij.
29 maja 2011, 20:25 / niedziela
Fornalika z Chorzowa brać.
29 maja 2011, 20:26 / niedziela
Michał Probierz
29 maja 2011, 20:27 / niedziela
Warto wspomnieć, że za kadencji Kafarskiego miała chyba najlepszy sezon w ekstraklasie. Jest progres z sezonu na sezon i gołym okiem widać, że Lechia zrobiła znaczące postępy. W polskiej lidze żadna zmiana trenera nie pomoże (takie przeskakiwanie trenerów z klubu na klub). Co takie mienianie trenerów da? NIC. Podobnie jak w Polonii w-wa - tylu trenerów, a klub jest na poziomie ligowego średniaka. Zwolnić Kafara i co dalej? Beztalencie Maciuś Skorża :lol:?
29 maja 2011, 20:29 / niedziela
Zmiana trenera nic nie daje? To sprawdź wyniki Śląska za Tarasiewicza i za Lenczyka, porównaj jak punktowała Craxa za Ulatowskiego i Szatałowa.
29 maja 2011, 20:32 / niedziela
na trenera tylko Kubickiego...
29 maja 2011, 20:34 / niedziela
Gdy budujesz dom i widzisz że ekipa nie wykonuje kolejnego etapu robót to ekipe wypierdalasz nie zastanawiając się że ładnie położyli ci kafelki. Kafarski drugi raz z rzędu nie wypełnił celu, na który sam się zgodził pora na zmianę.

Ostaszewianin o jakim progresie mówisz, mi się wydaje że wynik w poprzednim sezonie był identyczny. No ale co ja wiem.
29 maja 2011, 20:34 / niedziela
tak tak tak zwalniajcie Kafara , mówcie kto na Jego miejsce , bo Wy przecież Wiecie Najlepiej . Tylko przypomnijcie Sobie mecze z Górnikiem , Legią , czy z Wisłą na wyjeźdźie , Dojście do półfinału PP , a przedewszystkim styl Gry Lechii . No chyba , że Uważacie , że za Koali graliśmy Lepiej ;)
29 maja 2011, 20:37 / niedziela
Progres jest w zdobyczy punktowej i bramkach. A te 8 miejsce to trochę na "własne życzenie"...
29 maja 2011, 20:38 / niedziela
Zaraz przecież Małysz i Kubica narzekają na brak zajęć.Dawać ten duecik,.W rundzie jesiennej przeskoczymy na lidera a wiosną odjedziemy jeszcze bardziej.
29 maja 2011, 20:42 / niedziela
dla Mnie jeśli kafar miałby zostac, to trzeba dobrac mu dobrych trenerów pierwszego zespołu tym bardziej trenera siłowego, sorry ale trzeba zmienic sztab. Kafar jest nadetym Kaszubem ale i tak go lubimy, jesli nie będzie zmiany w sztabie to Kafar powinien wypaśc z gry z całym szacunkiem ale po raz drugi mamy gówno na koniec sezonu.
29 maja 2011, 20:42 / niedziela
czlowieku ale w tym roku wszystkie zespoly ktore beda graly w pucharach moze poza Slaskiem graly taki piach ze jakies azerbejdzanskie malpy rozniosa nasze druzyny w pyl, Wisla jest najgorszym mistrzem od kilkunastu lat tak twierdza wszyscy, Legia skorzy na ostatnie kolejki sie spiela zeby pozegnac go bo wiadomo ze nowy trenejro, Probierz podaje sie do dymisji po porazce z Wisla chociaz ciagle walczyl o puchary, tylko Lenczyk tak naprawde pokazal co to znaczy zaciecie i zgranie zespolu...

Skoro Lechia majac przecietny sklad i kilkanascie wtop potrafila byc w walce o europejskie puchary na kolejke przed koncem to cos tu chyba jest nie tak ? No chyba ze faktycznie to jest niespodzianka ze nas niema w pucharach...
29 maja 2011, 20:42 / niedziela
Przestanmy płakac, Kafar dobrze robi swoją robotę, nie wyszło bo mamy słabych grajków, jeden prawy obrońca, brak napadziora a my chcemy w pucharach, zespół zrobiony za free to i tak dobre miejsce, nie mamy zespołu na pierwsza 3 takie są fakty !!!!!!
29 maja 2011, 20:47 / niedziela
Kafarski nie wykonał planu - racja. Ale czy tylko on jest temu winien? Czy to on odpowiada za politykę transferową? Czy to on określa takie "ambitne" cele jak miejsce od 4 do 6? Czy to on wreszcie biega na boisku?
Nie można więc na niego zwalać całej winy.
Nie chcę go zbytnio bronić, ale też i nie potępiam w całości.
Ale ważniejsza jest inna kwestia - co nam da wymiana trenera? Bo ja śmiem twierdzić, że nic. Jakoś nie sądzę żeby pracą w Lechii był zainteresowany Mourinho czy Guardiola. A zamiana na jakiegokolwiek trenera z E-klasy będzie jak przysłowiowa zamiana siekierki na kijek. No, z jednym wyjątkiem - jeśli by się Lenczyk nie dogadał ze Śląskiem i był wolny, to ja bym go brał bez zastanowienia.
Ale żadnego innego polskiego trenera - nie.
Dlatego nie widzę na razie dla Kafarskiego alternatywy (no chyba, że znalazłby się jakiś trenejro z zagranicy, tylko kto?)
29 maja 2011, 20:49 / niedziela
Z tego co pamietam to Kafarski w ktoryms okienku byl tym decyzyjnym i stwierdzil ze nikogo do skladu mu nie trzeba no ale moze mi sie to przysnilo...

a trener z zagranicy... moze Nowak z USA ? ;d
29 maja 2011, 21:12 / niedziela
nie chciałem o tym (po raz kolejny) pisać bo nie czas (akurat nie dzisiaj) ale......kurwa, panowie, przecież to bylo do przewidzenia.
Ubiegłoroczny i obecny puchar, postawy na wiosnę, brak wzmocnień w zimowym okienku. Mało? Tak, tak, macie rację, znowu jakieś teorie spiskowe:))....
A mi brakuje faceta jajami coś ala Lenczyk, ktory potrafi wbrew woli działaczy....chyba, że teorie "Fana" o kant tyłka....
29 maja 2011, 21:12 / niedziela
jak Kafarski zostanie z tym jego 4-5-1 i "zabraklo ostatniego podania" to nawet 10 tys. nie przyledzie na baltic
29 maja 2011, 21:18 / niedziela
Śląsk nie zrobił wzmocnień, ale z Lenczykiem ugrał wicemistrzostwo. My niestety Lenczyka na Kafara miejsce nie mamy. Kafarski i tak z tego zespołu, według mnie, wycisnął ostatnie soki. Jeżeli nie ma się kim grać, a dodatkowo sprzedaje się Buzałę i Zieńczuka, to wyniki są jakie są. Jak Traore nie zostanie to walczymy o utrzymanie w nast. sezonie.
29 maja 2011, 21:19 / niedziela
KANDYDAT:? a kto ryja darł dzisiaj ??? TOMASZ KAFARSKI
ja jestem za !!!!!
29 maja 2011, 21:27 / niedziela
Probierz albo Kafar ! Nikt inny
29 maja 2011, 21:34 / niedziela
vrsone a kim ty kurwa jesteś że wypierdalasz Kafara?
Wypierdalaj z takimi textami razem z innymi "oszołomami"
29 maja 2011, 21:42 / niedziela
Odczepcie się oszołomy od Kafara .
Ja wiem że na 100% on nadal będzie trenerem w przyszłym sezonie .
I bardzo dobrze . Konsekwentnie buduje tą drużynę i myślę że po dokonaniu ( oby !!!) 3-4 wzmocnień w przerwie letnie , w przyszłym sezonie załapiemy sie do europejskich pucharów .
29 maja 2011, 21:49 / niedziela
Jestescie dupki, ze nadal wierzycie Kafarowi i jego "braku ostatniego podania", buhahahahaha.
Z Kafarem za rok znowu moze max 8-e miejsce, jesli nie walka o utrzymanie;-))))
Ale coz kazdy zyje w tym swiecie jakim chce go widziec, trenerow mamy w Polsce w brod!
Zycze powodzenia i wiary o Wielka Lechie (ja ja mam), ale nie z tym trenerem!!!
Kafar OUT, now!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29 maja 2011, 21:50 / niedziela
TOMASZ KAFARSKI i wara od niego barany.
29 maja 2011, 21:50 / niedziela
Ja bym na dzień dzisiejszy 3 wymienił w trybie awaryjnym (czyt natychmiastowym)
a na Surmę i Nowaka trzeba szukać zamienników bo z racji wieku mogą się skńczyć w każdej chwili. Na dzień dzisiejszy są motorem napędowym Lechii ale nie wiadomo jak długo jeszcze.
29 maja 2011, 21:51 / niedziela
3-4 wzmocnienia? chyba ławki najpierw, bo jej nie mamy.
do tego ze trzech zawodników do podstawowego.
Prawda jest taka, że w dwóch ostatnich kolejkach przejebaliśmy wszystko jak się dało.
Wstyd, ale czy mamy cały czas grać 14 zawodnikami?
Sypać trzeba groszem... a Buval na przestrzeni całego sezonu gral dobrze, ladnie się zastawial, podawal i ściągał uwagę obrońców. jesty tylko jedno ale... gral nie skutecznie, ato go przekreśla jako napastnika.
Pozdro
29 maja 2011, 21:55 / niedziela
Tomasz Kafarski będzie naszym Fergusonem, więc MUSI zostać!!!
29 maja 2011, 21:55 / niedziela
Guardiola gość też w trenerce gość z nikąd. Ale kasa na transwery i co zrobil. A nasz "Murinio" kasy nie ma. Kafar zostań!!!!
29 maja 2011, 21:59 / niedziela
mimo ze wiekszosc sezonu mialem pretensje do Kafara, jakos nie wyobrazam sobie teraz kogos innego na jego miejsce, no chyba ze wolny bedzie Sep Guardiola lub Orest Lenczyk.

TYLKO LECHIA!

ps. też krzyczałem "Tomasz Kafarski"!
29 maja 2011, 22:01 / niedziela
Podzielam zdruzgotanie , ale zostań , najlepsza nauka na błędach . Żadnych wynalazków typu Straka , Nowak czy reszta . Jeśli już to z UK , Holandii bądź Portugalii . Lechia musi grać widowiskowo , tak nas Kafar nauczył .
29 maja 2011, 22:04 / niedziela
Żal dupe sciska jak widze,że są tacy ludzie co krzyczą Kafarski odejdź,a z drugiej strony proponują na trenerke jakichś Tarasiewiczów, Kubickich czy Probierzy.. To jest właśnie obeznana brać. Nic tylko pogratulować. Widać,źle życzycie Lechii, i szybko byście chcieli dołaczyc do śledzii, i przebić ich miano najładniejszego stadionu w 1 lidze.
29 maja 2011, 22:06 / niedziela
Myślę, podobnie jak Leszeklv.. on nas tego nauczyl... nie wszystko mu poszlo jak chcial, ale niektóre kolejki w wykonaniu LG były super.
29 maja 2011, 22:08 / niedziela
Będą lepsi piłkarze, będą lepsze wyniki - proste. Przestańcie jebać Kafara..
29 maja 2011, 22:13 / niedziela
"...Smuda" dawno tak się nie uśmiałem - najgorszy trener w dziejach reprezentacji, już nawet nie chce mi sie liczyć o ile pozycji spadliśmy za jego "rządów", obraziłby się na pół składu i grać musielibyśmy rezerwami.
Kafar to młody trener i uczy się na każdym błędzie, dałbym mu jeszcze jedną szanse.
Lechia jest dopiero trzeci sezon w ekstraklasie, drużyna cały czas się buduje, dajmy im jeszcze trochę czasu, być może by było inaczej gdyby nie kontuzje - ale to jest sport i z końcowym wynikiem trzeba się pogodzić. Emocje były do końca, ale nie o to jak zawsze w latach `80-tych czy się utrzymamy, tylko drugi rok z rzędu jak wysoko zajdziemy. Po przegranych meczach też przeklinałem jak szewc, ale nie stawiałem całej drużyny łącznie z trenerem przed plutonem egzekucyjnym. Kafar zostaje, kosmetyka w każdej linii i będzie dobrze.
29 maja 2011, 22:21 / niedziela
Temat do kasacji. NAstepny chcial zrobic kariere na forum ... przy wygranej z Zaglebiem ta sama osoba co zalozyla ten temat zapewne ucielaby druga polowe tresci tego tematu. I jak widze jak ktos tutaj rzuca nazwiskami tupy Tarasiewicz Smuda czy PRobierz.... haha niezly kabaret , Tarasiewicz predzej by Buvalowi palec wsadzil w tylek niz ten by zaczal strzelac gole. Potrzeba lepsztych grajow na niektore pozycje a nie zmiany trenera bo Lechia akurat grala bardzo dobra pilke caly sezon. No ale sami sobie balon napompowaliscie to teraz placzcie.
29 maja 2011, 22:23 / niedziela
Lechia grała przez dużą część tego sezonu bardzo ładną piłkę. Dlatego zostawiłbym Kafara szukając jednocześnie... skuteczniejszych wykonawców, bo zdecydowanie (poza Traore i Nowakiem - bo to pomocnik) brakuje nam bramkostrzelnych zawodników.
29 maja 2011, 22:27 / niedziela
Co do Kafra jak widać zdania podzielone - ale jedno tylko małe ale... obarczenie wynikami zespołu TYLKO I WYŁĄCZNIE Kafarskiego to duży błąd a przede wszystkim spłaszczenie tematu. Tak, to oczywiste zwolnić trenera, najprostsze i najbardziej popularne rozwiązanie. Tylko jak parę osób już pisało - Kto za Kafara?? Ja w polskiej lidze nie widzę takowego na dzień dzisiejszy (Lenczyk - ok, ale nikt nie da gwarancji że zrobiłby w Lechii progres wyników, aczkolwiek od dawna mam sympatie do niego). Albo trener z zagranicy albo Kafar zostaje.

Druga sprawa - pytanie nad którym do teraz się zastanawiam - czy Kafarski wycisnął z nich wszystko co mógł czy można było osiągnąć mimo wszystko z tym składem więcej... moim skromnym zdaniem problemem tej drużyny jest psychika. Granie w kratkę... pokazuje ze ta drużyna ma potencjał (mniejszy/większy ale ma), jeden mecz zajebisty po czym seria dwóch-trzech średnich/słabych i znowu zajebiste spotkanie.

Trzecia sprawa, wydaje mi się nie mniej ważna to strategia budowy klubu. Czy trener ma być tylko trenerem czy zarówno dyrektorem sportowym? Jakie ma mieć kompetencje i za co odpowiadać w klubie?

Koniec sezonu, jest trochę czasu na ochłonięcie i stawianie kolejnych cegiełek pod budowę "Lechii Naszych Marzeń" czego sobie jak i wszystkim kibolom, piknikom, fanatykom etc życzę ;-)
29 maja 2011, 22:52 / niedziela
Popełnił wiele błędów. I zajęcie 6 miejsca wcale by mojej opinii nie zmieniły. Trzeba sobie zadać pytanie czy Kafar jest wszystkiemu winien ? Czy właściciel, klub i my kibice zrobiliśmy wszystko aby ten sezon był lepszy ? Mam co do tego poważne wątpliwości.
29 maja 2011, 22:55 / niedziela
było skandowanie Tomasz Kafarski, ale to było na pożegnanie

jak ma Honor i wie co to jest to jutro poda się do dymisji i odejdzie
Nie wykonał po raz drugi założonego planu i powinien go kuchar wyjebać albo są parą?

trzeba wiedzieć kiedy ze sceny trzeba zejść
29 maja 2011, 22:57 / niedziela
Do tego,trzeba miec jaja
29 maja 2011, 23:07 / niedziela
Trenera mamy dobrego i on musi zostac!! Brakuje nam druzyny czyli zawodnikow po rundzie jesiennej odszedl pinokio i to jego brek w defensywie jest az nadto widoczny. Trener gra tym co ma a nie ma zbyt duzego pola do popisu tym bardziej ze kontuzje naszych grajkow nie oszczedzaly. Kafrar zrobil dobra robote zeden inny trener nie zrobil by z ta druzyna tyle co on> Kafar zostaje potrzeba wzmocnien w skladzie! Do wyjebania jest tylko ten co zalozyl ten temat!!!
29 maja 2011, 23:22 / niedziela
mamy 8 miejsce zostalismy wyjeb.ni na maksa przez treneiro i grajkow skoro oni maja wyjeba.e na mnie to ja mam wyjeba.e na nich i nie chce mi sie dalej pisac
29 maja 2011, 23:24 / niedziela
vrsone sam se odejdź!
TEMAT DO KASACJI!!! Kafar to świetny trener i jak tylko odejdzie z Lechii od razu rzucą się na niego jak hieny kluby z ekstraklasy! Nie ma mowy o odejściu! panie trenerze pełen szacunek i poparcie dla pana! Niech Pan nie odchodzi z Lechii!!! Zrobil Pan kawał dobrej roboty z tym klubem
 
1 2 3 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.481