Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 10/24

17 sierpnia 2011, 11:03 / środa
lechia t29 Kafarski nie poda się do dymisji bo jest przekonany, że w Lechii wykonuje świetną robote i ma super zespół. On w to naprawde wierzy więc sam nie zrezygnuje.
17 sierpnia 2011, 11:04 / środa
..."do pełni szczęścia zabrakło zwycięstwa..." brawo Panie Trenerze,słuszna uwaga,jakim trzeba być światowej klasy socjologiem by taki wniosek wysnuć tuż po inauguracji w PGRze. Na moje tymi słowy to się Pan śmieje prosto w twarz kibicom, zarządowi, sponsorom etc. Szykuj Pan kolejne piękne frazy na poniedziałek, bo cienko to widzę. Tylko proszę coś mądrzejszego bo ostatnia pomeczowa konferencja to obraz żałosny. Z takimi bzdurami to do Gmocha niedaleko a to już jest groźne. Subiektywnie oceniając to ja już nie ufam Kafarskiemu,cierpliwość się wyczerpała i nikt mnie nie przekona że jest inaczej!!!
17 sierpnia 2011, 11:23 / środa
A czy to przypadkiem Kafarski nie nagral tej piosenki "Jestem zbyt zajebisty"?
17 sierpnia 2011, 13:43 / środa
Brak slow ale niestety my nie mamy na to wplywu :(

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE....?? a moze nasz trenejro mysli ze to o nim ?? a nie o naszej LECHIJCE ?
18 sierpnia 2011, 15:44 / czwartek
Kabaret Kafar prezentuje:

"Wszystko wskazuje na to, że w poniedziałek do kadry zespołu wróci kapitan Lechii Łukasz Surma, który już odpokutował karę za czerwoną kartkę w spotkaniu z Polonią Warszawa.
- Jest wielkie prawdopodobieństwo, że Łukasz będzie w składzie przyznaje Kafarski. W ostatnich dwóch meczach brakowało jego doświadczenia i zaciętości w grze. Chociaż muszę też powiedzieć, że para Machaj - Pietrowski udowodniła, że jest przed nimi duża przyszłość mówi na zakończenie szkoleniowiec Lechii."

Albo to jest nowy skecz albo początek choroby umysłowej.

Może Surma będzie w składzie, a para Machaj - Pietrowski udowodniła, że jest przed nimi duża przyszłość. Spadłem z krzesła.

AVE LECHIA
18 sierpnia 2011, 15:55 / czwartek
"Chociaż muszę też powiedzieć, że para Machaj - Pietrowski udowodniła, że jest przed nimi duża przyszłość"

Można powiedzieć, że Kafar ma połowiczną rację ;)
18 sierpnia 2011, 16:01 / czwartek
Kafar, zapraszam do okulisty bo jakies problemy ze wzrokiem sie przyplataly.
18 sierpnia 2011, 16:12 / czwartek
Czy Kafarski ma jakieś powiązania z Pietrowskim i Dawidowskim? Nie wiem jakieś koneksje rodzinne, towarzyskie, czy o co chodzi?
18 sierpnia 2011, 17:16 / czwartek
Dawidowski kosi mu trawę a Pietrowski chodzi z dzieciakami na spacery ;-)
18 sierpnia 2011, 17:20 / czwartek
po 30 % pensyji oddają to grają:) a tak na poważnie ( info z wiarygodnego źródła ) jak piłkarzyki mają graći mieć formę, skoro po meczu ze sracovią impa była że ho ho.... ( Benson i Nowak ledwo nogami przebierali )...
18 sierpnia 2011, 17:22 / czwartek
impra*
18 sierpnia 2011, 17:23 / czwartek
średnio wieże w takie dobre tajemnicze źródła ;) no offense.
18 sierpnia 2011, 18:30 / czwartek
Powaznie obawiam sie, zebym nie doznal na meczu z LKS szoku jak Machaj wyladuje na lawie a Pietrowski bedzie gral w podstawowym skladzie.
18 sierpnia 2011, 18:50 / czwartek
To byłby gwóźdź do trumny Kafara... wg Kibiców bynajmniej ;)
18 sierpnia 2011, 19:01 / czwartek
Mam nadzieję że bufon ogląda mecz ległej i już mu we łbie dudni że takiej szansy jak w zeszłym sezonie na pojechanie ich w pucharze już nie będzie. Zresztą jak pisałem wcześniej w tym roku już nie będzie tak słabej i wyrównanej ligi jak w zeszłym sezonie.
I jeszcze kwiatek z jego przemyśleń przed meczem z zespołem który zbiera baty od każdego :
"..... Zero punktów i zero strzelonych bramek na koncie ŁKS po trzech pierwszych kolejkach T-Mobile Ekstraklasy nie mogą uśpić czujności Biało-Zielonych. Ale nie ma wątpliwości, że w poniedziałek Lechia w pojedynku z łodzianami musi walczyć o pierwszą wygraną w tym sezonie i jest faworytem spotkania ......... ŁKS w cuglach awansował do T-Mobile Ekstraklasy i ma w składzie wielu doświadczonych piłkarzy. Jego sytuacja w tabeli i wyniki nie mogą nas uśpić ......... Wyrównana kadra, na pewno doświadczony atak Mięciel - Saganowski. "
Chłopie ogarnij się w końcu bo ja nie wiem czy mamy się bać czy jesteśmy faworytem. Według niego to wszyscy mają wyrównaną kadrę 27 zawodników. Jak on może zmobilizować zespół jak już szuka wymówki. Tu nie ma co pierdolić farmazonów tylko kopaczom wbić do łba że przyjeżdża do nas ogórek i mamy zaaplikować im min 4 - 5 bramek i odesłać w drogę powrotną do domu.
Kurwa przecież z taką grą jak jest obecnie to Wisła, legła, amika to nas rozjadą w chuj.
18 sierpnia 2011, 19:13 / czwartek
Wisła i Legła może beda w LM i LE wiec jest szansa ze nas oszczedza i bedzie tylko 2:0, ale Amica ....
Ja mam nadzieje, że po remisie czy przegranej z ŁKS Kafar odejdzie, mam także nadzieję że w takim przypadku piłkarzyki kjeżeli zagrają jak ostatnio to nie dostaną podziękowań od młyna jak ostatnio, bo się im nie należały, po raz kolejny pokazali, że większość z nich ma nas w dupie, mecz zagrali na stojąco bez walki, tak jak koncowke poprzedniego sezonu i słusznie należały im się gwizdy.
18 sierpnia 2011, 20:08 / czwartek
pięknie, pięknie panowie...

Czy wygrywasz czy nie..

heh..
18 sierpnia 2011, 20:24 / czwartek
Należę do osób, które rozróżniają to co w sercu od tego kto biega na boisku i jak się prezentuje i nigdy za granie na stojąco i odwalanie "panszczyzny" nie zaspiewam "Czy wygrywasz czy nie.." ja nie mam potrzeby przybijania piątek piłkarzykom, przychadzę na mecz i oczekuję od nich takiego samego zaangazowania od nich w grę jakie daję ja w doping, a ja jeszcze za to płace ;-) więc za walkę ZAWSZE powinni usłyszeć "Czy wygrywasz czy nie.." ale za "stojaka" nigdy ...
Tym bardziej, że nie raz pokazali, że maja w du.ie podchodzenie do kibicow, gdyby nie premie to watpie ze tak ochoczo przybijali by te piatki po ostatnim meczu :-(

btw Mila i 1:0 dla Śląska :-)))
18 sierpnia 2011, 20:26 / czwartek
kur.e 1:1
19 sierpnia 2011, 19:41 / piątek
Kafarski Matełusz Bąk jest za słaby na Lechie?Ty sie pierdolnij w głowę.Parówa jebana!
19 sierpnia 2011, 20:01 / piątek
Mateusz drugi mecz i znowu czyste konto do tego pare niezlych interwencji. :)
19 sierpnia 2011, 21:01 / piątek
Sorki za wielbłąd ale brak słów
20 sierpnia 2011, 20:50 / sobota
nie wiem czy było
odnośnik
21 sierpnia 2011, 20:55 / niedziela
póki co wygląda na to że szóstemu kwietnia wyczerpał się patent na prowadzenie drużyny,

a innego pomysłu nie ma,

jeśli z ŁKSem powtórzy się poziom determinacji i zaciętości grajków z meczu inaugurującego nowy stadion,
to może czas by brak ich zaangażowania z tamtego meczu odbierać jako zmęczenie materiału taktycznym psychopatą, niezdolnym do poukładania szatni, stworzenia w niej atmosfery walki, zadufanym bucem za którego nikt na boisku nie będzie umierał
21 sierpnia 2011, 21:16 / niedziela
Wynik z ŁKS bez znaczenia ,temu Panu dziękujemy
21 sierpnia 2011, 21:28 / niedziela
Arkadiusz - w Lechii muszą grać wychowankowie
22 sierpnia 2011, 02:05 / poniedziałek
na razie to Kafar "pozwala" odejść kolejnemu bramkarzowi Wojtkowi Pawłowskiemu, który bardzo dobrze daje sobie radę w kadrze U19. on sam powiedział trenejro, że jeśli nie będzie mu dane grac odejdzie - a Kafar trener zbawca pozwala na to choć wiadomo , że Małkowski jest cienki i na dzień dzisiejszy gorszy od Pawłowskiego.
22 sierpnia 2011, 07:16 / poniedziałek
Na wszelki wypadek wezcie biale chusteczki:) pomachamy
22 sierpnia 2011, 07:49 / poniedziałek
W tym sezonie liga wyglada ze wrocila do normy. Legia, Wisla, Lech i Slask beda grac pierwsze skrzypce a Lechia bedzie paletac sie w ogonie tabeli. Kafar wyp....!!!
22 sierpnia 2011, 20:27 / poniedziałek
22.05 - 22.08
mały "jubileusz" Kafara - minęło właśnie 3 miesiące od ostatniego zwycięstwa w lidze..

:[
22 sierpnia 2011, 20:46 / poniedziałek
Probierz nakurwiaj!
22 sierpnia 2011, 21:31 / poniedziałek
Je..ć Probierza!! Zmieniać trenera w trakcie 1 rundy to brak profesjonalizmu rozliczyć go po zakończeniu rundy jesiennej
22 sierpnia 2011, 21:33 / poniedziałek
Miej chłopie honor, odejdź - nie koniecznie z klubu, najwyżej przeniosą Cie do działu finansowego - przecież wszystkie kasy nie są obsadzone.
22 sierpnia 2011, 21:35 / poniedziałek
Jednocześnie będąc w strefie spadkowej? Czyli brakiem profesjonalizmu nazwiesz zdobycie przez Śląsk wicemistrzostwa i udział w europejskich pucharach. Fajnie.
22 sierpnia 2011, 21:37 / poniedziałek
przypomniał mi się dzisiaj mecz z gksem jastrzębie i odrą opole w drugiej lidze. wtedy piłkarze zagrali przeciwko Borkowskiemu,dzisiaj przeciwko Kafarowi. Chieli go spuścić,bo maja go dosyć.Niestety nie ma chemii w szatni między piłkarzami ,a trenerem i dzisiaj to było widac na boisku.Czas na zmiany Panie Kuchar i to szybko !!!!! A gdzie te puchary i z kim ????
22 sierpnia 2011, 21:52 / poniedziałek
Krew mnie kurwa dzisiaj zalała na meczu... Całkiem nieźle graliśmy mieliśmy sytuacje aż ten pokurw z kaszub strzelił nam w stope wpuszczając te trzy pier...ne niedorajdy z tym IV ligowcem pietrowskim na czele... Masakra nosi mnie strasznie żeby tak spierd... z najgorszą drużyną w lidze i to jeszcze na własnym podwórku.

Kafar nie odchodź... Ty wypierdalaj i to już!!!
22 sierpnia 2011, 21:56 / poniedziałek
Dawac Probierza poki jest szansa na utrzymanie, bo drugiego Szatałowa nie ma w lidze :-)
Probierz nas utrzyma i bedzie miał 2 lata spokoju na budowe druzyny :-))))))))
22 sierpnia 2011, 21:57 / poniedziałek
jesli w miejsce Kafara mialby przyjsc Tarasiewicz, bo takie ploty slyszalem , to ja dziekuje za taka zmiane. Najlepiej niech jeszcze Strake sciagna.
22 sierpnia 2011, 21:59 / poniedziałek
AX_GD, dzis pietrowski nie mial czym podpasc, gral jak zwykle na swoim beznadziejnym poziomie, ale nie wychylal sie bardzo in minus- nie nazwalbym go IV ligowcem, mysle, ze to solidny zawodnik na max 1 lige.
22 sierpnia 2011, 21:59 / poniedziałek
K*rwa Pietrowski i Kafarski powinni miec zakaz stadionowy i w czasie meczu Lechii meldowac sie na komisariacie, najlepiej u Kaszuba w koscierzynie!
22 sierpnia 2011, 21:59 / poniedziałek
no jak to? przecież Lechii nie stać na dobre transfery a wy żądacie od razy Probierza..może Fergusona zaraz?
22 sierpnia 2011, 22:14 / poniedziałek
To jest jakaś kpina. Poprostu nie przystoi nam prezentować taki poziom. Coś trzeba zmienic i to zaraz. Nasi grajkowie stoja i czekaja az dostaną piłke, nie ma żadnego ruchu w srodku nikt sie nie pokazuje do gry. Proponuje mały transfer do kaszubi Kafarski+Pietrowski+Dawidowski+Sazankow napewno stworzą tam niezły duet. O meczu nawet szkoda się wiecej rozpisywać. Gwizdy i buczenie jak najbardziej zasłużone !!! bo nie tak miała wyglądać "Wielka Lechia naszych marzeń"
22 sierpnia 2011, 22:17 / poniedziałek
Jestem pewien, że Lechia w następnych meczach się przełamie , zagra super i jak zwykle .... a mniejsza o to .
Co do trenera , to powtarzam bez obrazy , żadnych szrotów z prl-u , tylko z Portugalii , Argentyny , Peru lub inne merzenia please . Na pewno musi być z perfekt angielskim , francuskim , niemieckim , hiszpańskim by równo je....ać najemników .
Trener nie może się gniewać i mieć fochy , musi potrafić podporządkować swoje stado
i robic chemię w zespole . W tej chwili tylko kibole potrafią zrobić atmosfere i twierdzą że publika jest na stadionie dla niej.
22 sierpnia 2011, 22:23 / poniedziałek
TECHLG jeszcze niech Pozniaka ze soba zabiora....
Panie Kafar dzieki, ale wypier.......
, ja naleze do tych 3 tys frajerow co kupili karnet ale jak trzeba bedzie nie isc na mecz w ramach protestu to mnie nie bedzie, mam nadzieje ze jak Kafar nie zrezygnuje w tym tygodniu lub go nie wyrzucą to nastrepny mecz tylko bojkot, z tego co jest teraz juz nic nie bedzie :-(
22 sierpnia 2011, 22:26 / poniedziałek
Nie ma co robic zadnych protestow bo to MY jestesmy Lechia i stanowimy jej najwieksza wartosc. Nawet trzeba chodzic i dopingowac bo w ten sposob z kazdym meczem bedziemy coraz lepsi w tym co robimy. Cieszy mnie ,ze muppet show umarl smiercia naturalna i zostal zastapiony klaskaniem co o wiele lepiej nam wychodzilo.
22 sierpnia 2011, 22:26 / poniedziałek
Czekamy teraz na wypowiedzi zwolenników i miłośników trenera Kafarskiego, jego zagorzałych obrońców?
22 sierpnia 2011, 22:28 / poniedziałek
Kafar OUT! - za co? dzis chocby za to ze nie ma komu grac w przodzie! Kompletnie nie byo po co kopac piłki do przodu, jedynie Wisnia widzac bezradnosc starał sie strzelac z dystansu.
DNO DNO DNO! Przyjechała chyba najsłabsza drużyna, która w ofensywnie zagrała wielkie 0, podobnie jak my.
Gwizdy zasłużone, zmiany konieczne i nie ma co czekać na meczz Wisłą bo nic sie nie zmieni. Forme jedynie prezentował Surma i moze troche Wiśnia, o obronie sie nie wypowiadam bo nie było zagrożeń ze strony gości.
Reszta słabo albo bardzo słabo albo tragicznie!
Panie Kuchar!!! Weź pan wstrząsnij tym wszystkim bo bedziemy grali o utrzymanie.

TYLKO LECHIA!
22 sierpnia 2011, 22:28 / poniedziałek
KAFARSKI WYJAZD

Facet pewnie nadal twierdzi, że nie potrzebujemy napastnika i że skład jest optymalny.
22 sierpnia 2011, 22:33 / poniedziałek
"Będziemy jednak nadal ciężko pracować i mam nadzieję, że pojedziemy do Krakowa po pierwsze punkty – stwierdził po spotkaniu szkoleniowiec Lechii Tomasz Kafarski"...
...chyba po trzecie, czwarte i piąte..
przecie my już mamy dwa!

eh...
nadzieja...
22 sierpnia 2011, 22:33 / poniedziałek
Fuji83 dzis doping całego stadionu, moim zdaniem, lepszy niz ostatanio ludzie sie uczą, ale te barany na boisku dostana premie za frekwencje !!!!!!!!!!!
Szkoda ze nie maja odejmowane za decybele gwizdow na koniec, bo dzis pewnie musieliby dopłacic :-)
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.446