Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 14/24

2 września 2011, 10:53 / piątek
Paweł Janas na trenera!
3 września 2011, 12:10 / sobota
Teraz takie pytanie- czemu nikt z dużurnych płaczków tutaj- @dord, @dali, nie pojechał Kafara na bezposrednim spotkaniu- gośc był dostepny każdy mógł mu zadać pytanie powiedzieć że Lechię rozpierdolił- i co przez dwie godziny zero!! nic !! nól!! napinacze internetowi. Widać było że Kafar kocha ten klub i jest Lechista.szacunku trochę, bo wczoraj mieliscie mozliwość krzyczeć głośno i gość był na to przygotowany.
3 września 2011, 21:27 / sobota
nie byłem na spotkaniu. nie chodzę na mecze Lechii od tego sezonu do czasu, aż zobaczę, że tu fachowcy moimi pieniędzmi będą obracać. to jedno, a drugie i najważniejsze jest to, że jak mam słuchać o niespodziankach w postaci wygranych drużyny, jak mam oglądać jak badziewiaki traktują swoich własnych piłkarzy po których grzbiecie robili sobie nazwisko to jest dla mnie skandal i nikt mi nie przetłumaczy. wielcy gówniani kapitaliści bez cienia wykształcenia, co liczyc nie potrafią! a jednego patafiana słuchają się jak pieski.
byłem rok temu pod krytą i zabierałem głos. i było nas z 500typa. i gówno z tego wyszło. nic się nie zmieniło.
nie widzę sensu przy obecnym składzie osobowym ludzi pracujących w tym klubie z naiwnością młodziaka czekać lepszych czasów.
wszystko co mogli dostać od losu moim zdaniem dostali. a co robią to inna sprawa.
po drugie. nie jestem płaczkiem, co najwyżej realistą.
wystarczy jak ty sam pójdziesz i pogderasz trochę na tym spotkaniu, wskórałeś coś?
myślę poza tym, że swoje zrobiłem. napisałem przed sezonem do Lechii list i zwróciłem kartę kibica a co napisałem to moja sprawa i przemyślenia.
w skrócie dokładnie to, co teraz widzicie. i myślę, że jesteśmy rozliczeni.
moja miłość do Lechii jest z pewnością większa od wielu tzw. "fanatyków", którzy się nią co chwila chełpią, ale na dzisiaj jest wyłącznie platoniczna. wystarczy?
4 września 2011, 08:46 / niedziela
Dord frajerzyno napisałeś że nie chodzisz na mecze i zwróciłeś KK do klubu, to w takim razie jakie Ty masz prawo głosu w dyskusji? Przecież ty jesteś taka mała obrażalska menda która tylko szczeka. Poza tym odwrócenie się od Lechii z powodu działaczy to naprawdę..., nawet nie wiem jak to określić. Ja przeżyłem różnych pajaców, od członków PZPR, etatowych pracowników UB i LWP, hochsztaplerów, Kurskich i nawet jeden Żyd w latach 90 chciał naszą Lechijkę przejąć. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie chodzę i jeżdżę na mecze bo Lechia to MY. A z tym zwróceniem KK to pewnie Ty(jeżeli masz tyle lat) albo Twój Stary zwróciliście w 89 legitymacje PZPR z odpowiednim listem do I sekretarza bo widzę te same szczurze zachowanie.
4 września 2011, 10:04 / niedziela
to ty świętym niedługo zostaniesz. medala jeszcze ci nie dali? frajerzyno? pilnuj swojej michy koleś, nie będę się przed toba tłumaczył. a prawo głosu to ma każdy i taki ktoś jak ty nie o tym decyduje. smród po gaciach jesteś nic wiecej Rysiu, wiec wracaj do swojego serialu bohaterze Lechii. samarytanin się znalazł.
4 września 2011, 10:11 / niedziela
im wiecej czytam wpisów takich beznadzieji jak ty, tym bardziej wiem ze zrobiłem dobrze. Bo nikt normalny nie daje z siebie robić idioty. jesteś kolejnym beznadziejnym pracownikiem klubu, który zamiast siedzieć na forum powinien brać się do roboty. daj się leczyć koleś.
4 września 2011, 10:54 / niedziela
Dordunio twoja postawa obrażonego dzieciątka raczej pozbawia Cie prawa głosu. Przecież Ty oddałeś kartę i napisałeś "list do władz" co chyba automatycznie wyklucza Cię z dyskusji, ale Ty lubisz dużo szczekać tylko gdy była ku temu okazja to w ciepłych kapciach zostałeś w domciu. Powiedz dlaczego nie przyszedłeś w piątek na spotkanie i nie zadałeś kilku sensownych pytań żeby obnażyć dyletanctwo zarządu i trenera. Ja wiem czemu, po prostu nie masz jaj a jajniki i zabrakło odwagi pokazać innym kibicom swoją twarz. Wielu Twoich adwersarzy z forum było na spotkaniu i nie bało się pytać ale według Twojej opinii to nic nie da, więc ja się pytam Ciebie po co się produkujesz na tym forum. Piszesz tutaj swoje gorzkie żale a za chwile mówisz że spotkanie z hienami z zarządu nic nie da bo i tak nas nie słuchają. "wystarczy jak ty sam pójdziesz i pogderasz trochę na tym spotkaniu, wskórałeś coś?
myślę poza tym, że swoje zrobiłem. napisałem przed sezonem do Lechii list i zwróciłem kartę kibica a co napisałem to moja sprawa i przemyślenia." (cyt z Twojej wypowiedzi).
Więc po co w ogóle piszesz na tym forum skoro tutaj jeszcze masz mniejszą siłę przebicia, chyba że nawracasz na swoja wiarę "platonicznej miłości".
PS. Jak cie kiedyś namierzę tak jak namierzyli tęczowego Krzysia i spotkam na meczu to napluje ci w ryj bo Ty nie zasługujesz na miano kibica (bo my w przeciwieństwie do Ciebie nie obrażamy się że klub nie kupił Mesiego i nie ma 100 mln $ budżetu) .Klub to kibice a nie działacze i wkłady do koszulek ale dla Ciebie to nie pojęte.
4 września 2011, 11:25 / niedziela
dord, nie masz racji i tyle ! Masz jakąś swoją "jazdę" i się jej kurczowo trzymasz. Oki, nie rozumiem tego, ale szanuje inne zdanie. Nie ma jednak zgody na bezpodstawne obrażanie Klubu i jego kibiców. Lechia mimo iluś tam jeszcze źle poukładanych spraw przeżywa największy rozkwit w całej swojej historii. Twoje wypowiedzi trącą sabotażem gówna z nad rzeki Kaczej, więc nie licz tutaj na zrozumienie.
4 września 2011, 11:35 / niedziela
Dord niestety nie masz racji. A po "obrażeniu" się na Lechijkę i oddaniu KK to za bardzo nie masz nawet prawa głosu.
4 września 2011, 12:41 / niedziela
ale jaja:) ten co najwiecej gadał, stekał i marudzil jakto źle jest i jakie chujowe transfery robimy wogóle na mecze nie chodzi:)
4 września 2011, 15:31 / niedziela
Rysiu z klanu 100%poparcia
4 września 2011, 16:03 / niedziela
dord, a jakby za twoje pieniadze wydazyl sie spadek to rozumiem, ze nawet platonicznej nie bedzie?
4 września 2011, 16:41 / niedziela
Rysiu przepraszam cię ale co ty mi zrobisz? co do reszty. już dawno tu pisałem i nie jeden, ze wypisuje się z klubu sponsorowania dziadostwa a wam się może nie podobać. widać ze wzięli was na tym spotkaniu na litość. i taki cel tego spotkania był. każdy ma wolna wole, ale żeby powiedzieć co się naprawdę myśli trzeba mieć na czym spodnie nosić. pozdrawiam
4 września 2011, 17:04 / niedziela
@dord- no i nie powiedziałeś bo cię nie było chłopie- nie chodz na Lechię- olej to. Śmieszne nie chodzi bo sie obraził- prwdziwe wsparcie druzyny- wiecej takich kibiców!
4 września 2011, 17:49 / niedziela
haha.... dord a na czym ty nosisz spodnie?
4 września 2011, 18:06 / niedziela
Dord, albo żartujesz lub prowokujesz i cała ta historia to ściema, albo cierpisz na poważne zaburzenia osobowości i potrzebujesz lekarza. Uważaj, bo za chwilę stracisz kontrolę na swoimi emocjami, nie będziesz wstanie realnie ocenić świata, wszędzie będziesz podejrzewał spisek. Jeszcze kumuś w ramach zemsty zrobisz prawdziwą, nie internetową, krzywdę. Ja nie żartuję, bałbym się siebie na Twoim miejscu. Potrzebujesz specjalisty.
4 września 2011, 19:34 / niedziela
macie racje. nie nadaje się do waszego internetowego towarzystwa. internet to nie jest najlepsze miejsce dla mnie. na bank już nie zabiore głosu. nikomu już nie będę przeszkadzał na jego własnym podwórku uprawiać propagandy. pozdrawiam.
4 września 2011, 19:48 / niedziela
eeee tam, co Ty bierzesz do głowy ?
bo ja nie widze nic co by warto
ot internet

luki dzieciaku prawdziwe wsparcie druzyny, więcej takich kibiców, powtarzaj to sobie po tysiąckroć, fanatyku
Lechia to nie drużyna,
ale co ty mozesz o tym wiedzieć - sądząc po wpisach nie za wiele,

słyszałem że trochę ludzi się wkurwiło tym co odpierdalają chłopcy w krótkich spodenkach i rzuciło karnety
tak radykalny krok to trochę dla mnie nie do wyobrażenia
tymniemniej ocenę mam taką samą jak dord: za duży rozmiar kapelusza, co było dobre na 5, 4 czy 3 ligę nie będzie dobre na wszystko po wsze czasy,
niestety, kazdy kolejny dzień, czemu by si ę nie przyjrzec dostrcza aż nadto przykładów

acz brawo za samą organizaję spotkania
4 września 2011, 20:04 / niedziela
Forum to miejsce wymiany zdan, pogladow, zazartych dyskusji. Po to jest. Nie jest za to absolutnie zadnym wyznacznikiem, kto jest "BARDZIEJ" kibicem Lechii. Ani nie miejscem, gdzie sie wyzywa ludzi, ktorym dobro maszego klubu lezy na sercu. Tymczasem zauwazylem, ze im wiecej ktos bluzga na innych i puszy sie liczba wyjazdow, obejrzanych meczy, zdobytych szali czy obitych twarzy - tym za wiekszego kozaka i kibica sie uwaza. Dla kazdego powinno tu byc miejsce. Nawet jesli ktos uwaza inaczej niz ja - to nigdy nie bluzgam i iloscia inwektyw nie probuje zdobyc sobie mir wsrod reszty. Przypominam - watek jest o odejsciu Kafara. Lejcie wode na miecze. A propos Kafara. Ciekawe - jakim butnym arogantem trzeba byc, aby zakladac, ze sie jest nie do ruszenia bo "i tak mam kontrakt do konca sezonu". Pomijajac skromny warsztat trenerski i zero sukcesow - to facet nie grzeszy skromnoscia ani krytycznym podejsciem do swojej osoby.
4 września 2011, 20:07 / niedziela
dord 90% poparcia. Nie 100, bo nie stać mnie (jeszcze) na opuszczanie meczy.

Wsparcie dla drużyny?? dobre sobie, ktoś tam wywołał pzpr. Dodałbym "pomożecie?.....".
4 września 2011, 20:24 / niedziela
Oddawanie KK i rezygnacja z przychodzenia na mecze to nie jest chyba najszczęśliwsza forma okazywania niezadowolenia ze sposobu prowadzenia klubu.
Inna sprawa, że ilość błędów zarządu jest porażająca. Cieszy fakt zorganizowania takiego spotkania i liczę, że będą one miały miejsce cyklicznie.
Co do Kafara to może i się chłop uczy i rozwija...,tyle że jakoś bardzo powolnie.
Gdyby nie fakt ,że w ostatnim meczu(mniejsza o wynik) dotarło do jego świadomości(po 2-och latach), że gra 4-3-3 to nie jest jedyna możliwośc,że w piłce istnieje coś takiego jak taktyka pod rywala- nie widziałbym dla niego nadziei
18 września 2011, 10:41 / niedziela
KAFAR ZMIEN TAKTYKE LUB ODEJDZ NIE WIDZISZ ZE GRA WAM SIE NIE UKLADA ?
19 września 2011, 10:18 / poniedziałek
Janek Urban niedlugo bedzie wolny ;p
19 września 2011, 11:33 / poniedziałek
osobiscie jakis miesiac temu pisalem - Kafar odejdz. ale po spotkaniu i przeczytaniu Waszych relacji z niego to wydaje mi sie ze tu zaden znany trener nie przyjdzie, bo jesli np. wymieniacie nazwiska Ulatowski ba nawet Kasperczak ok tylko podejzewam ze ci trenerzy postawia warunek (pomijam kwestie finansowa ich wynagrodzenia) - jakiejs konkretnej kwoty na wzmocnienia w okienku zimowym , a na to niestety wyglada ze nie mozemy liczyc. I czy nam sie podoba czy nie jestesmy na Kafara skazani bo ten czlowiek godzi sie pracowac w takich warunkach (roznie mo tu ostatnimy czasy wychodzi. a tak naprawde to od wiosny zeszlego sezonu) ale osobiscie nie widze jakos zadnego nazwiska kto moglby go zastapic - choc podkreslam wydaje mi sie ze zmiana trenera mogla by dac tej druzynie nowego kopa. Tylko kto ? I tak zamyka sie kolko. Stara prawda mowi - Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze !!! A Naszej Kochanej Lechii to przede wszystkim przydalby sie sponsor pasjonat, hobbysta a najwazniejsze Lechista z krwi i kosci. A tak pozostaje nam WIARA I NADZIEJA W NASZA KOCHANA LECHIE do konca po grob.

pozdrwienia z manchester dla WSZYSTKICH KIBICOW LG
19 września 2011, 12:26 / poniedziałek
Niejaki Fornalik z gówna bicza kręci i operuje jednym z najniższych budżetów w lidze, a zespół mimo wyprzedaży gwiazdek w tym sezonie gra w czubie.
19 września 2011, 13:09 / poniedziałek
Tak tylko ze Fornalik ma wazny kontrakt i nie jest za darmo, trzeba by cos nie cos za niego wylozyc
19 września 2011, 13:17 / poniedziałek
I w związku z tym mamy dalej brnąć z tym samym trenerem ?
Jest takie przysłowie mądre : CHYTRY DWA RAZY TRACI !
19 września 2011, 13:43 / poniedziałek
Panowie chyba trzeba sie wyluzowac i odpuscic dla zdrowia temat zwolenienia Kafara, dopuki Lechia bedzie sie bujac w srodku tabeli to nikt go nie zwolni, kasa jest pusta a nie ma tanszego i jednoczesnie lepszego trenera na rynku, nowy bedzie chcial wiecej kasy i transferow, w tej chwili nikomu (własciciel, zarzad,pilkarze) na tym nie zalezy, moze jak frekwencja spadnie ponizej 16tys (na tyle podobno skroili budzet) to ktos zacznie "cos" w koncu robic.
19 września 2011, 17:33 / poniedziałek
Niejaki Fornalik pracuje jako trener od 12 lat i zmieniał już pracę 13 razy. Wymienianie go jako "potencjalnego zbawcy" tylko dlatego, że Ruch jeszcze nie spadł z ligi to kompletny brak elementarnej wyobraźni. Co ten facet osiągnął? Raz trzecie miejsce w lidze. I 1:6 z Austrią Wiedeń w Pucharach. A i to tylko dlatego, że dostał do ręki kilku dobrych grajków - Niedzielan, Sadlok, Sobiech.

W zeszłym sezonie o 4 miejsca niżej, niż Lechia. Takiego chcemy zbawcy?
19 września 2011, 17:37 / poniedziałek
Ale zobacz jak Ruch jest słabym organizacyjnie-finansowo klubem. A Fornalik robi naprawde fajną robote tam. I jak dla mnie jest trenerem niedocenianym, który swoje jeszcze osiągnie. Bo Kafarski z większym potencjałem klubu osiągnał od niego mniej na przykład (jeśli chodzi o prace w Lechii a drugiego w Ruchu).
19 września 2011, 20:49 / poniedziałek
Te kolego Duch, bardzo jednostronnie podchodzisz do sprawy... Wogóle widać, że znasz się na wszystkim, bo jedziesz we wszystkich tematach i po wszystkich opiniach niezgodnych z jedynym słusznym Twoim zdaniem...

Te 91 to odnośnik to Twego wieku?

Wszyscy tu doskonale wiemy kim jest Fornalik. Jak dla mnie w klubie z budżetem na I ligę (circa 8 mln) i podupadłym strukturalnie robi kolosalną robotę, do tego zwróć uwagę, że po wyprzedaży gwiazdek uratował tam w zeszłym sezonie ligę zgrywając przetrzebiony skład (stąd takie miejsce), a teraz jak się chłopaki rozeznały osiąga wreszcie wymierne wyniki. Po drugie gość jest w naszym pułapie finansowym i mógłby śmiało do nas przejść za kasę jaką wyłożono na snajpera Tadka. To co go różni od Kafara to doświadczenie, respekt u piłkarzy (nie jest ich rówieśnikiem, co to kopał tylko po III-lidze) i elastyczność w podejściu do taktyki oraz organizacji gry.
19 września 2011, 20:53 / poniedziałek
Duchu! Twój czas na ziemi dobiegł końca. W związku z tym uważam, że masz coś wspólnego z Kafarskim.
19 września 2011, 21:06 / poniedziałek
Ja też jestem za zmianą trenera,ale czy nie widzicie że nasz zarząd nie ma ochoty na żadne zmiany?a kaszub sam się nie podda.I pewnie będzie tak do końca rundy.
20 września 2011, 17:51 / wtorek
Won kaszubie ześcierwiały bo mi mój UKOCHANY KLUB hańbisz. Dosyc tych smiesznych wypowiedzi i wytłumaczen z dupy wziętych przez ponad pół roku już wałkowanych.

WON WON WON
20 września 2011, 17:52 / wtorek
to koniec chcemy nowego trenera
20 września 2011, 17:53 / wtorek
koniec z kafarskim...
20 września 2011, 17:53 / wtorek
Miałem to napisać po Koronie, ale dałem Ci szanse...
Kafar ty nie odchodź - ty wypier....dalaj

i w dupie mam posty tych co zaraz będą skomleć że 2 lata temu obronił nas przed spadkiem
20 września 2011, 17:54 / wtorek
Czas na Kapserczaka albo Kogos zza granicy, moze Ulat...
20 września 2011, 17:55 / wtorek
Chuj mnie obochodzą wymówki "jak nie Kafar to kto??". Kafar wypierdalaj do Kaszubi!!! Przestań niszczyć Naszą LECHIĘ!!!!!
20 września 2011, 17:55 / wtorek
Kafar WON a Janas lepiej zdala od Lechii
20 września 2011, 17:56 / wtorek
Jak już gdzieś tam napisałem: Kielce - 1st strike, Limanowa - 2nd strike, Bielsko - 3rd strike. Jak w baseball'u trzeci strike eliminuje
20 września 2011, 17:56 / wtorek
Kuchar pojeb i tak go nie wyrzuci moze przyjdzie po rozum do glowy jak sie spierdolimy
20 września 2011, 18:20 / wtorek
"Lechia potraktowała swojego rywala bardzo poważnie, aż trzy ligowe mecze tego zespołu obserwował asystent trenera Tomasza Kafarskiego Filip Surma, a jeden z nich nagrał na wideo"buhahahahahahaha!!!!
20 września 2011, 18:41 / wtorek
Hahahahahaha dobre!
20 września 2011, 18:42 / wtorek
Czeka nas teraz mecz w Bielsku, ale Kafarski już dziś powinien obrać kurs na Kościerzynę, w drogę powinni zostać też wysłani Małkowski, Deleu, Pietrowski, Dawidowski i Poźniak, niech walczą z Kaszubią o utrzymanie w III lidze.
20 września 2011, 18:45 / wtorek
Niestety Kafar ma poparcie Kuchara i z tego co wiem ( przynajmniej stan na dziś ), jest nie do ruszenia, kurwa chyba się napierdolę
20 września 2011, 18:56 / wtorek
jedyny sensowny post, czas sie najebac
20 września 2011, 19:01 / wtorek
największą karą dla kopaczy, pseudo trenera i narządu będzie niska frekwencja
20 września 2011, 19:11 / wtorek
Można było odeść z klasą, p. wybrał lizanie Kuchara i współżycie z zarządem . Nawet jak p. zostanie , wygra z Podbeskidziem dla kibiców jest pan skończony min. za arogancję .
Tylko Lechia
20 września 2011, 19:19 / wtorek
Niestety Kafar nie odejdzie. Przynajmniej teraz.
Jednak miarka sie przebrała i zarząd z Kucharem musi podjąć jakąs decyzję w tym temacie. Piłkarze wyraźnie pokazali ,że nie chcą umierać za Kafara.
Podejrzewam ,że zostanie z nimi ugadane ,że taka zmiana nastąpi. Tylko kiedy?
Jeśli jest następca to może w przerwie na repe. Jak nie to czekamy dalej i dalej sie meczymy.
Jedno jest pewne w następnym sezonie Kafara jako trenera Lechii nie zobaczymy.
Groźba pustych trybun na PGE ARENA , jest dość realna i przekonywująca do zmian.
Bez wyniku sportowego ten stadion nie zapełni się nawet w połowie.
O tym akurat zarząd dobrze wie i trzeba coś już zacząć robić a nie czekać aż powstanie Wielka Lechia pod wodzą Kafara.
1 ..... 12 13 14 15 16 ..... 24
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021