Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 20/24

30 października 2011, 16:53 / niedziela
Witam!
Ciezki i bolesny temat, ale LECHIA JEST TYLKO JEDNA NIE PODWAZALNA, sztuk raz.
Wszystkim malkontentom, placzkom, kibicom sukcesu, picnikom ktorzy pozjadali po jednym sezonie wszystkie rozumy, WSZYSTKIM:

KTO JEST ZA KAFAREM I STOI ZA NIM MUREM, tu i teraz JEST PRZECIWKO LECHII, jest wrogiem LECHII i jej wiernych i oddanych kibicow, tych ktorzy latami byli i sa za ta LECHIA na dobre i zle!!!
Kafar out, na tychmiast, nie pograzaj nas, nie pograzaj LECHII, nie osmieszaj NAS i siebie...
a wy co z KAFAREM trzymacie nie jestescie godni bycia wiernymi LECHISTAMI, przemyslcie to, albo przestancie chodzic na LECHIE, bo sami sie oszukujecie...
Zegnam Zolw
30 października 2011, 19:00 / niedziela
Podczas meczu przyjaźni na nowym stadionie we Wrocławiu kibice Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław wywiesili transparent z podobizną trenera Lechii Tomasza Kafarskiego i jednoznacznie brzmiącym hasłem: "Lechia to my! Precz z Kafarem". To samo płótno kibice gdańskiej drużyny zaprezentowali także podczas meczu z Lechem na PGE Arenie.

Kibice Lechii chcą w ten sposób wyrazić swoiste wotum nieufności wobec szkoleniowca Lechii, którego obwiniają za słabe wyniki drużyny w tym sezonie. Po meczu ze Śląskiem do całej sytuacji odniósł się sam szkoleniowiec Lechii.

- Jest mi bardzo przykro. Powoli tracę animusz - mówił smutno Kafarski. - Bez wsparcia najważniejszych osób dla klubu, bez kibiców ta praca nie ma sensu. I tyle. - zakończył rozżalony trener Lechii.
31 października 2011, 10:59 / poniedziałek
Ultimatum dla Kafara jakie powinien postawić zarząd na ostatnie 5 spotkań to minimum 12 pkt. Tylko taka zdobycz powinna gwarantować Kafarowi szansę pozostania do końca rundy. Co dalej z Kafarem? Jeżeli zdobędzie 12 pkt. można rozważyć jego pozostawienie, ale po pierwsze należy odebrać mu funkcję dyrektora sportowego, postawić konkretne cele do realizacji i oczekiwaia, w tym np. w dwóch pierwszych meczach wyjazdowych na wiosnę - minimum 4 pkt. Ogólnie w przerwie zimowej czas na gruntowne zmiany i przewietrzenie kadry zawodniczej i sztabu trenerskiego, a w szzególności czas na konkretne transfery, które z miejsca zmienią oblicze zespołu. Ogólnie ulimatum jest proste. Na 5 spotkań gramy 4 razy u siebie, a więc jeżeli Kafar chce dotrwać do końca rundy to nie możemy pozwolić sobie na remisy u siebie. Bilanse naszych przeciwników na wyjazdach nie rzucają na kolana: Widzew 1-3-2 4-7, Ruch 2-1-2 7-9, Jagiellonia 0-1-5 6-16, Groclin 0-1-3 2-8. Legia u siebie to również nie żaden monoli 3-0-2 9-5, a więc przy odpowiednim nastawieniu i w Warszawie można coś fuksem ugrać. Jeżeli nie wygramy z Widzewem to meczem ostatniej szansy dla Kafara jest Legia, brak zwycięstwa w Warszawie to z marszu dymisja, dość już miał szans, a nasza pozycja w tabeli nie pozostawia miejsca na sentymenty. Przy okazji bilansów Jagielloni i Groclinu warto zauważyć, jakie były komentarze na forum, że nic się nie stało że Lechia frajersko straciła punkty w tych dwóch wyjazdach, bo to są kluby z czołówki ekstraklasy, a Groclin to będzie walczył o mistrza. Gdzie teraz są te zespoły?
31 października 2011, 11:35 / poniedziałek
Kolego określający sie i wypowiadających za 25tys którzy byli na meczu z amika. Mogło dac Ci do myślenia jak pojawiło sie to "dzieło" była konsternacja i zenada na stadionie. Nikt ani nie poklaskiwal ale tez nie gwizdal. Więc grupka ktora tu sie wyprowa i kilkadziesiąt osobek moze niech zweryfikuje swoje podejście do sprawy zajmując stanowisko ogólnie za wszystkich. Proponuje podpisujcie sie osobiście " my kibice czyli ja, mój szwagier jego ziomek i Zenek z baru". O Koledze który chyba ostatnio jakis film o komunie obejrzał sie nie wypowiadam jak ma trochę inteligencji to zrozumie choć "na tychmiast" sugeruje ze jedno słowo wyjaśnienia należy sie. Kolego juz był taki ustrój gdzie wszystkich którzy maja inny pogląd określano wrogami i wysyłano na przesłuchania. Owszem to jest forum i sprzyja wyrażania opinii jednak jeśli ktoś z tym wychodzi poza ramy i próbuje sie reprezentować całość nie mając poparcia całości dodatkowo próbując nazywać tych których poklasku nie macie jako wrogów jest to dalekie od zasad jakichkolwiek takim domoroslym dyktatorkom trybunom ludu
Mówię WON !
31 października 2011, 12:20 / poniedziałek
Kolego coorvamac ( po polsku kurwa mać? ;) w ostatnich tygodniu rozmawiałem z wieloma kibicami Naszej Lechii a ten temat. Dzieląc ich według klucza "prosta" i "sektory dopingowe" to 100% z nich popiera wyjebanie Kafara ( w czasie rozmów większość mówiła że ich znajomi z którymi chodzą na mecze, jak mniej lub bardziej znani im sąsiedzi z miejsc obok popierają akcję). Zaznaczę że liczba tych osób była dość spora z którymi rozmawiałem więc to raczej Ty wypowiadasz się za 25 tys. ludzi nie mając do tego mandatu. Zaraz napiszesz że wygwizdano sektorówkę a ja odsyłam Ciebie do ulubionej stronki naszego trenera czyli YT gdzie obejrzyj filmiki z tej akcji. Jak zauważysz ludzie to gwiżdże na kopacza amiki który właśnie dostaje czerwień i tak się nieszczęśliwie złożyło że nastąpiło to w tym samym czasie co wywieszanie sektorówki i ten przypadek dał pożywkę pismakom z GW i takim osobnikom jak Ty.
Tak jak napisał kolega Żółw teraz nie czas na demokrację tylko trzeba zewrzeć szeregi żeby ratować Nasz Klub. Ale ty masz inne spojrzenie na ten temat a to wynika z tego że kibic "ekstraklasowy" nigdy nie zrozumie A-klasowca.

PS. Twój nick w polskiej wersji językowej to ciśnie mi się na usta po każdym kolejnym meczu z Mourinio na ławce.
31 października 2011, 12:24 / poniedziałek
ja dobrze cie rozumiem ? jestes przeciwko SEKTOROWCE Z Podobizna kaszuba?

wiec ja sie wypowiem ..
Te 25 tys to nie Lechisci .. tylko kibice tudziez zwykli widzowie.. Lechistow masz (srednia z t29) x ilosc.. (nie interesuja mnie statystyki) dla mnie moze byc nas 200 i bylbym szczesliwy ..

skoro wam tak to przeszkadza ,wystarczy podejsc do ludzi ktorzy to robia i zwrocic im uwage.. mam tez o wiele ciekawsza propozycje.. proponuje wywiesic transparent ktory bedzie przeciwko takim wybrykom..

tylko trzeba miec odwage co nie? i cos znaczyc .. a nie byc anonimowy (fikoły pojechac do warszawy i zgrywac Lechiste ,zaliczyc sezon gora dwa w ekstraklasie)..

za 5 lat pogadamy ,na dzien dzisiejszy jestescie dla mnie malowanymi kibicami ..moda..
a kogo reprezentuja ci ktorzy to robia?

Mnie i wszystkich ktorzy wierzą w Wielką Lechie..
31 października 2011, 12:31 / poniedziałek
ambrozy 1945% poparcia
31 października 2011, 13:02 / poniedziałek
Metody nie istotne , za wszelka cene zmiana na stanowisku trenera!! nic mnie nie interesuje a jezeli koles nie widzi tematu i rozpisuje sie za pomoca intelektualnego belkotu , to ma prawo ale tylko do tego aby wyrazac a nie pouczac, a jak mu nie pasuje to niech nie przychodzii-- tyle, a pochodzi na inny klub prowadzony przez Kafarskiego.
ludzie to jest sport i cisnienie , nie ma wynikow do domu.
amen
cinienie mi zrobil..
31 października 2011, 19:19 / poniedziałek
Wszystkim zbulwersowanym "wielkim" kibicom Lechii polecam zerknąć na mecz Korona - ŁKS.

Akcja dwójkowa przy pierwszej bramce.
Ten sam Saganowski, który nic nie grał od początku rundy podaje do kolegi, przebiega 51 m w około 7 sek wchodząc w pole karne i strzela bramkę.

Różnica ???
5 tyś w zarobkach pomiędzy Kafarem a Probierzem.

Dla tych co mają problemy z myśleniem - jak trener ma jaja to potrafi z grajków wycisnąć to czego sami się nawet nie spodziewają i nie da sobie wcisnąć szajsu żeby tylko dres nosił - skoro ma osiągnąć jakiś cel i traktuje go poważnie.
31 października 2011, 19:31 / poniedziałek
Dali jeśli mamy stawiać jakieś ultimatum dla Kafarskiego to nie 12 pkt w 5 meczach, a co najmniej 16
31 października 2011, 19:53 / poniedziałek
Zmiana trenera na kilka meczow przed koncem rundy nie ma wiekszego sensu, natomiast temat niewatpliwie powroci w przerwie zimowej. Widac ze nie sprawdzil sie model oszczednosciowo-dziadowski laczenia dyrektora sportowego i trenera. Co do zwolnienia Kafara to bylem za kiedy wolny byl Probierz, teraz poszukiwanie trenera to bylaby loteria w stylu przeprowadzonych przez nas transferow last minute. Zawodnicy sprowadzani w ten sposob sie nie sprawdzali wiec dlaczego mam sadzic ze z trenerem bedzie lepiej? Kafar gwarantuje ze nie spadniemy, cos tam wygramy cos przegramy ale sie utrzymamy, z nowym trenerem mozemy miec oczywiscie znacznie lepsze wyniki ale jest tez wieksze ryzyko.
31 października 2011, 20:11 / poniedziałek
Koniec Kafara!!! Szybko Nowego Trenera Niech Rozegra Kilka Meczy Tej Rundy Zeby Wiedziec Na Czym Stoi Każdy Bedzie Lepszy Nawet Ten (Urban)ale go nie!
A My Swoje!!!!

Kafar Co?? Limanovia
2 listopada 2011, 10:33 / środa
26.09.2011r otrzymaliśmy następująca informację ze strony zarządu: "Cele sportowe do osiągnięcia na ten sezon w ocenie władz Klubu nie ulegają zmianie. Zagrożenie ich realizacji będzie na bieżąco monitorowane, a kluczowe w tym zakresie będą wyniki najbliższych spotkań"
Od tego czasu minął ponad miesiąc i pytanie co z tym monitoringiem i wynikami:
Lechia - GKS 0-0
Zagłębie - Lechia 0-1
Lechia - Lech 0-0
Śląsk - Lechia 1-0
Rozumiem że zdobycz punktowa i bramkowa a także styl w "ocenie władz Klubu" jest satysfakcjonująca i nie ma zagrożenia realizacji celu?
2 listopada 2011, 10:49 / środa
Analiza zapewne wykazuje, że cel nie jest zgrożony. 4 mecze, 5 pkt na 12 możliwych, 1 zdobyta bramka, 2 mecze u siebie po 0-0. Tak więc, jak widać od czasu "wstrząsu" w Klubie, napastnicy zaczęli strzelać, Poźniak i Deleu zrozumieli swoje błędy i teraz są wyróżniającymi się postaciami w "11", do trzeciego miejsca tracimy tylko 8 pkt, z kolei nad miejscem spadkowym mamy aż 3 pkt przewagi (licząc że Lubin nie ugra nic w zaległym spotkaniu)... A tak na poważnie, nic się nie zmieniło, gramy najgorszą piłkę w lidze obok Cracovii i jeżeli nagle nie zaczniemy zdobywać kompletów punktów u siebie - 4 mecze do końca roku, to czeka nas nerwowa wiosna, bardzo krótka, z ciężkimi meczami, gdzie każdy może decydować o tym czy za rok będziemy gościć Wisłę i Śląsk, czy np. Dolcan Ząbki.
2 listopada 2011, 11:00 / środa
Z Kafarem na ławce zobaczymy Dolcan Ząbki.
Tak intensywnie monitoruja a nie widzą, ze drużyna zarżnieta fizycznie, co daje mnogie kontuzje, a reszta biega jakby miała pełne gacie. Ten "wstrząs" był żenującym przedstawieniem, karne zesłania, monitoring wyników - a teraz woda w ustach.
Ciekawe ile goli strzelą przez ten 5 meczów? Ja obstawiam ze 2 w tym jeden z karnego. Ale bedzie to progresja, bo w ostatnich 7 meczach strzelili jednego. Na koniec jesieni 18 pkt ...jak za Koali

TYLKO LECHIA!
2 listopada 2011, 11:12 / środa
Cisnąć chama do skutku.
Może większą sektorówkę na całą prostą trzeba zrobić.

A my swoje,
Lechia Gdańsk!!!
2 listopada 2011, 13:50 / środa
Każdy ma swoje zdanie i pogląd:)Myślę że większość kibiców(ja również) jest za zmianą trenera ale tutaj chodzi o środki które stosujecie...tego ludzie tak zaślepieni wrogim podejściem do Kafara nie potrafią zrozumieć i taka rozmowa nie ma sensu!!
Bo MY robimy dobrze a reszta to palanty i ch**e albo bo ja byłem na 5 lidze a ktoś inny na 2 taki argument nie ma sensu...merytoryczna rozmowa w tym wątku jest potrzebna!!!!
Najlepszy argument z którego wiele osób się śmieje to "jeśli Wam coś nie pasuje to zejdz na dół i powiedz"...chyba po to aby dostać po ryju od CHWM:)
Dlaczego tak Kuchara nie będziecie jechac bo to on daje kase na transfery i niby on jest odpowiedzialny za to że Kafar jeszcze jest??On obiecywał wiele rzeczy i jest chyba dużo gorzej...
Lechia Gdańsk!!
2 listopada 2011, 14:39 / środa
Kolego Serwus czas na merytoryczną rozmowę był w czerwcu i została ona tutaj przeprowadzona. Żałuję że już wtedy część kibiców nie chciała przyjąć do siebie żadnego argumentu i ucinała wszelką dyskusję zwrotem "ja wierzę w Kafara" czy podobnie infantylnym "Ja ufam Kafarowi" lub zupełnie głupim "To kto na jego miejsce? Michał "Irtysz" Probierz?". Gdy zaś argumentowało się że dwa razy z rzędu nie wypełnił celu, nie wprowadza młodych do zespołu(co mogłoby rekompensować brak wyników), popełnił szereg błędów transferowych czy wreszcie nie różnicuje taktyki niezależnie od przeciwnika. Ci wszystko wiedzący pisali "A pamiętasz Warszawę" "A pamiętasz derby" "A pamiętasz Amicę". Taka to była rozmowa o meritum(nie wierzysz mi cofnij się o 10-12 stron wątku i poczytaj sam). Dziś zarząd klubu musi:
a) szybko odwołać Kafarskiego i powołać na jego miejsce nowego trenera który będzie miał półtora miesiąca na przegląd kadry
b) odwołać Kafarskiego, na pozostałe mecze przekazać drużynę Surmie do czasu znalezienia nowego szkoleniowca
c) oświadczyć że trener Kafarski przestaje być trenerem w grudniu i w grudniu przedstawić nowego szkoleniowca
2 listopada 2011, 15:19 / środa
Nie większą sektorówkę, ale analogiczny transparencik dla Kuchara i Turnowieckiego. Bo to oni utrzymują na stołku tę niedojdę.
2 listopada 2011, 15:31 / środa
buziek - szkoda klawiatury bo do momentu kiedy wyjebią tego buca, co niby już traci motywację do pracy, to ten temat urośnie do rozmiarów tego o transferach. A szkoda bo można było go zakończyć max na 13-14 stronie.
Trzeba się pogodzić że do końca rundy ten buc będzie siedział na ławce bo Kuchar go nie zwolni. A Turnoś sam nie podejmie takiej decyzji. Tylko ciekawe co powiedzą obrońcy Kaszuba na koniec rundy jak będziemy na trzecim miejscu - ale od końca.
Mi osobiście już nawet nie chce się odpisywać tym obrońcom uciśnionego, bo wole wykrzyczeć to na stadionie przy asyście sektorówki, obojętnie na którym stadionie ona się pojawi.
Będąc teraz we Wrocławiu tak sobie w niedziele rozmawialiśmy z Braćmi ze Śląska i oni nie mogą pojąć jak to jest że on jeszcze u nas pracuje, ale co my tam wiemy. Kaszub jest najlepszy bo wygrał z Wisłą, Legią, Amicą i derby ze śledziami.
2 listopada 2011, 15:44 / środa
A to są jeszcze jacyś jego obrońcy? Chyba tylko pośród śledzi, którzy źle Lechii życzą. On jest bardziej nieudolny, gorszy niż ubiegłosezonowy Pasieka.
2 listopada 2011, 16:30 / środa
...Jak się domyślamy, przejęcie klubu przez JW zamierza storpedować trener Tomasz Kafarski - nie wyklucza kajdanek, kaloryfera i strajku głodowego.

Boże chroń Nasza kochaną Lechię przed Wojciechowskim ;) odnośnik
2 listopada 2011, 16:54 / środa
castorp - myśle ze są zwolennicy Kafara, zaczekaj az wygramy dwa mecze z rzędu (nie moge sie doczekać!!! oby to nastapiło juz po Legii) jak wylezą z dziupli i beda piać.
Co do artykułu z weszlo.
Ciekawe czy to jakas bzdura, czy może jednak Kuchar chce opylić udziały w Lechii, bo w to ze kupi je JW Destruction, to nie wierzę i zdecydowanie nie chciałbym takiego raptusa. Dwa mecze przegrane - piłkarzyki na dywan, trzecia porażka - trener out, cztery porazki - sprzedaje klub.... i tak w kółko.

TYLKO LECHIA!
2 listopada 2011, 19:34 / środa
A z kolei Drutex myślę, że dało by kaske na transfery.
2 listopada 2011, 19:54 / środa
Co by nie mówić właściciel Polonii/Groclinu nie żałuje kasy na transfery w przeciwieństwie do Kuchara. Gdyby przeniósł piłkarzy Polonii/Groclinu do Gdańska, po dokoptowaniu Traore, Surmy i Pawłowskiego mielibyśmy niezły skład jak na polskie realia. Wolę 10 razy takiego Wojciechowskiego z jego fanaberiami niż cwaniaka Kuchara. Wojciechowski to by tego Kafara siedem razy już zwolnił za jego "dokonania", a pierwszy raz po półfinale PP z Jagiellonią. Nie trzymałby chwasta nie wiadomo jak długo i nie wiadomo po co.
2 listopada 2011, 19:57 / środa
choc od kilku ladnych lat bywam na Lechii okazjonalnie ze wzgledu na to ze mieszkam i pracuje teraz w uk ale Panowie jestem z Was dumny ze wreszcie pokazala sie ta sektorowka , ze marne 1:0 z lubinem nie zamydlilo Wam prawdziwym Kibicom sytuacji jaka panuje w Naszym Klubie i pomimo ze tez pamietam czasy komuny i nikomu nie chce zabraniac sie wypowiadac , bo kazdy ma prawo do swojej opinii to bardzo jestem ciekaw argumetow kolegi coorvamac dlaczego mialby Kafar zostac w Lechii bo ja to probuje rozkminic na kilkanascie sposobow i osobiscie to juz bym nawet ultimatum zadnego nie stawial. Ten czlowiek musi odejsc ! Wypalil sie i tyle a jego teraz tylko chore ambicje ciagana nasza Lechie na dno !!!

Pozdrowienia z manchester DLA WSZYSTKICH KIBICOW LECHII GDANSK
2 listopada 2011, 20:41 / środa
Gwizdze na tych, którzy gwizdza na tych, którzy wywieszaja apel w formie transparentu. Oni nie wiedza dlaczego gwizdza, ale ja wiem dlaczego na nich gwizdze. I gdyby nawet zmarł ktoś mi bliski i wywiesilbym taki transparent to i tak połowa by gwizdala. Chcemy zmian!
To co nam serwuje zarząd i "inwestor" od czasu przeprowadzki na nowy stadion jest żenujące i jest nie do przyjęcia. Proszę was kibice o wsparcie tej akcji większym nakładem sił i donosnych głosów. Do dzisiaj bowiem w Lechii nikt z kibicow się nie odważył pojechać na trening by jasno określić piłkarzom jakie cele stawia przed nimi największy sponsor, czyli kibice.
Od siebie powiem, ze na to co się wyrabia kawałek płótna to za mało. Tu trzeba paly!
2 listopada 2011, 21:54 / środa
Smutny,
powiedz kiedy, ja jestem...
5 listopada 2011, 20:00 / sobota
"Sialala, Kafarski won!".
"precz z kafarem" po raz trzeci

kolejna przerwa na reprezentację..
czy nareszcie Lechia uwolni się od tego nieudacznika?
czy jednak dalej walczymy o europejskie puchary?
eh..
5 listopada 2011, 20:04 / sobota
tyle szans co dostal kafarski tez bym chcial miec.
poprostu jakos nie da sie jego chyba zwolnic...moze jakies lobby ma
5 listopada 2011, 20:06 / sobota
Czy potrzeba spadku aby wypier... Kafara? Co robi grubas? kuchar, cala rada nadzorcza? Zabraklo znowu ost.podania?
5 listopada 2011, 20:08 / sobota
Oj nie wiem.Nasi grajkowie to nieudacznicy.Zmiany zrobił po mojej myśli i nic.Co oni grają.A Wiśnia to mistrz świata i okolic...To już nie wina Kafara
5 listopada 2011, 20:11 / sobota
Wg Kibice Powinni się zjednoczyć , wydać jakieś oficjalne Oświadczenie domagające się zmian . Tak Zebrać podpisy i zanieść na ręce władz Klubu , bo juz kurwa nie można Patrzeć . Albo Lechia To My Albo Lechia To Kafar !!!
najbardziej mnie wkurza ze kafar jest arogancki i ze sam nie ma honoru zeby podziekowac
PRECZ Z KAFAREM I KUCHAREM!!!
5 listopada 2011, 20:14 / sobota
grajków kafarski ma takich jakich chciał;
ile razy słyszeliśmy, że skład ma optymalny i nie potrzebuje wzmocnień;
zresztą ten nieudacznik jest odpowiedzialny także za transfery...
np. atrapy napastników:
Benson ~554 minut gry i 1 gol;
Tadić ~595 minut gry i 0 goli

czas na zmiany, bo inaczej zmienimy poziom rozgrywek..
5 listopada 2011, 20:57 / sobota
Gdzie można najszybciej relacje z konferencji zobaczyć ? na ektraklasa.tv ?
5 listopada 2011, 21:10 / sobota
Wszyscy widzieliśmy co się dzieje - kompletny brak jakości, przypadkowe sytuacje bramkowe marnowane rażącą nieudolnością. Może jednak spróbować Janka Urbana? Nie wyszło mu w Lubinie, ale to facet z papierami na dużą drużynę i sporym już doświadczeniem (do dziś w Warszawie ciepło wspominany).

Co do winnych, problem jednak jest wyżej.
Kto odpowiada za kiepskie transfery i węża w kieszeni? Kto nie zatrudnił dyrektora sportowego w klubie a w to miejsce wrzucił mało doświadczonego trenera, który ma dość na głowie i bez tego, ale za to pewnie ma stosunkowo niską pensję?
Niestety, ale za tym wszystkim stoi KUCHAR - wizjoner bez planu i oszczędniś z historią sukcesu bez pokrycia. Jeśli faktycznie myśli o wyjściu z Lechii to ja mu powiem idź człeku w swoją stronę, byle tylko wcześniej znalazł się ktoś z jajami kto zechce zająć się klubem jak należy. Droga Kuchara jak widać wiedzie donikąd. Gdzie inwestycje w młodzież żeby budować podstawy naszej błyskotliwej przyszłości? Ale się wku***łem tym dzisiejszym meczem!

Generalnie sytuacja jest jasna - gramy o utrzymanie... ale za rok zgodnie z deklaracjami Kuchara włączamy się z impetem w walkę o puchary a może i mistrzostwo... Trzeba nam bardzo mało - może ze dwóch jeszcze Bensonów i jeden Tadic...
5 listopada 2011, 21:35 / sobota
Kafar chyba sobie jaja robi, że on znowu wciska kit, że w ciągu tych 2 tygodni zrobią skok jakościowy. Już jedna przerwa 2 tygodniowa była i co? Nastąpił kolejny totalny rozpiździel jakości gry drużyny... po każdej przerwie ta drużyna się stacza po równi pochyłej! Jak można temu manipulantowi jeszcze w cokolwiek wierzyć?! Przecież to jest farsa!! Na następnym meczu jak będzie 10 tysięcy to będzie sukces...Tylko wtedy niech się odpowiednie osoby zastanowią, czy takiego meczu nie będzie się bardziej opłacać zagrać przy T29.
5 listopada 2011, 22:01 / sobota
Jedyny plus, że na 2 lidze będą fajne wyjazdy.
5 listopada 2011, 22:09 / sobota
lalalala !!! hej kuchar won !!!

lalalalaaaaaaaaaaaaaaa heeeeeeeeeeeej kuchar won
lalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar wooooooooooooooooon

wszyscy !!!
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hej kuchar wooooooooooooooooooooooooooooooooon
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar won

wszyscy !!!

wszyscy !!!

wszyscy !!!

glosniej na caly ryj

wszyscy !!!

wszyscy !!!
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar wonlalalala !!! hej kuchar won !!!

wszyscy !!!

wszyscy !!!
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar wonlalalala !!! hej kuchar won !!!

wszyscy !!!

wszyscy !!!

wszyscy !!!

wszyscy !!!
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar wonlalalala !!! hej kuchar
lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej kuchar wonlalalala !!! hej kuchar

panowie nie, ze bede bronil kafara bo nie ma z czego go bronic:

po 1. kuchar wypierdal - dzis miarka i u mnie sie przebrala
po 2. szuto - to on jest winien jako trener przygotowania motorycznego za caly marazm zawodnikow, ktorzy biegaja jednostajnym tempem. ewidentnie sa zajechani, co wplywa bezposrednio na jakosc jej gry czyt. niedokladnosc podan i spowolnienie gry
po 3. kafar jako dyrektor sportowy skoncz z tym prosze wstydu pan oszczedz. -> atak marzen od 2 lat BUVAL -> SAZANKOW + DELEU w tym roku przeszedl siebie BENSON -> TADIC. 5 transferow ciezko jest zjebac
po 4. kafar jako trener dales dupy bo to on zatrudnia sztab szkoleniowy i zatrudnil swojego kumpla szuta.
po 5 LECHIA to klub nie firma. proporcje musza byc zachowane. jestem cierpliwosc ale wiele decyzji jest blednych

DOPIERO PO 6 JEST DO ODSTZRALU KAFAR JAKO TRENER

lalalalalalala ! hej kuchar won !!!
5 listopada 2011, 22:12 / sobota
Chodzę na Lechię 30 lat z hakiem ale powiem Wam że takiego pożal się Boże piachu jak graja teraz to dawno nie pamiętam. To co ta wredna istota ten cham pospolity wyprawia to się w pale nie mieści (tak go nazwałem po prywatnej rozmowie z jego kolegą z drużyny juniorów Lechii rocznik 75 który wyklarował mi co nieco). Patrząc na to wszystko co się dzieje widać że facet pogubił się na wiosnę zeszłego sezonu a jesień to już pokłosie tego co było wiosną. Widać gołym okiem że brak nam skrzydłowych, nie potrafimy dynamicznie przejść po odbiorze do ataku, nasi defensywni pomocnicy na ta chwile to parodia piłkarzy czyt. Surma i Pietrowski, Nowak widać że już za stary a za niego przykro mówiąc nie ma nikogo na tą chwile w kadrze. Traore to osobna bajka,jemu po prostu już gdańskie banany nie smakują i trzeba się z tym pogodzić. A napastnicy :), to legenda tego Klubu,od czasu Jurka Kruszczyńskiego nie było nawet pół napastnika chociaż swego czasu Jacek Chociej i G.Król mieli papiery żeby takimi być. Ale to taka mała dygresja. Wiem że na rynku jak się nie szmalu to trudno znaleźć napastnika ale moim zdaniem Buval to nosem wciągał obu naszych orłów z zagranicy. Chłop przynajmniej był silny i umiał się zastawić, wygrać główkę i lepiej na pewno czytał grę niż te dwa osły. Trzeba było go zostawić jeszcze na sezon może by się odpalił i też było mniej więcej wiadomo co po nim się spodziewać w sensie jakości gry niż brać dwa jeszcze większe ogórki z łapanki. Następna sprawa to młodzież, sam Kafar na spotkaniu mówił że ten Kasprzycki to mega talent jaki się zdarza raz na parę lat i tu się z nim zgodzę bo widziałem chłopaka parę razy w akcji MESA i sparingu przed sezonem z Olimipią.I co? Jak zwykle jajco, wziął chłopaka raz na ławkę i nawet minuty nie dał mu powąchać murawy. W lepszych ligach takie chłopaczki jak on to grają, dostają szanse a jak odpalą to są potem tacy Goetze, Wallcot, Hummels, Lukulu czy można wymieniać i wymieniać. Ale żeby tak robić to trzeba mieć wizje, wiedzę, zmysł taktyczny, warsztat treningowy i jaja. A nie być po to żeby wziąć 15 tys i dom w Kościerzynie skończyć.
LECHIA TO MY!!!!
KAFAR WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 listopada 2011, 00:37 / niedziela
zjebcie mnie zbluzgajcie ..chodzę na Lechię od 8 roku życia (mam 27) do puki nie zwolnią kafara nie pojawię sie przy Pokoleń Lechii Gdańsk 1...
Kupie koszulkę,szalik itp...wspomogę klub w jakiś inny sposób ale nie pojawię się na tym stadionie do puki trenerem będzie kaszub!!!!
Wam radze to samo może puste trybuny zreflektują to towarzystwo wzajemnej adoracji...
6 listopada 2011, 08:01 / niedziela
ja tez...
niestety, ale protest
mozecie mnie jebac za to ale innej mozliwosci wyjebania go nie widze.
Yumbardziej ze wszyscy juz wiemy po co kuchar kupil Lechie.
Zeby zarobic
Nic nie dokladac - DLATEGO KAFAR DALEJ PRACUJE W LECHII
Dziekuje za taki sposob zarzadzania klubem i mysle ze ten sezon to walka do samego konca o utrzymanie...

Panom k juz dziekujemy
6 listopada 2011, 08:24 / niedziela
Budzę się rano i co? I nawet strzępka info że wywalili patałacha a jego wypowiedzi z konferencji to czysta hipokryzja i żenada, a po tym co usłyszał w 2 połowie meczu od kibiców to każdy człowiek ceniący i szanujący siebie i innych podał by się do dymisji ale on ma charakter z gówna i jest plastyczny jak gówno. Wczoraj w grupie którą chodzimy na Lechię od xxxx lat ustaliliśmy (a mamy wszyscy karnety) że jedziemy do Wawy a potem jak ten frajerzyna nadal będzie trenerem to nie przyjdziemy i pisemnie podpisując się z imienia i nazwiska poinformujemy działaczy że nie chodzimy dopóki On jest. W tej sytuacji to jest jedyny sposób w jaki można wpłynąć na nich czyt. finansowo, bo plucie im w ryj powoduje tylko to ze mówią że pada dość mocno.
6 listopada 2011, 09:48 / niedziela
odnośnik
Nawet już "media" są z Nami co jeszcze 2 tyg. temu było nie do pomyślenia.
6 listopada 2011, 10:39 / niedziela
trojmiasto.pl
"Tomasz Kafarski zamierza pracować nadal, ale nie wyklucza, że w przyszłym tygodniu z inicjatywy klubu pojęta zostanie próba, aby zażegnać ten konflikt, gdyż drużynę czekają w tym roku jeszcze trzy mecze u siebie."

jaka próba? o czym ten pajac bredzi?
jedyne skuteczne posunięcie to zwolenienie kafarskiego
inaczej z każdym meczem będzie coraz gorzej~~
6 listopada 2011, 10:53 / niedziela
bo debil namawia zarzad do spotkania z kibicami gdzie poprosi ( kibicow ) o czas do konca rundy i aby w spokoju mogl przygotowac zespol na ostatnie 3 kolejki... TO LEZY W INTERESIE WSZYSTKICH PRZECIEZ!

Czuje ze ktos wpierdoli mu na tym spotkaniu ;)
6 listopada 2011, 11:18 / niedziela
Janek Urban!!

o klasie trenerskiej Kafarskiego i jego sztabu dodam że świadczą transfery z youtube:):)
6 listopada 2011, 11:38 / niedziela
Rysio z klanu

myślę, że za koali gra była na podobnym poziomie a nawet gorszym..

Dariusz Kubicki !!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.589