Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 21/24

6 listopada 2011, 12:10 / niedziela
na początek, Kafarowi podziękuje tylko za to że w sezonie 2008/2009 utrzymał nas w lidze.

ostatnio dałem jeszcze kredyt zaufania Kafarskiemu ale był on coraz słabszy z każdym meczem, miał te zaufanie ponieważ słyszałem od piłkarzy że są za trenerem, wiec myślałem że jest to "małe" załamanie formy i zaraz Lechia zacznie grać.... ale po tym co wczoraj zobaczyłem stwierdziłem że pan Kafarski nie ma honoru jeśli nie odejdzie ze stanowiska !

Jeszcze jedną sprawę chciałbym poruszyć, nasi "napastnicy" są tak bramkostrzelni że jakiś zawodnik z San Marino by więcej strzelił i nasunęło mi się pytanie "dlaczego Kafarki nie powało Dudy, młody wychowanek, strzela w II Lechii co mecz bramkę?" przemawia za nim wszystko a przeważnie to że w I składnie nie strzelają i trzeba zrobić jakieś kroki żeby to się zmieniło, może Duda okazał się naszym super strzelcem na lata i nie było by trzeba go raczej jakoś przekonywać wielkimi kontraktami żeby grał w Lechii bo jest wychowankiem !! zacząłem wiec szperać co jest przyczyną tego że Duda nie jest nawet za akredytowany w I składzie przecież są w nim Kasprzycki, Kostrzewa, Łuczak czy ostatnio rewelacyjny Pawłowski, i w końcu się dowiedziałem jaka jest przyczyna że Duda nie jest nawet w I Lechii, pan Kafarski najprościej w świecie nie lubi Dudy.... przecież takie coś nie powinno się zdarzać w profesjonalnym futbolu !! a Duda ma do grudnia kontrakt i zaraz ucieknie do jakiegoś innego klubu bo tutaj pan Kafarski nie chce dać mu pokazać co potrafi....
6 listopada 2011, 12:16 / niedziela
no patrzac na dyrektorke kafarskiego i kolesiostwo przez niego preferowane to wcale mnie nie dziwi ze on kogos nie lubi i chce go odpalic...

Pęki np... a takich przykladow jest wiecej...
6 listopada 2011, 13:00 / niedziela
7 listopada 2011, 12:48 / poniedziałek
ciekawe czy w tym tygodniu będzie dymisja trenera...
7 listopada 2011, 13:21 / poniedziałek
Duduś ucieknie? Najwyżej do Wejherowa nie dalej...
7 listopada 2011, 13:40 / poniedziałek
debil ma farta że derbów nie ma w tym sezonie bo jakby to przegrał na remis arenie to już lincz publiczny na pewno by się odbył. A propos może by mu spuścić manto,by se przemyślał kilka spraw hehe.

SERDECZNIE CIĘ NIENAWIDZĘ KARAFARKU!!!
7 listopada 2011, 18:01 / poniedziałek
Jeszcze nie odeszłeś Panie Kafarski?
Ja już nawet nie chcę tej wygranej flaszki, odejdź w końcu...
7 listopada 2011, 18:05 / poniedziałek
Kiedy jest te spotkanie Kuchara z tym z rady nadzorczej?

Jak go nie zwolnią to strzelą sobie w stopę...
7 listopada 2011, 18:18 / poniedziałek
radio gdansk podalo ze Turnos wyslal;) list do kuchara i zada zwolnienia kafara.
pali mu sie grunt to mejle sle hehhe

wiecej w radio o 19
7 listopada 2011, 18:21 / poniedziałek
list?
przecież dzisiaj miało być spotkanie przewodniczącego rady nadzorczej Piotra Kuriata z pseudoinwestorem kucharem..
~~
mało prawdopodobne aby cokolwiek to dało.;.
gołodupiec zapewne dalej będzie bronił miernotę trenerską, który przecież rozpoczął intensywną pracę przed meczem w W-wie.;.;
7 listopada 2011, 21:47 / poniedziałek
Wisłą to potrafi zwolnić trenera , a u nas to się ciągnie i ciągnie na co oni czekają ....
8 listopada 2011, 11:47 / wtorek
moim zdaniem Kafarowi na najblizszym meczu trzeba podziękować były gorsze momenty ale zostawił dużo serca w naszym klubie

odnośnik
8 listopada 2011, 11:52 / wtorek
Lechia Kafarskiego:
96 meczów: 33 zwycięstwa - 28 remisów - 35 porażek
bramki 101:101

Amen
8 listopada 2011, 11:55 / wtorek
Panie Trenerze,
dzięki za derby, za Legię, Lecha, Koronę, Wisłę (PP), za Górnik, za dwa półfinały PP, za kilkanaście fajnych spotkań, za momenty wzruszeń!
Powodzenia w dalszej pracy!

pzdr
8 listopada 2011, 12:00 / wtorek
" - To konferencja z mojej inicjatywy, chciałem się w ten sposób pożegnać z Lechią. Dziękuję kibicom także tym, którzy domagali się mojego odejścia. Mam żal przede wszystkim do siebie, bo w dobrym stylu doprowadziłem zespół do przeprowadzki na PGE Arenie, a jak do niej doszło graliśmy poniżej oczekiwań wszystkich. Jestem wzruszony i wstrząśnięty tą sytuacją, ale nie mam do nikogo pretensji - powiedział Kafarski.

Jak poinformowało Radio Gdańsk jest następcą będzie Rafał Ulatowski. - Życzę nowemu trenerowi, aby wytrwał na tym stanowisku co najmniej tak długo jak ja. Jeśli poprosi o rozmowę to mam włączony telefon - wyjaśnił Kafarski, który przed konferencją pożegnał się z piłkarzami. - Wyglądali na smutnych. Atmosfera zrobiła się gęsta, ale mam nadzieję, że będę jedyną osobą która zapłaci głową za ten kryzys - przekonywał Kafarski, który przyznał też, że zastanawia się czy nie jechać do Warszawy, by obejrzeć najbliższy mecz Lechii z Legią. "
8 listopada 2011, 12:07 / wtorek
Trenerze, ja osobiście dziękuję za to, że dzięki Panu mogliśmy oglądać Lechię w ekstraklasie dłużej, niż przez 1 sezon.

Później były momenty lepsze i gorsze, ostatnio było bardzo źle. Pewna formuła się wyczerpała i zmiana na stanowisku szkoleniowca była dla dobra Lechii raczej niezbędna.

Niemniej jednak za wszystko co dobre - dzięki! A błędów nie popełnia tylko ten, co nic nie robi.
8 listopada 2011, 12:10 / wtorek
8 listopada 2011, 12:14 / wtorek
Można by rzec WRESZCIE KURWA ! No i zamknąć temat niech znika z pierwszej strony. Amen
8 listopada 2011, 12:16 / wtorek
Były różne momenty , ostatnio więcej tych gorszych. Dzięki Kafar za wiele wspanialych chwil, które to były Twoim udziałem. Powodzenia w nowej pracy, życze dalszego zbierania doświadczeń i zostania prawdziwym, drugim Murinhio! Jeżeli tak się stanie to napewno wszyscy zobaczymy Cie jeszcze na ławce Lechii.
8 listopada 2011, 12:19 / wtorek
W KOŃCU KURWA!!! AMEN :)
8 listopada 2011, 12:21 / wtorek
Filet, Oby nie, ja juz mam dosyc ogladania tej kaszubskiej mordy...
8 listopada 2011, 12:25 / wtorek
no coz wreszcie mozna powiedziec, ze gdzies ta resztka godnosci sie odezwala i zrezygnowal lub zostal zmuszony do rezygnacji, ale to juz inna sprawa, w gazecie wyglada lepiej niz zwolnienie :), dzieki za kilka fajnych meczow, zwlaszcza za poczatkowy etap pracy z zespolem, bo niestety im dalej tym bylo gorzej, no nic, powodzenia, szkoda, ze nie zostanie jako asystent ...
8 listopada 2011, 13:13 / wtorek
tu zapis video z konferencji
odnośnik
8 listopada 2011, 13:55 / wtorek
Jak dla mnie, to godnie się pożegnał. Powinniśmy go jakoś mimo wszystko uhonorować.
8 listopada 2011, 13:59 / wtorek
Miał swoją sektorówkę.
Wystarczy.
8 listopada 2011, 14:16 / wtorek
Mimo wszystko, Kafar dzieki !!!
za utrzymanie, za kilkakrotne jebniecie sledzi, za legla i amice i jescze pare innych zwruszajacych fajnych chwil.
Dzieki !!!
zycie niestety jest takie ze historia sie nie zyje i patrzy sie do przodu dlatego tez mam nadzieje ze obu stronom ta zmiana wyjdzie to na dobre.
Powodzenia !!!
8 listopada 2011, 14:20 / wtorek
Dziękuje Panie trenerze za dobre chwile, za fajną grę.
Mam nadzieje, ze nabierze Pan doświadczenia i może Pan jeszcze do nas wróci.
Życzę powodzenia.
8 listopada 2011, 15:24 / wtorek
Wydaje mi się, że ten wątek powinien być uroczyście zamknięty:)
8 listopada 2011, 15:27 / wtorek
Po dwóch-trzech przegranych (tfu!) meczach powstanie podobny temat o Ulatowskim ;)
8 listopada 2011, 15:29 / wtorek
Albo i wcześniej;] Chyba wolałbym jednak Maaskanta;/
8 listopada 2011, 21:39 / wtorek
Kafar dzięki za te wszystkie piękne chwile! Za utrzymanie i ułożenie drużyny która nie byla najlepiej dysponowana, za derby, Legie, Wisle i amice. Dzieki za to ze pod Twoją wodzą Lechia grala najpiękniejszą pilke w lidze i bylismy nazywani "Polska Barcelona". Szkoda ze musiales odchodzic w takiej atmosferze. Mam jednak nadzieje ze wrócisz kiedys do Lechii jako lepszy trener i będziemy świętować mistrzostwo!!! Jeszcze raz wielkie dzięki.
8 listopada 2011, 21:55 / wtorek
Byłem zwolennikiem odejscia i Kafarskiego i nie będę teraz peanów na jego czesć wychwalał! Jednakże należy mu się słowo dziękuję za wszystkie dobre i chwilę i trzeba mu życzyć jak najlepiej bo jak by nie patrzeć swój człowiek jest. Teraz trzeba patrzeć do przodu i Lechia z Ulatowskim musi konkretnie pozamiatać w eks! AVE LECHIA!
9 listopada 2011, 00:38 / środa
Trenerze szacunek. Chcialemam Twojego odejscia, bo po prostu widzialem, ze Ty juz wiele nie ugrasz. Nie krzyczalem o tym za wiele na forum, bo o wszystkim co zwiazane z Lechia tak jak o bylej kobiecie mowie dobrze, albo wcale.
Dziekuje za te wszystkie mecze ktore odpalam do tej pory, ogladam po 100 razy I czasem prawie rycze ze wzruszenia I radosci.
Dziekuje ze odszedles. Dla dobra naszej Lechii. Twojej i mojej.

Przy okazji: aby ci dawid gwiazde dawida na dupie wypalili za ten frajerski numer z soboty
14 lutego 2012, 23:03 / wtorek
Kafarski w San Sebastian

odnośnik
27 lutego 2012, 12:00 / poniedziałek
Kafar negocjuje z Amicą.
27 lutego 2012, 12:03 / poniedziałek
jak to prawda to pinokio gotów strzelac samobóje seriami żeby Kafara spuścić hehe
6 marca 2012, 13:03 / wtorek
A Kafar podobno w sraxsie
6 marca 2012, 13:04 / wtorek
Bociek masz jakieś źródło tej informacji??
6 marca 2012, 13:04 / wtorek
6 marca 2012, 13:07 / wtorek
Jeśli to prawda to już jednego spadkowicza znamy :)
6 marca 2012, 13:10 / wtorek
I on ma podobno jak tu wielu pisało Lechię w sercu? Mógł jeszcze do szparki pójść.
6 marca 2012, 13:11 / wtorek
Niby czemu ? Kafarski na pewno jest lepszym trenerem od Pasieki...i to akurat jest zla informacja dla nas, poki co Cracovia byla 100% spadkowiczem, tam gorzej byc juz nie moglo.
6 marca 2012, 13:25 / wtorek
Cinek przestań pierdolić głupoty. Myślisz, że chłop będzie czekał nie wiadomo ile aż Kuchar czy Jenek do niego zadzwonią i zaproponują pracę? Przecież taka jest jego praca kurwa chłopie z czegoś rodzinę musi utrzymać, i Cracovie niestety też utrzyma.
6 marca 2012, 13:34 / wtorek
Sam skończ pierdolić bzdury fanie Kafara, sam pewnie krzyczałeś , że ma wypierdalać a teraz się odezwał obrońca wdów i sierot. Rozumiem ,że też masz tak Lechię w sercu jak i on , to powodzenia wtedy życzę
6 marca 2012, 13:35 / wtorek
Też jestem pewny że teraz Cracovia zacznie punktować.
6 marca 2012, 13:36 / wtorek
ciekawe czy wykorzystał juz limit szczescia jesli tak to sraxa leci na 99%
6 marca 2012, 13:49 / wtorek
Filipiak wyliczył sobie że do utrzymania potrzebne mu jest 15 miejsce przy założeniu że ŁKS bedzie wyżej on już zna procedury wie gdzie kaskę dać coby łodzianie licencji nie dostali a tyle to kafar jest w stanie ogarnąć:)
6 marca 2012, 13:56 / wtorek
To wcale nie jest dobra wiadomość. Cracovia, podobnie jak my, gra poniżej swoich możliwości i Kafar z pewnością jest w stanie sprawić, że będzie grała skuteczniej.

A dobra wiadomość jest dla samego Kafara - fajnie, że wkręca się w tę trenerską karuzelę w naszej ekstraklasie i życzę mu jak najlepiej: oby prowadził z powodzeniem jeszcze niejeden klub, może również kiedyś znowu Lechię.
6 marca 2012, 14:03 / wtorek
Ty przemyślałeś to co piszesz? Życzysz Kafarowi żeby z powodzeniem prowadził srakse? Nie do wiary k...wa Panowie co tu na tym forum za wynalazki piszą.
6 marca 2012, 14:09 / wtorek
... (powstrzymałem się ledwo od przekleństw)... jeszcze zacznijcie kibicować Craxie, po prostu brak słów...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.444