Gdańsk: czwartek, 29 października 2020
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 22/24

6 marca 2012, 14:11 / wtorek
dobra beka, niektorzy to by ojebali pento kafarowi :D!

Sam jestem ciekaw czy on jest w stanie ogarnac ten caly Chaos ktory panuje w srakowi tak by cos ugrali. Szczerze w to watpie, terminarz sraksy mowi sam za siebie.. my walczymy z lks o 15 miejsce bo Zaglebie bedzie wysoko... kolo 10 miejsca.
6 marca 2012, 14:15 / wtorek
Nie chce krakac, ale bym sie nie zdziwil jakby zydy zaczely wygrywac...i tym samym my walczymy o utrzymanie.
6 marca 2012, 14:17 / wtorek
Zawsze można spróbować wczytać się lepiej w pisany tekst, ale żeby uniknąć podgrzewania się to przetłumaczę:

- napisałem, że życzę Kafarowi jak najlepiej
- nie napisałem, że życzę Craxie jak najlepiej, sformułowanie było ogólne ("niejeden klub").

Czujesz różnicę? Czy też może wyczytałeś między wierszami, że życzę, aby craxa pod wodzą Kafara wyprzedziła Lechię i wtedy będę zadowolony? :)
6 marca 2012, 14:19 / wtorek
Oruniak, my już od 10 meczów walczymy o utrzymanie, i zostało ich już tylko raptem 10.

Chujowo, że Cracovia strzeliła nam tę bramkę w 87 minucie, z 6 punktami więcej byłbym znacznie spokojniejszy.
6 marca 2012, 14:20 / wtorek
Czas walki czytałeś co niektórzy tu piszą? Wielbiciele Kafara :) Oni chyba będą szczęśliwi jak Kafar będzie wygrywał i sraksa się utrzyma naszym kosztem nie daj Boże. A wtedy Ci jego fani wykupią sobie karnety w Krakowie i na srakse będą jeździć chyba.
6 marca 2012, 14:23 / wtorek
Olo wyczytałem to co większość tutaj wyczyta, tzn. kibicując w tej chwili Kafarowi , kibicujesz wiadomemu klubowi.
6 marca 2012, 14:25 / wtorek
Zobaczycie Cracovia pod sterami Kafara jeszcze sie ogarnie i wyskoczy do gory w tabeli.Beda punktowac w kazdym meczu i czasem wygraja a my bedziemy dalej grali swoja beznadziejna pilke i zdobywac czasem po 1 punkcie z klubami z dolu tabeli.
6 marca 2012, 14:35 / wtorek
A mi się wydaje że jak Kafara zatrudnią to dopiero będzie tam rządził chaos ;) że o braku ostatniego podania nie wspomnę !
6 marca 2012, 14:39 / wtorek
A najgorsze jest to że pejsy co roku prawie "cudem" się utrzymują Filipiak jak na żydka przystało liczyć potrafi po co wykładać ogromne pieniądze na budowe drużyny jak można parę meczyków pod koniec sezonu kupić lub załatwić że ktoś licencji nie otrzyma.
6 marca 2012, 14:39 / wtorek
Czas walki, Cinek i reszta. Ja również nie napisałem, że życzę coś sraksie tylko po prostu szanuje Kafara za to co dla nas zrobił i to jemu życzę jak najlepiej. Wiadomo, że miał lepsze i gorsze momenty ale mimo wszystko się starał i robił co mógł z zarządem i trzymał się posady bo przecież za coś żyć musi i nie jeden z Was by zrobił tak samo więc przestańcie pierdolić jacy to Wy jesteście Wielcy Lechiści, bo każdy Lechista ma prawo mówić o tym głośno i chcieć aby nasza Lechia wygrywała i ma prawo do własnych przemyśleń i marzeń i powinniście to w jakiś sposób uszanować. Powiem to jeszcze raz, że moim marzeniem jest stworzenie Wielkiej Lechii pod sterami Kafara bo to jest swój chłop i myślę, że jego potencjał w Lechii nie został w pełni wykorzystany z powodu naszego zarządu. I mam to w dupie, że będziecie mnie teraz cisnąc. Możemy sobie pogadać o tym nawet jak będę w Gdańsku, a przyznam szczerze nie jestem zbyt często bo po prostu mieszkam jakieś 180km od Gdańska i moje finanse na to nie pozwalają, a bardzo bym chciał.
6 marca 2012, 14:40 / wtorek
Cinek1977.

Nie zgadzam się. Przypuśćmy hipotetycznie, że Lechia utrzymuje się na koniec sezonu na 13 miejscu, a Craxa na 14 miejsciu z punktem przewagi nad strefą spadkową. I co sobie mogę na przykład pomyśleć? Mogę sobie pomyśleć, że szkoda, że spadł ŁKS a Craxa się utrzymała, ale przynajmniej jedno fajnie, że Kafar ma jakiś swój kolejny sukcesik w karierze. Mogę? Mogę.
6 marca 2012, 14:41 / wtorek
olo.gda - wczytałem się i skoro twierdzisz, że życzysz Kafarowi jak najlepiej to w danym momencie życzysz jak najlepiej Craxie z którą walczymy o byt, proste...
co do Kafara to nie wynoście go i siejcie fermentu, Kafar w Craxie nic nie osiągnie, bo to po prostu słaby trener i tyle; nie życzę mu dobrze i tego się będę trzymał, i to nie tylko dlatego że jest w Craxie, niech odpokutuje za swoją butę i winy, gdyż to dzięki niemu jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy i mamy taki szrot w składzie lub mieliśmy (Poźniak, Tadić, Dawidowski, Sazankou Benson itp.)
6 marca 2012, 14:46 / wtorek
Oby tylko nie pojawiła się teoria, jak Craxa spadnie, że nie efekt słabości Kafara, a efekt jego miłości do Lechii, gdyż Craxę spuścił specjalnie ha ha
Kończąc wypowiedź, my mamy swoje problemy i Craxą zajmować się już nie bedę, ich miejsce jest w pierwszej lidze od kilku lat i niech tam idą
6 marca 2012, 14:47 / wtorek
Dali Twoje stwierdzenia są śmieszne. Czyli kiedy Kafarski był trenerem Lechii to rozumiem, że też mu źle życzyłeś, a co za tym idzie życzyłeś źle Lechii. Brawo!
Olo ja ci to tak po chłopsku wytłumacze Lechista z krwi i kości do srakowi czuje tylko nienawiść i pogardę!!!!
Olo możesz wszystko , i mnie też sukcesy Kafara będą cieszyły ale nie z tym klubem i nie w chwili obecnej kiedy jest to nasz bezpośredni rywal w tabeli. Więc lekko bym się hamował z takim kibicowaniem Kafarowi jak to robisz w tym momencie ale po to jest forum żeby pisać co się myśli , jeden drugiego ocenia i tyle ile ludzi tyle zdań na dany temat.
6 marca 2012, 14:49 / wtorek
U mnie w managerze spadł z Cracovią ;).

A tak na poważnie, to obawiam się, że zaczną grać mniejszą padakę i mogą zacząć punktować.
6 marca 2012, 14:53 / wtorek
Przemas.Lisewo skończ swoje rozwijanie się w niektórych kwestiach i ocenianie kto jak życzy Kafarowi. A jak martwisz się , że Kafar nie miałby co jeść gdyby nie praca w sraksie to załóż fundusz pomocy i mu wysyłaj sianko. Młody jesteś to może jeszcze nie rozumiesz co to jest przywiązanie do klubu ale tak kochając Lechię jak to robił podobno Kafar nie miał prawa iść do sraksy,szparki, ległej czy amiki. Na tym polega sprzedanie się koleżko, czyli dla siana rezygnuje z zasad.
6 marca 2012, 14:55 / wtorek
Przemas, napisałem "życzę", nie napisałem w czasie przeszłym "życzyłem". Chciałem zwolnienie Kafara już dawno, a napewno już po zakończeniu seoznu 2010/2011, ale nigdy nie życzyłem źle Lechii i nie czychałem na porażki Kafara, gdyż Lechia jest dla mnie najważniejsza i nigdy nie cieszę się z porażek Lechii.
miałem ciagle nadzieje ze to plotka ... PRECZ z KAFAREM
6 marca 2012, 14:58 / wtorek
a ty skończ pierdolić gamoniu.
6 marca 2012, 15:02 / wtorek
vrsonee to do mnie bo już się gubię?
6 marca 2012, 15:05 / wtorek
tak do Ciebie.
6 marca 2012, 15:06 / wtorek
nie mial pracy poszedl tak gdzie go chcieli, ciekawe teraz jak pojdzie mu w sracovi, teraz okaze sie czy tu chodzilo i pilkarzy czy trenera
6 marca 2012, 15:06 / wtorek
A co masz jakiś problem? Czy też dla zasad się sprzedajesz Ty pizdo
6 marca 2012, 15:07 / wtorek
nie wiem kto się sprzedał. twoja mama?
6 marca 2012, 15:07 / wtorek
Kafarski w sezonie 2011/2012 spuści z ligi dwa zespoły , które trenował. Wtedy już mu zadne zagraniczne szkolenia potrzebne nie beda bo jego maksimum to kaszubia.
6 marca 2012, 15:09 / wtorek
ooooooooooooo jakie to oryginalne , ale mi dojebałeś. Wytrzyj mleczko pod noskiem chłopczyku i WYPIERDALAJ z tego forum jak Ci tak na sraksie zależy
6 marca 2012, 15:15 / wtorek
Jak to czytam co bazgrzecie to aż mi się śmiać chcę KURWA MAĆ po pierwsze prawdziwy Lechista-Beton-Gdańszczanin itd nie ma kurwa powtarzam nie ma kompleksów przed jakąś Szparką Sraxą czy jakimkurwakolwiek wynalazkiem! A życzenie wszystkiego dobrego Kafarowi, który bądź co bądź ale nie jest złym trenerem i może potrzebuje jeszcze trochę szlifów jest wskazane ja mam nadzieję że kiedyś Kafar tu wróci i zrobi Nam tę Barcelonę, o której tak marzył (zarówno On jak i My wszyscy)! I Chuj mnie obchodzi że zbiera te szlify u jednego z największych wrogów (bardzo kurwa dobrze)! Niech pokaże co znaczy jego ksywa i będzie twardy bo każdy dobrze wie jaki klub ma w sercu co już udowodnił i pokazał też co myśli o rybiogłowych
FINITO...
Oczywiście z Pozdrowieniami
6 marca 2012, 15:15 / wtorek
Kafar w tym roku ustrzeli dublet w stylu wielkiego trenera jakim jest Wieczorek - przyczyni sie do spadku dwóch druzyn.
6 marca 2012, 15:16 / wtorek
Niema sensu po sobie jechac, poszedl za kasa do sraxy ok jego wybor... zycze mu jak najlepiej ale na czas gdy siedzi w srakowi czy jakby trenowal szparke/amice to moje zdanie jest jedno. Niech przegrywa wszystko co mozna.

Lks u siebie teraz gra z sraxa... mysle ze efekt nowej miotly nie zadziala i Kafar przegra. W Lksie sytuacja ponoc sie stabilizuje, Onyszko tam doszedl na trenera bramkarzy, prezes zaczyna wyplacac zalegle swiadczenia... w tym momencie w ciemno biore wygrana z srakowia. Lechia natomiast juz z Machajem w skladzie musi wygrac z gornikiem... jak nie teraz to kiedy? Z legia, Slaskiem?
6 marca 2012, 15:16 / wtorek
Na tym zdjeciu to dostał od Cracovii kocyk czy reczniczek ?
6 marca 2012, 15:17 / wtorek
teski jak bylem na bezrobociu to przez mysl mi nie przeszlo zeby isc robic za psa,kanara czy inna kurwe w zyciu trzeba miec honor i zasady! kafar wozil sie jajo Lechista ateraz pewno pejsy zapusci
6 marca 2012, 15:21 / wtorek
Przecież tak jak zrobil Kafar kazdy z Was by zrobil i to sie nie tyczy tylko Kafara ale i grajków załóżmy, że pracujesz w Gdansku za 2 tys a w gdyni za ta sama robote dostaniesz 8 tys i co robisz? Mówisz nie ja zostane w Gdansku nie bede w sledziowie pracowal albo jestes 4 miesiace bez roboty siano sie konczy, dostajesz prace w gdyni i tez mowisz ja pierdole siedze na chacie bo w gdyni nie bede robil.
Tak ze ja Kafara rozumiem.
6 marca 2012, 15:24 / wtorek
ciekawe co w srakowi na forach pisza po tej nominacji :)))
6 marca 2012, 15:27 / wtorek
Po 1 Kafar cale zycie szkolil sie na trenera i teraz nie mzoe pojsc pracowac nigdzie indziej zeby sie nie "sprzedac". Po drugie na 16 zespolow w ekstraklasie na polowe jest conajmniej zaslaby w drugiej polowie jestesmy my i kilka innych klubow ktore nie zamierzaja zmieniac trenera. Wiec zostaje jedna jedyna Cracovia. Albo udowodni ze jest slaby albo nagle sie wybije. Oczywiscie ze mogl nei brac tej roboty ale co mial zrobic ? Ani Lechia ani Wisla ani Slask go nie chce to co mial chlop zrobic ? Zreszta tak wszyscy po nim jechali, byly sektorowki itd a nagle narzekacie ze poszedl do Cracovii ? Jego wybor. Wazne zebyscie wy sie nie sprzedali.
6 marca 2012, 15:29 / wtorek
miał pejsy z tyłu teraz będzie miał po bokach.
chuj mu w zadek za paradowanie ze świnią, pierdolenie o chaosie, braku ostatniego podania i niech zabiera ze sobą Poźniaka, Dawidowskiego, Pietrowskiego i ręsztę szrotu na który stawiał
6 marca 2012, 15:32 / wtorek
Paradowanie ze swinia arki to akcja na plus
6 marca 2012, 15:35 / wtorek
człowiek w nerwach sam nie wie co pisze i myśli:)
6 marca 2012, 15:38 / wtorek
Wypowiedź eksperta canal+ :

Ekspert Canal+ podkreśla, że bardzo ceni Kafarskiego. - To jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia w Polsce. Ma charyzmę, dobry warsztat, potrafi zmotywować drużynę. Nie wiem tylko, czy z tymi piłkarzami uda mu się obronić drużynę przed spadkiem z Ekstraklasy - zastanawia się Przytuła. - Kafarski nie ma żadnego wpływu na to, jacy zawodnicy grają obecnie w Cracovii. Nie odpowiada też za to, jak zespół przepracował okres treningowy, obejmuje ją w środku sezonu. Z drugiej strony, nie wiem, czy przejęcie zespołu przed rundą wiosenną wiele by pomogło. Słaba postawa Cracovii to bardzo złożony problem i trzeba się cofnąć o kilka lat wstecz, by wyjaśnić jego przyczynę.

Skoro eksperci szanują Kafarskiego to jednak musi być dobrym trenerem młodego pokolenia. My go oceniamy tylko po wynikach, a tak na prawdę gówno o jego pracy wiemy bo kurwa nie byliśmy codziennie na treningach i na zgrupowaniach i nie znamy jego warsztatu. Ja wierzę w Kafara, że uda mu się jakoś poskładać sracovie i jakoś ich wyciągnie z tarapatów ale nie kosztem Lechii :) nam kiedyś też Kafarski uratował ekstraklasę. Na prawdę co niektórzy są zbyt wrogo nastawieni do Kafara, a przecież każdy zasługuje na drugą szansę.
6 marca 2012, 15:39 / wtorek
Mati tu nie chodzi o miasto a o klub. Jeśli deklarował że ma Lechijkę w sercu to nie powinien iść pracowac do jednego z naszych największych wrogów! Tak na marginesie Lechiści mieszkają nie tylko w Gdańsku poszperaj sobie w statystykach wyjazdowych ,a zdziwisz się zjak daleka ludzie na BKS jeżdżą.I jak w Gdyni ktoś mieszka to co według ciebie ma w Gdańsku pracy sobie szukać?
6 marca 2012, 15:39 / wtorek
Pierwsza myśl po tym newsie że oto jest pierwszy pewniak do spadku. Ale co będzie gdy to Cracovia się utrzyma a my nie ?
6 marca 2012, 15:44 / wtorek
to wtedy

odnośnik

i wszystko jasne ROTFL
6 marca 2012, 16:04 / wtorek
Kiedy go krytykowałem to go krytykowałem (były konkretne powody), ale faceta lubię i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do nas na ławkę trenerską - bogatszy o doświadczenia.
W każdym razie życzę Kafarowi żeby utrzymał Cracovię, ALE z zastrzeżeniem, że nie naszym kosztem.
6 marca 2012, 17:12 / wtorek
Bociek72 Ja dalem oczywiscie tylko przyklad, wiem ile Lechistów mieszka w Gdyni i w kazdym innym miejscu w Polsce. Nie zapomnijcie, ze to MY kibice go zwolnilismy i potraktowalismy po tym co dla nas zrobil a zrobil duzo, tyle ze przyszedl czas i mu nie szlo trudno. Pamietajcie Kafar ma nam cos do udowodnienia i moze to udowodnic wlasnie w tym sezonie, oby to nie bylo kosztem naszego utrzymania tfu tfu.
6 marca 2012, 17:15 / wtorek
Nie każdy Lechista musi mieć sympatie i antypatie w zgodzie z przyjętą i oficjalną linią wszystkich kibiców to po pierwsze, po drugie był taki kibic Cracovii, który wisi na ścianie w niejednym domu, tak więc wrzucanie Kafarowi, że nie jest Lechistą według mnie z lekka nie na miejscu.

pozdrawiam
6 marca 2012, 17:19 / wtorek
Normalna sprawa, że Kafar szukał pracy, normalna sprawa, że przyjął ofertę Cracovii. Rodzinę musi utrzymać, a pierdolenie, że gdybym był na bezrobociu to nigdy nie poszedłbym do pracy "tu i tu" jest śmieszne. Pewnie lepiej byłoby zamieszkać z dziećmi na dworcu w kartonie i żebrać, żeby zapewnić im godne życie. Ludzie nie macie innych problemów, niż praca Kafarskiego? Jaki ma to wpływ na grę Lechii? Żaden...
6 marca 2012, 17:41 / wtorek
No Głowa trochę Cię chyba poniosło z tym porównaniem.
Kafar kokosów u nas nie zarabiał więc nie dziwcie się, że w końcu jakąś pracę podjął. Szkoda że akurat po gorszej stronie błoń, bo mam dziwne przeczucie że uda mu się ich utrzymać w T-Mobile (swoją drogą, który sezon z rzędu sraxa utrzymałaby się psim swędem??).
Patrząc na poczynania naszych grajków to chyba nie w trenerze leży problem.
6 marca 2012, 17:53 / wtorek
Jakoś jak Mateusz Bąk trenował z Cracovią, który ma chyba bardziej w sercu Lechię niż Kafar to wtedy nikt nie lamentował tak bardzo jak teraz płacz powstał, bo Kafar postanowił być trenerem cracovii...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.327