Gdańsk: czwartek, 21 listopada 2019
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 24/24

8 marca 2012, 09:11 / czwartek
W porównaniu z tym co teraz się dzieje to za Kafara nie było tak źle hehe, jedyna nadzieja że gorzej chyba być już nie może:D

Aejaejao!!!
8 marca 2012, 09:15 / czwartek
Tak samo powtarzaliśmy jak Kafar odchodził więc widać że gorzej mogło być i jest dwie zupełnie pomylone osoby, które nie powinny się tu znaleźć Ulatowski minął się z powołaniem i nie wspominając o trenerze przez duże T no ale co zrobić pozostaje wierzyć że bóg Nas w I lidze nie chce :) bo znowu byłyby cyrki po pipidówach :)
8 marca 2012, 14:55 / czwartek
8 marca 2012, 15:05 / czwartek
Lubie to :)!
15 marca 2012, 12:52 / czwartek
Kafar już robi transfery odnośnik
15 marca 2012, 13:37 / czwartek
On chce mieć w każdym klubie który prowadzi/prowadził Sazankova :)
20 kwietnia 2012, 20:04 / piątek
Kafar dzięki, że odszedłeś :-)))))))
21 kwietnia 2012, 16:25 / sobota
Dzięki za spuszczenie cracovii :-)))))
21 kwietnia 2012, 16:57 / sobota
Co ciekawe wczoraj wbiłem na forum srakowi, kibice tam twierdzą że Kafarski jest zdecydowanie lepszy od Pasieki jednak jego decyzje personalne (z tego co czytalem wystawia jakąś kalekę która jest jego ulubieńcem) są irracjonalne, a i oczywiście konferencje prasowe gdzie pierdoli farmazony. Ale skąd my to znamy ? Chaos, brak ostatniego podania itp itd :)

Co prawda jeszcze 3 kolejki ale ja już nie mam złudzeń, sraksa wraca do 1 ligi, dziękuje Kafar!
29 kwietnia 2012, 12:55 / niedziela
odnośnik

Ha ha ha. Kafarski .... ;)
30 kwietnia 2012, 20:58 / poniedziałek
Tomasz Kafarski po spuszczeniu Srakowi: Gdańszczanie melduję wykonanie zadania

Nie sądziłem że tak szybko to napisze ale dziękuje za spuszczenie sraksy Kafar ;)
30 kwietnia 2012, 21:38 / poniedziałek
Kafar dzięki!
Genialnie sklonował w Krakowie Lechię z jesieni 2011. Przy beznadziejnie słabej Wisle grająca o wszystko Cracovia nie umiała stworzyć sobie choc jednej sytuacji bramkowej.
Jedyny jasny punkt tego meczu to Melikson. Takiego gracza w Lechii chetnie bym zobaczył (niestety to nierealne).
Małek - na swoim poziomie.
Wiem ze spadek Cracovii to nie jest zasługa tylko Kafara ( w sumie jego najmniejsza), ale potwierdza słusznosc decyzji zwolnienia jego z posady trenera Lechii, po prostu w sytuacji kryzysowej nie umiał sobie poradzic u nas jak i przy Kałuży.

TYLKO LECHIA!
1 maja 2012, 20:10 / wtorek
odnośnik

Kafarski i Brosz, czyli dwaj trenerzy, którzy nie spadli

1 maja 2012 - 17:25

- Jeszcze nie spadliśmy - oświadczył Tomasz Kafarski, a słysząc te słowa trener Marcin Brosz aż podskoczył przed telewizorem i buńczucznie zakrzyknął: - My też nie, my też nie! Odra Wodzisław jeszcze nie spadła!

Dwaj szkoleniowcy już niedługo będą mogli założyć stowarzyszenie fachowców, którzy nie spadli, mimo że spadli. Boimy się, że Kafarski przykuje się kajdankami do kaloryfera w siedzibie Ekstraklasy SA albo że w czasie pierwszej kolejki sezonu 2012/2013 ochroniarze będą musieli wyprowadzić go ze stadionu tak jak kiedyś posła Gabriela Janowskiego z sejmu.

Niestety, dla pana Tomasza mamy złą wiadomość - SPADLIŚCIE. Teraz co najwyżej możecie kogoś oszukać, możecie zrobić jakiś szwindel, by dalej w ekstraklasie grać, ale sprawę spadku wytłumaczmy sobie możliwie najdokładniej - spadliście. Koniec, kropka. Okazaliście się najgorsi w całej lidze i liga was wydaliła, a teraz - rękoma Wisły - spuściła wodę.

Od razu chcemy uspokoić niektórych kibiców. Wedle naszych informacji fuzja Cracovii z Termaliką nie jest możliwa i to nie dlatego, że Cracovia by jej nie chciała, tylko dlatego, że właściciele Termaliki to bardzo bogaci ludzie i nie po to holowali klub z samego dołu aż do ekstraklasy, by na sam koniec opchnąć go za kilka złotych. W przypadku awansu, zespół z Niecieczy zapewne przez pewien czas będzie musiał korzystać z obiektów zastępczych, ale docelowo państwo Witkowscy mają zamiar całą niezbędną infrastrukturę zbudować u siebie na wsi.

PS A może z Kafarskim i Broszem trzeba po dobroci? Może trzeba zorganizować im wspólną terapię? Zróbmy tak... Panowie! W imieniu Ekstraklasy SA już teraz pragniemy was poinformować, że ustalono terminarz pierwszej kolejki sezonu 2012/2013. Na starcie, 7 sierpnia Odra Wodzisław podejmie na własnym boisku Cracovię (godzina 18.00). Do zobaczenia i powodzenia!
1 maja 2012, 20:41 / wtorek
tuz przed derbami Krakowa :
"Co będzie ze mną? Podpisałem kontrakt na półtora roku. Po sezonie zadecydujemy co dalej. Nalegałem na to, by umowa trwała 18 miesięcy niezależnie od utrzymania, bo zależy mi na tym, by pokazać swoje "ja" - zaznacza Kafarski."

a po wykonaniu zadania i spuszczeniu Sraksy :
"Gdybyśmy mieli takich zawodników jaj Wisła, to strzelilibyśmy bramkę. Zagraliśmy na maksimum możliwości fizycznych, a wydaje mi się, że także piłkarskich."

Kafar dalej w formie :-))))))))))
1 maja 2012, 20:47 / wtorek
zasmiecilem, miało w/w trafić do leksykonu "złotych" myśli Kafara, ale tu tez trochę pasuje ;-)
7 maja 2012, 10:17 / poniedziałek
odnośnik

O dziwo, najweselszym trenerem niedzieli był Tomasz Kafarski

7 maja 2012 - 01:38

O co chodzi z Tomaszem Kafarskim? Spadł z ligi - OK, każdemu może się zdarzyć, zwłaszcza jak ktoś bierze Cracovię i to Cracovię, z której zbudowaniem nie miał nic wspólnego. Jednak wypadałoby chyba się trochę posmucić, prawda?

Tymczasem Canal+ połączył się ze stadionem w Bełchatowie, a tam - hmmm... Tam znienacka znalazł się szkoleniowiec nowego mistrza Polski - tak przynajmniej mogła pomyśleć osoba niezorientowana, bo kiedy Kafarski stanął przed kamerą to był najbardziej uhahanym trenerem w całej lidze. Nie to, że uśmiechał się dyskretnie, on wprost promieniał. Napisalibyśmy, że się śmiał jak głupi do sera, ale to by nie oddawało faktycznego obrazu - facet emanował szczęściem.

Nie będziemy mu wypominać, że cieszyć nie ma się z czego, skoro na dziesięć meczów wygrał jeden - bo jak już napisaliśmy, to tylko Cracovia, cudów nie należało się spodziewać. Jednak spadek z ligi jest chyba zdarzeniem w życiu trenera dość przygnębiającym.

Kafarski przygnębiony nie był, ponadto znowu ze trzy razy wspomniał o tym, że Cracovia może zagrać w ekstraklasie w przyszłym sezonie - niby takie żarty, ale generalnie mocno żenujące i nie na miejscu, coś jak dowcipy w stylu "przychodzi zmarły do nieba, otwiera mu Święty Piotr..." opowiadane w czasie pogrzebu. Nawet "łączenie" zostało zakończone w sposób mocno niesmaczny.

- Do zobaczenia za rok - powiedział reporter.
- Może wcześniej - odparł uśmiechnięty Kafarski.

Czy on nie wyczuwa obciachu? Nie ma żadnych hamulców? Gościu, jesteś od trenowania, a nie od utrzymywania drużyny psim swędem, dzięki koteriom, licencjom itd. Na szczęście mamy głębokie przekonanie, że się oszukasz i że w przyszłym sezonie jeśli poprowadzisz Cracovię to w meczu z Okocimskim Brzesko.

Podziwiamy pogodę ducha, ale tym razem wyszedł pan na idiotę. Może przedawkował pan relaksacyjny masaż uszu, który zarządził pan wcześniej piłkarzom?

CAŁY KAFAR :D
11 maja 2012, 23:35 / piątek
może ustawił komisję d/s licencji ? Górnik i Widzew mają kłopoty.
Wówczas i ŁKS i Sraxa by zostały. Dla nas to może i dobrze :) Dla ligi zdecydowanie NIE
15 maja 2012, 00:45 / wtorek
18 maja 2012, 23:14 / piątek
Jak tam zostaje w Cracovii ? Póki piłka... to jest dopóki komisja licencyjna pozostaje w grze...
11 czerwca 2012, 20:43 / poniedziałek
Władze krakowskiego klubu zdecydowały się na zwolnienie Tomasza Kafarskiego. Jego miejsce zajmie Stawowy, który osiem lat temu wprowadził sracovię ekstraklasy.

Sad face :(
6 lutego 2013, 15:07 / środa
Nie wierzę:
odnośnik

Chyba kasiora mu się kończyła.
6 lutego 2013, 15:10 / środa
No i dobrze. Niech się uczy. Potrenuje trochę dzieciaki i może kiedyś będzie mógł znowu prowadzić 1. drużynę. O ile się sprawdzi.
6 lutego 2013, 16:06 / środa
Jego doświadczenie na pewno, na tym poziomie, się przyda. Powodzenia PS Tylko niech nie wchodzi w paradę Kaczmarkowi.
6 lutego 2013, 16:08 / środa
duch lepiej wypluj to prowadzenie pierwszej drużyny ;]
6 lutego 2013, 16:09 / środa
Nie ma się czemu dziwić, że w naszym kraju jest tak mało talentów jak Tomasz K. jest ekspertem.
6 lutego 2013, 16:31 / środa
Do końca grudnia dostawał pensję od profesora. Jak widać chętnych na niego nie było, wiec zabiera sie za młodzież. Niewykluczone, ze może lepiej sprawdzać sie w tej roli, odpadną sprawy dogadywania sie z doświadczonymi zawodnikami, co jemu wybitnie nie wychodziło.

TYLKO LECHIA!
6 lutego 2013, 16:38 / środa
To Kafar czasami nie poznał się na Wszołku?
Z drugiej strony może na tym poziomie to nie jest złe rozwiązanie?
6 lutego 2013, 19:59 / środa
juz teraz jest jasne dlaczego bramki przestali strzelac witamy Kafar z powrotem, pilkarze poczuli odrazu won Kafara w powietrzu i jego kaszubskich pierogow ruskich
7 lutego 2013, 00:09 / czwartek
Wrócił Kafar , a gdzie jest Boldi? Zaginął w 2010 .Niedługo miną trzy lata...
7 lutego 2013, 09:23 / czwartek
Edwin - Boldi przeszedł kilka forumowych żyć i teraz ma chyba juz 4 nick, zmienił też trochę retorykę, więc jest mocniej zakamuflowany ;)
Jednak ja liczę, ze jego natura zwycięży i zaraz jak liga sie zacznie, to zaczną sie wrzuty na Buziego. Wszak powszechnie wiadomo jak bardzo "cenił" sobie wyczyny piłkarza w żółtych ciżemkach.

TYLKO LECHIA!
7 lutego 2013, 15:07 / czwartek
Czemu go nie zatrudnili w charakterze rzecznika prasowego.
Albo też powinien być dla niego stworzony specjalny etat (pierwszy taki w polskim futbolu, ewenement na skalę światową) - filozofa klubowego.
Kafar nie nosi okularów, ale nie dajcie się zwieść tym pozorom. Zakłada specjalne szkła kontaktowe działające podobnie jak krzywe zwierciadła (deformując rzeczywistości i możliwości w zakresie percepcji za pomocą zmysłu wzroku).
Ale co tam, za słynne zdjęcie ze świnią poderbową nie da się go nie lubić.
7 lutego 2013, 15:16 / czwartek
Chciałem zauważyć, że zgodnie z tym co piszą tutaj:

odnośnik

to Kafarski został zatrudniony przez Lotos jako ICH ekspert do nadzorowania programu w którym Lotos jest partnerem Lechii.

Potwierdzałoby to dlaczego, na nasze stronie klubowej takiego info nie zamieścili.
Więc chyba nie mamy prawa się przypieprzać do Lechii o to, chociaż na jakich naprawdę zasadach to się odbywa to nie wiem.
18 lutego 2013, 11:54 / poniedziałek
Cholera. Zjebaliśmy, że się pozbyliśmy Kafara. Na szczęście wrócił. Pewnie nikt się tego nie spodziewał, ale on się nam może bardzo przydać. Na przykład zamiast Rasiaka:D

odnośnik
26 lutego 2013, 23:37 / wtorek
gówno wyborczego :
...
Dla Kafarskiego praca przy programie "Biało-zielona przyszłość z Lotosem" to powrót do aktywności w piłce. Od czasu zwolnienia z Cracovii, gdzie Kafarski pracował do końca ubiegłego sezonu, o jego powrocie na trenerską karuzelę było cicho. Czy Kafarski myśli jeszcze o ekstraklasowej przygodzie z trenerką?

- Oczywiście, że brakuje mi zapachu szatni. Ale nie wypadłem całkowicie z obiegu. Śledzę na bieżąco to, co dzieje się w ekstraklasie, niedługo startuje też pierwsza liga. Wiosną mam w planach wyjechać na staż, żeby w dalszym ciągu podnosić swoje umiejętność. Wciąż przecież jestem trenerem na dorobku. A jeśli prezes czy dyrektor sportowy jakiegoś klubu uzna, że Kafarski jest odpowiednią osobą, żeby poprowadzić jego drużynę, to ja jestem otwarty na propozycje. Mój telefon jest włączony, a bateria naładowana - kończy Kafarski.
...

To kurwa wzięli koordynatora który jawnie pucuje że przy pierwszej lepszej okazji spierdoli...
27 lutego 2013, 00:09 / środa
Nie,on zastapi Boba,bo bedzie darmowy.
13 września 2014, 16:58 / sobota
Kafarski wygrywa z śledziami
13 września 2014, 17:05 / sobota
co jak co ale wygrywac ze sledziami to on potrafi jak nikt inny :)
13 września 2014, 18:44 / sobota
Brawo Kafar, sledzie sa juz na dnie w tej swojej smiesznej lidze.
12 stycznia 2015, 22:56 / poniedziałek
Tomasz Kafarski został zwolniony z Floty Świnoujście. Co ciekawe nie stało się tak przez słabe wyniki, a wskutek decyzji inwestora.

Już od dłuższego czasu wiadomo, że włodarze Floty rozmawiają z tajemniczym inwestorem, który jest w stanie wspomóc Wyspiarzy. Zwłaszcza po ostatniej Radzie Miasta, na której przyznano Flocie 35 tysięcy złotych, o domniemanym sponsorze mówiło się coraz głośniej.

Wszystko wskazuje na to, że sprawy mają się dobrze, jeśli chodzi o obietnice finansowe, bo działacze klubu znad morza byli zmuszeni przyjąć warunek sponsora o zwolnieniu obecnego szkoleniowca, Tomasza Kafarskiego. Jeśli by tego nie zrobili, to klub prawdopodobnie musiałby zostać wycofany z rozgrywek. Nowym trenerem świnoujścian został Rumun, Tudor Florin-Laurentin. Zatrudniono także Ivana Valentina. Pozostali trenerzy zostają w klubie.

ekstraklasa.net
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.235