Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 3/24

30 maja 2011, 13:11 / poniedziałek
castorp - czy jak machniesz laczkiem to zaraz ci trenerzy z drużyn wyżej od Lechii, rzuca swoje posady, zerwa kontrakty i przyleca do Gdańska???
Oczywiscie w FIFA 2012 pewnie to możliwe, ale my musimy patrzec kogo realnie mogą ewentualnie pozyskać. I patrząc na to co oferuje giełda to najlepszy jest....Kafar.
Poza tym dlaczego wszyscy założyli ze to rówieśnik Lenczyka?, czyli gosc który już wiecej sie nie nauczy i jego praca oparta jest na życiowym doświadczeniu.
Mimo ze Kafar wkurzał mnie swoim postepowaniem w trakcie sezonu, doceniam to co zrobił i uwazam ze nadal moze robic postepy w trenerce, o byciu dyrektorem sportowym niech raczej zapomni a zarząd niech na początek sie rozejrzy za jakims obrotnym dyrektorem.

TYLKO LECHIA!
30 maja 2011, 13:12 / poniedziałek
Dali - Buzała sam odszedł z włąsnej woli, Kafar miał go na kolanach błagać żeby został? Diaz strzelił 3 brami śledziom i to dobrze o nim świadczy, szkoda ze Buval nie strzelil żadnej drużynie 3 bramek. Nam jest potrzebny nie nowy trener, tylko dyrektor sportowy, ktoś kto ogarnie transfery, bo to akurat niewychodzi Kafarowi najlepiej
30 maja 2011, 13:26 / poniedziałek
teskiGda, zgadza się że Buzała odszedł z własnej woli, ale sam podkreślał gotowość pozostanie do końca kontraktu i cieszył się kiedy Kafar dołączył go do kadry przed obozem i powiedział mu, że nie będzie go odsyłał do rezerw. Gdyby nie usilna chęć posiadania Poźnika już na wiosnę (nie wiadomo po co bo nic nie wniósł) i użycia Buzały jako karty przetargowej lub czynnika, który obniży cenę za Poźniaka, to grałby u nas jeszcze na wiosnę i myślę, że ustrzeliłby parę bramek. Co do funkcji dyrektora sportowego to Kafar w tej roli kompletnie się nie sprawdza. Ogólnie leży u nas skauting, szkolenie młodzieży, ale przecież jest super i budujemy wielką Lechię korzystając z samych profesjonalistów, w tym takich od zarządzania Klubem... A swoją drogą, ciekawe co z obiecaną kasą od Sportfive w wysokości 80 mln przez 10 lat? Miało to wspomóc budowę wielkiej Lechii.
30 maja 2011, 13:28 / poniedziałek
100% poparcia dla Kafarskiego!
30 maja 2011, 13:37 / poniedziałek
Dali - oczywiście, że Buzi cieszył się ze Kafar nieodeśle go do rezerw bo dla zawodnika poł roku przerwy (czy też grania w rezerwach) to dramat, Kafar szanując to, ze Buzi zachował sie fair wobec nas pewnie by go zostawił w pierwszej drużynie ale to nie zmienia faktu, że Buzi chciał odejść od nas. Częsciowo sami sobie winni jesteśmy bo niestety nie umiemy uszanować tego co mamy, Buzi może nie jest Messim ale przez tyle lat zapierdalał walczył a cały czas był jechany przez kibiców, wiadomo w Gdańsku po latach grania na wypizdowiach wszyscy ci co są z Lechią od początku są głodni sukcesu, ale z tym sie wiąze to, że jesteśmy niecierpliwi - i podobna sytuacja jest z Kafarem, wszyscy go jadą a facet z drużyny która ledwo utrzymała się przed spadkiem, zrobił drużyne która walczyła o puchary a wcale nie mamy jakiegoś super składu jak na naszą lige
30 maja 2011, 13:43 / poniedziałek
apropo Sportfive - oni nie mają nam dać tych pieniędzy tylko znależć sponsorow którzy dadzą nam tą kase i sie wywiązują z tego - Lotos
30 maja 2011, 13:48 / poniedziałek
ależ mamy drużynę zdolną osiągnąć pudło! ale jest ona nie dokończona w budowie. Mamy najlepsze skrzydła w lidze Traore i Wania, solidny środek z Surma Nowakiem i Bajicem, ale nie mamy napastników pokroju pomocnika Traore i zmienników.
po drugie, nie mamy zarządu który by zaśpiewał proszę grać o mistrzostwo Polski, nie mamy trenera który potrafi zmobilizować zawodników do gry lepszej niż "planowane nic". po trzecie nic się nikomu nie chce i każdy myśli że samo się zrobi, a kibice i tak przyjdą. mam nadzieję że tym razem strzelą sobie tym sezonem w łeb.
30 maja 2011, 13:55 / poniedziałek
Jestem ciekaw, czy będzie i kiedy oficjalny komunikat zarządu klubu, podsumowujący sezon, co z piłkarzami którzy graja, ocena trenera, dyrektora sportowego, jaka polityka transferowa na przyszły sezon, jaka kasę chcą przeznaczyć na transfery, jeżeli go nie będzie to będzie to świadczyło o kompletnej arogancji wobec kibiców i że coś jest nie tak w klubie, bo czas "rzeźbienie" i jakoś to będzie, się skończył. Jeżeli Kafar ma jaja to powinien jednoznacznie powiedzieć - jeżeli Lechia ma w przyszłym sezonie walczyć o najwyższe cele to potrzebuję tego i tego by odnieść sukces i jeżeli tego nie dostanę sory szukajcie kogoś innego na moje miejsce.
Póki co nie ma się do czego odnieść i można sobie pogdybać co by było gdyby było.
"Kafar dzięki, ale..ODEJDŹ" może inaczej "Czy Kafar - jest w stanie poprowadzić drużynę na Mistrza"
30 maja 2011, 14:02 / poniedziałek
Dali - znany narzekacz z innych stron, żal że mamy takich niewdziecznych kibiców, żal, gość wygrał 5 derbów z arką, utrzymał nas w Lidze, w tym roku mecze 2 zlegia 1 z lechem i 1 discopolo, gdyby nie 2 mecze byśmy byli vce mistrzem- we wtorek na rękach noszony, a teraz lżony- Panie tomku niech Pan się nie przejmuje, wykonuje Pan swietną robote, więcej regularności szersza kadra i efekty przyjdą. to by chcieli chochla sie nażrec, głupi ludzie. łyzeczka powolli, tka się dochodzi do trwałego sukcesu, końcówka nie wyszł a byłem załamany- Ale kafarski to prawdziwy Lechista wychowanek, jak tak można nie szanowac swoich? Lache idioci byście kalkowskiemu robili, a skurwił się przechodzac do arki. Kafar zrobił wszystko co mógł. druzyna grała 15 piłkarzami przez całą rundę. Nie wytrzymali kondycyjnie końcówki, buval zawiódł na całej linii. Jak uważacie że ślask nie miał wzmocnien to pozdrawiam serdecznie- gikiewicz, elsner, kazmierczak!!!!! diaz to nie wzmocnienia? wczesniej mila i celeban za ponad bankę- mam pytanie czy my mieliśmy takie możliwości finansowe- nie. jesli chcecie kominów płacowych i stresów to ok , spadek blisko. ja wolę niech się powoli wspinają i budują markę Lechii Gdańsk. O i faktycznie kafar słabe transfery : vucko, andruskevicius, deleu, traore!!!!!!!!!!!!!!!Traore za darmo durnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no comment. Pisze ten wpis dlatego ze może ktoś w klubie to czyta i mu przykro- tak wiec widzcie że są także normalni kibicwe którzy dziękuję druzynie która dostarczyła wielu Emocji przez cały sezon, mam nadzieję że ta runda będzie nauczką dla działaczy- by bardziej rozbudowac kadrę, tylko czy starczy kasy bo z tą krucho- pociśnijcie bardziej kuchara, wiadomo że znalazł sportfive ,a le lotosu to on już nie znalazł. Gdyby słuchac tych narzekaczy bylibyśmy tertaz w I bądz II lidze. Powoli a dojdziemy. Pamietam mecz z ruchem w I lidze remis 1-1 i koniec szans na ekstraklasę, turnowiecki powiedział że awansujemy w przysłym sezonie i to zrobili, byłem wtedy wkurwiony 10 razy bardziej i bluzgałem tak jak wy, ale uwieżcie, oni wiedza co robią. nie od razu kraków zbudowano, a Kuchar to niestety nie Cupiał, ale wolę Lechię uczciwą w środku tabel;i niż pozdłużaną sprawy licencji pod zielonym stolikiem załatwiająca sprawy. Z roku na rok progress. W tym roku ósme miejsce , w zeszłym 9te( jagiellonia sportowo na d nami) uczmy sie profesjonalnej piłki razem z klubem- Dumni po zwycięstwie- wierni po porażce. o i wiem że zaraz mnie zbluzgacie od lizusów zarządu i wypierdolić kafarskiego- mam to gdzieś . Jescze sprawa kasy- wiadomo ze sportfive nie znalazło Lotosu, teraz chca sie wykpić, prponuję wam jebać na kuchara, który ze swojej kiesy dał na klub absolutne minimum, póki on bedzie właścicielem nie spodziewajcie się wiecej, kuchar +sportfive+lotos= 5 mln złotych- uważacie ze to duzo, proponuję przed bluzganiem na zarząd zastanowić się nad tym.
30 maja 2011, 14:26 / poniedziałek
luki LG, powiedz mi ktoś lży Kafarskiego? Czy stwierdzenie, że Kafar nie wypełnił postawionego celu i że potrzebne są zmiany jest lżeniem? Nie wiedziałem, że skandowanie po wczorajszym meczu było podziękowaniem dla Kafara za całokształt. Rozumiem, że ma pracę w Lechii do końca życia, bo kiedyś nas utrzymał (byłem jednym z pierwszych który mu tego gatulował), czy też wygrał 4 pojedynki derbowe (4 a nie 5, bo przejął zespół dopiero na wiosnę 2009) lub teraz ograł Legię i Amice. Chwała mu i drużynie za zwycięstwa nad Legią czy Amicą, ale te pojedynki nie mogą przesłaniać oceny całego sezonu, gdzie było dużo słabych pojedynków, walenia głowa w mur, braku strzałów, nie wypracowania rozwiązań na stałe fragmenty gry itd. Zgadza się, że zabrakło dwóch zwycięstw do wicemistrzostwa, ale to nawet nie musiałyby te dwa ostatnie mecze. Były takie spotkania jak porażka z Craxą, remisy w Gdańsku z Groclinem czy Bełchatowem, porażka w Gdańsku z Koroną, słaby mecz w Gdańsku z Wisłą... Dwa ostatnie pojedynki, a szczególnie ten z Lubinem po prostu dopełnił czary goryczy. Jesteśmy największym przegranym tego sezonu obok Jagiellonii. Tyle czasu w czołówce, podium na 2 kolejki przed końcem i dopiero 8. miejsce. Narzekam, bo chodzę na Lechię 30 lat, przeżyłem już wiele i dość mam marazmu i miernoty. Była szansa na podium nie została wykorzystana. Była szansa po raz drugi na PP i znowu sukces nie dla nas. Miało być minimum miejsce 6., mogło być spokonie 5. po zwycięstwie nad Lubinem, a skończyło się w środku tabeli. Zadanie nie zostało wykonane i oczekuję zmian dla dobra Lechii, które powodują że za rok nie obudzimy się tymi samymi problemami i rozczarowaniami.
30 maja 2011, 14:47 / poniedziałek
Lechia Gdansk to SPOLKA AKCYJNA. Firma z prawnego punktu widzenia jak kazda inna. W jakiej innej firmie gen. manager, ktory dwa lata nie osiaga targetu by przetrwal? trzeci rok mamy czekac? Czyja to wina, ze ma 15 zawodnikow? Kazdy debil wie, ze kontuzje byly, sa i beda. Wie, ze zawodnicy maja zwyzki i znizki formy. Czesta sa wykartkowywani. Problemem jest, ze koles laczy funkcje trenera z dyr. sportowym, wiec ponosi podwojna odpowiedzialnosc. On odp. za teksty, ze ma sklad, nie potrzeba napastnikow, itp. On uwazal, ze przed sezonem ma sklad kompletny - z 1 prawym obronca i bez napadziorow! Wiec mamy prawo go rozliczac, nie jest nietykalny. Poza tym nie zapominajcie, ze tyle co on dal Lechi, to Lechia dala jemu z nawiazka. sic.
30 maja 2011, 15:10 / poniedziałek
wygrali z amica, przegrali z widzewem (nieuznany gol, slupek, poprzeczka) i muminkami (tragedia!!!)... przez pryzmat tych dwoch ostatnich meczow mamy ocenic prace Kafara i go pozegnac? tak jak awans z A-klasy musial trwac, tak samo budowa druzyny. chcialbym, zeby u nas, na przekor trendom wyprobowac model angielski. co nagle to po diable, a ja nie widze nikogo, kto moglby nam zagwarantowac nagly progres. chyba, ze ktos uznany z zagranicy ale to jeszcze nie ta sytuacja finansowa ;] Kafar zostan!
30 maja 2011, 15:14 / poniedziałek
Kafar, prostu jesteś spiżowym kolosem na firmamencie futbolowego Trójmiasta i Polski całej. Zostań, zostań, nie osierocaj nas!!!
Jesteś simlpy the best. Przyćmiewasz blaskiem nawet Słońce Peru. Dziś wielkość Twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie. O mężu opatrznościowy gdański, herosie derbów, rycerzu sławetnych triumfów, Leonidasie z Gdyni, zwycięzco spod Kielc, Białegostoku, Chocimia i Wiednia. Gromy z Twych źrenic kruszą wolę przeciwników, rozpędzają chmury na zachmurzonym niebie, a echo Twych dokonań rozbrzmiewa w wieczności hymnami pochwalnymi . Jesteś jak tlen na szczytach Himalajów, jak woda źródlana w upalne lato, jak sobole futro na bezkresnym pustkowiu mroźnej Syberii. Ponadczasowy i niezastąpiony jesteś, nieodzowny i nienaruszalny jak skała, bez ciebie nie można sobie wyobrazić jasnej przyszłości, drogi ku chwale, wielkości czy szczęściu. Gwiazdo zaranna. O alfo i omego! Boskim jesteś zaiste faworytem, oblubieńcem opatrzności. Za zasługi w utrzymaniu Lechii należy ci się dozgonna cześć i chwała, a krytykowanie ciebie jest świętokradcze, bluźniercze, na wskroś naganne moralnie. Zostałeś mianowany dożywotnio trenerem Lechii i wiecznym bożyszczem tłumów. Santo subito, Kafaritto! Więc zostań z nami i niech nasze wołanie, nasze prośby nie będą głosem wołającego na puszczy. Nie opuszczaj swojej trzody w potrzebie.
A malkontenci, a płaczki internetowe niech chylą przed tobą głowę. Pod Twoim prześwietnym przewodnictwem zawojujemy Ligę Mistrzów w scrabblach.
30 maja 2011, 15:27 / poniedziałek
Bardzo jajne castorop- zdrowa szydera:) Powiem tak Man utd-( zachowujac wszelkie proporcje) ferguson zdobył z nimi mistrza po 7 miu latach! w Polsce w życiu tyle by nie czekał nikt- man utd- klub legenda-7 lat! Biezmy przykład z anglii tam nikogo się nie zwalnia bez rozwagi- uważacie że lech dobrze zrobił zwalniając zielińskiego? dziś byliby z nim europie, nie zawsze zmiana wychodzi na dobre. jak daliby kafarowi do składu- genkowa, ntibazonkizę, milę, chaveza i rzezniczaka i zrobiłby ten wynik do wyżucenia na pysk, ale kogo on miał. I do wszystkich podnoszących larum że jest idiotą bo nie kupił wiecej napastników, ok ale kasa musi sie zgadzać, Lechia juz kiedyś żyła na kredyt- skończyło sie to A klasą. Dajcie mu wykonawców i kase na nich to bedzie mozna go brutalnie rozliczyć. A pozatym co miał mówic - usiąść i płakac ,czy powiedzieć ze wieży w tą drużynę budujac w ten sposób moralę i wiarę we własne możliwości. Spokoju, nowy sezon, PGe , bedzie zajebiście. Każdy jest rozczarowany, ale zachowajmy spokój, czekamy na wyciągniecie wniosków przez klub. Runda wiosenna nie była az tak tragiczna 20 pkt, o 3 mnie niż jesienią. Pozdro
30 maja 2011, 15:29 / poniedziałek
Podniecacie się wygranymi z Legią, Amiką i innymi podobnymi. Co one dały? Ano GÓWNO... może trochę satysfakcji... OK z Legią na wyjeździe - SZACUNEK.

Z drużynami sklasyfikowanymi poniżej nas ugraliśmy 20 punktów (słownie: DWADZIEŚCIA) na 48 możliwych.

Nadal uważacie, że sezon był zajebisty, z wielką progresją?
30 maja 2011, 15:44 / poniedziałek
Dla porównania sezon 2009/2010. Też 8 miejsce.

Z drużynami sklasyfikowanymi poniżej nas ugraliśmy 32 punkty (słownie: TRZYDZIEŚCI DWA)

Nadal uważacie, że jest OK, bo udało się ograć Legię i Amikę?
30 maja 2011, 15:49 / poniedziałek
Po co te gadanie debilne! kafar won!!!! Ten chlop nie ma jaj, to widac za kazdym razem kiedy jest presja wtedy nagle pilkarze siadaja na silach. Motywacja jest pol wygranej a on jej nie ma i pilkarza nie moze przekazac.
30 maja 2011, 15:51 / poniedziałek
Koń jaki jest każdy widzi. Jak celnie i powiedział nasz nieodżałowany śp. Pan Kazimierz, równiez i ja spytam: dlaczego jest tak dobrze, skoro jest tak źle? Kto za to odpowiada, kto weźmie odpowiedzialność.
Mamy siedziec cicho i udawać, że jest super, że sezon był udany. Jasne, mamy futbolowego Cezara na trenerskiej ławce, którego pracy przyświeca znamienne hasło: veni, vidi, spartoliczi. A tu płaczki wyskakują jak Filip z konopi i chciałyby od razu mistrza Polski albo puchary. A figa z makiem. Tu trzeba czasu, step by step, trzeba cierpliwie czekać nawet kolejne 60 lat jeśli opatrzność postawi takie wyzwanie, trzeba krok po kroczku iść do przodu i żmudnie budować wielkość odmierzając łyżeczką od herbaty oceanu wody bezmiar. Taka filozofia ma być słuszna? Nie da się, płaczki, iść na skróty. Zanim się do czegoś dojdzie, doczołga, trzeba najpierw zjeść beczkę soli i przejeść worki pieniędzy od sponsorów w kolejnym spartolonych sezonach. A płaczki wiecznie niezadowolone, narzekające, nie doceniają takie wielkiego szczęścia jak średniactwo "ekstraklasowe".
30 maja 2011, 15:56 / poniedziałek
"Dajcie mu wykonawców i kase na nich to bedzie mozna go brutalnie rozliczyć."

Halo halo..... ja mam mu dac? czy dyrektor sportowy odp. za transfery? chyba nie ja wiec ten drugi czyli?... Tomasz Kafarski! W tym m.in. jest problem. Koles laczy te dwie funkcje, wiec odp. za zawodnikow jest on sam. Co do kasy: malo mial? chyba Gornik Zabrze co zalega z wyplatami nie ma wiecej a jest wyzej w tabeli. Gdyby tylko kasa grala - to Lech nie wyszedlby z grupy LE.
Uwazam, ze mozna go "brutalnie rozliczac"...
30 maja 2011, 15:59 / poniedziałek
castorp - bredzisz jak potłuczony, to wlasnie ty tu najbardziej placzesz ze wszystkich, ja po latach jezdzenia po wypizdowiach doceniam to, ze gramy w ekstraklasie (dopiero 3 sezon). Nie upieram sie przy Kafarze, ale następcą jego musiałby byc naprawde ktoś a takiej osoby nie widze teraz.
30 maja 2011, 16:04 / poniedziałek
Surma na trenera...
30 maja 2011, 16:05 / poniedziałek
castorp fantastycznie ironizuje :] jednak jak przychodzi co do czego to zostaje laczek... osme miejsce jest do dupy, jednak dwa mecze o ktorych wspomnialem, i ktore mogly byc wygrane, realnie patrzac, i byloby wicemistrzostwo. wtedy kafar zajebisty? rozbic latwo, trudniej zbudowac. dopiero trzeci sezon, a juz polowa chce mistrza... Lechia to nie barcelona, i dobrze :)
30 maja 2011, 16:14 / poniedziałek
teskiGda "Nie upieram sie przy Kafarze, ale następcą jego musiałby byc naprawde ktoś a takiej osoby nie widze teraz.". A ilu z nas słyszało o Traore nim się u nas pojawił? O to właśnie chodzi, że w Klubie są osoby które biorą pieniądze za to, aby wyszukiwać odpowiednich zawodników, czy trenera, czy to osobiście, czy też korzystając z firm z jakimi Klub współpracuje w tym zakresie. Za chwilę padnie, że rynek trenerski jest węższy niż rynek zawodników, zgodzę się z tym, ale nikt mi nie wmówi że nie znalezlibyśmy nikogo w Polsce czy zagranicą, kto mógłby wnieść do gry Lechii jeszcze nowszą jakość. Nie chodzi mi że dziś mamy wywalić Kafara na zbity pysk, bo wczoraj przegraliśmy. Oczekuję, że Zarząd, tak jak mówił to Kuchar na spotkaniu, po sezonie dokona oceny i ustosunkuje się do tego, że założenia o progresji wyników Lechii krok po kroku nie zostały zrealizowane przez trenera Kafarskiego, który miał absolutną władzę w kwestii przygotowań, doboru współpracowników, kadry, systemu gry w poszczególnych spotkaniach itd. Jeżeli w tym roku miało być miejsce 4-6, a skończyliśmy na 8. to jaki powinien być cel na przyszły sezon? Znowu walka o miejsca 4-6? Oczekuję rozliczenia i decyzji co do przyszłośći Lechii.
30 maja 2011, 16:22 / poniedziałek
co by było gdyby... nie ma co rozprawiać, co by było gdybyśmy wygrali z Widzewem i Zagłębiem, tylko mówmy o faktach. Mieliśmy mecz u siebie który należało wygrać i który dałby nam 5. miejsce w lidze i dałby nam szansę na godne pożegnanie się z T29. Miało być minimum 6. miejsce a jest 8. Mówmy o faktach. Nie oczekiwałem od Lechii w tym sezonie mistrzostwa, ale po pierwsze realizacji celu, który jak dla mnie nie wydawał się zbyt nieosiągalny i za wysoki na nogi naszych piłkarzy, po drugie walki o podium jeżeli jest taka szansa (Śląsk ją wykorzystał, a będaca w kryzysie Legia, na której zdobyliśmy 6 pkt. też zakończyła sezon na podium), a po trzeecie walki w meczu z Zagłębiem na pożegnanie T29. Czy to za dużo?
30 maja 2011, 16:31 / poniedziałek
DALI - Kafar jest młodym trenerem, dopiero nabiera doświadczenia, myślisz że weźmiemy nikomu nieznanego trenera i nagle Lechia zdobędzie mistrza? myśle, ze nie wielka szansa jest na to, a podejrzewam, że nim by sie zapoznał z warsztatem trenerskim i drużyną to kolejny sezon byłby stracony. Winą Kafara jest napewno to ze mielismy krótką ławke i nie przemyślane transfery, dlatego Kafar napewno nienadaje sie na dyrektora sportowego - ale jako trener, pokazał, że nasza drużyna potrafi grać ładną i skuteczną piłke, nowy trener wcale nie zagwarantuje ci tego. Oczywiscie Kafar nie jest idealny i duzo rzeczy mu mam za złe, ale jako trener młodego pokolenia widze przed nim przyszłość. Zresztą zmiany trenera nie zawsze przynosza skutki (vide groclin - teraz ma Zielińskiego któego uważam za najlepszego trenera w Polsce - ale wczesniej rożnie bywało patrząc na skład a gre zespołu). Moim zdaniem teraz jak przeniesiemy się na PGE Arene celem powinno być mistrzostwo i Kafar zasługuje na szanse - priorytetem powinny być dobre i przemyślane transfery które naprawdę wzmocnią nasza drużyne - a transfery wiążą sie z dyrektorem sportowym który będzie odpowiadać za nie, Kafar niech się skupi na trenowaniu zespołu. Dużo osób zarzuca Kafarowi brak jaj, a moim zdaniem Kafar ma jaja widać to chociażby po tym, że potrafi powiedzieć to co myśli. pozdrawiam
30 maja 2011, 16:33 / poniedziałek
po chuj pierdolenie co by bylo gdyby ? jest tylko tyle ze mamy znowu 8 miejsce , slaby sezon , cel nieosiagniety po raz drugi , wyprzedza nas Gornik gdzie zawodnicy kasy nie widizlei od 2 miesiecy i zaraz tam bedize wyprzedaz, mamy TYLE SAMO punktow co Widzew.obudzmy sie

nie winie tylko kafara , wzmocnienia wzmocnienia jesczcze raz wzmocnienia , inaczej nawet w polowie BA nie zapełnimy , bo niby co my oni moga zaoferowac? kolejny rok gra O NIC ? to ma przyciagnac ludzi ?

Mysle ze Traore odejdiz e, Lukjnovs tez juz jedna noga w zimie byl w 2 bundeslidze (dziwne ze pismaki o tym nic nie pisaly)

kogo my kupimy? pewnie znowu siodmy sort Deleu i Buval , no i swietny Andriuskiewicius podpora swojej kadry...:)
30 maja 2011, 16:38 / poniedziałek
wiec kto za kafara? na chuj to pierdolenie (ze tak zacytuje) bez zadnych propozycji? sezon mogl byc piekny, zabraklo niewiele. swoje zdanie wyrazilem, zobaczymy jak potoczy sie zycie :] koniec tego pierdolenia, na chuj nam ono?
30 maja 2011, 16:43 / poniedziałek
Do 3 razy sztuka, dajmy mu jeszcze jedną(ostatnią) szansę.
Koniec.
30 maja 2011, 16:45 / poniedziałek
barni w tym już głowa naszych działaczy jest - namówic Traore żeby podpisał kontrakt bo za pół roku może odejść za darmo i dokupić z 3/4 piłkarzy conajmniej tej klasy co Abdou, bez tego nie ma co liczyć na zapełnienie PGE Areny - a operatorowi nie widzi się raczej dopłacanie do stadionu. Więc chcąc czy niechcąc i tak muszą zrobić transfery
30 maja 2011, 17:03 / poniedziałek
Traore podpisal kontrakt na 2 lata liczac od stycznia 2011, do wziecia bedzie po nastepnym sezonie chyba ze juz go ktos chce wiec jak dadza powyzej 1mln EUR to sprzedać pod warunkiem i za te kase uda sie kupic 2-3 solidnych graczy
30 maja 2011, 17:04 / poniedziałek
Doprawdy nie rozumiem waszej obrony tego trenera. On sam bez jakiegokolwiek przymusu zobowiązał się do tego że z zespołem który ma zajmie minimum 6 miejsce, on sam wygłosił frazę o "zespole kompletnym" i "braku potrzeby wzmocnień", on sam wreszcie odstrzelił część graczy którzy na tle pozostałych nie odstawali poziomem przez co zmniejszył realną kadrę. Rozumiem gdyby stawiając na młodzież zaprzepaścił wynik, miałoby to sens w obliczu relatywnie niewysokiego budżetu Lechii, pozwoliłoby wyselekcjonować juniorów i długoterminowo wyszłoby na plus...

@żylasty_Steven Probierzowi wyjęli jedno ogniwo i mistrzostwo poszło się pierdolić. Tak to prawda, z tymże to jedno ogniwo dało Jagiellonii blisko 20% budżetu. Ta sama Jagiellonia drugi rok z rzędu zdobywa coś co Lechii udało się tylko raz w 92 roku(prawo do pokazania się poza granicami kraju)... Lechii nikt ogniw nie wyjmował, a z 5(jeśli mnie pamięć nie myli) miejsca zrobiło się 8. Gratulacje na prawdę zero różnicy między tymi trenerami. Ba Probierz gorszy prawda?
@Keano jeszcze jeden sezon? Sezon w którym przeważy się los frekwencji na nowym gigantycznym stadionie, sezon w którym za sprawą E2010 można łatwo(dobrym wynikiem) przyzwyczaić ludzi do przychodzenia na Lechię. Dobrze rozumuję ten sezon mamy zostawić na eksperyment pod tytułem "może teraz mu się uda"? Tutaj nie ma już miejsca na eksperymenty, widz który przyjdzie chce widzieć zwycięstwa i stałe co najmniej 4-5 miejsce w tabeli. Tutaj nie toczy się rozgrywka o to czy Lechia w tym sezonie czy za rok czy za 10 wywalczy sobie prawo do eliminacji, tutaj toczy się gra o to czy nowy stadion przyniesie dochody czy straty.

Zresztą nie wiem po co te dywagacje(również moje) sprawa jest prosta:
Cel niewykonany->koniec kontraktu.
Jeśli Kafarski pozostanie na stanowisku to przekaz jest jasny "Nieważny wynik, siedź cicho. Włos ci z głowy nie poleci", a dla piłkarzy "Niezależnie trenera tylko wy odpowiadacie za wynik, nikogo więcej tu nie rozliczamy"
30 maja 2011, 17:07 / poniedziałek
Przeciwnicy Kafarskiego gdzie byliście... na meczu słyszałem jak cały stadion skandował Tomasz Kafarski.

Kibice sukcesu .....
30 maja 2011, 17:27 / poniedziałek
buziek a jednak Kafarowi wypadło bardzo wazne ogniwo- jak to określiłeś.To ogniwo nazywa sie Wiśniewski,przez niektorych niedoceniany uważany za tylko rezerwowego.A to właśnie Wisnia niejednokrotnie zmieniał swoim wejściem obraz gry i decydował o wyniku,jak choćby z Legia w Warszawie.Nie bronie Kafara,ale trzeba byc obiektywnym,brak Wisniewskiego az nadto był widoczny i na pewno pomieszal Kafarskiemu szyki.Jak ktos napisał do 3 razy sztuka,dac mu szansę ostatnią ale i wiecej kasy na transfery.Czekalem tyle lat,Lechia nauczyła mnie cierpliwości:-)no chyba ze treneiro z zagranicy z gażą 100tys ojro na miesiąc.Bo na polskim rynku nie ma takiego,ktory by nam zagwarantował sukces i był lepszy od Kafarskiego.Ten sezon wybitnie to pokazał.Może poza Lenczykiem ale Śląsk na pewno go zatrzyma więc kto?pytam sie wszystkich fachowcow z tego forum.
30 maja 2011, 17:29 / poniedziałek
ciężko się przegląda to forum, gdy te same tematy są omawiane w różnych wątkach...
Zadałem, sobie trochę trudu aby policzyć kto za kto przeciw. Wypowiedzi niektórych z Was postanowiłem zintepretować, jeśli się pomyliłem - wybaczcie. Przejrzałem trzy wątki (licząc tylkjo od zakończenia meczu z Zagłębiem) zakładając, że w pozostałych głosy rozkładają się podobnie.

Za pozostaniem Kafara (27)
chrzanek007, Cygnus x-1, czarny78, darioosheck, diakomo, Duch.91, elchico25, emigrant76, fifarafa, Greenfans, Keanoo, KURAK, Lechia1982, Leszeklv, luki LG, Misiek, nazwa, n4rc, ogan, olo.gda, Ostaszewianin, Pines..., shamrock_rovers, Szpila, teskiGda, wtw, żylasty_Steven

Przeciw pozostawieniu Kafara (27)
buziek, BastionPrawicy, castorp, Czarny68, Czas walki, DALI, danziger_666, dord, FcBull, Głowa, Hammarby, konri, Kuna, Leon74, malcolm, MarekM, MENDApospolita2, miki_brzeźno, mit_uuu, _oszolom_, ribenbaum, Werdero, verde, vrsone, Zabory, Zielony Zielony, zzz

Niezdecydowani (12)
edwinsopot, FCLG, jarokol, JOHN 3-16, kiko77, kubera, NAtiLG, nick, Pomuchelskopp, Suchanino_, tomek3lg, trzczy,

Więcej osób które jednoznacznie się wypowidziały nie zauważyłem.
I to oznacza, że forum jest podzielone na pół, mnóstwo argumentów "za" i co najmniej tyle samo "przeciw", widać, że cokolwiek by się nie wydarzyło, to połowa z nas będzie na początku sezonu niezadowolona z trenera, chyba, że będzie to trener z innej półki.

Ale nawet trener z innej półki nie daje żadnej gwarancji :) Żaden trener nie da gwarancji sukcesu, zawsze coś może nie "zaiskrzyć" i się nie uda. Możemy teraz co 8 meczów zmieniać trenera przez 2 lata bo ciągle żaden nie osiągnie sukcesu ani nawet dobrej gry na miarę naszych możliwości, ambicji i na już.

Etatowym sceptykom powiem, że naprawdę łatwiej jest założyć z góry, że się nie uda, albo zjebać od góry do dołu grę zespołu, nie dostrzegając kompletnie żadnych pozytywów. Macie do tego oczywiście pełne prawo.
30 maja 2011, 17:33 / poniedziałek
d.g. Jeszcze raz "Kafarskiemu nikt ogniw nie wyjmował". Kontuzje to normalna sprawa, a kontuzje u Wiśniewskiego(główny powód dla którego nie zrobił prawdziwej kariery, a ma ku temu predyspozycje) szczególnie. Zaś pytanie "Jak nie Kafar to kto?" to czysty populizm, nie ja tu jestem od rozeznania na rynku trenerskim to raz, a dwa w Polsce jest ponad 300 osób z licencją UEFA Pro, w europie ponad 28 000. Na prawdę jest w czym wybierać.
30 maja 2011, 17:39 / poniedziałek
olo, dopisz mnie do przeciwników ;)
30 maja 2011, 17:39 / poniedziałek
a może zostawić kafara a zmienić resztę sztabu trenerskiego:

Marek Szutowicz 2 rok z rzędu źle przygotowuje zespół do rundy rewanżowej. (oczywiście kafar powinien to wszystko kontrolować)

Dariusz Gładyś bramkarze cały czas popełniają babole.

Może tu powinno się zastosować jakieś zmiany.
30 maja 2011, 17:45 / poniedziałek
remis bo ja do zwolennikow ;) bramkarze akurat graja niezle... ciekawe co wymysli kuchar
30 maja 2011, 17:50 / poniedziałek
nie po to kafar tyle sie uczyl, aby go teraz oddac!

niby kto ma tutaj na jego miejsce przyjsc?

Zespol buduje sie na lata - niech chlopak lepiej sie wytlumaczy, czemu zle przygotowal zespol na wiosne 2 raz z rzedu i niech wyciagnie z tego lekcje na przyszly sezon! Gdyby nie kontuzje i brak hajsu w kasie klubu gralibysmy w pucharach.

Kafar powinien zostać!
30 maja 2011, 18:19 / poniedziałek
buziek zgoda ale piłkarzy w Europie i w Polsce jest kilka milionow a nie możemy skompletowac paki na majstra.Idąc oczywiście tokiem Twojego myślenia.
Jest w czym wybierać a piłkarzy nie wymieniamy tylko za darmoszke albo odpady.
Wyjatki Luka i Traore na duzym farcie.Ty myślisz ze do Lechii ktoś przyjdzie z Europy za czapke śliwek?Ile mozemy zaoferować super trenerowi z zagranicy?
Chłopie przy naszym budzecie to my sobie mozemy chcieć ale realia sa inne.
Zreszta zarząd sam sie wpierdolił we własna pułapkę i jeszcze będziemy na kolanach wracać na Traugutta.Wystawili Kafara teraz on ma byc kozlem ofiarnym,a kurwa co Kuchary Jenki i Turnosie spały?Fakt powinni byc teraz konsekwentni i powinni go wyjebać.Tylko ze nie mają żadnej alternatywy buziek taka jest prawda.
Mimo jak napisaleś,ze jest 300 specow w Polsce i kilka tys w Europie.
30 maja 2011, 18:52 / poniedziałek
Ja do zwolenników po pewnym namyśle, trochę liczb : budżet klubu o ile się nie mylę 22 mln złotych polskich w tym przychody z biletów ok 2,63 mln złotych polskich (średnia cena biletu 25 zł x średnia ilość kibiców 7155 zł x spotkań 15), budżet na średni klub ekstraklasy, średnia pensja piłkarza Lechii 20 tyś/m-c złotych polskich w innych klubach źródło wg fakt w tyś PLN: amika 50, Wisła 45, groclin 40, ległła 40, bełchatów 30, żydzew 30, korona 25, sraxa 25, górnik 25, Śląsk 25, zagłębie 20, jaga 20, śledzie 20, ruch 15, bytom 10, pensje w Lechii zawodników na średnim poziomie, rzecz względna czy to dużo czy mało, ale mając taki budżet znaleźć ciekawych i dobrych zawodników 1. chcących grać w Lechii a nie w innych klubach (a skautów to mają wszyscy) łatwo nie jest i za przeprowadzone dotychczas transfery w takich realiach wg mnie Kafar wcale złej roboty nie wykonał 2. System premiowania 30% do zamrażarki jak cel zrealizują nie do końca mnie przekonuje (coś mi się wydaje że na tym polu spięcia były w klubie) a zwłaszcza na początku jesieni, która była zła a jak nie wiadomo o co chodzi to o ... 3. Jeżeli budżet jest taki a nie inny to można zakontraktować na sezon tylu a tylu zawodników (25) stąd taka krótka ławka i jeżeli Kafarowi udaje się spokojnie sezon rozegrać tym czym dysponuje, włączając zespół do gry o puchary do ostatnich kolejek znaczy trenerem złym nie jest.
Kafar jest trybem (ważnym trybem) w całej machinie klubu, jestem ciekaw, który trener w takich uwarunkowaniach finansowych stworzyłby zespół gotowy do gry o najwyższe cele. Ja bym pytanie postawił inaczej zakładając znaczny wzrost budżetu na przyszły sezon np. z przychody z biletów, nowi sponsorzy, większe przychody z C+, czy Kafar jako trener i dyrektor sportowy będzie wstanie zbudować na przyszły sezon silny zespół z wartościowymi zmiennikami na każdą pozycję, który będzie walczył o miejsca 1-3 a tym samym o LM, LE czy potrzebujemy kogoś innego.
Moim zdaniem jest w stanie tego dokonać.
30 maja 2011, 19:02 / poniedziałek
Kwestia selekcji, dla Ciebie Traore i Vućko to czyste przypadki, dla mnie piłkarze jakich wiele do wzięcia za darmo wcale nie na gigantyczne uposażenia(Belgia, Bułgaria, Szkocja, Irlandia, Finlandia, Serbia, Chorwacja, Grecja i wiele innych lig jest na skraju bankructwa i stabilizacja w Lechii to jest coś czym Lechia może podłapać niezłych graczy za śmieszne pieniądze). Jeśli osoby odpowiedzialne za transfery nie są w stanie skompletować paki na mistrzostwo(czy jak w tym sezonie na szóste miejsce) to się wymienia osoby odpowiedzialne za transfery, a nie udaje że nic się złego nie stało i z przekonaniem o własnej zajebistości robi się dalej to samo. Po prostu umowa to umowa, Kafarski umówił się że poniżej szóstego miejsca nie spadnie, nie dotrzymał umowy więc powinno już go nie być(razem z osobami odpowiedzialnymi za nieudane transfery).

Greenfans ja byłem 15 metrów od gniazda(jeśli tą część płotu nazwiemy gniazdem) i nie widziałem by cały stadion skandował, ba nie widziałem nawet by cały zegar skandował.
30 maja 2011, 20:22 / poniedziałek
zawiedzionym przypomnę takich artystów jak Romuald Szukiełowicz, którzy przychodzili budować wielką Lechię, która miała awansować do ekstraklasy,
to dopiero były czasy dziadostwa i mizerii.
30 maja 2011, 20:49 / poniedziałek
olo.gda - wejdź tutaj odnośnik poszukaj mojego posta i przeanalizuj.

Znajdziesz odpowiedź dlaczego Kafar jeszcze musi się uczyć, aby zostać naszym Fergusonem. Jeżeli zostanie na przyszły sezon i wyciągnie z powyższego wnioski - przekładając je na taktykę - będzie miał zadatki na Fergusona. Jeżeli nie - wybacz - nic z niego nie będzie w przyszłości.
30 maja 2011, 20:53 / poniedziałek
Sorki - tutaj odnośnik
30 maja 2011, 20:54 / poniedziałek
buziek -> ja tu czegoś nie ogarniam w Twojej wypowiedzi; po pierwsze, Białoruś nie zdobyła sobie prawa do pokazania się w Europie, a dostała je psim swędem od losu; jeden wynik nie w tą stronę i cały misterny plan poszedłby się pierdolić (np. nie wywalczenie przez Legię PP); biorąc pod uwagę ich pozycję wyjściową do rundy wiosennej, to 4 miejsce nie jest ich katastrofą; to jest KATAKURWASTROFA; gdyby nam się coś takiego przytrafilo, to Kafar wisiałby już powieszony na gałęzi przez wszystkich, a forum by się nie dało czytać, tak płynęłoby łzami wszechobecnych ryczących;
po drugie, piszesz, że sprzedaż Grosickiego dała Jadze 20% budżetu; jak sobie przypomnę, jak go sprzedawali na siłę do ogórów tureckich, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać; opierdolili chłopa za czapkę gruszek i nie znaleźli nikogo w zamian za mniejszą kasę, który miałby umiejętności choć nieco do Grosika zbliżone; to się nazywa interes? zapewne kilka osób na tej transakcji przytuliło parę ojro i to by było na tyle; analogicznie do naszego podwórka, już widzę, jak forum trzęsie się w posadach od łaciny na Kafara i grubasów, gdyby taką akcję przeprowadzili u nas - zespole z aspiracjami nie tylko do majstra, ale przynajmniej do fazy grupowej LM (co widzę po wypowiedziach co poniektórych);
piszesz, że z wielu lig można wyciągnąć niezłych grajków za czapę gruszek i niezłą premię w zamrażalniku; pewnie masz rację; ale do tego trzeba mieć sztab ludzi i znajomości tu i ówdzie (zobaczcie, jak działa Valcx w Wiśle); a nie pierdolnik organizacyjny i dyrektora sportowego w postaci trenera (to bym właśnie Kafarowi obciął, bo nie dość, że chłop się do tego nie nadaje, to jeszcze ten model nie sprawdza się w polskich realiach, o czym już pisałem); rzeczywistość, to nie kolejna odsłona Football Managera, gdzie siadamy sobie wygodnie z piwkiem w łapce w domowym zaciszu i zaczynamy szperać wśród tysięcy różnorakich piłkarzy dostępnych w różnych ligach sprawdzając cierpliwie, czy można wyjąć tego i owego i za ile; chociaż w naszym pierdolniku transferowym może byłoby się i to sprawdziło, gdyby znalazł się ktoś kto poszpera tu i ówdzie, a potem sprawdzi, jak się ma to, co znalazł do rzeczywistości; w końcu sa zespoły, które wykupiły prawa do korzystania z baz FM-a; tylko w tym układzie marzenia o osiąganiu niewiadomo jakich szczytów można sobie między bajki włożyć...
poza tym mam nieodparte wrażenie, że duża ilość osób bijących w Kafara chyba chodzi na Lechię od A-klasy; nauczeni corocznymi awansami nie za bardzo sa w stanie przyjąć do wiadomości, że na szczeblu, na którym jesteśmy nie da się tak łatwo napierdzielać kolejnych progresów, bo o tym czy ten progres jest, czy nie, decyduje wiele czynników; polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy chodzili na Lechię wcześniej niż słynny marsz od A-klasy, przypomnieć sobie, ile lat balansowaliśmy na styku II i III ligi, ile razy mamiono nas różnymi obietnicami, które nijak miały się do rzeczywistości; te wszystkie fuzje i pana Ptaka, za którego czasów stanęliśmy nad przepaścią tak, by w nią polecieć i cudem się nie zabić; wreszcie, ile lat czekaliśmy ponownie na ekstraklasę (nie piszę tu o jednosezonowym wybryku sponsorowanym przez nieodżałowanego Bola Krzyżostaniaka, dzięki któremu mieliśmy mieć w Gdańsku Europę, a mieliśmy powrót do II ligi)...
30 maja 2011, 21:39 / poniedziałek
"Białoruś nie zdobyła sobie prawa do pokazania się w Europie, a dostała je psim swędem od losu"
Jagiellonia nie wywalczyła prawa gry w el. LE? Dostała to "psim swędem"? Rozumiem że drużyna która sobie wywalczyła to prawo ot nagle przestała istnieć i na tym ugrała coś Jaga? Dobrze Ci radzę, nie kłóć się z faktami.

"jeden wynik nie w tą stronę i cały misterny plan poszedłby się pierdolić (np. nie wywalczenie przez Legię PP)"
Widzisz piłka to taki sport gdzie jeden wynik nie w tą stronę decyduje o mistrzostwie świata lub jego braku, ba jedno kopnięcie nie w tą stronę o tym decyduje. Jeden wynik w nie tą stronę(np. remis w Barcelonie) i FCB nie zagrałaby w finale LM. To już niestety(albo i stety?) tak działa

"biorąc pod uwagę ich pozycję wyjściową do rundy wiosennej, to 4 miejsce nie jest ich katastrofą; to jest KATAKURWASTROFA"
Mieli 3 punkty przewagi nad dwiema drużynami z trzykrotnie wyższym budżetem, wynik Śląska na wyrost to jedyne zaskoczenie w tej rundzie(a dla Jagiellonii jedyna prawdziwa wtopa).

"jak sobie przypomnę, jak go sprzedawali na siłę do ogórów tureckich, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać"
A nie przyszło Ci do głowy że sprzedawali go na siłę po to by klub był w stanie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie(nie teraz tylko za rok, dwa)? Jagiellonia nie ma w regionie gigantycznej firmy która zainwestuje w nią 3-5 mln rocznie, Jagiellonia nie ma bogatego właściciela którego stać na wpompowanie w klub więcej niż 4-6 mln(co już robi). Zrobili to co musieli zrobić by utrzymać(mniej lub bardziej udanie) w miarę wyrównaną kadrę i za pół roku nie martwić się narastającym zadłużeniem.

"opierdolili chłopa za czapkę gruszek i nie znaleźli nikogo w zamian za mniejszą kasę, który miałby umiejętności choć nieco do Grosika zbliżone; to się nazywa interes?"
930(680 w pierwszej transzy i 250 w razie utrzymania Sivassporu) euro to jest czapka gruszek? I tak to się nazywa interes, znaleźli gracza za darmo, zrobili z nim wynik wypromowali go i opierdolili za spore pieniądze. To jest czysty zysk.

Co do reszty to doprawdy nie wiem gdzie widzisz problem. Jeśli Lechia nie ma pieniędzy na transfery to ma zasrany obowiązek zatrudnić do przeprowadzania transferów takich ludzi którzy niskim kosztem(używając swoich koneksji, rozeznania etc.) dadzą Lechii odpowiedni poziom sportowy. I co najmniej 2 zawodników których po sezonie czy dwóch będzie można opierdolić tak by zarobili na następnych(tak właśnie zbudowało swoją pozycję Udinese). Lechii nie stać na to by odbierać telefony od zaprzyjaźnionych menadżerów i raz na okno urządzać spęd grajków po tytułem "teraz szukamy wzmocnień". Po prostu nie stać nas by selekcja odbywała się najniższym kosztem.
30 maja 2011, 22:54 / poniedziałek
6 spotkań bez zwycięstwa, chwilę odbicia i 4 kolejne spotkania bez zwycięstwa, potem znów nieco lepiej. Tak wygladał finisz Jagi. Dla mnie nie było katastrofą przegranie mistrzostwa, ale kompletne przewalenie miejsca na pudle, które mieli prawie pewne, bo za plecami długi czas im się układało. Wiem, jaka jest piłka i wiem również, że gdyby nie głupi błąd wczoraj, to skończyłoby się na 5 miejscu. Gdyby nie drugi głupi błąd, to mielibyśmy miejsce 6-ste. A gdyby skończyło się tak, jak wczoraj po pierwszej połowie to wogóle mielibyśmy haj lajf i puchary. I tak to jedne 45 minut zadecydowało o tym, że jesteśmy, gdzie jesteśmy i krzyczy się, że Kafara trzeba odpalić, podczas gdy po wynikach do połowy wszyscy gadaliby, że Kafar potrafi jednak z gówna twaróg zrobić.
Nie widzę absolutnie nic zdrożnego w budowaniu finansów w oparciu o handlowanie pilkarzami. Do tego trzeba się jednak należycie przygotować, a tego już sam Kafarski nie zrobi. Natomiast sprzedaż Grosickiego była, jest i będzie dla mnie obrazem śmiesznego handlu obwoźnego w polskim wydaniu, błazenadą, której przez lata naoglądałem się w polskich realiach wielokrotnie. Nie zmienią tego kwoty za niego otrzymane, bo tureckie ogóry, jak się sprężą, to zrobią na nim dwa razy lepszy interes niż pożal się Boże managerowie białostoccy. I czegoś takiego na lechijnym podwórku oglądać bym nie chciał. Bo kupować i sprzedawać, to trzeba panie umić...
31 maja 2011, 00:11 / wtorek
Kafar out ? Wolne żarty ! Ten zarząd nie wyrzuci swojego pudelka. Kasa na transfery ? Niby skąd - no bo nie od Kuchara, który niestety nie jest sponsorem tego Klubu, tylko panem biznesmenem robiącym interes życia. Jeszcze wszyscy zapłaczemy po wprowadzeniu spółki na giełdę - kiedy pan biznesmen zwinie manatki a my zostaniemy w głębokiej, czarnej dupie i z ręką w nocniku !
31 maja 2011, 00:24 / wtorek
Jeszcze raz zapytam, na chuj nam jest Kuchar ? Ani nie daje kasy, Kafarskiemu sie nie wpierdala, na mecze jak sam przyznaje rzadko chodzi, majatku wielkiego nie ma a jak na kogos kto chce miec jeden z lepszych klubow w Polsce to majatek ma wrecz smieszny. Czytalismy takie teksty "Biznesmen w najbliższym roku przeznaczy na Lechię pięć milionów złotych. Podobnie ma być w pięciu kolejnych latach." Jakos nie widac zeby dal na ta druzyne nawet pol miliona, "- Pracę oficjalnie zaczynamy od pierwszego i mamy przyspieszony program dostosowania wszystkiego do nowych zasad - kontynuuje. - Teraźniejszość jest ważna, ale liczy się przyszłość. Będziemy pracowali nad infrastrukturą i chcemy, żeby apogeum nastąpiło w sezonie 2012/13 z budżetem rzędu 60-70 mln zł." Czyli teraz jezeli mamy 20 milionow to w sezonie 2011/2012 mamy miec jakies 40 ? a juz sezon pozniej 60-70 ? za co ? Wiec przy tym wszystkim Kafarski gowno moze. Chcialby napastnika ale moze sobie pozwolic na osmy sort bo na innego nas nie stac. Kafar popelnia bledy no ale...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033