Gdańsk: czwartek, 29 października 2020
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 5/24

1 czerwca 2011, 12:16 / środa
2 czerwca 2011, 16:22 / czwartek
Mi się wydaje, że Kafar nie ma wykonawców do swojej taktyki. Gdyby miał kilku lepszych graczy w środku pola i na bokach obrony, a do tego skutecznego napastnika na środku, to jego 4-5-1/4-3-3/3-4-3, byłoby najlepszą taktyką w całej lidze. Uważam, że od Kafara zajeżdża burakiem, ale nie zmienia to faktu, że ma jakąś tam koncepcję i dajmy mu jeszcze sezon na pracę. Konieczne jest tylko zatrudnienie jakiegoś specjalisty od przygotowania motorycznego i diety dla zawodników, bo kolejnej zimy nie można tak źle przepracować.
3 czerwca 2011, 09:41 / piątek
Kafarski już poczuł się pewnie…

Kafarski: Zrobiliśmy kolejny krok do przodu
Dziennik Bałtycki

Czy zakończony niedawno sezon to porażka Lechii?
- W żadnym wypadku. Miniony sezon był kolejnym krokiem do przodu. Pokazał, że Lechia może skutecznie walczyć o podium. I walczyła do ostatniej kolejki ligowej. Wyniki spotkań tak ułożyły tabelę, że do ostatniej chwili wszystko się mogło wydarzyć. Dwie porażki na koniec zepchnęły nas z czołowych miejsc. Jest mi smutno do teraz, że nie zrealizowaliśmy celu i zamiast marzeń o medalu zostało ósme miejsce.

Co zatem powie Pan kibicom, którzy są rozczarowani tym miejscem w tabeli?
- Każdy kibic chce, żeby jego drużyna wygrywała i grała o mistrzostwo Polski. Lechia grała o tytuł do pewnego momentu. Na pewno dziękuję kibicom za ten sezon, że pożegnaliśmy godnie Traugutta. Przynajmniej pod względem dopingu. Marzy mi się, żeby po każdym meczu kibice opuszczali stadion dopiero po godzinie.

Dziennikarze i kibice to główni winowajcy tego, że Lechia powtórzyła ósme miejsce z poprzedniego sezonu?
- To kolejny absurd. Dziennikarze w pewnym momencie doprowadzili swoim zachowaniem do takiej sytuacji, że musiałem inaczej spojrzeć na pewne sprawy. Wszyscy powinni zrozumieć, że piłkarze w Polsce nie pracują tylko 1,5 godziny, ale mają szereg działań i zadań, przed i po treningu. Musiałem zareagować, żeby piłkarze mieli spokój po meczu z Legią i to pomogło. A na kibiców narzekałem i narzekać będę. Zawsze będę mówił to, co myślę, jeśli nie będą szanowali swoich wychowanków, ludzi, którzy wkładają dużo pracy i zdrowia. Dlatego była riposta. Bardzo szanuję kibiców Lechii. To, co pokazali podczas ostatniego meczu to powiew dużych możliwości. Zawsze będę powtarzał, że my wszyscy, piłkarze, trenerzy, dziennikarze i kibice musimy się uczyć piłki na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że my będziemy lepiej grali, a wszyscy prawidłowo wypełnią swoje role.

Z czego wynika fakt, że po bardzo dobrej jesieni znowu przychodzi dużo słabsza wiosna?
- O czym my rozmawiamy? Jesienią zdobyliśmy 23 punkty, wiosną 20. A wiosną Lechia rozegrała cztery spotkania więcej niż połowa ligi, ze względu na Puchar Polski. Może tutaj tkwi problem, że w pewnym momencie, grając o bardzo wysokie cele w jednych i drugich rozgrywkach, zabrakło nam punktów w lidze. Nie chcę się tłumaczyć, że się nie da pogodzić tych rozgrywek, bo się da. To Lechia pokazała. Pamiętajmy, że kiedy na boisko wychodzą dwie drużyny, to zwycięzca może być tylko jeden. Odbiły się też kontuzje. Wiśniewski, Dawidowski, Kożans, Bajić, Sazankow - ci piłkarze znacznie podnieśliby rywalizację, byłaby wymienność w poszczególnych meczach. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że z nimi mielibyśmy więcej punktów na koncie. To jednak musi być wkalkulowane. Tabela końcowa pokazuje sumę wszystkich zdarzeń, a Lechia jest ósma.

Włodarze klubu mówili o potrzebie zatrudnienia znanego piłkarza, dla którego przyszłoby 5 tysięcy kibiców więcej i sprzedałoby się 3 tysiące koszulek z jego nazwiskiem. Taki piłkarz trafi do Lechii niebawem?
- Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Poszukujemy piłkarzy, którzy podniosą jakość sportową zespołu. Zobaczymy, czy będzie nas stać na znanego piłkarza i jaka będzie potrzeba chwili. Może jestem jednym w Trójmieście, który uważa, że nie jest łatwo sprowadzić zawodnika lepszego od tych, których mam, a mam bardzo dobrych piłkarzy w zespole.

W przyszłym sezonie konkretnym celem będą europejskie puchary?
- Dlaczego mówimy, że graliśmy o szóste miejsce? Lechia grała o zwycięstwa i chciała gonić Wisłę, a później walczyć o wicemistrzostwo Polski. To nie opinia publiczna ani media będą stawiać Lechii cele. To będzie pokłosie nakładów finansowych, budowania drużyny. Zrobię wszystko, żeby Lechia do końca grała o najwyższe laury. Będzie nowy stadion i nowe wyzwania. Czeka nas trudny sezon i obyśmy przystąpili do niego mocniejsi kadrowo.

Więcej na odnośnik
3 czerwca 2011, 10:05 / piątek
ten śmieszny pismak wczoraj sugerował, że Lechia kupiła awans (ciekawe kto był wtedy asystentem trenera, może nasz murinjo). Było jakieś straszenie sądem i komunikat klubu, a teraz Kafar z tym gada? Albo ja jestem śledziem albo Kafar jest debilem do kwadratu bez honoru.
3 czerwca 2011, 10:16 / piątek
Spokojnie, ten wywiad na pewno był zrobiony przed publikacjami i oświadczeniem klubu
15 czerwca 2011, 23:38 / środa
Wszyscy żyją odejściem Piotrka Żuka czy Słowika, a nikt nie mówi o największej słabości Lechii czyli trenerze Kafarskim. Jego ostatni wywiad w Dzienniku Bałtyckim tylko dowodzi jakim jest słabym trenerem. Kafar jeśli masz honor to sam odejdź i przede wszystkim oddaj nam Puchar Polski, który oddałeś bez walki Jagiellonii.....
15 czerwca 2011, 23:55 / środa
No i jestem ciekawy jak tam idzie wymierzanie sprawy dziennikarzowi DB za znieslawienie klubu?
16 czerwca 2011, 00:10 / czwartek
Zajkowski sam odejdź.
Kafar ma jeszcze kilka lat, żeby wynieść Lechię na samą górę. A może zmieniać trenewa i połowę zawodników po każdym meczy? Trochę lojalności wobec ludzi, którzy są z Lechią nie tylko dla kasy!
16 czerwca 2011, 09:18 / czwartek
Tomasz Kafarski bezwzględnie zasługuje na szacunek. Po pierwsze trzymajmy się faktów i rozmawiajmy tylko o nich. Nie jest nikim obcym bo grał w Lechii po drugie jako trener utrzymał Lechię w e-klasie, następnie dwukrotni nie zrealizował celu jaki przed nim postawił klub. zaznaczam, że celu finansowego, bo ten wytyczony ze sportem nie miał nic wspólnego. spartolił cały rok pracy (dwie rundy wiosenne) i błysnął niemożliwie również grą przez cały rok (dwie rundy jesienne).
bez żadnego kombinowania powiem, że ten rok jest dla niego decydujący. albo w górę albo w dół. inna sprawa, że przygotowanie zespołu do kolejnego sezonu jest tragiczne. drużyna nie została jeszcze wzmocniona przed zgrupowaniem pomimo, że wszyscy grający już w pucharach to zrobili. mają ułożony skład na nowy sezon (można??). no może Śląsk się jeszcze czai, ale podchody robią jednoznaczne i to wystarczy, mają w końcu jeszcze parę dni.
podsumowując jeśli liczy się, że Kafar pociągnie wózek siłą rozpędu to wielki błąd, bo żadnego rozpędu jeszcze nie było, a raczej cofanie się do tyłu.
nowe okoliczności wymagają sporego wysiłku organizacyjnego, w tym również od trenera, który musi za swoją aprobatą pełnić jednocześnie obowiązki dyr. sportowego. czasu ma coraz mniej.
18 czerwca 2011, 00:25 / sobota
maciej jestes Idiota i tyle! Plac dalej za przecietna Lechie! Ja place za wjazd i wymagam walke o Mistrzostwo Eksrtaklasy! To jest Klub Pilkarski (Firma) a nie karitas dla biednych i bezdomnych.
18 czerwca 2011, 00:31 / sobota
Dord na początek nie użyję słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Odpwiedz raz jeszcze na pytanie. Kto utrzymał Lechie w ekstraklasie?
18 czerwca 2011, 01:37 / sobota
Zawodnicy - zwalniająć Koalę, oraz brak kasy na trenera z wyższej półki.
Kafar jest wypadkową tych dwóch zdarzeń.
Niemniej przyłożył rękę do utrzymania - za to szacunek.
Za obydwa PP i ostatni sezon... tak różowo już to nie wygląda. Zobaczymy co przyniesie kolejny...
18 czerwca 2011, 11:09 / sobota
Jeszcze jedna składowa utrzymania - drużyna Piasta Gliwice. Chyba tam tylko Kasprzik grał na 100%, bo to bodaj kibic żaboli był. Przecież w tamtym sezonie Lechia do meczu w Gliwicach zdobyła bodaj pięć punktow na wyjazdach :).
18 czerwca 2011, 11:49 / sobota
Podałem zdarzenia z gdańskiego podwórka.
Przytoczony przez Ciebie fakt jest niepodważalną niechęcią Piastunek do żaboli i jednoczesną sympatią do Lechistów - z resztą przez nas odwzajemnioną.
18 czerwca 2011, 12:48 / sobota
Taaaaa jasne ! Piast odpuścił mecz, a Lechia w następnym odpuściła Piastowi w Gdańsku, prawda he he he ??? Uwielbiam te wasze paranoiczne historyjki. Prawda jest taka : " Szanuj Kafara swego, bo możesz mieć Jacka "Koale" Zielińskiego" :)
18 czerwca 2011, 13:52 / sobota
@kiko77
meczu Lechia - Piast (0:1) nie można było obstawiać u buków, wycofali ten mecz z zakladów ;-)
18 czerwca 2011, 14:06 / sobota
było 0-2 ;) pozdro dla Tych co byli :)
23 czerwca 2011, 15:41 / czwartek
Kolejny sezon w plecy z takim pseudo trenerem. Szkoda, że mamy towarzystwo wzajemnej adoracji w zarządzie...
23 czerwca 2011, 20:37 / czwartek
LGPG napisal;

było 0-2 ;) pozdro dla Tych co byli :)

Chodzi o mecz w Gdansku Lechia-Piast 0-1 Iwan 39.
23 czerwca 2011, 20:51 / czwartek
Faktycznie ;) nie o tym meczu pomyślałem ;) jakoś tak od razu się mecz w Gliwicach nasunął ;)co nie znaczy że było na tamtym zajebiście :) pozdro dla tych co tym z cateringu stół połamali ;) Cz. i J ;)
23 czerwca 2011, 20:56 / czwartek
Zajkowski, Daj kasę na transfery i Kafarowi będziesz rękę całował. Kasy niema i tyle!!!! Z pustego i Murinio(ale nie z Kaszub) nie naleje...

pozdrawiam
23 czerwca 2011, 21:31 / czwartek
Zajkowski poczytaj....
odnośnik
26 czerwca 2011, 22:15 / niedziela
Na początku chce zaznaczyć ze mam szacunek dla trenera Kafarskiego, ale to nie wystarczy aby po raz kolejny dawać mu szanse. Dwa lata z rzędu nie potrafił wypełnić zadania jakie przed sezonem wyznaczył zarząd, prezes czy właściciel. Ostatnie mecze pokazały , że chyba nie jest gotów pełnić pierwszych skrzypiec Lechii i nie wiem dlaczego daje mu się kolejną szansę ? jest on zwykłym pracownikiem i odpowiada za wykonana robotę a patrząc na jego dokonania to raczej miazga z tymi ludźmi i ligą jaka jest obecnie na najwyższym szczeblu w naszym kraju.
Dlatego pytam co trener Tomasz Kafarski jeszcze robi na stanowisku I trenera Lechii i kto odpowie za miejsce Lechii w ostatnim sezonie, no bo chyba nie były pan kierownik Piotr Żuk?
26 czerwca 2011, 22:17 / niedziela
wygon go wtedy .
26 czerwca 2011, 22:22 / niedziela
w mojej firmie jak ktoś partaczy to ponosi konsekwencje widać pan Kuchar to matka Teresa ( bez konsekwencji).
4 lipca 2011, 22:49 / poniedziałek
Apeluję: Kafarski odejdź, miej jaja chłopie.

Twoja działalność na rynku transferowym to żenada. Nie dość, że rozwalasz klub od środka to jeszcze trzeba płacić kokosy psuedogwiazdkom sprowadzonym przez Ciebie.

Może Kuchar przejrzy na i sam Cie w końcu wywali, bo ile można...
4 lipca 2011, 23:02 / poniedziałek
Kafarski ma zajebisty pomysł na zespół , chłopaki jak zrobią akcje czasami to na poziomie ligi hiszpanskiej (np na 2;1 z Legią)
kogo chcesz zatrudnić na jego miejsce ? jakiegoś dziada ?
4 lipca 2011, 23:18 / poniedziałek
Nie przesadzaj. Jeżeli chcesz trzymać Kafara tylko dlatego, że zagraliśmy z 3-4 mecz dobre w sezonie i zrobiliśmy z 5 akcji jak w Hiszpanii no to gratuluję. Mimo iż uważam, że Kafar się wypalił i nie jest w stanie wyciągnąć już więcej, jestem za tym, aby dać mu jeszcze jedną szansę, jeden sezon. Z małym wyjątkiem.. ZATRUDNIĆ DYREKTORA SPORTOWEGO.
4 lipca 2011, 23:43 / poniedziałek
Najlepszy argument przy braku argumentów "Kogo chcesz zatrudnić w jego miejsce"...

Byle kogo... on z tej drużyny nic nie wyciśnie skoro rok po roku osiąga identyczny wynik. A tak jak przyjdzie jakiś łazęga na trenera, jakiś Pasieka albo Straka, to może walka o utrzymanie będzie i w końcu jakieś emocje będą do końca sezonu jak choćby w pierwszym sezonie po awansie do Ekstraklasy...i do tego emocje będą w każdym meczu, a nie w co piątym na krzyż... i nie będzie kalkulacji na boisku tylko walka o jak najlepszy rezultat. Niektórych już ta ekstraklasa za bardzo rozpieściła i im się mistrzostwo i puchary śnią, a do tego muszą być podstawy, żeby o czymś takim w ogóle myśleć. U nas nie ma nawet na czym tych podstaw póki co postawić. Bo cały potencjał jaki ta drużyna miała w momencie awansu do Ekstraklasy - został zmarnowany w 2 lata. Zamiast pójść za ciosem i zainwestować w drużynę, to im się jakieś telefonie komórkowe, giełdy, deweloperka zamarzyły. Obecnie przeszliśmy w fazę stagnacji, która nic dobrego nie wróży... Nowy stadion to też nie wszystko, tu potrzeba logicznego podejścia do tematu, a jak w zarządzie siedzą przyspawane do stołków głąby, których nic poza posadką w zarządzie i stanem prywatnego konta nie interesuje to czego można oczekiwać w temacie budowy silnej Lechii? Oni sami nie wiedzą co mają robić... Ile to było gadania na temat budowy klubu? Klub oparty na młodych, zdolnych zawodnikach, a już w ogóle cuda ni widy skład oparty na wychowankach klubu, budżet 70 milionów, pensje nawet 700 tys euro na sezon! I to już wszystko za rok - dwa! Obecnie mamy problemy, żeby kolesiowi który jest naszym najlepszym zawodnikiem i zarabia 120 tys euro rocznie dać podwyżkę... A takie drewna jak Buval, które nic nie wnosi do gry zespołu dostaje lekką ręką 140 tys euro na rok... przecież to sportowy kriminał jest... a politykę transferową idealnie podsumował Ursus_man w swoim liście do klubu.

Zobaczycie, że Kafar podpisze z Olisadebe kontrakt, bo tak naprawdę nie chodzi o polepszenie jakości drużyny, tylko, żeby na nowym stadionie było więcej ludzi od których można więcej kasy z portfela wyciągnąć... jeśli nie wierzycie to przykład mieliście w sobotę na sparingu. Kiedy ostatni raz na sparing przy T29 przyszło aż tyle ludzi (1200 widzów)? Przeważnie było to 200-300, a tu przyjechał odcinacz kuponów z chin i z miejsca na sparingu tysiak więcej.

Oto cala polityka zarządu Lechii. Po pierwsze samemu się nachapać, a reszta to chuj...
5 lipca 2011, 09:41 / wtorek
Nie udzialałem się ostatnio na forum, bo część uważała że tylko narzekam. Dałem sobie na wstrzymanie i obserwowałem z boku działania Lechii i... nic się nie zmieniło, a może jest tylko gorzej. Jak wygląda budowa wielkiej Lechii na 3 tygodnie przed nowym sezonem? Szukamy zawodników za darmo lub takich, którzy nie mają wygórowanych oczekiwań finansowych, licząc że może ktoś wypali, czy też odnajdzie formę sprzed lat. Trener twierdzi, że spokojnie mamy czas - nawet dwa miesiące, bo okno zamyka się na koniec sierpnia. Zmarnowaliśmy pierwsze zgrupowanie, bo nikt nowy nie zgrywał się z zespołem, testujemy jakiś zawodników z trzeciej ligi lub 24 letnie talenty z regionalnych rozgrywek w Niemczech. Tak nie można budować zespołu, który ma grać na obiekcie mającym 44 tyś. miejsc. W Klubie nikt nic nie robi, aby było lepiej, nikt nie wyciąga wniosków z poprzednich lat, nie dostrzega błędów jakie popełniono, nie próbuje wyciągnąć konsekwencji wobec odpowiedzialnych. Przy okazji co z szumnie ogłaszaną kiedyś przez Klub współpracą ze Skonto Ryga? Dlaczego nie korzystamy z ich bazy, nie oglądamy ich zawodników, nie gramy żadnych sparingów z aktualnym mistrzem, czy też nasze młode zespoły nie grają z równieśnikami z Rygi? Co się stało z hucznie ogłoszoną współpracą z GOL International? Czy podesłanie czterech przypadkowych "piłkarzy" z Afryki to będzie jedyny efekt tej współpracy? Jaka jest rola w Klubie Sportfive, co z pieniędzmi Sportfive - minimum 80 mln na lat w postaci sponsorów? Jaka jest rola Kuchara w Klubie i czy zamierza zainwestować jakiekolwiek środki w Lechię? Dlaczego po cichy rozwiązano współpracę ze Słowikiem? Jakie osiągnięcia i doświadcznie zawodowe ma obecny kierownik zespołu? Pracował na stanowiskach kierowniczych w Norwegii... OK, ale gdzie w McDonaldzie? Dlaczego Klub głosował przeciwko wpuszczaniu kibiców gości na trybuny i zakazom wyjazdowym? Niestety mam co raz bardziej wrażenie, że Lechia stała się Klubem kolesi, znajomych, ludzi którzy nigdzie indziej nie znaleźli by takiej pracy. Do tego dochodzi inwestor, który nie chce zainwestować, tajemnicze Sportfive itd. Jednym słowem towarzystwo wzajemnej adoracji, dla których kibice są tylko od przynoszenia pieniędzy. Kibic ma przychodzić, płacić, skorzystać z gastronomii, kupować nowe gadżety i oczywiście niczego nie wymagać od gry zespoły oraz od władz Klubu w zakresie ambitnych celów.
5 lipca 2011, 10:29 / wtorek
Dali racja 100%
5 lipca 2011, 10:43 / wtorek
Dali mylisz się co do wpuszczania kibiców.

Nasz zarząd głosował przeciw zakazowi.
5 lipca 2011, 10:51 / wtorek
polityka informacyjna naszego Klubu jest na takim poziomie, że pozostaje się opierać na informacjach z mediów odnośnik
odnośnik
Gdzie leży prawda? Myślę, że gdyby nasz Klub głosował przeciw zakazowi to by się tym pochwalili, tak jak się szczycą szumem medialnym wokół Olego. Poza tym osoba Pawła Ż. w Klubie nie wzbudza mojego zaufania, aby twierdzić że Klub postawił się w obronie kibiców, czy jak kto woli kiboli...
5 lipca 2011, 10:57 / wtorek
pasi007 .. skąd masz takie informacje podziel się, ja w dalszym ciągu oczekuję na oficjalne stanowisko klubu w tej sprawie. Póki co są nieoficjalne informacje ze źródeł typu odnośnik kto za zakazem, a kto przeciw. Wróble ćwierkają, że był mocny nacisk na zmianę decyzji. Ale z klubu ... cisza.
5 lipca 2011, 10:59 / wtorek
DALI wyprzedziłeś mnie :)
5 lipca 2011, 11:25 / wtorek
DALI smutne, ale prawdziwe ...
6 lipca 2011, 13:23 / środa
Ciekawe czy Kafar zdał egzamin ?
6 lipca 2011, 13:27 / środa
malcolm, też mnie to zastanawia od rana ;-) Może egzaminatorzy zdając sobie sprawę z pozycji jaką zajęła Lechia swoją grą na wiosnę nie wydali pozytywnej opinii pracy pn. Koncepcja mikrocyklu treningowego w rundzie wiosennej na przykładzie Lechii Gdańsk, i stąd ta cisza w necie...
30 lipca 2011, 22:24 / sobota
Nie chcę mówić, a nie mówiłem, ale jeszcze 3 kolejki i wszyscy przyznają mi rację...

Kafar Twoje pomysły się wyczerpały. W ciągu 2 sezonów, nie zrealizowałeś zadań jakie postawił przed Tobą zarząd...W tym też Ci się nie uda więc odejdź sam, póki jeszcze całkiem się nie skompromitowałes!!!
30 lipca 2011, 22:36 / sobota
"...W tym też Ci się nie uda więc odejdź sam..."

wrozka?

daj jakies typy na jutro to u buka postawie :)
31 lipca 2011, 00:15 / niedziela
Nie mnie oceniać trenera po jednym meczu.Ale coś jest na rzeczy. Dlaczego bramkarz, który zastępuje nominalnie pierwszego bramkarza (Kapsę) zostaje w Gdańsku. Podobno bardzo szybki i bramkostrzelny Benson siedzi na ławie (już mamy jednego z najdroższych ławkowiczów, "MILIONA" - Poźniak). Wszyscy zwracali uwagę na potrzebę pozyskania, dobrego prawego obrońcy bo Delou jest bez formy i co? Lechia nadal nie strzela goli, traci bramkę po błędzie bramkarza i prawego obrońcy. Michniewicz pokazał z Widzewem jak ograć Lechię i boję, że to samo zrobi za tydzień z Jagą i co 2 mecze i ....ile pkt? Marnie zapowiada się debiut na PGE Arenie. A trener swoje, że ma zespół, tylko my nie chcemy oglądać Lechii na 8 czy 12 miejscu a w czubie tabeli. Czy Kafarski to zapewni...wątpię!!! Rok temu start też nie był zbyt ciekawy ale widać już po paru meczach kto będzie dyktował warunki w lidze. Szczęście, ze nie graliśmy z Lechem bo byłoby jak z ŁKSem albo i gorzej.Jeszce jedno Polonia grała sparing z ...mistrzem Niemiec (Borussią) a Lechia miała gierkę wewnętrzną i widać było to na boisku kto z kim grał przed sezonem.
31 lipca 2011, 01:53 / niedziela
Nie zgadzam sie z Toba,kolego.
Piszesz,ze nie wolno oceniac po .......jednym meczu.
Jak to po jednym?!
A zeszly sezon,to co?
pomidor?
pobite gary?
Nie dotrzymal slowa,zespol zajal nizsze miejsce,od zakladanego planu i zamiast miec odrobine honoru,to na jego miejscu podal bym sie do dymisji,nawet wiedzac,ze zarzad tej dymisji nie przyjmnie.Tak wypada i juz.
Cos czuje w moczu,ze tej Wielkiej Lechii,jako trener sie nie doczeka.
P.S. Dwa slowa o Pietrowskim
Ludzie,zostawcie w spokoju Marcina-to nie jego wina,ze Kafar go oklamuje i wmawia,ze jest dobrym obronca !
31 lipca 2011, 02:00 / niedziela
Cale szczescie ze ktos poruszyl tema,t bo mi sie wydawalo ze zle mylse, ale ten pietrowski to jest qurwa badziewie! Jak mozna tak slabego kopacza dopuszczac do gry???? No wlasnie, kafar i wszystko jest jasne! Czekam tylko na dzien jak uslysze ze ten koles zostal zwolniony z funkcji trenera. thx
31 lipca 2011, 10:25 / niedziela
Każdy trener ma zawsze swojego ulubieńca widocznie to Pietrowski
2 sierpnia 2011, 21:59 / wtorek
jak Kafar wpierdoli to niech serdecznie juz da szanse komu innemu, minima nie zrobil, w wawie padaka koszmar , gola niech strzeli...0 z przodu nie do zaakceptowania , wstyd mi straszny !!

nudzi mnie juz ten minimalizm, i wkurwia.
2 sierpnia 2011, 22:06 / wtorek
Czy będą karne w przerwie meczu na BA ???
2 sierpnia 2011, 22:20 / wtorek
nie mam pojęcia co Kafar widzi w Pietrowskim. Koleś unika kontaktu, do kazdego przeciwnika jest spozniony i trzyma dystans. Widać u niego brak pewnosci no chyba, ze bawi sie w piłka parzy... Nie rozumiem dlaczego nie mozna wstawic Kozansa na srodek a dac Bąka na prawo. Napewno lepiej to wypali niz z Pietrowskim. Niech on pokopie jeszcze ze 2 latka w II druzynie albo niech go gdzies wypozycza zeby nabral troche odwagi.

Pozdrawiam
2 sierpnia 2011, 23:17 / wtorek
Kafar jak zespól przegrywa to trener wprowadza dopiero w 90 minucie kolejnego zawodnika na boisko ??

Chłopie albo jesteś trenerem albo idź się uczyć, ale nie kosztem Lechii.
3 sierpnia 2011, 01:10 / środa
Nie twierdzę, że oceniam trenera po jednym meczu. Ale o zeszłym "udanym" sezonie należy jak najszybciej zapomnieć. Co daje takie sztuczne podanie się do dymisji i dalsza praca z zespołem przekonali się B-stoku. Probierz złożył rezygnację, zarząd nie przyjął i ograli Jagę kelnerzy w pucharze Europy. To samo byłoby w Gdańsku Gdyby Kafarski złożył po sezonie rezygnację a zarząd jej nie przyjął.Dlatego postawiłem tezę, że nie mnie go oceniać.Co robi zarząd - nikt tego nie wie bo postępu na razie nie widać pomimo, że trzeba to przyznać jesienią dużo się mówiło o Lechii. Ale ten super mikrocykl treningowy "zimowy" Kafarskiemu drugi raz z rzędu nie wychodzi. Teraz ma szansę na trzeci i ...Panie Kafarski, wykorzystaj Pan tę szansę bo to wstyd oblać trzy razy z rzędu egzamin.
6 sierpnia 2011, 17:41 / sobota
Kafarski odejdź w końcu i zabierz ze sobą tego ogórka bramkarskiego. Odejdź, bo skończy się to degradacją. Gdzie jest Kapsa?????????
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.305