Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

Kafar dzięki, ale... ODEJDŹ.

strona 6/24

6 sierpnia 2011, 17:43 / sobota
Kafarski do dymisji, niech spierdala do koscierzyny
6 sierpnia 2011, 17:48 / sobota
sam spierdalaj matole.
6 sierpnia 2011, 17:49 / sobota
odejdz...
6 sierpnia 2011, 17:49 / sobota
Głowa do góry będzie dobrze
6 sierpnia 2011, 17:51 / sobota
Ma rację ;) Kafarskiego trzeba wypierdolić dyscyplinarnie.. a z tym patałachem Małkowskim rozwiązać w huj kontrakt z winy zawodnika. Kapsa wróć..
6 sierpnia 2011, 17:51 / sobota
tak jak napisalem przed meczem, niech zostawi juz nasza Lechie , nie mam pomyslu, przejebal sezon w tym bedzie to samo, nowa jakosc , nowe spojrzenie , blagam juz starczy!!!!
6 sierpnia 2011, 17:52 / sobota
Kafar, miej troche cywilnej odwagi i odejdz bo to wstyd. Poprzednia runda gra beznadziejna, cel nie zostal osiagniety. Teraz 2 mecze, 2 porazki. Mysle ze po porazce z Cracovia, czas zrezygnowac.
6 sierpnia 2011, 17:53 / sobota
ja pierdole ale z was kurwa barany druga porazka i juz krzykacze zwalniaja. naszczescie zwolnic to sie mozecie ale z własnej roboty.
6 sierpnia 2011, 17:57 / sobota
Kurwa co niektórzy powinni się rozpędzić i przyjebać głową w ściane. "spierdalaj", "wypierdolić" OGARNIJCIE SIĘ KURWA REPREZENTUJECIE NASZ KIBICÓW !!
6 sierpnia 2011, 17:57 / sobota
Jaka druga porażka wtw barania głowo ?? ten temat ma juz 6 stron,nie chodzi tu tylko o te dwie porażki przestań ćpać i otwórz oczy
6 sierpnia 2011, 18:00 / sobota
wtw jak kurwa drugi? 4 z rzędu przegrany mecz w lidze.. Notorycznie popełniane te same błędy w dobieraniu składu.. Mamy Buchalika - w bramce Małkowski, Mamy Kacprzyckiego - w ataku Dawidowski, mamy Bensona (jest po kontuzji, więc nie jest przygotowany na 100%, ale pokazał, że ciężko mu zabrać piłkę) - w ataku Dawidowski, mamy Bąka - na obronie Deleu albo Pietrowski.. No jak on chce wygrywać mecze, jak nie zauważa popełnianych błędów? Każdy rywal to będzie wykorzystywał, a my dalej będziemy grali o najniższe cele
6 sierpnia 2011, 18:02 / sobota
wtw ty jestes bardziej pierdolniety niz ustawa przewiduje, kurwa podniecaj sie dalej tym beztalenciem kafarskim aka zabraklo ostatniego podania
6 sierpnia 2011, 18:04 / sobota
wtw jestes qurwa debilem i tyle! I przestan tu srac o szansach itd. szansa byla w ubieglym sezonie i to sie liczy! kafar wypierdalaj do rajchu na ogorki bo na trenera Lechii to stanowczo za malo.
6 sierpnia 2011, 18:06 / sobota
Lepiej już było!!! To już jest koniec nie mamy nic, musisz "Pan" odejść trzeba już iść.
To tylko sparafrazowane słowa piosenki ale jak celnie oddają nastrój dzisiejszy kibiców. Po oglądnięciu PGE Areny usiedli pełni wiary i .... rozczarowanie to najdelikatniejsze słowo. Ale skoro gra się gierki wewnętrzne zamiast sparingu z silnym rywalem. Testuje się graczy z III i II lig lub dzieciaki albo starców ( Oli) to takie ma się efekty. Jak był spokój z tyłu to pozbyto się Wołąkiewicza, Bączka (bo walił prosto z mostu i miał serce biało - zielone), Kapsy. To teraz nikt nie pyszczy i jest ok!!!! Kasa się zgadza tylko kibiców jakby mniej. A co będzie za miesiąc na PGE Arenie? Przyjdzie z 5 tys - tyle pewnie sprzeda się karnetów (ja już kupiłem i będę przychodził jak to robię od 60 lat). Znajdzie się pewnie jeszcze parę tys. fanatyków mających serca biało-zielone ale Pana mamy chyba dość. Tak przygotować zespół żeby od 75 minuty połowa oddychała "rękawami", robić tak nieudane zmiany- no ale gra się tymi, których się sprowadza. Pożniak (Milion - tyle kosztował Lechię) nigdy nie wejdzie ostro, nie wstawi nogi bo on bierze kasę i za parę lat odejdzie do innego klubu i tam będzie podpisywał listę płac a Lechia cóż istniała bez Pana i będzie bez Pana istniała a zatem... to już jest ...... ( patrz początek wypowiedzi).
6 sierpnia 2011, 18:24 / sobota
bez wyzwisk,przezwisk, krzyków ale prawda jest taka że kafar no ni jak się nie nadaje na trenerkę.Zgadzam się z przedmówcami że to nie 1,2,3 raz.Notorycznie daje ciała, o pucharze z jagą nie wspomnę co 2-gi skład wystawił olewając tym samym kibiców i przełożonych.Wszyscy wiedzą jak i co gramy,dlaczego trener nie reaguje? a no dlatego że po prostu nie umie chłopak, nie zna się,za młody,za mało cwany. I DO TEGO TA GŁUPIA GRZYWKA,DŻIZAS :) pzdr
7 sierpnia 2011, 12:06 / niedziela
nie chcę być złym prorokiem, ale lepiej niech zarząd już jutro zacznie szukać nowego trenera, bo za tydzień jak przegramy to będzie mniej czasu.
7 sierpnia 2011, 12:10 / niedziela
Polski sposób prowadzenia klubów ...typ przegra 3 mecze do wyjebania !
wygra 3 jest Bogiem !

Prace trenera można ocenić na koniec sezonu a nie po pechowo przegranych meczach .

z Biało Zielonymi pozdrowieniami !
7 sierpnia 2011, 12:57 / niedziela
No tak ale przecież poprzednie 2 sezony też był pod kreską, którą sam sobie wyznaczył
Ile jeszcze sezonów czekać.

Zastanawiam się co w ogóle robi Kuchar.
Albo jest pierdolnięty, albo ślepy albo zajebiście bogaty.
Bo z takim marketingiem i prowadzeniem klubu nie wyciągnie ani grosza na plus.
Każdy mecz na BA przyniesie stratę skoro logistyczne minimum to 27 tys. ludzi.
7 sierpnia 2011, 13:28 / niedziela
Kuchar?
zbiera kasę, przecież:
z czerwca 2009:
Po wizycie Kuchara w Gdańsku: Kwiat Lechii rozwinie się w latach 2012-2013
"Według nowego właściciela Lechii Gdańsk - Andrzeja Kuchara, rozkwit klubu przypadnie na lata 2012-2013. Wrocławski biznesmen ma w planach długofalową inwestycję w klub, co ma w konsekwencji doprowadzić do tego, aby nad morzem była wielka piłka..."
"..W latach 2012-2013, przymierzamy się do budżetu powyżej 60-70 milionów złotych.."

heh
7 sierpnia 2011, 18:14 / niedziela
panie Razaka_Traore dla przypomnienia: ,,W siedmiu meczach zdobyli zaledwie cztery punkty... odnośnik
Lechia w dwóch zgobyła zaledwie 0 punktów. Jak to się skończyło we Wrocławiu to wszyscy wiemy. Kafar powinien zostać jeszcze 5 kolejek!
7 sierpnia 2011, 20:39 / niedziela
z pełnym szacunkiem Kafar, ale odejdź- dwa sezony i rozczarowanie. Zaczynasz kolejny od porażek, zero wzmocnień a jak już je masz to rezerwa( Kacprzycki młody i chce grać). My kibice chcemy wielkiej Lechii a dla Ciebie to chyba za dużo i nie podołasz swoją koncepcją gry, ustawieniem, zmianami( w 90 minucie to parodia jak zespół przegrywa), transferami( większość wzmocniła się już dawno i widać wyniki) itd itp.

My nie chodzimy dla Ciebie na mecze - chodzimy dla Lechii a ty tam już nie pasujesz.
7 sierpnia 2011, 21:20 / niedziela
mów za siebie Santini...
7 sierpnia 2011, 21:27 / niedziela
mów za siebie Butthead i wszyscy obrońcy pizdusia, a nie trenera, któremu nie zależy na szacunku kibiców Lechii. Nie wiem jak można i po co go jeszcze ktoś broni jak nie wygra meczy z żydami i ŁKS wyjazd

w dupie mu się poprzewracało nic nie osiągnał, a hrabia potocki wozi się na każdym kroku, winni porażkom kibice, dziennikarze, to że gramy w PP, wieje wiatr, pada, niech wypier do Kaszubii z tą swoją pseudotaktyka
7 sierpnia 2011, 21:40 / niedziela
no i co się tak się ciśnieniujesz ... nie będzie wyniku, to Kafar poleci, to proste... ale ja trzymam za niego kciuki...
7 sierpnia 2011, 21:41 / niedziela
butthead sam w niego wierzyłem, ale jak chłop popełnia szkolne błędy i robi to notorycznie to wybacz, ale dla mnie i nie tylko, może on szkolić młodzież w Kościerzynie.
Fryzura, garnitur i kilka zdań złożonych meczu nie wygra. On jest odpowiedzialny za transfery i nie mowie , że Razack nie był trafiony, ale teraz nie ma nic w stosunku do naszych rywali w tabeli.
Dalej, po co broni Małkowski skoro jest gorszy od Buchalika, po co gra Tomasz 'karny' Dawidowski skoro lepszy jest Kacprzycki. Dlaczego zmienia zawodników w 90 minucie skoro od kilkunastu minut przegrywamy - patrz pierwszy mecz w Wawie. Dwa lata z rzędu nie wykonał zadania minimum itd itd.

Jeśli dla Ciebie to nic i nadal dajesz mu szanse to napisz NAM co Kafar jeszcze ma zrobić abyś napisał - ODEJDŹ.
7 sierpnia 2011, 21:43 / niedziela
kciuki to za niego trzymaliśmy jak objął I zespól a teraz czas na rozliczenia, a nie kolejne szanse. Chyba taka jest kolej rzeczy?
7 sierpnia 2011, 21:44 / niedziela
Dobrze, że przypomniałeś HieneKKK. Ciekawy jestem jak Kafarski skomentowałby cytat rozmowy...Dla nie wtajemniczonych rozmowa odbyła się po ukazaniu się zdjęcia ze świnią w barwach arki:
- panie trenerze, ale zdobył pan szacunek u wszystkich kibiców Lechii
- nie zależy mi na szacunku takich kibiców
7 sierpnia 2011, 21:57 / niedziela
kontekst podobny co Tuskonowicza, gdy poprosili go o wsparcie dla Lechii...
8 sierpnia 2011, 00:57 / poniedziałek
Mysle że dadzą mu szanse w 2 nastepnych meczach. W koncu graja niestety 3 najsłabsze kluby. Górali z Baczkiem i Rogalem jeszcze nie licze bo maja 1 pkt. Małkowski jest cieńki i dziwie sie ze jest nr 1. Kapsel przez swoja głupote lub głupote menagera wyleciał. Traore gra tak aby go sprzedac. Dziwie sie ze nie da Baczka nr2 na prawa a do srodka Kozansa.
8 sierpnia 2011, 01:42 / poniedziałek
Z Kapslem dali dupy na calego, chyba ze Buchalik to bedzie drugi Sandomierski ;-),
co do Traore to niech sie kur.a wezmie za gre a nie za pajacowanie !!!
Jak ma tak dalej grać to przede wszystkim wyslalbym go do klubu "kokosa" ...
8 sierpnia 2011, 08:39 / poniedziałek
Zeby miec czyste sumienie pozwolilbym mu poprowadzic Druzyne w trzech meczach. Np. ponizej 6 punktow wypad. Ma ku temu szanse bo dwa mecze u siebie.
Rozumiem rozgoryczenie wszystkich, miała być pierwsza trójka jest 14 miejsce. Nie zapominajmy ze gralismy z dobrymi drużynami chociaż jagielonia nie grala nic, a polonia tez nie pokazala wielkiej pilki. Inna rzecz ze Lechie tez jej nie pokazuje a spojrzcie Panowie na Bensona, podobnie jak Buval musi sie wracac za polowe by dostac pilke. Ja juz to mowilem nie raz, my nie gramy 4-3-3 tylko 4-5-1 i stad jest taki kibel. Inna rzecz ze druzyny nas juz rozszyfrowaly, to co gra Lechia wielu zespołom jest już znane. JEST NIECO INNY PROBLEM JESZCZE. Kafar to straszny bufon. Popytajcie dzialaczy jak on sie zachowuje, jak nosi glowe do gory, jak nie ma szacunku do kolegow. Obraza sie na zawodnikow, na innych w klubie i wiem to z opowiesci ludzi ktorzy dla tej Lechii pracuja z grupami mlodzikow chociazby. Gdyby to byla jedna opinia jednej osoby, nie uwierzylbym, ale on jest toksyczny, zły. Paradoks ze najlepszym zawodnikiem w meczu ostatnim w Lechii byl Deleu, bynajmniej szarpał do przodu, Pietrowski tego nie potrafi dlatego bede to mowil, na prawej obronie mamy jedna osobe. I NA KONIEC RZECZ NASTEPUJACA. Obrona do Dupy. To tym przegrywamy póki co a nie nieskutecznością bo akcji jest jak na lekarstwo i nie kafar nie pieprzy ze szkoda starconych okazji - jakich okazji??
8 sierpnia 2011, 09:13 / poniedziałek
panowie muszę wtrącić swoje 3 grosze, mamy przykład z ostatnich 2 sezonów cokolwiek się wydarzy w następnych meczykach ( przynajmniej dwóch z pasiakami i ełkaesem ) nie wypier...ą kafara bo to poprostu zajebisty trenejro. Jego taktyka jest dla przeciwników nieodgadnioną zagadką a zmiany które wprowadza poprostu miażdżą rywali. A tak na poważnie boję się że po kilku kolejkach będziemy już w tak sysfiastej sytuacji że jak zwykle pozostanie nam walka o środek tabeli i bezpieczne utrzymanie w eklasie. Pozdrawiam kibiców nie pozdrawiam zarządu i trenera.
8 sierpnia 2011, 12:05 / poniedziałek
Kafarski to najlepsze, co mogło się Lechii przytrafić od dawien dawna. Z gromadki przeciętniaków - emerytów oraz nowicjuszy - zrobił dobrze grającą drużynę, groźną dla każdego. Było i kilka meczy dennych, jak np. z Zagłębiem L. na wyjeździe w zeszłym sezonie, czy oba puchary z Legią, ale resztę przegrywaliśmy na ogół niefartem.

Facet ma otwarty umysł, a jednocześnie własne poglądy, jest energiczny, jest asertywny, jest też na swój sposób postacią charyzmatyczną. Mówi niewiele, a jak już, to dość ciekawie. Nie jest umoczony nawet hipotetycznie w żadne afery korupcyjne, a ciężko dziś w Polsce znaleźć takieg drugiego, ciężko... Z pewnością kocha Lechię a nie tylko jej pieniądze.

Popełnia czasem błędy, jak każdy człowiek. Na jego miejscu np. nie pozbywałbym się Buzały a Dawidowskiego dawno wyrzuciłbym na zbity pysk, ale to tylko ocena kibica a nie trenera, który obserwuje swoich piłkarzy po kilka godzin dziennie, i Kafarski ma prawo do własnej. Nie ma dziś w Polsce nikogo, kto pasowałby do Lechii lepiej, niż on.

Jedno, co można mu rzeczywiście zarzucić to to, że przechodzi do porządku dziennego nad niesprawiedliwościami, jakie spotykają Lechię. W meczu z dyskopolo Surma był faulowany przez Trałkę a w braku reakcji sędziego zupełnie po ludzku stracił nerwy i zareagował i tak najłagodniej, jak mógł - dostał czerwoną, a tzw. "Komisja Ekstraklasy" już to wykorzystała.
Baszczyński za taki sam emocjonalny, celowy faul na Traore nie dostał nawet żółtej. Bruno za faul na Lukjanovsie - nie dostał drugiej żółtej, czyli czerwonej. Traore był faulowany w groźnej akcji w polu karnym - karnego dla nas nie było.
Do żadnej z tych sytuacji Kafarski się nie odniósł, a to są zupełnie kluczowe decyzje ważące na losach meczu, który został rozstrzygnięty jednym golem, strzelonym przez gościa, którego zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną nie powinno być na boisku.

Lechia przegrała dwa mecze, i cóż z tego? Gramy dobrze, jeśli zaczniemy strzelać to będzie jak z Górnikiem w zeszłym sezonie. Mamy 4 punkty straty do lidera tabeli.
Komentarze kibiców po tych meczach byłyby zupełnie inne, gdyby Lechia strzeliła 2-3 bramki więcej, co było jak najbardziej do zrobienia. Ocenianie meczy po wyniku, szczególnie meczy rozstrzygniętych jedną bramką to nieporozumienie.

Co do spadku, to raczej nie spadniemy - jest w lidze kilka drużyn, które kompletnie odstają poziomem a tego nie było jeszcze sezon temu. Z drugiej strony należy jednak obawiać się spółdzielni na Lechię a przesadne ukaranie Surmy to pierwszy dzwonek alarmowy. Na pewno całej pilkarskiej Polsce nie opłaca się jeździć po 600 kilometrów do Gdańska (i z powrotem) tylko na mecz z Lechią.
8 sierpnia 2011, 12:58 / poniedziałek
Jak dla mnie Kafarski nie ma po prostu żadnej koncepcji gry, jest wypalony i to widać po wynikach, transferach itd.
Na jego miejscu po 3 wtopie z sraxą powinien sam podać się do dymisji (chociaż pewnie tego nie zrobi bo jego Merc G-klasa pali dość dużo).
Jak dla mnie Kafarski nie jest osobą honorową a tylko szczurem który trzyma się Lechii żeby się jak najwięcej nachapać.
Nam potrzebny jest świeży powiew, inne spojrzenie, nowe ustawienia i kreatywne dobieranie piłkarzy na mecz. Najprostszym przykłądem jest Orest Lenczyk, którego Śląsk był w dole tabeli przed tym jak rozpoczął pracę z zespołem, a na koniec sezonu wyprowadził ich na wicemistrza Polski.
Kafar przepierdolisz 3ci mecz teraz to nie czekaj tylko sam odejdź.
8 sierpnia 2011, 13:04 / poniedziałek
tak było zawsze :) przeciwko drużynom z naszego regionu
ale niech Lechia robi swoje.
co do Kafara mam mieszane uczucia ( choćby zmiany w pierwszym meczu)
jak ktoś napisał wyżej a też o tym myślałem, może postawić ultimatum, że w kolejnych w 3 meczach trzeba ugrać 6 pkt
wydaje mi się, że z tych ludzi co mamy można złożyć drużynę, która zagra efektywniej
8 sierpnia 2011, 13:40 / poniedziałek
8 - tyle punktów (na 27 możliwych) wywalczyła Lechia w ostatnich 9 meczach. :)
8 sierpnia 2011, 13:43 / poniedziałek
Gdyby nie Kafar to takiego wręcz fenomenalnego rezultatu w całej historii Lechii Gdańsk długo jeszcze byśmy nie zobaczyli!!

Oczywiście jakby ktoś nie załapał, była to ironia...
8 sierpnia 2011, 13:46 / poniedziałek
Ultimatum 6 pkt. w najbliższych 3 meczach traktuję jako żart. Ludzie gramy u siebie z Craxą (0 pkt. - 2 mecze w Krakowie) i ŁKS (0 pkt. 0-9 w bramkach). 6 pkt. w tych meczach, do tego u siebie to norma. Nie chodzi z resztą tylko o 6 pkt. ale o styl gry i efektowne zwycięstwa, nie jakieś wymęczone ale w jednym meczu przynjamniej 2 bramkami, a w drugim 2 lub 3. Takie wyniki powinny być bez żadnego ultimatum. Jeżeli bedą inne z miejsca dymisja bez żadnego ultimatum, a zawodników trzeba do zespołu szukać już teraz.
8 sierpnia 2011, 14:22 / poniedziałek
Powiem tak wiekszośc tu dających wpisy, jest zwyczjnie kurwa głupia i sie tego czytać nie da, czy wiekszośc z was specjlistów obczaiła gdzie graliśmy- na wyjazdach z Jagą i Polonią, nie z jakimis kurwa mamejami tylko dobrymi drużynami. chwalą nas eksperci że dobre mecze i szkoda straty punktów, na forach jagi piszą że powinni dostać w pizdę.ale mają franka i tyle. kogo chcecie na jego miejsce? jak sie robi takie błędy jak bąk - co on kurw zrobił przy golu frankowskiego, ktos tu pierdolił że ma bąka to czemu gra deleu i pietrowski? bąka w takiej formie? przeciez to zakrawa o totalny brak znajomości tematu. ja mam nadzieję na duży sukces tutaj i wiem że on przyjdzie bo buractwa takiego jak na tym forum tam nie ma. tylko proszę jak za kilka lat bedziemy sie radować z sukcesów powiedzcie sorry pierdoliłem frmazony, nie wypowiadam sie wiecej bo szkoda czassu na moje pierdy. po dwoch kolejkach na wyjezdzie zwalniac trenera? debile. i chuj ze bracia po szalu, debile i tyle. ja rozumiem jakby grali piach - coś takiego jak łks, to rozumiem. o i ktos razacka do klubu kokosa wysyła, jezu rece opadają, przecież nad ta głupotą to sie schylić nie da.
8 sierpnia 2011, 14:39 / poniedziałek
Z kilku wpisów powyżej wynika jednak że nie chodzi o dwa ostatnie mecze tylko o dwa poprzednie sezony i dwa ostatnie mecze, najpierw miało być miejsce 6-8 - byli rycerze wiosny i ostatecznie 9 miejsce (sportowo), następnie miało być miejsce 4-6 - było miejsce ósme nie mówiąc że była szansa na puchary. Oczywiście zawsze można powiedzieć że grają piłkarze - ale to trener ma ich tak przygotować i tak trzymać za mordę żeby realizowali postawione cele i tego Kafar zrobić nie potrafił. Można powiedzieć że nie ma kasy na wzmocnienia ale przecież trener twierdzi że ma długa ławkę i tez nie wiadomo czy mówi tak i w to wierzy czy zarząd mu każe tak mówić. Fachowcy mówią że gramy ładnie, w piłce wygrywa ten kto strzeli więcej bramek.
8 sierpnia 2011, 14:54 / poniedziałek
No tak zapomniałem graliśmy z wielkimi drużynami, z Groclinem z którego odeszło trzech najlepszych strzelców z ubiegłego sezonu, z którym jeszcze nie przegraliśmy do lipca 2010 żadnego meczu w ekstraklasie i z Jagiellonią, która reprezentuję, ups przepraszam reprezentowała przez chwilę, Polskę w europejskich pucharach. Jagiellonia jest bez formy, nie potrafili niczego sami wykreować, tydzień wcześniej dali sobie wydrzeć zwycięstwo w Bielsku-Białej (teraz 0-6 z wielkim Bełchatowem), a my zamiast wykorzystać słabość przeciwnika i dobić ich prowadząc 1-0, nie tylko nie remisujemy ale przegrywamy. Jak się nie zdobywa punktów w meczach, w których jest na to okazja to jak można liczyć na sukcesy w końcowej tabeli. Lechia próbuje coś grać, ale tak naprawdę nic z tego nie wynika. Ile stawrzamy sobie sytuacji bramkowych? Jakie jest zagrożenie pod bramka przeciwnika po naszych stałych fragmentach gry? Co prawda teraz Wania się znalazł po rogu pod bramką, ale ogólnie stałe fragmenty u nas też szwankują. Bramkarz nie potrafi złapać lub wykopać piłki, ale pozbywamy się Kapsy. Obrona popełnia karygodne proste błędy, ale nie potrzebujemy wzmocnień lub trzymamy na ławce Andrusa, Kożansa czy Janickiego. Ten ostatni wg słów Kafara miał z marszu wskoczyć do pierwszej jednastki a kiedy ostatnio grał? W ataku bezproduktywny Dawidowski, ściągamy Bensona, który raz okazuje się że nie jest nominalnym napastnikiem na szpicę, ale lepiej czuje się na prawym skrzydle, a po drugie nie jest gotowy do gry a miał wejść z marszu do zespołu. Ściągnęliśmy za chore pieniądze Poźniaka na specjalne życzenie trenera i mamy kolejnego zajmującego miejsce innym piłkarza, pobierającego niezłą kasę, a nic nie wnoszącego do zespołu. Lechia nie jest w stanie niczym zaskoczyć przeciwnika, trener jest przewidywalny, jego podstawowa jednastka i plan taktyczny gry również, ewentualne zmiany również - zawsze wiadomo kto wejdzie i że zmiana na pewno nie będzie wcześniej niż po 60-70 min. Tym którzy tak bronią Kafara radzę aby się zastanowili jakie to sukcesy zanotowała Lechia pod jego wodzą i czy trener walczący o 3 pkt. ściąga przy 1-1 Traore, który może coś w każdej chwili zrobić z niczego, aby wpuścić nie łapiącego się tydzień wcześniej do 18-tki Poźniaka. Zmiany pokazują, że mamy wąską kadrę, a młodzi pomimo zapowiedzi jak co roku nie dostaną szansy na grę. Od dawna mówię, że Kafar już się wyczerpał i nic nowego nie jest w stanie wnieść do Lechii, niczym zaskoczyć, a Lechia aby się rozwijała potrzebuje m.in. zmiany trenera i nowych zawodników.
8 sierpnia 2011, 14:59 / poniedziałek
a mnie Kafar juz dwa razy zaskoczył w tym sezonie, wpuszczajac Dawida w pierwszej jedenastce ;-)
8 sierpnia 2011, 15:11 / poniedziałek
DALI - wszystko sie zgadza ale:

"...Jagiellonia jest bez formy, nie potrafili niczego sami wykreować..."

moze nasz zespol tez jeszcze nie jest w optymalnej formie?

nie ma w lidze zespolu, ktory wygral 2 pierwsze mecze; Wisla ma 2 punky - ich trener tez do wyjebania? (tak, wiem, puchary, ale jaka kasa tam biega po boisku)
8 sierpnia 2011, 16:03 / poniedziałek
Ktoś tu fajnie napisał. Co osiągnął Kafar? 8 miejsce, nie przegrane derby ani razu, wygrana 6:2 z cracovią na wyjeździe, legia 3:0, dwa razy półfinał PP. Zapytam więc czy to jest dużo? Tych co go bronią zapytam skąd wiecie czy nie byłoby lepszych wyników z innym trenerem? Ja się zgodzę też z tym, że to trener bez powiązań z korupcją kochający Lechie ale co z tego?? Czy według takich kryteriów będziemy zatrudniać? Za tydzień ma być mecz na PGE a my startujemy z 14 miejsca. Ktoś tez napisał, że Wisełka ma dwa remisy i też jest źle. To ja poprosze te dwa punkty, bardzo chętnie biore je w ciemno.
Czy naprawdę niektórzy uważają, że zagraliśmy ładne widowiska? Przecież jagielonia jest słaba, nie istniała na bosiku, dwa błedy i mamy w plecy. A ile mieliśmy okazji? Bo ja widziałem statystyki strzałów chociażby. Możnaby jeszcze powiedzieć, że Surma, jego brak itd. Ale wybaczcie, nie zagrał nic w pierwszym meczu. Bywał ktoś na treningach? Ja widziałem jak pracuje Traore. Nie pracuje. Są na to sposoby, do młodej ekstraklasy go dać, może zacznie walczyć, bo jak dla mnie pajacuje na bosiku i nie widzi kolegów. Skoro wywalił Kapse? Czemu nie wywalił Traore. Skoro jest taki konsekwentny, dlaczego Paweł Kapsa z Nami nie gra a Pan Razack gra dalej? Dlaczego szukamy dalej napastników skoro jak się okazuje też obrona jest dziurawa? Pozniak, kto na to pozwolił? Oddaliśmy oddającego serce na boisku Buzałe za tego nieroba. Wracając do Traore, on chce odejść, chciał i chce nadal i to, że mu zmienili nazwę na koszulce nic nie da. Słusznie Panowie zauważacie, 8 punktów na 27 możliwych. To są jak się nie myle dwie wygrane, dwa remisy i pięć porażek np. Bąk też bez formy, o bramkarzu pozwólcie, że nawet nie zaczne. Nie ma drużyny, taktyka 4-5-1, Benson tak jak Buval w tyle a nie jako rasowy napadzior.
NA KONIEC prosty wniosek. Brak kasy. CO JA SIĘ PYTAM WNIOSŁ DO LECHII Pan Kuchar?Czy to nie jest tak, że chciał na Lechii zarobić? Mówiło się o tym głośno na T29 przed sezonem. Gdzie jest jego wkład w Lechie?Proszę tutaj niech mi Ktokolwiek wyjąsni jaka jest rola tego pana w Gdańskiej Lechii? Z góry dziękuję za info...
8 sierpnia 2011, 16:53 / poniedziałek
calcio ale do kogo ty masz pretensje ze kuchar nie daje siana? do nas do uzytkowników forum? idz do klubu i ich zapytaj czemu tak jest a nie na forum sie produkujesz
8 sierpnia 2011, 17:09 / poniedziałek
"CO JA SIĘ PYTAM WNIOSŁ DO LECHII Pan Kuchar?Czy to nie jest tak, że chciał na Lechii zarobić?"

Oczywiście, że chciał i nadal chce zarobić. Oczekiwałeś filantropa?

Jakoś we wszystkich krytykach Kafarskiego brakuje mi sensownej propozycji kto za niego.

Zgadzam się z tym, co ktoś napisał powyżej - Kafarski z grupy średniaków, czasem piłkarzy niechcianych w innych klubach zrobił drużynę grającą tak, że rozbudziło to nadzieje i oczekiwania na podium, puchary. Mimo skromnych środków, za jaką ta drużyna jest zbudowana. Mamy budżet na środek tabeli. Gdybyśmy całe poprzednie 2 sezony spędzili w połowie stawki, odpadali w 1/8 czy 1/4 Pucharu Polski to nie brakowało by opinii, że trener osiąga cele na miarę możliwości. Ale że rozbudził nadzieje 2 razy awansując do półfinału PP, że w zeszłym sezonie do ostatniego meczu mieliśmy szanse na awans do pucharów, to oczywiście trener jest winien, że się ostatecznie nie udało.
8 sierpnia 2011, 17:29 / poniedziałek
Ja osobiście jestem rozczarowany postawą kafara do osoby Kasprzyckiego na meczach sparingowych widać było że ma to coś pojawiły sie nawet opinie że mamy messiego ( no może troche pojechałem haha)ukazał się taki wywiad z naszym trenerem w którym on go jak dla mnie poniżył ,redaktor pyta go a co z talentem w/w zawodnika a kafar na to że spokojnie że są lepsi w druzynie on wcale taki dobry nie jest i udowodnił mu to nie powołując go do meczowej 18 w pierwszym meczu,młody chłopak i takiego kopa od własnego trenera dostać
8 sierpnia 2011, 17:55 / poniedziałek
"Jakoś we wszystkich krytykach Kafarskiego brakuje mi sensownej propozycji kto za niego."

Michał Probierz. W ostatnich 2 latach zdobywca PP i Super PP. Do tego w minionym sezonie awans do pucharów z 4 miejsca w lidze.

Porównaj sobie te osiągnięcia do osiągnięć naszego trenera.

6 kwietnia.
8 sierpnia 2011, 18:12 / poniedziałek
Probierz to taki sam buc jak Kafarski, jak nie większy. Tyle tylko, że w przeciwieństwie do kaszuba ma wyniki, ale fakt pozostaje faktem.

Ja bym widział na funkcji trenera kogoś typu Maaskant. Kto jeszcze nie tak dawno wymieniłby tego gościa jako ewentualnego trenera Wisły? Myslę, że mało kto. To zarząd powinien mieć rozeznanie na rynku i ściagnąc dobrego trenera, który umiałby pociągnąć ten wózek. Skąd ja, czy inni kibice mamy wiedzieć, kto za Kafarskiego? To nie nasza rola.

Mi także nie bardzo widzi się wiele poczynań obecnego trenera. Począwszy od wystawiania Dawidowskiego i Pietrowskiego w składzie, przez zapewnienia, że ma prawie dream team i wzmocnień nie potrzebuje, przez jego arogancję i zwalanie winy na wszystkich dookoła byle nie siebie, po bardzo przeciętne wyniki.

Zarząd, że trzyma Kafarskiego można zrozumieć o tyle, że pewnie nie żąda niewiaodmo jakiej kasy, nie kręci nosem, że musi pracować z kilkoma beztalenciami i nie krytykuje.

Patrząc, więc z perspektywy zarządu Kafarski jest prawie idealny, jednak patrząc na to z naszej kibiców nie jest chyba, aż tak różowo...
8 sierpnia 2011, 18:16 / poniedziałek
i prawdziwego dyrektora sportowego
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013