Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 1/13

6 czerwca 2011, 13:01 / poniedziałek
trzeba to w koncu wyrabiac czy nie? bo podobno cos smierdza cos te karty i czemu klub zacheca przy otwieraniu nowych pkt. klienta do kupowania KARNETOW w przyszlym sezonie
6 czerwca 2011, 13:21 / poniedziałek
Podbijam Mendowe pytanie. Sam jako karneciarz (a wiadomo, że ich posiadacze będą mieli pierszeństwo wyboru miejsc na PGE) zapytuję się was, zwłaszcza tych mających kontakty w klubie co z tą ekstrakartą? Jakoś mi się nie chce wierzyć, że będzie to jedyna przepustka na stadion i brak jej uniemożiwi wejście, bo niby w jaki sposób wydadzą choćby z 10 tyś. takich przed rozpoczęciem sezonu (zakładając, że kilka tysięcy już jest w obiegu), aby choć w 1/3 zapełnić molocha. Szczerze jebie mnie sponsorowanie jakichś spółek córek ESY czy WBKu.
Czemu nie może być (jak już musi być plastik) jak w Poznaniu - jedna karta miejska na komunikację, mecze itp.
6 czerwca 2011, 13:23 / poniedziałek
Karta będzie potrzebna na nowy stadion. Przy zakupie karnetu, zostaje on jakby nabity na KK i na stadion wchodzimy przy użyciu tejże karty.
6 czerwca 2011, 13:36 / poniedziałek
ile sie czeka na to cudo, chyba 2tyg-miech?

to ciekawe co bedzie jak w sierpniu obudza sie ludzie bez karty i beda chcieli isc na mecz, co im powiedza zeby poczekali se miesiac lub jeszcze wiecej jak zloza pare kafli wnioskow? na bank musza zrobic jakies jednorazowe

chyba ktos niezle sie oblowi na przymusoweym wyrobieniu tych kart, beznadzieja
6 czerwca 2011, 13:41 / poniedziałek
na Wiśle idziesz i na miejscu Ci wyrabiają KK
6 czerwca 2011, 13:54 / poniedziałek
Mnie tez martwia te karty kibica. Mieszkam w anglii i przylatuje pod koniec lipca do Gdanska i jako ze nie mam tej karty to nie wejde na pierwsze mecze Lechii?
6 czerwca 2011, 14:03 / poniedziałek
żadna karta nie jest konieczna. Możesz nawet mieć karnet bez karty.
6 czerwca 2011, 14:08 / poniedziałek
na oficjalnej twierdza cos innego

"Na nowym stadionie Extrakarta będzie obowiązkowa"

szkoda, ze nasz markieting jasno i dobitnie nie rozwiewa na razie watpliwosci
6 czerwca 2011, 14:09 / poniedziałek
A mnie martwią tacy ludzie jak Ty Menda, którzy od ponad pół roku wiedzą, że karta kibica będzie wymagana na nowym stadionie, a pomimo tego zadają takie pytania. Nawet jeśli na początku w pierwszych meczach, czy w pierwszej rundzie warunkowo pozwolą wchodzić bez niej to jasnym jest, że wcześniej czy później będzie ona wymagana. Więc zamiast iść i ją sobie wyrobić to czekacie niewiadomo na co, chyba na to, żeby za chwilę się obudzić z ręką w nocniku i mędzić na forum jaki to nie jest chuj, bo nie można wejść bez karty, a że złożyliście wnioski na ostatnią chwilę to musicie na nią czekać dwa-trzy tygodnie.

No offence, także uważam, że 25 zł za kawałek plastiku to jawne złodziejstwo i bezczelne wyciąganie kasy od kibiców, ale wyrobiłem ją od razu, bo i tak kiedyś będzie trzeba, a do tego dali te nędzne 10zł, więc summa summarum kosztowało mnie to "tylko" 15zł.
6 czerwca 2011, 16:50 / poniedziałek
Z tego co mi wiadomo, w klubie chcą zrobić aby np. ktoś kto nie był jeszcze na meczu Lechii na PGE, będzie mógł kupić bilet bez problemu. Możliwe że będzie to kilka meczy, lecz później jak będziesz chciał kupić bilet będzie wymagana karta kibica. Jest to nawet mądre. Każdy "stały" kibic Lechii będzie wreszcie zmuszony do wyrobienia takowej karty, lecz nie zabierze mu się możliwości oglądnięcia meczu. Systematycznie ludzie wyrobią karty.
6 czerwca 2011, 17:36 / poniedziałek
Nie mam zamiaru używać tej karty jako środka płatniczego ani w żaden inny sposób. Chcę tylko kupić, z resztą tak jak zawsze, karnet. Reszta mnie nie obchodzi. Dlaczego ktoś wymusza wyrobienie karty szantażując mnie w ten sposób, że inaczej na stadion nie wejde...
6 czerwca 2011, 17:51 / poniedziałek
zrób protest pod budynkiem klubu :-)
6 czerwca 2011, 18:04 / poniedziałek
a nie wymusza tej karty ustawa?
6 czerwca 2011, 18:53 / poniedziałek
po co robicie innym nadzieje. powiedziane było jasno, że tylko z kartą kibica na stadion. jeśli będzie inaczej to znaczy że zrobili z ludzi głupa. i te karty powinno się czym prędzej zwrócić.
ale nie zdziwi mnie już nic w tym klubie, nawet to jak owym hitem sezonu będzie Buzi:) oni już wiedzą, że gówno nie marketing robią i coś trzeba z tym fantem zrobić(znaczy się z pustym stadionem).
karnetami chwalili się niezmiernie dwa sezony temu teraz o kartach kibica cisza jak makiem zasiał. pewnie rozprowadzają po wszystkich zakładach pracy i firmach za pół darmo.
6 czerwca 2011, 19:32 / poniedziałek
Na chwile obecną nie ma decyzji aby karta kibica była konieczna.
6 czerwca 2011, 20:42 / poniedziałek
Jeśli na początku sezonu okaże się że kk jest nie potrzebna to wsadze im ją w d....
Aha jeśli chodzi o karnety to w formie dotychczasowej ma ich nie być. Będą tylko wbijane na kk. A marketing to mamy z d... Jakoś na Legii nie mieli problemów z chętnymi na karty, a do tej pory już ponad 100tys. przekroczyli.
6 czerwca 2011, 21:08 / poniedziałek
I co z tego, że 100 tys kart im zeszło? Skoro ceny mają tak kosmiczne, że na meczach przy 3 trybunach mieli od połowy do 3/4 zapełnienia stadionu... Teraz im doszła jeszcze jedna trybunai na ostatnim meczu w sezonie jakoś tłumów też nie było i sądzę, że tu nie ma co zwalać na protest, a po prostu Ci co siedzieli na prostej z VIP, przenieśli się na nowo otwartą trybunę "starą krytą". Co do karnetów to już w tym sezonie były wbijane na KK, bo sam taką opcję miałem.
6 czerwca 2011, 21:54 / poniedziałek
Chodzi o sam fakt, że zdołali zachęcić ludzi to wyrobienia tych kart. A jak jest u nas ?
Będziesz mieć kartę to chociaż możesz się zastanowić iść na mecz czy nie. Nie będziesz mieć to nie masz o czym myśleć bo nawet biletu nie kupisz.
Jak się okaże, że zaczną wpuszczać ludzi bez kk to się lekko wk.... bo będzie to oszustwo.

Też korzystałem z kk w tym sezonie. Jak dla mnie ok.
6 czerwca 2011, 22:08 / poniedziałek
Czy nadal wierzycie, ze ten stadion zapełni sie chociaz w 80%???
Przy takim podejsciu do sprawy i "PR" ze strony menagerow LG, to ja to cienko widze...
ktos nami gra i to dobitnie pod gorke!
Pzdr Zolw
6 czerwca 2011, 22:14 / poniedziałek
Co tam gorka,bedzie trzeba,to zdobedziemy i ta gorke :)
6 czerwca 2011, 22:18 / poniedziałek
jeszcze raz, nie ma sprawy, przeciez juz za chwile rocznica!!!
A mnie sie przytrafilo, ze ja juz raz zdobywalem ;-)))
arka gdynia koxwa swinia!!! tak ze 3razy
Pzdr Zolw (wiadomo skad)

7 czerwca 2011, 08:56 / wtorek
Tyle tylko,że na Legii kk była rozdawana za darmo.Nie wiem czy wszystkie,od początku.ale były.
14 czerwca 2011, 10:47 / wtorek
Najnowsze info w temacie otrzymane z Klubu

Karta Kibica (ekstrakarta) wymagana jest od pierwszego meczu dla chcących przedłużyć abonament (karnet) oraz dla tych którzy pierwszy raz go będą nabywać.

Chcący zakupić bilet NIE BĘDĄ musieli posiadać wyrobionej karty kibica (zostaje wprowadzony orkes karencji - jak długo będzie trwać nie chcą powiedzieć), w związku z czym pewnie będzie przez jakiś czas funkcjonować zastępcza baza danych.

Pozdrawiam wszystkich
14 czerwca 2011, 10:54 / wtorek
Radwan skąd wyciągnąłeś to info? to oznacza, że tak naprawdę karty out! to jakaś paranoja, myślę, że nie więcej niż 3-3,5 tys kart jest sprzedanych to nawet nie jest 10% pojemności stadionu...
uważam, że to nie w porządku wobec tych co kartę nabyli. a okres karencji może trwać do plus nieskończoności. i tak będzie ze wszystkim.
14 czerwca 2011, 12:38 / wtorek
to by było kur... nie w porządku ale już o tym pisałem. Nie wiem jak się z tego wytłumaczą. Ale jak się skompi na promocję kart to czego się spodziewać. Nigdzie ale to nigdzie po za internetem i wyspami w centrach nie ma informacji o kartach. Coś tu śmierdzi.
14 czerwca 2011, 12:58 / wtorek
Spokojnie ,karty będą obowiązywać .
W wymogach licencyjnych będzie zapis o tych kartach ,więc każdy w końcu będzie musiał wyrobić sobie taki plastik.
Z moich informacji wynika że trwają prace aby docelowo karty były wyrabiane na miejscu. W najbliższym czasie ma pojawić się szczegółowa informacja.
14 czerwca 2011, 13:24 / wtorek
Dord i inni. Info jest pewne i pochodzi z korespondecji jąką otrzymałem mailem na wysłane w związku z tym zapytania do działu marketingu oraz dystrybucji biletów i wejściówek.

Co do "okresu karencji" nie byli skłonni napisać ile będzie trwał. Faktycznie docelowo karty mają posiadać wszyscy, ale póki co bileciarze ich nie będą musieli mieć i tyle.

W kwestii wyrabiania karty w Klubie. Nie wiadomo kiedy dokładnie ruszy proces ich opracowywania na miejscu, aczkolwiek jakieś tam prace w związku z tym trwają.

Trochę musiałem im dupy natruć, bo cały czas odpowiadali mi w zawiłej formie, jakby chcieli mi dać do zrozumienia jaka to karta jest wspaniała.

Pozdr.
14 czerwca 2011, 13:29 / wtorek
Naprawde przestańcie płakać o te karty,sami chcecie Bóg wie jakich transferów a skąpicie 15zł.
Jak będzie wymóg aby każdy wchodzący na stadion taką kartę posiadał to nic nikt na to nie poradzi i żadne płacze na forum nic nie dadzą.
Podejrzewam,że jednak w tym sezonie takiego przymusu w Ekstraklasie nie będzie.
14 czerwca 2011, 13:43 / wtorek
myślę chłopie, że czas żebyś przestał płakać sam. przypuszczam, że 4 twoich przedmówców posiada już karty, co nie znaczy że ich użyje, gdy będą widzieli wszechobecną makaroniadę (pisze za siebie myślę o innych):)
14 czerwca 2011, 13:56 / wtorek
Ale czy ja płaczę?
Będzie oficjalna decyzja aby wyrobić kartę to zrobię to bez wahania.
Na razie nie mam tyle czasu aby pojechać do Gdańska tylko po to aby sobie zafundować kolejną kartę w portfelu.
17 czerwca 2011, 12:49 / piątek
Pojawiły się na mieście banery reklamowe promujące kk. Z tym że ktoś się nie popisał. Sama karta nie jest zachętą by ją wyrobić. Może warto wykorzystać w reklamie nowy stadion jako zachętę do jej wyrobienia.
17 czerwca 2011, 13:10 / piątek
Ważne, że w ogóle ten temat został poruszony na mieście chocby w takiej postaci jakiej jest obecnie. Część ludzi może w ogóle nie wiedzieć o takich kartach i dzięki samym reklamom się mogą doinformować i zainteresować tą KK co, gdzie, kiedy, jak, po co i za ile i tu się pojawia aspekt na który bardzo liczy klub, żeby na akcję promocyjną za dużo kasy nie wydać aby znajomy powiedział znajomemu o tej KK :)
17 czerwca 2011, 16:01 / piątek
Przez pewien czas na oficjalnej stronie PZPN widniala informacja o tym, ze KARTA KIBICA bedzie obowiazkowa dla wszystkich kibicow (rowniez z UE), ktorzy maja zamiar ogladac rozgrywki ligowe EXTRAKLASY w sezonie 2011/12 na terenie RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ( w tym rozgrywki Pucharowe i inne).
Okres karencji dla posiadaczy nowych karnetow czy biletow jednorazowego wejscia na obiekt pilkarski w sezonie 2011/12r. mial by obowiazywac przez DWIE PIERWSZE KOLEJKI EXTRAKLASY na terenie calego kraju!!!
Taka informacja byla w pierwszym tygodniu czerwca, teraz jej brak, ale czy tak sie stanie to sie nie bawem okarze.
A z tego co mi wiadomo, to na KARTE KIBICA obecnie czeka sie na jej wyrobienie od 14 do 21 dni... robi sie calkiem ciekawie i zabawnie!!!!!!!!!!!!!!!!
17 czerwca 2011, 16:07 / piątek
Chcialbym tu jedszcze dodac, ze na stronie EXTRAKLSA SA., brak bylo jakiej kolwiek informacji potwierdzajacej w/w wpis!
A jesli by tak mialo byc w rzeczywistosci to na trzeciej kolejce np w Gdansku na BALTIC A. z danych z dzisiaj weszlo by nie wiecej niz 4 do 4.5 tys kibicow!!!!!!!!!!!
PILKA NOZNA DLA KIBICOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 czerwca 2011, 16:43 / piątek
odnośnik

"We wniosku należy zaznaczyć jedną z dostępnych opcji wyboru karty:
1. Karta klubowa z opcją płatności stadionowej (cashless) – 10 zł lub
2. Karta kibica MasterCard PayPass – 25 zł."

Jednak zrobili tańsza wersję jest karta klubowa i nie trzeba mieć
MasterCard PayPass, szkoda tylko ze kilka tysiecy zakupiło juz droższa wersje
17 czerwca 2011, 19:17 / piątek
Tylko ciekawe,gdzie ta tańsza wersja jest dostępna.Ja akurat dzisiaj wyrabiałem sobie kk,wypisywałem wniosek(w Galerii Bałtyckiej) i nie było mowy o żadnej drugiej,tańszej kk.Zapłaciłem 25 zeta,za około 3 tygodnie mam czekać na smsa z informacją o odbiorze.I tyle.Pytałem się jeszcze jak mają zamiar rozwiązać problem,gdy ktoś przykładowo przyjedzie z zagranicy dwa dni przed meczem,albo jeśli ktoś będzie chciał iść np. tylko na jeden mecz w sezonie,no to ta miła Pani powiedziała,że jeszcze nie mają pomysłu jak to zrobić,ale pracują nad tym.Prawdopodobnie będą jednorazowe karty wstępu
18 czerwca 2011, 17:35 / sobota
18 czerwca 2011, 21:08 / sobota
Chcesz kupic bilet to nie bedziesz musial wyrabiac karty, chcesz kupic karnet bedziesz juz musial a ci co juz maja to bedzie nabijany na karte. Poprostu daja wam jeszcze czas na wyrobienie pozniej juz bedzie dupa.
18 czerwca 2011, 21:20 / sobota
Tak źle, tak niedobrze... teraz Ci co płaczą, że takie problemy z tymi kartami są zaraz będą płakać, że muszą czekać na karty dłużej niż było początkowo (2 tygodnie). Tylko żeby te osoby wzięły pod uwagę, że będzie to wynikało z tego, że było sporo czasu na składanie tych wniosków o KK to sobie te osoby zapewne żyły stwierdzeniem, że do nowego sezonu przecież kupa czasu jeszcze... co za tym idzie, będzie więcej chętnych na wyrobienie KK niż było do tej pory i jednocześnie czas wyrobienia tej karty się wydłuży... Zamiast narzekać to Ci co mogą niech złożą teraz już wniosek o KK i po problemie, zamiast wylewać żale na forum, bo wątpię, żeby komukolwiek chciało się te smuty czytać...
18 czerwca 2011, 21:31 / sobota
Simek, Ty przynajmniej jesteś konkretny.
19 czerwca 2011, 09:33 / niedziela
Kupuje karnety od 6 lat ale do tej pory sobie tej karty nie wyrabiałem. Już dawno pisałem że z tym zastrzeżeniem, iż bez karty nie wejdziesz na Bursztyn to może być różnie. Nie będą wstanie wyrobić 10 tys kart w 2-3 tygodnie. Zrobili nagonke, postraszyli, a troche osób dało się złapać.
I nie chodzi o to że mi się nie chcę pójść złożyć wniosku. Do samej karty też nic nie mam, skoro trzeba mieć kartę kibica to ok. Tylko nie podoba mi się że ktoś mi narzuca formę karty. Dlaczego muszę sobie wyrobić kartę płatniczą? Po co mi ona? Kolejny PIN do zapamietania, kolejny kawalek plastiku, który trzeba pilnować. Ja jej nie chcę. Mam w WBK 3 rachunki, nie potrzebuję czwartego. Nie może być tak że ktoś mi stawia warunek: chcesz iść na mecz - to se załóż konto (bo tak naprawdę do tego się to sprowadza). Ktoś podpisał z WBK lukratywną umowę i zapewne zgarnął za to niezłą sumkę!
Ci co mają już te karty niech się dobrze im przyjrzą, a dostrzegą datę ważności! Bo ta karta jest kartą płatniczą i jak każda karta płatnicza jest TERMINOWA!!! A kto będzie płacił jak się termin skończy za wyrobienie nowej karty??? Czy ktoś z was dostał kartę do bankomatu za darmo? Czy jednak te 25 zł trzeba było zapłacić. Chyba to drugie.
Jeśli faktycznie będzie opcja wyrobienia karty kibica, ale nie będącej jednocześnie środkiem płatniczym, to OK.
aha i mój wpis wcale nie jest jakims żalem, tylko próbą obiektywnego podsumowania obecnej sytuacji. (no może troche subiektywnego, bo przecież niektórzy może i chcą mieć jednocześnie kartę płatniczą).
19 czerwca 2011, 09:53 / niedziela
Czy utrzymanie Karty Kibica wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami lub czy muszę zawierać jakieś dodatkowe umowy z bankiem?

- Jedyny koszt to wyrobienie Karty Kibica (25 zł). Nie ma żadnych stałych opłat za utrzymanie Karty czy płacenie nią
w punktach handlowo-usługowych. Kibic jedynie ponosi prowizję za wypłatę gotówki z karty w bankomacie.
Karta Kibica jest na okaziciela, czyli bezimienna. Zatem nie zostawiamy w banku żadnych danych.
odnośnik

Jak widać nie tylko polityka transferowa ale także marketing w tym klubie leży i kwiczy. Ilu jest takich niedoinformowanych lub źle poinformowanych ludzi jak "Juzio" ??? Chłop żywo się interesuje Lechią i jest skołowany, a co dopiero ma powiedzieć, nowy okazjonalny kibic ???

Klub powinien na każdym kroku, w każdych mediach, tramwajach, autobusach itp. informować jak należy kupować bilety/karnety na "Bursztynka" aby nie było żadnych niedomówień. Ale nie najlepiej "łapy w kielni" i samo się zrobi tak ??? Coś mi się zdaje, ze ktoś się przeliczy...
19 czerwca 2011, 13:58 / niedziela
Nie ma się co spinać z tą kartą na BA.
Raczej trzeba się zastanowić jak zorganizować kibicowsko wielkie przywitanie T29 na pierwszą kolejkę Ekstraklasy.
Chyba każdy myślący zdaje sobie sprawę że jeśli klub byłby pewien na 100% że zagramy na BA to o tym, że trzeba wyrobić sobie kartę wiedziałby każdy od przedszkola do domu starców taka była by kampania informacyjna.
Mi osobiście nie chce się wierzyć, że klub po prostu daje dupy z taką podstawową sprawą. Bardziej mi tu pasuje jeszcze jedna runda na T29 o czym się dowiemy oficjalnie na tydzień przed.
Oczywiście 23.07 zagramy tam mecz otwarcia z kimś tam, ale tam wejdziemy na bilety.
19 czerwca 2011, 14:47 / niedziela
Forma tej "Karty Kibica" to jawna kpina. Juzio ma całkowitą rację.
Przecież ta karta niczym nie różni się od każdej karty płatniczej i jest nierozerwalnie przypisana do "konta" , powtarzam KONTA bankowego jakie musi założyć sobie każdy wyrabiający tą niby "kartę kibica" w WBK Banku Zachodnim.
Cytat ze strony oficjalnej klubu dotyczący sposobu doładowań tej pseudo karty :
"......- kartę zasila się poprzez wpłatę gotówkową (np. przekaz pocztowy, wpłata w oddziale banku, w BZ WBK – bez opłat) lub bezgotówkową (np. przelew tradycyjny, internetowy na numer rachunku umieszczony na odwrocie karty lub w załączonych do niej materiałach);"
Za taką kartę to ja bardzo dziękuję. A gdzie możliwość doładowania na stadionie podczas meczu. Najważniejsze jest to, iż wciska się nam pod przykrywą "Karty kibica" przymus założenia najnormalniejszego konta w z góry wybranym banku.
Następny cytat: ....Bank nie zna danych osobowych użytkownika karty. Dysponuje nimi jedynie Klub....." sposób zasilenia karty podałem wyżej. Spróbujcie w Banku lub przez internet zasilić anonimowo tą niby "Kartę kibica" a tak naprawdę to najzwyklejsze konto w Banku WBK.
Taka "Karta kibica" i przymus jej posiadania na powyższych zasadach może skutecznie zniechęcić wielu kibiców do jej wyrobienia.
Przecież Lechia to nie Barcelona i nie sprzeda 42000 karnetów w tydzień.
Co najmniej połowa kibiców którzy pojawią się na nowym stadionie nie ma zamiaru wykupować karnetu na całą rundę a pojawia się na kilku wybranych meczach.
Zaraz pojawią się wpisy "je..ć pikników" , ale to właśnie oni mają zapełnić resztę wolnych miejsc stadionu.
Taka narzucona forma obowiązkowej "karty kibica" skutecznie wielu zniechęci .
19 czerwca 2011, 16:18 / niedziela
Skad taka panika?

To nie karta jest przywiazana do konta tylko konto do karty. Nie trzeba jej oddzielnie wyrabiac a na niej dostajemy juz wybity nr konta i to wszystko.

Nie wiem czy jest to dla was jakies pocieszenie ale jezeli latacie samolotami to jest to jedyna karta w Polsce (mastercard prepaid - wydaje tylko WBK, przynajmniej tak bylo do niedawna) ktora mozna placic za bilety Ryanair bez prowizji za transakcje (25zl za odcinek podrozy).

Wiadomo ze na umowie z bankiem ktos zarobil i jest to nie fair, ale jak dla mnie to jest najlepsza opcja z mozliwych. Pozatym byla chyba gdzies tu wiadomosc ze do wyboru docelowo ma byc jeszcze karta nie powiazana z zadnym kontem.

A co do wplat na karte, wystarczy podac nr konta w nadawcach odbiorcach i tytulach mozecie sobie wpisywac fikcyjne postaci jak tak bardzo chcecie zachowywac "prywatnosc".
19 czerwca 2011, 16:27 / niedziela
Aha zeby nie bylo.
Jak dla mnie optymalnym rozwiazaniem byl by wymog karty w przypadku karnetow. A oprocz tego zdecydowana wiekszosc punktow gastronomicznych 80-90% powinna akceptowac platnosc wylacznie tymi kartami.

Podobno na Legii wprowadzili jakies karty wydawane na miejscu, mam nadzieje ze i u nas wpadna na taki pomysl bo inaczej sobie tego nie wyobrazam.
19 czerwca 2011, 16:56 / niedziela
Jak dla mnie to kręcą z tymi kartami jak cholera.Kiedy na początku pojawiło się info o kartach to zadzwoniłem do klubu z zapytaniem o wyrobienie karty z zagranicy,odpowiedź była w stylu " przykro nie można bo jest to karta powiazana z Bankiem i trzeba podpisać wniosek na miejscu no i także trzeba zrobić zdjęcie na miejscu.Więc jeżeli byłaby opcja zwykłej karty nie powiązanej z bankiem to w czym problem z jej wyrobieniem z poza granic Polski.Mamy 21 wiek a czasem myślę,że w klubie żyją w czasach średniowiecza jeszcze.Jak dla mnie dla chcącego nic trudnego : wniosek drukujemy i podpisujemy(upoważniamy rodzinę w Polsce w celu złożenia w klubie,zdjęcie wysyłamy elektronicznie na ich meila lub gotowe i oni sobie skanują,dołączamy poświadczenie od notariusza że dane we wniosku i zdjęcie są zgodne z osobą wysyłającą wniosek i po sprawie).Pozdrawiam wszystkich na emigracji i w kraju.
19 czerwca 2011, 17:14 / niedziela
Myślę że słowo panika jest niewłaściwym określeniem. Paniki nie ma i nie będzie. W ostateczności i tak wyrobię ta kartę jeśli będę zmuszony bo z Lechii nie zrezygnuje, ale uważam takie zagrywki za niewporządku. Zwracam uwagę na podstawowy problem kart... Terminowość. Z tego co kojarze to chyba tylko dwa lata. W tym regulaminie co Kiko przytoczył (z reszta czytałem go juz od razu jak się pojawił) jasno wynika, że płacisz "tylko" za wyrobienie karty. Nie ponosisz innych opłat. Zgadza się. W normalnych kartach płatniczych też tak jest. Za posiadanie nic nie płacisz, tylko za wyrobienie. Więc jak upłynie termin ważności trzeba wyrobić nową = czyli trzeba zapłacić... za wyrobienie... 25 zł. Niby nie dużo, ale mimo wszystko dlaczego mam z tytułu bycia kibicem płacić 25 zł dla jakiegoś banku. WBK obdarza tymi kartami bodaj 6 klubow. Powiedzmy, że 10 tys ludzi musi dostać nowe karty - łatwo policzyć - 250 tys zł wpływa do banku. A przecież kbiców z kartami będzie w przyszłości w całej Polsce pewnie i ze 100 tys. Fajny zastrzyk dla banku co 2 lata. W sumie za frajer. Ja te 25 zł wolę dać na klub albo ultras albo pójść z żoną np do Grycana...
19 czerwca 2011, 17:38 / niedziela
Z tego co wiem, a pare kart już mi wymieniano, przy wymianie karty bankomatowej/kredytowej na nową nie ma żadnych dodatkowych opłat. Więc raczej tu też nie powinno być problemu. Aczkolwiek myśl że za dwa lata będe znowu musiał oczekiwać na nową kk troszkę niepokoi. Czy zdjęcia też robimy wtedy nowe jak przy dowodzie osobistym ?
19 czerwca 2011, 17:55 / niedziela
Dziś skladalem wniosek na kk i pani obslugujaca poinformowala mnie ze od przyszlego tygodnia dostepne beda karty "nieplatnicze" w cenie 10pln.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029