Gdańsk: niedziela, 8 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 12/13

22 października 2011, 10:23 / sobota
Pewnie szczególnie, że nad każdą bramką jest kamera i każdej osobie która wchodzi jest robiony screen na ryj przy wejściu i sprawdzaniu przez ochronę, kiedy szanowna pan czy pani mówi: proszę na chwilę ściągnąć czapkę, kaptur.
22 października 2011, 11:01 / sobota
Tomas 1125: dzięki, mam nadzieję że bilet się nie zmarnuje.

HjeneKKK: każdej osobie może i jest robiony screen, ale czy przy wejściu wyświetlają się jakiekolwiek dane osoby wchodzącej zawarte na karcie (imię, nazwisko, zdjęcie) dzięki którym można zweryfikować czy to posiadacz biletu?

W tym konkretnym przypadku żeby ziomek nie wszedł, wystarczy że przy facecie wyświetli się żeńskie imię. Stąd pytanie, czy da się wejść.
22 października 2011, 14:08 / sobota
takie pytanie , kupiłem karnet a karte kibica wyrobilem pozniej , i teraz weszłem w ta baze i nie widze nic czy jest ten karnet nabity na ta karte kibica. jak to jest ?
22 października 2011, 14:29 / sobota
h. cumberdale, jeśli prawdą jest, że będzie dosyć dobra frekwencja to jak będziecie wchodzili z kumplem 20-30min przed meczem to przy bramkach będzie pełno ludzi, więc ochrona żeby każdego sprawdzić dokładnie czy to na niego jest bilet a to raczej spowodowałoby straszne kolejki, których ochrona też chce uniknąć.
22 października 2011, 15:28 / sobota
Konik007: zakładam z góry że nie będą dokładnie kontrolowali (w sensie że dokumenty itp.), bardziej mi chodzi o to czy gdzieś na jakimś pierdolniku u nich wyświetla się chociażby imię i nazwisko właściciela karty, którą ten wkłada właśnie do skanera.
22 października 2011, 15:37 / sobota
Nie widziałem nigdy, aby ochrona po przyłożeniu karty patrzyła na jakiekolwiek urządzenie. Po prostu zapala się zielone światełko, bramka się przekręca i wchodzisz. Co innego jak spojrzą na kartę, a tam przeciez jest imię, nazwisko, zdjęcie, wtedy logiczne, że nie wejdzie.
22 października 2011, 16:13 / sobota
Ok, dzięki za info.
26 lutego 2012, 15:39 / niedziela
Mam pytanie ukradli mi kartę kibica gdzie mogę wyrobić? Czy mogę w Galerii Bałtyckiej na wyspie Lechii?
26 lutego 2012, 15:48 / niedziela
Pewnie tak, tylko trzeba zgłosić im kradzież karty.
Na oficjalnej jest wszystko o kartach :
odnośnik
26 lutego 2012, 21:20 / niedziela
Mam problem. Zapomniałem hasła do stronki gdzie można kupić bilet on-line. Jest opcja żeby odzyskać hasło ale wtedy pokazuje mi się "Operacja odzyskiwania hasła nie udała się.". Jest jakaś inna opcja, żeby "przypomnieć" hasło?
26 lutego 2012, 21:46 / niedziela
Na stronie kupbilet jest informacja.

"Witamy w systemie sprzedaży biletów, jeśli korzystasz z systemu po raz pierwszy w tej rundzie użyj opcji Aktywacja konta a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami."
27 lutego 2012, 08:44 / poniedziałek
Dzięki wielkie!

Bilety podrożały?
27 lutego 2012, 09:10 / poniedziałek
Bilety na mecze z Wisłą, Śląskiem i Legią są droższe o 10 zł.

odnośnik
27 lutego 2012, 10:50 / poniedziałek
To są kurwa jaja

Teraz bilety powinny być za 10 zł !!!!
Przecież na Wiśle to max będzie 12 tyś ludzi z tego 4 tysiące Wisły
27 lutego 2012, 10:58 / poniedziałek
chytry traci dwa razy
27 lutego 2012, 11:33 / poniedziałek
Teraz to już trochę za późno aby coś robić na Wisełkę ale na Śląska i Legię czemu nie proponuję aby na najbliższy mecz wywiesić transparent że na te dwa mecze bilety po 10 zamiast 10 drożej albo bojkot i tyle to się kurwa nauczą bo jak mamy tak się dawać i dymać to ja nie wiem ale najlepsze to chyba tylko bombę im tam pierdolnąć jakieś Taliba wyładować mu kieszenie i puścić do Nich w uściski :)
27 lutego 2012, 18:39 / poniedziałek
Kto ma przyjść ten przyjdzie, ale taki mecz jest niezłą okazją żeby przyciągnąć nowych ludzi na trybuny. Wiadomo Wisła Kraków - Mistrz Polski i niezła gra w Lidze Europy. Nawet przez ostatnią wpadkę w lidze myśle, że mogłoby się pojawić kilka nowych osób na PGE. No ale, kurwa, z taką grą Lechii i z tą ceną +10zł może być tylko gorzej. A zarząd ma wyjebane w to, że kibice ich cisną od kurew i złodziei - ważne żeby kasa się zgadzała.
2 marca 2012, 10:24 / piątek
Pierwszy raz się wybieram na Lechię, czy w dzień meczu załatwię kartę kibica?
Gdzie najlepiej spróbować, we wszystkich wyspach w galeriach mi to załatwią?
2 marca 2012, 10:32 / piątek
JAK sie wybierasz pierwszy raz i nie jestes w systemie to nie potrzebujesz karty kibica. Na bilet wejdziesz.
2 marca 2012, 10:36 / piątek
Pierwszy raz wchodzisz bez karty, na następne musisz już mieć. Tutaj więcej info odnośnik
2 marca 2012, 10:38 / piątek
Jestem przyjezdny i jeszcze na jakieś 2 mecze w tej rundzie mam szansę pójść, więc karta też by się przydała.
2 marca 2012, 10:42 / piątek
Możesz wyrobić w Bałtyckiej,Madisonie i Carefur na Morenie,możesz też na stadionie ale po co stać w taka pogodę.
2 marca 2012, 13:34 / piątek
Dzięki za info!!!
2 marca 2012, 13:37 / piątek
wujekwm tutaj znajdziesz wszystko czego potrzeba odnośnik
8 kwietnia 2012, 22:35 / niedziela
Mam takie pytanko, kumpel chce wyrobić kartę kibica i chodzi o to czy jutro przed meczem można wyrabiać kartę czy nie ?
8 kwietnia 2012, 23:05 / niedziela
Można, aczkolwiek radzę przyjść odpowiednio wcześniej :)
9 kwietnia 2012, 10:52 / poniedziałek
Czyli kartę kibica można wyrobić na miejscu?
9 kwietnia 2012, 10:57 / poniedziałek
Dzięki za odpowiedź ;)
9 kwietnia 2012, 11:08 / poniedziałek
sluchajcie jak to jest z tym kupowaniem dla kogos biletu ? Chce kupic bilet na legla dla kogos ze stalowej woli , czy w kasie podajac pesel i dane osoby bede mogl to zrobic ( osoba ta nie ma zadnej innej karty kibica itp )
9 kwietnia 2012, 11:12 / poniedziałek
Niestety nie, musisz mieć jego dowód osobisty. Nie wiem jak to wygląda z kserem dowodu. Może ktoś się orientuje?
9 kwietnia 2012, 11:30 / poniedziałek
Tak ksero też może być , osobiście sprawdzałem ;)
9 kwietnia 2012, 13:06 / poniedziałek
siemano, pytanie... Kolega zgubił karte kibica, i dowod. Został mu sam paragon ze kupił bilet, wejdzie z nim na stadion?
12 kwietnia 2012, 20:26 / czwartek
Poszedłem na ostatnie wybory do sejmu i senatu. Kobitka z komisji pyta się o dokument. Ja pytam się ; jaki ? Ona " dowolny, byle ze zdjęciem" . Ja na to " czy może być karta kibica Lechii Gdańsk" ?.
A ona: jeśli ma zdjęcie, to tak .
12 kwietnia 2012, 20:31 / czwartek
Szymi : Jasne, że wejdzie. Dostanie duplikat. Tzn. prawdopodobnie bedzie musial zaplacic jak za wyrobienie nowej karty
26 lutego 2013, 17:08 / wtorek
odnośnik Wymiana wygasających Kart Kibica

Wydanie nowej karty kosztować będzie 12 zł, odnowienie 7 zł.
26 lutego 2013, 17:25 / wtorek
Ten kto miał kartę z funkcją bankową to polecam wymienić ją na zwykłą. Bankowa - rok ważności, zwykła - 5 lat. Poza tym, płaci się tylko 5 zł za jej wyrobienie.
26 lutego 2013, 18:14 / wtorek
Generalne mają i tak odchodzić od tych kart bankowych więc lepiej wyrobić zwykłą.
27 lutego 2013, 21:22 / środa
W przypadku kart z funkcją bankową dochodzi jeszcze jeden drobny ale ważny szczegół. Jak karta straci ważność to pieniądze posiadane na tej karcie przepadają. Pare osób może się zdziwić. Moja na szczęście jeszcze ważna bo bym się mocno wqrw.
27 lutego 2013, 21:26 / środa
ja mam pytanie mam tą karte z opcją bankową i jest napisane valid thru 01/14 czyli do 2014roku czy jak?
27 lutego 2013, 21:30 / środa
Styczeń 2014.
27 lutego 2013, 21:31 / środa
ja bym obstawial 14 styczen
27 lutego 2013, 21:51 / środa
To byś przegrał.

Na żadnej karcie płatniczej nie ma daty zawierającej dzień, zawsze miesiąc i rok... czyli w tym przypadku styczeń 2014.
27 lutego 2013, 22:02 / środa
Zgadza się.Ja mam na karcie valid thru 12/13 i będąc dziś po bilet spytałem się o to Pani na wyspie.Odpowiedziała że do grudnia.
27 lutego 2013, 22:08 / środa
a wszyscy by mysleli ze masz waznosc do 1213 roku
27 lutego 2013, 22:18 / środa
dobra to sprawa sie wyjasnila dzieki.
29 stycznia 2014, 15:58 / środa
powrót do tematu, bo ważny komunikat z klubu: odnośnik

warto sprawdzić daty swoich kart kibica, bo wiele traci ważność właśnie teraz (01/14)
4 kwietnia 2014, 11:18 / piątek
Mam pytanie, jeżeli dziewczyna ma ważną kartę do 04.04.2014r. a mecz jest dzień później, to wejdzie bez problemu, czy trzeba jechać przedłużać kartę już teraz?
4 kwietnia 2014, 11:37 / piątek
Prawdopodobnie zatrzyma sie na bramce, mimo nabitego biletu, wtedy musisz znależć technicznego, który na czytniku sprawdzi ze nabity jest bilet (ewentualnie mozna okazać mu wydruk z systemu) i wtedy wpusci Cię swoją kartą.
Lepiej jednak wymienic kartę, bo raczej szturmu na wyspy i kasy nie bedzie.
Pzdr

TYLKO LECHIA!
4 kwietnia 2014, 11:40 / piątek
Dzięki wielkie. Pozdrawiam.
13 marca 2015, 15:10 / piątek
Choć karty kibica na większości stadionów nie są już potrzebne, to być może niedługo całkiem odejdą do lamusa. – Spora część klubów już nie wymaga ich posiadania – mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" Marcin Stefański, dyrektor logistyki rozgrywek ekstraklasy.

Tak naprawdę ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych nigdy nie wymagała od klubów, aby te musiały wprowadzać karty kibica. Tak po prostu było wygodniej, a prezesi drużyn sami myśleli, że wokół kart uda się zbudować program lojalnościowy, znany chociażby ze stacji benzynowych. Okazało się to kompletnym niewypałem - na początku roku Legia zdecydowała się wycofać wymóg posiadania karty i jako jedyny klub postanowiła przekształcić ją w kartę lojalnościową, dzięki której kibic będzie mógł korzystać z różnych zniżek przy zakupach biletów czy pamiątek klubowych.

W związku z tym przez lata karta kibica była mało użytecznym plastikiem, sami kibice odbierali ją jako dodatkowe źródło dochodów dla klubów. A tak wcale być nie musiało. – Ustawa nigdy nie mówiła, że karta jest konieczna do wejścia na stadion. To pomysł klubu, aby bardziej związać go z danym kibicem. Większość klubów ekstraklasy nie wymaga już karty do zakupu biletu na mecz – dodał Stefański.

Plastikowy problem nie utrudni już wejścia na stadiony m.in. Legii, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Piasta Gliwice czy Górnika Łęczna. Ale prawo narzuca na klub obowiązek przechowywania wizerunku wszystkich osób, które wchodzą na stadion. Zamiast osławionej karty wystarczy, żeby w specjalnym pomieszczeniu obok kas biletowych zrobić sobie zdjęcie i podać dane osobowe.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.269