Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

karta kibica?

strona 2/13

19 czerwca 2011, 19:28 / niedziela
a będzie można wymienić tą którą już mamy na niepłatniczą ? :)
19 czerwca 2011, 19:30 / niedziela
Znając przebieg wydawania kart w innych klubach(Legia, Lech/Amica, Ruch) to na tydzień przed ligą pojawią się darmowe gdy klub spostrzeże się że kart wydał 10-15 tyś
19 czerwca 2011, 19:31 / niedziela
"karta nieplatnicza"

ale wynalazek wychodzi ze zwykly karnet
20 czerwca 2011, 16:43 / poniedziałek
20 czerwca 2011, 17:52 / poniedziałek
Czyli najpierw wypuścili droższe karty bank się nachapał i teraz wprowadzają tańsze przy pomocy których również można kupić kiełbe na stadionie :-)
20 czerwca 2011, 17:53 / poniedziałek
Nie wiem jak inni ale ja czuje sie nabity w butelke przez klub. Nie potrzebuje dodatkowej karty platniczej a bede ja mial. Dlaczego nie znalazlem wczesniej informacji ze beda dwa rodzaje kart?
20 czerwca 2011, 18:05 / poniedziałek
Masz zupełną rację. Przełpaciłem 15zł za coś czego i tak nie będę używał. Klub zrobił z tysięcy ludzi (tyle niby kupiło już tę droższa kartę) balona i nabił ich w butelkę. No, ale nic już nie mówię, bo zaraz znów posypia się głosy oburzenia, że jakieś płacze i żale na forum i siejemy ferment. Jednym słowem masz się cieszyć, że masz kartę, którą możesz płacić na całym świecie i jest zajebiście. Zarządzie tak trzymaj!
20 czerwca 2011, 18:23 / poniedziałek
Ja przeplacilem co prawda tylko 5 zl bo na starcie podobno mam 10 PLN (podobno bo nawet tego nie sprawdzilem), co jednak nie zmiania faktu, ze gdybym wiedzial o planach wprowadzenia innej karty to bym sie dwa razy zastanowil po czym wybral ta nieplatnicza. To sa normalnie jaja. W chuja wala i juz.
20 czerwca 2011, 18:24 / poniedziałek
@Arkadiusz, to nie jest płacz, czy lament, to co napisałeś to czysty fakt. Co prawda klub zarobił na tym 5 zł, bo na KK za 25 zł jest już 10 zł nabite. Jednak fakt jest faktem, że spora część ludzi, w tym i ja (choć o 5 zł to głupio mieć nawet żal, ale chodzi o zaistnienie takiego zdarzenia i tego jak klub potraktował kibiców) może czuć się krótko mówiąc...oszukana, bo taki wybór kart powinien być już w momencie, gdy klub oświadczył o uruchomieniu sprzedaży Kart Kibica.

Poza tym:

"Mieszkam za granicą, czy mogę wyrobić kartę zdalnie?
Niestety nie, formalności muszą być spełnione na miejscu w POK."

Jedyny ratunek dla kibiców na emigracji to POK, gdzie KK będą wydawane od ręki, choć znając opieszałość klubu to takich rzeczy nie prędko się ludzie doczekają.
20 czerwca 2011, 18:28 / poniedziałek
Klun pół roku temu wprowadził karty pilotażowo i wtedy nie były jeszcze obowiązkowe. Teraz jest możliwość wyrobienia tańszej karty to udostępnili opcję. Gdzie tu się klub nachapał?
20 czerwca 2011, 18:40 / poniedziałek
Czytaj ze zrozumieniem BANK się nachapał wydał kilak tysięcy kart za które skasował sianko i jeszcze zarabia na transakcjach z tych kart. Ciekawe ile musieli wyłożyć sianka żeby na początku były udostępnione tylko te karty płatnicze...
20 czerwca 2011, 18:47 / poniedziałek
W "odnośniku" Simka jest jeszcze wzmianka o Karcie Stadionowej - bez rozwinięcia tematu.
Czyżby darmowe jedno/wielorazówki do zakupowanych biletów?
20 czerwca 2011, 19:46 / poniedziałek
Po pierwsze chciałbym wymienić obecną kartę na tą za 10 zł ciekawe czy można.
po drugie:
"Czy mogę wchodzić na mecze Lechii, posiadając kartę innego klubu?
Lechia Gdańsk akceptuje wszystkie klubowe ExtraKarty."
Ciekawe jak to będzie działać i czy na innych stadionach też bez problemu będzie można kupić bilet.
20 czerwca 2011, 21:55 / poniedziałek
Wazny jest ten punkt, o ktorym juz tutaj wspominano, wczytajcie sie uwaznie!!!!!
"...Czy karta jest obowiązkowa?
Od sezonu 2011/12 zakup karnetu możliwy będzie jedynie na kartę kibica lub kartę klubową. W przypadku osób kupujących bilet, pierwsze wejście możliwe będzie na podstawie biletu, drugie wymagać będzie już posiadania karty..."

Moja konkluzja jest taka: WIELU PIKNIKÓW i TYCH CO PIERWSZY RAZ :-D))) NA LECHIE POJDA, DRUGI RAZ NIE WEJDA, A WYROBIENIE KARTY DLA NICH TO ZA DUZO KLOPOTOW, tak to widze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SERIO---> tego molocha my nigdy nie zapelnimy na 100%
Pzdr Zolw (wiadomo skad)
20 czerwca 2011, 22:21 / poniedziałek
Żółwiu, my to wiemy już od dawna, a zarząd twierdzi, że dadzą radę, bo stadion sam z siebie się zapełni jak na boisko wybiegną gwiazdy Lechii z Poźniakiem na czele!! Przecież to wciąż nieoszlifowany diament jest...
20 czerwca 2011, 22:34 / poniedziałek
No pewnie że zapełnią ;) już ogromne kolejki się tworzą po karty ;) Przy Auchan przez to nawet są utrudnienia w ruchu :)
20 czerwca 2011, 23:18 / poniedziałek
A ja czekam w domku na pryszczatego z KK dla mnie w zębach.

Niedługo skumają, że dali dupy z marketingiem i dystrybucją KK, czyli olewaniem kibiców i ruszą po Gdańsku domokrążcy z promocją.
21 czerwca 2011, 01:10 / wtorek
a jak wyglada sprawa wyjazdow? tam tez beda obowiazywac KK czy jakies inne cuda?
21 czerwca 2011, 01:28 / wtorek
Maćku w Chorzowie mieliśmy KK :) Jakie wyjazdy masz na myśli jak Donaldo pozamyka wszystkie stadiony przed startem nowego sezonu !
21 czerwca 2011, 11:09 / wtorek
Tutaj masz wyjazdy w sezonie 2011/12... no coment
odnośnik
brak słów po prostu carva mać

--------------------------------------------------
A jxbxna TOLA ma Donalda!!!!!!!!!!!!!
21 czerwca 2011, 23:39 / wtorek
przecież to większa afera korupcyjna niż ta z Fryzjerem w całej Polsce, w Szczecinie wżiął się za to prokurator,ktoś sobie ładnie kabze napchał
22 czerwca 2011, 08:31 / środa
22 czerwca 2011, 22:02 / środa
Krótko mówiąc władze klubu wyruchały kilka tysięcy kibiców, którzy wyrobili sobie te "stare" karty.
Myśmy płacili po 25 albo de facto po 15 zł (ileś tam pierwszych osób, które miały karty doładowane kwotą 10 zł) .
Wówczas nie było mowy o tym, że wprowadzone będą inne, tańsze karty.
Na grzyba mi funkcja płatnicza? Od tego mam kartę do konta i kredytówki, nie potrzebuję dodatkowego pre-paida.
Rozumiem, że ktoś może woleć zapłacić za taką pre-paidówkę więcej, zwłaszcza że te 10, czy 15 zł to nie majątek. Ale co innego powiedzieć z góry: macie wybór karty są takie albo takie - bierzcie którą wolicie, a co innego najpierw oszukiwać, że istnieje tylko droższa karta (którą trzeba mieć, żeby wchodzić na mecze na bursztynku), a dopiero gdy kilka tysięcy ludzi (czyli większość z tych co chodzili na T29) ją kupi dać tańszą alternatywę dla "nowych klientów".
23 czerwca 2011, 09:57 / czwartek
zapłaciłem dwa piwa więcej za kartę ale jakoś nie bardzo chce mi się płakać i lamentować po prostu wstydziłbym się żalić na forum o stratę kilku złotych
23 czerwca 2011, 10:35 / czwartek
A widzisz, trzeba czytać ze zrozumieniem... Tu nie chodzi o te parę złotych, tylko o zasady. Jak by od początku był wybór, to niewiele osób zdecydowało by się na obecny wariant... No bo po co komu kolejna karta płatnicza??? Tu musiało wystąpić zjawisko znane jako "worek pieniędzy"... Tylko kto go przytulił... i dlaczego nie ja....
Przeczytaj jeszcze raz powyższe posty... a potem jeszcze raz.... i ewentualnie jeszcze raz....
Coś czułem że tak będzie, dlatego tej karty jeszcze nie wyrabiałem. Po prostu nie byliby wstanie tuż przed sezonem wyrobić paru (parunastu) tysięcy kart płatniczych (mam na myśli bank), a w przypadku kart NIE-płatniczych jest to możliwe... A przecież musieliby być konsewkwentnym i bez karty nie wpuszczać ;-)
Karta kibica (jak sama nazwa wskazuje) ma identyfikować kibica i nic poza tym. Stawianie dodatkowych wymagań jest po prostu oszustwem. Coś wstylu "może pan kupić ten telewizor ale musi pan kupić dodatkowe ubezpieczenie" albo "warunkiem kupna biletu do kina jest zakup popcornu" :-)
Swoją drogą - znajomy wyrobił kartę sobie i 7 letniemu synowi (a w zasadzie jeszcze 6-cio letniemu). Czy obdarowywanie 6-cio latka kartą płatniczą jest "etyczne" i "moralnie uzasadnione"? Oczywiście, tą kartą będzie dysponował ojciec- ale w takiej sytuacji ma już dwie! Bez sensu...
23 czerwca 2011, 15:07 / czwartek
"Już niedługo dobiegnie końca budowa najpiękniejszego stadionu budowanego z myślą o EURO 2012, a także na pewno jednego z ładniejszych w całej Europie. W związku z tym, warto pomyśleć o odwiedzeniu tego obiektu w trakcie meczu. Najlepszą i zarazem najbliższą ku temu okazją będzie mecz inauguracyjny tego obiektu. Na otwarcie zagra gospodarz stadionu - zespół Lechii Gdańsk. Jego przeciwnikami mają być piłkarze jednej z piłkarskich potęg ( Juventus, Liverpool, Valencia). By obejrzeć ten mecz, a także w przyszłości inne spotkania, konieczne jest wyrobienie Karty Kibica. Wiąże się to z restrykcyjną ustawą obligującą kluby do 100% identyfikacji widzów.

Chojniczanie, którzy pasjonują się futbolem i z ciekawością doglądali budowy „Bursztynka”, będą mieli niepowtarzalną okazję wyrobienia Karty, na miejscu w Chojnicach. Będzie to możliwe, ponieważ przedstawiciele klubu Lechia Gdańsk, przyjadą do naszego miasta 27 czerwca (poniedziałek). W godzinach 19 – 21 w pubie Chojniczanka (przy stadionie) na ulicy Mickiewicza, każdy chętny, za opłatą 25 lub 10 zł, będzie mógł wyrobić wymaganą Kartę. Dokumentem potrzebnym do wyrobienia Karty Kibica jest dokument stwierdzający tożsamość (dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolne, prawo jazdy itp.). Dodatkowe informacje pod numerem tel : 531 167 128.
Informacje o karcie na www.lechia.pl"

Bardzo dobry ruch ze strony klubu.
Ciekawe czy ktoś już wpadł na pomysł aby taką możliwość mieli mieszkańcy Starogardu i okolic.
24 czerwca 2011, 18:19 / piątek
Incognoto napisal:
..By obejrzeć ten mecz, a także w przyszłości inne spotkania, konieczne jest wyrobienie Karty Kibica. Wiąże się to z restrykcyjną ustawą obligującą kluby do 100% identyfikacji widzów...
Jesli to jest prawda, a mecz ma sie odbyc w terminie 22 lub 24 lipca, to nie widze szans, aby wiekszosc chetnych mogla obejrzec ten mecz!!!
PO PIERWSZE CZAS OCZEKIWANIA NA KARNET NA DZIS WYNOSI ok. 30 dni, po drugie NA DZIS W REKACH GDANSZCZAN JEST MNIEJ NIZ 9 TYS KARNETOW!!!!!!!!
Jak my zapelnimy tego molocha, nawet w dniu uroczystego otwarcia???
Czy wladze i zarzad wiedza co robia, co czynia, co sie dzieje i jakie jest MEGA ZAMIESZANIE w okolo tych kart kibica, braku info o karnetach, nie wspominajac, iz okolo trzech i pol tysiaca osob naciagnieto na drozszy model kart kibica!!!!!!!!!!!!!!!
Dla mnie osobiscie zenada i totalna zlewka NAS FANOW NASZEJ KOCHANEJ LECHIJKI!!!
Tyle w temacie
24 czerwca 2011, 18:30 / piątek
Z tego co wiem,a mam pewne info,na ten mecz nie będzie potrzebna jeszcze KK bo ten mecz organizuje Lechia a nie Ekstraklasa.
A przede wszystkim nie wiadomo czy ten mecz się w ogóle odbędzie,bo co rusz z klubu wychodzą sprzeczne sygnały.
24 czerwca 2011, 18:33 / piątek
Bład we wpisie, ma być:
...PO PIERWSZE CZAS OCZEKIWANIA NA KARTĘ KIBICA NA DZIS WYNOSI ok. 30 dni, po drugie NA DZIS W REKACH GDANSZCZAN JEST MNIEJ NIZ 9 TYS w/w KART!!!!!!!!
24 czerwca 2011, 18:42 / piątek
a co sie dziwisz takki marketing klub ma.
24 czerwca 2011, 18:44 / piątek
Znaczy tak, z kartami kibica jest balagan, a info tak na prawde ruszylo teraz i to dosc mocno i medialnie, chyba sie obudzili, ze moze byc kicha z wypelnieniem BA!!!
To fakt, ale jest gorsza sprawa, mam takie mozliwosci i staram sie monitowac jak to bedzie z tym otwarciem i dzisiaj na terenie budowy poszla nowa plota, mianowicie jest mozliwe przesuniecie terminu oddania calego obiektu na koniec lipca.
Ponoc ma to byc zwiazane z pracami wykonczeniowymi na zewnatrz obiektu, a co za tym idzie z negatywna opinia STRAZY i PSIARNI!!!
Zarzad sie nie stara albo co gorsza nie panuje nad tym co sie nazywa OPERATOR-LECHIA, a przeciez ma wplyw na te dzialania.
Dla mnie zupelnie nie zrozumiala sytuacja, a w tym wszystkim gdzie my ZWYKLI KIBICE jestesmy????????
24 czerwca 2011, 19:30 / piątek
Bo u nas jest istna Afryka, miesiac do pierwszego meczu ,a nic na temat cen biletow i karnetow nie wiadomo, plus kompletny niewypal z karta kibica. Marketingu w klubie nie ma ,tylko jakies pajace siedzace za biurkiem i co miesiac zagladajace na konto czy sie sianko zgadza. Zero promocji nowego stadionu w mediach (chyba ,ze info o kolejnym przesunieciu oddania obiektu do uzytku za takie uznamy), niedoinformowanie ludzi w sprawie kart kibica no i proba wypelnienia stadionu przez naszego prezesa samochodami. Juz ktos na forum dawal linka jak to funkcjonuje w niemczech na przykladzie FSV Mainz gdzie juz pol roku przed wybudowaniem stadionu karnety sa w obiegu ,a operator prowadzi akcje promocyjna obiektu. Niestety u nas to jak z tymi castingami do zespolu czyli dno i dwa metry mulu.
24 czerwca 2011, 19:47 / piątek
Fuji83 karnetów nie sprzedają bo przecierz jeszcze nie wiadomo gdzie będziemy grać... Kolega wpis wyżej podaje, że przekazanie obiektu Lechii-Operatorowi nie odbędzie się pierwszego a ostatniego lipca. Jeżeli to prawda to mecz z Groclinem rozegrany zostanie na pożegnanym już T29. A ile sie faktycznie przeciągnie budowa i jak szybo obiekt uzyska odbiory tego nikt nie wie. Wyobraź sobie taką sytuację i pomyśl co się będzie działo na tym zacnym forum jak sprawdziłby sie taki scenariusz. Ilu to oszukanych, którzy kupili droższy karnet na PGE a musza chodzić na stary T29.... ALE JARY!!! :) Mam jednak nadzieje, że od przyszłego sezonu będzie możliwość zakupu karnetu na cały rok i wtedy będzie go można nabyć nie czekając na terminarz z ekstraklasy.
24 czerwca 2011, 20:00 / piątek
Rok temu sprzedaż karnetów rozpoczęła się 8 lipca:

Już w czwartek 8 lipca rozpocznie się sprzedaż karnetów na jesienne mecze Lechii Gdańsk w sezonie 2010/11. W pierwszej kolejności abonamenty będą mogli kupować ci, którzy dysponowali nimi w zakończonej niedawno rundzie wiosennej. Kontynuowana będzie również sprzedaż przez Internet

Też uważam, że powinni zacząć w tym roku szybciej bo stadion dużo większy i na dodatek problemy z kartami kibica ale do 8 lipca nie ma co panikować.
24 czerwca 2011, 21:03 / piątek
Chcialbym bardzo mocno wierzyc, ze mimo problemow z karatmi i z terminami oddania do urzytku BA, wszystko sie jakos ulozy i efekcie koncowym, mecz otwarcia bedzie jeszcze w lipcu z duza iloscia kjibicow!!!
Jest tylko male ALE, w teorii to moze jest si, lecz w praktryce na "EL stadio BA" jest teraz taki rozgardiasz i taki balagan, w okolo obiektu jest tyle prac, ze watpie aby sie udalo to na czas, a po drugie ZLECENIODAWCA odpuscil prace na trzy zmiany i w naj blizsze weekendy nie bedzie takich mocy przerobowych, tempo spadlo, wiem bo wiem!!!
Cos jest na rzeczy i ta nie potwierdzona informacja o kolejnym przesunieciu terminu oddania obiektu (w poniedzialek moze bedzie konkretniejsza info).
Tak to wszystko na dzis wyglada, a kto ma watpliwosci i widzi to inaczej zapraszam pod stadion, mozna zobaczyc z kazdej strony co tam sie dzieje i jak, to sami sobie odpowiecie na te nurtujace pytania.
To tyle
25 czerwca 2011, 09:56 / sobota
Bareja nasz zarzad z zadna sytuacja nie moze sobie poradzic, wszystko ich przerasta. W niemczech normalna sytuacja jest ,ze karnety ida duzo wczesniej aby nie bylo kolejek, ludzie mieli wiecej czasu na ich zakup ,czy zdarzyli przed lub po swoich wakacjnych wyjazdach zaopatrzyc sie w wejsciowke. A u nas juz od dluzszego czasu wszystko jest na ostatnia chwile, nie ma zadnej akcji promocyjnej typu kup karnet to bedziesz mial znizke na koszulke czy tym podobne. W pierwszym sezonie w ekstraklasie zostalo sprzedanych ponad 7tys karnetow a widownia byla ograniczona do 10tys, w pozniejszym czasie az do teraz jest wyrazna tendencja znizkowa i nikt nic z tym nie robi. Co do stadionu to tak jak koledzy wyzej pisali jesli ktos tam byl to widzi co sie dzieje i jest mala szansa aby prace skonczyly sie w znowu juz przesunietym przeciez terminie oddania wiec praktycznie wszystko i tak skonczy sie jakas kopmpromitacja typu mecze na T29 lub kibice chodzacy po placu budowy na PGE no i winnych calejsytuacji jak zwykle nie bedzie , chyba ze kibice i dziennikarze ;).
25 czerwca 2011, 15:57 / sobota
czy ktos wie czy w Gda w madisonie da rade wyrobic karte klubowa? bo na Lechia.pl nie ma napisanej tej wyspy do wyrobienia.
25 czerwca 2011, 16:16 / sobota
jak nie ma napisane to kur............ znaczy ze nie mozna, wysil najdalsze czelusci swojej mozgownicy

KIEDY bedzie mozna wyrabiac karty odrazu na miejscu zarzad do roboty chodz raz jedyny zrobcie cos dla ludzi
25 czerwca 2011, 16:37 / sobota
Złóż wniosek przez internet ( otrzymasz kod kreskowy ) wydrukuj go i z nim udaj się do jednego z trzech punktów :

1) Wyspa Lechii Gdańsk – Galerii Bałtycka (poziom +1)
Al. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
Godziny otwarcia:
* poniedziałek-sobota 9.00-21.00
* niedziela 10.00-20.00

2) Wyspa Lechii Gdańsk – Centrum Handlowe Morena Carrefour
ul. Schuberta 102A
80-172 Gdańsk
Godziny otwarcia:
* poniedziałek-sobota 9.00-21.00
* niedziela 10.00-20.00

3) Wyspa Lechii Gdańsk – Alma Market w Sopocie (I piętro)
ul. Sikorskiego 8/10
81-827 Sopot
Godziny otwarcia:
* poniedziałek-sobota 9.00-21.00
* niedziela 10.00-20.00

Tam pierd...ną Ci focię zapłacisz 10 zł.( albo 25 ) i pozostaje czekac na kartę . Jesli jesteś niepełnoletni to idź z osobą dorosłą , ale o tym otrzymasz informacje przez net. na swoją skrzynkę.

AVE LECHIA
25 czerwca 2011, 16:39 / sobota
Oruniak , nie ma ?
odnośnik
25 czerwca 2011, 16:46 / sobota
Co do tego wniosku przez internet to jak go złożyć?? Bo tak się składa, że mieszkam koło torunia i trochę daleko mam :/
25 czerwca 2011, 16:46 / sobota
John ja ci powiem nie widze zeby gdzies bylo napisane ze jest w madisonie. mendo jak masz cos glupiego do napisania to sie lepiej zamknij..zadalem pytanie to albo odpowiadaj albo idz szukaj kolegow,kiedys tez nie bylo napisane z ewyrabiac karnety mozna w innych miejscach niz Red box ,a bylo mozna.Wiec pal gume pajacu jak nie umiesz normalnie odpisac.
25 czerwca 2011, 17:08 / sobota
Masz tam durniu napisane w trzech punktach !!! Te trzy wyodrębnione punkty to są właśnie wyspy Lechii gdzie możesz złożyc wniosek . Chyba o to pytałeś łajzo ? Kurwa żal mi Ciebie pajacu.
25 czerwca 2011, 17:10 / sobota
Sorry ! Ale beka ! Myślałem , że mendo to do mnie wię Cię zjebałem ! Jeszcze raz Oruniak sorrki.
25 czerwca 2011, 20:37 / sobota
Powie mi ktoś jak złożyć wniosek przez internet??
25 czerwca 2011, 21:05 / sobota
lechia.pl sie klania

Gdzie można wyrobić kartę?
Wypełniając formularz na stronie odnośnik a następnie zgłaszając się w dowolnym Punkcie Obsługi Kibica (POK) celem wydania karty (po uprzednim zrobieniu zdjęcia i zweryfikowaniu danych osobowych).
25 czerwca 2011, 21:19 / sobota
Przemas Lechia zawsze z dużej rozumiesz?
25 czerwca 2011, 23:51 / sobota
No ok.Pomimo waszego przekomarzania słownego mam inne pytanie?
Jak np. przyjadą turysci i będą chcieli pójść na mecz ,to co? Nie wejdą bo nie będą mieć karty kibica?No ku..wa chore.
A ludzie którzy nie wiedzą co to internet i nie mają pojęcia co to karta kibica,nawet o niej nie słyszeli a chcą sobie kupić bilet to też nie wejdą?No ku..wa znowu chore.
Czyli wychodzi na to że mamy "nowe czsy" ,jesteśmy zaszuflatkowani a ten człowiek który normalnie sobie chce kupić bilet bez wiedzy o kk tego już nie zrob?
Czyli brawo!Pomysł zajebisty(w zbieraniu danych osobowych, nabiciu kasy),ale troche mnie zajebi..sty w zapełnianiu nowego stadionu.
Czyli powoli zarząd traci potęcjalnych klientów na rzecz kk.
To tyle w temacie
26 czerwca 2011, 10:16 / niedziela
GLG - wszystko w tym zakresie jest jasne. Niedoczytałeś. Jednorazowo będzie można wejść na mecz bez kk. Ale tylko raz. Na kolejne trzeba mieć już wyrobioną kartę. Więc owi "turyści" będą mogli wejść na mecz. Nie ma problemu. Natomiast za drugi mecz już nie wejdą - i nie będzie tłumaczeń że nie wiedzilei, gdyż o konieczności wyrobienia kk napewno zostaną poinformowani przy pierwszym wejściu.
26 czerwca 2011, 10:42 / niedziela
Nie napisałem tylko o turystach,ale też o starszych osobach które pojęcia nie mają jak to wyrobić .
A jesli turyście się spodoba i będąc np. za rok w naszym pięknym Gdańsku na wakacjach to już nie wejdzie?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.520