Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

karta kibica?

strona 4/13

21 lipca 2011, 19:49 / czwartek
temat sie nazywa "karta kibica?", więc jak ktoś ma jakieś pytania to zadaje je tutaj. Jak wam się nie podoba to idźcie na piwo, a nie pierdolicie od rzeczy :)
24 lipca 2011, 18:54 / niedziela
odnośnik

Od niedzieli na dwóch Wyspach Lechii w Gdańsku – w Galerii Bałtyckiej (poziom +1) i w Centrum Handlowym Carrefour Morena można wyrobić na miejscu Kartę Kibica Lechii. Od poniedziałku będzie to też możliwe na Wyspie w Galerii Madison.
W piątek powodzeniem zakończyła się integracja systemów stadionowych na PGE Arenie z bazą ESTIS. Od tego dnia trwa produkcja wszystkich zaległych kart dla kibiców, którzy w ostatnich tygodniach złożyli wnioski.
Karty bez funkcji bankowej na Wyspy Lechii zaczną trafiać od początku najbliższego tygodnia, natomiast te z funkcją bankową powinny być gotowe do odbioru pod koniec tygodnia (będziemy o tym informować na bieżąco).
W sierpniu uruchomione zostaną stanowiska w kasach stadionu PGE Arena Gdańsk, na których będzie można złożyć wniosek i otrzymać kartę od ręki. Punkty te będą funkcjonowały także w dni, w których Lechia Gdańsk rozgrywała będzie swój mecz.
Wydawanie kart od razu przy rejestracji dotyczy tylko kart kibica bez funkcji bankowej.
25 lipca 2011, 12:24 / poniedziałek
Pomyślnie zakończyła się integracja bazy ESTIS z systemem sprzedaży i kontroli dostępu na PGE Arenie Gdańsk. Niemniej jednak wszystkie osoby, które wyrobiły kartę do 16 czerwca włącznie, proszone są, by w dowolnym Punkcie Obsługi Kibica (Galeria Bałtycka, Galeria Madison, Carrefour Morena oraz w punktach kasowych) przeprogramować swoją kartę.

Polega to m.in. na nadaniu unikatowego numeru ACN, który służy do identyfikacji karty w systemie sprzedaży i kontroli dostępu. - Jest to proces jednorazowy. Można go będzie wykonać przy okazji zakupu karnetu lub biletu na mecz na jednej z trzech Wysp oraz w punktach przy kasach stadionu PGE Arena Gdańsk (będą czynne w sierpniu). Dopiero z chwilą nadania numeru ACN, będzie można kupować karnety i jednorazowe wejściówki w każdym punkcie sprzedaży oraz w Internecie – wyjaśnia Tomasz Mielewczyk, odpowiedzialny w Lechii Operator za dystrybucję biletów, karnetów i kart kibica.

Przeprogramowanie można wykonać w momencie nabywania karnetu lub biletu (tylko w punktach, w których przyjmowane są wnioski o kartę). Karty, których wnioski o wydanie zostały złożone po 17 czerwca, automatycznie będą mieć nadany numer ACN, który nadrukowany jest wzdłuż lewego boku awersu karty. Posiadacz takiej karty nie musi już przechodzić przez proces przeprogramowywania.

Co trzeba pamiętać?

Jeżeli nie odwiedziłeś jeszcze Punktu Obsługi Kibica celem przeprogramowania karty kibica, a twoja karta nie posiada numeru ACN wzdłuż lewej krawędzi jej awersu, pierwszy zakup dowolnej wejściówki wiązać się będzie z odwiedzeniem punktu, w którym wydawane są karty – nie musi to być punkt, w którym był składany wniosek.

odnośnik z oficjalnej
25 lipca 2011, 12:47 / poniedziałek
Śmiać się czy płakać ? Wychodzi z tego że na początku roku wyrobiłem sobie wielkie nic nieznaczące G. z funkcją karty płatniczej. Polecam się jeszcze zapoznać jak będzie wyglądać zasilanie kart nie płatniczych z funkcją płacenia na stadionie. Spodziewam się lekkiego poddenerwowania wpłacających kasę we wpłatomatach (o ole tak szybko na stadionie będą) albo u pań w okienkach. Spoko ten pierwszy sezon na nowym stadionie jakoś trzeba przetrzymać.
25 lipca 2011, 14:29 / poniedziałek
chyba trzeba bedzie zrobic nie jedno ale kilkanascie kser paragonu zakupu karnetu,
bo jak dalej taka amatorka bedzie to co mecz trzeba bedzie ksero pokazywac,
ciekawe jak to bedzie przy zakupie biletow przez net, paragony beda przesyłane pocztą i trzeba bedzie na nie czekac ?!
25 lipca 2011, 15:10 / poniedziałek
Ma ktoś namiary na jakieś tanie kasy fiskalne ?
25 lipca 2011, 15:13 / poniedziałek
Wybieram się dziś przeprogramować moją kartę... trzeba to trzeba, chuj. Muszę zachować ewentualny paragon ? Czy będę musiał mieć ten paragon przy każdej wizycie na PGE? Dostanę na to kiełbaskę?
25 lipca 2011, 15:25 / poniedziałek
Jeżeli ktoś się wybiera przeprogramować karte do Galerii Bałtyckiej to niech idzie dopiero około godziny 18... Obecnie jest jakaś awaria.
25 lipca 2011, 15:38 / poniedziałek
Oni tam to chyba mają wieczną awarię.
25 lipca 2011, 15:45 / poniedziałek
Czy ktoś może mnie oświecić na Lechia.pl jest napisane, że nadanie nr nastąpi przy zakupie biletu lub karnetu. Czy trzeba więc najpierw iść i kodować kartę czy przy zakupie jednak od razu zakodują? A może system się znowu wysypie i Ci co mieli dawno karty na stadion jednak nie wejdą?
25 lipca 2011, 20:03 / poniedziałek
szaby też tak to odczytałem.Przy pierwszym zakupie biletu lub karnetu karta jest przeprogramowana.Tyle ze trzeba osobiscie,przez neta nie da rady.Wychodzi ze niepotrzebnie sie spieszyłem z wyrobieniem karty no ale trudno....nie ma co sobie samemu podnosić cisnienia....ale to juz kurwa mnie męczy.Pojebane czasy kiedyś wszystko było jednak prostsze...przynajmniej dla mnie;-)
25 lipca 2011, 22:08 / poniedziałek
wiecie może czy z tym całym nadaniem numeru wiąże się jakaś opłata?
25 lipca 2011, 23:22 / poniedziałek
Nie płaci się nic, nadanie numeru trwa jakieś 1.5 minuty
25 lipca 2011, 23:56 / poniedziałek
Ale szopka. Już większego burdelu i zamieszania zrobić nie można...
26 lipca 2011, 09:23 / wtorek
masakra, karty nie działają - po 10 razy trzeba się zgłaszać żeby wszystko było jak należy, sprzedaż karnetów jeszcze nie ruszyła... i znowu do wysepki...PGE Arena jeszcze trwają prace... wzmocnień składu brak... i to wszystko tuż przed największym wydarzeniem sportowym w Gdańsku. Brawo.. wszystko jest świetnie dograne. Mnie za taką pracę w mojej firmie już dawno by wyjebali....
26 lipca 2011, 09:45 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 lipca 2011, 09:46 / wtorek
Dobrze, że chociaż nie znakują nas numerem rozżarzonym prętem na dupie jak bydło.

Jak oni chcą frekwencje przynajmniej na poziomie 20 kafli na pierwszym meczu zrobic to ja nie wiem. Powodzenia.
26 lipca 2011, 10:14 / wtorek
dzikidingo - jak możesz pisać do kibica Lechii ,, wypierdalaj'' ??? nie napisałem ze Twoja matka jest kurwą tylko swoje zaniepokojenie tym co się dzieje( chyba,że Tobie to odpowiada to gratuluje). Ciekawi mnie co uraziło tak inteligentnego kiełbasiarza jak ty. Nie wydaje mi się,że kibice Lechii wypowiadają się tak do braci po szalu w taki sposób, trochę szacunku......i myślenia.
26 lipca 2011, 10:23 / wtorek
J.K nie polemizuj - odpuść na tym forum. Może za jakiś czas forum stanie na nogi i będzie jak lat temu normalne. Co do karty to chyba największa wtopa klubu od A-klasy. Pozdrawiam
26 lipca 2011, 10:27 / wtorek
J.K. mnie już by wyjebali za 1/2 tych zaniedban i braku profesjonalizmu. Zenada.

Dzikidingo tekstów nawet nie komentuje wszyscy niby z tego samego powodu tu jestesmy ale każdy każdemu dojebać musi. Jeszcze wieksza Zenada.

pozdro
26 lipca 2011, 10:38 / wtorek
GREEN LG , NEWSKA , sam nie jestem osobą, która wiecznie narzeka na wszytko raczej mam dystans to sytuacji, które w życiu się przytrafiają ale zamieszania związane z kartą kibica to dla mnie szok. Oby tylko nie było już więcej niedogodnień dla kibiców. Ja i pewnie Wy możecie podjechać do wysepki 5 razy w tej samej sprawie ale czy zrobi tak pozostałe 40 tys. ludzi?? nie sądzę. Pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.
26 lipca 2011, 12:46 / wtorek
Niby sami starzy wyjadacze przekumaci na forum, a jednak czytamy "wyjebaliby mnie".

No nie wiem... mnie by mogli najwyżej zwolnić/wyrzucić. Kwestia środowiska, nie? ;)
26 lipca 2011, 15:18 / wtorek
J.K napisał :"masakra, karty nie działają - po 10 razy trzeba się zgłaszać żeby wszystko było jak należy, sprzedaż karnetów jeszcze nie ruszyła... i znowu do wysepki...PGE Arena jeszcze trwają prace... wzmocnień składu brak... i to wszystko tuż przed największym wydarzeniem sportowym w Gdańsku. Brawo.. wszystko jest świetnie dograne. Mnie za taką pracę w mojej firmie już dawno by wyjebali.."

A zaraz p tym dodał : " sam nie jestem osobą, która wiecznie narzeka na wszytko raczej mam dystans to sytuacji..."

Ja rozumiem, że fora są po to, żeby każdy mógł napisać co mu leży na sercu, ale takie biadolenie? Jak się nie podoba to na sekcję szachów w domu kultury na Morenie się zapisz, albo przeżuć się na atomówki z Sopotu. Tam są wzmocnienia, karnety, Ergo Arena też gotowa, Chociaż pewnie i tak byś znalazł powód, żeby sobie popłakać. Może np. nie pasowałyby Ci futurystyczne ściany na korytarzach hali. I żeby mnie tu nikt źle nie zrozumiał (choć na tym forum nie da się tego osiągnąć), nie mówię, że mi się wszystko podoba i nie bronię zarządu, ale dajcie sobie czasem na wstrzymanie. Popatrzcie gdzie byliśmy trzy, pięć, dziesięć lat temu! No chyba, że Ci wszyscy najwięcej narzekający, to tylko szara masa-ekstraklasa...
26 lipca 2011, 15:51 / wtorek
Odebrałem KK (tą za 10,00zł) już z nr ACN w Galerii Bałtyckiej.

Kilka spostrzeżeń:

1. Utworzono dwie kolejki - jedna do obioru KK przez osoby składające wnioski wcześniej, druga dla nowowyrabiających i klientów "wysepki"
2. Wyrobienie karty trwa 5 minut - od podania wniosku, poprzez zdjęcie i otrzymanie gotowej karty.
3. O godz. 14-tej w kolejce stało ok. 20 osób. Razy 5 minut... tyle trzeba odczekać, aby ją wyrobić na miejscu.
4. Karta ważna jest przez 24 miesiące od daty jej wydania... co potem? - brak informacji.
5. Karta ma służyć jako środek płatniczy na stadionie (podobno nie będzie obowiązywała gotówka - słowa pracownicy "wysepki") - brak informacji jak ją doładować.
6. Na karcie znajduje się dopisek: "Znalazca karty proszony jest o zwrot lub kontakt z biurem Lechii Gdańsk SA" - bez podania jakiegokolwiek kontaktu
7. Na karcie znajduje się: www.ekstrakarta.pl - spróbujcie w to wejść... w jakim celu jest to podane nie mam pojęcia.
8. O jakości zdjęcia... może to dobrze, może to źle, ale rozpoznać się jest trudno, hihi.

Najważniejsze, że dziewczyny ogarniają sytuację i pracują jak mróweczki.
Na przyspieszenie wyrobienia karty na miejscu raczej bym nie liczył (taka technologia i trochę "biurokracji".
Jak trafisz na kolejkę masz pozamiatane. Najważniejsze, że wokół Ciebie przebywać będą osoby z Biało-Zielonym Sercem.
26 lipca 2011, 16:11 / wtorek
Sorki, dałem ciała...

Pkt 7 - powinno być "www.extrakarta.pl" i wtedy wszystko staje się jasne.

Niemniej znajduje się tam tylko info jak zasilić Kartę PayPass, a o zwykłej cisza.
26 lipca 2011, 17:32 / wtorek
ja czekam na jakies info co do madisona..bo o tym narazie cisza..az tego co wiem moj kumpel ktory zglosil sie jakos przed lipcem jeszcz ekarty nie odebral..ja skladalem 2 lipca i tez cisza;) nie spieszy mi sie ale jak rusza karnety wolalbym juz ja miec ;)
26 lipca 2011, 18:30 / wtorek
Dzikidingo napisał:) Ja rozumiem, że fora są po to, żeby każdy mógł napisać co mu leży na sercu, ale takie biadolenie? Jak się nie podoba to na sekcję szachów w domu kultury na Morenie się zapisz, albo przeżuć się na atomówki z Sopotu. Tam są wzmocnienia, karnety, Ergo Arena też gotowa, Chociaż pewnie i tak byś znalazł powód, żeby sobie popłakać. Może np. nie pasowałyby Ci futurystyczne ściany na korytarzach hali. I żeby mnie tu nikt źle nie zrozumiał (choć na tym forum nie da się tego osiągnąć), nie mówię, że mi się wszystko podoba i nie bronię zarządu, ale dajcie sobie czasem na wstrzymanie. Popatrzcie gdzie byliśmy trzy, pięć, dziesięć lat temu! No chyba, że Ci wszyscy najwięcej narzekający, to tylko szara masa-ekstraklasa...

Świetna manipulacja z Twojej strony we wcześniejszym poście i wycięcie tylko słów wygdonych dla Ciebie:) niezłe. Widzę,że nie mogłeś się powstrzymać i na szachy mnie zapisujesz:) muszę przyznać,że Twój wpis już dużo inteligentniejszy niż ,, wypierdadalaj'' jestem pod wrażeniem!! Dzikidingo uważam,że rewelacyjne wyszedłeś z Twarzą z całej sytuacji i jeszcze to odniesienie do historii! (chociaż organizacyjnie w tamtych czasach było ok) Mam ogromną nadzieje,że jednak zrozumiałeś moją wypowiedź o braku narzekania z mojej strony na przeróżne życiowe sytuacje:) Bo widzisz Dziki jak człowiek napisze pare zdań o złej organizacji to nie znaczy,żę będzie robił pikiety pod PGE Areną:) Kończę polemikę szkoda Twojego i mojego czasu. P.S słusznie napisałeś,że forum służy do wyrażania swoich poglądów i oby tak było ale nie z poziomu,, wypierdalaj'' . Ciekawe czy Ty nigdy nie narzekałeś na grę Cetnara, Buzały, Poźniaka ?

Wydawanie Kart Kibica rusza pełną parą oby tak dalej a zapełnimy piękny stadion w komplecie.
26 lipca 2011, 20:18 / wtorek
tusk zamówił już kartę, co tu taka cisza na ten temat hehe
26 lipca 2011, 20:24 / wtorek
odnośnik

A tutaj można o tym przeczytać ;)
26 lipca 2011, 20:33 / wtorek
Pierwszy pseudokibic RP ma czelnosc po tym wszystkim przychodzic na stadion.

- niszczy środowisko kibicowskie
- niszczy i tak juz nedzna lige chociaz poprzez stosowanie zakazu sponsoringu przez firmy bukmacherskie klubow, we wszystkich ligach mozna ale oczywiscie u nas nie - dziki kraj

dla pare pkt. % przed wyborami zrobi wszystko gnida
26 lipca 2011, 21:11 / wtorek
Zaraz zaraz
jak to wysłał zdjęcie ?

"Jak się dowiedzieliśmy, swoje zdjęcie do Lechii przesłał już Donald Tusk, "
"Skoro nawet premier Tusk wysłał swoje zdjęcie, "

Chciałbym sprezentować Kartę Kibica bliskiej osobie. Czy mogę to zrobić?

- Niestety, nie. Każda osoba musi osobiście zgłosić się do Punktu Obsługi Kibica i spełnić na miejscu formalności.
odnośnik
26 lipca 2011, 21:24 / wtorek
Oruniak85: rozmawiałem dzisiaj z babeczką z madison-a i dzisiaj wieczorem karty miały wszystkie dojechać.
26 lipca 2011, 21:29 / wtorek
KOBIETY W CIĄŻY ORAZ INWALIDZI BĘDĄ OBSŁUGIWANI POZA KOLEJNOŚCIĄ

To hasło z czasów PRL-u jakże żywo pasuje do powyższych wpisów.
27 lipca 2011, 11:15 / środa
Panie Tusek, stój pan w kolejce po karte ze wszystkimi i odczekaj swoje
27 lipca 2011, 11:18 / środa
A ja sie wczoraj milo zdziwilem, ze az zadzwonili do mnie z galerianki , ze moja karta kibica jest do odbioru :) moze wynajmiemy Boldiego jako kuriera zeby z galerianki dowozil karty do domow ? :)
27 lipca 2011, 11:31 / środa
Wedle wczesniejszych oswiadczen, dzieki tym kartom bez problemu bedzie mozna wejsc na kazdy stadion w Polsce. 12 sierpnia na mecz z Cracovia planuje wybrac sie ze mna kolega z Warszawy, ktory ma karte kibica Legii, zastanawiam sie czy nie bedzie mial problemow z kupnem biletu na swoja karte.
27 lipca 2011, 12:20 / środa
Ja pierdolę, wczoraj w Galerii, dziś w Madisonie - Przeprogramowanie NIEMOŻLIWE!
27 lipca 2011, 12:26 / środa
Czy w Madisonie dostanę dzisiaj kartę nie płatniczą "od ręki"?
27 lipca 2011, 12:27 / środa
Tak.
27 lipca 2011, 12:29 / środa
Nie ma co się teraz denerwować ciekawie to będzie jak się zacznie sprzedaż, pewnie dopiero po dniu otwartym więc wtedy mogą być jaja - część będzie miała karty płatnicze bez ACN, część z ACN, część karty bez funkcji płatniczej, część z posiadaczy będzie starymi karnetowiczami (zniżki, pierwszeństwo), część będzie świeżakami, i pytanie jak to wszystko ogarnie system, i czy będzie na tyle wydolny, że nie sprzeda na jedno miejsce trzech biletów bo np w tej samej chwili ktoś będzie kupował bilet w madisonie, bałtyckiej czy na morenie. Nie marudzę tylko tak się pytam?
27 lipca 2011, 12:32 / środa
Byłem dziś w MADISONIE i ludzie wyrabiali KK - i płatnicze i te zwykłe. Nie było możliwości odebrania od razu po zrobieniu!
27 lipca 2011, 12:35 / środa
W poniedziałek wieczorem w Madisonie wyrobilem karte z ACN bez funkcji platniczej w ciągu 25 minut z czego 20 to było stanie w kolejce.
27 lipca 2011, 12:36 / środa
Co tu dużo mówić.Jeden wielki burdel.

Swoją drogą można przeprogramować kartę w dowolnym punkcie czy trzeba tam gdzie się kartę wyrabiało?.Bo tak to przed wyjazdem podszedłbym w piątek do Madisona od razu to załatwić ;)
27 lipca 2011, 12:40 / środa
Wiewior, wlasnie dostalem maila ze karty sa do osbioru..pewnei wszystkie przywiezli dzisiaj i mozna je odebrac ;)
27 lipca 2011, 12:49 / środa
Mój koleś który nigdy w życiu nie był na Lechii wczoraj od ręki wyrobił sobie i synowi kartę kibica i wybiera się na pierwszy mecz - ciekawe ilu takich się pojawi? Czy stadion będzie pękał w szwach?
27 lipca 2011, 13:44 / środa
dzis przed 12 system mial awarie, wiec jak ktos sie wybiera wyrobic to moze lepiej wczesniej przedzwonic i sie zapytac czy juz dziala
27 lipca 2011, 14:33 / środa
W Madisonie wszystko idzie bardzo sprawnie i przyjemnie,pozdrawiam panie z obsługi.
27 lipca 2011, 16:44 / środa
Ze sie tak zapytam- w jakim celu jest przeprogramowanie karty?
27 lipca 2011, 20:38 / środa
WIELKIE NACIĄGANIE !!!.
dziecko - osoba poniżej lat 13 nie dostanie karty kibica jesli któreś z rodziców nie posiada takiej karty !!!! JAK TO NAZWAĆ ....!!!!!BO MI PO PROSTU BRAKUJE SŁÓW ...!!!!!!!
27 lipca 2011, 20:44 / środa
no co ty ochujałes teraz , może dzieci po 7 .8 lat beda same chodzic na mecze?opiekun musi byc czy cos w ten desen , cos sie stanie i co wtedy ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451