Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 5/13

27 lipca 2011, 20:52 / środa
Opiekunem może być wychowawca ze szkoły, która zabierze całą klasę...
Opiekunem może być trener danego rocznika trenującego w klubie...
Opiekunem może być wychowawca fundacji "Obudź nadzieję", która zabierała swoich wychowanków z rodzin patologicznych na mecze....
Opiekunem może być Twój wujek, ciocia, brat, siostra, czyli ktoś komu w danej chwili rodzice dali w opiekę własne dziecko...
wystarczy przykładów???
27 lipca 2011, 20:53 / środa
Siema mam pytanko... Czy jak przyjadą do mnie wiślacy na Lechia - craxa muszą mieć kartę kibica Lechii , swoją Wisły ? Jak to jest wtedy ? Po prostu co muszą mieć żeby weszli na stadion ??????

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
27 lipca 2011, 20:58 / środa
A umiesz czytac i przegladarke obslugiwac. Ciekawe ile jeszcze bedzie tego typu wpisow.
27 lipca 2011, 21:28 / środa
...wtw sam ochujałeś jak zacząłeś chodzić na Lechie w wieku lat 30 to twój problem ...Ja wkręcam dzieciaka w Lechie od kilku lat (bratanek)do tej pory nie było problemów ...
..do LP - opiekun musi być PRAWNY .....próbowałem dzisiaj załatwić sprawę więc wiem i nie wciskaj kitu....
27 lipca 2011, 21:34 / środa
Kolego ja nie wciskam kitu, tylko piszę jak było do tej pory na T29. A przykłady, które przytoczyłem świadczą o bezsensowności tego co teraz zrobili. Proszę czytaj ze zrozumieniem.
27 lipca 2011, 21:44 / środa
kolego LP czytam ze zrozumieniem ....dlatego napisałem co napisałem ....Twoja wypowiedż powinna brzmiec ......OPIEKUNEM MÓGŁ BYĆ DO TEJ PORY ...itd... a nie - OPIEKUNEM może być ....
27 lipca 2011, 21:52 / środa
.... z całym szacunkiem do forumowiczów ...nie szukam spinki - po prostu jestem wkurzony na sytuacje . Jutro zadzwonie do klubu i mam nadzieję jakoś załatwić sprawe . Bo czyż nie powinno tak być że jeśli dzieciak chce chodzić na mecze Lechii to powinno mu się to umozliwić ??? Zwłaszcza że jest w stanie sam przyjechć PKS-em 20km...(a propo's-co z obiecanymi autobusami dla zamiejscowych??)...
27 lipca 2011, 22:03 / środa
Nie wierze. Czlowiek pisze w dobrej wierze, a znajduje się osobnik, która chwyta słówka doslownie.
Autobusy będą dla czynnie działających członków danych FC.
27 lipca 2011, 22:16 / środa
prawnym opiekunem dziecka, jest również wychowawca w czasie trwania kolonii na której dziecko przebywa.
28 lipca 2011, 08:55 / czwartek
odnośnik teraz kasa wydana na kartę płatniczą już trochę mniej boli.
29 lipca 2011, 10:58 / piątek
Dzisiaj nie można wyrobić karty kibica na wyspach. Ponoć w serwerowni na PGE nie ma prądu :-) Można złożyć wniosek i odebrać kartę w terminie późniejszym.
31 lipca 2011, 12:35 / niedziela
Z tym dzieckiem to jest burdel na kółkach. U mnie było tak:
Mam chrzesniaka który nie jest ze mna spokrewniony. Chopaczek ma 7 lat pochodzi z Bydgoszczy mieszka obok stadionu Zawiszy. W życiu nie był na piłce nożnej.
A na wakacjach jest przez miesiąc w ... Gdyni.
Wiec prosty wniosek że jego pierwszy mecz odbędzie sie na Lechii :-)

W necie wyczytalem że je wniosek o karte kibica musi byc podpisany przez prawnego opiekuna.
Ok, zapakowałem do auta matke i dzieciaka, pojechaliśmny do Galerii po karte, tutaj zonk bo opekunem musi byc osoba która sama posiada karte kibica :-)))
Zatem matka nie mogła sie podpisać na papierku bo nie pójdzie na mecz. OK, pani w okienku wpisała mnie. Zatem na meczu to ja bede prawnym opiekunem dzieciaka.
Proste.
Mam nadzieję ze wydadza mi karte...

Swoja droga z tymi numerami Ac czy tam CA to niezłyu burdel. Wyrabiałam eswoja karte jako jeden z pierwszych w Gdańsku.. i kurwa niechce mi sie juz 3ci raz stać w kolejce.
Załoze sie że frekwencja na pierwszym meczu nie bedzie większa niz 15 tys.
31 lipca 2011, 13:11 / niedziela
ludzie są zbyt leniwi i chciwi żeby robić karte kibica.. szkoda tych 10zl przeciez na "niepotrzebna" rzecz, no i przeciez trzeba jeszcze tam dojechac i to zrobic..

frekwencja bedzie baaardzo slaba na otwarciu, skoro sam zelem mowi ze wyrobionych narazie jest 13tys kart
31 lipca 2011, 15:43 / niedziela
wyrobionych, czyli już wydanych, czy złożonych wniosków (wszystkich razem)?
31 lipca 2011, 16:16 / niedziela
20 tys spokojnie bedzie skoro 13 tys juz jest, a goraczka dopiero sie zaczyna w nastepnym tygodniu kolejki beda gigantyczne, znajomi z najdalszych czesci wojewodztwa kombinuja jak tu zalatwic karte, teraz zaczyna sie Jarmark Dominikanski wiec chca zalatwic sobie przy okazji karte.
W dniu meczu bedzie juz totalny sajgon mam nadzieje ze klub dobrze sie przygotuje i na PGE Arenie bedzie wystarczajaca ilosc otwartych kas i to osobno po same bilety i osobno po bilet i karte
1 sierpnia 2011, 00:13 / poniedziałek
moja siostra ze szwagrem dzis zlozyli wnioski, i kazali im czekac... 2 tygodnie. To gdzie ta ekspresowa karta? mowie o opcji nieplatniczej
1 sierpnia 2011, 00:38 / poniedziałek
moze znowu nie bylo swiatla w serwerowni :-)
1 sierpnia 2011, 14:05 / poniedziałek
Dokładnie dziś mija 40-sty dzień czekania na kartę kibica przez moją skromną osobę.Jest ktoś kto czeka dłużej??? Żona składała wczoraj,dostała zapewnienie że karta będzie do dnia meczu....zobaczymy ;-)
1 sierpnia 2011, 14:08 / poniedziałek
ja wczoraj byłem w Bałtyckiej, bez problemów na miejscu wyrobiłem (ok. godz. 19.00) .
1 sierpnia 2011, 14:19 / poniedziałek
do Westham88:
nie mając jeszcze karty zawsze możesz sprawdzić czy jest ona już w systemie logując się poprzez wpisanie w loginie i haśle swój pesel. Pozdrawiam
1 sierpnia 2011, 15:12 / poniedziałek
Czy jest juz może wiadomo kiedy lub czy w ogóle bedzie możliwość wyrobienie karty w miastach w ktorych działają FC?
2 sierpnia 2011, 21:19 / wtorek
Chciałbym uprzedzić za wczasu osoby, które chciałyby sprawdzić stan konta na KK. Za jego sprawdzenie pobierana jest kwota 2 zł.
2 sierpnia 2011, 22:18 / wtorek
Był może ktoś już z as wbijać se na kartę nr ACN?
Ja byłem, babka niby wbiła ale takiego cuda jak tu odnośnik na mojej karcie nie znalazłem.
Biorąc pod uwagę liczne awarie systemu i kompetencje niektórych Pań w Galerii nie chciałbym się zdziwić przy kupnie karnetu.
2 sierpnia 2011, 22:22 / wtorek
Byłem przeprogramowac kartę kibica (wbić numer ACN). Numeru na karcie nie nadrukowało, ale karnet kupiłem bez problemu. Pozdro
2 sierpnia 2011, 22:23 / wtorek
Powinny byc zakłady na bukach.

Czy system KK zadziała na pierwszym meczu Lechii na PGE Arenie? :

Tak: 1.30 zł.
Nie: 8.50 zł.
Nie wejdzie ponad połowa: 3,25 zł.
2 sierpnia 2011, 23:38 / wtorek
Cała ta sytuacja z tymi kartami jest śmieszna (niestety jest to śmiech przez łzy). Do kur... nędzy, na to było w pip czasu żeby to sprawnie przeprowadzić logistycznie, zrobić wielką kampanię informacyjną, (chyba że mieli wiedzieć jedynie stali bywalcy T29), dograć systemy...... na czas sprzedaży biletów, karnetów zatrudnić osoby KOMPETENTNE do obsługi kibiców... a jest totalna amatorka, niestety ale to kolejny kamyczek do ogródka zarządu naszego ukochanego klubu - w moich oczach, zarządzanie, obsługa itd. nowego stadionu przerasta ich obecne umiejętności.

A co gorsza to jak mawiał klasyk - nie ma większego błędu niż nieumiejętność uczenia się na własnych błędach - to tak z dedykacją dla zarządu.
3 sierpnia 2011, 00:26 / środa
Jezeli ide do banku i zakladam konto to do dwoch tygodni karta przychodzi listem poleconym do domu. Przeciez Lechia nie robi sama tych kart tylko one sa na zamowienie... Nie rozumiem potrzeby czekania dluzej niz realnie trzeba.
3 sierpnia 2011, 01:05 / środa
zarzad Lechii do bani, JENEK do dymisji na wczoraj, macie NAS w dupie kibicow, ale wy NAS nie zmienicie, jebiemy was, w dupie mamy was, jestescie rowni zeru...
nie jestescie warci bycia kibicami tak zaszczytnego klubu jakim jest NASZA LECHIA!!!
NA POHYBEL z wami pieprzony zarzadzie
4 sierpnia 2011, 12:04 / czwartek
Dziś o 9 awaria w Bałtyckiej i na pewno w Madisonie.

Widziałem zawiedzionych ludzi odchodzących z kwitkiem, którzy nie wrócią już po kartę kibica czy tez bilet.
Mimo to, podobno na pierwszy mecz można będzie wejsc jednak bez karty. Gdzie można tym przeczytać, usłyszeć?

Rece opadają - życzę powodzenia w zapełnianiu stadionu.
4 sierpnia 2011, 12:09 / czwartek
Mi się udało przedwczoraj w końcu przeprogramować kartę i miła pani udzieliła informacji osobie przede mną, że będzie możliwość wejścia na pierwszy mecz bez KK.
4 sierpnia 2011, 12:22 / czwartek
Na Morenie od dwóch dni nie można wyrobić karty. "Przykro nam, system nie działa". Paranoja!
4 sierpnia 2011, 12:31 / czwartek
We wszystkich mediach podawana jest informacja o KONIECZNOŚCI wyrobienia KK upoważniającej do wstępu na mecz.

Rozumiem intencje Klubu w tej materii. Już na wstępie chcą mieć pewną ilość ludzi - poprzez KK - przywiązanych do Klubu.
Z drugiej strony obowiązek jej wyrobienia - poprzez odstanie w kolejkach, sypiącym się co chwilę systemie - odstrasza część społeczeństwa od jej wyrobienia (chodzi przede wszystkim o osoby z góry zakładające, że na mecz pójdą tylko jeden raz, np. aby zobaczyć stadion).

W mediach powinna pojawić się OFICJALNA informacja o możliwości jednorazowego wejścia na mecz bez konieczności wyrabiania KK.
Zapewne część takich pikników pozostanie na przyszłość z nami i wyrobi KK. Nie "zapraszając" ich poprzez taką informację możemy ich stracić na zawsze.
4 sierpnia 2011, 12:37 / czwartek
Marek kartę można było wyrobić bez stania w kolejce od pół roku
ja znam kilku pikników którzy wyrobili karty bez narzekania na kolejki i będą pierwszy raz w życiu na meczu jak na razie mają wielki zapał są ciekawi stadionu i gry Lechii
4 sierpnia 2011, 12:40 / czwartek
Rettever ja wyrobiłem KK bodajze w styczniu (niepamietam - mam ją od dawna) i jest nie ważna bo nie ma nuemrku jakiegoś.
Co Ty na to ?
4 sierpnia 2011, 12:47 / czwartek
też nie mam jakiegoś tam numerku więc ja na to nic :)
4 sierpnia 2011, 14:09 / czwartek
możliwość wejścia na 1 mecz bez karty nie spowoduje że problem zniknie, po dwóch tygodniach będzie kolejny mecz, a ile się dziś czeka na kartę z funkcją bankową?
4 sierpnia 2011, 15:39 / czwartek
też mam starą kartę, ale ją "przeprogramowałem" na wyspie klubowej bez problemu, numer nie jest drukowany na karcie, ale pojawia się w systemie, jak np. chcesz kupić karnet albo bilet online to widać go w systemie:)
4 sierpnia 2011, 16:27 / czwartek
Tak jest, nr ACN jest widoczny po zalogowaniu. W ogole wyglada na to, ze poki co mozna kupic tylko karnet. Nie ma mozliwosci zakupienia pojedynczego biletu na mecz z Cracovia. Dziwna sprawa. Zreszta i tak wypadaloby sie wstrzymac do soboty. Pochodze po trybunach, ocenie skad najlepiej widac boisko i dopiero wtedy sie cokolwiek kupi.
4 sierpnia 2011, 17:02 / czwartek
Kupno karnetu on-line na cały sezon zdaje się też nie jest możliwe.
Nawet jeśli te problemy są spowodowane czynnikami zewnętrznymi nie klubu to wkurwia mnie brak jakichkolwiek informacji oficjalnych.
Czy w ogóle będzie taka możliwość i kiedy? Bo nie wiem czy kupować teraz na rundę czy czekać jeszcze.
Bo żadnej z wysp się już nie mam zamiaru pojawiać. Prędzej można w totka wygrać niż zastać czynny system.
Człowiek ma ochotę wydać 300-400 zł. i jeszcze musi się nachodzić, naprosić a i tak się nie uda.
4 sierpnia 2011, 17:11 / czwartek
...sie nie uda,bo MATOL wyslal zdjecie i caly system sie zawiesil.
Jonasz,czy ki chuj?!
4 sierpnia 2011, 18:03 / czwartek
Ktoś wie od kiedy można zamawiać bilety jednorazowe na mecz 14.08 oczywiście na kartę i zamawiać on-line? Póki co widzę tylko karnet na jesień w systemie :/
5 sierpnia 2011, 01:10 / piątek
W Madisonie pytałem i powiedziano mi , że na tydzień przed meczem będą bilety w sprzedaży. Miesiąc temu w tym samym Madisonie powiedziano mi , że KK będzie za dwa tygodnie , a była po czterech tygodniach więc nie bierz do bani :)
5 sierpnia 2011, 08:55 / piątek
Idzcie na wyspe do Reala, tam wszystko dziala bez problemow i nie ma kolejek. Bardzo szybko zalatwilem sobie karnet.
5 sierpnia 2011, 10:45 / piątek
Ale tylko karnet chyba w Realu, bo karty kibica tam nie można zrobić (wg informacji na główne Lechia.pl)?
5 sierpnia 2011, 15:17 / piątek
a ja mam prośbę o informowanie ile czekaliście na kartę.

niby karta bez funkcji bankowej miała być wyrabiana od ręki, ale kilka dni temu powiedziano mi: "system się często psuje, teraz trzeba czekać tydzień"

karta z funkcją bankową: 2-3 tygodnie.

A jak jest naprawdę? proszę o info tych, którzy złożyli wnioski i dostali SMSa, że kartę można odbierać czyli ile czekaliście?
5 sierpnia 2011, 15:19 / piątek
Ja czekałem 9 dni na karte
5 sierpnia 2011, 19:49 / piątek
Ja czekam od 13 Lipca i chuj mnie strzela, chce kupić karnet ale muszę czekać na tą karte kibica ...
5 sierpnia 2011, 19:51 / piątek
od 24czrwca karty brak
5 sierpnia 2011, 20:03 / piątek
Ja złożyłem "podanie" o karte przed meczem z Zagłebiem i dostałem ją po 2 tygodniach. W zeszłą niedziele byłem kupic karnet na Morenie i było bez problemu.
ale ....np. moja siostra dostała powiadomienie sms-em ze KK ma do odbioru i jak sie zjawiła po nią, "pani" powiedziała ze jej nie ma......
Chyba sprawa przerosła niektórych ludzi w klubie.
Wszyscy na mecz!
TYLKO LECHIA!
5 sierpnia 2011, 20:28 / piątek
Ja czekałem na kartę 4 tygodnie. Dzień po jej odbiorze zadzwoniła do mnie Pani i oznajmila ze mogę ją już odebrać. Ależ było zdziwienie gdy się dowiedziała, że już odebrałem ;p
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024