Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 6/13

5 sierpnia 2011, 22:04 / piątek
Karta bez funkcji platniczej od ręki do odbioru, na 2 pierwsze mecze mozna wejsc bez karty.
6 sierpnia 2011, 10:52 / sobota
Czekam na tą pieprzoną kartę już prawie dwa miesiące.Dziś oczywiście idę na stadion,żeby się pozachwycać i wybrać dobre miejsce do dopingu.Teraz pytanie.Czy można kupić karnet nie mając jeszcze tej karty?
6 sierpnia 2011, 11:19 / sobota
Nie można kupić karnetu bez KK.
6 sierpnia 2011, 11:37 / sobota
Wiadomo coś na temat sprzedaży biletów przez internet? Czy będzie można je kupić tylko w kasach/punktach?
6 sierpnia 2011, 12:49 / sobota
6 sierpnia 2011, 14:08 / sobota
fajnie, ale już 2 połowa dnia a w systemie można zakupić tylko karnet na rundę jesienną, co za popierdolonych speców tam mają od systemów IT, dramat!
6 sierpnia 2011, 14:18 / sobota
Szpila wejdż na odnośnik i sprawdż czy masz nadany numer ACN ,jeżeli masz możesz kupić ,ja tak kupiłem nie mając KK. czekam od 24 czerwca
7 sierpnia 2011, 12:20 / niedziela
Czy ktoś z szanownych kibiców widzi też tylko to, co ja w systemie?
odnośnik

A podobno miało być tak:
Od sobotniego poranka...
odnośnik

Ile można czekać??
7 sierpnia 2011, 12:56 / niedziela
Dzięki.Wczoraj odebrałem w Galerii moją kartę.Pojechałem w ciemno,wracając ze stadionu.Na pytanie dlaczego KK czeka a ja nie dostałem żadnej informacji(byliśmy w czwórkę z kolegami,wszyscy wyrabialiśmy 17,06 i nikt nie był poinformowany) Pani zrobiła oczy jak kot ze shreka i odesłała mnie do Lechii.Ale w końcu ją mam.A stadion marzenie.
7 sierpnia 2011, 14:05 / niedziela
Obserwując ten burdel dziwię się, że ten stadion w ogóle wybudowano.
8 sierpnia 2011, 21:59 / poniedziałek
Ładnie zarzad z nami w ch..a leci jeszcze pare dni temu pisali, ze bez karty kibica nie wejdzie sie na mecz. A tu prosze - malo kart sie sprzedalo i na mecz z pejsami bez karty kibica bedzie mozna bilet kupic bez zadnego problemu. Co za zenada. Pierdoleni krwiopijcy - ciagle tylko kasa, kasa i kasa. Zarzad ma nas, wiernych kibicow gleboko w d...e !!!
8 sierpnia 2011, 22:09 / poniedziałek
Jak bys byl wiernym kibicem to powinno byc dla Ciebie bez roznicy czy wyrobiles juz karte czy nie skoro bedzie ona i tak obowiazkowa :D no chyba , ze taki z Ciebie "WIERNY" kibic , ze po dwoch meczach juz na Lechie nie przyjdziesz :D skoro tak Cie to boli , ze na pierwsze dwa mecze nie trzeba jej miec :)
8 sierpnia 2011, 22:10 / poniedziałek
Nikt Cie w Chuja nie zrobił, to dzięki stowarzyszeniu można wejść na 2 pierwsze mecze bez karty kibica, ludzie zamiast się cieszyć to jeszcze kurwa im coś się nie podoba...
10 sierpnia 2011, 06:54 / środa
Po zakupieniu on-line biletów jednorazowych teraz tak, w systemie mam, że bilet aktywny, opłata pobrana, co dalej? Dostaję bilet do druku, czy jest on zapisany na tej wspaniałej karcie i jest ona jakoś skanowana przy wejściu? Bo na karcie (karta klubowa ta tańsza) nie widzę żadnego kodu kreskowego, karta jest jak karta w biurach pracowniczych, gdzie się przykłada całą kartę do jakiegoś czytnika czy jak?

W ogóle ta śmieszna opłata 0,36zł prowizji, WTF?
10 sierpnia 2011, 09:13 / środa
Bilet masz wbity na kartę, ale jak to będzie działać też nie mam pojęcia :/ Wyjdzie w praniu.
10 sierpnia 2011, 09:38 / środa
123: Będzie śmigać normalnie tzn tak jak w poprzednim sezonie na T29....WBity karnet na KK i bez problemu się właziło,,,,,
10 sierpnia 2011, 09:59 / środa
He.Tego nikt nie wie.Ja mając już w końcu swoją upragnioną kk kupowałem wczoraj bilet pod stadionem(od 19-20 w kolejce do 21-10 ale spoko,bez narzekania) pytałem miłej Pani czy muszę mieć z sobą ten bilet czy tylko kk wystarczy,to się okazuje,że lepiej mieć i to i to ze sobą.A pod stadionem cztery kasy otwarte i cały czas kolejka na jakieś 30 osób.A ile wynalazków!Aż strach.I co się dzieje z sektorem"zegar"?!Ja osobiście kupowałem 9 biletów na sektor 21 przy sektorze v ale szału to tam nie ma.W odróżnieniu do prostej gdzie już tylko pojedyncze miejsca są.
10 sierpnia 2011, 16:41 / środa
Wyrabianie kart znów wstrzymane - system padł. Biletu bez karty nie można kupić, chyba, że na stadionie (czemu nie na wyspach?)... Mnie to wali bo kartę już mam, ale wiele osób chciało ją wyrobić np. dziś. Słaby ten system albo zawodzą ludzie którzy go obsługują...
10 sierpnia 2011, 16:45 / środa
Tak to jest jak wszystko sie opozni i jest malo czasu na testy. Radze w niedziele duuuzo predzej zjawic sie na stadionie bo sie nie zdziwie jak system pierdolnie i bramki na wejsciu beda wariowac :D akurat tutaj jest to wina ewidentnie firmy , ktora nadzoruje taki system i nim zarzadza.
10 sierpnia 2011, 16:52 / środa
Windows i wszystko na temat
10 sierpnia 2011, 16:57 / środa
Bez komentarza: odnośnik
10 sierpnia 2011, 17:01 / środa
Polnische Wirtschaft ... Tyle w temacie ...
10 sierpnia 2011, 17:22 / środa
siemka wiadomo cos czy system juz odpalil? chce chrzesniakowi karte zrobic ale juz raz dzisiaj pocalowalem klamke
10 sierpnia 2011, 17:31 / środa
Stoję właśnie w madisonie i poszlo info, że od ręki nie ma kart. Nawet tych tańszych. a miały być.
10 sierpnia 2011, 17:54 / środa
Mam kartę od paru tygodni i nie chciało mi się czytać tych żali jak to ciężko z tą kartą , ale jednak racją jest , że jest to pełna amatorka!!! Mój ojciec chciał wyrobić dzisiaj kartę i kupić bilet na morenie...Karta do odbioru najszybciej w przyszły piątek...śmiech...Jeden kibic mniej na stadionie...
10 sierpnia 2011, 18:02 / środa
pełna amatorka, tez mam karte od jakiegos czasu ale przeczuwalem, ze tak sie to skończy, w dodatku zakupy samego biletu tylko w kasach stadionu... kurwa musze jechać i czekać w kolejce z piknikami zeby dziecku bilet na mecz kupic. ŻENADA
10 sierpnia 2011, 18:03 / środa
niekoniecznie, na dwa pierwsze mecze z cracovia i łksem wpuszczają bez karty kibica, więc Twój tata może wejść na zwykłym, pojedynczym bilecie.
10 sierpnia 2011, 18:08 / środa
Nie ma tyle czasu żeby jechać pod stadion...zresztą wkur..ił się tak , że mu się odechciało:( ciekaw jestem ilu już tak zniechęcili..?
10 sierpnia 2011, 18:21 / środa
asy,
kolejki na dwie godziny i więcej czasu stania,
a czynne całe cztery kasy,

zamknąć w pizdu trzy,
niech stoją po osiem godzin, albo idą w cholerę,
łosie,

kurwa, brak słów
10 sierpnia 2011, 18:26 / środa
W sumie na mecz przyjdą osoby, które załatwiły wszystko wcześniej i twardziele, którym zależy na zobaczeniu Lechii i odstoją swoje w kolejce, chyba dobrze ;-)
10 sierpnia 2011, 18:56 / środa
Mam Bilet ! Kurwa ! Odstałem 6 pierdolonych kolejek ale mam.

1. Styczeń - kolejka do wyrobienia karty kibica - 15 min. chuj tam tyle to inwalida odstoi

2. 10 Styczeń - Odbiór karty kibica znowu z 15 minut. Phi..

3. Lipiec - Cos sie pozmieniało z powodów układów klubu z Ekstraklasą i Policją - mimo to w wyspach Lechii dziewczyny nie wiedza jak będą nabijane bilety i karnety na kartę, Chuj tam , wyrabiam kartę chrześniakowi - 15 minut kolejki.

4. Jestem w Galerii Bałtyckiej - zerwałem się z roboty nadać numer ANC - AWARIA !! Dziewczyny nic nie mogą, mogą tylko zaprosić na następny dzień. Niestety nie chciały dać się zaprosić na kawę...licze 10 minut stracone

5. Sierpień, jadę do Madisona po pierdolony numer ACN - przecież nie będę stał w kolejkach po bilet , bo od PÓŁ ROKU MAM KARTĘ KIBICA i moge sobie kupic w necie! Nie sprzedaja biletów bo awaria, 30 minut w kolejce.. i CHUJ, numeru ACN tez nie mogą nadać - wkurwiłem sie, jade na Morene.

6. Ten sam dzień - Kurwa ale KOLEJKA ! no trudno wpieprzyłem sie do mniejszej po karty kibica - byłem 4rty - jedyne 30 minut stania. - Ja juz mam numer ACN - Karta narzeczonej jest uszkodzona..nie mogą nowej wyrobić - zgłoś się do Biura w Klubie KURRRWWA!

7. Dziś - zerwałem sie z roboty po bilety pod stadion, jestem 40sty w kolejce - za mną setki osób. Dobre 90 minut stania w kolejce, przy okazji Popi wjebal sie przede mnie :) MAM BILETY !

WSUMIE 7 PODEJŚĆ i około 3,5 h psu w dupe, nie licze dojazdów, klimat - bezcenny

Lechia Gdańsk !
10 sierpnia 2011, 19:00 / środa
zaraz będzie sie klub tłumaczył, że trzeba było wcześniej pomyślec o bilecie. CHUJA! jest 21 wiek i w cywilizowanym kraju mozna isc z dnia na dzien i zalatwic sprawę. obecnie kumpel stoi pod stadioneM i 2 (słownie DWIE)kasy są otwarte... w kazdej kolejce po 150 osób podających pesel, i pozujących do zdjęcia, pewnie te same baby co na T29 w kasie siedziały. paranoja
10 sierpnia 2011, 19:03 / środa
spid lepiej zeby twoja narzeczona tego nie przeczytała ;-)
10 sierpnia 2011, 19:05 / środa
Mi sie udalo karte kibica wyrobic dosyc szybko i sprawnie. Jezeli chodzi o bilet to kupowalem podczas dnia otwartego i rzeczywiscie szybkosc obslugi w kasach stadionowych dosyc irytowala. Klub powinien wiecej kas otworzyc chociazby z tego wzgledu, ze pada czesto system i stadion zostal oddany do uzytku z opoznieniem przez co bilety byly w sprzedazy duzo pozniej.
10 sierpnia 2011, 19:09 / środa
lysy82, tak trzeba było załatwić KK wczesniej i nie byłoby problemu to jest oczywista oczywistosc !!!
moze kumpel niech dokladnie sprawdzi bo od rana kilka razy bylo pisane ze sa 2 kolejki do 8 kas, co pewnie wiele nie zmienia odstac swoje trzeba :-(
oczywiscie w zaden sposob to nie tlumaczy katastrofalnej dystrybucji biletow przez klub :(
10 sierpnia 2011, 19:19 / środa
HEHEHE ja moje karty (moją i syna) wyrobiłem w 10 min w galerii w lutym, po numer ACN pojechał mój koleś (dałem mu mój dowód i legitkę syna)
10 sierpnia 2011, 19:43 / środa
No to ja chyba jestem w czepku urodzony,27 VII w Bałtyckiej kartę wyrobiłem w maks 10min i gdyby nie moja wrodzona uczciwość wzbogacił bym się o 400 zł bo gość który stał przedemna wraz z dowodem mało fartownie wyciągnął kilka papierów z tylnej kieszeni.
Uśmiech na twarzy dziewczyny z punktu,bezcenny.Do dziś nie wiem czy może nie był to uśmiech z powodu widoku takiego glupka.
10 sierpnia 2011, 19:53 / środa
Przed pracą zajechałem z ciekawości pod stadion żeby zobaczyć jak sytuacja(około 18-45) i kolejki większe jak wczoraj.I podejrzewam,że do niedzieli,jak wcześniej nie skończą się bilety nic się nie zmieni.Kto chce i komu zależy to musi swoje odstać.
10 sierpnia 2011, 20:11 / środa
Gdzie mogę aktywować kartę kibica ?
Tylko na PGE ?
10 sierpnia 2011, 20:15 / środa
Nie na dowolnej wyspie. Szyna kiedy wyrabiałeś KK?
10 sierpnia 2011, 20:22 / środa
A wie ktoś jak doładować (gdzie) tę kenkarte kibuca, by kupić żarcie na PGE?
10 sierpnia 2011, 20:23 / środa
12 stycznia br.
10 sierpnia 2011, 20:24 / środa
Na karcie i ile masz płatniczą masz numer konta na rewersie
10 sierpnia 2011, 20:24 / środa
Szyna to w takim razie dowolna wyspa klubowa...
10 sierpnia 2011, 20:26 / środa
Dzięki za info. ; )
10 sierpnia 2011, 20:33 / środa
Zaraz mnie kur...a strzeli, wróciłem własnie z wyspy i karta, którą mam od samego początku jest nieaktywowana ( to takby jej nie było ). Czy ktoś wie kiedy ten pierdolony system zacznie działać, bo wychodzi, że łatwiej jest kupić bilet, czy karnet nowym kibicom, niż tym co mają karnety od lat.
10 sierpnia 2011, 20:39 / środa
Mazi masz racje , mnie też to wkur...
10 sierpnia 2011, 20:39 / środa
mazi pewnie nie masz numeru ACN tu masz info odnośnik
10 sierpnia 2011, 20:45 / środa
Malcolm, dziękuję za informację, ale ja o tym wiedziałem, byłem dziś na Morenie i dupa, pani powiedziała, że system do przeprogramowania karty nie działa.
10 sierpnia 2011, 20:50 / środa
współczuję :(
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.258