Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 7/13

10 sierpnia 2011, 21:05 / środa
A mnie najbardziej wkurwia, że nikt w klubie nie umie powiedzieć kibicom "przepraszam" za ten cały burdel. Podejście do nas klasa sama w sobie, gdzie jest rzecznik prasowy? Wstyd i amatorka.
10 sierpnia 2011, 21:42 / środa
Ja na karcie też nie mam ACN numeru i kupowałem 1 dnia karnet jak tylko była sprzedaż i mam wbite je na karcie. Widzę, że karta aktywna i wszystkie mecze wyświetlone, ale informacji o ACN nie mam ani na karcie, ani na stronie kupowania biletów. Jak to z tym ACN jest w końcu? On jest widoczny w portalu biletowym czy nie ?
10 sierpnia 2011, 21:44 / środa
szukaj po zalogowaniu w zakładce "moje konto" u mnie jest
10 sierpnia 2011, 21:51 / środa
U mnie w danych moje konto nic o ACN nie ma, a bilety normalnie są wbite jak poniżej pokazane. Dlatego się z ciekawości właśnie dopytuje jak jest z tymi ACN na kartach które nie mają ich nadrukowanych.

Aktywne karnet n/w Liga - 2011/2012 Lechia Gdansk - Lodzki KS 2011-08-22 18:30:00 PGE ARENA Gdańsk 2011-07-30 11:15:29
Aktywne karnet n/w Liga - 2011/2012 Karnet internetowy - Jesien 2011 2011-08-14 23:45:00 PGE ARENA Gdańsk 2011-07-30 11:15:29
Aktywne karnet n/w Liga - 2011/2012 Lechia Gdansk - Cracovia 2011-08-14 17:00:00 PGE ARENA Gdańsk 2011-07-30 11:15:29
10 sierpnia 2011, 21:55 / środa
jak się zalogujesz to na prawo od kalendarza masz ACN

Twój numer karty ACN: 12345
Twój status: 6% Zniżki
10 sierpnia 2011, 21:57 / środa
Właśnie nie ma ACN w panelu - jest tylko informacja Twój status: 6% Zniżki.
Także jak to jest? Nie mam informacji o ACN a karnet jest wbity i aktywny na karcie.
Ładny burdel mają :)
10 sierpnia 2011, 21:59 / środa
ja sie w ogole nie moge zalgowac na swoje konto, mejla nie podawalem, probuej wpisac pesel i pozniej jakies zmyslone haslo i nic ;/ jak Wy sie logujecie?
10 sierpnia 2011, 22:01 / środa
wpisz pesel w login i w haslo
10 sierpnia 2011, 22:02 / środa
Login - pesel
Hasło - pesel
Pozdrawiam
10 sierpnia 2011, 22:02 / środa
spróbuj Pesel + pesel lub pesel + odzyskiwanie hasła
11 sierpnia 2011, 01:47 / czwartek
Wkurwia mnie fakt, że jakiś jebany śledź, albo przypadkowy wynalazek, który chce sobie obejrzeć nowy stadion, może kupić bilet bez problemu.
Tymczasem ja, mając kartę jako jeden z pierwszych (załapałem się jeszcze na te 10 zł doładowania) biletu na swoje dane w ogóle kupić nie mogę!
Karta jest "nieaktywna", a aktywować jej nie można, bo jakiś popierdolony system "nie działa i nie wiadomo kiedy będzie działał" - jak poinformowała (urocza skąd inąd) panienka z wysepki.
Przy mnie z kolejki odbiły 4 osoby w tej samej sytuacji.
Przecież to jest jakiś kurewski skandal.
11 sierpnia 2011, 08:05 / czwartek
Dlatego ja bilet na pierwszy mecz kupilem nie na karte mimo , ze mialem juz wyrobiona. Na bank beda jakies jazdy przy bramkach dlatego radze przyjsc na mecz duzo wczesniej.
11 sierpnia 2011, 12:55 / czwartek
Bilet może faktycznie dałoby się kupić, ale ja chciałem karnet...
12 sierpnia 2011, 08:59 / piątek
Zwróćcie uwagę na ostatni akapit, niespodzianka ;-)

Od niedzielnego meczu na PGE Arenie Gdańsk obowiązywać będzie cashless – system do bezgotówkowych płatności na stadionie.
W czwartek system do płatności bezgotówkowej przeszedł pomyślnie ostatnie testy. Na PGE Arenie nie będzie możliwe płacenie gotówką. A to oznacza, że za pomocą zasilonych wcześniej Kart Kibica Lechii będzie można płacić we wszystkich kioskach. Karty można będzie doładowywać w wyznaczonych punktach na PGE Arenie Gdańsk, w tym we wszystkich kioskach.
Równolegle płatności za gastronomię czy inne usługi na stadionie będzie można regulować zwykłymi kartami bankowymi, w tym przede wszystkim w technologii PayPass.
12 sierpnia 2011, 09:04 / piątek
wszystko fajnie, tylko paypassem można dziennie "wydać" 50 zł (jedna karta)
przy tych cenach co tam są, to się nie poszaleje :)
albo jedzenie albo gadżety :P
12 sierpnia 2011, 09:23 / piątek
Kurwa od wczoraj wyswietla mi sie taki komunikat i nie moge sie zalogowac :

Przepraszamy!

System zezwala na limitowana licze transakcji w celu umozliwienia swobodnego wybóru miejsc wczesniej zalogowanym uzytkownikom. Spróbuj ponownie.

Kliknij tutaj aby spróbowac ponownie...
12 sierpnia 2011, 09:26 / piątek
@malyr Możesz płacić pay passem do 50zł. za jednorazowe zakupy. i jak masz tyle środków na koncie to możesz kupować cały dzień w odstępach czasowych:)
12 sierpnia 2011, 09:31 / piątek
oo to widzisz, masz lepsze informację niż pani na infolinii w banku :) dziękuję

Lechia1982 -->

odnośnik
12 sierpnia 2011, 09:32 / piątek
Malyr dzieki. To dlatego nie moglem sie zalogowac hehe
12 sierpnia 2011, 10:30 / piątek
Czy ktos juz kupowal bilet na niedzielny mecz przez internet ale dla kogos innego niz dla siebie ? mam juz bilet kupiony dla siebie ale nie na karte kibica. Mam jednak tez juz karte kibica i sie zastanawiam jak to zadziala jak kupie na karte dla kogos innego.
12 sierpnia 2011, 11:06 / piątek
wydaje mi się że drugiego możesz nie kupić jesteś już w systemie jako nabywca jednego biletu ale mogę się mylić w galerii bałtyckiej dzisiaj kongo
12 sierpnia 2011, 13:07 / piątek
Czyli co, zadziałał system i można już odbierać karty kibica?
12 sierpnia 2011, 13:57 / piątek
KK ktore mialy byc do odbioru nA dzis(morena) beda dopiero w przyszlym tyg:)
12 sierpnia 2011, 14:40 / piątek
Ktoś wie co z kartami kibica z funkcją bankową złożyłem wniosek w galerii na początku lipca i do dziś jeszcze jej nie dostałem ...
12 sierpnia 2011, 14:44 / piątek
Masz pewnie karte do odbioru tam gdzie ja wyrabiales. Ja robilem to w podobnym terminie i mam do odbioru gotowa.
12 sierpnia 2011, 17:48 / piątek
Może ktoś potwierdzić informację o kartach na morenie? Byłem dzisiaj ale nie mogę określić godziny, chłopak przy kasie powiedział że prawdopodobnie będą dzisiaj po 18.

Nie wiem czy warto jechać specjalnie po to aby powiedzieli że za tydzień.

Zna ktoś najświeższe informacje?:)
13 sierpnia 2011, 08:43 / sobota
kropa - trochę późno odpowiadam ale wczoraj nie było tych kart. Koleś powiedział, że może dziś będą...
13 sierpnia 2011, 09:48 / sobota
Witam,
Mam mega problem. Wczoraj w godzinach porannych ok 6 kupowałem jeszcze karnet (można było) dla siebie i dla brata. Mój zapłaciłem pierwszy a jego drugi. Jemu wbito na kartę - jest podgląd w systemie a mi nie i nawet nie widzę swoich zniżek ani nr ACN... Ktoś może pomóc albo gdzie coś można się dowiedzieć?
13 sierpnia 2011, 10:29 / sobota
Byłem dzisiaj z rańca w CH Morena wyrobić KK, dotarłem jako jeden z pierwszych. Najpierw sprzedający tam pryszczul powiedział, że można je wyrabiać od ręki (dwie osoby je przy mnie dostały), potem dostał telefon, że ma wstrzymać wydawanie. Dowiedziałem się od matoła, że we wszystkich POKach na dzisiaj wstrzymuje się wydawanie KK od ręki (jedynie na stadionie można to zrobić). Organizacyjnie ten klub to jest kurwa dno totalne, niech się pierdolą.
13 sierpnia 2011, 10:37 / sobota
Witam gdzie można odebrać bilet na mecz kupiony przez karte kibica za 10 zl ?
13 sierpnia 2011, 11:00 / sobota
Radwan - a mówił coś ten koleszka o kartach które miały być na wczoraj?
13 sierpnia 2011, 12:16 / sobota
mam kartę kibica z funkcją płatniczą, mam bilet na Cracovię ale postanowiłem się zalogować na kupbilet.lechia.pl

Bardzo ciekawe doświadczenia z Loginem i Hasłem.

Na portalu czytamy:
Jeśli posiadasz Kartę Kibica i podałeś swój adres e-mail, wpisz podany e-mail w pole "login" a następnie użyj opcji odzyskiwania hasła. Jeśli nie podałeś swojego adresu e-mail, pierwsze logowanie do systemu może zostać dokonane przez podanie numeru PESEL w polu „login” i numeru karty w polu „hasło”. Po pierwszym logowaniu należy zmienić login i hasło. (Jeśli jesteś użytkownikiem, który posiadał już konto i nie pamięta hasła, należy spróbować skorzystać z opcji odzyskiwania hasła lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta).

A wiec po kolei wg wskazówek:

1. Posiadam kartę kibica i podałem swój e-mail więc w polu login wpisałem e-mail i skorzystałem z opcji autoodzyskiwania hasła. Portal odpowiedział, że takiego loginu nie ma w bazie.

2. Próbuję więc drugiego rozwiązania: podaję PESEL w polu login i wpisuję numer karty. No tu miałem mały problem bo na karcie występują co najmniej 3 numery, które mogły się nadawać (numer karty, numer ACN i jakiś numer pod numerem ACN w narożniku). Jak się okazuje nie ma to znaczenia, bo portal nie przyjął żadnego.

3. Wpisuję PESEL w polu login i korzystam z opcji autoodzyskiwania hasła. Portal wysłał mi maila.... na ten sam adres, którego nie ma przecież w bazie (patrz punkt 1).

4. Dostałem login i hasło na maila więc szczęśliwy wpisuję je do portalu, takiej kombinacji jeszcze nie było, bo teraz login to e-mail, a hasło to PESEL. Portal nie przyjmuje danych, które chwilę wcześniej dostałem mailem w trybie autoodzyskiwania hasła....

5. wchodzę na forum, chwilę szukam i znajduję czyjś wpis: login PESEL, hasło PESEL.

AND THE OSCAR GOES TOOOO....... FORUM! :)

PS1. jakoś mniej mnie teraz dziwi ilość awarii, to cud że są na bieżąco usuwane :)

PS2. Za miesiąc pewnie wszystko będzie działało jak należy i na bieżąco i wszyscy będą szczęśliwy. System cashless oczywiście mi nie przeszkadza, ja i tak od dawna noszę bardzo mało gotówki przy sobie.

PS3. Gdyby to normalna firma rynkowa próbowała dla swoich klientów wdrożyć takie rozwiązanie to z miejsca straciłaby mnóstwo klientów. No ale z takich byle głupot nie przestanie się przecież kochać LECHII! :)
13 sierpnia 2011, 12:46 / sobota
wie ktos jak mozna doladowac karte kibica bo podobno na stadionie mozna placic tylko bezgotowkowo
13 sierpnia 2011, 12:51 / sobota
becet
było już na o tym na forum;
przeglądaj stronę oficjalną:
odnośnik
13 sierpnia 2011, 14:28 / sobota
Siema, Mam pytanie poniewaz dopiero wczoraj miałem czas by odebrac karte kibica. Niestety dzis musiałem odstać swoje za biletem pod stadionem poniewaz nie mogłem sie zalogowac na kupbilet.lechia.pl . Tam jest komunikat ze jesli podałem adres mailowy to na niego powinienem sie logowac i dostane na skrzynke hasło ? Działa wam ten patent ? bo mi nei bardzo. De facto juz kiedys korzystałe z zakupu przez neta i tez na podstawie pesela nie działa.
Moze czegoś nie ogarniam... Moze ktos mi wyjasnic w krotkim słowach jak wam sie udało nabuyc bilet przez sklep internetowy ?
13 sierpnia 2011, 14:32 / sobota
Pierwszy raz w login oraz w hasło wpisujesz PESEL, po zalogowaniu hasło se zmieniasz na jakie chcesz, wszystko jest napisane.
13 sierpnia 2011, 14:49 / sobota
PayPass`em mozesz zapłacić i ponad 50 zł jednak wtedy bedziesz do autoryzacji potrzebował PIN
13 sierpnia 2011, 14:54 / sobota
Dlaczego mnie przy zakupie przez internet po wciśnięciu "kup bilet" pokazuje się komunikat że Pesel niezgodny z nr ACN ? Sprawdzałem wielokrotnie i wszystko jest ok. Karta odebrana dzisiaj. Czyżby była jeszcze nieaktywna ?
13 sierpnia 2011, 14:58 / sobota
PayPass`em mozesz zapłacić i ponad 50 zł jednak wtedy bedziesz do autoryzacji potrzebował PIN
13 sierpnia 2011, 16:05 / sobota
Udało mi się kupić bilet (wpisując nr ACN należy pominąć pierwszą cyfrę tzn. zero). ale z wrażenia nie zaznaczyłem że bilet ma być normalny i kupił mi się damski z 20 % zniżką. Można to jakoś skorygować bo drugiego system już mi nie chce sprzedać. Jak będą sprawdzać zniżki skoro operujemy tylko kartą ?
13 sierpnia 2011, 16:08 / sobota
spoko Boczniak wez kieckę od zony/siostry/mamy/sasiadki to na bramkach przejdziesz
13 sierpnia 2011, 17:00 / sobota
HjeneKKK, ale gdzie jest napisane? :) ja dokładnie przytoczyłem to co jest napisane (kilka wpisów wyżej) i niajak to się ma do rzeczywistości :)
13 sierpnia 2011, 17:33 / sobota
olo mam ten sam problem.Adres ktory wprowadzam do loginu system wywala jako nieznany,przy peselu opcja odzyskanie hasla wysyła dane na inny adres niz mój.
Na szczęscie kupiłem już karnecik 3 sierpnia w 5 minut i mam spokój.
13 sierpnia 2011, 17:35 / sobota
Oczywiście kupilem osobiscie korzystajac z przywileju starego karnetowca,kupowanie na ostatnia chwile nie poplaca jak widac niestety...
13 sierpnia 2011, 20:01 / sobota
d.g. a probowales wpisac pesel w login i haslo
13 sierpnia 2011, 20:29 / sobota
Próbowalem i tez wyswietla się,że trzeba mieć karte kibica i ze błąd jakiś wystapił.
Ale wazne ze karnet jest.Z czasem myślę to wszystko sie unormuje i system zatrybi normalnie.
14 sierpnia 2011, 12:20 / niedziela
o kant dupy rozbić te wszystkie zakupy internetowe, cashlessy i chuj wie co jeszcze! kupiłem sobie bilet przez internet i co się okazuje, dostałem jedynie e-maila, że jest przyjęcie zamówienia do realizacji... pewnie bank się opierdala w niedziele i wyślą kasę jutro jak będzie już po zawodach:D co mi po bilecie, który dostanę na mecz który już się odbył?
14 sierpnia 2011, 12:34 / niedziela
Mam podobny problem, od 4 dni nie mam potwierdzenia, że pieniądze wpłynęły na konto Lechii.
14 sierpnia 2011, 12:41 / niedziela
@Richard i 123 . Gdzieś już o tym było na forum. Zadnego innego potwierdzenia nie będzie . Zalogujcie się jeszcze raz na swoje konta na "kupbilet" (czy jak mu tam) i kliknijcie w zakładkę "moje bilety" - pokaże się wam, że są nabite na kartę kibica.
14 sierpnia 2011, 12:47 / niedziela
chyba że tak - to w porządku :) tylko w takim razie jakim cudem udało mi się na moją kartę kibica nabić 2 bilet z innego konta bankowego działającego w niedzielę? :D będę miał 2 miejsca dla siebie oddalone o kilka krzesełek :P
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.228