Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

karta kibica?

strona 9/13

20 sierpnia 2011, 13:35 / sobota
Możesz odrazu
login pesel
hasło pesel
20 sierpnia 2011, 14:10 / sobota
mlodyPitBull, dzięki za info.
20 sierpnia 2011, 14:12 / sobota
LGPG - problem polega na czym innym: kartę mam od stycznia, tak jak ktoś pisał wcześniej nie ma tych 10 zł które mialy być, w historii konta wszystkie wpłaty własne są, brakuje jednej transakcji wychodzącej, za która płaciłem na stadionie. Biorąc pod uwagę brak tych 10 zł to i tak jestem złotówkę do tyłu :) ale zobaczymy czy tego później wszystkiego nie zaksięgują.
20 sierpnia 2011, 15:05 / sobota
BastionPrawicy - ale ja miałem to samo :)
Też karta ze stycznia czyli miałem mieć te 10 zł plus przelew na konto karty a na stadionie pani mnie informuje że nie mam nic na koncie :D poczekaj pewnie popiedolone w systemie mają ;) teraz jak się zalogowałem na konto karty to kasa się zgadza ale zobaczymy na stadionie czy będę miał dostępne środki. A tak poza tym to farciarz jesteś że mogłeś tą kartą płacić na stadionie bo ja i moi znajomi niestety nie mogliśmy :)
20 sierpnia 2011, 15:37 / sobota
To widzę, że nie jestem jedyny z problemem KK i płatności na stadionie...
20 sierpnia 2011, 17:58 / sobota
10 zł jeżeli jest doładowane to tylko na konto bankowe i mozna to wykorzystac w systemie paypass ew jako zwykla karta. Cashless sie doladowuje na stadionie..
20 sierpnia 2011, 19:13 / sobota
pasi007 - to po jakiego chuja niby do tej pory jest wybór karty ? Przecież na stadionie można płacić zwykłymi kartami więc jeden chuj czy mam taką czy inną.
Pisałem do klubu i dostałem odpowiedz że to przez błąd obsługi nie można było korzystać z tych kart, więc jest możliwość płacenia nimi na pewno. A gdzie ja kasę wpłacę czy na konto karty czy na miejscu jakie to ma znaczenie jak i tak te pieniądze zostają na stadionie.
Taką dostałem odpowiedz na pytanie czemu nie miałem środków na karcie mimo że były :

Personel gastronomii próbował ściągnąć środki z konta cashless. Natomiast Pan
posiada środki na koncie bankowym.
Przepraszamy za pomyłkę personelu.

Czyli powinny być jednak na karcie.
20 sierpnia 2011, 19:45 / sobota
bo konto cashless i prepaid czyli paypas to inna bajka. dales do lewego czytnika zamiast prawego i po temacie. dla mnie te 2 rodzaje kart to bezsens ale taki jest nasz klub
20 sierpnia 2011, 20:01 / sobota
A niech jeszcze jeszcze powkurwiają ludzi to nikt nic tam nie kupi i wtedy pójdą po rozum do głowy.
Coś jednak jest z tym pomotane bo jak załadowałem w punkcie to środki pojawiły się na karcie, czyli co były na oddzielnych kontach ? A miało być normalnie ale niestety nikt nie potrafił tego ogarnąć i stąd takie cyrki. Zobaczymy jak będzie w poniedziałek, mam nadzieję że już obsługa przeszkolona ;)
20 sierpnia 2011, 20:41 / sobota
Prosta jest juz ladnie zawalona. Ale dziwi mnie fakt, ze majac karte kibica trzeba i tak drukowac bilet. Bezjar...chyba, ze jest jakis myk , ze nabijaja bilet na karte ? tylko, ze ja go dostalem na maila na poniedzialkowy mecz.
20 sierpnia 2011, 20:45 / sobota
Jak wchodze w moje bilety na koncie to mam tam status. Przy Cracovii "Expired" a przy LKs "Aktywne." Oba z tych biletow nie sa zaznaczone ptaszkiem :) a jest taka mozliwosc aby przy Lksie to zaznaczyc . Cos to zmienia ?
20 sierpnia 2011, 21:32 / sobota
Lechia1982 skąd info że trzeba drukować bilet? Ja dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi ze nic nie muszę drukować wystarczy że na moim koncie mam napisane że karta jest aktywna i widoczny jest zakupiony karnet.
20 sierpnia 2011, 21:34 / sobota
Spróbój ptaszkiem, może to coś zmieni :)
21 sierpnia 2011, 19:44 / niedziela
Dobra, sluchajcie to ja mam pytanie: dzis kupilem przez internet bilet na mecz. Dostalem maila z potwierdzeniem i bilet moge wydrukowac. Jednak od tego czasu nie moge zalogowac sie na swoje konto KK. Wyskakuje taka informacja: "Aby dokonac zakupu on-line konieczne jest posiadanie KK. Wystapil blad, sprawdz dane logowania i sprobuj ponownie". O co tu kurde chodzi?
21 sierpnia 2011, 19:57 / niedziela
Po kupieniu biletu przez neta i wysłaniu go na maila nie wiem czemu blokują dostęp na konto do kolejnej sprzedaży przed następnym meczem.
21 sierpnia 2011, 20:26 / niedziela
Ja mam bilet na mailu ale moge sie dalej logowac. JAk wam wyskoczy ten komunikat kliknijcie jeszcze raz na logowanie. Powinno przejsc dalej.
21 sierpnia 2011, 21:13 / niedziela
To w końcu posiadając kartę kibica trzeba drukować bilet czy zostanie on nabity na KK ?
21 sierpnia 2011, 21:31 / niedziela
Nareszcie jakaś oficjalne info z klubu:

Przypominamy, że od inauguracyjnego meczu Lechii Gdańsk na PGE Arena Gdańsk w punktach gastronomicznych funkcjonuje system płatności bezgotówkowej.

Każda karta kibica Lechii Gdańsk daje możliwość opłacania transakcji w punktach gastronomii stadionowej za pomocą cashless. Punkty doładowań znajdują się w kasach stadionu oraz w każdym kiosku gastronomicznym w skrajnym stanowisku. Trzeba pamiętać o tym, że stan doładowania cashless nie łączy się ze stanem posiadanych środków na Karcie Kibica z funkcją bankową. Na tych kartach kibic ma dwie osobne wirtualne portmonetki. W przypadku zasilenia takiej karty przelewem bankowym wysokość środków znajduje się w portmonetce bankowej i w takim przypadku płatność za gastronomię musi być zrealizowana przez terminal płatniczy PayPass, który znajduje się po prawej stronie stanowiska obsługi. Jeżeli karta zostanie zasilona określoną kwotą w punkcie doładowania cashless, płatność za gastronomię musi być zrealizowana przez terminal Micros, który znajduje się po lewej stronie stanowiska obsługi.

odnośnik
21 sierpnia 2011, 21:35 / niedziela
Nick ja miałem ten sam problem.

W login zamiast PESEL trzeba maila wpisac.
21 sierpnia 2011, 21:37 / niedziela
Właśnie i ja miałem to wkleić ;)
Czy nie można było tak od razu ? Oszczędzono by nerwów kibicom i biednej obsłudze jobów. Ale cóż przecież wszyscy wiedzieli co i jak mają robić - oczywiście poza obsługą i kibicami ;) I teraz pytanie po jaki chuj te karty płatnicze jak i tak o kant dupy to rozbić.
21 sierpnia 2011, 22:07 / niedziela
Witam.
Mam problem z kupnem biletu na swoją Kartę Kibica przez internet. Wszystko idzie dobrze, wybieram sektor, miejsce, zniżka zaznaczona (Ulgowy 20%), następnie przechodzę w kolejny etap tj. podanie wszystkich niezbędnych informacji (adres, PESEL, nr ACN itd), następnie akceptuję regulamin, zatwierdzam i tu pojawia się problem. Wyskakuje mi wiadomość, że z racji swojego wieku (17 lat) nie mogę kupić biletu ulgowego z 20% zniżką.
Myślałem, że może robię coś źle bo bilet kupuję w ten sposób pierwszy raz więc dałem spróbować koledze, który nie pierwszy raz kupował tak bilet. Niestety, kolega też mi nie pomógł. Wszyscy inni znajomi normalnie zaopatrują się w bilety mimo, że jesteśmy w tym samym wieku lub dzieli nas różnica roku w przód lub wstecz, a tylko u mnie pojawia się ten problem.
Pozdrawiam.
21 sierpnia 2011, 23:36 / niedziela
proponuje napisać pod adres :

KARTAKIBICA@LECHIA.PL
lub BILETY@LECHIA.PL
opisać problem ewenetualnie podać swoje dane. W ciągu 48h odpowiedzą.
Co jak co ale na maile w miare szybko odpowiadają.
21 sierpnia 2011, 23:48 / niedziela
Picnick, dzięki że zainteresowałeś się moim problem.
Niestety, 48h nie mam bo mecz już jutro. Po prostu jutro zadzwonię na infolinię podaną na stronie, a jeśli to nic nie da to pofatyguję się na wyspę i tam kupię bilet.
22 sierpnia 2011, 00:18 / poniedziałek
"...a jeśli to nic nie da to pofatyguję się na wyspę i tam kupię bilet."

I to na dzisiaj jest najpewniejszym rozwiązaniem.

Posiadaczom KK kupującym bilet poprzez neta na wszelki wypadek proponuję wydrukować bilet i to w dobrej jakości druku.

Drukowałem dzisiaj dla kumpla bilet. Wersję kolorową w wysokiej jakości oraz wersję czarno-białą w jakości roboczej. Wystąpiła duża różnica w "jakości" kodu kreskowego. Prawdę powiedziawszy na pierwszy rzut oka brakuje z 20% kresek. Może być zabawnie, hihi.

Aha - nie wiem czy to normalne, ale na bilecie nie ma jakichkolwiek danych właściciela biletu.
22 sierpnia 2011, 00:33 / poniedziałek
MarekM - Na moim bilecie również nie ma żadnych danych właściciela. Kontaktowałem się w tej sprawie z infolinią biletową, ci odesłali mnie do działu reklamacji, a tamci mi nie odpisują...
22 sierpnia 2011, 00:36 / poniedziałek
Nosi mnie,normalnie mnie kur.. nosi!
To problem z logowaniem,to znów ładuje stronę 5 minut,to znów drukarka nie chce poprawnie drukować, pierdo...,kur mać
22 sierpnia 2011, 00:40 / poniedziałek
Teoretycznie bilet powinien być załadowany na KK, ale kto wie jak jest w rzeczywistości. Przy sypiącym się systemie wszystkiego należy się spodziewać.

W odróżnieni do biletu z neta, na potwierdzeniu zakupu biletu na wysepce widnieje pesel (jego część) oraz nr ACN.
22 sierpnia 2011, 05:27 / poniedziałek
Jeśli nie daje się zalogować na kupbilet.pl czasami wystarczy udać się na wyspę i dziewczyny w systemie ustalą login i hasło - wtedy na miejscu można sprawdzić czy działa ;)
22 sierpnia 2011, 10:47 / poniedziałek
Na jaki nr trzeba zrobić przelew bo przypadkowo zamknąłem stronę i już nie mogę się zalogować na kupbilet.lechia.pl ? ...
22 sierpnia 2011, 10:50 / poniedziałek
Albo lepiej nie bo znajdą się tacy którzy wykorzystają moją niewiedzę.. trzeba pod stadion iść i kupić, ehh..
22 sierpnia 2011, 10:51 / poniedziałek
zadzwon na 58 345 21 87 i wewnetrzny wystukaj 107, i tam sie wypytaj, zeby nie bylo lipy ze kasa stracona
22 sierpnia 2011, 10:55 / poniedziałek
Właśnie nie mam danych potrzebnych do przelewu i nie mam jak wysłać kasy.. zadzwonię i spytam, a jak nie to pod stadion.
22 sierpnia 2011, 11:16 / poniedziałek
Czy pięniądze wysyła się pod nr konta podany na tej stronie odnośnik ? A jeśli tak to co trzeba podać w tytule przelewu. Do siedziby się chyba nie dodzwonię.
22 sierpnia 2011, 11:20 / poniedziałek
Idz na wyspe lub do kas.
22 sierpnia 2011, 11:22 / poniedziałek
Chyba tak zrobię bo już mnie to dobija.. tylko czy teraz na wyspie będę mógł kupić bilet skoro jest już jeden na mnie zarezerwowany tylko nieopłacony ?
22 sierpnia 2011, 11:23 / poniedziałek
Nie pytaj się nikogo tutaj oni maja obowiązek to zrobic.
22 sierpnia 2011, 11:25 / poniedziałek
Chore jest to, że po zakupie biletu nie można się zalogować na kupbilet.lechia.pl ..
22 sierpnia 2011, 11:28 / poniedziałek
Jezeli w login wpisujesz PESEL to sprobuj maila, jak nie to IDZ DO KAS.
22 sierpnia 2011, 11:37 / poniedziałek
Dzięki HjeneKKK, udało mi się wejść, bilet jest anulowany, teraz pójdę i kupię na wyspie.
22 sierpnia 2011, 22:02 / poniedziałek
LGPG zadziałał tobie pay-pass, cashless czy jak tam to zwał? Bo u mnie znowu nie
22 sierpnia 2011, 22:58 / poniedziałek
Terrence
22 sierpnia 2011, 11:25 / poniedziałek
Chore jest to, że po zakupie biletu nie można się zalogować na kupbilet.lechia.pl ..

Po zakupie pierwszego biletu, longinem przestaje być PESEL, a staje się adres mail.
Bilet nie ładuje się na KK, lecz trzeba wydrukować z maila przysłanego przez system.
22 sierpnia 2011, 23:02 / poniedziałek
po zakupie biletu przez internet nic nie trzeba drukowac bilet jest zaladowany na kk wiem bo dzisiaj sprawdzilem
23 sierpnia 2011, 18:07 / wtorek
Odnośnie jeszcze tego portalu prepaid bzwbk i doładowania karty kwotą 10 zł, sprawdziłem dokładnie historię od początku roku i musze odszczekać to co wcześniej napisałem. Karta została jednak doładowana na starcie w styczniu, tylko na stronie WBK w historii transakcji operacje (przynajmniej u mnie) wyszczególnione są od maja, ale saldo na 30 kwietnia się zgadza, tzn. wszystko co wpłaciem wcześniej + 10 zł jest na koncie. Mój błąd.
24 sierpnia 2011, 10:26 / środa
Legialive, warto poczytać, "Rozmowa z GIODO: Kluby wykorzystują niską świadomość prawną kibiców":

odnośnik

na ten sam temat stadiony.net:

odnośnik
24 sierpnia 2011, 11:05 / środa
Pytanie:
Jest nas trzech z Kartami Kibica bez karnetów. Chcemy przez internet kupić bilety obok siebie. Jak to zrobić?

Odpowiedź: Całą trójka siedzi na telefonach i w tym samym czasie kupuje bilety na swoich loginach, ustalając miejsca, bo inaczej się nie da.

Czy to tak trudno zrobić coś dobrze do końca?
24 sierpnia 2011, 11:06 / środa
BastionPrawicy - a wiesz że nawet nie próbowałem :) gorąco nie było pić się nie chciało, no może browarka ale nie sprzedają. Głodny też na stadion nigdy nie idę więc olałem to :) Kasa na koncie karty się zgadza więc ona jeść nie woła też ;)
A mówiłeś obsłudze że masz tą inna kartę i w prawym czytniku powinna być przyjmowana bo specjalnie zerknąłem tylko czy są dwa ?
24 sierpnia 2011, 13:07 / środa
Próbowałem skorzystać i z prawego i z lewego terminala, niestety ani jeden ani drugi nie wykrył środków :) Mam kartę z funkcją płatniczą, kasjerka musiała użyć terminala do obsługi kart, po podaniu PINu nie było problemu - środki oczywiście były, płaciłem również poza stadionem, także na ta chwile przynajmniej moja funkcjonuje jako zwykła karta płatnicza bez "by-passów".
24 sierpnia 2011, 13:09 / środa
Kartę miałem zasilaną wyłącznie przelewami bankowymi, a obsługa to chyba jeszcze mniej rozumie z tego wszystkiego niż my :)
24 sierpnia 2011, 13:15 / środa
A bo porobili jakieś cashe i inne farenhaity ;) A gdzie nasza poczciwa złotówka ? Jakoś na ległej nie ma problemu z płaceniem a i kolejek wielkich nie ma, a firma ta sama. Po prostu wymyślają durne systemy które sie będą pierdolić bo to tylko system. A tak już poza tym to na tym meczu już nie było takich kolejek do gastronomii :) czyżby drogo było :D
A jeszcze ciekawy jestem jak zadziała system na parkingach, tam to mogą cyrki się dziać :D
24 sierpnia 2011, 20:42 / środa
Wyrobiłem dziś karte kibica tą za 10 zł
Nie podałem im E-mail
Wiec wpisuje
Login - swoj pesel
haslo numer karty
i wyskakuje mi blad logowania :/

Wie ktos moze jak to zalatwic ?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025