Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Sektory ultras, wolność słowo, powrót normalności...

strona 1/1

1

10 czerwca 2011, 11:50 / piątek
odnośnik

Nie wiem, sam mam mieszane uczucia bo to jednak poiltyka, ale na plus, że wszystkie te kwestie mają trafić pod obrady jeszcze przed wyborami, a po wyborach po raz kolejny
10 czerwca 2011, 12:02 / piątek
Troszkę się z Twojego tekstu uśmiałem. A konkretnie ze zdania:
"Każdy, kto mnie zna, wie, że politykę skrzętnie omijam, a mieszania jej ze sportem wręcz nie toleruję."

Numer polega na tym, ze Ty wcale się nie musisz interesować polityką. Nawet lepiej, gdy się nią nie interesujesz (lepiej dla samych polityków).
Bo taki facet jak ty uważa, ze ma na wszystko wywalone, ale to on (Ty, ja, my wszyscy) płacimy na te ich zabawy. To oni dzielą nasz hajs, który zabierają w formie podatków. I właśnie dlatego najlepiej byłoby, gdybyś Ty (najlepiej, by takich ja Ty było jak najwięcej) się tym ich dzieleniem hajsu nie interesował.

A po drugie: sport to sama polityka. Przejrzyj na oczy, zorientuj się jak są finansowane kluby. Jakiekolwiek. Piłkarskie pierwszoligowe lub w klasach B. Koszykarskie. Lekkoatletyczne. Nawet te szachowe. Zewsząd leci strumień społecznej kasy. A to samorządowej, a to ministerialnej. Czyli - naszej (a więc i Twojej).
A gdy ktoś już wywala swoją (najczęściej - firmową), to liczy na ułatwienia (podatkowe, na znajomości), lub na innego rodzaju zyski.
10 czerwca 2011, 12:05 / piątek
Niestety masz 100% racji, wszystko się do tego g... w jakiś sposób sprowadza, stąd ta cała idea, może utopijna, czas zweryfikuje
10 czerwca 2011, 12:18 / piątek
Dobrze, że dostrzegasz.
Pozdrawiam.

Na marginesie:
odnośnik
10 czerwca 2011, 16:30 / piątek
Ja z innej mańki Edwin. Przede wszystkim szacunek dla Ciebie, że przestałeś pisać dla tej kurweskiej GW. Widzisz , jednak są też inne portale , godne portale gdzie można wyrazić swe zdanie. Naprawdę szacunek. Tekst dobry, od serca. Odezwij się do mnie na maila.

P.S. Jak się córeczka chowa? >) Mam nadzieje , że wsio oki . Pozdrawiam.
10 czerwca 2011, 16:36 / piątek
podaj maila na amyswoje2011@wp.pl, napisze wieczorem, bo do roboty wychodze
10 czerwca 2011, 16:47 / piątek
Edwin Edwin. Do jakiej roboty. Dziewczyny same sobie poradzą hehe. Ok, odezwe się>)
15 czerwca 2011, 03:39 / środa
@1947

Reklamujesz, swój portal jako niezależny. Dlaczego nie wrzucisz postulatów UPR?
Mam nadzieję, że nie jest on tubą propagandową Pisu, tylko też zależy Ci na walce o prawa kibiców? Czy może wrzucisz, a będziesz mnie jebał za GW...?
Możesz jebać tylko przytocz dla rzetelności moje teksty...
Wierze, że to brak czasu...

pozdrawiam
15 czerwca 2011, 11:39 / środa
Może obiło ci się o uszy, że istnieje coś takiego jak OZSK gdzie skupiają się decyzyjni Kibole i to oni ogarniają ten temat, UPR niech zajmie się gospodarką a nie kibicami.

Twoje pomysły z sektorem ultras przypominaja mi pomysł z sektorami tęczowymi na EURO2012. OZSK postuluje nie wprowadzanie alkoholu a Kufel, matoł, UPR i UEFA są za alkoholizacją na stadionach. Więc musisz zrozumieć, że z twoimi pomysłami nie utożsamia się większość kibiców. A niektórym wystarcza, że piszesz do wyborczej i przez to nie mają do Ciebie odrobiny szacunku.

Lechia Gdańsk
Szyk i Elegancja
15 czerwca 2011, 12:05 / środa
A twój ostatni wpis to mistrzostwo manipulacji !!! W kolejnych zdaniach:

1. Insynuujesz, że portal 1947 jest zależny od kogoś bo nie zamieścił twoich głupot.
2. Jeśli ich nie zamieści to będzie ,,tubą propagandową Pisu,,
3. Powątpiewasz w to, że nie zależy mu na ,,walce o prawa kibiców,,
4. Zezwalasz na jebanie cię za wybiórczą pod warunkiem publikacji

Brakuje mi właściwego przymiotnika by określić twoje wypociny.
15 czerwca 2011, 12:36 / środa
Strasznie się wzburzyłeś, nie potrzebnie. Chodzi, tylko o poinformowanie ludzi o tej opcji,nie o popieranie jej bądz nie, a czy ktoś uważa podobnie czy nie to już jego sprawa. Trudno mi zaakceptować fakt blokady informacji.Czy jak mówisz to są głupoty...może dla Ciebie są, ośmielam się mieć inne zdanie...
Myślę, że Pan Roman nie potrzebuje rzecznika.
15 czerwca 2011, 12:42 / środa
Co do piwa na stadionach, osobiście tego nie popieram,tyle że on po prostu i tak na nich będzie.
15 czerwca 2011, 14:43 / środa
Też Cię popunktuje trochę

1) "Więc musisz zrozumieć, że z twoimi pomysłami nie utożsamia się większość kibiców."

Miki Ty jesteś tą większoscią, masz jakąś tajemną wiedzę?, co popiera większosć ,a czego nie? Podziel się

2)Co do OZSK ,wiele razy pisałem ,że w pełni popieram ich postulaty, tyle że stowarzyszenia to organizacje statutowo apolityczne, dlatego ja staram się ukazać inną drogę walki o to samo. Jedno z drugim się absolutnie nie wyklucza i to nie jest żadna forma konkurencji dla stanowiska Ozsk, jak już to raczej forma wsparcia

3)portal 1947: absolutnie nie powątpiewam w intencje Pana Romana, zdanie było sformułowane jak było bo jestem ciekaw odpowiedzi, która i tak znam:): wątpie Miki czy faktycznie Ty jesteś tą większoscią. Media też wątpią stąd na razie cisza.Na razie...

pozdrawiam
15 czerwca 2011, 19:30 / środa
"Chodzi, tylko o poinformowanie ludzi o tej opcji,nie o popieranie jej bądz nie"

To fanslask jest od informowania o opcjach politycznych? Jak ktos kumaty to sam odnajdzie sobie droge, nie dostrzeglem, jako zagorzaly anty po-pisowiec, by fan byl tuba pisu.
15 czerwca 2011, 20:30 / środa
Niezły z Ciebie tupeciarz:)) Najpierw pojawiasz się w wybiórczej a kiedy romans z nią się kończy wskakujesz do UPR:)) Nieźle, nieźle......a żeby tego było mało przesłuchujesz 1947.

Nic tylko okrzyknąć Cię pierwszym z pierszych w walce z matołkami.

Wiesz, tak delikatnie (bo mam do Ciebie szacunek za postawę wobec szmatławca) trzeba znać swe miejsce w szeregu. Doceniam twe zaangażowanie w sprawy kibicowskie ale odbytka P. Romana, sugerowanie, że propisowski........gruuuuuuuube nieporozumienie. Trochę za bardzo przejąłeś się swą rolą.

p.s. na KNP i tak będę głosował niezależnie od w/w postulatów, które (zero zaskoczenia) są konsekwencją programu UPR
15 czerwca 2011, 22:13 / środa
Miałem bardziej na celu wywołanie dyskusji, bo akurat osoba 1947 to dla mnie cenny rozmówca i zależało mi na jego opinii. Absolutnie nie mam zamiaru nikogo "przesłuchiwać" Dla jasności co do Pana Romana mimo,że nie zawsze się zgadzam bardzo szanuje. Miejsce w szeregu znam i wiem ,że do 1947 i wielu ,wielu innych jest mi baaardzo daleko...
Robię to co uważam za słuszne i do czego mam przekonanie...
15 czerwca 2011, 22:17 / środa
I tak trzymaj.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.244