Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

A gdzie są rozliczenia zakończonego sezonu obiecywano 6 iCO

strona 1/1

17 czerwca 2011, 17:15 / piątek
W klubie nic nie słychać o podsumowaniu sezonu o analizach dlaczego nie zrealizowano obietnic . jest to bardzo lekceważąca postawa wobec tysięcy kibiców . Wracamy chyba do najgorszych lat ignorancji działaczy klubowych . A tak swoją drogą to moim zdaniem działacze czy może właściciele nie chcieli aby Lechia grała w pucharach europejskich i tak się stało !!! A z kibiców robi się ciągle głupów którzy nie potrafią myśleć i nie widzą co się dzieje albo nie wiedzą na czym polega piłka nożna ja jestem instruktorem piłki nożnej i muszę powiedzieć że wiele meczy było bardzo dziwnych .
17 czerwca 2011, 17:30 / piątek
w ostatnim wywiadzie z Turnowieckim w "db" dostałeś na tacy podsumowanie sezonu. chyba nie oczekujesz innych ruchów...rozliczyć znaczy pogonić albo nagrodzić, w Lechii nie ma ani jednego ani drugiego. zarząd i właściciel są obłudni i gołosłowni.
17 czerwca 2011, 17:34 / piątek
to jest kurwa zarzad? amatorka i tyle i ten marketing którego nie ma.
17 czerwca 2011, 17:40 / piątek
Słowika rozliczyli, nie wiem za co może za to że zastraszył sądem dziennikarzynę z D. bandyckiego?
A za co został Żuk rozliczony?
Nie został trener rozliczony i zarząd a to oni powinni pierwsi spierdalać z Lechii.

Też mam wrażenie, że w klubie są ludzie niskich ambicji, dużo ładnie mówią mało robią.
17 czerwca 2011, 17:50 / piątek
Jak Wy nic nie rozumiecie - przecież to Kafar jest tą gwiazgą która zapełni nowy stadion - NASZ MURINHO. Więc kogo rozliczyć ? ;)
17 czerwca 2011, 17:51 / piątek
w przyszlym sezonie walka o 12 miejsce, procz Traore Surmy i Nowaka juz jakies Podbeskidzie ma ciekawszy sklad

wivat Pietrowski
17 czerwca 2011, 18:17 / piątek
MENDApospolita2 - Uprzejmie Cie prosze. Wypierdalaj z forum!
17 czerwca 2011, 19:12 / piątek
MENDApospolita, wypierdalaj.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.507