Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Damian Szuprytowski

strona 1/1

1

26 czerwca 2011, 21:13 / niedziela
Według mnie ten chłopak już pokazał że ma spory potencjał np.mecz z Jagą może warto byłoby dać mu w końcu szanse. Wydaje mi się że ma szanse stać się dobrym graczem nawet większe niż w mojej ocenie Popielarz czy Zejglic to dlaczego oni są w szerokiej kadrze a Damian nie. Lepiej dać mu pograć w Lechii niż ma tułać się po niższych ligach. Aktualnie powrócił on z wypożyczenia z I-ligowego Górnika Polkowice. Założyłem ten temat bo na transferowe bomby się raczej nie zanosi, lepiej dać szanse młodemu np.Szuprytowskiemu niż szrotowi z za granicy. Chciałbym poznać wsze opinie na ten temat.
26 czerwca 2011, 21:50 / niedziela
Ok. Mecz z Jagą mu wyszedł (tzn jedna połowa),a gdzie go jeszcze widziałes w akcji? chętnie posłucham.
26 czerwca 2011, 21:56 / niedziela
odnośnik ani Zejglica ani Szuprytowskiego nie ma na obozie we Wronkach, więc sprawa jest jasna - Kafarski ich nie widzi w składzie na nowy sezon. Zejglic jest na testach w Chojnicach, Szuprytowski też gdzies trafi, więc temat raczej bezprzedmiotowy, de facto to już byli piłkarze Lechii.
26 czerwca 2011, 22:07 / niedziela
Ale ja i tak chciałbym poznać zdanie kolegi,który założył temat. Gdzie i kiedy widział Szuprytowskiego jeszcze. Założe się, że cieżko mu teraz wymienić taki mecz, a swoje zdanie opiera własnie na 45 minutach meczu z Jaga. Ciekaw jestem, bo to własnie wysyp takich ludzi obniżył poziom tego forum tragicznie.
26 czerwca 2011, 22:10 / niedziela
Do Dręczyciela:

Widziałem go na kilku meczach rezerw lub ME i jak Lechia grała w Pucharze Ekstraklasy. Zawsze wypadał korzystnie, widziałem go w 6-7 meczach.

Do BastionPrawicy:

Jeśli jest tak jak piszesz to wielka szkoda bo to znaczy że Kafar woli Dawida i połamanego wiecznie Sazankova od młodych talentów. Niedługo doczekamy się tego że w szerokiej kadrze zabraknie choćby jednego wychowanka.
26 czerwca 2011, 22:54 / niedziela
Fizycznie slaby. Z dzieciakami sie wyroznia, ale z "konmi to juz sobie nie pogra" material na 2 lub 3 lige
26 czerwca 2011, 23:22 / niedziela
Nie grał przypadkiem w Poznaniu (0:1) i to całkiem dobrą końcówkę??? nie zmienia to faktu, że się nie nadaje.
26 czerwca 2011, 23:31 / niedziela
Damian pokazał sie z dobrej strony tez w meczu amica-Lechia 1-2 w zeszłym roku.Wszedł chyba 3 minuty przed końcem meczu i zdążył jeszcze zagrac super piłke do napastnika.Sytuacja była co prawda niewykorzystana ale młody chłopak zaistniał i sporo było wtedy takich którzy wróżyli mu niezłą kariere.Szkoda dla Lechii i szkoda dla tego chłopaka że nie ułozyło sie tak jak powinno
26 czerwca 2011, 23:37 / niedziela
LP piszemy o tym samym meczu chyba ale było wtedy 2:1 dla pyr

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2:1 (1:1)
Bramki: 27. Bartosz Bosacki (K), 79. Sławomir Peszko - 33. Siergiej Kożans
Żółte kartki: Stilić, Peszko, Bosacki, Kotorowski, Wojtkowiak - Kozans, Nowak, Wołąkiewicz
Sędziował: Marcin Borski (Warszawa).

Widzów: 12.500

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Grzegorz Wojtkowiak, Manuel Arboleda, Bartosz Bosacki, Luis Henriquez - Semir Stilić (84. Jakub Wilk), Dimitrije Injac, Siergiej Kriwiec - Sławomir Peszko (89. Mateusz Możdżeń), Robert Lewandowski, Tomasz Mikołajczak (46. Tomasz Bandrowski).

Lechia Gdańsk: Paweł Kapsa - Marcin Kaczmarek, Hubert Wołąkiewicz, Sergejs Kozans, Arkadiusz Mysona - Maciej Rogalski (78. Olegs Laizans), Łukasz Surma, Paweł Nowak, Marcin Pietrowski (88. Damian Szuprytowski), Ivans Lukjanovs - Paweł Buzała.

W 88 minucie, tuż po wejściu na boisko przed wyborną szansą stanął Damian Szuprytowski, ale z kilku metrów nie trafił w bramkę.
PS.Wydawało mi sie że wtedy zagrywał do kogoś ale jednak strzelał :)
26 czerwca 2011, 23:42 / niedziela
Cały bilans Szupryta w 1 drużynie Lechii:

sezon 2008/09: zagrał 2 mecze w Pucharze Ekstraklasy, 63 minuty z Amiką i 27 z Bełchatowem
sezon 2009/10: zagrał w 2 meczach ligowych, 3 minuty z Amiką na wyjeździe i 4 z białorusią w Gdańsku
sezon 2010/11: zagrał w 2 meczach ligowych, 34 minuty z Bytomiem na wyjeździe i 66 z białorusią w Gdańsku

Wiele się nie nagrał również w minionym sezonie w Polkowicach, gdzie był na wypożyczeniu.

Natomiast szkoda mi Zejglica, bo chłopak jednak coś do tej gry wnosił. M.in. to przecież po faulu na nim Poźniak wykonał rzut wolny, po którym Vućko ustrzelił nam remis w minionych derbach. Co do jego skuteczności to nie jest to napastnik na szpicy tylko lewy prawy, który akurat nadaje się do naszego systemu gry 3 napastnikami. Dlatego też mam nadzieję, że w przypadku Zejglica w grę wchodzi jedynie wypożyczenie.

Pozdrawiam
26 czerwca 2011, 23:54 / niedziela
Ehhh gdzie te czasy kiedy nasi wychowankowie i gracze z naszego regionu stanowili o sile naszego zespołu jak na poczatku 90 lat kiedy starszy brat zabierał mnie na pierwsze mecze.Bilismy sie wtedy o 1 lige(dzis ekstraklasa) Jestem pewny ze gdyby nie panowała wtedy wszechobecna korupcja to by sie nam udało bo mielismy pake nie do wyjebania .To była prawdziwa Lechia i ten klimat na trybunach który juz nigdy nie wróci :(

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.248