Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

ZAPISY NA WYJAZD DO RYGI

strona 1/2

29 czerwca 2011, 20:34 / środa
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Skonto Ryga – Wisła Kraków

Cena przejazdu na mecz wynosi 150 zł w obie strony .Cena biletu na mecz wynosi 10 euro. Za bilet koniecznie płacimy walutą.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od czwartku 30.06 codziennie w godzinach 12-18, natomiast w sobotę w godzinach 12-15. Ostatnim dniem zapisów będzie czwartek 7 lipca. Ze względu na mocno ograniczoną ilość miejsc zapisy mogą zakończyć się szybciej.

Zamówienia od fanklubów należy kierować do koordynatora ds. kibiców do dnia 4 lipca włącznie.
Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach. Nie udzielamy żadnych informacji telefonicznie oraz nie odpisujemy na smsy. Pytania można kierować na nasz numer gadu gadu 33233962. Odpowiedzi będziemy udzielać tylko i wyłącznie kibicom, którzy są w bazie wyjazdowej.

PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. MAMY PRZYGOTOWANE DWIE OFERTY SPECJALNE. ZESTAW KOSZULKA LECHII + SZALIK ZA JEDYNE 50 ZŁ ORAZ ZESTAW SZALIK T29 + KOSZULKA T29 + KUBEK T29 ZA 70 ZŁ. DODATKOWO DLA KAŻDEGO POSIADACZA KARTY KIBICA PRZYGOTOWALIŚMY RABAT W WYSOKOŚCI 10%.
29 czerwca 2011, 20:44 / środa
29 czerwca 2011, 22:19 / środa
Walutą obowiązującą w Łotwie jest łat (lats, lm. lati), który dzieli się na 100 santimów i zastępuję łotewskie ruble. Znajdziemy monety o nominale 1, 2, 5, 10, 20, 50 santimów (santims, lm. santimi) oraz 1 i 2 łatów. Jeśli chodzi o banknoty to funkcjonują te o nominałach 5, 10, 20, 50, 100, 500 łatów. 1 łat łotewski = 5,968 PLN

Przykładowe ceny na Łotwie:

kwas chlebowy (1,5 l) - 0,4 - 1 LVL
piwo w sklepie - około 0,5 LVL
piwo w knajpie - od 1 LVL
obiad na halach targowych w Rydze - od 1,5 LVL

:)
29 czerwca 2011, 22:50 / środa
Ceny w Rydze:
Piwo - 0,4 - 0,7 LVL
Faje - jakies 10% tansze niz w Polsce
Kebab - 2 LVL
Chleb - 0,5 LVL

A jak komus zostaną łaty, to do domu polecam Balsam Ryski (tylko z hologramem), dostepny praktycznie wszedzie,

TYLKO LECHIA!
29 czerwca 2011, 23:37 / środa
Panie i Panowie, biorąc pod uwagę, że chcą dowalić zakaz wyjazdowy na całą rundę, wyjazd do Rygi może być dla niektórych ostatnim w 2011 roku!

Jedziemy wszyscy wspierać Wisełkę. Wyjazd, jak na europejskie puchary, stosunkowo bliski, więc nie może zabraknąć wsparcia Lechistów!
29 czerwca 2011, 23:40 / środa
Tylko jak ten ich zakaz ma się do naszych wyjazdów? Ja jeździć będę choćby sam Tusk z Nowakiem stanęli mi przed maską samochodu, a skoro będę ja to będzie 2-3 kolejne osoby. Sądzę z resztą że będzie nas więcej. Najwyższa pora na obywatelskie nieposłuszeństwo w obliczu łamania naszych praw
30 czerwca 2011, 05:27 / czwartek
gdybym tylko byl w Polsce z checia wybralbym sie na wyjazd
mam mile wspomnienia z meczu Lotwa-Polska w Rydze
generalnie ceny podobne jak w Polsce, miasto bardzo ladne, stadion maly kameralny i mega zajebiste lotewskie dupy :)
30 czerwca 2011, 07:45 / czwartek
trzeba paszpoort bo przez kalingrad jest 550km blisko
30 czerwca 2011, 10:42 / czwartek
A jak z wyjazdem na mecz Sląska ?
30 czerwca 2011, 10:50 / czwartek
Będą dostępne bilety w Gdańsku, jednak nie będzie organizowany żaden transport.
30 czerwca 2011, 17:31 / czwartek
Poważne pytanie, jak przebiega trasa ? Przez obwód Kaliningradzki czy nie ? Pytanie ważne bo jak przez obwód to paszport potrzebny, a niektórzy mogą nie posiadac paszportu .
30 czerwca 2011, 17:40 / czwartek
No chyba raczej nie.
Dziś się zapisałem na ten wyjazd i się pytałem czy będzie potrzebny paszport(nie posiadam) powiedziano mi że nie ale jak ktoś ma to można zabrać ze sobą.
30 czerwca 2011, 17:52 / czwartek
kiedy jest planowy powrót odrazu po meczu ?
30 czerwca 2011, 18:16 / czwartek
Przez obwód jak ma biegnąc to trzeba by mieć wize. (taki pojeba ny kraj).

Kto ma niech lepiej weźmie( nie daj boże jakiś szpital itp, łatwiej ogarnąć).

WSZYSCY DO RYGI !
3 lipca 2011, 12:12 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 lipca 2011, 12:25 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 lipca 2011, 12:29 / niedziela
Nie piszemy szczegółów na temat wyjazdu na forum
3 lipca 2011, 12:33 / niedziela
Czy wiadomo ile czasu będziemy mieli dla siebie w Rydze? Przed meczem, lub po meczu?
3 lipca 2011, 13:13 / niedziela
Wiadomo. Nie dowiesz się nic na forum.
4 lipca 2011, 21:38 / poniedziałek
Nie zwlekac z zapisaniem się, potem będzie znów jęczenie, że biletów nie ma.
6 lipca 2011, 10:48 / środa
Są jeszcze miejsca?
6 lipca 2011, 11:37 / środa
Zapisywać się!
6 lipca 2011, 12:12 / środa
WAŻNA INFORMACJA!
Wszystkie osoby, które jadą na wyjazdowe spotkanie Skonto Ryga - Wisła Kraków MUSZĄ zapoznać się z informacjami zawartymi poniżej. Bez spełnienia wymagań tam zawartych, kibic nie będzie mógł dotrzeć na to spotkanie.

Każda z zapisanych osób musi, w trybie PILNYM, wysłać na numer Stowarzyszenia 507-806-058, swoje Imię, Nazwisko oraz numer Paszportu, bądź dowodu osobistego.

Jest to wymóg władz łotewskich, bez spełnienia którego kibic zostanie wykreślony z listy wyjazdowej przez klub gospodarza.
Prosimy o jak najszybsze wysyłanie danych!

Jednocześnie informujemy, iż w zorganizowanym transporcie zostało jeszcze kilkanaście miejsc. Zapisy odbywają się w sklepie Lwów Północy, który mieści się w CH Wielki Młyn.
6 lipca 2011, 20:12 / środa
Wszystkie osoby, które były na tzw. liście rezerwowej informuję, że jest dla was transport i jedziemy wszyscy razem. W związku z tym, że możemy listę wyjazdową wysłać w piątek można jeszcze zapisywać się na wyjazd.
Osoby jadące na własną rękę mogą od jutra zapisywać się na bilety. Biletów jeszcze w Gdańsku nie ma i każda osoba będzie musiała odebrać je do czasu wyjazdu w Młynie. Nie będzie możliwości odebrać biletu na Łotwie.
Bilet kosztuje 41 zł i prosimy przynosić odliczone kwoty.
6 lipca 2011, 20:32 / środa
Są jeszcze bilety na transport autokarowy ?
6 lipca 2011, 20:35 / środa
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem...
"W związku z tym, że możemy listę wyjazdową wysłać w piątek można jeszcze zapisywać się na wyjazd. "
7 lipca 2011, 09:33 / czwartek
Informujemy, iż dotarły do nas bilety na wyjazdowy mecz w Rydze, gdzie Wisła Kraków zmierzy się z miejscowym Skonto.
Bilety można odbierać w dniu dzisiejszym od godziny 11:00. Prosimy o jak najszybsze odbieranie.

Jednocześnie informujemy, iż osoby pragnące udać się na spotkanie własnym transportem mogą się zapisywać jedynie dzisiaj i jutro w godzinach 11:00-18:00.
Prosimy, by za bilet przynosić odliczoną kwotę 41 zł.

Przypominamy również o wysyłaniu na numer Stowarzyszenia swoich danych z numerem paszportu, bądź dowodu osobistego.

W transporcie organizowanym przez "Lwy Północy" zostały ostatnie wolne miejsca. Koszt wyjazdu to 150 zł + 41 zł bilet na mecz. Fani mogą się zapisać w sklepie Stowarzyszenia w CH Wielki Młyn.
7 lipca 2011, 11:21 / czwartek
Pytanko małe . Czy muszę specjalnie doginac po opłacony bilet 70 km do Gdańska , czy mogę go odebrac ,np. w dniu wyjazdu , przed wejściem do środka lokomocji ? Bez napinki . Ave Lechia
7 lipca 2011, 14:32 / czwartek
Bombers, napisz maila z tym pytaniem na info@lwypolnocy.pl
7 lipca 2011, 15:41 / czwartek
Ok , spoko , dzięki !
7 lipca 2011, 20:05 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 lipca 2011, 20:13 / czwartek
może jeszcze godzinę i ile nas jedzie podaj ,tępaku
7 lipca 2011, 22:10 / czwartek
Te, ostry. Ostrożnie, bo się zatniesz.
7 lipca 2011, 22:30 / czwartek
mam nadzieje,że Wisła sie tak nei skompromituje jak białoruś..
Chociaż ja i tak najbardziej licze w tym roku na Ślask.
ps. w komentarzach na weszło,przeczytałem tekst który mnie rozjebał:
Od jutra dzieci w gimnazjach: Twój stary gra w Jagielloni ! :D
pamietacie takiego frajerka z białego stoku który tu szalał na forum? żuberek coś tam,chciałbym żeby zawitał tu znowu.
7 lipca 2011, 23:22 / czwartek
spox cieszyć się tylko że nie byliśmy na miejsu Jagi, nie oszukujmy się nas też mogło to spotkać. A teraz pytanie co jest większą kompromitacją: Potyczki Jagieloni z Kazachami czy ewentalna porażka Wisły na starcie eliminacji ze Skonto R. ? Myślę że będzie podobnie. A co do Śląska to tak jak przedmówca najbardziej liczę na nich.
7 lipca 2011, 23:48 / czwartek
Cieszysz się że nie byliśmy na miejscu 4 ? Puknij się w głowę.
8 lipca 2011, 11:32 / piątek
Panowie wątki się wam pomyliły. Zostało jeszcze 20 biletów.
8 lipca 2011, 20:46 / piątek
Można się jeszcze zapisywać. Zostało jeszcze kilka biletów.
9 lipca 2011, 00:37 / sobota
W tym 2 w prezencie ode mnie :) Pozdro , udanej wycieczki na Łotwę . Jeśli ktoś chce kupic łotewskie łaty to wczoraj jeszcze mieli w kantorze w Złotej Bramie , Targ Węglowy 27 .
11 lipca 2011, 09:03 / poniedziałek
łaty także dostępne na rogu ulicy w małym kantorze idąc od młyna w kierunku u7 :) po 6zł
11 lipca 2011, 13:07 / poniedziałek
a gdzieś na Przymorzu, Zaspie lub Wrzeszczu ktoś widział kantor z łatami ?
11 lipca 2011, 13:15 / poniedziałek
Na przykładzie Litwy sądzę, iż lepiej wymienić walutę przy granicy...
11 lipca 2011, 15:07 / poniedziałek
z mojego doświadczenia przy granicy jest największa cena waluty
tu odnośnik jest kurs nbp ale czy w gdańsku można kupić to nie wiem
można zapłacić dwie marże kupując ojro i u nich wymienić na łaty;)
11 lipca 2011, 19:45 / poniedziałek
Na pewno wypłacając z tamtejszych bankomatów bedziecie 10 zł. w plecy za transakcję . Można jeszcze spróbowac w bankach wymienic złotówki na łaty , ale zgodnie z posowieckim obyczajem kursy bywają różne i trzeba sie rozejrzec za najbardziej korzystnym. Zamiast cudowac lepiej chyba u nas kupic łaty albo euro tam wymienic.
11 lipca 2011, 20:10 / poniedziałek
Panowie weźcie jakieś łaty na drobne wydatki kupcie u nas. Ile możesz zaoszczędzić na granicy??? Kilka złotych. Przecież nie jedziemy tam na tydzień. dodatkowo na wszelki wypadek do portfela jakieś euro i w drogę. Łaty kupicie 100 metrów od Wielkiego Młyna po 6 zł.
13 lipca 2011, 20:34 / środa
Dobra transmisja tzn puekne flagi widac:)
13 lipca 2011, 22:27 / środa
Ale te polskie zespoły są słabe.
13 lipca 2011, 22:34 / środa
Co ty sie dziwisz jak MAlecki caly mecz biega i kopie sie po czole . Pilke to ja lepiej przyjmowalem grajac na kartoflisku w A klasie w wieku 17 lat. Wstyd i kurwa kompromitacja. Wielkie gwiazdy. Malecki po takim meczu powinien byc wypierdolony do mlodej ekstraklasy , kazdy jego drybling konczyl sie strata i wyzywaniem pod nosem przeciwnika od kurew bo ten nie dal mu przejsc. Szkoda tylko tych kibicow , ze przejechali tyle kilometrow zeby ogladac taka padake.
13 lipca 2011, 22:38 / środa
Mecz przyznaję tragedia, ale wynik poszedł w świat i chyba trochę użytkowniku o nicku Lechia1982 za ostro pojechał z tekstami o ME...
Oby tylko kontuzja Meliksona nie była poważna...
13 lipca 2011, 22:45 / środa
Za ostro ? no tak bohaterowie. Z amatorami wygrali po bramce samobojczej. Polska pilka powraca w wielkiej chwale. Tylko czemu tam tylko Sobolowi i Meliksonowi sie chcialo ? a reszta stala 90 minut i patrzyla . Brak umiejetnosci ? moze pora nie ta ? murawa ? pogoda ?
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022