Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polska - Niemcy Bilety

strona 1/8

1 lipca 2011, 12:28 / piątek
Witam dzisiaj pzpn podał ceny biletów na to spotkanie moje pytanie jest następujące jak i od kiedy będzie można nabywać bilety na to spotkanie nie przebywam obecnie w Ojczyźnie ale na ten mecz si wybieram. Z pozdrowieniami Biało Zielonymi
1 lipca 2011, 12:38 / piątek
Polska - Niemcy 60, 120, 180, 240 PLN.
Moim zdaniem nadal bardzo drogo żeby zapełnić nowy stadion.
1 lipca 2011, 12:39 / piątek
na chwile obecną nie istnieje takie coś jak reprezentacja Polski . Istnieje reprezentacja Smudy i PZPN-u

nie polecam pójścia na ten mecz i ładowania kasy tym....
l
1 lipca 2011, 12:44 / piątek
bojkot! chuj im na grob z takimi cenami.
1 lipca 2011, 13:28 / piątek
a ja idę... i pierdolę bojkot, atrakcyjny przeciwnik, fajny meczyk się zapowiada więc cena o'k. Na reprę zawsze bilety były droższe!
pozdrawiam
1 lipca 2011, 14:01 / piątek
Szpila , idz ! tylko pozniej nie pierdol ,że reprezentacja gra słabo a mecze w Polskiej lidze znów sa kupowane
1 lipca 2011, 16:58 / piątek
Spox ja też się wybieram a raczej mam nadzieję się wybrać bo o bilety na ten mecz będzie ciężko. Po pierwsze to nie trzeci sort Francji przyjedzie tylko pierwszy skład naszego okupanta więc chętni zawsze się znajdą. Bojkotujcie będzie więcej biletów. Tylko czy do tego czasu stadion będzie otwarty hmmm.
1 lipca 2011, 17:43 / piątek
jest jakiś protes na kadrze czy go nie ma? OZSK cos wymysliło w tej sprawie? czy brak dopingu jak na meczu z Francja a przyszło + 15 koła.
1 lipca 2011, 18:23 / piątek
ja bym poszedl z jednego wzgledu zapisewac im kilka razy hymn tak zeby im gacie opadly..jeba..szwaby!
1 lipca 2011, 18:49 / piątek
ale mercedesem,audi czy bmw nowka to bys nie pogardzil,co?:)
1 lipca 2011, 18:52 / piątek
szpila, pierdol wszystko. wszyscy wszystko pierdolcie ale potem jak dostaniesz zakaz za wstanie z krzeselka i nie bedziesz mogl jezdzic za Lechia to nie placz, ze nikt nic nie zrobil
1 lipca 2011, 18:56 / piątek
"PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów dla kibiców gości"

odnośnik
1 lipca 2011, 20:22 / piątek
..Muszą powstać zapisy, kto rozprowadza bilety, kto dba o bezpieczeństwo podczas wyjazdu i kto odpowiada za straty np. w pociągach. To stowarzyszenia kibiców powinny brać odpowiedzialność za organizację meczów wyjazdowych...

Ja przed ostatnim wyjazdem, obrabowałe rodzinną lodówkę, żona po przeczytaniu tego artykułu, już nosi sie z zamiarem pozwania Lwów Północy, o zwrot zawartości. No to popadną w koszty.
2 lipca 2011, 13:07 / sobota
grucha604, pisałem te słowa bez żadnej napinki, poprostu obejrzeć taki mecz jest wielką gratką dla kibica reprezentacji, a takim jestem, a co do bojkotu to zobacz ilu "łamistrajków" było na ległej z Francją. A na Euro też nie pójdziesz....?

Pozdrowionka
2 lipca 2011, 15:00 / sobota
slowa "pierdole bojkot" nie jest zbyt beznapinkowe ;) meczyk spoko, chetnie bym poszedl ale sa wazniejsze sprawy. co mnie obchodza inni? ;] chca to niech ida, wolny kraj. na razie wolny... w miare ;)
2 lipca 2011, 15:03 / sobota
btw co do meczu z francja to doping byl taki jak u nas na protescie. konkretne bylo "wszyscy wstaja i spiewaja". wstali, postali, usiedli. najlepiej im wyszlo "wypierdalaj" w strone francuza. jedynie szpakowski poczul atmosfere ;] jak ktos ma ochote, droga wolna, ja nie mam zamiaru dokladac tym chujom siana.
11 sierpnia 2011, 20:39 / czwartek
no to pojechali z cenami, poniżej sektory i ceny:
U, V, W, X, I po 60 zł
K, L po 100 zł
21, 22, 23, 24, 8, 9 po 120 zł
5, 6, 11, 12, 19, 20, 25, 26, H, T, M , Y po 180 zł
13 do 18, N do S, Z, 27, 28, G, 1, 2, 3, 4 po 240 zł
A do F po 800 zł
większość jednak sektorów nie jest dostępna do sprzedaży, widać chcą sprzedawać w partiach, zapełniać poszczególne sektory albo nie wiem co.

będzie komplet na tym meczu, nie ma lipy. Ceny zbliżone do cen na euro2012. Pytanie też po której flaszce ustalali ceny na poszczególne sektory.
11 sierpnia 2011, 20:43 / czwartek
Bo bilety sa dla tych co opłacili skladkę i skandują "Lato Grzesiu Lato!"
11 sierpnia 2011, 23:01 / czwartek
Wszystkie miejsca w żółtych sektorach, z wyjątkiem łuków, są już zajęte. WTF?
11 sierpnia 2011, 23:03 / czwartek
Sponsorzy reprezentacji
11 sierpnia 2011, 23:48 / czwartek
Właśnie kupiłem 2 bilety na UWAGA kartę Lechii. Podać trzeba login i hasło (jeśli nie zmienialiście to 2x PESEL). Jak chcecie kupić więcej niż 1 bilet to trzeba kupić 1szt, zapłacić, po wylogowaniu z banku kliknąć na logo i w ten sposób wracamy do serwisu z możliwością kontynuowania zakupów.
12 sierpnia 2011, 08:08 / piątek
Potwierdzam ! Można logować się na kartę kibica Lechii ;) ! PRosta zajęta....?
12 sierpnia 2011, 08:13 / piątek
potwierdzam zakup biletu, ale sektor najlepszy z wyboru :) był tylko 'W' reszta zarezerwowane...hmm
12 sierpnia 2011, 08:22 / piątek
a wpisywaliście nr Karty Kibica?
12 sierpnia 2011, 08:41 / piątek
oiram a bilet wysyłają pocztą czy drukowałeś w domu? Bo niby mogę sie zalogować ale boje się, że zapłacę i oni zrobią mnie w konia, gdyż jest info, że tylko zamowienia osob nalezacych do klubu beda rozpatrywane..
12 sierpnia 2011, 08:54 / piątek
mając kartę kibica RP kupujesz bilet, przed płatnością zmieniasz sposób odbioru biletu na drukuj w domu- uwaga bo z automatu masz odbierz w kasie !!.

Kupiłem bilet również dla syna z 50% zniżka no i tutaj wtopa dzieci mają prawdopodobnie wydzielony sektor rodzinny, którego de facto nie znalazłem, wiec zakupiłem kolejny bez zniżki:(.
I jeszcze jedno, najlepiej bilet kupić w nocy :) ponieważ teraz serwer non stop wywala.
12 sierpnia 2011, 08:58 / piątek
ale kupowales na karte kibica Lechii czy Repry?
12 sierpnia 2011, 09:37 / piątek
Gdzie wy kupujecie bilety na polska niemcy? bo ja sie loguje i nie idzie djacie cyne gdzie to robicie na lechiakup bilet? czy na klub kibica reprezentacji?
12 sierpnia 2011, 09:38 / piątek
jak chce sie zalogowac to mam taki komunikat:
Przepraszamy!

System zezwala na limitowana licze transakcji w celu umozliwienia swobodnego wybóru miejsc wczesniej zalogowanym uzytkownikom. Spróbuj ponownie.

Kliknij tutaj aby spróbowac ponownie...

jak sie tam logujecie?
12 sierpnia 2011, 09:45 / piątek
piterLg mialem ten sam problem :

odnośnik
12 sierpnia 2011, 09:49 / piątek
Mam pytanie jak bede mial karte reprezentacji polski to moge kupic 5 biletow i mam pytanie czy te osoby dla ktorych chce kupic bilety tez musza posiadac karte czy wystarczy moja?
12 sierpnia 2011, 09:53 / piątek
Mam pytanie którym Polakom należy kibicować Polanskiemu i Boenischowi czy Podolskiemu, Klose i Trochowskiemu?
12 sierpnia 2011, 09:54 / piątek
piter to znaczy że serwer jest przeciążony i musisz dalej próbować, najlepiej w nocy, greg niestety muszą mieć wszyscy ta pieprzona kartę, cała piątka, nie tylko Ty.
12 sierpnia 2011, 09:57 / piątek
A Betonek mam 2 pytanie czy skoro mam akrte kibica lechi i oni tez ja maja to uda sie kupic bilet za pomoca portalu biletowego lechi?
12 sierpnia 2011, 10:09 / piątek
Karta Kibica Lechii nie jest Kartą Kibica Reprezentqacji! Biletów zostało na Niemcy jeszcze baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dużo więc spokojnie.
A co do połączenia systemow ktoś wyżej pisał, że udało mu się kupić przez Nasz kup bilet, ale dziś już tej możliwości chyba nie ma?!?! Ale za to bilety wyświetlają się w historii konta na lechia. kupbilet. pl
12 sierpnia 2011, 10:21 / piątek
siffredi skad wiesz ze jest baaaardzo duzo biletow? ja widze ze zostaly tylko na sektory zielone i jakos nie moge ich kupic na KK Lechii
12 sierpnia 2011, 10:25 / piątek
Gdzie wy to przegladacie ? u mnie w meczach jest tylko Lechia - Cracovia.
12 sierpnia 2011, 10:27 / piątek
na stronce g. lato www.klubkibicarp.pl
12 sierpnia 2011, 10:31 / piątek
można kupić na naszą kartę kibica, swoją drogą ciekawe czemu o tym nie informują.

Bilety można kupić na sektory za bramkami, reszta pewnie zarezerwowana do końca miesiąca dla fanów grzegorza...
12 sierpnia 2011, 10:33 / piątek
ale na jakim portalu lechi czy reprezentacji? bo jak sie loguje na reprezentacji to zle dane wyskakuja
12 sierpnia 2011, 10:34 / piątek
A jak sie logujecie na tej stronce odnośnik

Jak wpisuje swoje dane do logowania na lechia kup bilety czyli login jako moj mail i haslo ktore dostalem mailem to nie moge sie zalogowac.
12 sierpnia 2011, 10:39 / piątek
tzn inaczej - tak jak sie loguje na lechia kup bilety nie moge sie zalogowac na klub kibica. Wpisuje w loginie mail a w haslo , haslo ktore dostalem od lechia kup bilety. Chyba ze mam wpisywac cos innego ?
12 sierpnia 2011, 10:41 / piątek
smb7272 wytlumacz mi jak kupiles bilet, bo jak zatwierdzam kupno to mam komunikat ze jest jakis blad
12 sierpnia 2011, 10:51 / piątek
@M.M
Pytanie na jakie dane kupiłeś drugi bilet? Kupując 3 bilety trzeba podobno podać nr karty każdego, kto chce korzystać, a te pały z PZPN chcą 35zł za kartę!!! Matoły.
Masz dwa bilety na siebie?
12 sierpnia 2011, 11:09 / piątek
Ja wszedłem przez klub kibica - po prawej kliknąłem na bilety Polska-Niemcy, potem znowu Polska-Niemcy, KUP BILET, potem zalogowałem się za pomocą PESELA jako login i hasło. Teraz już to chyba nie działa. Mam nadzieję, że nie anulują mi teraz biletów. Niby wszędzie napisane, że tylko dla członków Klubu Kibica RP. Ale dziwne, dostałem maile z potwierdzeniami, nawet bilety pojawiły się w liście zakupów na moim koncie Lechii.
12 sierpnia 2011, 11:16 / piątek
Co do biletu dla 2 osoby to kupiłem na swoje dane, bo nie było możliwości zmiany tych danych.

Wczoraj wieczorem i dziś rano bez problemu wchodziłem na stronę z biletami klikając non stop F5 (odświeżanie przeglądarki). Teraz już nie mogę. Strasznie serwer zamula.
12 sierpnia 2011, 11:36 / piątek
Tutaj się logowałem odnośnik
12 sierpnia 2011, 12:04 / piątek
Ja mam kartę klubu kibica RP. I tak się nie moge zalogować na nr i hasło, wyskakuje błąd. Cały ten system to jakaś ściema. Za parę dni powinno sie unormować i da się wejść na stronę do kupowania biletów, oczywiscie jak będą jeszcze jakies wolne bilety. Na bilety na mecz Polska-Meksyk moża sie spokojnie logować.
12 sierpnia 2011, 12:10 / piątek
zrobiłem identycznie jak M.M.
12 sierpnia 2011, 12:16 / piątek
Teraz się wycfanili - przy zakupie trzeba podać nr karty kibica i jak podaję nr karty Lechii to wyskakuje błąd: "System wykrył błąd walidacji koszyka".
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022