Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polska - Niemcy Bilety

strona 4/8

5 września 2011, 00:33 / poniedziałek
@dreczyciel
nie musisz
wazne ze to mi z konta zdjelo 122,16 i bilety potwierdzone i wydrukowane leza na stole
5 września 2011, 09:37 / poniedziałek
Panowie, nie idziemy na ten mecz, nie dajmy sobą pomiatać. Przecież widać jak nas olewają. Tylko idiota wejdzie na stadion! Protest organizuje Polska Prawica - dotyczy dziwnego tworu PZPN jakim jest ich Stowarzyszenie reprezentacji. Sprzedaż biletów na mecz Polska - Niemcy, tylko po przez układziki żeby zarobić szmal. Olewanie interesów kibiców. Dość oszołomów. Protest pod PGE Arena 6 września o godz. 18.30.!!!
5 września 2011, 10:45 / poniedziałek
PIOTR95
ja się podpiszę pod każdym protestem wobec PZPN i nie zakupiłem karty kibica reprezentacji, ale uwierz mi - nie będzie mi PZPN odbierał możliwości obejrzenia meczu kadry, mimo wszystko uczestnictwo w meczu kadry uważam za jakiś tam zaszczyt i Lato z Kręciną są dla mnie za mali, żeby się nimi przejmowac i z ich powodu rezygnować z uczestniczenia. Od strony emocjonalnej oddzielam więc stanowczo temat PZPN od temtu Reprezentacja, pomimo tego, że są ze sobą siłą rzeczy ściśle związane.

davidq75
wziąłem droższe, bo dla teściów, a osoby po 60-tce mają 50 proc zniżki.
wczoraj było też dostępnych sporo za 180 (narożniki),
widziałem, że były pojedyncze bilety za 60 zł, ale w najniższych rzędach, wolałem nie ryzykować oglądania meczu zza flagi:)
5 września 2011, 10:54 / poniedziałek
W związki z licznymi pytaniami, dotyczącymi protestu w dniu jutrzejszym informuję, że jest on zorganizowany przez Nową Prawicę RP która popiera kibiców i prosi ich o liczny udział w nim.

Przedstawiciele NP mają nadzieję, że nikogo z kibiców tym protestem nie zrazili, a wręcz zachęcili do czynnego uczestnictwa w nim.

Uważam, że my kibice wywodzący się z prawicy powinniśmy wspomóc organizatorów protestu.

Jutro powinno być nas jak najwięcej przy wejściu do PGE Arena.

W dniu 6 września protestujemy przed PGE ARENA w Gdańsku, o godz. 18.30 - Powód - sposób sprzedaży biletów , ich wysoka cena i dziwny twór czym jest Klub Kibica Reprezentacji, nie tolerowany przez prawdziwych kibiców. Brak poszanowania kibiców ze strony władz PZPN - to nie jest przypadek. Widać, że wojna z kibicami trwa i będzie się nami pomiatać w każdy możliwy sposób. Wspomóżmy tych co nami nie gardzą. Pozdrawiam, Zbyszek Wnuk.

Wtorek 6 września o godz. 18.30.
Protestujemy przed PGE Arena w Gdańsku !!!
5 września 2011, 11:16 / poniedziałek
Piotr95, ja nie mialem zamiaru kupic tej pedalskiej KK repry, i nie kupilem

wogóle sie nie wybieralem na ten mecz, plany sie zmienily doslownie w 5 minut i zawitam tam piknikowo
5 września 2011, 12:42 / poniedziałek
Hahaha, coś się zmieniło, nie mogę się już danymi do logowania na kupbilet.lechia.pl zalogować na bilety reprezentacji. Gorzej, że na kupbilet.lechia.pl też nie mogę, a mam kupiony karnet! Czy ktoś może sprawdzić, czy Wy też macie kłopoty z logowaniem? :)
5 września 2011, 14:26 / poniedziałek
Gdzie mozna wykupić przepustkę parkingową?
5 września 2011, 14:48 / poniedziałek
Teraz pytanie ode mnie.

Znajomy wybiera się na mecz Polska-Niemcy. Dwa tygodnie temu kupił bilet na sektor W, rząd 29, z powodów osobistych bardzo chciałby zamienić się miejscem. Jeżeli komuś to nie robi większej róźnicy to bardzo bym prosił o kontakt do niego na gadu: 2818457.
5 września 2011, 15:15 / poniedziałek
mam pytanie
kupiłem bilet wczoraj i mam go nabitego na KK Lechii, czy w takim razie wchodzę na KK czy muszę wydrukować bilet?
5 września 2011, 15:57 / poniedziałek
te bilety sa nabite na KK Lechii ? cos mi sie nie wydaje
5 września 2011, 16:03 / poniedziałek
W zakładce moje bilety jest ten bilet:)też mnie to zdziwiło
5 września 2011, 16:12 / poniedziałek
hm w sumie u mnie też jest on tam wpisany
5 września 2011, 16:21 / poniedziałek
No cóż, widac ze słabo wsród Lechistów z solidarnością, wielu, mimo apelu Lwów, dało zarobić Lacie i strasznie się podnieca tym wydarzeniem na forum Lechii.

Mam tylko nadzieje ze bedzie WAS mnie niż NAS na meczu otwarcia. ;-)
A w meczu niech wygra lepszy.

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 16:28 / poniedziałek
Ja idę na mecz Polski, że nie ma innej opcji trudno.
5 września 2011, 16:33 / poniedziałek
Jest inna opcja nie isc albo pod stadion.

Każdy kto pójdzie wspiera czynnie proceder Laty, a wymówki, że ktoś jest wielkim patriotą i dlatego idzie na mecz są śmieszne. Banda pikników.

Cała kasa idzie do PZPN-u z wyjątkiem 300 tys kafli dla operatora stadionu, czyli prawie nic.
5 września 2011, 16:51 / poniedziałek
Z biletów mogą wyciągnąć 3,5 MLN co po odliczeniu 300 tys dla nas i kosztów organizacji, to PZPR/N 3 MLN ma dla siebie.

Na meczu pewnie będzie tak jak w Wa-wie z Meksykiem, ludzie którzy na 3. pytanie Kto wygra mecz? Nie potrafią nawet poprawnie odpowiedzieć ...

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby stać pod stadionem i stamtąd dopingować naszych ... będzie ciekawy efekt, gdybyśmy zagłuszyli (i tak zresztą cichą i w większości siatkarską "<<kibolkę>>") WIDZÓW na stadionie.
5 września 2011, 17:01 / poniedziałek
Każdy kto idzie na ten mecz jest dla mniej frajerem. Tak to zgrywanie wielkiego kozaka który pieprzy Latę i cały PZPN a zaraz idzie do niego z kasą w zębach na kolanach. Myślicie że ja i wielu naszych kibiców by nie chciało iść na taki mecz na naszym nowym stadionie? Sorry ale honor i jakieś zasady trzeba mieć. Więc jak już daliście się kupić Lacie to chociaż się tym nie chwalcie po necie bo wychodzicie na frajerów.
5 września 2011, 17:17 / poniedziałek
dokładnie popieram kolege i jego wpis w 100 % Bojkotujemy ten mecz.Ida tylko parówy takie jak on
1945__
5 września 2011, 14:48 / poniedziałek
Teraz pytanie ode mnie.

Znajomy wybiera się na mecz Polska-Niemcy. Dwa tygodnie temu kupił bilet na sektor W, rząd 29, z powodów osobistych bardzo chciałby zamienić się miejscem. Jeżeli komuś to nie robi większej róźnicy to bardzo bym prosił o kontakt do niego na gadu: 2818457.

ZNAJOMY hahaha.Ludzie z pomorza pierdolą Late Grzegorza
5 września 2011, 17:31 / poniedziałek
a dla mnie frajerem jest ktoś, kto rezygnuje z takiego meczu, bo uważa że jak nie pójdzie to ktoś w pzpnie sie tym przejmie:) poza tym 300tys idzie dla LO, niby mało ale jednak ta kasa bedzie. A gdyby nie bylo, to Lechia Operator by tych 3 stów nie miała. Wiec co, szkodzimy Lechii ? gdyby ten caly bojkot cokolwiek wskurał, chociaz i tak jest(był) skazany na porażke- ale gdyby nie był, to złodziejski pzpn by wiecej w gdansku meczów nie zrobił, i LO straciła by mase kasy.

wiec kto jest frajerem? ktos kto obejrzy sobie taki mecz na żywo, czy ktoś kto pierdoli na forum o bojkocie, a mecz obejrzy w tv która tez daje zarobic pzpnowi?
5 września 2011, 17:32 / poniedziałek
Po meczu Grzesiu ze Zdzisiem ogłoszą swój sukces gdyż aż 30 tys ludzi zapisało sie do ich klubu kibica pzpn-u, mecz sie skonczył również sukcesem finansowym (3 lub 4-krotna przebitka cenowa w stosunku do Lechii, więc zyski bedą duże).
Bedzie mozna zwołać konferencje prasową na której ogłosi sie ten "sukces", pozbywając sie jednoczesnie niepożadanego elementu czyli kibiców/kiboli. Media bedą zachwycone, Same plusy!
I każdy kto pójdzie jutro na mecz bedzie mógł sobie powiedzieć przed lustrem : "Ja też przyczyniłem sie do tego sukcesu!"
Jedynie wynik sportowy może popsuć tą idyllę.

TYLKO LECHIA!
ps. Ciekawe czy bilety na Lechię już kupione...
5 września 2011, 17:37 / poniedziałek
dodam , że nie wyrabiałem sobie tej pedalskiej karty tylko z wolnej sprzedaży.
5 września 2011, 17:40 / poniedziałek
dręczyciel - mylisz sie Lechia Operator skasuje tyle samo bez wzgledu na to ilu kibiców Pzpn-u bedzie na trybunach.
Jak myslisz, jak często nalezy sie spodziewac nastepnego meczu Polski w Gdańsku???
W Poczekalni jest Wrocław, Kraków, obowiązkowo raz na pół roku Warszawa, Poznań, Lubin, Kielce itd. Naprawdę L-O straci straszne profity na przestrzeni lat. Na pewno obrażony Grzesiu pobiegnie z płaczem do innego miasta, którego przytuli a kibice zaspiewają mu "sto lat". BZDURA!

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 17:40 / poniedziałek
No i nastepna parówka dreczyciel nakręca se film że działa w imie Lechii jeszcze no co za zjebus.Bojkot mamy pikolu na ten mecz potrafisz to jakoś zrozumiec ? może nie potrafisz dlatego bo bojkot jest dla kibiców nie dla pikników takich jak ty.Wypierdalaj grzesiowi lacie buty pastować
5 września 2011, 17:44 / poniedziałek
Hahahaha dreczyciel Ty to dobry jesteś :D
Idziesz żeby Lechia zarobiła. Chłopie weź się juz nie kompromituj tylko biegnij szybko do biedronki po szalik Polski i jutro do Laty po autograf a mordy sobie Lechią nie wycieraj ok ? Nie zapomnij wuwuzeli jutro ze sobą zabrać :D:D
5 września 2011, 17:46 / poniedziałek
Cygnus całkowicie popieram!Tez była pokusa i to wielka,żeby obejrzeć ten mecz na żywo.Ale jakieś zasady trzeba mieć,szkoda że nie wszyscy to rozumieją i dorzuca swoja cegiełke do "sukcesu"pzpn.....
5 września 2011, 18:21 / poniedziałek
holy fan

Czy Ty jesteś pierdolnięty? Chcesz to mogę się z Tobą umówić jutro w trakcie meczu, żeby Ci udowodnić, że na niego nie pójdę. Co za naród.

Kolega nie ma konta na forum, a kupił bilety i stąd pytanie. Ale, kurwa internetowi hoolsi wiedzą lepiej.
5 września 2011, 18:26 / poniedziałek
Przestań pierdolic umów sie z Grzesiem po autograf
5 września 2011, 18:31 / poniedziałek
MAM PYTANIE !
ZAŁATWIŁEM SOBIE BILET INNYMI KANAŁAMI [NIE MAM I NIE BĘDĘ MIAŁ JEBANEJ KARTY KIBICA pzpn !!!]-CZY TEŻ W TYM UKŁADZIE JESTEM PIKOLEM ?
Z LECHIĄ OD 43 LAT - NA DOBRE I NA ZŁE.
JUTRO BĘDE NA MECZU BO CHCĘ I CHUJ!!!
JEBAĆ pzpn !!!
LECHIA FOREVER !!!
PZDR.DLA BIAŁO-ZIELONYCH I ICH WSZYSTKICH BRACI PO SZALU !!!
5 września 2011, 18:33 / poniedziałek
MAM PYTANIE !
ZAŁATWIŁEM SOBIE BILET INNYMI KANAŁAMI [NIE MAM I NIE BĘDĘ MIAŁ JEBANEJ KARTY KIBICA pzpn !!!]-CZY TEŻ W TYM UKŁADZIE JESTEM PIKOLEM ?
Z LECHIĄ OD 43 LAT - NA DOBRE I NA ZŁE.
JUTRO BĘDE NA MECZU BO CHCĘ I CHUJ!!!
JEBAĆ pzpn !!!
LECHIA FOREVER !!!
PZDR.DLA BIAŁO-ZIELONYCH I ICH WSZYSTKICH BRACI PO SZALU !!!
5 września 2011, 18:34 / poniedziałek
Ręce opadaja,ale ważne że jestesmy zgrani :(
5 września 2011, 18:36 / poniedziałek
Polskę to raczej reprezentujemy My,a nie piłkarzyki z dupy i świta z Miodowej.Idźcie i bawcie się dobrze.Tylko później jeden z drugim nie płacz,że na stadionie Wam ktoś kazał siedzieć na dupie, bo nie widzi,albo wuwuzelą brzęczał nad uchem.
Widać nie rozumiecie o co Nam w proteście chodzi...
5 września 2011, 18:52 / poniedziałek
yogi - odpowiadam: Jakbyś nie chciał isc na mecz to byś nie załatwiał sobie biletu innymi kanałami (cyt. Ciebie).
Nie wiem czy jesteś Pikolem!
Cieszę sie ze jesteś z LECHIA na dobre i na złe, ale uważam za naganne podniecanie sie meczem kadry Smudy na forum naszego klubu, podczas ogłoszonego przez Lwy Północy bojkotu meczu organizowanego przez Pzpn (w ten a nie inny sposób).

Podobają mi sie argumenty za pójście na mecz, najczestszy : Ide i chuj!
:)

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 18:56 / poniedziałek
dokładnie:
Ide i chuj!!!!
5 września 2011, 18:57 / poniedziałek
Na każdym meczu Lechijki "pozdrawiamy" PZPN za free, ale widać znaleźli się darczyńcy, którzy z własnej, nieprzymuszonej woli owe "uszczypliwości" chcą zrekompensować z własnej kieszeni. Chuj im w dupę za brak honoru.

Reprezentacja Polski zakończyła swój żywot wraz z pojawieniem się w niej pierwszego niePolaka.
5 września 2011, 19:07 / poniedziałek
DODAM JESZCZE JEDNO'
PRZED MECZEM WEZMĘ UDZIAŁ W PROTEŚCIE [JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA !]
A Z TRYBUN NIE OMIESZKAM POZDROWIĆ g.l.I jEGO BARANÓW.
PZDR.
5 września 2011, 19:07 / poniedziałek
holy fan

Ty już zamknij lepiej swój ryj. Ręce opadają jak się czyta takie rzeczy.
5 września 2011, 19:28 / poniedziałek
Mam nadzieje, ze Ci co juz wybiora sie na mecz odpowiednio przywitaja lesnych dziadkow oraz nie okaza za duzo szacunku podczas hymnu naszych sasiadow.
5 września 2011, 19:28 / poniedziałek
APEL DO YOGIEGO I INNYCH ŁAMISTRAJKÓW!

Biorąc pod uwage, że wbrew ustaleniom wybieracie się na mecz, pochamujcie się chociarz od ubierania biało-zielonych akcentów (szaliki, koszulki itp) .

A teraz odpowiedz dla Yogiego. Dałeś zarobić tym pijackim mordom? Dałeś kupując bilet! Jesteś z Lechią na dobre i złe? Nie jesteś - jesteś ŁAMISTRAJKIEM! Wyłamujesz się z poruzumienia wszystkich kibiców Lechii i naszego bojkotu!
5 września 2011, 19:31 / poniedziałek
Kolego trax999,

idąc Twoim tokiem rozumowania "frajerem" jest każdy z nas kto idzie zjeść do KFC, albo McDonaldsa, obejrzeć film do Multikina, albo do Krewetki, kto ma konto w Pekao SA, fundusz emerytalny w ING, w garażu auto Volkswagena, w domu telewizor Samsunga, w kieszeni iPhone'a 4 Apple itd (marki podaję przypadkowo, ale łączy je to, że nie są polskie)

Niby idziesz zjeść, albo obejrzeć film, albo gospodarujesz swoimi finanami, ale czy jednocześnie nie idziesz jak ten frajer "z kasą w zębach i na kolnach" do jakiegoś amerykańskiego Żyda z Florydy, który gdzies tam jest potężnym współwłaścicielem pakietów firm, których marki na codzień nas otaczają?

Ten krezus ma w dupie Ciebie, i Ty masz w dupie jego, ale czy aby na pewno czujesz się z tego powodu frajerem?

I dokładnie tak samo jest z osobnikami z PZPNu, który akurat organizuje ten nieszczęsny mecz. Honor nie ma więc nic do tego, ja idę na mecz kadry.
5 września 2011, 19:38 / poniedziałek
bareja z okazji, że nie idziesz na mecz weź słownik i popracuj nad ortografią
5 września 2011, 19:50 / poniedziałek
olo gda a moze Ty idziesz nie na kadrę(dobre określenie bo repra to juz nie jest)tylko Niemców zobaczyć?Lawirujesz,tlumaczysz a przeciez inteligentny gośc z Ciebie i wiesz o co kaman O jedność kibicowską.Ale cóż można sumienie i w ten sposób uspokoić....każdy ma wybór
5 września 2011, 20:02 / poniedziałek
olo.gda

Znasz takie powiedzenie WINNY SIĘ TŁUMACZY?? Więc nie porównuj meczu kadry który jest OFICJALNIE bojkotowany przez kibiców Lechii do pójscia do KFC czy Multikina. Tu nie chodzi o jakiegoś krezusa bo Lato jest frajerem a nie krezusem. Tu chodzi o pewne zasady wg których my jako kibice jesteśmy traktowani. Mądrze zazwyczaj piszesz na forum, dobrze się Ciebie czyta ale przestań pisać brednie. Idziesz na mecz to idz, nikt Ci nie zabroni. Ja jeszcze ani razu nie byłęm na naszym nowym stadionie. Na 2 pierwszych meczach nie było mnie w Gdańsku choć karnet mam już dawno kupiony. Bilety na Szwabów mogłem mieć bez problemów. Była by to dobra okazja żeby zobaczyć chociaż nasz stadion przy komplecie publiczności. Ale skoro Lwy wydały odpowiednie oświadczenie to jako szanujący się kibic Lechii nie poszedłbym na ten mecz nawet za darmo. I nie tłumaczcie się że idziecie na mecz kadry a nie dla Laty. Finansujecie jego ciągłe chlanie i astronomiczne pensje. Jeżeli Wam to odpowiada to gratuluję.
5 września 2011, 20:17 / poniedziałek
@verde - człowieku po co piszesz o czymś, o czym nie wiesz? Lepiej nie pisać nic, niż pisać bzdury.

"w 2003 roku Budyń podjął decyzję o zdjęciu z wieży miejskiego ratusza carillonu, czyli zespołu dzwonów, które mieszkańcom Gdańska wybijały co godzinę melodię „Roty”. Decyzją Adamowicza, „Rota” zastąpiona została przez Ode an die Freude zaniechany swego czasu hymn niemiecki"

Po pierwsze "Ode an die Freude" (czyli po polsku: "Oda do radości") nigdy nie była i nie jest niemieckim hymnem. Jest to natomiast "hymn" Unii Europejskiej.

Po drugie - Budyń nie "zdejmował" carillonu z wieży ratusza w 2003 r. W 2000 r. zainstalowano tam nowy carillon i do tej pory nikt go nie zdejmował. Wcześniej na ratuszowej wieży wisiał dość kiepski carillon z dawnego schroniska Hitlerjugend na Biskupiej Górce (teraz tam jest psiarnia, czy inna ABWehra).

Po trzecie - "Rotę" gra się z ratuszowej wieży nadal - w południe. W inne godziny grane są różne średniowieczne, czy renesansowe chorały, jakie ponoć były kiedyś w Gdańsku na dzwonach wygrywane. Ody do radości natomiast nie słyszałem (ale być może o którejś tam godzinie również jest grana).
5 września 2011, 20:25 / poniedziałek
@d.g., trax999

Nie, idę na kadrę Smudy, gdyby grali z Cyprem też bym poszedł.

Lawiruję, tłumaczę? Może i tak, ale jednocześnie bardzo wyraźnie artykułuję swoje stanowisko: idę na mecz Reprezentacji mając jednocześnie w dupie PZPN. i nie czuję się niczego winny. Nie płaciłem za kartę kibica. Rozumiem protest , chociaż mam nadzieję, że nie będzie jutro niesnasek między protestującymi a kibicami w biało-czerwonych barwach, bo nie o to chyba chodzi żeby ludzie się we własnym kraju ze sobą żarli.

Na jedność kibicowską nie mam argumentu, na pewno w tych demokratycznych czasach nie wszyscy się podporządkowują skoro stadion będzie pełny.
I niestety honorowa postawa niewiele tu da w obliczu faktu, że stadion będzie pełny ludzi którzy kupili te drogie bilety i Grzegorz L. będzie na pewno bardzo zadowolony, że jest znacznie mniej gardeł, które z całym impetem będą chciały krzyknąć "jeb*ć, jeb*ć PZPN". A to przecież na niejednym meczu bardzo go musiało kłuć.
5 września 2011, 20:29 / poniedziałek
olo - jak widzisz ciszysz sie szacunkiem na forum i nie psuj sobie opinii. Przykłady KFC, McDonalda itd są zupełnie nie trafione, gdyż kibice w Polsce nie sa z nimi w sporze, to nie oni żadają drakońskich cen za swoje produkty, nie utrudniają kibicom kibicowania reprezentacji. To nie oni robią wszystko aby atmosfera wokół reprezentacji była taka....jak jest aktualnie. Jesli nie zaprotestuje sie w odpowiednim momencie to wiem ze nie długo oglądanie meczów RP na stadionie nie bedzie sie różniło od oglądania tego meczu w Multikinie.

Zdaje sobie sprawe ze przy komplecie na jutrzejszym meczu, nasz skromny protest utonie w morzu zachwytów (jesli jeszcze sportowo bedzie sukces to tym bardziej) nad widowiskiem. Spodziewam sie na forum wysypu podnieconych wrażeniami fanów pzpn, którzy bedą kpić z tego ze wszyscy na stadionie mieli w d.... nasz skromny protest.
No ale każdy dokonał wyboru i mysle ze należy zakonczyc juz dyskusję gdyż nikt tu nikogo do niczego nie przekona.
Chociaż zawsze można ostentacyjnie spalić bilet pod stadionem. :)

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 20:45 / poniedziałek
olo.gda

A nie czujesz się jakby Ci ktoś pluł w twarz biorąc co chwila pseudo polaków do kadry? To jest kolejny powód dla którego nie idę na mecz reprezentacji bo coraz ciężej nazwać ją naszą reprezentacją jak grają w niej szwaby czy żabole. Ja nie chce się identyfikować z drużyną która w której grają ludzie którzy nie mają pojęcia choćby o Mazurku Dąbrowskiego.
5 września 2011, 20:46 / poniedziałek
Cygnus x-1: Otóż to, piekny był protest na meczu ze Słowacją na Śląskim, nieźle zapowiadał się protest na mecz z Francją. W gruncie rzeczy.... nie wiem co sprawiło, że na mecz z Francją naprawdę prawie nikt się nie wybierał, sam też się nie wybierałem, a dziś na Niemcy zostało tylko kilkaset najdroższych biletów (jeżeli zostało).

Ja naprawdę popieram każdą formę walki z nieudolnością PZPN. Ale akurat w tym przypadku nie tędy droga, byłoby właśnie znacznie lepiej, gdyby kibice Lechii w znaczącej ilości weszli na mecz i wyrazili na nim swoje zdanie. Ale tu się znów kłaniają ceny biletów karty kibica reprezentacji i koło się zamyka.
5 września 2011, 20:51 / poniedziałek
o wiele większy sukces odniosłoby jby na sektorze kibicowskim uzbierało sie jak najwiecej Lechistów i jebało Pzpn- nikt nie zauważy braku- obecnosć by zauwazyli. kurde idzcie jutro pod pomorski zpn- poinformujcie media- zrobcie protest krorym ktos sie przejmie- nie pójście na mecz spoko- ale kogo to kurwa obchodzi? kolejny bła taki sam jak brak dopingu podczas meczów po akcjach donia. niestety dużo osób mówi tu o dumie bluzga innych, a zwyczjnie nie ma na ten mecz bejcu bo bilety sa skandalicznie drogie- idz poprotestuj chłopie a nie obrażasz ludzi.
5 września 2011, 20:55 / poniedziałek
trax999, wolałbym samych Polaków, ale nie mam na to wpływu, nie czuję też jakby ktoś mi pluł w twarz, a interesuję się piłka, kibicuję kadrze narodowej i nie będę się od niej odwracał tylko dlatego że ktoś ma dziwne pomysły albo jakaś banda tym zarządza i bierze kasę. To też jakaś nasza narodowa przypadłość, że tacy a nie inni ludzie sa na tych stołkach i nie dajemy rady inaczej tego zorganiozowac. Na końcu możesz się tak na wszystki wkurzac, że wyjedziesz z Polski, bo nic nie będziesz w stanie z czystym sumieniem zaakceptowąc.

no każdy postrzega to jakoś na swój sposób, może gdybym był np. melomanem, to czułbym że ktoś mi w twarz pluje za każdym razem jak konkursu chopinowskiego nie wygrywa Polak, ale na szczęcie interesuję się piłką :)

PS, no ale dobrze, że nie ma Arboledy i jego palców.
5 września 2011, 21:09 / poniedziałek
Ja mysle ze Grzesiu Lato nic nie robi sobie z bluzgów na stadionie, był czas przyzwyczaić sie. Jego i media bardziej zabolą puste trybuny, pusta kasa (najbardziej Krecine).

Nigdy nie byłem zwolennikiem permamentnego bluzgania na stadionie (spory o forme protestu pod koniec ubiegłego sezonu), uwazam ze ciągle powtarzane mantry typu J...Pzpn tracą na efekcie jesli są w kółko powtarzane, nie mówiąc juz o orginalnosci.

Jak myslicie, co moze poruszyć ten skostniały mur z Miodowej?
Pianie w kółko J... pzpn lub jaki to Pomorze ma stosunek do Grzegorza, nie zostanie zauwazone przez media, komentatorów itd, co najwyżej monitoring zarejestruje, a potem Grzesiu pokazowo ukarze niekulturalnych, którzy psuli komfort oglądania meczu przez rodziny z dziećmi.
Efekt wywołałby natomiast pusty piękny stadion, przygnebiająco w TV wyglądałby mecz w którym słychac dialogi ławki rezerwowych z boiskiem itd. Dziś bez presji mediów i tzw. środowisk nic sie nie ugra.
A tak jutro bedziecie uczestniczyć w triumfie Grzesia Laty i jego dworu!
Życzę dużo wrażeń !

Ja juz nie mogą sie doczekać nastepnego poniedziałku.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024