Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Polska - Niemcy Bilety

strona 5/8

5 września 2011, 21:18 / poniedziałek
Jest też jeden problem, który dotąd wszyscy pomijają, a którego niestety nie da się nie zauważyć: ekonomia.

Prawo popytu i podaży, otóż okazało się, że te drastycznie drogie bilety (większość stadionu to 240 zł) zostały wykupione prawie w całości, ZNALAZŁY NABYWCÓW. I to pomimo tego, że trzeba było kupować karty kibica! (razem z biletem: 272 zł). Nie potrafię tego wyjaśnić, myślałem, że przy takich cenach sprzedadzą 10 tys. biletów a potem je obniżą aby nie było wstydu.

Ale nic takiego nie miało miejsca, nie musieli obniżać, zdarli z ludzi kasę a ludzie i tak kupili. Być może bilety zakupiło więcej firm niż wszystkim się wydaje, ale nawet to nie tłumaczy fenomenu pełnego stadionu za takie ceny. Można protestowac przeciw tym cenom, ale patrząc czysto ekonomicznie - skoro znaleźli się nabywcy, a PZPN traktuje imprezę komercyjnie i ma gdzieś jaki kibic przyjdzie na mecz, to nie pomylili się z cenami biletów.

Bo prawie wszystkie sprzedano.
5 września 2011, 21:18 / poniedziałek
Luki - "niestety dużo osób mówi tu o dumie bluzga innych, a zwyczjnie nie ma na ten mecz bejcu bo bilety sa skandalicznie drogie- idz poprotestuj chłopie a nie obrażasz ludzi."

Nisko cenisz innych kibiców Lechii. Być może wyda Ci sie to dziwne ale nie samym chlebem człowiek żyje. Nie zawsze prymitywne powody/instynkty muszą kierować wyborami ludzi. I kto tu obraża ?

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 21:26 / poniedziałek
olo - I to jest właśnie smutne, wiem ze magia stadionu przyciągnie wielu, szczególnie z północy Trójmiasta, którym nasza LECHIA wybitnie kością(upss miało być: ością) w gardle staje. Jednak mysłałem ze u nas bedzie większa solidarność.
Smutne jest to ze te barany z pzpn nie wyciągną żadnych wniosków i mecze reprezentacji zatracą swoją specyfikę.

Kończe dyskusję.

TYLKO LECHIA!
5 września 2011, 21:30 / poniedziałek
W Gdansku ciezko by bylo o lepszego przeciwnika dla naszych Orlow.Mecz marzenie po prostu.Jedna rzecz jest jednak wazniejsza.Honor.
5 września 2011, 21:44 / poniedziałek
Najpierw trochę teorii.

Hipokryzja (od gr. hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Rodzajem hipokryzji jest wymyślanie rozmaitych teorii, które w pokrętny sposób tłumaczą stosowanie różnych norm moralnych przy różnych sytuacjach (Słownik Języka Polskiego - vide).

Do olo.gda:
Kolego, jakkolwiek byś nie próbował usprawiedliwiać braku honoru sprzedajnych wasali (posiadaczy Karty Grzegorza L.) - nie masz racji.

Poniżej dedykacja dla dręczyciela (od 00:45)
odnośnik

Trax999 - krótko i na temat - 1000% poparcia!
5 września 2011, 21:49 / poniedziałek
Dedykacja dla dręczyciela (od 00:45)

odnośnik
5 września 2011, 21:49 / poniedziałek
Czy bilety można kupić jutro w wolnej sprzedaży? Z góry dzięki.
5 września 2011, 21:57 / poniedziałek
i co z tego, że będą ciekawskich prawie pełne trybuny, jak atmosfery nie będzie, patrz mecz Polska-Meksykańcy na leggłej, kiedyś było J.. bać pzpn, ale za reprą stało się murem, dzisiaj i pzpn i repra w głębokim poważaniu, bo kibice futbolu obojetnie z jakiej mańki (znaczy klubu) się od narodowego zespołu odwrócili, z różnych przyczyn sam po sobie wiem że jak w Austrii grali to jak był mecz flaga w aucie, darcie ryja w knajpie, a dzisiaj emocje opadły zobaczymy co ten zaciąg światowy o polskich korzeniach zagra, kurwa to jest problem, ja jestem za tym by jak najszybcie(ale chyba się uda dopiero po ewro rozpierdolić pzpn, nawet za cenę eliminacji z rozgrywek polskich klubów w LM, LE by wróciła normalność
5 września 2011, 22:22 / poniedziałek
po co czekac, to juz lepiej rozwalic to wszystko teraz stadiony juz sa , autostrad i tak nie bedzie, poniesiemy tylko gigantyczne koszty organizacji i zabezpieczenia, a i tak cala kase zgarnia uefa
5 września 2011, 22:45 / poniedziałek
a ja idę na mecz bo jest w Gdańsku, na stadionie naszej Lechii, jestem polakiem, mam w dupie Grzegorza L. i Zdzisława K., jak stac mnie na browara to kupiłem głupia kartę i mam bilet itd itp.

Jeśli się Lwom nie podoba i kręcą bojkot nie każdy musi się z nimi zgadzać i na mecz pójdzie. Ja tylko podpowiem , że są sądy, prokuratura i tam można oddać sprawę dotycząca kart kibica. W Polsce są dwa dokumenty tożsamości: dowód osobisty i paszport. PZPN wymuszając na kibicach wyrobienie specjalnej karty do zakupu biletu złamało prawo i tutaj jest pole do popisu ...Lwy podajcie do sądu PZPN bo bojkot nic nie da, pojutrze wszyscy o nim zapomną.

Jeśli chcecie naprawdę coś zrobić to róbcie, ale w sposób przynoszący z tego korzyści.
5 września 2011, 22:51 / poniedziałek
Pierdo..... o Szopenie

Jak chorągiewki, normalnie (mam na myśli tych co idą na mecz i przelali kasę na konto klubu na rzecz pijanstwa kreciny ... etc). Mowa masza ma być tak, tak, nie, nie !!! A nie gadanie Je*** PZPN, ale czyn za tym nie idzie, bo łaskawie przelewasz ileś set złotych na tą bande złodzei i pijaków, bo niby reprezentacja. Wole żeby repra przez te ileś miesięcy grała bez "kibiców" i żeby był szum - żeby wszyscy wiedzieli że coś sie dzieje. Trzeba te zmiany wymusić, nie wiem jak ale trzeba wyrwać PZPNowskeigo chwasta !!!
5 września 2011, 22:59 / poniedziałek
santtin
5 września 2011, 22:45 / poniedziałek
"jestem polakiem"

Ładny z Ciebie Polak skoro piszesz to z małej litery.
5 września 2011, 23:02 / poniedziałek
faktycznie błąd przyznaje- jestem Polakiem
5 września 2011, 23:42 / poniedziałek
pogge cos tam, jest jeden problem. Ja nie mam karty kibica reprezentacji, i miec nie bede.
6 września 2011, 00:23 / wtorek
Czekam tylko aż powstanie grupa na Facebooku "Nie mam karty kibica reprezentacji Polski"

:)

Chętnych było by sporo:)
6 września 2011, 00:26 / wtorek
Przykro mi to pisać , ale fajny mecz na fajnym stadionie , a widowisko w tv obejrzę...Chyba kupię tą k....wską kartę i ch..j...:(
6 września 2011, 00:28 / wtorek
ja tez jestem Polakiem , nie jestem frajerem robionym w ch.ja przez czerwonych z pzpn, nie podoba mi sie dawanie dupy za wyjscie z grupy i pseudo polskiej repry nawet w TV nie ogladam, ale jak ktos chce byc frajerem jego sprawa zyjemy w wolnym kraju
6 września 2011, 00:37 / wtorek
99,9% tutaj stekajacych jutro bedzie na stadionie, a jak nie to beda to ogladac to w tv, i tak sponsorujac pzpn. Ten protest to bylo nieporozumienie, o wieeele wiekszy odzew bylby gdybysmy sie dogadali, poszli na jakies jeden sektor i dali ostry popis co Lechisci mysla o pzpnie

to ze ide na mecz nie oznacza że jestem jakis lamistrajkiem, ide bo sie bezie pisala jutro historia w Gdansku, i nie biore zadnych barw, nie mam KK repry, i miec nie bede - ide poprostu zobaczyc poziom wyzszy niz widze na codzien.

mam 28 lat, do tej pory jedynym moim spotkaniem na wyzszym poziomie niz gra Lechia byla wizyta na stadionie Wisly w meczu z Barcelona, i ciesze sie ze teraz moge zobaczyc po takim czasie konkretnych pilkarzy

mecz wielu podtekstow, bede gwizdal jak pojebany na niemcow i spiewal "ku chwale " grzesia laty. to beda 2 moje piesni oprocz hymnu oczywiscie.
6 września 2011, 00:40 / wtorek
6 września 2011, 00:40 / wtorek
Prawdziwi kibice na ten mecz nie pójdą, bo tak nakazuje honor, zresztą nie tylko. Na zdrowy rozum, ja nie mam tej pierdolonej karty, a za bilet nie dałbym nawet 20zł, dopóki w naszej narodowej kadrze będą grać jacyś przybysze z kosmosu, trenować tę oto kadrę będzie nieudacznik nieumiejący się normalnie wysłowić po Polsku, a w zarządzie będzie łysy chuj oraz alkoholik.

To raz.

Dwa, że po ogłoszeniu przez Lwy, że my - kibice Lechii - nie uczestniczymy w tym pseudo przedstawieniu większość z nas jasno powiedziała - NIE IDZIEMY! Nie płacimy tym złodziejom!

To powinno dać reszcie do myślenia. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Szkoda, że wszyscy się nie zachowują solidarnie, ale taka już Polska mentalność.

Inna sprawa, że fakt, iż sprzedanych jest aż tyle biletów nie znaczy, że to jakiś wielki sukces PZPN'u. Można to tłumaczyć w ten sposób, że większość z tych ludzi (nie piszę tu o kibicach, bo tacy już na kadrę nie chodzą) przyjdą dzisiaj na mecz w większości dla stadionu, zobaczyć jak to wygląda. Nie piszę tu o mieszkańcach Gdańska, ale o ludziach z innych miast, którzy jeszcze nie mieli okazji by zobaczyć nasz stadion, a teraz nadarza się dla nich idealna okazja.

Z jednej strony wielki żal w sercu, że w takim meczu, z takim przeciwnikiem nie będzie mi dane oglądać tego meczu z poziomu trybun, tylko w TVP z komentarzem Szpakowskiego.

Z drugiej jednak strony cieszę się, że nie dałem tym pedałom zarobić i będę popierał wszelkie formy jakichkolwiek protestów, byle by w końcu wypierdolić tych ludzi ze związku.
6 września 2011, 00:44 / wtorek
1945

ogladasz w tv - tv placi pzpnowi za transmisje - > sogladajac sponsorujesz pzpn, czym sie rozni to od bycia na stadionie? jedynie kwota wydana przez Ciebie osobiscie.
6 września 2011, 00:49 / wtorek
"Polscy piłkarze kadry mają piękne życie. Podróżują w luksusowych warunkach, śpią w najlepszych hotelach, do tego świetnie zarabiają. Mankamentem jest tylko, że od czasu do czasu muszą rozegrać jakiś mecz. Jeszcze lepiej powodzi się działaczom PZPN, bo ci nie muszą już wychodzić na boisko.

Ekipa trenera Franciszka Smudy (63 l.), która we wtorek zmierzy się na PGE Arenie Gdańsk z Niemcami, przyleciała samolotem czarterowym z Warszawy z Gdańska w sobotę i już na płycie lotniska, aby tylko nie mieć kontaktu z kibicami, przesiadła się do specjalnego autokaru. Zawodnicy zakwaterowani zostali w pięciogwiazdkowym Hotelu Dwór Oliwski w Gdańsku, który jest jednym z wytypowanych centrów pobytowych podczas przyszłorocznych mistrzostw Europy. Na miejscu na ekipę czekali już prezes Grzegorz Lato (61 l.) i sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina (57 l.).

Zgodnie z harmonogramem pobytu w Gdańsku w sobotę kadrowicze mieli zaplanowany trening na byłym stadionie Lechii, ale te zajęcia zostały odwołane. Zamiast nich piłkarze przeprowadzili rozruch na terenie hotelu. Taką decyzję miał podjąć sztab szkoleniowy reprezentacji, jednak prawdziwym powodem zmiany planów, o którym nikt nie chce oficjalnie mówić, było skąpstwo działaczy. Nie chcieli oni przystać mi zapłacenie Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Gdańsku 3 tysięcy złotych za wynajęcie boiska. Na to pieniędzy nie było, ale na puszczenie pustego reprezentacyjnego autokaru z Warszawy do Gdańska środki znalazły się.

Kolejnym niepożądanym elementem kadry są kibice. Na teren hotelu nie wpuszczone zostały bowiem dzieci, które chciały wziąć od zawodników autografy. Fani są widocznie tylko po to, aby zapłacić za Kartę Kibica RP oraz za bilety. Poza tym ich obecność przy reprezentacji nie jest mile widziana. Trzeba jednak przyznać, że wejściówki na mecz z Niemcami sprzedają się znakomicie. Dla polskich kibiców przeznaczono 37 tysięcy biletów (dla niemieckich fanów1500) i do soboty mogli je nabywać tylko członkowie Klubu Kibica. W wolnej sprzedaży pozostało wczoraj zaledwie około 1600 wejściówek.
" odnośnik
6 września 2011, 00:52 / wtorek
1945 czasami piszesz ze chce się czytać, ale teraz chyba przesadzasz.

Chciałbym abyś mi powiedział dzień po meczu co takiego wskórałeś nie idąc na mecz, bojkotując go. I nie mów mi o honorze i zasilaniu kasy alkoholików z PZPN, oni mają wylane czy ktoś przyjdzie czy nie i tak maja kasę złodzieje.

Idę z synem na Polska - Niemcy bo nie wiem czy kiedyś jeszcze będzie taka okazja a bojkot Lwów uważam za kolejną porażkę w której zwycięzcą jest niestety PZPN.
6 września 2011, 01:07 / wtorek
@santtin, czy aby napewno mają wylane? Przy przejęciu PZPNu przez Grzesia L. i jego klikę budżet PZPN wynosił lekko ponad 40 mln zł. Obecnie stoi na poziomie 10, a porównując pensje za Michasia L., a teraz, to masz przebitkę 4 krotną w górę. Poza tym, obecnie zatrudniają więcej darmozjadów, gdyż potworzyli nikomu nie potrzebne wydziały (przykładowo WD, a Komisja Ligi, co wg mnie spełnia te samą funkcję...), gdzie trójkami zasiadają kolejne osoby, który pobierają swoje apanaże za nic nie robienie. Sumując to wychodzi, że w te parę lat przejedli 30 mln zł na kolejne "fikcyjne" etaty. Jak myślisz skąd oni na to kasę biorą? Bo nie wmówisz mi, że z uczciwej pracy nad dobrem polskiej piłki, bo się wyłożę ze śmiechu... Oczywistym jest, że oni żerują na seniorskiej reprezentacji i na masowych bzdurnych karach nakładanych na kluby ligowe, bo to przynosi największe zyski. Kadra obstawiona jest sponsorami, z klubów ligowych ściągają pare mln zł na sezon i mogą sobie żyć ponad stan. Jeśli negujesz to co napisałem o reprezentacji to przypomnij sobie akcję "Pusty stadion", jak sponsorzy zaczęli uciekać od reprezentacji co wprowadziło masowy zamęt w PZPNie i chwilowe płaszczenie się Grzesia przed kibicami co skutkowało zatrudnieniem Smudy, który miał zapewnić spokój na linii PZPN - kibice, bo kibice wtedy najgłośniej domagali się właśnie Franza jako selekcjonera, gdyż na świeżo w pamięci ludzie mieli jego dobre występy z Amiką w LE. Dlatego właśnie wyłamywanie się z takich strajków jak niektórzy tu się burzą to działanie na szkodę i reprezentacji i polskiej piłki ligowej. Bojkotując reprezentację co spowoduje obniżenie się do minimum frekwencji na meczach Reprezentacji Polski, a co za tym idzie utratę sponsorów i straty medialne, a to jest rzecz na którą PZPN nie może sobie pozwolić, bo jest to ich główne koryto z którego czerpią fundusze na zarządzanie administracją, czyli prościej mówiąc na swoje pensje rzędu 15-50 tys miesięcznie + premie, nagrody itp.
6 września 2011, 01:26 / wtorek
Simek zgoda, ale jest jedno ale.. róbmy coś co da jakiekolwiek korzyści dla nas kibiców. Jestem z Lechią prawie 30 lat na dobre i złe, ale muszę Ci powiedzieć, że nie popieram wszystkich inicjatyw LP i mam do tego prawo i nie wolno nikomu powiedzieć ze jestem jakimś piknikiem, malyszem lub brak u mnie solidarności z większością kibiców. Mamy czasy jakie mamy, ale możliwości bojkotu są ogromne a LP wg mnie idą najmniejszą linia oporu. Podajcie PZPN do sądu to będzie prawdziwy protest i jego formuła skonsoliduje wszystkich kibiców w Polsce a może i nawet stworzy nowy kierunek i podejście do PZPN(i PZPN do kibiców) , który będzie musiał się wcześniej rozwiązać. Wtedy uwierzy i pójdzie za Wami masa ludzi/kibiców.

A bojkot , który jutro ma zaistnieć kilka godzin przed meczem przejdzie bez echa o którym sam zapomnisz za kilka dni.

pozdrawiam i do zobaczenia 12/09/11
6 września 2011, 07:14 / wtorek
Widać, że środowisko kibiców zostało dobrze rozpracowane. Wielu pewnie myślało, że tym razem temat zastępczy w postaci kibiców wyjdzie ryżemu bokiem, niestety nic na to nie wskazuje. Fakt jest taki, że kibice są dużą grupą społeczną, ale bardzo podzieloną.

Ściągają młynarza w Białymstoku? Nie obchodzi mnie to. Na Ruchu nie można stać na schodach? Dobrze, folksdojczom! Na 3 lidze zakaz i zawiasy za wniesienie alkoholu? A co mnie to obchodzi... Gdzieś tam zakazują wniesienia flag? Skoro mają takie relacje z klubem, u nas w Gdańsku nie do pomyślenia. Policja prowokuje podczas uroczystości państwowych? Dobrze cwelom z Warszawy Śląsk zakaz wyjazdów do końca rundy? No trudno, sami sobie winni. Na kadrze robi się klimat jak na siatkówce? Ale to mecz z Niemcami, trzeba iść

Poparcie dla PO na tym samym poziomie co rok temu, Lato z Kręciną po 50 tys miesięcznie zarabiają mając w dupie dobro polskiej piłki, w mediach propaganda "antykibolska", a nas nie stać na jakąkolwiek odpowiedź.

Miłego oglądania.
6 września 2011, 07:23 / wtorek
Ci co się tak tłumaczą ( dreczyciel, olo.gda) sami czują że wychodzą na łamistrajków. Widać że Wam to nie pasuje i głupio Wam. Ale to Wasz problem. To Wasz problem że się sprzedajecie naszemu wrogowi. I naprawdę przestańcie się już tłumaczyć że bedziecie gwizdać na szwabów, że przed TV to też sponsorujemy Lato i tysiąc innych wymówek bo się ośmieszacie. Mówiłem na początku. Tysiące kibiców Lechii by poszło na ten mecz bo jest coś w nim historycznego. Ale całe szczęscie te tysiące które nie pójdą mają większe jaja niż Wy i musicie z tym żyć.
6 września 2011, 07:31 / wtorek
6 września 2011, 08:01 / wtorek
Czytam wpisy i widzę, że wielu nie rozumie po co protest. Różnie się tłumaczą, że to czy owo. Jest protest, było rzucone hasło, trzeba się do tego przystosować. A na marginesie najlepsza wymówka jaką przeczytałem to jest o tym, że ten stadion jest Lechii i dlatego idę. Tak to jest stadion Lechii tylko brak klubowych elementów. W Krakowie wyraźnie widać GWIAZDĘ na trybunach, we Wrocławiu napis WKS ŚLĄSK WROCŁAW i tak jest wszędzie na klubowych obiektach. W Gdańsku szukając z lupą jakoś nie mogę odnaleźć tego elementu klubowego. Nawet krzesełka są w dziwnej kolorystyce odbiegającej od czystych biało - zielonych barw. No cóż, głupota człowieka to sprawiła. Tym co idą życzę udanej zabawy, ot w taki sposób następowały rozbiory Polski. Lepiej się radować niż protestować !!!
6 września 2011, 08:09 / wtorek
Czytając cały wątek życzę wszystkim zwolennikom protestu podobnego zaangażowania przed stadionem a udającym się na mecz dobrego meczu naszej reprezentacji. Skrajnymi opiniami nigdy nie przekonacie niezdecydowanych a tylko pogłębicie podziały między "biało - zieloną rodziną" które z czasem zaczniecie pielęgnować dla zasady w imię "jeden przeciw drugiemu". Pozdrawiam
6 września 2011, 09:59 / wtorek
Ja niestety na protescie nie moge sie pojawic:( praca. No coz wiadomo czy podpisy beda zbierane przed meczem z gornikiem albo dzis po meczu z szwadami???
6 września 2011, 10:40 / wtorek
Podpisy w sprawie ???
6 września 2011, 10:50 / wtorek
Autografy pewnie;)
6 września 2011, 11:17 / wtorek
sory pojebało mi sie chodzilo mi o protest o czym innym myslalem a co innego napisalem:) czy po meczu tez bedzie
6 września 2011, 12:14 / wtorek
@Piotr 95- byłeś na spotkaniu? słyszałeś co mówili o kolorze krzesełek i o nazwie na stadionie? walczą o to natomiast sponsor , który daje 7 baniek rocznie ma to w dupie. trudno jego sprawa- tez bym wolał inną kolorystykę. ja widzę że tutaj często panuję klimat albo czarne , albo białe. naprawdę nie umiemy sie cieszyć tym stadionem- zawsze pełna krytyka.

Ja mam pytanie z chęcia dołączę sie do protestu- tylko mam pytanie jakiego kurwa protestu? to że nie pójdziesz na mecz? ludzie z pzpn mają to serdecznie w dupie- bilety sie wyprzedały- Nie pójdziesz na Lechie- jeszcze lepiej chuligan został w domu. Pełen sukces.

Czy mamy jakiś konkertny pomysł na protest- sądzę że jednak duzo osób sie tu napina- a zwyczjanie zostanie przed telewizxorami , chuja zrobi spije tyskie i pójdzie w kimę.

I teraz pytanie jaki jest tego cel i efekt zamierzony- w kogo ma to trafić? Mam w dupie ta kadrę i to chołątę z miodowej- protest ma mieć jakiś cel- jakiś kurwa biznesplan protestu- zrobie coś co przyniesie dla mnie jako kibica korzysć.

Niestety pozatym że osoba która idzie na mecz jest pejsem, łamistrajkiem, śledziem nic z tego nie wynika-nic!. brakiem jasnegp programu kłócimy sie tylko ze sobą. wiec jeszcze jeden punkt dla frajerów z miodowej.

Brak przyjscia na mecz to nie jest żaden program, żadna idea. Bez innych ruchów jest to sukces pzpn. na stadionach janusze i małysze z rodzinami- cóż za piękny widok- mało bluzgów- bilety drogie-wypżedane- alleluja co za życie.

Wasza postawa to nic wiecej tylko komentaż za parę dni- to o czym oni tam w Gdańsku pierdolili?
Powiedzcie mi jeszcze że jak wylosowaliście bilety na euro to tez nie pójdziecie bo za to sie bawi w vip roomach Platini z Listkiem i jego świtą.
Działac nie gadać. bo tak to znów zwykła napinka i obrazanie ludzi co mają inne zdanie.
6 września 2011, 12:42 / wtorek
luki LG nic dodać nic ująć

rozmawiałem z wojewódzkim biurem zarządzania kryzysowego i na pytanie dlaczego nie można przyjechać na parking własnym samochodem usłyszałem, że ..PZPN zarezerwował cały parking !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - zatkało mnie
6 września 2011, 12:52 / wtorek
"bilety sie wyprzedały"

Żebyś się nie zdziwił jak będą puste miejsca nawet na tych najtańszych sektorach przez ten ich "genialny" elektroniczny system zakupów. Najdroższe bilety jeszcze są i też będą wolne. Kompletu nie będzie.
6 września 2011, 13:25 / wtorek
Dla mnie jest dziwne i niepojęte że po takich cenach biletów, w środku tygodnia, jeszcze jedynie metodą płatności online przez przelewy 24 nie obsługiwane przez wszystkie banki miejsca są wyprzedane ( albo jedynie zarezerwowane ? ) Na inauguracji stadionu naszej Lechii nie było pełnego stadionu a bilety można było kupić przez długi okres czasu w kliku punktach i kasach jak również przez przelewy online. Rozumiem że jest różnica pomiędzy drużyną klubową a reprą ale żeby taka żeby wyprzedać wszystkie bilety na reprezentacje w składzie z farbowanymi Polakami ? Kilka dni wcześniej na meczu z Meksykiem i to w piątek w Warszawie było 18 tys widzów a teraz nagle ma być dwa razy więcej ? Nieraz sie patrze na ten system sprzedaży biletów to można znaleźć wolne miejsca (wcześniej cały sektor był niedostępny) i mogłem kupić wczoraj bilet za 60 i 120 zł bo już kierowało na system płatności. I co nagle ludzie się rozmyślali i zwracali bilety ( tylko jak skoro nie można w kasie). Czy to czasem nie będzie tak że sporo miejsc może być jedynie zarezerowanych i nikt nie przyjdzie albo dwie osoby wykupią bilet na to samo miejsce. Może z tego wyjśc niezły cyrk.
6 września 2011, 14:33 / wtorek
Pokątna sprzedaż biletów, to jakiś obłęd. Brawo stadiony dla fanów piłki nożnej z czekoladką w jednej ręce i kiełbaską w drugiej. Niektórzy lubią takie obrazki i mogą dać frajerom zarobić nawet kilka setek bo mają wszystko niżej czegoś tam. Każdy protest, każda forma protestu jest słuszna i godna poparcia. Jeśli ktoś krytykuje coś czego nie rozumie albo stara się zrozumieć i mu to nie wychodzi to już trudno, siła wyższa. Ale mataczyć na forach i nic nie robić to jest już krecia robota przeciwko tym co chcą pokazać, że PZPN to jest wielki chłam i trzeba się go pozbyć. Jak ktoś ma lepsze rozwiązania to do dzieła zacznij działać a nie dziadować na forum.
6 września 2011, 14:45 / wtorek
yyy tylko nie kumasz jednego .... ludzie pracujący z rodzinami traktujący ten mecz jako rozrywkę ... będą na Ciebie patrzyli jak na kosmite ..... a płaczu by nie bylo jakbyś miał kase ... i tyle
także w tym całym kontekście to niestety Ty nic nie rozumiesz :) ...ale togo co napisałem też nie przyjmiesz do wiadomości ...bo nie rozumiesz :) może kiedyś ....zapewne tak
pozdro
6 września 2011, 14:45 / wtorek
luki LG - ja podaję fakty nie bajki. Wrocław ma napis na stadionie na którym będą rozgrywane mecze Euro i krzesełka w kolorze Śląska. Tylko u nas znalazł się nawiedzony debil i brak jest kolorystyki która powinna być na stadionie, już nie mówiąc o napisie klubowym. Trzeba do końca walczyć o kolorystykę odpowiadającą barwą klubowym. Jednak wątpię czy to się kiedyś zmieni. Takie są fakty na dziś!
6 września 2011, 14:49 / wtorek
guest .... czegu tu nie rozumieć ....
POLSKA - NIEMCY !!!
a przytoczona przez Ciebie inauguracja Lechia-Craxa ....to przy mega mega życzliwości w kierunku naszej Ligi ... ;) ... zresztą byłeś widziałeś ...
6 września 2011, 14:53 / wtorek
Sławek to ty nic nie rozumiesz. Ciesz się, że stać ciebie zabrać liczną rodzinę na piknik z grillem. Nie chodzi tu o pieniądze, o których mówisz, czyli już to sprawia, że brak ci honoru jaki mają prawdziwi kibice. Smacznego na festynie boiskowym, kup sobie jeszcze chipsy i colę. Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w proteście. Ja wolę być kosmitą jak baranem.
6 września 2011, 15:11 / wtorek
@piotr95 . Lechia dostała informację że do Euro 2012 nie moga nic wieszać. Zmiana koloru krzesełek-chyba już niestety za pózno( koszty)- jedyne co mozna zrobić to siadać na nich odzianym w nasze barwy. Zarząd ciśnienie by PGE wyświetlała w bardziej jednolitych kolorach , a nie jakis teczowych- z tym ze zarząd cisnie , a tamci są podnieceni i nie chca nic zmieniac- sadzę że wiecej wywalczymy przed Euro. Stadion jest piękny- bedzie jescze Piękniejszy jak zawiśnie na nim nasz herb- niestety nie my go budowalismy i trzeba poczekać do Euro.
6 września 2011, 15:17 / wtorek
Naprawde nie należy obrazać ludzi którzy idą na mecz- jesli podczas protestu przed meczem bedziecie to robić- uwieżcie efekt bedzie odwrotny od zamierzonego- Juz kiedys mówiłem obrażać nawzajem to sie mogą śledziuchy, a nie Lechisci- jeśli argumentem w dyskusji jest moje zdanie jest mojsze niż twojsze- dyskusja schodzi na psy- a nie o to chyba tutaj chodzi. A i argument ze jak ktoś idzie na mecz nie jest prawdziwym kibicem pozostawie bez komentarza. każdy ma prawo do swego zdania - nawet głupiego
6 września 2011, 15:26 / wtorek
odnośnik

Wszyscy pod stadion!
6 września 2011, 16:54 / wtorek
Nikt nie zamierza nikogo obrażać. Sprawa jest o tyle ważna, że należy społeczeństwu pokazać, że PZPN i reszta kliki robi z nas idiotów, a my się z tym nie godzimy!!!
6 września 2011, 17:10 / wtorek
Idzcie na ten mecz, udawajcie ze jest fajnie, inni idą więc i "ty" masz usprawiedliwienie, ze to nic nie da.
TYLKO SKOŃCZCIE PIERDOLIĆ O TYM NA FORUM LECHII!!!

Ja obejrze mecz na stronie livesports patząć na czerwonej liczby, mysle ze w ten sposob zadowolone dreczycieli, nie dając zarobić pzpn poprzez tv.

Nie idę i chuj :)

TYLKO LECHIA!

PS.obyscie tak gorliwie kupowali bilety na najbliższy mecz Lechii...
6 września 2011, 17:12 / wtorek
sorry za błedy literowe ale nie moge czytać tego pierd...

TYLKO LECHIA!
6 września 2011, 17:34 / wtorek
Tytuł powinien brzemieć: Międzynarodowa zbieranina vs. Turcja II
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033