Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Niestety nie zagram w Lechii.

strona 2/2

6 lipca 2011, 22:33 / środa
Z tymi pucharami mnie przekonałeś:), bardzo podoba mi się opcja, że co roku będziemy się łudzić, że tak naprawdę to taki był cel, moje poparcie masz
6 lipca 2011, 22:37 / środa
ps. musisz się jeszcze nauczyć jak wykręcić się od faktu, że na otwarcie Baltic Areny nie będzie ani Liverpolu ani innego Realu, tylko Groclin z W-wy, ale przecież to wina budowlanców, klub bardzo chciał
6 lipca 2011, 22:40 / środa
Wyobrazacie sobie taka scenke?:
Wybiegam na boisko,na plecach-CZARNY,numer 68 !
Redaktor Stec zajarany-obroncy ucisnionych szczesliwi,ci normalni tez szczesliwi i wszystko cacy :-)
Istny czarny kon ! :-)
6 lipca 2011, 22:42 / środa
jeśli także panowie szukają ludzi do sztabu szkoleniowego czyt. trenera od taktyki , to także mogę się nadać , od 2004 do 2007 roku prowadziłem drużynę Lechii w Football Manager i zawsze wygrywałem wszystko , więc myślę iż moja kandydatura na tę własnie pozycję jest niepodważalna . Oczekiwania finansowe 100 tys euro miesiecznie i żarcia pod dostatkiem , aby mieć podobny brzuch do pewnego Pana z zarządu .

LG!
6 lipca 2011, 22:45 / środa
No tak, ja widzę że co raz mniej ludzi chce kibicować a coraz więcej grać :)
Tak się zastanawiam czy by nie zwiększyć swoich szans nie postawić zarząd przed faktem dokonanym. Opublikuję w necie skan umowy po angielsku że Lechia zawiera ze mną kontakt. Żadnych pieczątek, dat, jakiś zawijas albo dwa, ciekawe czy UEFA każe Lechii wywiązać się z takiej umowy :)
W końcu nikt nie zarzuci mi że ja sfałszowałem ;)
7 lipca 2011, 08:07 / czwartek
nie tak szybko kolego. Ten myk zarezerwowany jest dla Czarnego68.
7 lipca 2011, 08:16 / czwartek
ty zzz roboty nie dostaniesz na pewno, bo osoby z twoimi "kwalifikacjami" w klubie juz sa zatrudnione
7 lipca 2011, 08:40 / czwartek
malcolm- kolejny płaczek na forum:)), chcesz grać w wyjściowej 11 czy nie???
Jeszcze raz, wiecej nie powtórzę- u mnie wszyscy gracie w wyjściowym.

p.s. potem zostanę politykiem
7 lipca 2011, 09:45 / czwartek
eloelo oszukiwałeś, widziałem jak wpisywałeś kody.
7 lipca 2011, 10:58 / czwartek
zzz na Prezydenta !!!

A tak przy okazji - zzz to człowiek wybiegający myślami daleko w przyszłość. Dzięki jego wizji umieszczenia każdego z nas w wyjściowej "11" będziemy bez problemu uczestniczyć w meczach wyjazdowych.
Jednakowoż dzięki powyższemu upada problem Ursusa z obniżeniem grona kibiców. Jeden biegnie z piłką reszta tworzy młyn i go dopinguje.
7 lipca 2011, 11:04 / czwartek
Aha... zapomniałem dodać, aby nie podawać piłki Czarnemu. Po gromkim Czarny gol !!! okrzyknięto by nas rasistami.
7 lipca 2011, 11:12 / czwartek
ok adidas specjalnie dla nas uszyje stroje :)
7 lipca 2011, 12:43 / czwartek
odnośnik tu są zaprojektowane specjalnie dla naszej drużyny stroje.Teraz logo i numery i można grać.
7 lipca 2011, 15:20 / czwartek
fuuuuuu, tylko kolor się zgadza.

Czarny bedzie na obronie by uniknąć spalonego.
7 lipca 2011, 15:28 / czwartek
dzięki Marek, bedziesz kapitanem.....
7 lipca 2011, 15:49 / czwartek
Tylko nie idź do klubów gzie nie płacą... Pare zdań na ten temat:

odnośnik
7 lipca 2011, 18:48 / czwartek
Słyszałem, że klub wam nie odpisuje bo nie wysłaliście im linka do filmikow na jutube. Nasz rozbudowany system skałtingu tego wymaga.
7 lipca 2011, 19:21 / czwartek
faktycznie. Lepiej późno niż wcale odnośnik
7 lipca 2011, 22:09 / czwartek
ja przepraszam, że ja się wtrącam, ale ja bym tak z pewną doza nieśmiałości...
no, bo ja to bym chciał fuchę w napadzie. obiecuję, że będę napadał na wszystkich i wszystko, co przeciw nam. a pensji, czy uposażenia to ja nawet nie chcę. styknie to co będzie z tego napadu...
7 lipca 2011, 23:58 / czwartek
Ale mozesz duzo na tym nie zarobic. To tylko mudżyny są obwieszone złotem. Reszta biedna
8 lipca 2011, 02:42 / piątek
Widze,ze spychacie mnie na dalszy plan,nie wiedzac nawet,kto jest moim menedzerem !
Wlasnie podpisalem umowe(telefonicznie)z miom agentem domino33 !
8 lipca 2011, 12:37 / piątek
Ty to masz ftyki, tosz to wienksza sława od erdmanuw i piotrowskich razem wzientych, a co najwarzniejsze ma siłe pszebicia i fspaniałom fantazyje.
8 lipca 2011, 18:49 / piątek
no dobra, wybory blisko....wszyscy będą grali w ataku (nawet Czarny). Zadowoleni?? A za cel na najbliższy sezon stawiam załapanie się do zaszczytnej, pierwszej 16 w kraju (jakby co poszerzę extraklasę jako prezydent) + każdy może napisac sobie umowę jaka mu się podoba
8 lipca 2011, 18:52 / piątek
Czarny ze mna w pomocy będzie grał
8 lipca 2011, 19:21 / piątek
W sumie to tez zglosze swoj akces do gry. Za moja kandydatura przemawia posiadanie prawa jazdy kat. b. oraz posiadanie wlasnego samochodu z silnikiem TEDEcei (zapewnia niezle osiagani przy malym nakladzie finansowym), co by odpowiadalao wladzom klubu. Reasumujac mialbym 100 KM w napadzie, to bym dal szybko sie przemieszczac na boisku. Minus jest taki ze samochod jest bialy... Nie komponuje sie kolorowo z napastnikami ale byc moze dostrzega mnie pomocnicy. Mam tez 20 lat czyli mozna powiedziec o mnie ze jestem "melodia przyszlosci" a wujek mi powiedzial kiedys ze mam dobry przeglad pola. Ogolnie niech mi tylko dadza na wache 15 000 ojro miesiecznie. Przyjmiecie mnie ?

Dla sztabu filmik odnośnik
8 lipca 2011, 22:34 / piątek
"Niestety nie zagram w Lechii" nie zagrasz bo jestęś biały i nie masz jeszcze 40ki. Z czym do ludzi? Tu się buduje wielką markę a nie tapla w okręgówkowych sentymentach. Nie ma już tamtej Lechii, nie ma już piwa Gdańskie.. teraz jest czarna rasa z naszym herbem na sercu i Specjal niepasteryzowany. Przy kasach tłum, biletów brak stadion Lechii... śpiewa 'Traore'... "Ogarnięci" kibole w internecie liczą że będzie tu jakieś ManU, w końcu Letniewo ul. Ucznowska godzina 22.00 lata '90 stadium almost done. Bedą piłkarze i oprawy jak na Internazionale Milan, brakuje nam tylko czarnych wychowanków... i kibiców.
8 lipca 2011, 23:23 / piątek
lee - skąd ten czarny scenariusz???

TYLKO LECHIA!
8 lipca 2011, 23:46 / piątek
spod Gettysburga
9 lipca 2011, 00:56 / sobota
Musimy pogadać z Boldim żeby załatwił autokary do Wrocławia , tam zagramy sparing z WKS-em
14 lipca 2011, 14:07 / czwartek
mogę załątwić sparing na miejscu z KS Rozstaje , ponoć bardzo dobra drużyna ( przeważnie jest w dolnej części tabeli B-klasy) , ale ponoć to przez korupcję
14 lipca 2011, 17:49 / czwartek
Rozumiem że dzięki korupcji są w B klasie bo inaczej bili by się w C klasie? :)
14 lipca 2011, 17:56 / czwartek
jakie są nasze relacje z kibolami KS Rozstaje??

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.226