Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Groclin Warszawa - LECHIA, 29.07.2011 godz. 20.30

strona 1/7

15 lipca 2011, 20:44 / piątek
Juz za dwa tygodnie zaczynamy sezon. Wszystko na temat pierwszego meczu ;wyjazdu , sprzedazy biletow, itp
15 lipca 2011, 20:48 / piątek
Jaka Polonia?! Chyba Groclin + godzina meczu w temacie tez by się przydała może ktoś nie wie.
15 lipca 2011, 21:05 / piątek
Godzina nie uległa zmianie 20.30, Konwiktorska 6 , prawdopodobnie bede miał dwa miejsca wolne ( A4 kombi)-ok 350 km ,przedwidywany wyjazd ok 13ej, postoj na obiad za Mławą,fajny tani bar, dwa dania za 20 zł.
15 lipca 2011, 21:17 / piątek
Wbite w mecz, ale ten obiad mnie zainteresowal. Zupke jaka podaja? Mam nadzieje, ze nie letnia, bo zupa kurwa musi byc goraca ;)
15 lipca 2011, 21:28 / piątek
Dobre :D
15 lipca 2011, 21:29 / piątek
Zupa letnia , przeciez lato mamy teraz;-) A tak powaznie , jakby ktos śmigał za dwa tygodnie polecam bar na 255 km, miejscowosc Dalnia.Tanio, duzo i dobrze.
15 lipca 2011, 21:38 / piątek
Z tego co się dowiedziałem będzie tylko zorganizowany transport. Rozmawiałem podczas powrotu z Rygi. Najpierw zapełnią autokary i na sam koniec swój transport.
15 lipca 2011, 21:39 / piątek
Podaj jeszcze numery blach :) Ktoś się zainteresuje pewnie :)
15 lipca 2011, 21:44 / piątek
Czyli nikt nie pojedzie swoim transportem. Pięć, sześć autokarow i pozamiatane.
15 lipca 2011, 21:51 / piątek
A widzisz co się dzieje teraz w kraju??? Wedle ustawy tylko i wyłącznie grupy zorganizowane i jeden z warunków to wzięcie całkowitej odpowiedzialności za zachowanie kibiców podczas podróży i na stadionie.
15 lipca 2011, 21:55 / piątek
Panowie! Nie kombinować z furami! Dzwonił do mnie Pan Czesiu i obiecał, że nie będzie już wysiadał w biegu na autostradzie. Nie bać się, jedziemy razem autokarami!
15 lipca 2011, 22:06 / piątek
pierwszy rowerowy wyjazd... w 3stówki do Wawy... to by był peleton. i pełno w bidonach. pompki rowerowe na wyposażeniu...boldi na jubilacie. he he
15 lipca 2011, 22:15 / piątek
O jakiej ustawie piszesz LP??? Jesli mozesz to wyslij link bo nie slyszalem zeby Miller wprowadzil ustawe ze ja moge tylko autokarem jezdzic na wyjazdy.
Czyli jak ktos pracuje w Warszawie i kupuje tydzien wczesniej bilet w Gdansku to musi przyjechac na zbiorke w dzien wyjazdu do Gdanska?Zastanow sie..
Jedyne co moga zrobic to sprzedawac bilety tylko na autokary , ale ja i tak moge jechac swoim srodkiem transportu, wtedy tylko zwieksza mi sie koszt wyjazdu..
15 lipca 2011, 22:15 / piątek
dlaczego boldi na jubilacie?
15 lipca 2011, 22:24 / piątek
Ponieważ ostatnio tylko one były w galeriańskiej promocji.
15 lipca 2011, 22:31 / piątek
a nie dlatego że jubilat, pomimo swych wielkich kół był tak badziewiarskim rowerem że na nim to zajebiaszcza kara zapierdalać taki kawał?
15 lipca 2011, 23:36 / piątek
Widze sporo jeździsz jak pytasz o coś co jest od kilku lat.
15 lipca 2011, 23:47 / piątek
wywalić ten temat, nie ma żadnej Poloni W., jest Groclin,
16 lipca 2011, 09:55 / sobota
Wszyscy na Groclin !!! Trzba Pokazac Panu Wojciechowskiemu ze pieniądze to nie wszystko !!!
16 lipca 2011, 14:20 / sobota
Polonia Warszawa przestałą istnieć w chwili awansu Lechii do ekstraklasy, czyli w 2008 roku. Polonia zajęła wówczas 7. miejsce w II lidze i nie awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej.
"Dziwnym trafem" jednak w ekstraklasie znalazła się drużyna, która się mieni Polonią i występuje w Warszawie na Konwiktorskiej.
Oczywiście jest to Groclin, który się przemianował. Jednak my o tym pamiętamy. Dlatego używajmy prawdziwej, a nie fałszywej nazwy klubu. G R O C L I N.
16 lipca 2011, 16:04 / sobota
Panie Romanie, jest dokladnie tak jak piszesz. No moze gwoli scislosci powiedzialbym, ze jest to dyskobolia, groclin byl tylko sponsorem, niemniej na jedno wychodzi i prawdy, tak jak w przypadku amiki Poznan, trzeba pilnowac.
16 lipca 2011, 16:37 / sobota
16 lipca 2011, 16:57 / sobota
Od powrotu do ekstraklasy graliśmy z nimi na wyjeździe dwukrotnie.. pierwszy raz, 1-0 po golu Mysony.. ależ wtedy szał radości w sektorze:) Drugi raz to zeszły sezon i pamiętne dwie bramki Traore.

Niech ktoś mnie poprawi, od zeszłej rundy powiększyli tam sektor gości o kilkadziesiąt miejsc?
16 lipca 2011, 17:09 / sobota
O 50 miejsc ;) czyli 350 biletów dla gości.
16 lipca 2011, 17:10 / sobota
Zdaje sie ze zwiekszyli z 300 na 350 .
16 lipca 2011, 17:57 / sobota
Dzięki, tak też myślałem:)
16 lipca 2011, 18:11 / sobota
LP - sam też bym pojechać chciał na ten mecz autokarem, ale nie dam rady. Przylatuje z Anglii 29 lipca i o 13.00 bedę na lotnisku w Gdańsku.

Urlpo sobie zaplanowałem "pod Lechię", a tu zmiany... zamiast w Gdańsku zrobić, to na konwiktorską trzeba jechać....

Zapewne autokary wyjadą wcześniej i nie załapię się na wyjazd zorganizowany.
pozostaje mi więc albo jechać z kimś samochodem, albo oglądać w TV.... wiec gdyby Mialkus jednak jechał autkiem i mnie odebrał spod Lech Walesa Airport, to byłbym wdzieczny...
16 lipca 2011, 18:31 / sobota
Mialkus - a Ty faktycznie za dużo szczegółów podajesz.... tekie rzeczy nie na ogólnodostępnym forum.... ja chciałbym do tej Warszawy dojechać, nie wiem jak Ty....

Swoją drogą nie mam mozliwości wysłania do Ciebie PW na tym forum, to podaj nr tel. do Ciebie albo gg, to napiszę i się jakoś umówimy....
16 lipca 2011, 18:40 / sobota
Ja pier... jakie nieogary.
16 lipca 2011, 19:26 / sobota
Do osób niepoinformowanych!!!

Polonia W. istnieje! I proszę mi nie pisać bzdur że tak nie jest!

Polonia W - Polonia Wrocław:

Polonia Wrocław – polski klub piłkarski z siedzibą we Wrocławiu, założony w 1946 roku. W sezonie 2009/10 występuje w Klasie A, grupie Wrocław I.
16 lipca 2011, 21:50 / sobota
E-migrant ja nie chce krakac, ale w tym tempie i w ten sposob to TY do tej warsiawki nie dojedziesz, zwlaszcza z tym gostkiem od mialczenia (a ten obiad w wiadomym miejscu to wam bokiem wyjdzie) :-D))) daj pozor i wez inny transport, tak TOBIE od serca radze...

LECHIA PONAD WSZYSTKO
16 lipca 2011, 23:07 / sobota
mialkus o której będziecie dokładnie na obiedzie, ilu Was będzie i dla ułatwienia jak będziecie ubrani? oczywiście bez napinki!
16 lipca 2011, 23:57 / sobota
Smaruje przezutki w tamdemie.... Jedno miejsce wolne, wyjazd we wtorek o 13 spod sklepu rowerowego na ul. Dlugiej, tamtem w kolorze bialo- zielonym. Jedno miejsce mam wolne( skladka 1235,89 gr ) pisac na priv
17 lipca 2011, 08:13 / niedziela
jeremi, juz ci pisze jak bedziemy ubrani.Koszulki białe i zielone , na rękawach trzy paski wzdłuz, z przodu koszulki zobaczysz po jednej stronie trzy "kładzace sie paski" i napis "Adidas" a po drugiej taka mała choragieweczke zielona, w srodku choragieweczki bedzie czerwony znaczek..Znajdziesz na pewno. Oczywiscie ja rowniez BEZ NAPINKI

Emi-grant pisz na maila jakby co;! mialkus@o2.pl
17 lipca 2011, 09:59 / niedziela
danziger 666 napisał:E-migrant ja nie chce krakac, ale w tym tempie i w ten sposob to TY do tej warsiawki nie dojedziesz, zwlaszcza z tym gostkiem od mialczenia (a ten obiad w wiadomym miejscu to wam bokiem wyjdzie) :-D))) daj pozor i wez inny transport, tak TOBIE od serca radze...

LECHIA PONAD WSZYSTKO

Nik masz iscie diabelski, a wnioskujac po wpisie jestes najzwyczajniej obsrany.Kolego ja Cie i innych przeciez nie namawiam, zebys jechal ze mna (o ile czegos super nie wymysla i bedzie mozliwosc dojazdu wlasnym transportem
)Ja sie czuje calkowicie bezpieczny i bede stawal gdzie mi sie podoba a TY.jedz sobie autokarem, ale nie strasz chłopaka i nie zniechecaj.Jechalismy na Puchar do Warszawy sami z wywalonymi szalikami przez cala droge , a obok nas kibice Legii to i pojedziemy teraz,wiec skupmy sie moze na samym meczu, bo tymczasem Dyskopolo łyknelo wczoraj Mistrza Niemiec..
17 lipca 2011, 10:54 / niedziela
"Jechalismy na Puchar do Warszawy sami z wywalonymi szalikami przez cala droge"

tak też pewna ekipa jechała na Wisłe Płock,straty drzwi i szyba. zycze powodzenia w dalszych takich wyprawach,ale w końcu mądry Polak po szkodzie
17 lipca 2011, 11:32 / niedziela
Niech robi co chce. Niech sobie jedzie, ale jak straci barwy po drodze to od swoich na miejscu powinien drugi raz dostać tak za głupote i profilaktycznie na przyszłość.
Co do meczu to trzeba rozjebac ministratnów i tyle.
AVE BKS
17 lipca 2011, 12:10 / niedziela
Niech lepiej nie nie jedzie jak chce, później taki dostanie w tube i co zrobi ???
Ciesz się że na Legii jakby modern football zapanował ale wystarczyłoby żebyś na swojej drodze spotkał kogoś bardziej ogarniętego z L i co wtedy ??? 112 byś nerwowo wybrał w telefonie ???
17 lipca 2011, 13:50 / niedziela
Danziger 666 - wiesz.... jak pojadę z "kolegą od miałczenia" to napewno nie tą trasą i nie będziemy się nigdzie na obiedki zatrzymywać (prznajmniej nie tam gdzie napisane)...

Za stary jestem żeby bawić się w podchody z kimkolwiek albo wdać się w podróż z kimś kto się jara swoim czerwonym audi kombi - takie hojractwo i napinka powoduje większe prawdopodobieństwo że na meczyk nie dojedziemy, bo jak nam nie wpier**** to zawsze istnieje miożliwość że się rozwalimy gdzieś po drodze na jakimś drzewie...

Szukam alternatywnych metod podróży więc jak ktoś jedzie niech poda jakieś namiary na siebie to się odezwę...

...i bez napinki... ;)

Pozdrawiam i dzięki za dobre rady. Mam nadzieję że zobaczymy się na Konwiktorskiej...

PS. a takie piękne plany mieliśmy (LGFCE) w związku z meczem w Gdańsku.... jak nie urok, to ...
17 lipca 2011, 13:59 / niedziela
"Co do meczu to trzeba rozjebac ministratnów i tyle. "

Jak na razie na "na papierze" wygląda to znacznie lepiej na ich korzyść, a i w zeszłym sezonie byli wyżej od nas, także proponowałbym ostudzić emocje, bo może być różnie po dwóch meczach wyjazdowych na początku i wielki płacz się zacznie że walczymy o utrzymanie, że brak transferów itd. itd.

Polonia Warszawa - Borussia Dortmund 2:1 (0:0)
Marcin Baszczyński 61, Edgar Cani 71 - Mohamed Zidan 49

Polonia Warszawa: Przyrowski - Baszczyński (62. Mynar), Jodłowiec, Kokoszka (62. Todorovski), Sadlok (46. Brzyski) - Bonin (46. Wszołek), Piątek (62. Tosik), Trałka, Bruno (46. Sultes) - Jeż (72. Przybecki) - Sikorski (68. Çani).

Borussia Dortmund: Langerak (46. Focher) - Hornschuh (46. Piszczek), Subotić (46. Hübner), Hummels (46. Santana), Kringe (46. Löwe) - Le Tallec, Gündoğan, Kehl (46. Leitner), Zidan, Perišić (46. Grosskreutz) - Lewandowski (46. Kagawa).
17 lipca 2011, 14:02 / niedziela
Mialkus nie placz bo nie masz racji, a glupota jest wystawianie sie na trasie do nie przyjaznego miasta!!!
Jak bys mnie znal osobiscie, to mysle ze bys zrozumial, ze nie takie rzeczy sie wywijalo a o obsraniu to nie ma mowy...
ale ja nie musze Tobie tego tlumaczyc bo to TY kozak jestes, ale do pierwszego razu, A nasze haslo zobowiazuje:
NEC TEMERE NEC TEMIDE, w wolnym tlumaczeniu ---> z honorem ale z rozwaga!
a na koniec bez szydery mowi ci co s haslo (nazwa): HELLS ANGELS??
odnośnik
poszukaj poczytaj a zrozumiesz, bo po za LECHIA od lat w to sie bawie:-)
kibol=motocyklista, nie chce sie tu za bardzo rozkminiac bo co nie ktorzy wychwyca kim jestem:-))))))))))))))))
17 lipca 2011, 17:20 / niedziela
Nec temere, nec timide - bez strachu, lecz z rozwagą...

Dokładnie Mialkus - jak napisane powyżej...
18 lipca 2011, 11:03 / poniedziałek
Bastion Prawicy papier nie gra. W zeszłym sezonie też mieli odjechac całej lidze i tak dalej i tak dalej. Ja oczekuje od naszych zwycięstwa, a jak przegrają ale po walce to trudno. Ja do płaczków nie należe, ale ministrantów można pyknąć co po ostatnich meczach z nimi widać doskonale.
20 lipca 2011, 15:17 / środa
BastionPrawicy na jakim papierze tak wygląda?
W zeszłym sezonie ich pokonaliśmy w Warszawie, a w tym my się wzmocniliśmy a oni osłabili więc niby dlaczego miałoby to tak źle wyglądać ?
20 lipca 2011, 16:52 / środa
Na papierze tak to wyglada:

Polonia Warszawa: Michał Gliwa - Marcin Baszczyński, Tomasz Jodłowiec (73 Łukasz Teodorczyk), Adam Kokoszka (46 Aleksandar Todorovski), Maciej Sadlok (73 Đorđe Čotra) - Grzegorz Bonin (60 Miłosz Przybecki), Łukasz Trałka (82 Daniel Ciach), Łukasz Piątek (46 Jakub Tosik), Bruno (60 Radek Mynář), Pavel Šultes (46 Paweł Wszołek) - Daniel Sikorski (60 Edgar Çani).

W ostanim sparingu zagrali w takim skladzie z jednym wysunietym Sikorskim, za nim grał Bruno, sklad solidny ale stracili swojego lidera, i najlepszego napastnika.

W piatek podobno maja byc jakies informacje dotyczace wyjazdu do Warszawy.
20 lipca 2011, 19:07 / środa
-----------Malkowski
Deleu - Bak - Vucko - Fortepian
-- Bodul -- Nowak -- Surma
-- Lukjanovs - Benson - Traore

Buchalik , Pietrowski , Andrius , Kozans , Wisnia , Dawid , Popielarz , Pozniak , Sazankow , Janicki , Kasprzycki , Machaj , Bajic.

Szczerze mowiac na papierze zle to nie wyglada....
20 lipca 2011, 19:10 / środa
Dementuje to co napisał mialkus.
20 lipca 2011, 20:04 / środa
LP ale mialkus przeciez organizuje wyjazd wiec o co chodzi? :D
20 lipca 2011, 20:46 / środa
Napisalem PODOBNO ,chlopak z Lwów napisal swoje i po co glupio komentujesz?jak chcesz ze mna podyskutowac masz maila wyzej
20 lipca 2011, 22:45 / środa
to może co chwile bedziesz pisał jakieś bzdury z uzyciem słowa podobno? pytanie retoryczne jakbyś nie zrozumiał
 
1 2 3 4 5 6 7
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025