Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zapisy na Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 29.07.2011 20:30

strona 3/3

30 lipca 2011, 22:30 / sobota
naliczonych 11 świeżych oraz wielu wielu 2 wyjazdowiczów. 1 wyjazd na poznań :)

Zabawa przednia kto nie był niech żałuje, ten wyjazd przejdzie do Historii :)
31 lipca 2011, 10:03 / niedziela
L P nie wykorzystało pełnej puli biletów na mecz z Polonią Warszawa,ale odsprzedać po normalnej cenie bilety na mecz dla kibica udającego się własnym środkiem lokomocji już nie chcieli
31 lipca 2011, 10:11 / niedziela
Zahus - Gdybyś nie miał wyboru i musiał jechać autem, miał trochę więcej dyskrecji i nie chciał zapisać się na forum i nie ogłaszał miejsca postojów na prawo i lewo, to pewnie by ci sprzedali ten bilet.
31 lipca 2011, 11:40 / niedziela
Wiadomo, że lepiej narzekać na forum, ale czego się spodziewać jak się jeździ okazjonalnie na wyjazdy i nie jest się ogarniętym do tego stopnia, by załatwić sobie wejściówkę na mecz..
31 lipca 2011, 14:07 / niedziela
1945,mysle ze nie masz racji , nie kazdy mogl sobie zalatwic bilet na mecz po normalnej cenie.Ja akurat z kumplem kupilismy bilet na trybune bo wyjezdzalismy pozniej ze wzgledu na obowiazki bo przeciez byl to piatek.Nie mielismy gwarancji ze wejdziemy przez sektor gosci pol godziny przed meczem.Akurat uwazam ze slusznie zostala poruszona ta sprawa, bo jesli bylo 250 osob, to mozna bylo sprzedac "spoznialskim " pozostale bilety tym ktorym chcieli jechac wlasnymi srodkami transportu.
31 lipca 2011, 14:12 / niedziela
A weźmiesz całkowitą odpowiedzialność za osoby jadące własnym środkiem transportu?
31 lipca 2011, 14:27 / niedziela
Ja Was rozumiem, wyjazd zorganizowany itp...Ale mozna naprawde pomyslec jak to rozwiazac na przyszlosc, czy od was naprzyklad zostaje chlopak jeden , dwoch i jedzie z tymi co samochodami.Jest jakies wyjscie przeciez,chyba wolimy zeby na mecze wyjazdowe jezdzilo nie 250 i wszystko autokarami ,tylko 350 autokary plus samochody.Pozdro dla normalnych i LP.
31 lipca 2011, 14:33 / niedziela
Kurde czego wy nie rozumiecie? Nastaly takie czasy ,ze policji nie interesuje czy ktos jedzie autokarami czy na rowerze tylko ,ze jest kibicem danego klubu i stowarzyszenie organizujace wyjazd bierze odpowiedzialnosc i ponosi konsekwencje za wszystkich razem i kazdego z osobna ,a wiadomo ,ze najlatwiej wszystko ogarnac jak wszyscy jada razem wiec niestety ale trzeba sie pogodzic z ta sytuacja i jezdzic w grupie. Rozumiem tych ktorzy z roznych przyczyn nie moga stawic sie w Gdansku na zbiorce ale mysle ,ze pretensje lub skargi na Lwy to nie jest akurat dobry adres .Pozdrawiam
31 lipca 2011, 15:19 / niedziela
Najgorsze jest to, że jest kilka osób ( naszczęście kilka), które myślą, że ktoś im specjalnie nie sprzeda biletów na transport indywidualny. Wiadomo, że w pierwszej kolejności zapełnia się wynajęte autokary. Przewoźnik kasuje też za wolne miejsca. Powiem wam tak. Ten kto rzeczywiście chciał jechać samochodem to jechał samochodem. Wystarczy podejść do sprawy jak człowiek i zawsze można się dogadać. Jeżeli ktoś wchodzi mi na zapisy i pruje ryja od samego wejścia lub też próbuje załatwić bilet poprzez znajomośći to akurat ode mnie się odbije. Ci co mnie troszkę znają to doskonale wiedzą, że tak jest. Do tego dochodzą osoby, które próbują załatwić bilet metodą konfidenctwa.
31 lipca 2011, 15:23 / niedziela
A jaki lament będzie jak zabraknie biletów do Białegostoku. Mam nadzieję, że bilety będą tylko dla aktywnych wyjazdowiczów.
31 lipca 2011, 15:29 / niedziela
Bardzo dobrze że nie są sprzedawane bilety tym którzy chcą jechać na własną rękę . Jest wyjazd zorganizowany , więc wszyscy jadą razem . Takie są zasady . Jak komuś to nie odpowiada to niech siedzi w domu i płacze na forum .
31 lipca 2011, 15:52 / niedziela
O ile będzie wyjazd na Białoruś to w pierwszej kolejności bilety będą mogli kupić Ci co byli na Groclinie, więc wyjazdowicze nie maja co się martwić że nie starczy dla nich biletu :)
31 lipca 2011, 16:05 / niedziela
Lament się kończy w momencie, jak z "różnych,niezależnych" przyczyn taki samotny wyjazd autem,bez konsultacji z główną grupą zakończy się masażem twarzy przez ekipę gospodarzy...
31 lipca 2011, 16:08 / niedziela
Na mecz w Białymstoku o ile wyjazd dojdzie do skutku pierwszeństwo będą miały osoby, które w tamtym sezonie miały określoną liczbę wyjazdów. Do tej określonej liczby będzie można dodać mecz z Groclinem. Jeszcze nie wiem jaka to będzie liczba.
Osobiście stawiam na 6 wyjazdów.
31 lipca 2011, 17:53 / niedziela
Każdy szanujący się organizator powinien mieć oficjalna pule biletów dla jadących własnym środkiem lokomocji na mecz. Anie podchodzić jak przysłowiowy pies ogrodnika.
31 lipca 2011, 17:54 / niedziela
Zahus jaki Ty kurwa jesteś tępy... Brak słów na takich ludzi jak Ty
31 lipca 2011, 18:06 / niedziela
@zahus - nie podoba się Tobie forma sprzedaży na mecze wyjazdowe?
Chcesz jechać samodzielnie? Proszę bardzo, nikt Ci nie zabroni.
Wsiadaj w auto, pojedź do docelowego miasta, stań przy kasie i kup bilet. Widzisz jakie to proste.

I co? Już nie jesteś taki kozak?
31 lipca 2011, 18:30 / niedziela
LP, co prawda to nie wyjazd na Lechię tylko na Wisłę, ale czy wyjazd do Rygi też można zaliczyć jako uprawniający do zakupu biletu na Białoruś ? organizowany był przez Lwy więc tak pytam kontrolnie bo akurat będę z nim miał 6
31 lipca 2011, 18:50 / niedziela
Przy zapisach do Białegostoku to będzie dopiero płacz :).Bardzo fajnie że warunkiem będzie 6 wyjazdów.Nagroda dla aktywnie jeżdżących :)
31 lipca 2011, 18:52 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 18:59 / niedziela
Każdy szanujący się Lechista jedzie na mecz niezależnie od środka transportu panie Zapolski. O Twoich sposobach zdobycia biletu na Chorzów pisać nie będę...
31 lipca 2011, 19:37 / niedziela
LP czy zahus to ten wynalazek który pruł się z dupy pod kołowrotkami dlaczego czeka w kolejce ?

ABSOLUTNE NIE DLA TAKICH WYNALAZKÓW !
31 lipca 2011, 19:37 / niedziela
rozumiem, że brak odpowiedzi na moje pytanie to znak, że jeszcze nic nie wiadomo ? bo jeżeli tak to spoko tylko chciałbym mniej więcej wiedzieć ponieważ niewiem czy załatwiać sobie wolne w ten dzień w pracy. jak jestem zbyt natrętny to sorka :)
31 lipca 2011, 19:46 / niedziela
Nie jesteś natrętny po prostu pytasz. Będą liczone tylko wyjazdy na Lechię.
Tak to ten osobnik.
31 lipca 2011, 20:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 20:21 / niedziela
Werder1899 .I to jest wszystko w temacie dlaczego ja pytam się o pule biletów dla udających się własnym transportem
31 lipca 2011, 20:24 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 20:38 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 20:50 / niedziela
Zahus ja rozumię, że masz swoje lata, ale są czasy takie a nie inne i nikt się nie będzie wyłamywał tylko dlatego, ze tak chcesz.
Sam dobrze wiesz ile wasza cała familia miała wyjazdów w zeszłym sezonie i sam wiesz ile razy jechałeś zorganizowanym transportem. 1 (słownie: jeden raz). więc z łaski swojej nie pieprz głupot co się dzieje w transportach zorganizowanych skoro nimi nie jeździsz. W sezonie 2009/2010 próżno was szukać na listach wyjazdowych. Tam gdzie miałeś wybór transportu nikt Tobie przeszkód nie robił. To, że tkwiłeś w Chorzowie pare godzin pod bramą i wszedłeś dodatkowo na końcu już tobie tłumaczyłem. Wina była tylko i wyłacznie Twoja (wasza). Prawdopodobnie do końca życia i tak będziesz tkwił w przekonaniu, że zasady wpuszczania kibiców w Chorzowie są winą organizatora wyjazdu.
Może się tu wpiszą osoby, które jednak pojechały autem i się bez problemu dogadały. Z prostego powodu. Kultura, rzeczowa rozmowa na poziomie i nie było problemu. Potwierdzi ktoś??? Ty natomoast kolego ( o ile z różnicy wieku mogę tak powiedzieć) zapisałeś się na Chorzów w następujący sposób:
1. Zapisy od godziny 12, wpadasz do sklepu o 11 i drzesz ryja na pracownika sklepu, ze mu ciężko zapisać. A w ogłoszeniu jak byk napisane, że od godziny 12.
2. Następnie donosisz (do kogo sam wiesz), że Ci przedstawiciel Stowarzyszenia nie chce sprzedać samego biletu. Po telefonie dla świętego spokoju dostajesz bilet, po czym wyjaśniam sprawę z kim trzeba i wiadomo, że przeszło to pierwszy i ostatni raz.
3. Podczas zapisów dodatkowo walisz komunistyczne frazesy, że propaguję "mordercę" Łupaszkę.
4. A w Chorzowie kolejny raz się unosisz, ze czekasz pod brama na mrozie a nas nie ma. Nikt na Twoje polecenie tam nie jechał i nie dla Ciebie.

Więc proszę Cię zejdź na ziemię i dostosuj się do tego co się dzieje teraz a nie do tego co było kiedyś. Nie pasuje Tobie ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych???? Mi nie pasuje przykładowo, ale jest taka jaka jest i chcąć jeździć niestety musimy się do niej stosować. Mimo wszystko z szacunkiem pozdrawiam.
31 lipca 2011, 21:01 / niedziela
moze tak sie spotkajcie i pogadajcie jak faceci a nie na forum publicznym sie drapiecie.
31 lipca 2011, 21:06 / niedziela
WERDER 1899- może nie do końca do Ciebie osobiście ale do innych, którzy przytaknęli pod nosem, czytają Twój post- na trybunach jest "trochę" inny rodzaj demokracji.
Gdyby wszyscy mieli swój głos w danej sprawie, nie bylibyśmy tam,gdzie jesteśmy obecnie.Chodzi o nazwę Lechia i wszystko co z Nią związane.Dodatkowo,jak pisze LP,narzucono Nam różne nakazy,listy imienne,kontrole na trasie itp,więc porównywanie wyjazdów w 5,6 lidze jest trochę nie na miejscu. Owszem wesoło było w Siwiałce,w Stegnie na 1 awansie, ale lata lecą i świat idzie do przodu.Tak jak My.
31 lipca 2011, 21:07 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 21:17 / niedziela
To jest publiczne forum ,czytają go nie tylko Kibice Lechii.
Macie jakieś pretensje ,żale napiszcie mail - spotkajcie się - wyjaśnijcie sprawę.
31 lipca 2011, 21:17 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2011, 21:51 / niedziela
"3. Podczas zapisów dodatkowo walisz komunistyczne frazesy, że propaguję "mordercę" Łupaszkę."

Aż dziw, że są jeszcze ludzie, którzy powtarzają ubeckie propagandowe teksty o największych polskich patriotach. Łupaszka likwidował ubowców i konfidentów w obronie polskiej suwerenności i wolności.

Tacy ludzie jak zahus chcą jeździć na wyjazdy?? Może lepiej niech jeżdżą resortowymi pojazdami (już nie nyskami, za którymi pewnie bardzo tęsknią).
31 lipca 2011, 22:08 / niedziela
LP prosił o potwierdzenie

Samochody w W-wie też były, wystarczyło uzasadnić brak możliwości wyjazdu transportem zorganizowanym i nikt nie robił problemu z zakupem biletu
31 lipca 2011, 22:10 / niedziela
Kolego , ja nie porownuje wyjazdow 5-6 ligowych do obecnych, tylko obecne do tych z lat 90 tych..Piszesz ze wprowadzono rozne zakazy , nakazy itp, Bardzo dobrze! Bezpiecznie wrocisz do domu..Kiedys jadac musiales sie liczycz wieloma rzeczami.

Kolega z LP jesli zaczal jezdzic od 94 roku to pewnie pamieta ze praktycznie prawie kazdy wyjazd to bylo wpierdol! Nigdy nie zapomne powrotu z Bydgoszczy z drugiej ligi, po przegranej 2-3, na Glownym ok 300 psiarni , po dwoch stronach , nie bylo gdzie uciec..Polozyc na plecach to sie nie moglem dwa dni...Niewazne ze ty nie wyrywales siedzen , nie wybiles szyby..WPIERDOL! Teraz jest inaczej, organizator odpowiada za pociag itp , kiedys sie rejsowymi jezdzilo.

Za chwile siadamy na Pge Arena, szczerze to obawiam sie o doping , chociaz w piatek wygladalo to na parawde fajnie .Siedzialem akurat na krytej i bylo slychac fajnie , nizej slyszalem jak rozmawiali Borek z Piekarskim i tez chwalili Was..
Jestem ciekawy jak to bedzie wygladac na Pge, pewnie poczatki beda ciezkie, ale uczmy sie od najlepszych np od "Zylety.."

Wracajac do wyjazdu do Poznania, to domyslam sie ze takie rzeczy nie maja miejsca jak w pociagu bo taki delikwent bylby wysadzony na kopach, to byl wyjazd na bodajze 2100 osob i byl to najwiekszy wyjazd od niepamietnych lat, wiec kazdy jakies bledy popelnil.Oby juz nic takiego nie mialo miejsca..

ZAWSZE BIAŁO-ZIELONY
31 lipca 2011, 23:28 / niedziela
nie no, zahuj z Łupaszką to żeś wyskoczył dobry koleś
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.456