Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Jagiellonia Białystok vs LECHIA Gdańsk 06.08.11r Godz.15:45

strona 3/4

6 sierpnia 2011, 18:15 / sobota
jak chcesz go w kły trafic przez internet ? :)
6 sierpnia 2011, 18:16 / sobota
bedzie to pierwsza solowka na PGE Arena
6 sierpnia 2011, 18:17 / sobota
Kafarski nie produkuje rezeltatu, nikt nie obraza Lechii , chodzi o jej rozwoj.. nic juz nie wnosi, a rozwoj to siano, a tego nie wyprodukuje przegrywajac.
kropka.
Fiordys 90% forum mysli, ze jak odejdzie Kafar to inny trener sprawi , ze Pietrowski bedzie gral jak Xabi Alonso a Deleu jak Dani Alves a Dawidowski przezyje druga mlodosc. Nie masz co walczyc bo Cie zaraz zjada , ze wszystko wina Kafara bo nie ma transferow. Kafar niejednokrotnie mowil, ze ma takich zawodnikow na ile maja chajcu ale to jest jego wina , ze nikt nie chce gruba kasa rzucic ... oni mysla, ze jak przyjdzie nowy trener to da kilka baniek ze swojej kieszeni na napastnika :) Kafar wyciska, z tego skladu ile sie da ale do kurwy nedzy gdzie jego wina, ze nie ma chajcu na napastnika ?! z takim Frankowskim Lechia by gnoila kazdego w tej lidze po kilka bramek w przod ale to przeciez wina Kafara , ze musi grac Dawidowskim , ktoremu wyjdzie 1 mecz na 5.
Naszym wczołokopaczom przydałaby się taka motywacja jaką parę lat temu kibice Górnika Zabrze zafundowali swojej drużynie ;) Możliwe, że wtedy nauczyliby się zapierdalać na 300% przez pełne 90 + X minut i nie odstawiać nogi..
6 sierpnia 2011, 18:21 / sobota
co za debilny klub (i ty tu dalej chodzisz-na ten debilny klub)- twoje slowa--------------------------------czemu chodzisz?
6 sierpnia 2011, 18:23 / sobota
Dawać Kubickiego ;d
6 sierpnia 2011, 18:24 / sobota
jesteście jacyś nie tego ?
co za pretens do Małkowskiego ? rodzina kapsy ?
dwie bramy ewidentnie Bąka, obaj strzelcy wyszli mu spod pachy, śpiący królewicz,
za dwie to Malek wyjął

głodna litwa zaprezentowala sie jak drużyna harcerek, żenująco żałośnie,
zamiast golić frajerów to . . . jakoś to bedzie, jesteśmy lepsi, gramy swoje i . . . znowu w dupe
serce rośnie jak szósty kwietnia ma zmotywowanyh do bitwy ludzi,
kto pamięta kiedy oni się pod szóstym kwietnia bili ?
sz.k.: " a o mamy się bić na gołe ręce ? . . "
nie, grajcie dalej "swoje"

Dawid od dwóch meczy nic, mniej niż zero, no ale zrobiono go kapitanem pod absencję Surmy to grać musiał,
a szkoda, bo po raz enty kolejny nic a nic z tego nie wynikło,

ile wniósł bańka w dupę za Traore to każdy widział,

acz . . . przy odrobinie szczęscia mogło by lepiej, momenty były,
w zeszłym sezonie szczęścia było ponad zasługę,
w tym żreć przestało,
o ile groclin był lepszy,
o tyle porażka z przesłabą głodną litwą to trzy punkty jak psu pod ogon
co gorsza, grajki chyba nie mogą powiedzieć że zrobili wszystko by tych punktów nie oddać
6 sierpnia 2011, 18:26 / sobota
dla zainteresowanych - to co się działo na stadionie w Białymstoku (link pochodzi z jednego z komentarzy na 90minut):

odnośnik
6 sierpnia 2011, 18:29 / sobota
szósty kwietnia w najbliższym meczu powinien posadzić na ławie wiśnię, traore i bensona,
a potem na zmęczonego przeciwnika wpuśić ićh w 80 minucie
zwyięstwo gwarantowane
6 sierpnia 2011, 18:33 / sobota
Lechia1982, widzę to bardzo dobrze, nie pierwszy raz jestem na tym forum, ale przykre jest że ludzie mają takie poglądy.

Kolejny chujowy weekend, i trzeba czekać do następnego na poprawę humoru.

PS. Idealnym rozwiązaniem było by zamykanie forum na czas trwania meczu i tak z 2-3h po nim, ludzie by ochłonęli:)
6 sierpnia 2011, 18:39 / sobota
fiordys lepiej niech ludzie swoje niezadowolenie pokażą na forum niż maja telewizory z okien wylatywać
6 sierpnia 2011, 18:39 / sobota
Lechia 1982 (osobne gratulacje za nik, nie ma co)
otoż Lechia 1982 wie co myśli 90 % forum
cudownie
nie moge nie skorzystać ze znakomitej okazji: napisz nam co myśli Sazankow : )
6 sierpnia 2011, 18:41 / sobota
Verde ja Ci odpiszę:)

Sazan jest w tych 10 procentach:)
6 sierpnia 2011, 18:41 / sobota
Każdy ubliżający tutal wielkiej Lechii, trenerowi, zawodnikom powinien odrazu dostać dożywotniego bana
Jak można pluć sobie samemu w twarz ?
Fakt jest hujnia ale to były dwa wyjazdy dosyć ciężkie
teraz to bedzie z górki i tego się trzymajmy
pozdrawiam i ochłońcie troszke
6 sierpnia 2011, 18:45 / sobota
Bo Sazankou nie ma konta na forum ;)

Na pewno będzie z górki... z ŁKS-em może i tak, ale z żydami remis będzie sukcesem
6 sierpnia 2011, 18:47 / sobota
bedzie dobrze ! zrobimy takie pieklo cracovi i ŁKSowi na młynie ze wygramy 2 mecze po 5:0 ! głowa do góry !

Wielka Lechia Naszych Marzeń !
6 sierpnia 2011, 18:49 / sobota
Verde nie przywalaj sie do slowek . Dobrze wiesz o co chodzi. Po co jest taka jazda na KAfara ? to nie jego wina, ze wlasciciel probuje osiagnac sukces jak najmniejszym nakladem pienieznym. Zaden inny trener nie wyczaruje bog wie czego z tej druzyny. Graja momentami bardzo dobrze ale brakuje niektorym umiejetnosci. Frankowski caly mecz sie snul na nogach raz dostal pilke i po meczu. Myslisz, ze Kafar by nie chcial miec takiego zawodnika w swoim zespole ? musi grac Dawidowskim bo nikt nie chce rzucic chajcu na lepszego. Ale co zmieni inny trener ? znajdzie w Dawidzie nowe powolanie i wystawi go na prawej obronie ? A Sazankow mysli , ze boli go kolano ale chajc wpada.
6 sierpnia 2011, 18:49 / sobota
sam jesteś dosyć ciężki ; )
głodna litwa nie zagrała nic,
a mimo to po indywidualnych blędach Bąka przegrywamy mecz który powinniśmy wygrać z palcem w dupie,

fakt, przybrakowało trohę farta,
tymniemniej z jagiellonią w dzisiejszej dyspozyji każdy zespół który zamierza liczyć się w tej lidze wygrałby chodząc na rękach
6 sierpnia 2011, 18:52 / sobota
Małkowski-Nie mam przekonania co do tego bramkarza.To nie jest zawodnik który daje pewność defensywie.Przede wszystkim jest słaby na przedpolu.Rzadko kiedy wychodzi do dosrodkowan w pole karne,potrafi zrobić też typowy błąd.Robi dwa kroki do przodu przy dośrodkowaniu a póżniej sie cofa.Kapsa też nie był mistrzem gry na przedpolu ale w tym elemencie gry zjada Małkowskiego.Buchalik jeśli jest w dobrej formie powinien dostac szanse.Sezon dopiero sie rozpoczął...a ja juz zaczynam tęsknic za Kapsa
No i drugi mecz z rzedu dostajemy bramke po akcji naszą prawa stroną......
6 sierpnia 2011, 18:57 / sobota
dawidowski grał prawie całe dwa mecze - ani razu nie dając korzysci Lechii w tym czasie

widziałeś jak zaprezentował się Benson w pół godziny ?
wiesz o potrafi pograć Wiśnia ?

napisałem
niech szósty kwietnia w następnym meczu na ławie posadzi Wiśnię, Traore i Bensona,
a potem wystawi wszystkie armaty na ostatnie 10 minut,

wtedy też napiesz ze to wina Kuchara . . . wolny kraj, twoje prawo

ja mam pretensję nieustająą (nie tylko tą)
i poza blędami personalnymi,
oni się pod nim nie biją,
a nawet jeśli tak mówia to ja tego nie widzę,
widocznie jestem uprzedzony i niesprawiedliwy ale no . . . nie widzę,
dawno nie widziałem
i nie łudzę się że pod nim zobaczę
6 sierpnia 2011, 19:00 / sobota
holy przejrzyj youtube jak kapsa zwykł piąstkować na przedpolu,
ile wprost z tego padło goli i ile meczy nam to przegrało,
gwarantowane antidotum na podobne tęsknoty
6 sierpnia 2011, 19:01 / sobota
mysle ze gdyby nasz atak od początku meczu Wisnia Traore i Benson to bysmy wygrali ten mecz
6 sierpnia 2011, 19:12 / sobota
Zgodze sie co do Dawida. Nic nie gra ale Benson ponoc po kontuzji ? moze dlatego nie gral od poczatku ? Nie martw sie wiem co potrafi grac Wisnia. JAk dla mnie jeden z lepszych naszych pilkarzy ale rowniez po kontuzji. Mam nadzieje , ze i Wisnie i Bensona zobaczymy w meczu ze sraksa. TeskiGda ale co z Lukjanovsem ? tez trzeba go gdzies wcisnac.
6 sierpnia 2011, 19:14 / sobota
d.g....a slyszales kibicow Lechii po meczu co chcą...tylko zwyciestwo...z cracovia tylko zwyciestwo...o czym to swiadczy?ze te 270 osob co tam bylo to moga sobie w FIFA pograc na playstation zeby nasza Lechijka wygrywała?tj mi odpisales...jestem wyrozumiały...ale do czasu...to nie jest tak ze drugi mecz w dupe i ja juz sie gotuje...zobacz ostatnie mecze w tamtym sezonie....4 mecz chyba bez zwyciestwa...widzew,zaglebie i teraz polonia jaga...tylko 2 punkty zdobyte...jak chcemy byc w czubie czas na reformy...bo bedzie za pozno...a potem ty d.g. i ja w pubie sobie piwo z zalu wypijemy ze jest tak licho...na sercu nam tylko jedno...
6 sierpnia 2011, 19:20 / sobota
Verde zgadzam sie że Kapsie tez trafiały się błedy w grze na przedpolu ale Małkowski nic nie lepszy.Chyba sie zgodzisz że mamy problem z obsadą tej pozycji.W tamtym sezonie w piłce noznej był ranking procentowej skutecznosci obronionych strzałów bramkarzy Kapsa miał jedna z najsłabszych w lidze średnią a Małkowski.....jeszcze słabszą
6 sierpnia 2011, 19:23 / sobota
Lukjanovsa lub Traore można cofnąć do pomorcy (akurat ten mecz) zamiast Pietrowskiego za Surme.
6 sierpnia 2011, 19:27 / sobota
kurwy , które obrażają nasz klub są śmieciami , ledwo dwie porażki aa wy kurwy płaczecie.
6 sierpnia 2011, 19:31 / sobota
podczas tego meczu przy gnieździe Jagiellonii działy się dużo ważniejsze rzeczy, ale z tego co było słychać w Białymstoku i na innych obiektach protest już zakończony. teraz nowy stadion, przyjdzie kibic nr1 odnośnik i po walce z "kibolami"...
6 sierpnia 2011, 19:31 / sobota
Ja nie widzialem zeby ktos tu obrażał klub?!?! a w tym momencie to Ty płaczesz. kolejny chujowy mecz nic dodac nic ując, zobaczymy co bedzie dalej.
6 sierpnia 2011, 19:32 / sobota
Będzie dobrze ... Pełny stadion w następnej kolejce ... Lechia Pany!!!
6 sierpnia 2011, 19:35 / sobota
Szacun za doping. Nie mogłem być i oglądałem. Naprawde WIELKI SZACUN. Graliśmy u siebie. A chłopaki na boisku starali się, zagrali dobry mecz, ale to nie wystarczyło. Trudno. Powtórze po "wyjazdowiczach" - " z Craxą tylko zwycięstwo"
Benson powinien grać od początku (jak da rade); Machaj naprawde duży plus; reszta na swoim dobrym poziomie; nawet Deleou...
6 sierpnia 2011, 20:06 / sobota
Daj Boże aby w końcu pojawiły się jakieś transfery.....
6 sierpnia 2011, 20:18 / sobota
Tomasz "brakowało ostatniego podania" Kafarski jest przeciętnym trenerem, który bynajmniej "nie wycisnął z grajków wszystkiego co się da". Zarząd dobrze wie, że za te pieniądze, które mu płacą lepszego trenera nie znajdą, więc pozwalają mu realizować jego wielki plan gry niby barcelońskiej, pięknej piłki, w której jest milion podań i dwa strzały na mecz. O ile to wierny kibic jest mu to w stanie wybaczyć, o tyle tego, że jest butny i nie potrafi przyznać się do błędów taktycznych, a zwłaszcza tego, że przez trzy lata nie umiał stworzyć należytej defensywy (szczególnie przy stałych fragmentach), już nie.
Grajki w naszych warunkach są prawie jak pionki na szachownicy, potrzeba im właściwego kierującego, który ma więdzę, doświadczenie, a u nich respekt i poważanie. A jak może to mieć koleś, który jest rówieśnikiem rady drużyny (patrz Surma, Dawidowski, Nowak)
6 sierpnia 2011, 20:28 / sobota
Kolego STOGI wszyscy chcemy zwycięstw Lechii ale i porazki trzeba przyjmowac z godnością.Fajnie by było w każdym meczu lać wszystkich do zera ale sie nie da niestety..;-)
verde ja nie jestem z rodziny Kapsy i uwazam że Małkowski jest słabszym bramkarzem a dodatkowo Smuda go skrzywdził bo chłopak juz uwierzył,że prezentuje poziom reprezentacyjny(jakikolwiek by on nie był)i tylko mu to zaszkodziło.
Zaczynając od wprowadzania piłki do gry a kończąc na grze na przedpolu.Chłop po prostu nie wie co ma robić i przez to przyprawia mnie a i mysle że wielu innych o palpitacje serca.Dawidowski to totalne oslabienie druzyny,koles od prawie roku nie strzelił gola a przeciez jest nominalnym wysunietym napastnikiem.I tu nie rozumiem Kafara naprawde nie rozumiem dlaczego wciąż go wystawia w pierwszym składzie.
Moze ktos z tego forum wie?W koncu tylu kumatych znawców tu mamy...wiec proszę o odpowiedż..;-)
6 sierpnia 2011, 20:34 / sobota
KonieczkoLG
Może to do Ciebie powinni podbić Kibice Lesi i Powiedzieć: "Nie ma Płakania, jest czas zapierdalania!" By wspomóc drużynę...
Może masz za daleko do łba i nie kumasz, że przegraliśmy ten mecz mając więcej z gry. Tak, to drugi taki mecz, ale co chcesz liście rozdawać jak kibuce Gównika Hinderbung? Chyba się za mocno jarasz. Ja też jestem zdołowany, ale opanujmy się! Mimo wszystko.
Pozdrawiam
6 sierpnia 2011, 20:57 / sobota
Mecz o niebo lepszy niż z Polonią/Groclinem. Po raz drugi w dwóch meczach wychodzi brak prawej strony defensywy(w tym dodatkowo z tego powodu tracimy bramkę), dodatkowo wydaje się że Bąk mógłby sobie odpocząć. Przy obu bramkach nie zrobił tego co do niego należało, zarówno przy strzale Skerli gdy powinien być bliżej strzelającego(chwilę wcześniej podobna sytuacja była gdy strzelał Bartczak tam z kolei Vućko zrobił ten sam błąd co Bąk, pytanie czy to niefrasobliwość defensorów czy świadome założenie taktyczne pozostanie otwarte), jak i przy golu Frankowskiego. Co do Małkowskiego po za wybiciem piłki(po prostu powinien obić to ktoś za niego) nie można mieć do niego większych zastrzeżeń groźnych akcji nie sprokurował, a kilka zgasił. W ofensywie Dawidowski powinien sobie odpocząć jego miejsce: Sazankow lub Pruchnik bo niema się co łudzić że Dawid coś nowego wyczaruje. Ale jeden pozytyw z tego meczu: raczej zakontraktują prawego defensora.

Co do sytuacji na trybunach, za co zdjęto gniazdowego Jagi?

ps. Jednak kolega "Lechia1982" umie rozmawiać bez "pizd, frajerów i wykurwiania z tego forum jebanych płaczków" imponujące.
6 sierpnia 2011, 21:16 / sobota
nie było aż tak źle, typowy mecz na remis tylko ze My nie mamy Frankowskiego w składzie. Widać było że walczyli.
6 sierpnia 2011, 21:18 / sobota
d.g. uważaj co chcesz, ale na okazję tego meczu ja nie dostrzegłem baboli Małka, stąd i powodów do pomstowania na niego
ktoś dostrzegł ?
które ? kiedy ? konkretnie, chątnie się przyjrzę uważniej na powtórkach,
kapsel ze swymi trzesącymi się portkami i dziurawymi rękawicami u mnie . . . . szukałby sobie nowego praodawcy,
od interweniującego na przedpolu Małka obrońy się odbijają,
kapsa odbija się od obrońców,
jak ktoś mówi że to drugie jest lepszejsze to trudno odnaleźć płaszczyznę do polemiki

a mecz o tyle lepszy od tego z Warszawy że . . . Groclin ma pakę,
a głodna litwa dzisiaj nie zagrała nic, i nie bardzo wydaje mi się by zagrała o coś więcej niż 14 miejsce na koniec sezonu
nie zasłużyła nawet na te dwa gole, które padły z niczego
a które ot tak sobie podarował im Bąk który powinien do Gdańska wracać na piechotę
6 sierpnia 2011, 21:20 / sobota
: ) oczywiście od Małka odbijają się napastnicy lub Kapsel od nich,
sam nie wiem dlaczego pisałem o obrońcach ; )
6 sierpnia 2011, 21:33 / sobota
Pierwszą bramkę zawalił Małkowski, o sprawach ewidentnych i oczywistych nie ma co polemizować. W drugiej sytuacji, przy bramce Frankowskiego, jak widać w powtórkach, też to była piłka do obrony, uderzona niezbyt mocno, prawie w środek bramki, przy lepszym refleksie bramkarz mógł to zablokować. Ewidentnie Małkowski do pięt nie dorasta Kapsie. Przez głupotę, nie pierwszą przed tą runda, Kafarskiego, nie mamy solidnego goalkeepera. A z tym ogórkiem Małkowskim - jak go słusznie określił Janek Tomaszewski - daleko nie zajedziemy.
6 sierpnia 2011, 21:34 / sobota
podświadomość??:))
6 sierpnia 2011, 21:39 / sobota
Kafarski kolejny mecz stawia do napadu w podstawowym składzie białego Buvala - Dawidowskiego. Czy tak ma być do końca rundy? Pierwsze 70 minut powinien grać Benson, a nie beznadziejny pseudonapastnik Dawidowski. Ewentualnie Dawidowski mógłby wejść na podmęczonych rywali w 80-85 min, ale absolutnie nie grac od początku. Kafarski goni w piętkę, Lechia traci swoje atuty dzięki jego absurdalnym decyzjom i gubi punkty z rywalami absolutnie do ogrania.
6 sierpnia 2011, 21:44 / sobota
Witam wszystkich Lechistów na forum,piszę tutaj pierwszy raz...moim zdaniem ewidentnie drugą bramkę zawalił Deleu,prosta strata piłki Seratlić pojechał i pozamiatane,najgorsze jest to,że pod koniec poprzedniej rundy Deleu się kopał w czoło non stop i większość bramek traciliśmy po jego błędach,pamiętam,że nawet komentator w jakimś meczu powiedział,że Lechia gra bez prawego obrońcy i wszystkie drużyny o tym doskonale wiedzą,więc pytam dlaczego nie ma transferu na tą pozycję,z Polonią Kafar wystawił na obronie Pietrowskiego,ale jego gra też nie zachwyca,ani w obronie ani w pomocy...Pierwsz bramka ewidentny brak krycia przez stoperów,może należy dać szansę Kożansowi...musimy puknąć cracovię,niestety bez Surmy może być ciężko....
6 sierpnia 2011, 21:52 / sobota
O kibicow sie nie martwcie bedzie komplet. Czy wygrywasz czy nie... Szkoda porazki bo znowu zle nie gralismy, ale w trzeba strzelac bramki a nie stwarzac tylkodogodne sytuacje. Tylko zwyciestwo z zydami tylko zwyciestwo.
6 sierpnia 2011, 22:04 / sobota
Największy minus - Kafar! jak wpuscił na koniec Pozniaka za Traore to widziałem ze bedzie źle....kurwa wykrakałem!
Wisnia i Benson powinni grać od początku Dawid powinien został rezerwowym.
Obrona - niestety bez bocznych obrońców bedziemy przegrywac takie mecze (powtórka jak z Polonią).
Jesli Kafar dalej bedzie twierdził ze nasza 11 nie wymaga wzmocnien, to należy go oddac na obserwacje.
Niestety poki co bedziemy walczyc o utrzymanie razem z ŁKS, Podbeskidziem i Koroną.
Szkoda, bo stadion dzis robił zajebiste wrazenie....szkoda ze bedzie grała na nim przecietna drużyna.
Jedno tylko boli ze nikt w klubie nie powie ze KURWA jest bida i wiecej nie bedzie...
Po ch.... te głupie deklaracje? Gramy o utrzymanie byc moze pójdzie łatwo i wylądujemy na 8 miejscu a moze bedą emocje i powalczymy z brygada Rogala i eŁksą o 14 miejsce (o zgrozo!)

TYLKO LECHIA!
6 sierpnia 2011, 22:11 / sobota
dokładnie najbardziej wkurza że udaje się,że zamiast gówna jest złoto.... a jest wielka lipa a najgorsze,że Kafar nie ma odwagi powiedzieć,że jest źle....
6 sierpnia 2011, 22:14 / sobota
odnośnik - oto co działo się w młynie Białostoczan w czasie meczu.
6 sierpnia 2011, 22:21 / sobota
Hmm.... nie oglądałem powtórek, ale wydaje mi się, że za drugą bramkę jest odpowiedzialny Deleu. Zbyt łatwo dał się ograć. To była kontra i nie było asekuracji, a w takich sytuacjach obrońca nie może sobie pozwolić na porażkę w pojedynku jeden na jeden. Lepszym rozwiązaniem było popełnienie faulu za cenę żółtej kartki. Nie pamiętam niestety ustawienia Frankowskiego i środkowych obrońców. Pewnie też mogli zrobić więcej.
6 sierpnia 2011, 22:30 / sobota
Deleu miał już żółtą kartkę więc załapał by czerwień, a Bąk to pizda nie obrońca. Kręcą nim jak karuzlą. Czasem coś wyciągnie ale ogólenia padaka.

PS
Zomo widać kurwa ciągle działa, bynajmniej w Białymstoku.
Kurewstwo pierdolone. Nie chce się wierzyć w to co widać.
Pierdolone psy
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.278