Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

ZAPISY NA WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU

strona 1/3

1 sierpnia 2011, 22:32 / poniedziałek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk „Lwy Północy” organizuje dla wszystkich chętnych wyjazd na mecz Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk.

Cena przejazdu na mecz wynosi 80 zł w obie strony wraz z biletem wstępu .Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Zapisy prowadzone będą w sklepie Stowarzyszenia znajdującym się w Wielkim Młynie przy ul. Wielkie Młyny 16 począwszy od wtorku 2 sierpnia w godzinach 12-18. Ostatnim dniem zapisów będzie środa 3 sierpnia, o ile oczywiście nie wyczerpie się mała pula biletów, którą otrzymaliśmy.
We wtorek mogą zapisywać się tylko i wyłącznie osoby, które w poprzednim sezonie miały zaliczone przynajmniej 6 wyjazdów na Lechię!!! Do tej liczby można doliczyć ostatni wyjazd do Warszawy z zeszłego tygodnia. Liczą się tylko wyjazdy, na których kibice znajdują się na oficjalnych listach wyjazdowych.
W tej chwili Stowarzyszenie nie jest w posiadaniu biletów na ten mecz. Bilety dotrą do Gdańska najprawdopodobniej w środę. Nie będzie możliwości odbioru biletu podczas wyjazdu. Jeżeli ktokolwiek nie odbierze biletu do czwartku, zostaje wykreślony z listy wyjazdowej i w piątek te bilety trafią do ogólnej sprzedaży.

PROSIMY ABY OSOBY Z MNIEJSZĄ LICZBĄ WYJAZDÓW NIŻ SZEŚĆ NIE PRZYCHODZIŁY W DNIU JUTRZEJSZYM I NIE BLOKOWAŁY KOLEJKI!!!

Ważne jest, że jedziemy wszyscy razem, a o miejscu i godzinie zbiórki każdy zostanie poinformowany przy zapisach.

PODCZAS ZAPISÓW, KAŻDY KIBIC BĘDZIE MÓGŁ ZAKUPIĆ GADŻET LECHII GDAŃSK. DLA POSIADACZY KARTY KIBICA UDZIELAMY RABATU W WYSOKOŚCI 10%. OBECNIE W PROMOCJI MAMY PAKIET SZALIK + KOSZULKA ZA JEDYNE 50 ZŁ. RABAT NIE PRZYSŁUGUJE NA TOWAR PRZECENIONY.
1 sierpnia 2011, 22:46 / poniedziałek
Co tu taka cisza? Gorący news i żadnych pytań, hihi.
1 sierpnia 2011, 22:48 / poniedziałek
Wszyscy co zawsze pytają teraz nie mają o co, bo nie spełniają wymogów:) A ogarnięci - stali wyjazdowicze widocznie pytać nie muszą. ;)
1 sierpnia 2011, 22:51 / poniedziałek
Ciekawe kiedy będą pytania o możliwość jechania własnym środkiem lokomocji
1 sierpnia 2011, 22:53 / poniedziałek
A może zamurowało co niektórych że jadą po tylu latach do białego stoku
1 sierpnia 2011, 22:56 / poniedziałek
Albo w czym są lepsi ci kibice którzy mają 6 wyjazdów od tych co chcą jechać pierwszy raz.
1 sierpnia 2011, 22:57 / poniedziałek
Z pewnością.. brakuje mi pytań o możliwość postoju na obiad, czemu tylko tyle biletów, czy można jechać autem, jakimi autokarami jedziemy, czy w Białymstoku będzie padać, po ile kiełbasa na stadionie?

Dobra, kończę ironizować, bo robimy burdel z tematu.
1 sierpnia 2011, 22:58 / poniedziałek
Czym było by te forum bez nutki ironii w każdym temacie ? :)
1 sierpnia 2011, 22:59 / poniedziałek
Lepsi są na pewno w tym że jeżdżą i swoją jazdą zasłużyli na odwiedzenie sektora w Białymstoku.

PS. ma ktoś info czy do kiełby na sektorze gości w Białymstoku jest do wyboru keczup i musztarda czy tylko keczup ?
1 sierpnia 2011, 23:02 / poniedziałek
Nikt tam nie był parę to cholera go tam wie.
LP czy Zahus jedzie?
1 sierpnia 2011, 23:05 / poniedziałek
Zahus nie ma zapewne 6 wyjazdów w sezonie :)
1 sierpnia 2011, 23:06 / poniedziałek
zahus jest pewniakiem do wyjazdu. Załapał się z puli FC NIEOGARNIĘCI.
1 sierpnia 2011, 23:09 / poniedziałek
Obstawiam, że Zahus będzie kierowca jednego z autokarów, pojedzie na wyjazd i to w dodatku własnym środkiem transportu. Dwie pieczenie na jednym ogniu
2 sierpnia 2011, 01:10 / wtorek
dziwne, ale wg mej skromnej osoby, to lekkie przegięcie. Co jest Panowie, boimy się pikników? Januszy? Sam mam na koncie 8 wyjazdów ale w czasie rozległym, nie muszę być na każdym, ponieważ nie mogę. Obecnie mieszkam za granicą i kto mi urwał nać zabroni wyjechać za moją ukochaną drużyną jeśli mam tylko możliwość być m moim ukochanym mieście? Jaja sobie Panowie robicie, ot co!!! Będziecie sprawdzać stare bilety? Bądź też pesele osób uczestniczących w ostatnich wyjazdach? Tak się wszyscy burzą odnośnie kart kibica, które są słuszne, a teraz ktoś mi zabroni jechać na wyjazd? Mogę być wiernym fanem nawet nie jeżdżąc za Lechią, ale pomyślcie, o by było, gdyby nie niekorzystny uklad tabeli w dwóch ostatnich kolejkach? Miałem marzenie żeby wreszcie pojechać z synem na puchary, a teraz ktoś mi będzie zabraniał kupienia biletu, ponieważ nie byłem na 6 wyjazdach w tym roku? A walcie się, takiego kibicowania nie pojmuję, sprzedajcie sobie te bilety 'kumatym', niech jadą i niech ich szlag trafi. Hipokryci - sami walczycie z Doaldem, a potem sami ograniczacie swoboby obywateskie normalym ludziom. Pluję na takie zachowanie. gdybym chciał, to bilet i tak byście mi sprzedali, z policją lub bez, oczywiście wtedy stanąłbym pod ścianą jako konfident, sprzedawczyk, itd... Tego nie zrobie, ale chłopaki, zastanówcie sie, co w tym momencie robicie swoim braciom po szalu; każdy ma święte prawo w miarę możliwości biletów pojechać za swoją drużyną. pozdrawiam
2 sierpnia 2011, 01:21 / wtorek
A tak na marginesie, ile z osób zainteresowaych tym wyjazdem zna historię Lechii? Podejrzewam, że wszystkie. A ile z tych osób zna DOKŁADNIE historię miasta gdańska? Ale tak naprawdę, bez wygooglowywania?
2 sierpnia 2011, 01:24 / wtorek
Chłopie ciekawsze wyjazdy są dla tych co zapierdalali przez całą Polskę co 2 tygodnie!.Na Ruch,Na Cracovie,Na Zagłębie czy piątkowy wyjazd na Groclin.Nie uważasz że Nam czyt. wyjazdowiczom należy się przywilej pierwszeństwa w zakupie biletu na Białystok bo to bardzo ciekawy wyjazd?.
2 sierpnia 2011, 01:47 / wtorek
Mam nadzieję, że będą jeszcze bilety w środę. Chciałbym pojechać.

Pozdrawiam
2 sierpnia 2011, 01:57 / wtorek
Ja mam nadzieje że zainteresowanie w dalszych kolejkach sezonu będzie takie jak na Białystok.
Chciałbym by tak było...

Pawcio a ja mam wyjebane w ciebie i ciesze się bardzo że zostało docenione moje zaangażowanie w wyjazdy.Dlaczego Ja mam odstąpić tobie bilet skoro jeżdżę na wyjazdy trochę lat i mam 7 wyjazdów w tamtym sezonie ? Zaznaczam że też bardzo chciałem pojechać ,mam syna ,rodzinę ,prace i nie jestem konfidentem ?
2 sierpnia 2011, 02:06 / wtorek
Pawcio będą kolejne wyjazdy i będziesz mógł na nie spokojnie jechać nawet mająć ich zero. Tak bylo na Groclinie. Na ten wyjazd jest ukłon w stronę jeżdżących i jest to dla nich bardzo duża nagroda. Sam mam w tamtym sezonie zaledwie 4 wyjazdy i jak Bóg da będę w środę warował od 8 pod młynem by ów bilet dostać. Mając mniej wyjazdów niż jest wymagane przez organizatorów nie czuję się gorszy od innych, ale daję mniej od siebie by spędzić czas z moją drużyną i w związku tym pchać się nie będę.
Jeszcze pluj na wszystkich z klubu bo dają zniżki na karnety dla stałych kibiców. Ogarnij się nie jesteś pępkiem świata. Jak coś ni pasuje zawsze możesz podejść do chłopaków i pogadać z nimi. Mi dwa razy zdarzyły się problemy, poszedłem do K..y, pogadałem i jakoś na mnie pluł, nie obrażał a sensownie wytłumaczył. A Ty na dzień dobry plujesz. Zasada jest prosta. Zaangażowani mają pierszeństwo i jest to mega uczciwe wobec wszystkich. Pamiętaj są inne wyjazdy a Ty się usrałeś na ten.
2 sierpnia 2011, 02:25 / wtorek
Pawcio- wysuwając już na swoją myśl zachowanie nie godne Polaka a tym bardziej kibica odnośnie sprzedawania na psiarni nie jesteś godzien reprezentowania Lechii. Nie podobają Ci się takie zachowania Kibiców a nie forumowych płaczków odnośnie kryterium wyjazdowego ? Nikt nie trzyma Ciebie na siłę!

Sprawa odnośnie rygorów wyjazdowych by się pojawiła prędzej czy później.

Sądzisz iż zasłużyłeś na bilet do Białegostoku mimo braku określonego kryterium ? Odpowiedz sobie na pytanie co Ty zrobiłeś dla Lechii a nie wylewaj płacze na forum!
2 sierpnia 2011, 04:18 / wtorek
Pawcio czyli chcesz powiedziec ze twoje poswiecenie oddanie milosc itd. dla Lechii jest wieksza od chlopakow ktorzy regularnie co 2 tygodnie jada przez cala Polske za Lechiia??? Jak sam napisales mieszkasz za granica wiec prawdopodobnie przebywasz w Gdansku na urlopie z rodzina i przy okazji tego urlopu musisz pojechac sobie do Bialegostoku na mecz zabierajac tym samym miejscowe chlopakowi ktory jezdzi okragly rok? Czy nie uwazasz ze twoje pretensje i roszczenia sa nieuzasadnione?? A moze ty chcesz jechac do tego Bialegostoku jako czesc twojego urlopu wypoczynkowego taka dodaktowa atrakcja turystyczna?? No i jeszcze zaczynasz jakies gadki ze jakbys chcial to bys przyszedl z kims tam i pojechalbys napewno bo by musieli ci sprzedac bilet. Chlopie!!!!
2 sierpnia 2011, 07:04 / wtorek
Może doczekam się takich czasów ze jak normalny kibic przyjdę i kupię bilet na mecz wyjazdowy.bez proszenia i płaszczenia się .
2 sierpnia 2011, 07:08 / wtorek
A do L P niech uważa co pisze
2 sierpnia 2011, 08:29 / wtorek
Zahus i Pawcio, pewnie jak będą sektory gości na wszystkich stadionach o pojemności min. 1-2 tys. osób to i wy się załapiecie (choć za waszą chamską postawę nawet wtedy bym wam nie sprzedał).

Póki co jest 300 biletów na Jagę i to jest oczywiste, że powinni pojechać ci, którzy poświęcają się na co dzień, a nie mają kaprys od święta. To jest po prostu mega oczywiste i kwestionowanie tego jest irracjonalne. Wasze wypowiedzi to zwykły damski foch.
2 sierpnia 2011, 09:04 / wtorek
prędzej doczekasz się czasów kiedy to policjant przyjdzie na mecz ....
2 sierpnia 2011, 09:20 / wtorek
Było kurwa trzeba jeździć a nie płakać, są takie a nie inne czasy żę jeździmy jak jeździmy. Wielu z nas przez 5 ostatnich lat sie nastawiało na ten Białystok.

Uważam ze 6 wyjazdów w zeszłym sezonie to jest bardzo lajtowy warunek bo lista osób które spełniają przekracza spokojnie 450 osób.
2 sierpnia 2011, 11:36 / wtorek
hehe kupie bilet z policją jak będę chciał:) , no ładny się ananasek trafił i jeszcze synka od małego konfidenctwa i sprzedawania braci uczy, ot taki nowoczesny wzór tatusia . Jak by było 2 tysiące biletów to każdy , by mógł go kupić debilu, a że jest określona ich liczba , mniejsza niż zapotrzebowanie to ustalono jakieś zasady dystrybucji . Ustaliło je LP jako ,że organizuje ten wyjazd i są to osoby najbardziej zaangażowane w organizacje i dystrybucje,poświęcają swój wolny czas,ogarniają całe to zamieszanie,a jest naprawdę co do ogarnięcia. A co do tego plucia na takie kibicowanie, to napluj sobie w twarz jak będziesz patrzył w lustro , bo zobaczysz tam twarz zwykłego frajera...
TYLKO LECHIA
2 sierpnia 2011, 11:41 / wtorek
Jak będą sektory gości 1-2 tys. to pewnie LP będą namawiać wszystkich, nawet z zerowym dorobkiem. Panowie szanujmy się trochę! Nie dzielmy się na superkibców i frajerów. A ten co krytykuje kryteria to ciekawe jak inaczej załatwiłby sprawę ograniczonej puli biletów. Każde rozwiązanie będzie miało kogoś niezadowolonego.
2 sierpnia 2011, 12:00 / wtorek
Ale macie problemy... Ci co zasłużyli to będą mogli pojechać. Proste.
Niektórzy to mają tupet, zacznijcie jeździć na wyjazdy to nie będziecie musieli płakać. A jak kiedyś skończą budować stadion Hetmana to sobie pojedziecie (nawet Ci co mało jeżdzą) na mecz z Jagiellonią bo sektor będzie na 1 tys miejsc.
Kilku płaczków pisze o latach 90 i wyjazdach, a ich wpisy są na poziomie gimnazjum...

TYLKO LECHIA!!!
2 sierpnia 2011, 12:17 / wtorek
Do płaczków i bezczelnych: przecież nie jest powiedziane, że wszyscy uprawnieni wykupią w środę bilety - są wakacje, urlopy, obowiązki. Jeszcze może być tak, że w czwartek ktoś kto bardzo chce się załapie.
Ja tez w tym roku nie zaliczyłem 6, choć w poprzednich latach miałem nawet komplety. Nie płaczę jednak z tego powodu, tylko czekam w czwartek rano w młynie na uśmiech losu. Białystok to oczekiwany od dawna wyjazd, więc nie ma co się dziwować, że chętnych o wiele więcej niż miejsc.
2 sierpnia 2011, 12:34 / wtorek
Hejnał jak bilety dziś nie zejdą to już jutro będzie można kupować. Na tą chwilę bilety idą dobrze ale tłumów nie ma.
2 sierpnia 2011, 13:00 / wtorek
LP, prosiłbym tak jak w temacie na wyjazd na Groclin o napisanie informacji po zakończeniu zapisów w dniu dzisiejszym czy jest sens żebym jutro jechał po bilet. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
2 sierpnia 2011, 14:36 / wtorek
O tempora, o mores!

Tyle...
2 sierpnia 2011, 15:28 / wtorek
Od teraz do 18 powinno zejść prawie wszystko :)
2 sierpnia 2011, 15:39 / wtorek
"zahus 2 sierpnia 2011, 07:04 / wtorek
Może doczekam się takich czasów ze jak normalny kibic przyjdę i kupię bilet na mecz wyjazdowy.bez proszenia i płaszczenia się ."

Każdy przybiera taką postawę w jakiej mu najwygodniej. "Normalny kibic", jak to ująłeś, przychodzi i kupuje bilet na mecz wyjazdowy. Gdzie tkwi problem? Nie przypominam sobie sytuacji, w której musiałbym się płaszczyć czy prosić o bilet na wyjazd i dam sobie rękę uciąć, że 99,9% wyjazdowiczów też nie.
2 sierpnia 2011, 16:14 / wtorek
można wiedzieć ile biletów Jaga udostępniła dla was?
2 sierpnia 2011, 16:19 / wtorek
Miron: TRZYSTU
2 sierpnia 2011, 16:21 / wtorek
następny wyjazd w połowie Września więc pewinie Lewy ma rację

Lechio ma, .... odnośnik
2 sierpnia 2011, 16:35 / wtorek
To bedzie zajebisty wyjazd.
2 sierpnia 2011, 17:13 / wtorek
przez takie pomysły LP nie zejdzie nawet 300 , a mówienie ze nawet 1000 by zeszło to juz jaja.
2 sierpnia 2011, 17:22 / wtorek
Nie wiem o czym człowieku piszesz. Przecież kurwa mać jest napisane, że dziś pierszeństwo mają osoby z 6 wyjazdami, a jutro jak zostaną bilety będzie mógł kupić każdy, więc to co piszesz jest bez sensu i logiki.
2 sierpnia 2011, 17:33 / wtorek
Niektórzy naprawdę nie rozumieją.Jutro będą wolne bilety w sprzedaży o ile dziś nie zejdą.Dzisiaj nabycie biletów było nagrodą dla wyjazdowiczów za regularne jeżdżenie za Lechią po kraju.

I po co te nerwy?.Śmigać jutro po bilety jak będą jeszcze i tyle.Ja jestem zadowolony z decyzji Lwów.Sprawiedliwie dla jeżdżących. :)
2 sierpnia 2011, 17:52 / wtorek
Niektórzy chyba odbierają zasady sprzedaży biletów do Białegostoku jako karę za to, że nie jeździli w zeszłym sezonie. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie - wyjazd na Jagiellonię to nagroda dla tych, którzy jeździli. I ciesz się jeden z drugim, że BYĆ MOŻE w ogóle dostaniesz szansę na kupienie biletu jutro, co pozwoli Ci pojechać na wyjazd w gronie tych, którzy poświęcili Lechii dużo więcej czasu (i nie tylko) niż Ty. Ciekawe czy Zahus albo inny Wtw będzie jutro czekał już przed 12:00 w Wilelkim Młynie, jeśli zostaną jakieś bilety?
2 sierpnia 2011, 17:57 / wtorek
Bilety zostały na jutro. Jest to co prawda znikoma ilość, ale jednak są.
2 sierpnia 2011, 17:59 / wtorek
Pewnie zadzwonią ok godziny 17 ( po pracy , bo w robocie nie mają czasu ) z pretensjami czemu dla nich nie ma biletu . Będą się wykłócać jacy to oni nie są oddani Lechii, a na wyjazdy w tamtym sezonie jeździli incognito własnym środkiem transportu :)
2 sierpnia 2011, 18:05 / wtorek
Przed chwilą Jagiellonia obcięła nam liczbę biletów do 270 sztuk.
2 sierpnia 2011, 18:11 / wtorek
Witam panowie, mam takie pytanie. Czy jest taka możliwość, żeby jutro na wyjazd mógł zapisać mnie kolega, który również będzie się starał o bilet do Białegostoku?
2 sierpnia 2011, 18:15 / wtorek
Pytanie wałkowane praktycznie w każdym temacie o wyjeździe... Podaj koledze imię, nazwisko, pesel i może Cię spokojnie zapisać
2 sierpnia 2011, 18:16 / wtorek
Szkoda tylko, że post został napisany wczoraj koło 23, a dziś przez cały dzień w pracy nie miałem czasu zajrzeć na forum. Tak to bym pojechał dziś. Dopiero przed chwilą zobaczyłem i z deka lipa.
Na szczęście zostało trochę biletów, może jutro dam radę.
2 sierpnia 2011, 18:28 / wtorek
co za kurwy 270?!, a u nas chcieliby pewnie w 2700 wbić się na PLG1

jebać Bankok odnośnik
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020