Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU

strona 2/3

2 sierpnia 2011, 19:22 / wtorek
Dobrze że jakieś bileciki w ogóle zostały, mam nadzieję że się na jeden załapie:)
2 sierpnia 2011, 19:23 / wtorek
o 10 pod młyn i w kolejkę :)
2 sierpnia 2011, 19:33 / wtorek
Tylko jarmarku nie rozpierdolcie :)
2 sierpnia 2011, 19:35 / wtorek
Myślisz że taka długa kolejka będzie? ;) Aż do Długiej? :D
2 sierpnia 2011, 19:38 / wtorek
Oni są wszędzie! hyhy
2 sierpnia 2011, 19:57 / wtorek
Zostało jeszcze kilkanaście biletów do sprzedaży. Za jakiś czas pojawi się oficjalne info w tej sprawie. Przypominam, że jak ktoś nie odbierze biletu do czawrtku to nieodebrane bilety trafią do sprzedaży w piątek.
2 sierpnia 2011, 20:52 / wtorek
2 sierpnia 2011, 21:51 / wtorek
a ja tak napisze...mam ponad 50 wyjazdow i nie mam 6 z ostaniego roku...wiec...sie nie pcham...niech jada ci co jezdza ostatnio a ze sa limity a chetnych wiecej ...coz pewnie placza ci co chca pojechac ale zawsze cos tam wypadnie...na polonie tez byl limit i niewazne dla mnie czy mecz jest atrakcyjny kibicowsko czy nie trzeba jechac za druzyna a jak wiadomo na wawe nie sprzedano calej puli...jezdzilo sie MYSZKOW,GRODZISK,PAPOWO BISKUPIE niezaleznie od jakosci wyjazdu...dajcie szanse tym co sie wykazuja i czasami leb nastawiaja czesciej niz inni...pozdro
2 sierpnia 2011, 21:55 / wtorek
"We wtorek mogą zapisywać się tylko i wyłącznie osoby, które w poprzednim sezonie miały zaliczone przynajmniej 6 wyjazdów na Lechię!!!"

Co oznacza STOGI, że jutro nie trzeba miec 6. Idz sobie w nocy na jarmark, ciepło jest i rano po bilety, już 5 min. po 12 będzie z pewnością kongo.
2 sierpnia 2011, 22:09 / wtorek
Jutro będą bilety do odebrania już ? LP pisał że prawdopodobnie będą , ale nie ma potwierdzenia tej informacji i wolę się upewnić :)
2 sierpnia 2011, 22:11 / wtorek
Jak będą pojawi się informacja.
3 sierpnia 2011, 11:28 / środa
Dotarły do nas bilety na wyjazdowe spotkanie w Białymstoku. Można je odebrać w sklepie Stowarzyszenia w CH Wielki Młyn.

Przypominamy, że osoby, które nie odbiorą wejściówek do czwartku, do 18:00, zostają skreślone z listy. Wówczas trafią one do ponownej sprzedaży w piątek.

Przypominamy jednocześnie, że dzisiaj można się zapisać na wyjazd. W przypadku wyczerpania puli poinformujemy o tym fakcie.
3 sierpnia 2011, 12:43 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 sierpnia 2011, 12:55 / środa
Jest jeszcze 25 biletów.
3 sierpnia 2011, 14:41 / środa
Można kupić jeszcze bilety.
3 sierpnia 2011, 15:31 / środa
A więc szansa dla tych, co wczoraj płakali.
3 sierpnia 2011, 16:00 / środa
gdzie ci co płakali...są bilety przeciez...jak zwykle pisza zeby tylko pisac i sie pozalic a na wyjazd sie nie spieszą...ja chetnie bym pojechał ale mieszkam 2000km od gda...ale chetnie sie wybiore na pozniejsze wyjazdy i mniej atrakcyjne dla innych...dla mnie wyjazd to wyjazd...zawsze jest adrenalina meczowa i wyjazdowa hehe
3 sierpnia 2011, 16:04 / środa
Bilety są jeszcze dostępne w Młynie. Nie czekać, tylko lecieć po nie!
3 sierpnia 2011, 16:49 / środa
Ale jaja!.Gdzie są wszyscy Ci wielcy oburzeni?.Wczoraj płacz że my mamy pierwszeństwo a tu proszę!.Bilety zostały i jak były o 14 (Były akurat 23 sztuki) tak jeszcze są!.

Swoją drogą znów ciekawy skład pewnie pojedzie :).I będzie świetny doping w klatce przez cały mecz :)
3 sierpnia 2011, 16:56 / środa
No jak to gdzie są? Są bilety to siedzą cicho, bo na żaden wyjazd nie pojadą. A płaczą zawsze tak dla zasady, żeby się chyba dowartościować...
3 sierpnia 2011, 17:31 / środa
Płacz się zacznie jak pójdzie info od LP,że nie ma jusz biletów.
3 sierpnia 2011, 18:38 / środa
tak se patrzę na mapę Polski im bardziej patrzę tym bardziej to spotkanie staję się DERBAMI północy, a jak w derbach grją WŁADCY PÓŁNOCY to Lechijka wygrywa!
Taki zajebisty wyjazd i do tego DERBY a tu jeszcze wejściówki nie zeszły.
Może to okres wczasowy bądź obawa przed świńską grypą aczkolwiek wszystko na to wskazuje że wyjazd do bankkoku będzie niezapomniany i wrócimy z trzema punkatami.
Napinacze do Młyna i hajda na dziki wschód!
3 sierpnia 2011, 18:43 / środa
Trzeba mieć wizę?
3 sierpnia 2011, 19:03 / środa
zahus
2 sierpnia 2011, 07:04 / wtorek
Może doczekam się takich czasów ze jak normalny kibic przyjdę i kupię bilet na mecz wyjazdowy.bez proszenia i płaszczenia się .

Nie trzeba było się prosić ani płaszczyć. Kupiłeś bilet?
3 sierpnia 2011, 22:32 / środa
Tak z ciekawości.Zeszły wszystkie?:)
3 sierpnia 2011, 22:43 / środa
Jak nie zeszły wszystkie to po prostu smiech totalny
3 sierpnia 2011, 22:43 / środa
Nie zeszły wszystkie. FC zrobiły między sobą selekcje i jeszcze część zwrócono. zapewne jeszcze w piątek trochę biletów pójdzie do sprzedaży jak część ludzi ich nie odbierze.
3 sierpnia 2011, 22:50 / środa
Ale i tak będą płacze, że Zahus i inne wynalazki nie pojechały do Bialegostoku bo nie było dla nich biletu
3 sierpnia 2011, 22:52 / środa
wszystkie strony "konfilktu" dostały po dupie, wiec może to bedzie nauczka, że nie warto publicznie pyszczyć, tylko spokojnie poczekać do końca i ewentualnie po faktach jak bedzie potrzeba to "wyplakac" sie publicznie,ale może będzie lepiej jeżeli nauczmy się "nie plakać" pokażmy, że nie jestesmy jak 80% polskiego spoleczenstawa , ktore ciagle narzeka (zeby nie bylo ja walcze ze soba :-))
4 sierpnia 2011, 10:31 / czwartek
koniec narzekania czekać na info i kto nie ma biletu niech kupuje. Wyjazd sezonu sie szykuje :)
4 sierpnia 2011, 11:09 / czwartek
Malcolm przecież cała twoja wypowiedź to jeden wielki płacz ;]
4 sierpnia 2011, 11:37 / czwartek
odnośnik

Jak te dzieciaki nas nie lubią... :)))
4 sierpnia 2011, 11:44 / czwartek
I do tego mają pełne pory :)
4 sierpnia 2011, 12:01 / czwartek
Ich strach jest uzasadniony:)
4 sierpnia 2011, 12:15 / czwartek
4 sierpnia 2011, 12:24 / czwartek
Zgłoś to na milicji... toż to jawna dyskryminacja!
4 sierpnia 2011, 12:24 / czwartek
Następny...Masz wyjaśnione dlaczego tak jest.Bilety na ten wyjazd są dla wszystkich chętnych teraz ale jakoś nikt ich nie kupuje.A nowi mogą przecież jeździć!.Na wyjazd na Groclin jakoś nie było kartki "Tylko dla wyjazdowiczów"

Najlepiej jest płakać ale chyba tylko w internecie.Kurwa mać!.Ludzie mają pretensje że był ten jeden dzień dla tych co jeżdżą a mimo to zostało kilkanaście biletów wczoraj i co?.I nie zeszły!.
4 sierpnia 2011, 12:25 / czwartek
Za darmo to ty możesz co najwyżej w mordę dostać. Nagle się odezwali kibice, kurwa mać. A jak był wyjazd na PP w zeszłym sezonie to co? ŁKS i Legia i gdzie wtedy byliście? Teraz też macie możliwość kupienia biletu i co? Nie, nie pojedzie jeden z drugim, ale na forum wkurwić musi. Chcecie jechać na pierwszy wyjazd? Proszę bardzo, Wrocław, Kraków czy jakiś wypizdów w stylu Bielska czy innego Bełchatowa. Tam biletów NIE POWINNO zabraknąć. Zrozumcie, że stali wyjazdowicze, którzy jeżdżą praktycznie na każdy wyjazd są po prostu uprzywilejowani. Spójrzcie na to tak, to nie jest tak, że wy macie pod górkę, tylko jest to ukłon w stronę tych co jeżdżą regularnie. Na waszym miejscu zamiast pisać tutaj bez sensu, leciałbym do młyna po bilet, póki jeszcze są.
4 sierpnia 2011, 12:29 / czwartek
Przestań kocopoły tu wygłaszać! Członkowie LP płacą za wyjazdy, jak każdy kibic!!!!!

Wyjazd na Jagę jest specyficzny i BARDZO DOBRZE, że były początkowo takie ograniczenia. Skoro, ktoś jeździ cały czas na wyjazdy, to logicznym jest, dla osób, które trochę siedzą w kibicowskim świecie, że stały wyjazdowicz będzie miał pierwszeństwo w zakupie biletu na topowy wyjazd.

Nowe osoby mogą jechać zawsze (nawet w przypadku Jagi, jakoś wielkiego odzewu z ich trony po bilety wczoraj nie było). Do Warszawy tydzień temu jechało sporo nowych, czy ktoś Im bronił tego? Najwięcej zawsze płaczą Ci, którzy i tak na wyjazdy nie jeżdżą.

PS Na pewno Ty nie będziesz decydować kto i kiedy może kupić bilet :)
4 sierpnia 2011, 12:29 / czwartek
damian twoja głupota jest niczym miłosierdzie boskie nie zna granic!!!!!!
kto Ci broni kupić bilet? Od wczoraj każdy może to uczynić! Swoją drogą ciekawi mnie czy ten płaczek którego cytowałeś kupił sobie bilecik ?
4 sierpnia 2011, 12:32 / czwartek
4 sierpnia 2011, 12:33 / czwartek
KURWA MAĆ to im powiedz, żeby się dzisiaj zapisali, ja pierdolę.
4 sierpnia 2011, 12:36 / czwartek
Jak masz jakieś uwagi co do LP to idź do młyna i im to powiedz...

A co do twoich kumpli powiedz im żeby się dziś zapisali, bilety są...
4 sierpnia 2011, 12:38 / czwartek
W Lwach Polnocy jestem od poczatku i za kazdy wyjazd placilem.
Jestes marnym prowokatorem,ktory ma kompleksy i swoje frustracje probuje wyladowac na publicznym forum.
Niech cie pieklo pochlonie,zly czlowieku !
4 sierpnia 2011, 12:39 / czwartek
4 sierpnia 2011, 12:41 / czwartek
Przepraszam bardzo.. wczoraj, dzisiaj, możliwe nawet, że jutro można kupić bilet. Jak oni nie mogą to sam ich zapisz dzisiaj. Widzę, że masz masę wolnego czasu, siedząc tyle czasu na forum.
4 sierpnia 2011, 12:41 / czwartek
Dobra koniec tematu !!! ;/

Wazne ze ja jade na Jage :D
4 sierpnia 2011, 12:42 / czwartek
DamianGD88 a może zamiast płakać na forum to w sobotę przed wyjazdem podbijesz do któregoś z tych palantów z LP i powiesz co Ci się nie podoba?
Kurwa skąd się wzięło tylu konfidentów, mend i debili, którym wiecznie coś przeszkadza. Na forum najwięcej do napisania mają, a jak przyjdzie co do czego to na wyjeździe mordy przez całą drogę mordy otworzy.
4 sierpnia 2011, 12:43 / czwartek
Może tym masz to w dupie, ale ja nie. Bezczelnie kłamiesz, że Stowarzyszenie jeździ za darmo. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia płaca tak jak każdy inny za wyjazdy. Na Jagę obowiązywały członków Stowarzyszenia te same warunki jak pozostałych.

Twoi koleżcy mogli się zapisać wczoraj, gdy były bilety dostępne dla wszystkich (i nie było kolejek po nie). Jeżeli tego nie zrobili, to znaczy że nie mieli wielkiego ciśnienia żeby jechać z Tobą.
4 sierpnia 2011, 12:52 / czwartek
Przestań Damian pierdolić głupoty i wyzywać ludzi z LP.

Każdy średniorozgarnięty Lechista zdawał sobie sprawę, że w przypadku - długie lata oczekiwanego - wyjazdu do Białegostoku zapewne będą jakieś ograniczenia. I tak się stało.
Wiesz jak czuł się gościu z 5-cioma wyjazdami, któremu Lwy odmówiły pierwszego dnia sprzedaży biletu na ten mecz? Był załamany, ale przyjął to z godnością i zrozumieniem. Przyszedł do Młyna w nadziei, że jednak da radę coś wykombinować. Po ludzku żal mi go było, ale takie przyjęto zasady i konsekwentnie się tego trzymano. Mam nadzieję, że następnego dnia - już w wolnej sprzedaży - nabył upragniony bilet.
To samo powinni zrobić Twoi kumple, a nie wylewać gorzkie żale na forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.233