Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

ZAPISY NA WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU

strona 3/3

4 sierpnia 2011, 13:00 / czwartek
Słuchaj palancie

Po pierwsze miej jaja się przedstawić w na zbiórce - jedzie 3 Damianów.
Po drugie nie siej farmazonów członkowie Lp zawsze płacą za wyjazdy .
Po trzecie nie ma żadnego Damiana co ma komplet wyjazdów.
Po czwarte nie pasują tobie "progi" - to masz pecha , tak będzie zawsze kiedy organizacja będzie zajmowało się LP i będzie mało biletów.
Po czwarte internetowy gamoniu tylko w pierwszy dzień była sprzedaż dla osób z 6 wyjazdami ,wiec skończ pierdolić smuty.
4 sierpnia 2011, 13:11 / czwartek
Co jeden to lepszy płaczek. A na wyjeździe to się ani jeden nie przyzna

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" Stanisław Lem
4 sierpnia 2011, 13:26 / czwartek
No co za kurwa się znalazła. Normalnie aż się zagotowałem.
Odkąd działam w stow . LG a jest to parę lat nigdy członkowie nie jeździli na wyjazdy za darmo, płaca tak samo jak inni. Jedyny przywilej wyjazdowy jaki przychodzi mi do głowy to możliwość zapisania się przez nasze kanały łączności na dany wyjazd bez konieczności chodzenia do młyna. Na wyjazd do Białego stoku obowiązywało członków stow. takie samo 6 wyjazdowe ograniczenie jak wszystkich innych kibiców.
Mam nadzieje nędzny prowokatorze że masz na tyle cywilnej odwagi aby się ujawnić na zbiórce pod autokarami i przedstawić jakieś dowody na pomówienia zawarte w twoim poście.
4 sierpnia 2011, 13:47 / czwartek
a ilu Damianów na liście wyjazdowej jest z rocznika 88? :P
4 sierpnia 2011, 13:47 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 sierpnia 2011, 13:50 / czwartek
4 sierpnia 2011, 13:52 / czwartek
4 sierpnia 2011, 13:54 / czwartek
4 sierpnia 2011, 13:54 / czwartek
4 sierpnia 2011, 13:55 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:00 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:02 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:02 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:12 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:13 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:16 / czwartek
Ludzi mądrych jest na świecie mało,bo gdy mądry człowiek myśli to głupi się rozmnaża jak mówi stare porzekadło.Widać śledziowi net hoolsi opanowali polski internet:)
arka jest najlepsza,ale w trzęsieniu płotami,biegach sprinterskich po torach u siebie w mieście i nie ma sobie równych w korupcyjnym procederze. Paraolimpiada w 2012 roku jest wasza:)
4 sierpnia 2011, 14:17 / czwartek
I to jest własnie doskonały dowód i przyklad na to ilu na tym forum róznej maści prowokatorów (psy, lewaki i inne śmiecie).
4 sierpnia 2011, 14:20 / czwartek
4 sierpnia 2011, 14:41 / czwartek
damian dobry jest...danwo przed wyjazdem nie slyszlel takiego placzu.Z jakiej kapusty wyskoczyles kolego :) Chetnie dowiem sie w jaki autokar sie wbijesz ;)albo niech ludzie pamietaj anumery a pozniej sie jakos do tego dojdzie.:) sprawdzic ile jest damiankow i tyle.Jade i bede jezdzic a ze ty sie zraziles bo ci nie pozwolili...to placz dalej i moz ejak problemy widzisz to jednak zostan kibicem na miejscvu a wyjazdy zostaw innym.Dzieciaki bialrusii maja pelna moblizacje, ale i tak bedxziemy lepsi.LECHIA!
4 sierpnia 2011, 14:43 / czwartek
Oruniak, już wszystko wyjaśnione :))
4 sierpnia 2011, 14:57 / czwartek
hahaha tak wlasnei myslalem ze jednak sa ososby wsord nas nie glupie i szybciutkodo tego dojda ;)a teraz pytanie..czy pojedzie :D
4 sierpnia 2011, 15:08 / czwartek
w skasowanych postach sie przyznal do tego ze jest śledziem, więc przestańcie sie spinac
4 sierpnia 2011, 15:50 / czwartek
Ave nie widzialem czytalem jego wpis a pozniej te jego wypociny, z racji tego z ebyly skasowane nie moglem odczytac ze sie przyznal ;)
4 sierpnia 2011, 16:27 / czwartek
Napisał miej więcej coś takiego - jestem z gdyni chyloni chodzę na Lechie ale chyba zaczne teraz chodzić na szparke
4 sierpnia 2011, 17:02 / czwartek
odnośnik od tego powinniśmy zacząć rozmowę. Prowokator
4 sierpnia 2011, 19:31 / czwartek
fajna data loginu ;) widac ze od lat zalsluzony bywalec forum i wyjazdow ...
5 sierpnia 2011, 00:37 / piątek
odnośnik

JEST JESZCZE KILKANAŚCIE MIEJSC NA WYJAZD DO BIAŁEGOSTOKU!!!

W związku z tym, że kilkanaście osób nie odebrało biletów na mecz wyjazdowy do Białegostoku, zwolniły się miejsca. Jutro w godzinach 12-15 będzie można zapisać się na wyjazd w sklepie Lwów Północy w CH Wielki Młyn przy ul. Wielkie Młyny 16. Ilość chętnych jest duża, więc radzimy zapisywać się jutro jak najwcześniej, gdyż zostało tylko kilkanaście miejsc wolnych.
Cena przejazdu na mecz wynosi 80 zł w obie strony wraz z biletem wstępu.Cena biletu na mecz dzięki dobrej woli władz spółki Lechia Gdańsk S.A. wynosi symboliczne 1,08 zł dla fanów jadących zorganizowanym transportem.

Panowie z Lwów chyba zapomnieli tu napisać o tym. :)
5 sierpnia 2011, 00:41 / piątek
o symbolicznej cenie biletow?
5 sierpnia 2011, 00:48 / piątek
Hehe nie. O tym, że jutro będą bilety do kupienia :)
5 sierpnia 2011, 08:23 / piątek
@troll-wirtuoz -> stare porzekadło genialne:D

Ja niem kumam po co wy się tak podniecacie jakimiś parówami, im tylko o taki odzew chodzi, wtedy taki delikwent strzepie sie na klawiature i jest w siódmym niebie.

Jestem w szoku że na ten wyjazd są jeszcze bilety, tyle lat przecież czekaliśmy, ze starych też wielu brakuje Białego na rozkładzie. Może to wina obecnych represji, braku nowiutkiego i pachnącego stadionu w Białym hehe;) czy jaki h...??? Trudno to wytłumaczyć.

Tak czy owak zazdrość takiej wycieczki, szerokości życzę!
TRZYSTU Pokażcie że nie liczy się ilość tylko jakość!!!

Aejaejao!!!
5 sierpnia 2011, 08:49 / piątek
Mają chłopaki Ciśnienie ;)

odnośnik
5 sierpnia 2011, 09:08 / piątek
Ja nie jadę ale życzę wam pany konkrentego wyjazdu, zdarcia gardeł i nam wszystkim wygranej z białorusinami! Ave Lechia!
5 sierpnia 2011, 10:17 / piątek
Najlepsze jest to na końcu "Wszyscy na Lechie" :) fajnie, że przyjdą dla nas na mecz :)
5 sierpnia 2011, 12:58 / piątek
hehe a jaka u nich spina, jakby to derby były:) ale ta białoruś ma kompleks Wielkiej Lechii:) juz nie mogę się doczekać jutra
5 sierpnia 2011, 13:01 / piątek
Szkoda że ja nie moge jechac bo niestety nie dostałem wolnego :( Ale życze wam udanego WYJAZDU ..

LG
5 sierpnia 2011, 13:17 / piątek
Dajcie sobie spokój z tymi wymianami. Byle frajer-prowokator coś tu napisze i się zaczynają żale, tłumaczenia. A większość zna nazwę Lechia od 2005-2006 roku - wcześniej ich dziwnym trafem nie było. I co , pojeździliście parę razy tu i tam i teraz jest powód aby się spinać na forum?
5 sierpnia 2011, 16:57 / piątek
PRZYSZLIŚCIE TU CHAMY, DLATEGO, ŻE MY TU GRAMY!
5 sierpnia 2011, 17:23 / piątek
Udanego wyjazdu panowie, żałuję że mnie ominie. Zagłuszcie ten podrabiany BKS ;]
5 sierpnia 2011, 23:01 / piątek
Powrómy jak za dawnych lat odnośnik ,
to juz 24 lata, ja pier..le jak ten czas leci.
Bylo zajebiscie wtedy i bedzie zajebiscie teraz.
6 sierpnia 2011, 07:56 / sobota
Dzieki za ten filmik, byłem na tym meczu, 32tys , nie bylo sektora buforowego, zamieszanie kompletne , ludzie na biezni..a Lechia Piękna Zwycieska!!
6 sierpnia 2011, 11:06 / sobota
Bawcie sie dobrze hej Lechijko bawcie sie dobrze...a internetowym napinaczom dziekujemy...moze warto zmienic jakos zasady rejestrowania sie zeby sledzie sie nie wbijali...to nie pierwszy gosc ktory kibicuje sledziom...a my swoje...LEEECHIAAA GDANSK
7 sierpnia 2011, 09:32 / niedziela
"Patrz bociany!" Oj chłop na długo wyjazd zapamięta:))

Szkoda, że te policyjne kurwy zepsuły widowisko. Co nie zmienia faktu, że jako kibice - zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze.

Kierowco nic się nie stało!
7 sierpnia 2011, 14:35 / niedziela
@1945

Ja dopiero wybuchłem śmiechem jak ktoś rzucił petardę i ktoś krzyknął "Rozpoczął się sezon na bociany".

Zajebisty wyjazd moim zdaniem.
7 sierpnia 2011, 18:55 / niedziela
PRECZ Z KOMUNĄ!!!
odnośnik
odnośnik
odnośnik
7 sierpnia 2011, 20:05 / niedziela
A no bylo sie na tym pilkarskim widowisku sprzed 30 lat. Juz podczas meczu byly male dymy z baba jaga w ich sektorze....a niby jechalismy na mecz zgody. Nas bylo od zajebu i troche. Ekipa jechala autobusami, pociagiem a niektorzy szli z buta po tym jak bawili sie po drodze na jakims wiejskim weselu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025