Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Prawdziwa twarz PiS

strona 2/3

18 września 2011, 21:31 / niedziela
Kolego,a nie mozesz drwic z Jarka?
Ok,jest wolnosc slowa,ale tak troche nie smacznie jest robienie jaj z nieboszczyka.Tez nie byl moim prezydentem-za zycia tez nie byl moim ulubiencem,ale Jego juz nie ma wsrod nas i to jest tak,no nie wiem,jakos nie ladnie.
Napierdalaj na PiS,bo to prostytuty,jak kazde inne polityczne kurwy,ale na Boga,daj juz spokoj nieobecnym.
Pozdrawiam.
18 września 2011, 21:53 / niedziela
Mogę, masz rację, wybacz. Pozdrawiam.
24 września 2011, 17:53 / sobota
24 września 2011, 19:57 / sobota
...nie potrafił też zadłużać Polski w takim tempie jak obrotne POjeby .... w 2010 dług publiczny wzrósł astronomicznie z 644mld (kwiecien) do 747 mld (grudzien). A więc ponad 100mld, a jeszcze przed wakacjami (2010) pan Rostowski mówił ,że "bedziemy najwolniej zadłużającym się krajem w UE". Kłamał. Na dzień dzisiejszy zbliżamy się do 900 mld odnośnik

szaman Rostowski od początku nierządu Tuska zadłużył nas po uszy w tempie niespotykanym po 1989 r., nic dziwnego że straszy teraz wojną i szykuje sobie i rodzinie bezpieczne gniazdko w USA, wie że pewnego dnia może zrobić się gorąco więc lepiej mieć gdzie spierdalać...
24 września 2011, 20:16 / sobota
To nie ma znaczenia, ważne że Kaczyński nie ma prawa jazdy, świadomie wybrał kawalerstwo, a zakupy i wpisy na blogu robi za niego kto inny... Chyba sam przyznasz że Twoje argumenty w porównaniu z argumentami "vrsone" są nieważne?
24 września 2011, 21:33 / sobota
leminga niezwykle ciężko przekonać do zmiany obranej marszruty

odnośnik
8 lutego 2012, 20:31 / środa
- Jeżeli chodzi o działania policji, to z całą pewnością można wyciągnąć bardzo wiele wniosków (...). Z jednej strony trzeba się cieszyć, że SB już nie ma, ale niestety policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli skuteczni - powiedział Jarosław Kaczyński, odnosząc się do działań funkcjonariuszy ws. zaginięcia półrocznej Madzi z Sosnowca.

No to widać komu tęskno do komuny.
8 lutego 2012, 22:51 / środa
I PO co lapiesz bzdury?Juz w Szkle i TVN24 buczy,jaki to prezes "komuch".Normalnych w Polsce jeszcze troche jest,a takie pierdolenie Micugowa czy Pochanke to konczy sie ich kompromitacja.
9 lutego 2012, 15:52 / czwartek
vrsoneee bez urazy ale co w wypowiedzi Kaczyńskiego sugeruje Ci tęsknotę za komuną? Ja widzę tylko stwierdzenie że policja ma być skuteczna, a co by o SB nie mówić byłą szalenie skuteczna. I gwoli sprawiedliwości pełny cytat jest taki:
"- Czytałem różnego rodzaju opracowania IPN, projekty śledztw przygotowywane przez Służbę Bezpieczeństwa, w drobnych sprawach, gdzieś jakieś ulotki się pokazały, gdzieś jakieś napisy na murach - powiedział i dodał: - Rzeczywiście są dziesiątki punktów, bardzo szerokie działania, bardzo to jest wszystko rzetelnie przygotowywane. Z jednej strony trzeba się bardzo cieszyć, że SB nie ma, z drugiej strony policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli niestety skuteczni. "

Ale ja tu nie po to, takie małe pogadanko o prawicowości lub nie PiSu
odnośnik
9 lutego 2012, 17:38 / czwartek
Twój wódz by chciał tu zrobić państwo policyjne i wprowadzić do policji metody działań SB. nie mam pytań.
9 lutego 2012, 22:12 / czwartek
Kilku polityków (będących obecnie w sejmie) widząc, że UPR jest silnie przywiązany do swojej ideologii i społeczeństwo tego być może "nie kupi" porzuciła swoje ideały i UPR skręcając na lewo aby dojść do władzy...

Coś ciekawego, o "przeciwnikach ACTA":
odnośnik
Czyżby znowu poseł prowadzący się pomylił?
10 lutego 2012, 00:13 / piątek
vrsonee
Problem polega na tym, że Twój wódz już właśnie tu zrobił państwo policyjne. Ulepszając metody SB.

- Chcemy waszego dobra - stwierdził Tusk.
I ludzie zaczęli chować swoje dobra.
10 lutego 2012, 01:15 / piątek
@vrsoneee po pierwsze nie tytułuj go moim wodzem bo nim nie jest, ani nigdy na niego nie głosowałem, ani nie ślubowałem mu posłuszeństwa. Po drugie gdyby chciał to miał do tego i środki i umiejętności: nie wprowadził, więc chyba nie chciał.. Choć kto wie może moja logika jest błędna? No i na koniec wołanie o skuteczność policji w walce z przestępczością jest chyba dość naturalne dla prawicowca? Vide Korwinowe "do bandytów na stadionach policja ma prawo strzelać" czy Jurkowe "Pedofile powinni izolowani z dala od wszelkich dzieci" Tragedią jest to że policja i służby specjalne pomimo przejęcia metod i rozmachu SB są tak szalenie nieskuteczne w walce z przestępczością i piszę to mając świadomość że ich skuteczność dotknęłaby znacznej części moich przyjaciół

@1947 Vrsoneee z tego co pamiętam deklarował się jako zwolennik KNP, więc zarzucanie mu popierania DT jest nie fair.

@Biało-zielony możesz mi powiedzieć gdzie Ci porzucający ideały mają szanse je realizować? U boku Korwina w kolejnej mutacji jego ugrupowań? Mi się wydaję żę Wipler więcej dla ideałów wolnorynkowych zrobił przez ostatnie pół roku niż Korwin przez 20 lat. Patrz zniszczenie w spokojnej dyskusji jako twarz PiS minister Kidawę-Błońską w Polsat News odnośnik czy miażdżąc Rostowskiego w sejmie odnośnik
Możesz mi przypomnieć jakiekolwiek wystąpienie JKM o takim zasięgu medialnym?
No i a propos ideałów to jak wyjaśnisz obecność JKM-a pod domem Jaruzelskiego 13-12 skoro on sam(JKM) Stan Wojenny popiera i uważa za słuszny i konieczny?
10 lutego 2012, 01:18 / piątek
Wystąpienie JKM-a bądź kogokolwiek z tej formacji...
10 lutego 2012, 04:25 / piątek
Heh... spodziewałem się, że nastąpi odbijanie piłeczki w stronę JKM, ale to jest temat o PiS i ich prawdziwym obliczu....

Wszyscy już powoli zapominają o państwie policyjnym? Kto miał gotowy projekt ustawy o imprezach masowych (poczytaj jaki on był)? Stałeś z nimi czy tam gdzie stało zomo? Ciekawe czy posiadasz wśród rodziny "nieudaczników emigrantów", o których tak głośno było? Czemu nagle sobie PiS przypomniało o karze śmierci skoro było u władzy mogło coś zrobić? Czemu nagle zmieniają zdanie w sprawie ACTA, przecież głosowali inaczej (czy znowu poseł prowadzący się pomylił?)? To, że sobie jedna lub dwie osoby pogadały w tv i tak nic nie zmieni bo jak byli u władzy widziałeś jak wyglądała rzeczywistość... A że nagle widzą populistyczne hasła, na których mogą ubić kilka procent to z tego korzystają, więc co się dziwić nagłym zmianom zdania w sprawie ACTA i kary śmierci a to tylko jedne z wielu przykładów.... Możesz wierzyć w socjalizm jaki Ci proponują, ja po prostu wiem, że taki ustrój zawsze będzie funkcjonował podobnie do stanu obecnego - aż w końcu się załamie... A szczerze mówiąc nawet nie będzie mi szkoda ludzi, co wierzyli np. w przymusowe emerytury...
10 lutego 2012, 07:04 / piątek
w dupie z całym popisem najgorsze to że nie ma alternatywy a pis niszczy Polska prawicę tłumiąc takie partie jak upr czy np :(
10 lutego 2012, 08:59 / piątek
Odbicie piłeczki jest naturalne skoro piszesz o zgubieniu ideałów, Wipler wyraził się o tym dość jasno, a ja doprecyzowałem: jeśli nie tam to gdzie? Co zaś do ustawy o imprezach masowych była o niebo delikatniejsza niż obecnie obowiązująca to raz(choć fakt ostrzejsza niż ówczesna), a dwa nie w zapisach ustawy jest kłopot, kłopot jest w jej wybiórczym stosowaniu i naciąganiu jej zasad przeciw konkretnym osobom... A o nich i ZOMO może w kontekście napierdalania ludzi na Marszu Niepodległości czy prowokowaniem wystąpień pod pałacem lepiej już nie pisać?
Co do ACTA czemu zmieniają zdanie? Prosta sprawa w ECRG sprawozdawcami projektu ACTA byli poseł brytyjski i czeski, całe ecrg głosowało zgodnie z ich rekomendacją. Nikt nie czyta wszystkich projektów, które są mu podawane pod głosowanie, po tą są koterie w PE czy kluby w sejmie by osoby do tego wyznaczone podejmowały decyzję o pozytywnym bądź negatywnym zarekomendowaniu. No i pomijam ze dla mnie ACTA nie ma większego znaczenia bo TK uchyli tą umowę, jest niezgodna z konstytucją, a jej prowadzenie nie jest konieczne(co jest wymogiem konstytucyjnym)

MarcinieBKS nie uważasz że 12 lat czekania(PiS powstał w 2001 roku) na UPR to troszkę za dużo, kto wcześniej tłamsił te biedne najbardziej prawicowe z prawicowych partii?
10 lutego 2012, 10:06 / piątek
buziek
no za długo na dodatek tera podzielone na dobite dlatego wątpliwe żeby chociaż 5 % przekroczyli wogle Polska To dziwny kraj co prawda nie jestem politologiem ale po rządach sld i aferach rywin itp na bazie walki z korupcja pis wygrał wybory potem ludzie głosują na Po przeciw kaczyńskim tera głosują trochę też tak przeciw pis i też dlatego bo za bardzo nie ma na kogo ciekawe co za 3 lata będzie jak pojebi się polakom znudza jak dla mnie palikot będzie premierem może 2 LEWACKIE PARTIE STWORZĄ JEDNĄ A POLSKA PRAWICA SIĘ ROZSYPIE PIS SOLIDARNA POLSKA PODZIAŁ UPR NP PODZIAŁ (szczegóły mało ważne )HM CZYŻBY POWTÓRKA Z ROZRYWKI POCZĄTKU LAT 90 OBY NIE !!!!
10 lutego 2012, 12:55 / piątek
@buziek - tylko czekać, aż ACTA zostanie wprowadzone odgórnie przez całą UE. Nie zapominajmy przecież, kto podpisał pewien traktat odbierający Polsce SUWERENNOŚĆ! Co ciekawe, potem posłowie z tej samej partii zaskarżyli owy traktat (czyli hipokryzji ciąg dalszy)! Do kibiców PiS także wyciągał rękę przed wyborami, a obecnie umywa ręce (projekt ustawy o imprezach masowych też był przejebany).

A jak było za rządów PiS? Zadłużenie rosło, ilość urzędników rosła, inwigilacja zwykłych obywateli rosła, finansowanie partii politycznych z budżetu także nie ustawało... Jeśli lubisz socjalizm to proszę bardzo PiS może go zapewnić do spółki z UE i będziemy mieli regulacje w każdej dziedzinie życia.

Patrzcie na czyny a nie na słowa... Prześledźcie sobie historię, zobaczycie, że JKM zniszczyli za uchwałę lustracyjną... A kto zgłosił projekt ustawy zakazującej uchwalania budżetu z deficytem? Niestety mamy czasy jakie mamy, a "ciemny lud" wszystko kupi więc głoszą w TV głośno, że po i pis to przecież prawica a ciemny lud w to wierzy i wszystko łyka...
10 lutego 2012, 14:44 / piątek
Przyhamuj swoje wielkie słowa, na razie TK ma prawo odwoływac wszystkie decyzje dotyczące Polski(oprócz zmian w konstytucji przewidzianych przez konstytucję) masz wybitną niechęć do przyjmowania faktów, a fakt jest taki że TK orzekł o wyższości konstytucji nad prawem unijnym, orzeczenie z dnia 16-11-2011. Do póki nikt nie zmieni konstytucji to póty UE nie może narzućnic niezgodnego z Konstytucją RP(tak wiem W najwyższym czasie piszą co innego).odnośnik rozłożony na czynniki pierwszy wyrok TK, TK orzekał o wyższości konstytucji nad prawem wtórnym(czyli nie ratyfikowanym odrębną umową przez parlament) UE jest on obowiązujący dla całego kraju i wszystkich praw.

Co do zadłużania to już pięknie mnie rozbawiłeś. odnośnik Deficyty, pomimo nie zarzucenia przez państwo obowiązków nałożonych na nie przez obywateli. No i stosunek zadłużenia do PKB(za Google-Publicdata)
2003-47.1%
2004-46.2%
2005-47.1%(PiS przejmuje władzę w grudniu)
2006-47.0%
2007-45.0%(PiS oddaje władzę w listopadzie)
2008-47,1%
2009-50,9%
2010-54,9%
Zarówno zadłużanie per saldo zaczęło hamować, jak i zadłużenie w odniesieniu do gospodarki gwałtownie spadło już po roku rządów w ministerstwie finansów Zyty Gilowskiej, a przypominam że działo się to pomimo obniżenia podatków(likwidacja 3 progu podatkowego, zmniejszenie dwóch pozostałych, zmniejszenie składki rentwej, likwidacja podatku spadkowego w najbliższej rodzinie) i nie zrzekania się przez państwo swoich obowiązków.

"ilość urzędników rosła" Tutaj to już najzwyklejszy populizm, choć nie to jest prawda ilość urzędników zwiększyła się to fakt. No ale kłamstewkiem jest takie podjście jest skrajnie nieuczciwe z prostego względu Polska w latach 2004-2008 musiała wdrożyć procesy zamówień publicznych by móc zainwestować pieniądze z kieszeni wspólnej UE. W roku 2006 i 2007 zatrudniono stworzono 32,1tyś etatów w administracji publicznej, to fakt dużo tylko że w tym samym czasie Polska przyjęła 23.1 mld euro z funduszy unijnych(wykorzystano 95.4% przyznanych środków, w latach 2002-2006, wykorzystanie wynosiło 43.7%)

"inwigilacja zwykłych obywateli rosła" Możesz podać mi jakieś dane statystyczne na potwierdzenie tego stwierdzenia? Ba jeśli nie dane statystyczne to chociaż dziesięć przykładów o inwigilacji zwykłych i niewinnych przestępczości obywateli. Mi to pachnie populizmem, ale jeśli podasz mi takie dane to odwołam swoje słowa

No i na koniec "patrzcie na czyny nie słowa" popieram całym sercem... na jakie czyny mam patrzeć w kontekście kanap od lewa do prawa?

"A kto zgłosił projekt ustawy zakazującej uchwalania budżetu z deficytem?" Zadłużanie się to najszybszy lewar dla rozwoju, problemem nie jest zadłużanie się tylko marnotrawienie pieniędzy

Co zaś do JKM-a i ustawy lustracyjnej to już zupełnie oderwanie od rzeczywistości, lub ignorancja w historii najnowszej...
10 lutego 2012, 15:01 / piątek
jeszcze tytułem podsumowania:
Problemem jest to że nie żyjemy na 19 wiecznej pustyni finansowej, żyjemy w kraju postkomunistycznym uzależnionym w dalszym ciągu od służb specjalnych, gdzie lwia część prywatnego kapitału to pieniądze ukradzione, w sąsiedztwie największej potęgi gospodarczej Europy i jednej z największych potęg militarnych świata, gdzie z komuny wychodziliśmy z gigantycznym zadłużeniem w stosunku do wielkości gospodarki, gdzie były i dalej są ogromne potrzeby konsumpcyjne społeczeństwa i wreszcie gdzie zaczynaliśmy z zupełnie zubożonym społeczeństwem(gdzie dalej średni majątek Polaka to 29tyś$). Jeśli ktoś coś proponuje musi brać pod uwagę te wszystkie czynniki i setki następnych których nie wymieniłem. Tyle, dalsza dyskusja gdy zechcesz mi udowodnić tą gigantyczną rozrastającą się inwigilację "zwykłych ludzi"
11 lutego 2012, 03:33 / sobota
Już powoli się pojawiają przykłady wyższości prawa UE nad prawem polskim! Niebawem zobaczysz dokładniej skutki podpisanego traktatu, cierpliwości....

Wysokość długu publicznego w Polsce:
W 2002 roku dług publiczny Polski wynosił 352,6 mld zł
W 2003 roku dług publiczny Polski wynosił 408,6 mld zł
W 2005 roku dług publiczny Polski wynosił 466,6 mld zł
W 2006 roku dług publiczny Polski wynosił 506,2 mld zł
W 2007 roku dług publiczny Polski wynosił 527,4 mld zł
W 2008 roku dług publiczny Polski wynosił 597,7 mld zł
W 2009 roku dług publiczny Polski wynosił 669,9 mld zł
W 2010 roku dług publiczny Polski wynosił 747,9 mld zł
W marcu 2011 roku dług publiczny Polski wynosił 774,8 mld zł

Oczywiście tradycyjnie nikt z lewicy nie dolicza do długu państwowego zobowiązań emerytalnych i zdrowotnych wobec społeczeństwa, które całe życie płaciło składki... A ciekawe, czy owy dług maleje czy rośnie gdy jest coraz mniej osób w wieku "produkcyjnym"? Może jeszcze ktoś wspomni, że zachęcali becikowym do posiadania dzieci, ale powiedzmy sobie szczerze, że tylko menelstwo będzie miało dziecko dla jakiegoś śmiesznego jednorazowego dodatku....
Oczywiście polecam spojrzeć tutaj: odnośnik

Heh... aż mnie zadziwia, że nie widzisz zależności między wspomnianymi 23,1 mld euro od UE a wpływem na gospodarkę kraju, a wszystko przypisujesz pis-owi...

O inwigilacji i budowaniu państwa policyjnego pogadaj ze znajomymi, zapewne nie jeden może bardzo dużo powiedzieć o tym co się działo.

"Zadłużanie się to najszybszy lewar dla rozwoju"-heh tu mnie z kolei Ty rozbawiłeś, sam sobie policz co można by zrobić za koszta obsługi długu publicznego.... A dodatkowo dodajmy, że gdy raz się zadłużymy to nie będzie końca i nie będzie dolnej granicy zadłużenia, także jednego pięknego dnia osiągniemy pewną granicę (do której cały czas zmierzamy) i wtedy będzie naprawdę bardzo źle...

Nasz problem polega na tym, że banda urzędników nakłada niesamowite ograniczenia, które niewiarygodnie hamują rozwój małych i średnich firm... Problemem jest to, że są w kraju dwie bandy, jedna to właśnie wspomniani urzędnicy, którzy maksymalnie utrudniają życie i wszystko regulują a druga to masa zdolnych i bardzo pracowitych ludzi, którzy robią wszystko aby ominąć to, co wymyślą urzędnicy (zobacz ile energii, czasu, chęci i pomysłów marnuje się na obejście systemu - tu jest prawdziwa strata potencjału ludzkiego). Problemem jest cały system edukacji i ubezpieczeń społecznych oraz niesamowicie utrudniony system podatkowy oraz same podatki wysokości 50-70%... O zawodach koncesjonowanych nawet nie będę wspominał i ich ilości w porównaniu z innymi krajami...

Nie widzę sensu w dalszej dyskusji, jak pisałem wcześniej możesz sobie głosować na pis ku chwale socjalizmu (polecam kilka słów prawdy: odnośnik ), można wierzyć w takie rzeczy jak 3mln mieszkań i inne tego typu rzeczy.... O umorzeniu długów PC po dojściu do władzy także pewnie kilku słyszało.

Kończąc tą wymianę zdań (przynajmniej z mojej strony) proponuję wyjście do muzeum: odnośnik
11 lutego 2012, 14:31 / sobota
Poniżej jeszcze trochę rzeczy o prawdziwej twarzy pis:
odnośnik
22 lutego 2012, 00:12 / środa
No i po raz kolejny coś ciekawego:
odnośnik

A dodatkowo ciekawy wykres w poniższym artykule:
odnośnik
1 kwietnia 2012, 03:40 / niedziela
Bardzo rzeczowa odpowiedź na pytanie:
Część I:
odnośnik
Część II:
odnośnik
10 kwietnia 2012, 12:54 / wtorek
17 kwietnia 2012, 15:46 / wtorek
Sąd Okręgowy w Warszawie skazał za korupcję byłego ministra sportu w rządzie PiS Tomasza Lipca na 3,5 roku więzienia i 10 lat zakazu sprawowania funkcji publicznych.

Artykuł w RP: odnośnik
17 kwietnia 2012, 20:41 / wtorek
Dokładnie to samo można napisać w wątku o p(ierdolcach) o(sranych), a mianowicie. Te 2 (4 partie czyli banda czworga jak mawia J(egego) K(rólewska) M(ość)) bawią sie w dobrego i złego gline z cała Polską. przecież j.e. donald wytykał pis-owi że bedzie państwo policyjme i że tylko fotoradary potrafią stawiać. jak sie dorwała ta menda do władzy postawiła 10 razy tyle f-radarów co pisiaki. można tak wymieniać w nieskończoność.
18 kwietnia 2012, 17:04 / środa
„Dokładnie to samo można napisać w wątku o p(ierdolcach) o(sranych),”

Napisałem w tym wątku, tylko dlatego, że był to minister PiS. Nie miało się to wpisywać w żaden sposób w walkę PO-PiS. Dla mnie PO, PiS - jeden pies. Różnice kosmetyczne. O pozostałych partiach parlamentarnych szkoda nawet pisać, a na pewno nie tutaj.

W tym powyższym wypadku dość ciekawa jest cześć metod okradania rodaków:

„pracującej u niego pomocy domowej płacił z publicznych pieniędzy na podstawie fikcyjnej umowy”

„fikcyjne zatrudnienie pewnego człowieka jako swego osobistego kierowcy, któremu płacił więcej, niż zarabia się na tym stanowisku”

Skrajne dziadostwo. Nawet kraść nie potrafią, a co dopiero rządzić.
18 kwietnia 2012, 21:18 / środa
Gwoli ścisłości korupcję wykryło i opracowało operacyjnie CBA prowadzone przez Mariusza Kamińskiego, obecnego posła PiS...
19 kwietnia 2012, 11:04 / czwartek
No to gwoli jeszcze większej ścisłości sprawa wyszła na jaw latem 2007, a z aresztowaniem i postawieniem Lipcowi zarzutów odczekano ponad 3 miesiące, czyli na czas po wyborach parlamentarnych...
23 lipca 2012, 13:28 / poniedziałek
Modelowy sposob manipulacji rzadowych mediow
odnośnik
24 lipca 2012, 00:50 / wtorek
Każdy w miarę ogarnięty wie na jakim poziomie stoją media : TVN , Gazeta wyborcza , Radio Zet , TOK FM , i inne lewackie-propagandowe twory. Btw to też uważam ,że Euro było klęską ( pełno długów )
24 lipca 2012, 10:58 / wtorek
Co ty przecież wybory wygrywaja w cuglach a w sondażach sa na 1 miejscu nieprzerwanie,oni z pomoca mediów kupili już polaków i podzielili na dwie Polski,bo podzielonym narodem łatwiej rządzić
28 lipca 2012, 12:22 / sobota
@Monar-24 - wiadomo na jakim poziomie stoją media i "lewackie-propagandowe twory" ale nie ma co się rozczulać, że walczą z lewicowym i socjalistycznym pis-em, oby go zniszczyli do reszty a będzie trochę czerwonych mniej przy władzy.... Szukajmy prawicowych alternatyw a to całe po, pis, sld, psl niech się nawzajem zwalcza!

LECHIA GDAŃSK - POLSKI BASTION PRAWICY!!
28 lipca 2012, 13:43 / sobota
@bialo_zielony na prowokacje nie odpowiadam , przykro mi ale dzisiaj nikogo nie wkurwisz ;) Lepiej popraw swoje artykuły w GW bo Wam sprzedaż spada ;) BEZ ODBIORU
29 lipca 2012, 08:56 / niedziela
Kolega biało zielony i GW!?
Facet napisze prawdę,której ktoś inny nie może zaakceptować to od razu czerwoną gębę mu się przypisuje.
23 listopada 2012, 20:36 / piątek
Wczoraj w Sejmie odbyło się posiedzenie Komisji Spraw Wewnętrznych, poświęcone działaniom służb podczas Marszu Niepodległości. Zastępca komendanta głównego policji Krzysztof Gajewski poinformował, że w operacji o kryptonimie „Listopad 2012″, wzięło udział 5,4 tysiąca policjantów, w tym 1,2 tysiąca funkcjonariuszy operacyjnych, zaś 11 listopada zatrzymano 174 osoby. Podczas posiedzenia komisji, zwracała uwagę postawa parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, którzy zaczęli wycofywać się z ostrej krytyki pracy policji. Tomasz Kaczmarek znany jako „Agent Tomek”, podziękował wręcz funkcjonariuszom za rzekomo dobrze wykonaną pracę.
odnośnik
4 lutego 2013, 16:27 / poniedziałek
6 maja 2018, 23:59 / niedziela
PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom!  odnośnik
7 maja 2018, 12:44 / poniedziałek
"Jeżeli Polska nie spełni roszczeń Żydów, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym" - Israel Singer, 1996
14 maja 2018, 22:59 / poniedziałek
Kłamstwo jedwabieńskke odnośnik
18 maja 2018, 09:33 / piątek
Po pierwsze, nie żryjcie się. Oni właśnie na to liczą, że będziemy się żreć. Jeden będzie za PO, drugi za PiS a prawda jest taka, że PiS popierał na prezydenta człowieka uczestniczącego za PO w obradach Knesetu na Wawelu. Nie skaczcie sobie do oczu. Nie wierzcie marszom „wolności”, sporom o „demokrację” itp., wszystko to są zasłony dymne przykrywające faktyczne problemy.

Nie kłóćmy się o duperele. My się pokłócimy a wróg będzie się śmiał i dalej robił swoje.

Tutaj kolejny ważny problem społeczny, również zamiatany pod dywan przez warszawską mafię. Tzw. przymusowe szczepienia, których ofiary idą w Polsce już w setki tysięcy. Sprawdzajcie uważnie, co jest wstrzykiwane naszym dzieciom, nawet w parę godzin po urodzeniu. Nasze dzieci to nasz największy skarb, to nasza przyszłość. Jeśli po otrzymaniu szczepienia Wasze dziecko zaniemówiło, stało się wycofane, bezwładne, nagle dostało alergii, których nie miało wcześniej, zaczęło przewlekle chorować - oto dlaczego. Oglądamy i myślimy samodzielnie.

https://youtu.be/o152o293XE8
4 czerwca 2018, 11:00 / poniedziałek
2 czerwca odbył się protest przeciwko przymusowym szczepieniom. Kilka wypowiedzi o tym, jak rząd zmusza lekarzy (lekarzy!) do kapowania na obywateli, którzy w trosce o zdrowie i życie swojego potomstwa unikają szczepień. Jak mówiłem powyżej - jeśli wasze dziecko urodziło się zdrowe, a potem „coś się stało”, to nie dlatego, że to wy jesteście kaprawi, niedorobieni, nie dobrani, genetycznie upośledzeni itd. Waszemu dziecku podano po prostu neurotoksyny i taki zestaw obcych białek, których nie wytrzymałby słoń. Nie zwieszamy głów i nie dajemy robić z siebie bydła. https://youtu.be/9isEaDEGJJ8
4 czerwca 2018, 19:32 / poniedziałek
PiS został przejęty, a więc prawdziwa twarz to w tej chwili: niejaki Gliński Piotr, były członek Unii Wolności gdzie należał do lewego skrzydła, wg wkikipedii "W 2003 brał udział w tworzeniu partii Zieloni 2004, do której jednak nie przystąpił." Nie musze przypominać co to za partia ale dla zobrazowania : "Pod koniec czerwca 2014 do Zielonych przystąpiła posłanka Anna Grodzka, która wystąpiła z Twojego Ruchu" Czyli Gliński to lewak UWol.
Rozdaje pieniądze Polaków wrogom Polski i mianuje tychże wrogów na stanowiska rożnych instytucji. Wicepremier.
Następnym ciekawym osobnikiem jest Gowin Jarosław, polityk PO, minister w rządzie PO. Z pieniędzmi j.w.
Na deser bankster niemiecko-amerykański Morawiecki Mateusz, łupiący Polaków podatkami a z zabranych w ten sposób pieniądzy finansujący niemieckie (Mercedes + 81 mln zł, BASF + 10,8 mln), amerykańskie (JP. Morgan + 20,2 mln zł), koreańskie (LG Chem + 242,6 mln) itp firmy.
8 czerwca 2018, 13:41 / piątek
Tak dokładnie jest, Pinochet. Wielu z nas wydaje się, że PiS to partia patriotyczna. Niestety to tylko fasada, zresztą coraz rzadziej oglądana. Premierem jest bankier, były doradca Tuska. Wyparował za to Jarosław Kaczyński a za to rządzą jacyś ludzie, króliki z kapelusza o których przed wyborami nikt nie słyszał ani na nich nie głosował. A w ciszy gabinetów wprowadzane są regulacje typowo lewackie, co służalcze wobec rządu media przekazują ogłupiałemu społeczeństwu jako sukcesy władzy. Arcyciekawa rozmowa na temat kolejnego tematu nieobecnego w głównych mediach tj. ani w TVN, ani TVP Info, tzw. „ochrony praw zwierząt”. https://youtu.be/VMsgrIpHchM
24 czerwca 2018, 07:38 / niedziela
Poruszone tematy ciekawe, ale niezły przypał z tego Roli :-) Odszedł z partii i teraz parcie na szkło na YT.
27 czerwca 2018, 12:51 / środa
Gdyby do kogoś jeszcze nie docierało - to się dzieje tu i teraz. https://youtu.be/RDOQ7tyi0F4
28 czerwca 2018, 12:33 / czwartek
PiSopasożydy na kolanach odnośnik
18 lipca 2018, 12:19 / środa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012