Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia vs Cracovia 14.08 godz.17.00

strona 2/5

8 sierpnia 2011, 15:23 / poniedziałek
krótko mówiąć: jazda z kurwami! Nie ma, że boli a jak nie pasuje to w redłowie jest taki klub gdzie lubią różne dziwne wynalazki.

"Pamiętasz kurwo Sosnowiec!?
Z policją byłaś jak brat!
Cracovia to Stara Kurwa!
policja Cracovii brat!"

Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!
8 sierpnia 2011, 18:11 / poniedziałek
Nie ma kurwa pierdolenia.
Jebac KURWY !!
8 sierpnia 2011, 19:29 / poniedziałek
Pamiętajmy tylko Panowie, że pierw warto się skupić na dokładnym i głośnym wykonaniu przynajmniej Hymnu i Naszej Wizytówki, a potem dopiero myśleć o jebaniu żydów, kurew itp.
8 sierpnia 2011, 19:36 / poniedziałek
Kolar, patolu z FC Gdańsk. W Gdańsku dopinguje się Lechię. Wasze "krakowskie klimaty" zostaw w Kraków.
8 sierpnia 2011, 19:41 / poniedziałek
wie ktoś z was może ile poszło biletów na młyn ?
8 sierpnia 2011, 19:51 / poniedziałek
To jest stadion, a nie filharmonia. Nie wy będziecie decydować co będzie śpiewane. A jak komuś to przeszkadza to niech weźmie zatyczki do uszu, albo w ogóle nie przychodzi.
8 sierpnia 2011, 20:09 / poniedziałek
zsumowałem dostępne miejsca na mecz z Cracovią i na ten moment mi wyszło, że jest dostępnych jeszcze 23630 miejsc.
8 sierpnia 2011, 20:13 / poniedziałek
dolicz do tego karnet, który kupię w środę i mamy jeszcze lepszą liczbę ;)
8 sierpnia 2011, 20:24 / poniedziałek
dolicz karnet ktory kupuje jutro to masz jeszcze lepszą ;)
8 sierpnia 2011, 20:24 / poniedziałek
Wczoraj jak wieczorem liczyłem to wyszło mi, że jest niecałe 26 tys. miejsc dostępnych. Czyli ok 2 tys dziś zeszło. A przed nami największy boom na bilety. Może będzie te 35 tys.
8 sierpnia 2011, 20:30 / poniedziałek
a na mlyn konkretnie ile poszlo wejsciowek ? ile jeszcze wolnych ... bo to najwazniejsze :) tam ma byc doping . niech napisze jakis dobry czlowiek
8 sierpnia 2011, 20:34 / poniedziałek
konkretnie na młynie to jest jeszcze 6880 wolnych miejsc.
8 sierpnia 2011, 20:41 / poniedziałek
Nie sugerowałbym się tymi internetowymi danymi. Wielu moich znajomych (w tym ja), stałych bywalców T29, przez ten burdel z oddaniem stadionu i dystrybucją biletów nie ma ani karty kibica, ani karnetu, ani biletu. Temat do ogarnięcie dopiero na ten tydzień.
8 sierpnia 2011, 20:43 / poniedziałek
craxa gra taką padakę że głowa mała. 2 porażki ale gra jeszcze gorsza piłke niż wyniki. Będzie mega kurwa i cisnienie, 25 tyś na trybunach jazda od 1 gwizdka. Większość z tych 25 tyś na prostych i Vipach, brak kibiców gości spowoduje bluzgi na donka.
Bramki Razak oraz Machaj.
Piękny mecz.
Hej Lechiooo!
8 sierpnia 2011, 20:55 / poniedziałek
Z tymi wyliczeniami nie jest do końca tak jak piszecie - zerknijcie na przykład na sektor Q, gdzie widać, że jest wolnych 148 miejsc, a jak w niego klikniecie to jednak wolnych jest tylko około 50. Mówię oczywiście o spojrzeniu w przypadku gdy wybieracie opcję kupna pojedynczego biletu. Jeśli patrzycie przy karnecie, to wyświetli wam się już liczba 349, z czego wynika pewnie, że 200 miejsc na tym sektorze to bilety, a reszta karnety.

Generalnie to prosta coraz lepiej się zapełnia, gorzej z zegarem.
8 sierpnia 2011, 21:12 / poniedziałek
Jaki znowu "zegar"?
Szukam i nie mogę znaleźć.
Dajcie sobie spokój z nazywaniem sektorów na naszym nowym stadionie nazwami z T29.
Każdy z nas zostawił tam wiele zdrowia i na zawsze to miejsce pozostanie w naszych sercach ale teraz czas zacząć nową historię,tworzoną w nowym miejscu i innych realiach.Czas na pewno sam wytworzy nowe nazwy dla poszczególnych miejsc na stadionie,których będziemy używać przez następne dziesięciolecia.ave Lechia!
8 sierpnia 2011, 21:24 / poniedziałek
oby do środy nie wyprzedali biletów :D:D Nie wiem czy wolne dostane na niedziele a w środę się dowiem :]
8 sierpnia 2011, 21:27 / poniedziałek
incogito - nie dziw sie ludziom ze przez całe życie chodzili na żegar czy prostą to i teraz odruchowo tak nazywają sektory za bramką i ta na przeciwko....hehe krytej czyli VIP trybuny.
Spójrz co mamy do wyboru.
Sektory nie mają nazw tylko kolory.....jesli "zegar" jest zielony (uff), to zobacz jaki kolor ma "prosta" i jaki kolor ma trybuna naprzeciwko "zegara".
Taką nomenklaturę chcesz mieć na nowym stadionie??? sektory żółty i niebiski????

Jesli nikt nie pofatygował się i nie nazwał PO LUDZKU sektorów to ja bede mówił ŻEGAR , PROSTA i........... a chuj niech bedzie! KRYTA.

TYLKO LECHIA!
8 sierpnia 2011, 21:31 / poniedziałek
Wszystko się widzisz zmienia... kiedyś też nie mówiło się na Traugutta np. kryta (to chyba wpływ oglądania transmisji z Legii...), tylko po prostu "trybuna".
8 sierpnia 2011, 21:52 / poniedziałek
To ze sie zmienia, to nie znaczy ze nie mozna pomysleć o zmianie na lepsze.
Taki dobór nazewnictwa czy w zasadzie jego brak, na rzecz kolorów (w wiekszosci niefortunnych) nie powinien być tolerowany.
Jesli bysmy tak bez krytycznie wszystko przyjmowali, stadion byłby na ulicy Redewki a wnetrze stadionu żółto-czerwone (wiem ze kolory krzesełek nie są teraz idealne ale lepsze to niż biedronkowe barwy), pewnie i muzeum oraz pub Lechii byłyby odległym mirażem.

TYLKO LECHIA!
8 sierpnia 2011, 22:04 / poniedziałek
Biletów może i nie zabraknie ale te osoby co mają już wyrobione karty kibice to niech nie czekają z tym do soboty lub niedzieli. Dziś w Madisonie po 18 było w kolejce tak 5-7 osób i czekałem na zakup ok 15 minut. Biletów na sektor rodzinny już nie ma, takie info podała panienka gościowi co chciał nabyć bilety na ten sektor. Z tego powodu też mogą zacząć schodzić bilety na najtańsze sektory.
Co do meczu ,to jak ktoś chce robić wrzuty na pejsowatych , to niech robi. Tylko trzeba pamiętać,że sektor gości będzie pusty i nie ma zbytnio wielkiej potrzeby ,żeby się zbytnio w tym temacie pokazywać. Jak już będzie Donek- KONDONEK, to lepiej jemu poświęcić uwagę.
Mecz trzeba wygrać i to nie podlega dyskusji. Inauguracja ma być nie tylko okazała na trybunach ale tez i na boisku. Sracovie pokonamy 3:0.!!! i Lechia żegna frajera.
9 sierpnia 2011, 09:36 / wtorek
kiko patole to może masz w domu, a jak chcesz to dostaniesz jednego liscia na uspokojenie idioto
9 sierpnia 2011, 20:41 / wtorek
Niech mi ktoś powie bo jedni mówia tak a drudzy inaczej..

Czy jak chce wziąść znajoma na mecz i jade kupic bilety na PGE to moge jej tez kupic pomimo tego ze nigdy nie byla i nie jest w bazie Lechii ? Czy musi jechac i zrobic te zdjecie ? Niech ktoś ogarniety w temacie odpisze...
9 sierpnia 2011, 20:50 / wtorek
Rambus - o ile mi wiadomo to musi osobiscie kupic, czyli strzelic sobie fotę.
Ale teraz wszystko jest na wariackich papierach i mozliwe ze cos sie zmieniło.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2011, 20:57 / wtorek
I po co chłopaka w błąd wprowadzasz jak nie wiesz ? Jeśli kupujesz w kasach na stadionie wystarczy dowód osobisty i masz załatwiony bilet nie trzeba żadnych zdjęć robić. Wystarczy dokładnie czytać tekst pisany - czy to takie trudne ?
odnośnik
9 sierpnia 2011, 20:57 / wtorek
Musi się sama stawić i zrobić zdjęcie. Wymogi ustawy "O wprowadzeniu państwa policyjnego i innych takich"
9 sierpnia 2011, 20:58 / wtorek
Dobre pytanie! Też chce kupić bilet ojcu którego nie ma w bazie danych, ciekawe czy podając jego pesel sprzedadzą mi bilet dla niego?
9 sierpnia 2011, 21:01 / wtorek
odnośnik
Rozdział 3, art13 ustęp 4

Organizator meczu ma obowiązek pozyskania i przechowywania przez dwa lata wizerunku twarzy, nr PESEL, imię i nazwisko
9 sierpnia 2011, 21:04 / wtorek
Czemu piszecie głupoty skoro wystarczy mieć dowód osobisty osoby której chcecie kupić bilet. żadnych zdjęć w kasach nie robią jak to było na Traugutta. Sam osobiście kupowałem trzy bilety dla znajomych i bez problemu kupiłem, nawet bez dowodu bym kupił. Nie podawajcie tylko zmyślonego pesela bo ten numer nie przejdzie.
9 sierpnia 2011, 21:06 / wtorek
oj LGPG zebys nie wyszedł na donosiciela ;-),
Pani na pewno zeskanowała zdjęcia z dowodu
9 sierpnia 2011, 21:08 / wtorek
A mnie ciekawi ilu będzie takich, co będą się awanturować, że "TO MOJE MIEJSCE! TU MAM BILET/KARNET"... będą jaja.
9 sierpnia 2011, 21:08 / wtorek
No pewnie nawet z legitymacji szkolnej ;) A tak swoją szosą czemu takich wymogów nie ma kupując bilet na koncert ? czyżby wybiórcze traktowanie imprez masowych ?
POpierdolona ustawa pisana na kolanie !
9 sierpnia 2011, 21:17 / wtorek
Oczywiście że wybiórcze traktowanie imprez masowych ;]
9 sierpnia 2011, 21:18 / wtorek
Ciekawe ilu "kibiców" przyjdzie w garniturach i sukienkach jak do opery czy filharmonii. Nie mówię tu o Vip'owskich miejscach tylko młyn i prosta :)
9 sierpnia 2011, 21:27 / wtorek
szanuje Lwów i to co robią dla Lechii ale troche się zawiodłem bo myślalem ,że wystosują jakieś oficjalny akrykuł w którym będą zasady przebywania i dopingowania
przykładowo i w skrócie :

1. Na młynie wszyscy Białe koszulki
2 . Wszyscy stoją (do pikników bo o ludzi z Traugutta bym sie nie martwił : ) )
3. To mlyniarz prowadzi doping a nie ,że jedna osoba krzyczy Trójmiasto jest nasze a druga 'Lechia Gdańsk ! '
4 . Myśle ,że dzien przed meczem powinnismy zrobić spotkanie dopingowe na nowym stadionie i tam też ustalić kilka rzeczy
5 . Na młynie nie ma wpierdalania słonecznika
; ))
Chyba ,że Lwy coś takiego planują bo dopiero Wtorek , pozdrawiam wszystkich Biało - Zielonych
9 sierpnia 2011, 21:29 / wtorek
@jasniepan ja sam z grupą znajomych, bedziemy walczyli o swoje miejsca ;-)
po to kupowalismy karnety na samym poczatku zeby stać tam gdzie chcemy, a na nowym stadionie 10 rzędów wyżej czy niżej to jest ogromna roznica, na T29 tego problemu nie było, teraz sektory na prostej prawie pelne wiec nawet ciezko bedzie odpuscic swoje miejsce bo moze to sie skonczyc ciaglym przeganianiem i w koncu sami i tak musielibysmy wygonic tych co zajeli nasze miejsca ;-)
9 sierpnia 2011, 21:44 / wtorek
nie zrobiłeś przecież błędu chyba xd
10 sierpnia 2011, 16:06 / środa
Mój autorski skład Lechii na ten mecz:

Pawłowski
Bąk - Kożans - Janicki - Andrius
Traore - Machaj - Airapetian
Lukjanovs - Vucko - Kacprzycki

Taktyka prosta jak budowa cepa - do narożnika, wrzutka, głowa lub kolano Vucki, bramka. I tak parę razy.
10 sierpnia 2011, 17:15 / środa
Kupiłem dziś karnet w realu i babka powiedziała, że jest już sprzedanych 22 tysiące biletów i karnetów, a w samym wczorajszym dniu podobno 8 tys. Aż ciężko w to uwierzyć, ale jeśli to prawda...:)
10 sierpnia 2011, 17:18 / środa
po wolnych miejscach tego nie widac, chyba że cała trybuna VIP jest sprzedana to może wtedy
10 sierpnia 2011, 17:25 / środa
od wczoraj od godz 22 do godz 17:30 dzis na sektorach zielony i prosta sprzedano ok 1740 biletow i karnetow, jak tak dalej bedzie szło to bedzie blisko kompletu :-)
10 sierpnia 2011, 17:27 / środa
Hm.Ciekawe bo mi wczoraj powiedziała,że nie mają wglądu w punktach sprzedazy na to ile biletów czy też karnetów zeszło.
10 sierpnia 2011, 17:32 / środa
no ciekawe, nie wiem może się dowiedziała jakoś z góry. Po co by miała kłamać?!
10 sierpnia 2011, 21:20 / środa
od której są jutro otwarte kasy? Czy długo trzeba stać w kolejce? i do której są otwarte.. i czy można kupić np. Bilet tacie? czy on musi być by kupić?
10 sierpnia 2011, 21:22 / środa
Awder przeczytaj ten temat, przeczytaj temat "karta kibica", wejdź na strone Lechia.pl i znajdziesz odpowiedzi na swoje wszystkie pytania. Cholera co za leń.
10 sierpnia 2011, 21:27 / środa
malcolm: teraz mamy 3 tys na ~ 24 g. a poza tym nie wiem czy system wytrzymałby żeby sprzedać 16 tys do niedzieli :(
10 sierpnia 2011, 21:29 / środa
@ Arkadiusz. Dzięki żeby wszystkim się chciało tak czytać to by forum nie istnialo, ale okej ;-) przeczytałem.

Wiecie czy jest jescze sporo biletów na trybunach : 19 20 T 25 26 Y ?
10 sierpnia 2011, 21:32 / środa
@Awder: na oko procentowo dużo
11 sierpnia 2011, 15:16 / czwartek
Koza w pierwszym, Bąk prawdopodobnie nie zagra - kontuzja.
11 sierpnia 2011, 15:24 / czwartek
@gedania do dzis 15:20 mamy sprzedane ok 16,5 tys +2000 VIP'y +2000 za ankietę , wiec nie tracę nadzei, moze otworzą jutro lub chociaz w sobotę sprzedaz zwykłych biletów na wysepkach to jest szansa na 30tys :-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.445