Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Zamieszki w Londynie.

strona 1/1

9 sierpnia 2011, 11:20 / wtorek
Co o tym wszystkim sądzicie ? Według wp.pl zamieszki przeniosły się do Polskiej Dzielnicy . odnośnik . Nareszcie Kibice w Anglii mogą poszaleć ;)
9 sierpnia 2011, 11:45 / wtorek
jak Cygan z Polski zabił gościa w Belgii dla mp-3 to "nasze" media pierdoliły, że to Polak i że wizerunek Polaków tamże ucierpi...teraz jak czarne i śniade dupy robią małpi gaj w Londonistanie to pieprzą o młodzieży z ubogich dzielnic, która straciła socjal w wyniku kryzysu...albo co najwyżej, że to chuligani...
9 sierpnia 2011, 12:10 / wtorek
pierdolą ze to tylko wybryki hooligańskie nie poparte żadnymi ideologiami .
9 sierpnia 2011, 12:11 / wtorek
9 sierpnia 2011, 13:20 / wtorek
Zdjęcia: odnośnik

Dymią zarówno biali jak i czarni.
9 sierpnia 2011, 14:04 / wtorek
u boku czarnych widać raczej śniadych niż białych, wątpię by rodowici Angole - zadymiarze pokumali się z czarnymi, oni nawet białych z poza wysp nie trawią
9 sierpnia 2011, 15:48 / wtorek
odnośnik murzyny każą się białym rozbierać na ulcach Londynu....ładny chuj;/
9 sierpnia 2011, 17:09 / wtorek
9 sierpnia 2011, 17:12 / wtorek
I tytułem komentarza, widzicie murzyni nie są tacy źle najpierw w mordę dadzą ale potem się zaopiekują, poklepią po plecach...

@andreew nawet opanowane polityczną poprawnością BBC relacjonowało w pierwszym dniu o 90% udziale czarnych, arabów i przybyszów z Indii
9 sierpnia 2011, 17:31 / wtorek
biali też biorą udział w zabawie...

odnośnik
9 sierpnia 2011, 20:32 / wtorek
Nasprowadzali robactwa to zbierają teraz plony
dzicz potrafiąca tylko niszczyć, podpalać i kraść.

to dobre
Jeden z mieszkańców dewastowanych dzielnic zapytał o to wprost jedną z kobiet plądrujących sklep. - Odbieramy swoje podatki! - odparła zakapturzona złodziejka.
odnośnik

Tylko trzeba spojrzeć kto to sprowadza, oni są głównymi winowajcami
Do nas tusk chciał somalijczyków sprowadzic, na szczęscie nie chcieli
odnośnik
sikorski z Tunezji nasprowadzał
odnośnik
9 sierpnia 2011, 22:20 / wtorek
Filmy, zdjęcia: odnośnik

dodatkowo:

"W końcu skoro Europa solidarnie bombarduje Libię i Kadafiego, za tłumienie lokalnych zamieszek wywołanych potrzebą „godnego życia”, to analogicznie patrząc powinniśmy już szykować desant na Anglię. Jestem pewny, że europejskie siły zbrojne mają już przygotowane plany. Iran już jest gotowy, żeby wysłać do Angli inspektorów, żeby sprawdzić, czy prawa człowieka nie są łamane. Jeżeli desantu nie przeprowadzi Barosso, to zrobi to Iran. W końcu chodzi o prawa człowieka."

Faktycznie w większości to czarni dymią.
10 sierpnia 2011, 10:23 / środa
10 sierpnia 2011, 10:29 / środa
10 sierpnia 2011, 11:33 / środa
coś mi tu śmierdzi. Te spalone domy (w jakim celu?). Z drugiej strony informacja, że w Londynie policja nie dysponuje armatkami wodnymi, bronią do gumek, nawet gazami łzawiącymi. Indolencja w wyłapywaniu sprawców. Wygląda mi to na sztucznie wzniecane zamieszki. Czyżby cwiczenia przed IO? Może ukrycie reform (temat zastępczy)? a może przyczynek do wprowadzenia owych braków w wyposarzeniu policji?
10 sierpnia 2011, 14:53 / środa
zzz - tu nie chodzi o to ze oni nie dysponuja. Oni nie maja prawa tego uzyc. Dopiero wczoraj premier powiedzial, ze policja moze robic wszystko co w jej mocy, aby temu zapobiec. Do wczoraj jezeli Ty jako wlasciciel sklepu udezylbys takie scierwo to zostalbys zatrzymany. Dzisiaj w nocy londynska policja powiedziala, ze wlasciciele sklepow, jezeli widza ze cos sie szykuje nie musza czekac az zostana zaatakowani i moga sami zaatakowac uzywajac do tego np. kiji.

Co do teorii o cwiczeniach przed IO to by byla glupota z ich strony. Zobacz ile osob juz sobie pomyslalo czy warto jechac na igrzyska i narazac sie np. terrorystom skoro Londyn nie potrafi poradzic sobie z takim "malym" czyms.
10 sierpnia 2011, 16:05 / środa
nie doprecyzowałem ale chodziło o to że nie używają w/w sprzętu.
10 sierpnia 2011, 17:49 / środa
Jak donosi "Guardian", policja londyńska zyskała niespodziewanych sprzymierzeńców w walce z chuliganami dewastującymi miasto. To cieszący się złą sławą sympatycy Millwall, którzy razem z policjantami przegonili szabrowników z dzielnicy Eltham. Śpiewali przy tym piosenkę "Nikt nas nie okradnie".

- W Eltham nie będzie żadnych zadym. My tu jesteśmy policją i nie pozwolimy na niszczenie majątków naszego życia - powiedział jeden z kibiców "Guardianowi".

odnośnik
10 sierpnia 2011, 17:56 / środa
czyli, jak mawiał JKM, w razie niebezpieczeństwa to kibice beda bronić niepodległości
10 sierpnia 2011, 19:39 / środa
:-)) HA !
Juz widze jak lewackie mordy się krzywią !
To jest właśnie patrotyzm !
10 sierpnia 2011, 21:10 / środa
dokładnie o tym pomyślałem:)) teraz bedą się rozczulać nad losem biednych myzinków
11 sierpnia 2011, 12:30 / czwartek
odnośnik

Haha
12 sierpnia 2011, 17:14 / piątek
odnośnik
"Gdy zauważyłem tych wszystkich czarnych siejących spustoszenie na ulicach Tottenhamu wiedziałem, że muszę udać się do bezpiecznego miejsca, do którego na pewno nie pójdą.
Schowałem się w pośredniaku."

"Myślę, że mimo zamieszek w Tottenhamie powinniśmy pamiętać, że nie wszyscy czarni to złodzieje i podpalacze.
Zdecydowana większość to przecież dilerzy i gwałciciele."
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022