Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 1/15

9 sierpnia 2011, 15:25 / wtorek
Już w niedzielę inauguracja na BA. W tym wątku piszmy tylko o sprawach kibicowskich - doping, oprawa, etc. Być może na meczu będzie 1szy matoł RP, wraz z tą szmatą sławusiem n., mam nadzieję że poświęcimy im nieco uwagi.
Dla kon-donka proponuje:
Słońce peru - spieprzaj cwelu
donek matole .......

Tylko Lechia!
9 sierpnia 2011, 15:29 / wtorek
Nie róbmy polityki
budujmy stadiony
zamknie je potem matoł pier...y
9 sierpnia 2011, 15:31 / wtorek
Tak jak ktoś zaproponował na Lechia.net:

Na melodie naszym klubem rts lub waszym domem auschwitz jest:
"Dziś matoła nadszedł kres
donald tusk je***y jest"
9 sierpnia 2011, 15:43 / wtorek
Ty chcesz żeby nam matołek zamknął stadion do końca świata i o jeden dzień dłużej? :)
9 sierpnia 2011, 16:12 / wtorek
Jeszcze POpaprańce go nie otworzyły i nie miały biby z tego powodu to nie ma co zamykać ;) Po wystawnym przyjęciu dla budowniczych to już będzie można :D
Się kurwa kibice od siedmiu boleści znaleźli - Matoł i jego przydupas nierób z kancelarii co nie zna peselu swojego syna, ale do Tusk-Vison-Network to kurwa numeru nie zapomniał jak wyrabiał sobie kartę kibica, bo przecież nie czekali na niego tam przypadkiem. I jeszcze kanalia wmawia że ten plastik zapewni bezpieczeństwo na stadionie hiPOkryta zafajdany !
9 sierpnia 2011, 16:14 / wtorek
Myślisz, że jest aż tak głupi :) ?
9 sierpnia 2011, 16:37 / wtorek
niedługo cytaty z tego wątku bedzie można przeczytać w gejzecie :) a siły imperium zła czuwaja, takze nie zdziwmy sie jak pewnych transparentów nie bedzie mozna wywiesic, kto wie być moze powtórka z Bialegostoku
9 sierpnia 2011, 16:39 / wtorek
czuwam, czuwam i notuje
9 sierpnia 2011, 16:52 / wtorek
A jest gniazdo u Nas>????
9 sierpnia 2011, 16:57 / wtorek
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz - Donka bajera,
Każdy gdańszczanin szydzi z fra(płem)jera.
9 sierpnia 2011, 17:22 / wtorek
no wlasnie ..czy jest przygotowana gniazdo na mlynie??? wszyscy w ednolitych koszulkach ??? jakies pomysly??
9 sierpnia 2011, 17:48 / wtorek
Jak zwykle spontan....tzw Lechia Style:)))) A tak na poważnie to do tzw pikników: NAUCZCIE SIĘ CHOCIAŻ NASZEGO HYMNU!!!! ( Tak na początek, a z kolejnymi meczami dalej się uczcie i będzie git ).
9 sierpnia 2011, 17:58 / wtorek
oleee donek ma*ole

pamiętacie pieśń o Aldo Moro?-nada sie.
9 sierpnia 2011, 18:03 / wtorek
trochę pospamuje:-)

Orientuje się może ktoś czy bedzie przygotowane jakieś nagłośnienie z młyna na prostą? Zanosi się że bedzie tu ponad 10tys luda i warto byloby to wykorzystac
9 sierpnia 2011, 18:09 / wtorek
Nie odpowiem Ci na to pytanie, ale powiem Ci że 10 tysięcy biletów to chyba już poszły w nie pamięć, ludzi powinno być powyżej 20 tysięcy.
9 sierpnia 2011, 18:15 / wtorek
chodzilo mi o sama prostą
9 sierpnia 2011, 18:15 / wtorek
zakładam że będzie ponad 29 tysi. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu,będzie petarda!

Jak już na dniu otwartym 15 osób krzyczało Lechia Gdańsk to akustycznie wyszło jakby krzyczało tysiąc na Traugutta.
9 sierpnia 2011, 19:24 / wtorek
podobno na stadion beda wpuszczać tylko w biało zielonych barwach i szaliku Lechii lub zgody
9 sierpnia 2011, 19:35 / wtorek
esprimo - chcesz na gniezdzie swoja nowa przyspiewke zapodac "BB BBK BBKS LECHIA" ? HAHAHA
9 sierpnia 2011, 19:56 / wtorek
piterLG wyluzuj , i pomysl zanim cokolwiek napiszesz . temat do zadawania pytan a nie robienia z siebie idioty wiec moze pominiesz wątek tego tematu
9 sierpnia 2011, 19:58 / wtorek
29 tysi ? skad wy bierzecie te liczby ? wystarczy sie zalogowac by zobaczyc , ze obecnie jest sprzedanych nie wiecej niz 10tys...jest juz praktycznie sroda . Jak przyjdzie 15 tys to bedzie sukces...
9 sierpnia 2011, 19:59 / wtorek
esprimo- BB BBK BBKS LECHIA !!!! hahahaha To Ty robisz z siebie idiote
9 sierpnia 2011, 20:08 / wtorek
mam pytanie, czy musze kupic bilet osobiscie, czy moje dane beda przepisane z bazy danych z traugutta? (na razie nie mam karty kibica)
9 sierpnia 2011, 20:27 / wtorek
Dane są przeniesione z Traugutta 29 :) sprawdzone osobiście na Braciach ze Śląska :)
9 sierpnia 2011, 20:35 / wtorek
Frank szwajcarski ponad 4zł, może nie być kompletu ;-)
9 sierpnia 2011, 20:35 / wtorek
Już ponad 20 tyś biletów poszło więc spokojnie o frekwencje panowie :)
9 sierpnia 2011, 20:41 / wtorek
Jak Wy chcecie 20 tyś zobaczyć przy Tragutta?
No chyba,że czegoś nie wiem i gramy na innym stadionie
9 sierpnia 2011, 20:43 / wtorek
Taaaa chyba padne ze smiechu jak ludzie przyjda na prosta z bialo czerwonymi szalikami i beda spiewac POLSKA TUM TUM TUM POLSKA. Hahah Sektory na trybunie dolnej prostej wszystkie miejsca juz zajete. I u gory jeszcze troche zostalo, ale MLYN to cienko widze moze 500 osob narazie miejsca zajelo ; /
9 sierpnia 2011, 20:59 / wtorek
@WolskiLechia ?! z czym masz problem ?
9 sierpnia 2011, 21:11 / wtorek
Na młyn przyjdą Ci co mają tam być. Resztę mam serdecznie w dupie.
9 sierpnia 2011, 21:12 / wtorek
Na sektory V W U X bilety juz kupują dziadki, bo z dolnych trybun tylko te są dostepne w ludzkich cenach, miejsca są wolne bo niektórzy nie mają czasu kupowac biletów bo układają śpiewnik z rymowankami. Jak to zajebiscie pojadą z....... pustym sektorem naprzeciwko, krzesełka zamilkną z wrażenia.
A wyjdzie jak zawsze HYMN, A my swoje potem do 10 minuty jako tako, a potem tylko spontan.
Zamiast sie skoncentrować na dobrej organizacji sektora zielonego (Zegara) - wczesniejszy zakup biletów (wykluczanie przypadkowych grup pikników), organizacji zajebistego dopingu dla LECHII itd.... widze tylko podniecenie nastolatków jak to zajebiscie dopierdolą cyklonem B pustym krzesełkom i nawrzucają Donaldowi i jego dworowi, który zamkniety w klimatyzowanym VIP roomie bedzie palił sobie cygaro.

Wiem ze nie mam popularnego poglądu, ale zawsze pisze tu co myslę, a tak to poki co wygląda.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2011, 21:36 / wtorek
@Cygnus x-1 obyś się mylił, mam nadzieję, że ultrasi to ogarną aczkolwiek te pustki na zielonym sektorze trochę niepokoją :-(
9 sierpnia 2011, 21:45 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 sierpnia 2011, 21:48 / wtorek
szanuje Lwów i to co robią dla Lechii ale troche się zawiodłem bo myślalem ,że wystosują jakieś oficjalny akrykuł w którym będą zasady przebywania i dopingowania
przykładowo i w skrócie :

1. Na młynie wszyscy Białe koszulki
2 . Wszyscy stoją (do pikników bo o ludzi z Traugutta bym sie nie martwił : ) )
3. To mlyniarz prowadzi doping a nie ,że jedna osoba krzyczy Trójmiasto jest nasze a druga 'Lechia Gdańsk ! '
4 . Myśle ,że dzien przed meczem powinnismy zrobić spotkanie dopingowe na nowym stadionie i tam też ustalić kilka rzeczy
5 . Na młynie nie ma wpierdalania słonecznika
; ))
Chyba ,że Lwy coś takiego planują bo dopiero Wtorek , pozdrawiam wszystkich Biało - Zielonych
9 sierpnia 2011, 21:48 / wtorek
jak usłyszę podkład z taśmy to przestaję spiewać
9 sierpnia 2011, 21:50 / wtorek
Co do pedała, który śmie się zwać kibicem Lechii,
taka propozycja:

"Lechia to My. Lechia to My
a nie donald i jego psy"
9 sierpnia 2011, 21:50 / wtorek
malcolm nie byłbyś jedyny, haha.
9 sierpnia 2011, 21:52 / wtorek
Razaka_Traore na wyspach klubowych wiszą plakaty na temat sektora dopingowego, oraz będzie "ekipa ogarniająca" niechętnych do śpiewania.

100larz jesteś jakiś przetrącony, a niby jaki hymn mamy śwpiewac? Masakra
9 sierpnia 2011, 21:54 / wtorek
Według mnie obowiązkowym elementem w młynie powinny być białe koszulki
9 sierpnia 2011, 21:57 / wtorek
a co Krzysiu z Ległej jesteś?

Obowiązkiem ma byc jedynie doping przez cały mecz.
9 sierpnia 2011, 22:06 / wtorek
a co białe koszulki naleza do Legii ? to musze wypierdolić połowe koszulek swoich bo są białe...
9 sierpnia 2011, 22:07 / wtorek
Był na świecie zwykły kaszub, który zawsze chciał być biały
Miał tysiące operacji, ale mu się nie udały
Rude zawsze będzie rude, Donek tego już nie zmienisz
Nie pomogą ci pieniądze, żaden cud cię nie odmieni
Donek, Donek, Donek dziki - wypierdalaj do Afryki!
Donek, Donek, Donek kolorowy - chuj ci w dupę do połowy!
9 sierpnia 2011, 22:18 / wtorek
urodziłeś się już rudy
i na zawsze pozostaniesz
chodzbys ciągle sie farbowal
to nikogo nie okłamiesz
rude zawsze bedzie rude
donek tego już nie zmienisz
nie pomoga ci pieniądze
żaden cud cię nie odmieni
rudy, rudy.......
9 sierpnia 2011, 22:20 / wtorek
czemu?
bo Lech jest na niebiesko ?
Bo Legia fajnie wygląda ?
bo Młyn Wisły jest czerwony ?

Dla mnie jedynym obowiązkiem w młynie to głośny śpiew .
Nie idźmy ku.. za moda kserowania innych ,nie papugujmy ciapatych ,greków innych gówien.
Nie ma sensu narzuca komuś mundurków ,szalików czy spodni w paski.
Jedynie można zabronić przychodzenia w tęczowych koszulkach z che i innymi gównami.

Potrafimy zrobić ogień jak nam się .I do tego nie musimy być xerówka połowy europy

Lechia Style
9 sierpnia 2011, 22:29 / wtorek
"Jedynie można zabronić przychodzenia w tęczowych koszulkach z che i innymi gównami."
To chyba oczywiste? :)
9 sierpnia 2011, 22:33 / wtorek
Uwierz, że po tym co można zobaczyć pod kasami to przestaje być takie oczywiste... o zgrozo
9 sierpnia 2011, 22:46 / wtorek
Dżihad zgadzam się z Tobą, tu jest Gdańsk Wolne Miasto, różnorodność to jest to co go wyróżnia, na kija jednakowe koszulki na młynie (białe, zielone), kto będzie to ogarniał, niech przychodzą ludziska w tym czym chcą samo się ułoży, Nowy stadion będzie miał inna akustykę, to i przyśpiewki i inne trzeba będzie zmodyfikować, mam nadzieję, że to ktoś ogarnia, bo bez gniazdowego z jajami co ogarnia atmosferę meczu cienko widzę doping całego stadionu, bo nie tylko młyn (zegar) ma dawać czadu....
9 sierpnia 2011, 22:58 / wtorek
Na ten moment TYLKO NA PODSTAWIE danych z dostępnych miejsc na meczu powinno być: 14 827 kibiców.
9 sierpnia 2011, 23:00 / wtorek
Panowie wyluzujcie.
Skończą się wakacje, a wraz z nimi opuszczą nas turyści. Stadionowi oglądacze przez dwa mecze nacieszą swoje oczy pięknością BA. Typowe pikniki zostaną w domach, a ci którzy podłapią bakcyla, razem z nim podłapią zasady panujące na Lechii i zostaną z nami na dłużej.

Aha, a ten od Toli też załapie, że nie jest miłe widziany.
9 sierpnia 2011, 23:10 / wtorek
Chudy ale te dane nie uwzgledniaja posiadaczy karnetów,jestem dobrej myśli i na meczu spodziewam się ponad 30tyś.
 
1 2 3 ..... 15
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.452