Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 10/15

13 sierpnia 2011, 17:00 / sobota
Jeszcze 24h.
13 sierpnia 2011, 17:11 / sobota
w necie pojawil sie sektor I ale odrazu cały zajety
13 sierpnia 2011, 17:32 / sobota
Zielona jest cała zajęta praktycznie (U,V,W,X,21,22). W 23,24 pojedyncze miejsca i sektory 25,26 nadal wolne.

Tak bynajmniej było godzinę temu, a kolejki nie miały końca ;)
13 sierpnia 2011, 17:40 / sobota
o matko - kupują całymi sektorami ...
13 sierpnia 2011, 17:48 / sobota
ehhh... te pikniki całymi sektorami biorą!
no chyba ,że to gedania złożyłą takie zamówienie...
oj będzie sie działo na sektorze I.
13 sierpnia 2011, 17:51 / sobota
Zamówienia Fanklubów wchodzą od wczoraj na sektory Dopingowe
13 sierpnia 2011, 17:59 / sobota
KonieczkoLG, skoro tak nie bylo to po co o tym piszesz? Sam sobie przeczysz.
13 sierpnia 2011, 18:07 / sobota
Wejde na Arenę bez problemu z aparatem cyfrowym? :)
13 sierpnia 2011, 18:10 / sobota
ostatnio wpuszczali wszystkich z aparatami.... wiec luz.

;-)
13 sierpnia 2011, 18:11 / sobota
Oby nie było problemu. :D
Na pożegnaniu z T29 miałam pewien problem z aparatem. ;/
13 sierpnia 2011, 18:11 / sobota
Piłkarze Sracovi mówią ,coś o wiązaniu nóg. odnośnik
ja bym im co innego związał
13 sierpnia 2011, 18:37 / sobota
Malcolm czasem nie wygrales juz zakladu ? :)
13 sierpnia 2011, 19:04 / sobota
On i tak nie odpowie, bo już pewnie ma wypitą kratę :)
13 sierpnia 2011, 19:46 / sobota
sorki za mały offtopic też macie problemy ze stroną kupbilet.lechia.pl ?
a konkretnie jak chciałbym sprawdzić ile biletów jest i biorę kup bilet i się wyświetla:

"Aby dokonać zakupu on-line konieczne jest posiadanie Karty Kibica. Wystąpił błąd, sprawdź dane logowania i spróbuj ponownie."

Mam kartę kibica jestem zalogowany nie wiem czemu tak się dzieje.
13 sierpnia 2011, 19:52 / sobota
Brak problemów...
Sektor V, W i 22, 23 niby pełne... Bilety tylko dostępne na skrajach zielonych i niebieskie
13 sierpnia 2011, 19:56 / sobota
zalogowałeś się przed próbą kupna? Oraz czy masz numer ACN?
13 sierpnia 2011, 19:57 / sobota
wygrana pewna, ale jeszcze browarka pije za swoje, do tego Wisełka dała mi pewniaka w betonach jest pieknie ;-)
i mam nadzieje ze jutro o tej porze bedzie przepieknie...
13 sierpnia 2011, 20:20 / sobota
@buziek mam numer acn wczoraj bilet i kartę kupowałem heh może jeszcze popróbuję
13 sierpnia 2011, 20:44 / sobota
Tomasz_LG a wyświetla Ci się numer ACN na stronie jak wchodzisz? Bo ja mam kupiony karnet i nie wyświetla mi numeru ACN tam i mam podobny komunikat jak wcisnę kupienie biletu.
13 sierpnia 2011, 20:45 / sobota
I co, będzie uruchomiona do sprzedaży ta trybuna gości?
13 sierpnia 2011, 20:48 / sobota
@MatJol no właśnie nie wyświetla mi się numer ACN jak się zaloguję ale na karcie go mam
13 sierpnia 2011, 20:54 / sobota
sorki wielkie za kolejny post i offtop ale już czaje co mam nie tak. W login i hasło wpisałem pesel zamiast w login pesel i w hasło numer karty ;]
13 sierpnia 2011, 20:56 / sobota
Zajebiste są argumenty w stylu 2arkadiusz-" może to jest jakiś śledz"? tak typ działa w ukryciu by wgryzć sie w wasze mózgi.. uwaga może mu sie udać, ale go rozkminiliście. Ludzie fakty są takie i im nie zaprzeczycie- Tusk dużo pomógł przy pozyskaniu Lotosu- info pewne na bank. To że spierdolił sprawę wywiazując się w ojenkę z kibicami - za to srodkowy palec. ale bardziej wkurwia mnie jedno- tusk jest z PO i a dużo tutaj obecnych jest za Pisem- brudne jest to ze podciągacie to pod sprawy kibicowskie a potem z narodówkami kaczora pod stocznie biegacie.wieś
13 sierpnia 2011, 21:08 / sobota
Tak się skłąda że duzo osób stąd jest anty komunistami, anty lewakami i nie cierpi kłamstwa i obłudy. Dlatego też Tusk ma przejebane (lewaki z PIS też)
13 sierpnia 2011, 21:09 / sobota
Luki wynalazku biegaj na paradę równości z biedroniem.
13 sierpnia 2011, 21:10 / sobota
Wieś? A co ty masz do wsi? Ludzie ze wsi są o wiele mądrzejsi od ciebie pejsie. Kultura i życzliwości mógłbyś się od nich uczyć prostaku. tusk pomógł w pozyskaniu lotosu, info pewne? hahahahhaha. Tu nie forum onetu, nie znajdziesz ludzie którzy uwierzą w twoje bajki. Ale zastanawia mnie twoja agitacja po. Widzę ze ty jesteś od nich z bojówki i wszędzie wtrącasz swoje bzdety, rozwalasz kolejny juz temat. Ale tak to jest z takimi jak ty, na stadionie nie mają nic do powiedzenia, to wylewają swoje żale na lechia.gda. :)
13 sierpnia 2011, 21:14 / sobota
jak to mowia czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy...
13 sierpnia 2011, 21:18 / sobota
luki LG - ja jestem za silnym państwem z przejrzystymi zasadami sprawowania władzy. Na chwilę obecną jedynymi ludźmi, którym oddałbym władzę bez kalkulowania to ugrupowania nacjonalistyczne (ONR i NOP). Tusk i PO to tylko fałsz i obłuda. Nic więcej. Ojejku no tak załatwił LOTOS - super. Oddaj na PO głos to masz jak w banku, że w najbliższych czterech latach LOTOS zostanie sprzedany w pizdu. Czy ludzie tacy jak Ty (ukształtowani przez żydowskie [GW] czy ubeckie [TVN] media) nie widzą poza SLD alternatywy dla PO czy PiS?. Nie wspominam o największej kurwie politycznej, która ma 100%-ową zdolność koalicyjną. Przykro mi, że człowiek będący kibicem Lechii Gdańsk, uważa za obciach walkę o stocznie. O tempora!, o mores!

P.S - bardzo przepraszam za offtopa
13 sierpnia 2011, 21:21 / sobota
ile biletów już sprzedano wie ktos????????????????????????????????/
13 sierpnia 2011, 21:26 / sobota
luki LG powoli stajesz sie gwiazdą tego forum!!! Napewno przodujesz w kategorii wynalazków nowego sezonu, nie wchodzilem jakis czas na forum, myślalem ze ten kochający Cracovie ( bo przeciez nie mozna ich bluzgac) oraz wieli fan Donalda matoła juz dał sobie spokój, ale on dalej piłuje :)
13 sierpnia 2011, 21:27 / sobota
Taaaaa ONR i NOP po objeciu wladzy juz nigdy by ciebie o nic nie spytaly tylko robily to co uwazaja jedynie za sluszne. Podejrzewam ze wybory w ktorych by (tfu tfu) wygraly bylyby ostatnimi , bo po co kto inny ma rzadzic jak wszedzie indziej sa tylko zydzi masoni i inne kurestwo
13 sierpnia 2011, 21:30 / sobota
ludzie jakie pejsy, nie mieszajcie polityki do klubu to wszystko. fajnie podczepiacie jakies wymyslone bzdety by zdyskredytować rozmówce. czy ja w jakimkolwiek zdaniu opowiedziałem sie za jakąkolwiek opcją polityczna, ktos tu kogoś agituje? nie zaciemniajcie tylko rzeczywistości i nie szukajcie spisków. fakty są takie: pomógł Lechii, przy zakazach stadionowych okazał się chujem. @srojtas jak tam masz bilet? kartę kibica udało sie wyrobic na ostatnią chwilę?
13 sierpnia 2011, 21:30 / sobota
Pozostało do sprzedania 2.640
13 sierpnia 2011, 21:31 / sobota
sorki za offtop @Luki LOTOS to Tusk załatwił nie nam tylko Rosjanom!
13 sierpnia 2011, 21:32 / sobota
Rozwaliłeś mnie Łukaszu, ty jesteś kibicem czy siedzisz w loży obok Donalda?
13 sierpnia 2011, 21:38 / sobota
mi wychodzi ze jest 33.000 z VIP'am i zakladajac, że sektor I jest cały zajety
13 sierpnia 2011, 21:38 / sobota
luki LG: pełne poparcie. Monopol sobie na ultra prawicę pseudonarodowcy robią. Nie mieszajcie kibicowania, piłki i polityki bo słabo się robi czytając te brednie.

PS jak niecałe 3k się ostało, to może jest szansa na full wyprzedaż i 40k na stadionie... to byłaby moc i potencjał. Tyle ile z nich wróci na kolejny mecz...
13 sierpnia 2011, 21:40 / sobota
jak to prawda ze sa juz 33tys to zajefajnie:)
13 sierpnia 2011, 21:41 / sobota
Mówi ci coś hasło "Polski Bastion Prawicy" chyba kluby pomyliłeś, czerwony kibic Lechii, ciekawe rzeczy tu się dzieją...
13 sierpnia 2011, 21:41 / sobota
no i następny rozwala politycznie wątek :-/
czy ty musisz cały czas powtarzać historyjkę o tym jak to twardy kibic z młyna załatwił Lechii Lotos??
zamiast tracić czas w necie wyszydełkuj sobie szalik - tusk; luki tobie dziękuje i uderzaj po autograf na trybunę vip... bez odbioru

a w temacie:
zostało ponad 2 tys. biletów, do pojemności 30tys.
czy zwiększyli ilość dostępnych sektorów?
13 sierpnia 2011, 21:43 / sobota
Dajcie jutro z siebie wszystko! :).Ja żałuje że mnie nie będzie ale mam nadzieję że doping będzie kozacki! :)
13 sierpnia 2011, 21:45 / sobota
podobno zezwolenie jest na 40tys
13 sierpnia 2011, 21:45 / sobota
Będziemy mieszać co nam się podoba i ty nie będzie o tym decydował ketchupie.

luki vel mosiek, o mnie się nie martw, nie twoja sprawa czy mam bilet i KK :) Zresztą widzę że coś argumentów brak. tusk pomógł Lechii i to jest fakt hahahahha. Żenada. Bądź jutro taki wyszczekany, bo póki co ta anonimowość sporo odwagi(a raczej głupoty) ci dodaje :)
13 sierpnia 2011, 21:46 / sobota
Ludzie na tą kurwę tuska nie oddam głosu nigdy!!!! gw nie czytam bo ich teksty zajebują taką propagandą i stronniczościa że sie rzygać chce. od czasu akcji po pp z pogonią są skończeni.brzydzę sie polityką i jakim kolwiek mieszniem jej z moim ukochanym klubem. fakt są jakie są. może kogoś boli to że pomógł przy umowie sponsorskiej.czego nie kumam bo klub ma z tego wyrazną korzysć.widze że przewrazliwienie osiagnęło poziom zenitu. cieszmy się jutro ważny dzien dla klubu. to ze nawoływałem do kulturalnego dopingu czyni mnie pejsem? na lechia net:

odnośnik

@rekin ludzi robiących tę stronę też nazwiesz pejsami?chyba byś się grubo wtedy pomylił

Pozdro i bez napinek . Jutro wszyscy tutaj bedą mieli o wiele lepszy humor
13 sierpnia 2011, 21:50 / sobota
z liczeniem jest problem, ale skoro maja zgode na 40.600 to zakładam że wyłączone są 2 sektory gości (L i K jak dobrze pamiętam), a wiec wolne zostają 7-10 i J czyli ok 5000 na pozostałych sektorach jest wolnych ok 2300 czyli 40600-7300 zajete ok 33.300, wciagu dnia przez chwile było widać że sektor I jest cały zajęty wiec zakładam że został cały sprzedany
13 sierpnia 2011, 21:53 / sobota
"Podziękowania dla Donalda" to nie jest niekulturalny doping, tylko prawo każdego kibica. Dla rządu kibice to bandyci i motłoch, na którym w oparciu o kłamstwa medialne robią sobie słupki poparcia.Niby dlaczego mam nie protestować i się na to godzić, bo jakiś czerwony ketchup(nick trafny) tak mówi?
13 sierpnia 2011, 21:53 / sobota
Pozostało ponad 2.560 biletów do sprzedania, ale jestem ciekawy dlaczego od czasu do czasu pokazuje, że sektory I i J są bez jednego człowieka całkowicie zajęte. Jeżeli ich nie liczyć to zostało sprzedanych 29.500 biletów, a jeżeli rzeczywiście na te sektory (I i J) sprzedano bilety, to jest ok.32.000.
13 sierpnia 2011, 21:57 / sobota
eMPe jeszcze musisz doliczyc ze 2000 VIP'ow sektory A-F
13 sierpnia 2011, 22:00 / sobota
Liczę, że one są już zajęte (40.000 - 8.000 - 2.500) = 29.500. Jeżeli rzeczywiście sprzedano bilety na sektory I i J, to trzeba dodać jakieś 2.500.
13 sierpnia 2011, 22:02 / sobota
Tak samo moim prawem jako kibica jest stwierdzenie, że mam w dupie prawicę, mam w dupie lewicę. Dla mnie liczy się Lechia.
Niedługo wymrze pokolenie imbecyli, dla których kibicowanie oznacza jedyną słuszną formację polityczną i wtedy może Baltic Arena się wypełni na stałe. Bo teraz nawet jak będzie 35k z czego 20k świeżych pikników to po usłyszeniu politycznych wycieczek nikt z nich nie wróci. I będzie zawsze 10-15k tych z jedynie słusznymi poglądami + tych mega tolerancyjnych.

PS Pisz o mnie czerwony, mnie to nie rusza. Mam to głęboko, nazwij mnie pejsem, niemcem i czym tam jeszcze. Ulżysz sobie i wyjdzie na zdrowie :)
A ja swoje: Lechia Gdańsk!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027