Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 11/15

13 sierpnia 2011, 22:05 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 sierpnia 2011, 22:08 / sobota
13 sierpnia 2011, 22:09 / sobota
Może i wymrze to pokolenie imbecyli jak to nazwałeś, ale teraz czy Cie to boli czy nie musisz sie pogodzic z tym ze dopingujesz klub ktory jest Bastionem Prawicy i Twoje lamenty na wiele sie tu zdadzą.
13 sierpnia 2011, 22:12 / sobota
ooooooooo nasz ooooooooooooo nasz...
13 sierpnia 2011, 22:13 / sobota
Nie rozmywajmy juz tematu!! Teraz tylko sprawy jutrzejszego meczu
13 sierpnia 2011, 22:14 / sobota
13 sierpnia 2011, 22:21 / sobota
To, że niektórzy srają zarówno na lewo jak i na prawo i liczy sie dla nich tylko Lechia - ich sprawa.

Ale wszystkim piszącym "nie mieszajcie polityki i kibicowania" chciałbym uświadomić jedną prostą prawdę... żeście się chłopaki o kilka dziesiątek lat spóźnili... teraz już zostało tylko pogodzić się z faktami. Tyle.

A w temacie... ale Wam (wszystkim idącym na mecz) zazdroszczę!!!
13 sierpnia 2011, 22:24 / sobota
Swięte słowa Buziek
13 sierpnia 2011, 22:24 / sobota
Napiszcie lepiej jak planujecie jutro zdziałać, aby stadion chociaż wspomniane oooo nasz zaśpiewał jak należy...

Nie wiem czy byliście na podobnych wielkością stadionach, ale ja będą choćby na MŚ w Niemczech naoglądałem się trochę tego... pełen stadion biało-czerwonych pikników i nikt tego nie ogarniał. Śpiew jednym głosem choćby prostego biało-czerwoni był nie do osiągnięcia... totalny brak synchronu - zanim jedni zakumali i zaczęli to inni skończyli.
Obawiam się że jutro będzie podobnie (nawet nie wspominając o tym, że spora część widowni usłyszy jakiekolwiek przyśpiewki Lechii po raz pierwszy w życiu).

PS To forum czytam od wielu lat, a że nieczęsto się wypowiadam... właśnie dlatego, że w każdym temacie jest Bastion Prawicy, Tusk to chuj, żydzi, lewaki itp pieprzenie.
13 sierpnia 2011, 22:25 / sobota
buziek
I sądzisz że on to zrozumiał ?
Nie pisz do pacanów i ich edukacja zakończyła się na 6 klasie, tylko piszą głupio mądre posty i podsłuchane opinie, których nie są w stanie własnym tokiem myślenia wytłumaczyć.
13 sierpnia 2011, 22:28 / sobota
A może na temat Panowie Intelektualiści?
13 sierpnia 2011, 22:33 / sobota
Basta kurwa !!!!!! :)
13 sierpnia 2011, 22:34 / sobota
Ketchup zapisz się do stowarzyszenia przedstaw pomysły i działaj.
13 sierpnia 2011, 22:36 / sobota
forum klubu które sra na Lechistów jest wg mnie godne pogardy

trochę historii z komuny

pewnego razu komuna zechciała z ochydzić Lecha Wałęsę postanowiła sprefabrykować taśmę szkalującą dobre jego imię. Po wyemitowaniu sfałszowanego nagrania Lech Wałęsa miał wątpliwość jak zostało to przyjęte przez społeczeństwo. Tydzień po emisji nagrania pojawia się na stadionie Lechii Gdańsk podczas meczu z Juwentusem - przyjęty jest z aplauzem i bo Lechiści antykomuniści mają swój honor.

Jest rok 2011 znaczna część światka kibicowskiego jedzie na Donalda Tuska m. inn. za to że jest Lechistą i wg ich opinii pomaga Lechii - kibice uważający się za kibiców Lechii też jadą po Lechiście. Życzę wszystkim powodzenia.
13 sierpnia 2011, 22:37 / sobota
Tak się porobiło, że to są tematy kibicowskie, pojedz na jakiś wyjazd przekonasz się sam
13 sierpnia 2011, 22:38 / sobota
na godzinę 22.00 sprzedanych jest 29 983 miejsc.
13 sierpnia 2011, 22:40 / sobota
Jak wam wychodzą te sprzedane miejsca? Macie jakiś algorytm czy co;)
13 sierpnia 2011, 22:42 / sobota
Pięknie napisane przez gedania.

eljot: skąd masz te informacje? Liczyłeś na stronce kupbilet, czy masz info z klubu?
13 sierpnia 2011, 22:42 / sobota
gedania:
Na początku lat 70. L. Wałęsa preparuje swój podpis na sb-ckich kwitach i otrzymuje ps. Bolek.

życzę smacznego
13 sierpnia 2011, 22:44 / sobota
Mamy stałe łącze z Jackowskim z Czluchowa.
LGFT masz już karnet,ja cały czas czekam.
13 sierpnia 2011, 22:44 / sobota
A co wy sie tak licytujecie z ta frekwencja, ile bedzie tyle bedzie najwazniejsze zebysmy jako taka atmosfere stworzyli i pokazali pikolom ,ze mozna fajnie kibicowac nie zapychajac sie w tym czasie slonecznikiem. Niech patrza, ucza sie i chca dalej chodzic na mecze dla samego meczu ,a nie nowinek architektonicznych.
13 sierpnia 2011, 22:45 / sobota
13 sierpnia 2011, 22:59 / sobota
Ja jeszcze nie mam ale mojemu synowi przed 22 wskoczył :)
13 sierpnia 2011, 23:09 / sobota
Z hitów kolejkowych:
Koleś się mnie pyta:

-z kim Lechia gra następny mecz?
- z ŁkS

- Aha a kolejny?
- z Górnikiem

- A z arką kiedy gra?

(: (:
13 sierpnia 2011, 23:25 / sobota
Ja mam lepszy hit
kiedy arka z bałtykiem ?
13 sierpnia 2011, 23:28 / sobota
Po raz kolejny dzięki.
13 sierpnia 2011, 23:30 / sobota
@gedania
Albo ja albo czerwony ketchup, ktoś z nas zle zrozumiał przesłanie Twojego postu.
Jeżeli tą osobą jestem ja i naprawdę uważasz ,że "kibice Lechii jadą po Lechiście"to moje zdanie masz tu:
odnośnik
13 sierpnia 2011, 23:30 / sobota
Za sezon. :p
14 sierpnia 2011, 00:24 / niedziela
Ale jaja! Ktoś tu nazwał tuska (nie ma pomyłki - ma być mała litera) "lechistą".

Trzeba być ślepym, żeby coś takiego powiedzieć. A raczej - POwiedzieć.
A w zasadzie ślepym i głuchym. Sam ślepy by się jorgnął.

odnośnik
14 sierpnia 2011, 00:26 / niedziela
gedania- to, że ktoś mówi, że jest Lechistą wcale nie oznacza, że nim jest
14 sierpnia 2011, 00:50 / niedziela
ZZZ
to ja poproszę o definicje.
14 sierpnia 2011, 00:51 / niedziela
k.wa przegladam watek i myślałem że będzie spina jak do dopingu ponieść cały stadion, jaka będzie oprawa i .... a tu jakieś dyrdymały i rozdrabnianie się na drobne czy mamy tsuklandię, jakieś pierdoły o sponsorach, kogo to, dopingujemy Lechii, jesteśmy z nią na dobre i na złe, po kiego wała pieprzyć o polityce od tego są inne fora i możliwości działania w realu, dla mnie kibicowanie to oderwanie od pieprzonej otaczającej rzeczywistości, wkurwienie jak przegrywaja euforia jak wygrywają w dobrym stylu, i to się liczy tu i teraz, duma jak jest zajebisty doping, który niesie kopaczy do zwycięstwa oby tak było jutro
AVE LECHIA
14 sierpnia 2011, 03:03 / niedziela
By raz na zawsze skończyć wątek.Wkur... mnie troszeczkę imputacje, że zamiast Lechii polityka.Ja się o to w życiu nie prosiłem. Dokładnie odwrotnie, poglądy miałem bardzo liberalne i chętnie widziałem na stadionie wszystkich ,liczyła się tylko Lechia. Potem poszło jak poszło.We mnie coś pękło.Skumałem na własnym przykładzie jak zakłamana jest polska rzeczywistość. Myślisz jeden z drugim, że teraz by to GW opublikowała odnośnik odnośnik odnośnik
To są teraz treści zakazane.Pewnie niedługo nawet z archiwum zostaną wykasowane.Jasne mogłem pisać zgodnie z nurtem "kibice to bandyci".Pewnie nawet siano bym dostał. Wielu z Was nic nie kuma i myśli, że robie i pisze co pisze bo chce zostać (p)osłem. No to odpowiedz jest krótka pochwalcie się ,że kandydat na posła mówi do Was: jesteście pierdolnięci. Politycy są ch.. warci i do kibiców(prawdziwych) im daleko, albo koryto albo zasady,dlatego doskonale wiem ,że nie mam szans
14 sierpnia 2011, 03:22 / niedziela
sektory K,J,9,8 będą buforowy?
14 sierpnia 2011, 03:46 / niedziela
Nie dajmy się okłamać, olać to co jest poza nami, pismaków, klakierów(POlityków) i innych hu..jków, trza się cieszczyć zwycięstwami dnia dzisiejszego
AVE LECHIA
14 sierpnia 2011, 08:58 / niedziela
Jak tylko spiker ogłosi,że tusk ( celowo z malej litery) jest na stadionie, trzeba go jechac dobre 10minut, a potem wplatac bluzgi na tą gnide w doping.
14 sierpnia 2011, 09:28 / niedziela
Moze 10 min to przesada, ale po 2x z każdej przyśpiewki minimum :P
14 sierpnia 2011, 09:32 / niedziela
Wy idziecie na mecz,czy pobuczec na Premiera(z premedytacja z wielkiej litery)?Chcecie protestowac,to zorganizujcie pikiete,wymyslcie hasla,zgloscie to do Urzedu Miasta i droga wolna.Moze jak bedziecie odpowiednio glosno krzyczec to wam ktos nawet obiadek postawi(zlosliwosc jakby ktos nie skumal).Jezeli liczycie ze wiekszosc ludzi na stadionie (bo przeciez nie kibicow,bo jak ktos nie chce obalac rzadu to juz nie kibic?) bedzie"obalac" z wami rzad z powodu jakiegos Starucha,czy zamkniecia jednego czy dwoch stadionow (przypomne ze protesty zaczely sie przed zamykaniem stadionow) to sie grubo mylicie.Macie w dupie futbol,macie w dupie Lechie,miasto,wspolnote,kraj.Traktowanie spraw"kibicowskich"jako centralny punkt zycia i wyznacznik postaw zyciowych czy wyborow jest infantylne.Jezeli jedynym sposobem waszego samookreslenia sie jest darcie ryja na Premiera (dzisiaj Tuska,a jutro innego,przeciez to nie ma znaczenia) czy Prezydenta na stadionie PILKARSKIM,to rzeczywiscie pelen stadion to moze byc dla was problem.Bo mamy demokracje.9 pazdziernika sa wybory,zaglosujcie na Kaczora i bedziemy mieli kraj mlekiem i miodem plynacy.Tak czy owak ja na Kaczora-Premiera na stadionie gwizdac nie bede.Tak zostalem wychowany.W szacunku do czlowieka i majestatu Rzeczypospolitej,ktorej przestawicielem jest Premier (Tusk,Kaczynski czy Miller).A z rewelacjami o Bialorusi to sobie podarujcie bo sie tylko osmieszacie.Amen
14 sierpnia 2011, 09:40 / niedziela
Panowie !

Proponuje odpuścić wszelkiej maści politykom i innym kosmitom... Dzisiaj spełni się marzenie, którego wielu z nas nie doczekało... Szykować gardła i barwy w górę ! A my swojeeeeeee !!!

ps. no dobra, Fiestę można zaśpiewać. zezwalam :)
14 sierpnia 2011, 09:42 / niedziela
14 sierpnia 2011, 09:42 / niedziela
Saruman przyjdź dzisiaj na młyn i pokaż powiedz nam jak mamy postępować.
Będziesz miał lepsze pole do popisu niż tu na forum
14 sierpnia 2011, 09:44 / niedziela
14 sierpnia 2011, 09:51 / niedziela
nie tylko uświadomisz sobie ,że twoje zdanie nikogo nie interesuje i nie Ty będziesz ustalał zasady jak postępować a jak nie.
14 sierpnia 2011, 09:52 / niedziela
"Ty zamknales nam stadiony..."
14 sierpnia 2011, 09:53 / niedziela
14 sierpnia 2011, 09:54 / niedziela
Przyjdź to sie przekonasz
14 sierpnia 2011, 09:56 / niedziela
Sektor 10 i J wyswietlaja , ze jest wolne tylko 1 miejsce.
14 sierpnia 2011, 09:58 / niedziela
wie ktoś ile biletów,karnetów juz zeszło według tych waszych obliczen:)
14 sierpnia 2011, 10:05 / niedziela
Wtw pytaj Malcolma...ale on pewnie teraz na kacu lezy bo wygral zaklad .
14 sierpnia 2011, 10:07 / niedziela
Lechiooo kochany klubie nasz...
Donek nie będzie miał dziś wesołej miny za to my kibice,obywatele RP- TAK!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.348