Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 15/15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

15 sierpnia 2011, 13:28 / poniedziałek
15 sierpnia 2011, 13:40 / poniedziałek
15 sierpnia 2011, 15:16 / poniedziałek
Ciekawi mnie jaka była ilość kibiców spoza Gdańska. Widziałem ekipę z Tczewa z fajnymi koszulkami TPAG (Tczew Pierdoli arkę gdynia),sporo szali Kościerzyny, grupę z Gniewa, lidera Mławskich Lechistów, osoby z Chojnic. Jak są tu ludzie spoza WMG, to proszę o orientacyjne liczby poszczególnych FC.
Tylko Lechia!
15 sierpnia 2011, 15:25 / poniedziałek
odnośnik

też niezłe jebnięcie

linki do meczu

1 połowa
odnośnik
2 połowa
odnośnik
15 sierpnia 2011, 15:52 / poniedziałek
Jesli chodzi o mlyn, to nie dziwie sie waszym reakcjom dot. zajmowania "czyichs" miejsc. Ale na pozostalych sektorach...nie ma sie czemu dziwic. Na "prostej" stadion peka w szwach, ktos przychodzi ekipą 4-5 osobową, chca siedziec kolo siebie i wez teraz zapierdalaj po calym stadionie szukaj 4-5 wolnych krzeselek kolo siebie, "bo przeciez na traugutta kazdy siedzial gdzie chcial"
15 sierpnia 2011, 16:05 / poniedziałek
jak będzie zobaczymy. Moim zdaniem na całym stadionie powinny panować zasady z T29, zwlaszcza, że obecnie będą ku temu lepsze warunki. Bo chyba nie sądzisz, że co mecz będą takie tłumy jak wczoraj. Stadion jest o wiele pojemniejszy a ludzi 1/3 tego co wczoraj. Ze swoimi 5 kumplami bedziesz mógł siedziec, lezeć gdzie ci się podoba. Ludzie z jednej strony krzyczą "precz z komuną, Polska to nie Białoruś" z drugiej strony popierają czynności ułatwiajace inwigilację na trybunach. Bo przecież nie o wygodę kibica z tymi krzeselkami chodzi.
15 sierpnia 2011, 16:06 / poniedziałek
LGFT 195 sektor U. Na prostej ponad 100 ale nie mam dokładnych liczb więc tak na nosa;)
15 sierpnia 2011, 16:17 / poniedziałek
jesli chodzi o temat czysto sportowy to szkoda gadac cieszmy sie z 1 pkt. jesli chodzi o strone kibicowska ..........czemu tak krotko W WOLNYM MIESCIE GDANSKU a SZKOCJA az ciarki przechodzily . szacunek dla bebniarza szkoda ze wiecej nie ma.
15 sierpnia 2011, 16:47 / poniedziałek
Tczew na prostej 100? fc miały byc na sektorze dopingowym.
15 sierpnia 2011, 17:09 / poniedziałek
RomeY , tą szopkę z brakiem krzesełka nr 190 da się wytłumaczyć. Na pierwszym zdjęciu jest bilet , jakie inicjały widzisz na nim ? T . K. No to znaczy , że typ dostał bilet od Tomka Kafara , bo Tomek zazwyczaj siada na ławce i bilet mu niepotrzebny tak jak i krzesełko nr 190 . Odnośnie podskakiwania w młynie , to faktycznie zawsze określało się to jako Muppet Show. Ktoś to fajnie ogarnął odnośnie kibiców kuchenkorza, cyt. ,, Tak to jest jak się ogradza bydło pastuchem elektrycznym , a skaczą bo ich prąd jeb....." I na koniec dygresja odnośnie miejscówek. Chodził jakiś steward z dziadkiem i jego biletem. Chodził , chodził , szukał miejsca dziadka i sam nie mógł go zlokalizować. Wtedy przytomny ziomek z FC Kościerzyna wziął dziadka , zaprowadził na pierwsze wolne miejsce i powiedział ,,Tu siadaj i oglądaj mecz !" Dziadek był bardzo zadowolony , natomiast steward próbował polemizować w temacie . Na to ziomek rzucił krótkie pytanie ,, Gdzie ty gościu jesteś ? W Multikinie ?" Ave Lechia
15 sierpnia 2011, 20:09 / poniedziałek
Warto jeszcze zauważyć, że ten mecz to była jedna z zaledwie trzech okazji w tym sezonie na wypełnienie sektora gości w całości. Szkoda że to zaprzepaszczono...
15 sierpnia 2011, 20:49 / poniedziałek
jeszcze 3 albo 4 ekipy wypełnią ten sektor
15 sierpnia 2011, 20:55 / poniedziałek
Widząc dobry humor niektórych chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z meczu. Wałek z niewpuszczeniem gości kimklowiek by byli jest oczywsity - bo jakiegos tam płotka nie zrobili czy coś takiego. Z tego co widziałem na meczu Anglia coraz bliżej. Szkoda. Tracimy coś co od lat 90-tych pokochałem.
A dla tych, którzy się nie dają wielki szacunek!!
15 sierpnia 2011, 20:58 / poniedziałek
wtw. Ten kto kupował przez FC miał na sektorze U, byli tacy którzy kupowali na własną rękę......
15 sierpnia 2011, 21:06 / poniedziałek
3 lub 4? Może w sumie masz rację. Legia, Amika, Zagłębie (ale tylko jeżeli wspomagane w większości przez Arkę i może Zawiszę) no i ewentualnie Widzew.
15 sierpnia 2011, 21:14 / poniedziałek
Witam.
Z racji tego że dość późno zjechałem z emigracji udało mi się dostać bilety na sektor 8 niebieski. Dookoła pełno przypadkowych osób ale to chyba nic dziwnego na tym sektorze skoro i w młynie się tacy znaleźli. Jak wstałem do hymnu to patrzeli na mnie jak na debila na szczęście nikomu nie przyszło zwracać uwagi że stoję czy komuś zasłaniam. Zresztą chwilę potem znalazło się jeszcze kilku co się podnieśli. a moim sektorze doping był słyszalny ale za nic nie można było zrozumieć co młyn śpiewa. Ogólnie brakowało atmosfery z T29. Szkoda wyniku jak tak dalej pójdzie to będziemy grali na PGE w I lidze.
15 sierpnia 2011, 23:11 / poniedziałek
spid: byłeś ??
15 sierpnia 2011, 23:31 / poniedziałek
witam.
prymitywnym dla mnie było gwizdanie w czasie ceremonii poświęcenia stadionu. I nie dociera do mnie lewackie tłumaczenie: "czarna mafia" itp. Kibice Lechii - Bastion Prawicy, pielgrzymki na Jasną Górę,święcenie flag itd. a tutaj akcja a'la GW. gratulacje dla tych błaznów.
pozdrawiam prawdziwych kibiców Lechii Gdańsk..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014