Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 2/15

9 sierpnia 2011, 23:57 / wtorek
Właśnie policzyłem dostępne miejsca na stadionie i w tej chwili dostępnych jest dokładnie 20575 miejsc. Czyli już połowa zapełniona! Myślę, że na mecz spokojnie dojdzie do ponad 30 tys. I te miejsca są liczone razem z karnetami, bo przecież kupiony karnet to zajęte miejsce, więc nie wiem, o co komuś tam chodziło, że to bez karnetów.
10 sierpnia 2011, 00:06 / środa
Adrian21 jaka połowa jak stadion ma 35 tys miejsc około. Pozostałe to sektor gości i sektory buforowe które będą puste.
10 sierpnia 2011, 02:12 / środa
wy tu gadki szmatki a mnie cos tkneło ze male grupki sledzi korzystajac ze kk nie trzeba miec wbijaja sie incognito na sektory spokojne...pewnie tam pod vipami...i mecz obejrza zgodowicza i zobacza co to za stwor ta pge arena...patrzcie uwaznie kto bez barw i nie spiewa...smierdzi mi to...
10 sierpnia 2011, 07:42 / środa
Stogi LG - nie martw sie ! Sledzie w tym czasie maja swój wyjazd roku na Niecieczę!!! Na pewno pojedzie ich cała masa (być moze bedzie to dwucyfrowa liczba!).
No chyba ze bardziej ich rajcuje zobaczenie Wielkiej LECHII na swoim nowym stadionie.
A tak na poważnie, to masz racje, na pewno bedzie ich trochę, jednak bedą cieżko ich zidentyfikowac, bo i u nas bedzie pełno różnej masci oglądaczy stadionu, zapewne bez barw.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 08:58 / środa
Dla mnie wielką bzurą jest ze bilety jedorazowe trzba kupic tylko na stadionie a nie mozna tego zrobic na wyspach. Jak ja mam kurwa namówić znajomych zeby zaczeli chodzic na mecze jak po bilet w kasie stadionowej czeka sie prawie dwie godziny. Jesli ktos powie ze niech "odżałują 10 zika " to odpowiadam : Karty miały byc wydawane w ciagu 20 min a kolega czeka już tydzien i wielki ch..... . Mielismy tyle czasu zwiazanego z przkładaniem otwarcia Areny zeby dopracowac ten system a tu wielki klops. Wielu nowych kibiców z rodzinami nie przyjedzie na pierwszy mecz. Nie zoabczy super atmosfery nie kupi karnetów i bedą świecić trybuny pustkami- tym bardziej jak w podstawowym bedize grał Dawid, Deleu (o majne God - jeden dobry mecz z Virareall - nie wiem do czego ten człowiek potrzebny - kaszanka z tyłu i nic do przodu- to tak na marginesie) Nie bedzie 30 tysiecy....
10 sierpnia 2011, 09:53 / środa
Cygnus - z tego co się zorientowałem w pracy, to śledzie kupują bilety i to nie mało. A wynalazków będzie wiele - wczoraj spędziłem w kolejce po bilety 2,5 godziny i jak zobaczyłem jacy ludzie kupują bilety to się lekko zszokowałem. Może być śmiesznie.
10 sierpnia 2011, 10:00 / środa
cool -racja! bedzie smiesznie i kupa zamieszania, sektor dopingujacy wciąz pusty, a dziadki, sledzie, ogladacze kupują. Niektórzy myslą ze bedzie jak na T29, klasną krzykną i dziadki zrobią wypad. Zapominają ze pikoli bedzie setki i ich wysiłki bedą przypominac przeganianie reką roju komarów.
No dobra powtarzam sie. Teraz jest ostatni moment na zapełnienie zielonego sektoru odpowiednim składem.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 10:03 / środa
Nauczcie się tego do kurwy nędzy.

Kto tak gra, kto tak gra, jak my gramy?
Oczywiście BKS kochany.
Bramkę strzel, bramkę strzel BeKaeSie,
bo ta bramka zwycięstwo przyniesie.
Co za szał, co za szał, co za radość,
Ta drużyna z ................... to słabość!
10 sierpnia 2011, 11:34 / środa
Przeliczylem wolne miejsca ktore zostaly jeszcze do wykupienia i nie wiem jakim cudem niektorzy pisza, ze poszlo ponad 20 tys biletow...
10 sierpnia 2011, 11:47 / środa
Liczą 44 000 miejsc - 20500 miejsc które zostały, zapominają tylko odjąć sektory niedostępne i VIP
10 sierpnia 2011, 11:56 / środa
poszlo jakies 11tys, z czego okolo 9tys w 4 dni wiec teoretycznie jest szansa dobic do 20tys, pewnie masa turystow bedzie chciała kupić w niedzielę przed stadionem, mam nadzieje, ze klub stanie na wysokosci zadania i otworzy wiecej kas w niedziele
10 sierpnia 2011, 12:24 / środa
Wczoraj wieczorem też tylko 4 kasy otwarte,a jak próbowali 5-tą otworzyć to im system siadał.Podobnie jak w Galerii,gdzie też nie dokończono wczoraj sprzedaży,bo system siadł.
10 sierpnia 2011, 13:13 / środa
Może ktoś się bardziej orientuje niż ja, wiec zadam pytanie na kupbilet przykladowo na sektor Q jest napisane jak byk dostępne miejsca 90 a gdy sie chce wybrac to miejsc brak? domyslam sie że jest tak na każdym sektorze wiec jak moża policzyć ile miejsc jest jeszcze wolnych?
10 sierpnia 2011, 13:19 / środa
Kurwa przestańcie sprawdzać ile miejsc jest wolnych bo przez Wasze sprawdzanie i dywagacje ile jest wolnych system pada i nie można otworzyć dodatkowych kas i punktów sprzedaży ;)
Cały ten system o kant dupy rozbić ! Idźcie lepiej po bilety i karnety żeby jakieś wynalazki nie wykupiły Wam miejsc a nie siedzicie i sprawdzacie ile zostało ! Ile będzie tyle będzie co Wam da ta wiedza ? Lepiej się zajmijcie przygotowaniem do dopingu na meczu żeby pikniki i wynalazki nie zagłuszyły normalnych kibiców klaskaniem MATOŁOWI i jego przydupasom !
10 sierpnia 2011, 13:22 / środa
Tak jest na każdym sektorze pewnie płatność kartą i czekają na zaksięgowanie
10 sierpnia 2011, 13:31 / środa
Victoryy - nie patrz na te liczby one nie są automatycznie aktualizowane, na sektorze Q nie ma juz miejsc, chyba ze jak pisze kolega powyzej ktos nie sfinalizował przelewu, ale to są pojedyncze przypadki. Podobnie jest juz prawie ze wszystkimi sektorami dolnymi na prostej.

Ja ma pytanie do kogos kto kupował bilet jednorazowy:
Czy mogę kupic bilet osobie, która była w bazie danych na Traugutta, ale teraz nie ma wyrobionej KK, jesli tak to czy mozna kupic na Wyspach, czy tylko na stadionie??

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 13:33 / środa
bilety bez KK tylko na stadionie
10 sierpnia 2011, 13:35 / środa
tu jest info odnośnik
10 sierpnia 2011, 13:36 / środa
dzieki malcolm, wiesz wiecej niz pani z infolinii, ważne ze w ogole moge kupic bilet innej osobie.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 13:44 / środa
Był ktoś dzisiaj pod stadionem? Jest takie samo kongo co wczoraj, że tylko 4 kasy i dłuuga kolejka? Kolega jeździł wczoraj po całym Gdańsku i wszędzie kolejki miał na ponad godzinę. Pod Stadionem, Galeria Bałtycka, Morena i Przymorze. Nie wiecie jak sytuacja teraz wygląda?
10 sierpnia 2011, 13:50 / środa
Byłem po bilet dla ojca i stałem równe 2 godziny. 2 kolejki które stawały się coraz większe i 8 otwartych kas.
Ale wina tak długiego czekania to przede wszystkim dużo pierdzieli ,którzy pierwszy raz na mecz idą i pierdolą głupoty przy okienku zamiast sprawnie kupić bilet.
10 sierpnia 2011, 14:00 / środa
Nie pierdolą głupot tylko miejsca sobie wybierają jak w kinie :D Oj będzie się działo :) już widzę tych troli jak szukają swojego miejsca na sektorach za bramka i nie mogą obejrzeć meczu na siedząco z paczką popcornu w jednej łapie a hot dogiem w drugiej :D
10 sierpnia 2011, 14:03 / środa
i słonecznikiem w dupie :) nastepnym razem wybiora inny sektor
10 sierpnia 2011, 14:05 / środa
A Ja Wam radzę spiąć dupska i zapierdalać po bilet, jak tak dlaej będzie to w piątek będa wyprzedane :D
10 sierpnia 2011, 14:06 / środa
W galerii o 11 20-25 osób w kolejce
10 sierpnia 2011, 14:06 / środa
Ja też widzę wielkie zdziwienie w Młynie gdyż większość wiary wstanie i tak będzie oglądało spotkanie.Ode mnie wszyscy znajomi idą na młyn a trochę Nas tam nie było więc mobilizacja jest duża każdy na większym lub mniejszym ciśnieniu by zdzierać gardło tak jak było kiedyś....może się dziać:-) Teraz pytanko,specjalnie na mecz przylatuje na mecz mój ziomek z Londynu z WHU i pytanko czy wystarczą jego dane jak imię nazwisko itp by kupić mu bilet czy musi być osobiście.Dzięki za odpowiedz.Tylko Lechia Gdańsk
10 sierpnia 2011, 14:09 / środa
Takich pierdzieli to ja kiedyś na Śląskim w Chorzowie na Polska - Czechy spotkałem. Zaczął się wreszcie jakiś ruch na trybunach, to wstajemy z kumplami,zaczynamy się drzeć, a tu z tyłu słyszę "E! siadaj kurwa bo zasłaniasz!" Po prostu bezcenne.
10 sierpnia 2011, 14:10 / środa
Znajomy Anglik czy Polak? Jeśli Anglik to chyba bez stawiennictwa z paszportem w ręku się nie obędzie
10 sierpnia 2011, 14:12 / środa
Już jakiś czas temu zostało ustalone z klubem że na sektorach dopingowych nie ma siedzenia, można dowolnie gdzie się chce siedzieć, dotyczy to sektorów "zielonych", takie były ustalenia Kibice-Klub
10 sierpnia 2011, 14:17 / środa
Tylko że z trolami nikt tego nie uzgadniał ;) A tak poważnie to same panie w kasie powinny mówić co to za sektory są za bramka żeby potem zdziwienia nie było :) TU SIĘ STOI TU SIĘ ŚPIEWA ! WOJNA !
10 sierpnia 2011, 14:22 / środa
Co to za ustalenia z klubem ze sie stoi na młynie ?! Czy to oznacza ze na prostej bede musiał siedziec ?!!
10 sierpnia 2011, 14:24 / środa
Pytanie czy te ustalenia na linii kibice - klub są wciąż aktualne?? Może ktoś z stow. to potwierdzić, ewentualnie zaprzeczyć?
10 sierpnia 2011, 14:24 / środa
malcolm no wiesz jak 50 osób za Tobą bedzie marudziło do Ciebie zebys usiadl bo nie widzą
10 sierpnia 2011, 14:25 / środa
z tego co mi wiadomo, to Pan Steward grzecznie Ciebie o to prosi, jak się nie podporządkujesz możesz zostać wyproszony
10 sierpnia 2011, 14:28 / środa
Ale to jest tylko gdybanie, chociaż takie zasady mają obowiązywać.......
10 sierpnia 2011, 14:28 / środa
Karnet juz zakupilem dawno, ale dzis kolega stoi w mega kolejce przy stadionie i powiem tak, śmiech na sali kurwa, dwie kasy otwarte i dwie ogromne kolejki, co to ma znaczyc?!?! mialo byc 8 kas czynnych non stop. Oni naprawde nie chcą mieć dobrej frekwencji.
10 sierpnia 2011, 14:32 / środa
rekin
powiem Ci tak, wczoraj były wyrabiane karty kibica w Tczewie, ludzi od chuja, a koleś z klubu nie potrafił połączyć się z siecią WI-FI chcesz więcej to ci powiem że już mają zajebistą frekwencję i prawdopodobnie zabraknie biletó
10 sierpnia 2011, 14:32 / środa
mam nadzieje ze przy dobrym meczu i "wartkich" akcjach jednak uda się chociaż trochę postać;-)
10 sierpnia 2011, 14:34 / środa
pewnie tak, ale licz się z tym że nogi nie będą Ciebie bolały
10 sierpnia 2011, 14:36 / środa
zanosi sie na to , ze bilety sie same sprzedaja i jednak(cale szczescie) magia stadionu zadzialala, a nasi spece od marketingu oglosza , że to ich sukces
10 sierpnia 2011, 14:38 / środa
pewnie tak, ale taki sukces beda mogli oglosic dopiero po kilku meczach jeśli sie utrzyma dobra frekwencja
10 sierpnia 2011, 14:38 / środa
to akurat może ogłosić projektant stadionu a nie te farfocle z klubu, chociaż jak zobaczyłem autobusy jeżdżące po Tczewie z reklamą przede wszystkim stadionu to deko zdziwko mnie chlapło
10 sierpnia 2011, 14:40 / środa
sól w rybich ślepiach śledzi z tępag
10 sierpnia 2011, 14:41 / środa
rekin akurat otwarte jest 8 kas, ale są do nich 2 kolejki, więc niech kolega uważniej spojrzy, a Ty nie wprowadzaj ludzi w błąd.
z resztą kartę kibica mogliście wyrobić od ponad roku i kupić sobie bilet lub karnecik przez internet.
a turyści stadionowi niech sobie w kolejce stoją.
10 sierpnia 2011, 14:42 / środa
3/4 biletów sprzedana. Stan na dziś 13:00.
10 sierpnia 2011, 14:46 / środa
Bubl a co z ludzmi którzy zamówili kartę przed 63 dniami, a wczoraj dostali smsa że karta jest do odbioru?
10 sierpnia 2011, 14:46 / środa
Ok 30000 :D a ludzi w kolejkach full
10 sierpnia 2011, 14:49 / środa
3/ z 35 tyś to ile to ? chyba coś ok 26 tyś no to ładnie troli i wynalazków się zlezie.
10 sierpnia 2011, 14:49 / środa
buziek
wchodzisz na odnośnik użytkownik wpisz twój pesel, chasło też pesel i możesz kupować, radzę nie zwlekać bo kart może być wydanych więcej jak miejsc na stadionie
10 sierpnia 2011, 14:56 / środa
@M.M skąd ten farmazon? W życiu nie poszło tyle biletów. Zielony za bramka w połowie pusty.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022