Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 3/15

10 sierpnia 2011, 14:58 / środa
w0jti1
Bardzo dużo z tych miejsc zajmą FC, a listy poszły wczoraj także miejsca figurują jako wolne
10 sierpnia 2011, 15:07 / środa
Miejmy nadzieje ze na sektorach "nowej prostej" beda w wiekszosci ludzie z prostej na T29.Tam nie bylo problemu jak stalismy caly mecz to i na PGE nie powinno sprawiac to wiekszego problemu.Jak wiekszosc bedzie ogladala mecz na stojaco to mniejszosc powinna sie podporzadkowac.Gorzej jak bedzie odwrotnie.
10 sierpnia 2011, 15:20 / środa
Nie porównuj prostej z T29 do tej na BA, bardzo złudne, chociażby ze względu na ilość miejsc.
Niemniej po paru meczach wszystko (raczej?) wróci do normy z T29.
10 sierpnia 2011, 15:23 / środa
Na meczach Wisełki też są miejsca tylko siedzące na prostej i tam raczej sie siedzi niz stoi, "stojące" są tam też za bramkami
10 sierpnia 2011, 15:25 / środa
bylem przy kasach i wiem kto kupuje bilety na prostą i beda siedziec na 100% ewentualnie pare razy podniosa dupska do jakiejs piosenki na nic wiecej nie mozna liczyc
10 sierpnia 2011, 15:29 / środa
Dzięk wielkie, teraz pojechać do GB i odebrać ten plastik, może o 9 będzie lepiej z kolejką... ;]

PS Jeśli dane w wyborze są prawdziwe to zostało 23347 wolnych miejsc
10 sierpnia 2011, 15:32 / środa
Nie wiem jak ten zjebany system działa ale jak wejdę na swoje konto na kupbilet to ciekawostka się pokazuje. Mianowicie jak wybierze się opcję pojedynczego biletu to na prostej na dolnych sektorach miejsc już nie ma, ale jak wybierzemy opcję karnet to miejsc jest od chuja i ciut ciut :) ciekawe gdzie jest prawda ?
10 sierpnia 2011, 15:33 / środa
Już boję się jak bedzie wyglądało odśpiewanie Hymnu na prostej. Co niektórym będzie trzeba dupy siłą z krzesełek podnosić. Mam nadzieję, że stali bywalcy T29 ogarną temat.
Sektory vipowskie trzeba będzie podnieść tradycyjnym - RUSZCIE DUPY...
10 sierpnia 2011, 15:46 / środa
LGPG
wchodzę na kupbilet i na prostej zarówno na karnetach jak i na biletach full tylko na skrajnych sektorach pustawo
10 sierpnia 2011, 15:48 / środa
Baliście sie wynalazków na młynie to powiem, że bedzie ich od chuja, bo ludzie ktorzy wypełniali kiedys tam tą ankiete za która jest darmowy bilet a jest ich 2 tys podobno, wiec można sie spodziewac, że będa to własnie bilety na najtańszy sektor czyli za bramka
10 sierpnia 2011, 15:49 / środa
No to ja nie wiem ale chuj z tym, wyjebane mam w to bo ja mam karnet od początku ich sprzedaży :) A pikniki ,trole i inne wynalazki niech się martwią.
10 sierpnia 2011, 15:52 / środa
rekin nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo ci co dzieki tej ankiecie dostaną bilety to dostaną je na narożnik od prostej, a czy ten drugi to nie wiem
10 sierpnia 2011, 15:53 / środa
czy ja kogos wprowadzam w błąd czy mówie o swoich przypuszczeniach? masz takie info no to świetnie, że sie nim podzieliłeś
10 sierpnia 2011, 15:54 / środa
pierdolicie jak połamani , jak bedzie malo ludzi to chujowy marketing jak bedzie duzo to tez chujowo bo pikniki itd. zamknac to forum w pizdu i tyle bo tego sie czytac nie da.
10 sierpnia 2011, 15:57 / środa
ankietowcy raczej dostaną bilety na pierwsze dwa rzedy prostej i jakies narozniki, jak ktos widział na poczatku sprzedaży podgląd miejsc to widac było, że w/w siedziska są juz zajete. Wątpię aby akurat tam pierwsi chetni wykupili miejsca co do jednego.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 16:00 / środa
Fakt jest taki że kolega wtw ma niestety rację
10 sierpnia 2011, 16:32 / środa
Co do pedała, który śmie się zwać kibicem Lechii,
taka propozycja:

"Lechia to My. Lechia to My
a nie donald i jego psy

Na mecz Lechii przyjeżdża najważniejsza osoba w państwie, a my mamy śpiewać o donaldzie i jego psach, o rudym itp... o pedale.... ogarnijcie się trochę, panowie. To nie pikieta przed siedzibą PZPNu tylko mecz Lechii. Mecz historyczny. Rozumiem kibolskie klimaty (sam będąc piknikiem) ale to nie jest klimat, tylko zwykłe chamstwo. Premier mógł sobie pojechać na ryby czy gdziekolwiek, a nie na mecz. Przyjechał do nas, bo Lechia coś znaczy, bo to ważne, że gramy. Należy mu się za to szacunek.
A bilety kupują normalni ludzie, porozmawiałem sobie dziś z kilkoma w kolejce do kasy. Dobrze widzieć takich na meczu Lechii, tam jest miejsce dla wszystkich, pozdr.
10 sierpnia 2011, 16:34 / środa
taa idzie na mecz nie dlatego, że Lechia coś dla niego znaczy tylko dlatego, że fajnie jest sie lansować przed wyborami na nowym stadionie! a jak ktoś myśli, że jest inaczej to mi go szkoda

DONALD MATOLE TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE!
10 sierpnia 2011, 16:49 / środa
uwielbiam to forum,swietnie sie mozna bawic w pracy czytajac niektore wpisy:)za malo kibicow-tragedia,syf itp.za duzo-narzekania na piknikow itp:)jak widze jak sie niektorzy "gotuja" i spinaja jacy to z nich fantastyczni kibice to mnie smiech ogarnia:)czytanie tego forum powinni lekarze przepisywac pacjentom cierpiacym na depresje itp:)poprawa nastroju murowana :)
10 sierpnia 2011, 16:53 / środa
Na razie to Donald jest mi winny kilka tysięcy które od czterech lat wpłacam w podatku dochodowym, a Donald obiecywał że będę płacił o kilka % mniej. Jakieś wezwanie do zapłaty mu wystawię bo tak być nie może....
10 sierpnia 2011, 16:53 / środa
Dokładnie Kolar, jeszcze Matoł pod publiczkę se wyrobił kartę mimo że jako gość nie ma takiego obowiązku bo nikt mi nie wmówi że wszyscy którzy mają wykupione loże muszą mieć kartę kibica. A druga rzecz to nigdy nie był i nie będzie najważniejszą osobą w tym kraju - bo jest nim prezydent. Poza tym niech spierdala teraz kibic wielki, a gdzie był jak miał pomóc w odbudowie klubu, niech się pochwali publicznie z kim to on nie chciał mieć nic wspólnego hiPOkryta.
MATOŁ nigdy nie będzie Lechistą !
10 sierpnia 2011, 16:54 / środa
larsen70 niedlugo beda narzekac , ze gorne trybuny sa za wysoko i lapie ich choroba wysokosciowa. Beda pisac ,ze zarzad jest do dupy bo powinien sprzedawac razem z biletem butelke wody i Diuramid zeby zapobiec chorobie.
10 sierpnia 2011, 17:07 / środa
odnośnik
To jest prawdziwy Lechista a nie ta POpierdułka ! STO LAT Panie Romanie !
I jakoś nie słychać żeby Pan Roman kartę musiał wyrobić.
Tylko dziwnym zbiegiem okoliczności media są zawsze jak jakaś menda wyrabia.
10 sierpnia 2011, 17:10 / środa
Moze lepiej 120, bo ta stówka to już niedaleko :P !!
10 sierpnia 2011, 17:44 / środa
Prosze tu nie obrazac Pana Premiera nie zycze sobie
10 sierpnia 2011, 17:48 / środa
Ja jestem pewien, że ponad połowa osób na prostej oraz z pewnościa cała vip, czy tam czerwona chuj wie jak to nazywac, chociaz kolor czerwony do nich pasuje będzie zbulwersowane wrzutami na płemiera. Te 6-7 kafli z T29 bedzie musialo się nawalczyc z piknikami.
10 sierpnia 2011, 17:52 / środa
Prosze tu nie obrazac Pana Premiera nie zycze sobie
================

a ja sobie nie życze obrażania mego Ukochanego Klubu. Nie życzę sobie by pierwsza lepsza szumowina nazywała siebie kibicem Lechii.
10 sierpnia 2011, 17:55 / środa
Niech Matoł jedzie sobie do Bydgoszczy z wężem pobiega i niech zabierze swoich przydupasów ze sobą. Tu jest wolne forum i każdy ma prawo pisać co chce.
10 sierpnia 2011, 18:02 / środa
Byłem dziś po bilet i powiem tak :
Było otwartych 8 kas i nawet szybko to szło bo czekalem tylko godzinke. :)

Oj bedzie sie działo :)

WSZYSCY DO MLYNA !!!
10 sierpnia 2011, 18:40 / środa
30000 już poszło, tak pani z okienka mówiła
10 sierpnia 2011, 18:42 / środa
biletów oczywiście ;)
10 sierpnia 2011, 18:51 / środa
te panienki z okienka to ...... sam Turnoś powiedziął że od 2 do 4 tys dziennie sprzedają i to pewnie dopiero od soboty sektory zielone i prosta (żółte sic) "na oko" oceniam na jakieś 26300 miejsc zostało wolnych 15000 wiec sprzedali ok 11,3 tys na tych sektorach dochodzi rodzinny i okolice jakies 1000 + VIP'y
moze ktoś ma info ile miejsc jest na poszczegolnych sektorach ?
10 sierpnia 2011, 19:37 / środa
cracovia przyjezdza czy ma zakaz?
10 sierpnia 2011, 19:40 / środa
Tak ma zakaz - od MO !
10 sierpnia 2011, 19:44 / środa
zawsze cos! :P no szkoda!
10 sierpnia 2011, 20:06 / środa
Dzisiaj byłem w GB po karnet na cały sezon poszedłem po 9, bo liczyłem, że kolejek dużych nie będzie a ja wchodzę a tu zdziwko no i trudno stania 1,5 h opłaciło się.

Sektor V sporo miejsc wolnych niestety, do meczu jeszcze trochę czasu więc powinno zejść.
10 sierpnia 2011, 20:12 / środa
w 1949 roku Lechia zadebiutowała występy w I lidze i na dzień dobry Cracovia 'pojechała' z nami 5-1. Teraz w w pierwszym meczu na BA powinniśmy ich rozjechać do 5.

Marzenia się spełniają :)
10 sierpnia 2011, 20:30 / środa
i 30 tysia z wyciagnietymi raczkami pokazujacymi piatke ach... :-)
10 sierpnia 2011, 20:43 / środa
Jeszcze będą musieli otworzyć sektory buforowe :D
10 sierpnia 2011, 20:55 / środa
Na 22 i 23 biletow brak. Tylko trzeba pikoli wywalic na boki sektorow:)
10 sierpnia 2011, 20:57 / środa
Spokojnie na początek zapodamy Kibic ,Zwierze to sami uciekną na boki :D
10 sierpnia 2011, 20:59 / środa
od wczoraj od 22 sektory zielone i prosta do 21 dzis sprzedane 2700 bieletow/karnetow zostało zajete 12,3 tys zostało wolnych 14 tys (czesc zajetych od samego poczatku) jak tempo sie utrzyma i wku.wienie ludzi w kolejkach nie siegnie zenitu to jest szansa na komplet, byłoby zajebiscie :-)
10 sierpnia 2011, 21:02 / środa
@jozin skad info, bo w systemie widac duuuzo wolnych ?
10 sierpnia 2011, 21:03 / środa
jozin - w necie jeszcze dużo miejsc widac w necie (skad masz info?)

Jutro jade kupic troche biletów dla "znajomych" do swojego sektora ("u") i mam nadzieje ze to co w internecie jest aktualne, bo jak nie to szkoda kurwa czasu na sterczenie.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 21:05 / środa
obecnie wolnych jest 17527 + biznesowe (zakładam 3 tys) więc ok. 15 tys poszło
10 sierpnia 2011, 21:09 / środa
gedania - biznesowych nie licz, bo pewnie rozdali dla sponsorów i nie ma ich w sprzedaży. Poza tym w liczeniu nie sugeruj sie liczbami wolnych miejsc przy najezdzaniu na sektory, bo te liczby nijak sie maja do rzeczywistosci.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 21:10 / środa
Kumpel byl kupowac bilet na stadionie ( jako ze byla awaria na wysepkach) i nie udalo my sie kupic ( kupowal ok 18 ) z powodu braku miejsc
10 sierpnia 2011, 21:12 / środa
haha co post to kazdy podaje inna ilosc :) w necie widac sporo wolnych miejsc a niektorzy podaja, ze poszlo 30 tys , inni 25 tys inni 15 tys :) pamietajcie , ze stadion miesci 42tys ale na mecze ligowe bedzie w sprzedazy 35 tys.
10 sierpnia 2011, 21:16 / środa
Cygnus: gdzie masz napisane przeze mnie nt sposobu dystrybucji biznesowych?

dane podaje rzetelnie i wszystko jest do wytłumaczenia - system podaje wg mnie dane faktyczne
10 sierpnia 2011, 21:16 / środa
A orientuje sie ktos czy pomiedzy sektorami na gorze za bramka (20,21,22,23- jak sie nie myle) sa jakies "ploty" oddzielajace te sektory???
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011