Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 4/15

10 sierpnia 2011, 21:18 / środa
@jozin chyba kumplowi sie sektory pomylily ;-)
@Lechia1982 mam do wygrania krate dobrego piwka od sledzia jak bedzie 30tys, wiec postanowilem sledzic sprzedaz od wczoraj licze zmiany w ilosci wolnych miejsc na sektorach zielony i prosta (zolty) , ilosc miejsc w tych sektorach szacuje po "lebkach" na 26300 stad moje wyliczenia
10 sierpnia 2011, 21:30 / środa
Malcolm ostro. Twoj zaklad zaklada, ze w kasach pozostanie tylko 5 tys biletow. 30 tys to byloby cos ale az nie chce mi sie wierzyc , ze tyle biletow pojdzie.
10 sierpnia 2011, 21:37 / środa
damy rade szkoda tylko, ze klub nie chce mi pomoc ;-)
a jak nawet bedzie ponad 20 tys i wygramy to chetnie postawie krate sledziowi zeby mogl utopic zale po porazce z Nieciecza :-))))
10 sierpnia 2011, 21:37 / środa
CO sądzicie by w pewnym momencie meczu było takie coś

Kto nie skacze ten za arką hej hej lub ten z sracovi hej hej

BO jak już wile osób pisało , że arkowcy się trafią

Tego nie może zabraknąć
10 sierpnia 2011, 21:41 / środa
Malcolm napisz maila do klubu zeby otworzyli wiecej kas :)
10 sierpnia 2011, 21:47 / środa
już od jakiegoś czasu nie odpowiadają na moje maile ;-)
10 sierpnia 2011, 21:47 / środa
Tak jest to powinno być na meczu !

A do tego arka Gdynia KURWA ŚWINIA ! żeby ich podenerwować by nie czuli się jak w teatrze.
10 sierpnia 2011, 21:55 / środa
Wiem że ten wątek tu nie pasuje ale... Lechia Gdańsk - Łódzki KS 22 sierpnia, 18:30; echia Gdańsk - Górnik Zabrze 12 września, 18:30... kur...!!! ludzie w tym kraju póki co jeszcze pracują! chociaż o 20.00 można by było ustawić terminarz "poniedziałkowy".
10 sierpnia 2011, 21:56 / środa
Doping i przyspiewki jak na T29 ... Nie wiem czemu mialoby zabraknac arka gdynia kur.... itp
10 sierpnia 2011, 21:59 / środa
@MARTINEZ info z watku ekstraklasa
"
MatJol
10 sierpnia 2011, 21:45 / środa
O godzinie poniedziałkowego meczu decyduje Eurosport2. Oni nadają mecz o 18:30 bo od 20:15 nadają na żywo Bundeslige 2. Także w trakce trwania sezonu w niemczech napewno godziny poniedziałkowe się nie zmienią.
"
10 sierpnia 2011, 22:00 / środa
nie róbcie jaj, to co teraz peta zgaszę sobie na dłoni i schowam do kieszeni, a jak będę chciał sobie krzyknąć "arka gdynia kurwa świnia" to co mam wyjść do kibla czy co ?
10 sierpnia 2011, 22:04 / środa
MARTINER@ już było o tym - o 20 w poniedziałek transmitowana jest bundesliga więc Eurosport naciskał żeby się nie pokrywały mecze (transmituje to i to).
10 sierpnia 2011, 22:19 / środa
arka gdynia korwa swinia, musi byc... inaczej to nie jestesmy LECHISCI tylko cieniasy i popaprane picnicozercy...
nie robmy siary i teatrzyku marzen, to ma byc nadal stadion LECHII a my w nim... to dalej ma byc nasze GDANSKIE WEST HAM!!!

lechisci trzymajmy sie razem-bialo zielona rodzina!!!
10 sierpnia 2011, 22:34 / środa
po chusteczke robic im reklame w ekstraklasie jak juz ich nie ma idziecie na mecz dopingowac Lechie czy wyzywac sledzi? Nie mozna tego zrozumiec ze jak nie ma meczu z nimi to po co ich wyzywac? Inna sprawa jakby przyejechali zydki i by zaczeli ich pozdrawiac to rozumiem a tak jaki to ma sens? Moze jesacze pokrzyczcie "wylapaliscie..." zal
10 sierpnia 2011, 22:37 / środa
Najman;

Proszę cię, jak już piszesz to czytaj wszystkie posty i pisało kilka osób, że przyjedzie z tej wioski ich sporo na mecz po "cywilu". Więc można ich pozdrowić ;)
10 sierpnia 2011, 22:44 / środa
Kolego oni bd na naszych sektorach ....

Więdz takie pieśni są obowiązkowe jak fiesta , arka gdynia ... , kto nie skacze ten za arką hej hej
10 sierpnia 2011, 23:04 / środa
mogłaby już być niedziela tak ok 12:)
10 sierpnia 2011, 23:04 / środa
Widziałeś żeby ktoś na Lechii oprócz fiesty skakał?Więdz nie pisz bzdur
10 sierpnia 2011, 23:06 / środa
lks tez bedziesz bluzgal jak bedziemy z nimi grali nastepny mecz? Szacunek.
10 sierpnia 2011, 23:07 / środa
co się dzieje na tym forum ...
10 sierpnia 2011, 23:19 / środa
pamiętajcie ze przyjdą zdjąć gniazdowego, wiec się zajmijcie tym tematem , a nie żałosnym śledziem.

jeżeli bedą sgiągac gniazdowego, a podobno muszą, to rozpętajcie wojnę o Nasz honor.
Są nas tysiące i precz z komuną!!.
10 sierpnia 2011, 23:19 / środa
A co łks jest naszą zgodą??? Toć chyba bratają się z amicą...No chyba że czegoś nie wiem, to sry:)
10 sierpnia 2011, 23:20 / środa
Mam pytanie do paru takich, którzy sobie nie życzą by im kurwę obrażać.
Czy byle kurwa może bezkarnie mówić o tym, że Lechia to jego klub? Bo ostatnio słyszałem pewnego skurwysyna, który cztery laty temu obiecywał POdatki 15%, a gdy się dorwał do władzy niemal absolutnej, natychmiast je POdniósł do 23%, że "Lechia to jego klub".

Ktoś, kto daje słowo, ma z tego korzyści, a potem tego słowa nie realizuje, jest najzwyklejszą kurwą. Chociaż nie, zwykła kurwa jakieś zasady ma. Z tego wynika, że za Lechistę uważa się kurwa niezwykła.
10 sierpnia 2011, 23:21 / środa
Nie jestem zwolennikiem pozdrawiania pustego sektora gosci, jednak Fiesta i gastronomia prokom janbud htm gdynia kurwa świnia!!!! nie powinno zabraknąć na żadnym meczu!
W koncu TROJMIASTO jest Nasze!

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 23:22 / środa
1947 do gniazda!!
10 sierpnia 2011, 23:32 / środa
Czy ktoś chce czy nie prawda jest taka ,że oczy kibicowskiej(nie tylko) Polski będą skierowane w niedzielę na Gdańsk. Ktoś zwycięży: albo Donald z milicją albo kibice.
Przegrana na swoim boisku(stadionie) to koniec. Starczy, bo i tak nie wiem czy na mecz dotrę
10 sierpnia 2011, 23:38 / środa
edwin - bardzo CIĘ szanuje chłopie ale daj spokój z tą politykierką (przynajmniej na kilka dni), ZWYCIĘŻYĆ MA LECHIA!!! I na tym sie skupmy, nie dajmy sobie zepsuć święta klubu przez pranie brudów politycznych... w D mam polityków wszelkiej masci, dla mnie liczy sie tylko LECHIA! Na politykę mamy czas do pazdziernika.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 23:42 / środa
Cygnus masz racje, tylko powiedz czy byłeś w Białymstoku?, ja już tego nie ogarniam...Nie chce by kibicowski świat przestał istnieć bo to część mojego życia...
10 sierpnia 2011, 23:46 / środa
Lechia zawsze dawała impulsy do tego aby podnieść głowę i w tym przypadku będzie wielka cokolwiek zrobi!!
lepiej kiboli ścigać którzy zbierają na domy dziecka, niż kolesia któremu żona z corką robią sprawę o molestowanie, a on swobodnie wraca do domu i je zabija razem z 4 letnią siostrą
Wartościowanie tych zagadnień jest odzwierciedleniem bezsensu logiki i przesłanką do zmian, Lechia nie może stracić gniazdowego bo mi serce pęknie!!!
10 sierpnia 2011, 23:48 / środa
Gdzie można sprawdzić ilość sprzedanych biletów/karnetów?
10 sierpnia 2011, 23:48 / środa
Edwin jak krzykniesz donald chuj to myslisz , ze on sie tym przejmie ? on sie cieszy bo ma rozglos i poparcie przez to. Ludzie sobie pozniej mysla , ze donald to gosc bo walczy ostro z kibicami bo go nie lubia. W Bialymstoku nie bylem , widzialem jedynie w tv i na filmikach , uwazam , ze jest to chore , mega chore co tam sie wyrabialo ale czy jechanie po nim na meczu Lechii nie zaszkodzi Lechii ? kto ogladal chociazby dzieisjszy mecz Polski z GRuzja powinien zauwazyc, ze przy kazdym "jebac pzpn" spiker momentalnie zagluszal doping swoim pierdoleniem. Trzeba sie zastanowic jak i gdzie protestowac przeciwko takim zachowaniom policji. Zgodze sie ,ze jak tak dalej pojdzie to na stadionie nie bedzie mozna beknac ale jednoczesnie boje sie, ze zaszkodzic to moze rowniez Lechii.
10 sierpnia 2011, 23:49 / środa
Zgadzam sie! To co było w Białym to było jak rewizja Gestapo.
Jednak ja nigdy nie byłem zwolennikiem męczeńskiej śmierci, a uważam ze trzeba ich brać sposobem.
Jakim? Teraz tego nie wiem, ale trzeba coś wymyślec, bo w imieniu prawa to mozna nawet zabić i co na to poradzisz?
Sztuką jest dopierdolić i uniknać ciosu, a nie dostać po ryju.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2011, 23:53 / środa
Poznałem polityków, to nie jest mój świat nie mam co do tego złudzeń i przyszłości z tym nie wiążę, raczej to na zasadzie tonący brzytwy się chwyta, a jak chwyci dość mocno to ma promil szans ,że się nie utopi
10 sierpnia 2011, 23:57 / środa
Jeszcze dodaj, że najlepiej z tyłu... butelką w głowę.

Nie mam słów normalnie.

A najtragiczniejsze jest to, że do braku zdecydowanych akcji zawsze najżarliwiej namawiają ci, którzy i tak w takich akcjach nigdy udziału nie wezmą... nie... oni są najsprytniejsi zza klawiatury.
11 sierpnia 2011, 00:03 / czwartek
czy "jebac pzpn" to spiewał klub kibica reprezentacji ?! mogą zabrać im za to przywileje odnośnik ;-)
11 sierpnia 2011, 00:29 / czwartek
Witam
Z wcześniejszych wpisów dochodzę do wniosku że jeśli moi kumple byli na meczu na Traugutta to moge im kupic bilety ?
Jesli komus sie to udalo, prosze o odpowiedz
11 sierpnia 2011, 00:29 / czwartek
Do wszystkich, którzy srają ze strachu.

Wsłuchajcie się w słowa tej piosenki. Starsi ją znają, Na pamięć. I wiedzą, czego dotyczy. Młodsi... to do Was. I o Was. Kiedyś, to był hymn wolności, pewnie dlatego teraz żadne radio tego nie puszcza.

odnośnik
11 sierpnia 2011, 00:35 / czwartek
Należałoby coś zrobić, by to zacne forum nie stało się śmietnikiem "kibiców stadionu", zbyt dużo tu wartościowych ludzi by je oddać wynalazkom
11 sierpnia 2011, 00:49 / czwartek
@1947
Nagranie znam od zawsze...,przesłanie niezwykle cenne...
11 sierpnia 2011, 01:53 / czwartek
Dziwnie się czuję, że zamiast za na Traugutta będę musiał udać się w inną część Gdańska, by obejrzeć mecz Lechijiki.

Marzy mi się "heja danuta, to my bandyci z Traugutta", zaraz po naszym hymnie. Nie dajmy zawładnąć przypadkowym "turystom" na meczu z gorszą stroną Błoń. Niech zielony sektor pęka w szwach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 sierpnia 2011, 06:58 / czwartek
Stara Szkoła - nie o to mi chodziło.
Jesli stajesz przed przeciwnikiem i on zna twój pierwszy ruch, a ty wiesz ze on uderzy po tym ze zdwojona siłą, to chyba lepiej pomysleć o innym otwarciu starcia. Zapewne jako "stary" umiesz grać w szachy albo chociaz znasz historię i scenariusze bitew/wojen itd.

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 08:20 / czwartek
W sprzedaży na ten mecz zostało jeszcze ponoć 17 tys. biletów.
11 sierpnia 2011, 08:29 / czwartek
generalnie przy takim sposobie dystrybucji jaka jest obecnie to i tak olbrzymi sukces
nie wiem jak to funkcjonuje, ale wygląda to jakby grupka znajomych otworzyła swój pierwszy w życiu biznes, masakra
co mecz będzie taki cyrk? przecież nikt normalny nie będzie co mecz w Gdańsku stał po 2-3h w kolejce żeby bilet kupić albo i nie bo system padł
11 sierpnia 2011, 08:35 / czwartek
Każdy normalny który będzie chcialbyc na każdym meczu Lechii w Gdańsku kupi karnet.
11 sierpnia 2011, 08:42 / czwartek
na runde wiosenna juz wszyscy beda mieli KK, bedzie wiecej czasu na kupno karnetow, a jak ktos bedzie czekal do ostatniej chwili no to ewentualnie troche postoi.
11 sierpnia 2011, 09:13 / czwartek
dorzuciłem do obliczen reszte sektorow i wychodzi mi ze jest zajete ok 15000 miejsc bez miejsc biznesowych i loz VIP (sektory A-F), a tu może dojsc jeszcze ok 2000
11 sierpnia 2011, 10:09 / czwartek
Cygnus x-1: zapewne jako wytrawny strateg wiesz, że brak decyzji jest dużo gorszy niż potencjalnie ryzykowna decyzja. A w większości przypadków zostaje dodatkowo odebrany jako milczące przyzwolenie.
11 sierpnia 2011, 11:05 / czwartek
Tulsik, bardzo dobry pomysł z bandytami z Traugutta! Niech kurwy wią, że nie straciliśmy tożsamości i że zostaliśmy wychowani na Traugutta!
11 sierpnia 2011, 11:11 / czwartek
Witam
Czy mogę kupić bilet znajomym z Krakowa ? Mają KK Wisły Kraków. A jak przyjadą to chce żeby już mieli bilety bo nie chce stać z nimi w kolejce i marnować czas. Czy wystarczy podać pesel oraz imie i nazwisko ?
Proszę o odpowiedź.
Biało zielone pozdrowienia
11 sierpnia 2011, 11:16 / czwartek
PESEL oraz Imię i Nazwisko powinny wystarczyć. Natomiast wybacz, ale nie znam się na procedurach i nie jestem pewien czy zdjęcia nie trzeba robić do każdego biletu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.271