Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 5/15

11 sierpnia 2011, 11:22 / czwartek
wystarczy Pesel i imie i nazwisko , fot nie robią
11 sierpnia 2011, 11:22 / czwartek
Ok. Dzięki wielkie
11 sierpnia 2011, 11:29 / czwartek
Wystarczy karta kibica. Nieważne, że wydana przez Wisłę, czy inny klub. Trzeba mieć tylko "extrakartę". To działa na każdym stadionie ekstraklasy w Polsce i możesz wejść na każdy mecz. Jednak jeśli nie masz karty kibica wyrobionej przez Lechię, nie zakupisz karnetu na mecze Lechii.

A jeśli nie masz karty kibica, to faktycznie na dwa pierwsze mecze Lechii wystarczy podać imię i nazwisko PESEL, bez zdjęć.
11 sierpnia 2011, 12:00 / czwartek
Przejrzałem sobie ilości zajętych miejsc na stronce kupbilety.lechia.pl i wygląda na to że:
- trybuna żółta (czyli prosta) - prawie pełna
- trybuna zielona (zegar - sektory dopingowe)- 1/3 zajęta
- trybuna czrwona - chuj wie, ale pewnie pełna będzie
- trubuna niebieska pusta

Wyglada na to że sektor dopingowy będzie pusty i młyn bedziemy krecic na prostej
Chyba że stronka okłamuje..
11 sierpnia 2011, 12:02 / czwartek
PS: Tak to jest. Ludzie kupili bilety tam gdzie widzieli juz miejsca (dzien otwarty)
:-) Klub poszedł marketingowo - sprzedano droższe bilety i tyle. Albo tak mało ludzie chce dopingować.
11 sierpnia 2011, 12:08 / czwartek
Jetem pewny,że już za pare godzin sektor dopingowy zacznie w szybkim tempie sie zapelniac bo nie wszystkie listy FC byly kompletne,większość ludzi zamawiala karnety nie majac KK,którą dziś można wyrobić w Starogardzie.
11 sierpnia 2011, 12:32 / czwartek
Tak, młyn będzie pusty, nie będzie dopingu, nie będzie niczego. Weź się jeden z drugim w łeb pierdolnij.
11 sierpnia 2011, 12:34 / czwartek
Kolejki pod kasy zajebiste :/ Po godzinie czekania zrezygnowałem i kupuje bilet przez neta :]
11 sierpnia 2011, 12:42 / czwartek
przez net tez ciezko, kolega probuje od jakiegos czasu i nie moze sie zalogowac, ja probowalem i tez dupa, musi byc niezly sajgon, ja na miejscu klubu wyjeb.lbym informatykow czy tam firme zewnetrzna zaraz we wtorek po meczu
1945: specjalnie dla Ciebie:
odnośnik
odnośnik

na kamerce widać - kolejka w deszczu z parasolami :)

respekt
11 sierpnia 2011, 12:45 / czwartek
Dzięki, od razu mi lepiej.
11 sierpnia 2011, 12:47 / czwartek
Właśnie wracam ze stadionu. Czekałem od 930 do 12. Byłem jednym z pierwszych, jeszcze przed otwarciem bramy ustawiła się kolejka. System ciągle w dupie, nie nabijają biletów na kartę tylko dają papierowe. Kolejka porusza się wolno, współczuje tym co przyszli później bo zaczęło lac. Obsługa średnio zorientowana w temacie, ciągle jakieś awarie. Niektórym puszczaja nerwy, bywało zabawnie. Organizacja do dupy, połowa kas otwarta. Jeśli ktoś pójdzie teraz to niech liczy sobie 3h stania lekko.
11 sierpnia 2011, 12:48 / czwartek
Przed chwilą w TV rzecznik P. Żelem wypowiadał się że cały czas monitorują sytuację i jak będzie potrzeba to otworzą kolejne kasy!!! Ciężko było usłyszeć coś sensownego w Jego wypowiedzi...
Pozdrawiam
"wlodarze" naszego klubu mogliby ruszyc dupska i z goraca herbatka tam pojechac
byłem od 9.40 i juz przed bramą stało z 50 ludzi jak otwrto bramę to wszyscy na hurra, potem otworzono 3 kasy z każdej ze stron, jedna miała awarię drukarki wiec zrobił sie niezly burdel, dopiero jak otwarto o 11 dwie nastepne kasy sytuacja sie unormowała, a po dwóch godzinach stania zdobyłem bilety dla ziomków, wiszą mi duże piwo hehe!
Można było to inaczej zorganizowac i nie byłoby takiego burdelu.wystarczyło prze otwarciem bramy otworzyc okna kas i każdy zająłby swoje miejsce, a tak ludzie sie rzucili nie wiedząc gdzie bedą otwarte.
Dużo osób rezygnowało widząc co sie dzieje, ja poczułem sie jak w latach 80tych w kolejce za paczką 100g kawy.

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 13:43 / czwartek
Ja pierdole.Czy ten rzecznik jest nienormalny?Panie prezesie zróbcie z tym idiotą porządek bo takimi wypowiedziami robi z siebie debila ale przy okazji ośmiesza też nasz klub.No jak tak można pierdolić w programie,który idzie na żywo,na całą Polskę,gdzie reporter pokazuje te kolejki pod stadionem,że trzeba odstać 3 godz,w deszczu,że za mało kas,że system zjebany a ten głąb swoje.Panujemy nad sytuacją,kasy są otwarte w/g potrzeb ble ble ble,ble ble ble.No jakbym Urbana kiedyś słuchał,bez kitu.Czy on to sam od siebie wymyśla,czy ma na to wasze(prezesa,zarządu )przyzwolenie?A przyznał byś się bucu i skulił ogon,że jest jak jest,że przepraszamy i podał jakieś konkretne argumenty to ludzie by na to inaczej spojrzeli.Ale tobie słowo przepraszam przez gardło nie przejdzie,co?A komentarz prowadzącego wiadomości-bezcenny."Oby piłkarze Lechii spisali się w niedzielę lepiej niż rzecznik w rozmowie z naszym reporterem"Hi hi
11 sierpnia 2011, 13:57 / czwartek
Ale zarząd klubu jest w jak najlepszym humorze przecież bilet na mecz Lechii jest towarem deficytowym i trzeba wiele wycierpieć żeby móc nasze gwiazdki obejrzeć na żywo ;) Oni tylko się martwią jak się podlizać tym hiPOkrytom i to mnie wkurwia najbardziej. Tak rozdawajcie darmowe zaproszenia wszelkiej maści politykom oni zrobią frekwencje i są prawdziwymi kibicami na jeden mecz ! A ludzie którzy są zawsze z zespołem niech stoją w kolejkach.
A ten niedorzecznik to już całkiem porażka tego klubu, brak słów na jego zachowanie - PROSTAK JEDEN !
11 sierpnia 2011, 14:02 / czwartek
Polecam wyspe w Real Przymorze wczoraj godzina 20.15 dwie osoby w 10 min załatwiona sprawa.
11 sierpnia 2011, 14:05 / czwartek
dziś jak byłem w carfurze na morenie dwie osoby były tylko przed wyspą ale kart kibica od ręki nie wyrabiają.
11 sierpnia 2011, 14:06 / czwartek
Jak ktoś ma KK to nie ma problemu, mogliby teraz cos zrobic i zaczac zwykle bilety sprzedawac na wyspach
11 sierpnia 2011, 14:13 / czwartek
Orientuje się ktoś czy w Madisonie dzisiaj już wszystko działa sprawnie? Muszę przeprogramować KK i nabić karnet. Wczoraj niestety nie było możliwości.
11 sierpnia 2011, 14:17 / czwartek
bo rzecznik i reszta mądrych głów z zarządu nie zdają sobie sprawy, że z 70 % tych co dziś stoją po bilety bo CHCĄ OBEJRZEĆ NOWY STADION już drugi raz nie stanie w tak przejebanych kolejkach.

zamiast jak najbardziej zachęcić ludzi pierwszym meczem, takimi sytuacjami strzelają sobie w kolano jeszcze mówiąc, że jest wszystko pod kontrolą.

brak kompletu na pierwszym meczu nowego stadionu będzie kompromitacją a nie sukcesem (nawet jakby miało być te 30 tysięcy).

a na ŁKS przyjdzie nas znow 7-8 tysięcy :)
11 sierpnia 2011, 14:26 / czwartek
maja barany z klubu szanse na komplet, zakupili by kilka drukarek i uruchomili sprzedaz na wszystkich wyspach, czy napawde takie to trudne !
11 sierpnia 2011, 14:37 / czwartek
Oni są kurwa oderwani od rzeczywistości jak nasz miłościwie panujący kibic DeTe
Kompletny brak szacunku dla kibiców, bo wg włodarzy i tak idioci(kibice) kupią te bilety i tak, to po chuj wydać parę złotych więcej i otworzyć więcej kas, no po chuj i tak kupią frajerzy
Pracowników szeregowych też nie szanują, bo te babeczki w kasach się tyle nasłuchają, a one akurat są ogarnięte
Jeszcze ten pajac mówi że panujemy nad sytuacją, no szok, albo zwykły cymbał albo bezczelny cwaniak
ja jebie, musiałem to z siebie wyrzucić
11 sierpnia 2011, 14:46 / czwartek
xawier w 100% racja. Jedyne co można dodać do Twojego wpisu to żeby nie drzeć mordy na dziewczyny pracujące w kasach i punktach obsługi, bo to nie ich wina, że klub leci sobie w chuja. Trochę szacunku dla tych ludzi bo robią co mogą.
Zjebki należą się ludziom z zarządu, a przede wszystkim tej pryszczatej kurwie żelusiowi.
11 sierpnia 2011, 14:49 / czwartek
No o tym mówię, całe szczęście że one ogarniają bo jakby jakieś sieroty siedziały to bym chyba w łeb sobie z nerwów strzelił
11 sierpnia 2011, 14:52 / czwartek
Dla wszystkich tych którzy brali udział w ankiecie na stronie miasta i wysłali maila :

"Szanowni Państwo,

Dziękujemy uprzejmie za nadesłanie maila w sprawie zaproszenia na mecz Lechia Cracovia w dniu 14.08.2011r.o godz. 17:00. Miło nam poinformować, że dokonaliśmy pozytywnej weryfikacji Państwa danych osobowych wśród uczestników ankiety dotyczącej kształtu stadionu.

W związku z tym zapraszamy do odbioru biletu w kasie technicznej przy stadionie PGE Arena Gdańsk. Bilet należy odebrać osobiście okazując dokument tożsamości zawierający nr PESEL. Kasy otwarte będą w piątek i sobotę od 10:00 do 18:00 oraz w niedzielę przed meczem od 10:00 do 15:00.

Biuro Prezydenta ds. Sportu i Euro 2012"
11 sierpnia 2011, 14:53 / czwartek
KURWA :/ Stalem rano godzine w deszczu pod kasami, w koncu po malych problemach kupilem bilet przez neta i po godzinie dostalem maila od miasta, ze pozytywnie przeszedlem weryfikacje, apropo jakis ankiet i dostaje bilet za free :/
11 sierpnia 2011, 15:00 / czwartek
jak bardzo musisz to bilet mozesz oddac. papierowy jesli masz paragon, jak kupiles przez net to pewnie ogarna jakos w systemie (jak sie uda)
11 sierpnia 2011, 15:03 / czwartek
123 - daj ten bilet jakiemus dzieciakowi, na pewno sie ucieszy.

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 15:09 / czwartek
Panowie takie pytanko bo jak ja kupowałem przed stadionem bilet ...
to tata go dostał bo jeszcze nie ma karty kibica , a mi ta babka nabiła na karte ten bilet tylko , ze ja nei dostałem paragonu bo coś im się zawiesiło , i ona powiedziała , że ten paragon tlyko po to żeby wiedzieć gdzie się siedzi to prawda ??? czy bez paragonu mnie nie wpuszczą ??
11 sierpnia 2011, 15:10 / czwartek
Wyspa Real Kolobrzeska- pani sie az nudzi! Zero kolejki
11 sierpnia 2011, 15:11 / czwartek
A ja mam pytanie pośrednio związane z meczem. Wyrobią mi na wysepkach Kartę Kibica od ręki? Bo w teorii powinno tak być, jednak z tego co słyszę/czytam, jest zupełnie inaczej. Bo może opłacałoby mi się bardziej iść na wysepkę, wyrobić KK i od razu kupić bilet, niż stać w kolejkach przed stadionem...
11 sierpnia 2011, 15:12 / czwartek
jak system bedzie dzialal to wpuszcza
11 sierpnia 2011, 15:19 / czwartek
Wróciłam właśnie z madisona. System oczywiście nie działa i nie wiadomo kiedy będzie działa. Kart nigdzie nie wyrabiają a wnioski przyjmują jedynie na morenie
11 sierpnia 2011, 15:23 / czwartek
kurde niech oni ogarną ten burdel bo nie mam zamiaru w niedziele nie wejść na stadion .
Babka przy stadionie mówi , że mam pisał do nich w sprawie niedziałającego konta na kupbilety a oni gównie w dupie to mają nawet nie odpisali .
11 sierpnia 2011, 16:11 / czwartek
dzis mozna bylo rowniez skladac wnioski o KK w kasie przy stadionie. sa dwa stanowiska, kolo 12 dzialalo jedno.
11 sierpnia 2011, 17:21 / czwartek
Jak słucham tego narzekania to kurwa na bełta sie zbiera- co debile nie wiedzieliscie że kurwa karty kibica są do kupienia od pól roku?, na ostatnią chwilę wszyscy kupujecie we wszystkich punktach gdańska- mam czas se myślałes jeden z drugim to miej teraz czas na stanie. Ludzie teraz kupują karnety i wyrabiaja te zjebane karty, przy nastepnym meczu kolejki bedą mniejsze. Mają systemy kupować jakby mieli 200 tysia biletów sprzedać i pozniej wyjebac je w błoto? ile czassu te kurwy ze straży stadion dopuszczały, jakoś wtedy nikt sie nie srał by ich tam 2000 strażaków wrzucić. Garstka ludzi ogarnia wszytko w tydzień- kurwa na dwa dni przed meczem otwarciem stadionu i sracie koprem zamiast sie cieszyć- przyzwyczajeni ze na traugutta na 5 min przed meczem przychodzili.. trochę dystansu i zrozumienia , bo do pierdolenia i płakania to pierwsi. System jest jaki jest , pierwszy mecz, każdy z was na poczatku w pracy popełniał błedy, uczył sie. na taki stadion mega tanie bilety, to juz na żużel ze stadionem na jakiejs skarpie są za 28 zeta! proszę was bądzcie normalni i nie bluzgajcie na te dziewczyny bo ostatnio w medisonie to bym kolesiowi normalnie wykurwił. bilet za 20 zeta pcha ,a woził sie i jebał typiarę jakby se vipów kupował. jebać buraków co zostawiają wszystko na ostatnią chwile a potem zwalają wszystko na klub. może nauczycie sie teraz odstając swoje co to jest przedsprzedaż i że w przedspżedaży warto. Jakby sie działo to ktorys rok z rzedu to kumam, ale wy o sie zachowujecie jakby tu co dwa tyg MANutd przyjeżdzał, przywykli do takich atrakcji. brakuje mi tylko tutaj niedzielnego wpisu- " kurwa jestem kibicem od dziecka, wpadam na mecz po raz pierwszy od 20 lat bo wczesniej to grali, przychodzę pod kasy o 16-ej, kurwa godzinę przed meczem i nie wszedłem od pierwszego gwizdka, no skandal normalnie- zarząd pluje mi w twarz jako kibicowi!" jedyny komentarz- "jebnij sie Pan w Łeb"
11 sierpnia 2011, 17:22 / czwartek
Trzeba było KK wyrabiać wcześniej a nie czekać na ostatnią chwilę:) A teraz stać i nie marudzić:)))
11 sierpnia 2011, 17:24 / czwartek
O i ten sławny @Srojtas co woził dupę w innym watku nie ma jeszcze karty kibica, zajebisty z ciebie ogarnięty typ. moze nie wejdziesz pacjencie i kto wtedy bedzie doping prowadził? buahahaha
11 sierpnia 2011, 17:30 / czwartek
A ja mam karte kibica juz od kwietnia czy maja a i tak musiałem ostac 3 godziny pod PGE w deszczu. Od wczoraj maja jakas awarie nie moga nabic tegho nr na moja karte i sprzedac biletu na wyspach.

To ze sa takie kolejki to przedewszystkim wina tych kretynow ktorzy w nich stoja. Mi zakup biletu zajal jakies 2-3 minuty ale rekordzista ktorego widzialem spedzil przy okienku 30-40 minut z zegarkiem w reku !!

Ludzie kupuja bilety dla 5 osob naraz i dzwonia do kazdego po kolei zeby im pesele podawali. Potem pol godziny wybieraja miejsca bo juz nie moga znalesc tylu obok siebie a na koniec dzwonia jeszcze raz sie pytaja znajomych czy moga siedziec 3 rzedy dalej niz oni !! Przeciez to jest jakas kpina!!

Powinien byc jasny sygnal od klubu + jakies 2-3 znaki wzdloz kolejki ze przy kasie trzeba podac pesele itp itd!! Osoby ktore stajac w okienku wyciagaja telefon zeby do kogos zadzwonic powinny byc automatycznie wypraszane na koniec kolejki i niech wracaja przygotowane.

Pierwsze 2-3 mecze to bedzie horror, multikino. Klotnie o miejsce o zaslanianie jeszcze pewnie o wulgaryzmy. Mam nadzieje ze po tych kilku kolejkach w miare sie to unormuje i turysci i kibice stadionu zostana juz w domach.
11 sierpnia 2011, 17:37 / czwartek
luki i jozin nie pieprzcie głupot i nie podnoście ludziom ciśnienia. Kupiłem tą kartę i przepłaciłem za nią juz na samym początku, a teraz się okazało, że mam nieprzydatny do niczego kawałek plastikowego dziadostwa, bo nie mogę nigdzie ze względu na ciągłe awarie systemu nadac jej jakiegoś tam numerka.

Klub robi z nas kibiców idiotów, a na żadne przepraszam nie ma co liczyć. Po prostu żenada i jawne olewanie ludzi. A winnych jak zwykle w tym tchórzliwym zarządzie nie ma.
11 sierpnia 2011, 17:43 / czwartek
Bardzo zaluje ze nie jest mi dane byc na pierwszym meczu Lechijki na PGE. Ale chociaz troche moge sobie wyobrazic uczucie Tych ktorzy beda 14-ego na PGE, kiedy na zywo widzisz 30 tys. bialozielonych szalikow, kiedy pierwszy raz na PGE slyszysz " My wierzymy tylko w BKS..." z duma patrzac jak pilkarze wychodza z tunelu na murawe,pierwsza bramke Lechii na PGE i towarzyszacy wrzask radosci 30-tu tys. gardel, a na koniec meczu upajac sie zwyciestwem. Mysle ze dla samych pilkarzy bedzie to ogromne przezycie, aby tylko dla pilkarzy Craxy bylo to traumatyczne przezycie. Pozdrawiam.
11 sierpnia 2011, 17:46 / czwartek
a możecie się zalogować na swoje konto na kupbilet.lechia.pl

bo mi teraz wyskakuje coś takiego?

Microsoft VBScript compilation error '800a0400'

Expected statement

/crm_details_1.asp, line 2

<%
^

pzdr
11 sierpnia 2011, 17:52 / czwartek
U mnie bez problemu.
11 sierpnia 2011, 18:00 / czwartek
Prosta prawie cała zajęta ale za to na młyn kupa miejsc jeszcze wolnych.
11 sierpnia 2011, 18:01 / czwartek
ja się zalogowałem bez problemu i loguje się kilka razy dziennie by sprawdzić. Stadionik się zapełnia ;)
11 sierpnia 2011, 18:06 / czwartek
grzechu coś mi się wydaję, że z tych 30 tys. to może połowa będzie miała barwy i będzie umiała zaśpiewać nasz hymn.
11 sierpnia 2011, 18:07 / czwartek
W jaki sposob to sprawdzic? Jezeli nie mam aktywowanego tego nr na karcie to pewnie sie nie da? Bo ja moge sie tylko zalogowac.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028