Gdańsk: wtorek, 19 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 6/15

11 sierpnia 2011, 18:13 / czwartek
Jak sie zalogujesz to wybierz: wszystkie bilety i potem tam gdzie opcja kup kliknij i masz podgląd stadionu i sektorów. Najezdzasz na wybrany i Ci pokazuje ile zostało miejsc. A jak klikniejsz to masz dokladnie miejsca
11 sierpnia 2011, 18:15 / czwartek
@Arkadiusz- to wez mi powiedz dlaczego ja w Pt w madisonie miałem przeprogramowany karnet w 5 min i zrobili to bez kolejki , jako dla gosci ,który kupił kartę kibica wcześniej. wiekszośc kolejek jest niestety jest przez was samych, telefony do znajomych, pesele, co niektórzy pierwszy raz widza rozkład miejsc i walą rozkminkę, a moze tu , a może tam i rosna nerwy. kumam że teraz sytemy siadają, ale jeszcze raz pytanie, czemu wszyscy na ostatnią chwilę?
11 sierpnia 2011, 18:18 / czwartek
co do zapelnienia poszczegolnych sektorow to mam dziwne przeczucie, ze po pierwszych paru meczach to mlyn bedzie najgesciej obsadzony ;) pzdr z sektora U ;]
11 sierpnia 2011, 18:46 / czwartek
Na T29 chodziłem na prostą. Teraz sektor V. Mam nadzieje ,że chociaż na dopingowych będzie normalnie, bo w kolejkach po bilety to kibiców niewielu.
Współczuje wszystkim z T29, którzy znajdą się w towarzystwie wynalazków ,którzy nawet nie znają barw Lechii

Ps.pozdrowienia dla Pani, która 40min nie mogła zdecydować gdzie wraz z rodziną i znajomymi usiąść i dla Pana, który krzyczał, że na żaden dopingowy bo tam pałą można zarobić, biedne te dziewczyny w kasach...
11 sierpnia 2011, 19:01 / czwartek
Luki, ale co ty chcesz udowodnić? Miałeś szczęście i tyle. Bo ja byłem wczoraj i byłem dziś w tych punktach i niestety karcie numeru sie nie da nadać. Kiedy będzie się dało? Nie wiadomo. Nie wiem jak ty, ale ja mam trochę obowiązków w ciągu dnia i nie mam czasu, żeby stac pod punktami non stop i liczyć, że może akurat nie będzie awarii.

DLaczego wszscy na ostatnią chwilę? Bo jakbyś nie zauważył, klub udostępnił sprzedaż biletów całkiem niedawno, a w przypadku tylu tysięcy kibiców chętnych nietrduno się domyślic, ze tak będzie.

Po prostu zarząd i klub dał dupy, kas pod stadionem z tego co piszą ludzie jest otwartych dwie, system na wyspach nie działa i nie można wyrobić ani KK, ani wyrobionej nadac numeru, żenada!

To nie wina kibiców, tylko klubu! Kurwa zrozumcie to! To klub powinien byc na taką sytuację przygotowany, wiedzieli od dawna jaki jest stadion, jakie może być zaintereoswanie (w końcu Turnowiecki sam liczył proporczyki w samochodach) i jak to będzie wyglądać!

Dlaczego klub się na to nie przygotował? Dlaczego nie testowano systemu? Dlaczego awarie tyle trwają? Dlaczego sa otwarte tylko dwie, maksymalnie 4 kasy, skoro wybudowali ich tam znacznie więcej? Dlczego ludzie tyle stoją na deszczu?

Skończ opowiadać swoje farmazony, bo przypominasz swoją gadką Kafarskiego, który winę za wszystko zwala na kibiców, dziennikarzy, tylko nie na tych, którzy naprawdę odpowiadają za burdel.

W każdej normanej sytuacji, kibic powinien móc przyjść pod kasę, kupić bilet, wyrobić kartę kibica w maksymalnie 30 minut, bezproblemowo i sprawnie!

Są kibice, którym się nagle przypomina, że nie mają PESELu swojego, czy znajomych, ale czyja to wina, że pozwala się im stac pół godziny pod kasami? Dlaczego nie ma jakiegoś regulaminu sprzedaży? Bo do cholery klub się nie przygotował i wyszedł z założenia, że jakoś to będzie!

Ja akurat na te spotkanie dostalem bilet z tej ankiety, więc nie dotyczy mnie to aż w takim stopniu (poza tym numerkiem do karty), ale podnosi mi się ciśnienie jak słyszę i czytam relacje ludzi, którzy stoja pod kasami, marzną, mokną, jeżdżą od wyspy do wyspy, bo może gdzieś będzie system sprawny i zostają odprawieni z kwitkiem.

To my kibice i jak się nas traktuje? Jak bydło, ani słowa wyjasnienia od nikogo, a Żelem się śmieje nam w twarz swoją durną gadką! Więc nie tłumacz tych patałachów, prosze cię, bo u mnie na pewno takie argumenty nie uzyskają zrozumienia. Klub powinien byc od dawna gotowy, a tutaj amatorszczyzna, którą ciężko wprost opisać!
11 sierpnia 2011, 19:10 / czwartek
Żelem powinien przyniesc z domu drukarkę i laptopa , sam otworzyc kolejne okienko, przynajmniej jakis pożytek byłby z niego. Nie wiem o czym oni mysleli ze w tydzien dwa okienka sprzedadzą 30 tys biletów, żal im kilku stówek na 4 -6 studentek na zlecenie, aby kasy pracowały sprawniej.
Wydaliby 2-3 tys złotych wiecej ale sprzedaliby wiecej biletów (masa ludzi rezygnowała ), a ci co w mordegach kupili, na drugie takie stanie nie pojdą, wiec na ŁKS bedzie góra 10-12 tys.

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 19:14 / czwartek
grzechu.h - nie licz na to że hymn zaśpiewa 30 tyś bo połowa to nawet nie wie na jaki mecz idzie i kto będzie grał, o barwach nie wspominam bo takie wynalazki co są na wakacjach i się nudzą przy takiej pogodzie akurat wpadną sobie na mecz. Więc na porządną atmosferę nie ma co liczyć, a tym bardziej na porządny doping. Nawet jestem ciekawy ile troli się ucieszy i będzie klaskało jak żydki bramkę strzelą - mam nadzieję że nie będą mieli takiej okazji.
Cóż pozostaje nam przeżyć te dwa mecze bez kart kibica bo po nich na bank będzie mniej przypadkowych ludzi a pozostaną sami kibice Lechii.
Pozdrawiam tych prawdziwych.
11 sierpnia 2011, 19:26 / czwartek
a co ty pojebie chcesz zeby było na LEchii te 5 tysiecy chyba lepiej ze im wiecej tym lepiej czy nie? wiecej kibiców wiecej kasy dla klubu.Co za ludzie tylko nie pisz ze liczy jakośc nie ilosć .Na wyjezdzie moze i tak ale nie na meczach u siebie chociaz do Poznania czy Warszawy jechało duzo wynalazków i co było zle? zawsze jakis procent tych wynalzków załapie bakcyla na wyjazdy i zacznie jezdzic regularnie.
11 sierpnia 2011, 19:46 / czwartek
Tak jak napisał LGPG ...trzeab niestety te dwa mecze przeżyć..
Tekst z wczoraj z wyspy na Morenie " idziemy stadion zobaczyć, bo i ta Lechia i Cracovia są nie warte oglądania. Na to babeczka co facetowi towarzyszyła: wyjdziemy w przerwie"...I obawiam się że takich wynalazków będzie z 50 %
11 sierpnia 2011, 20:17 / czwartek
jozin
Trzeba było mu z liścia wypierdolić
11 sierpnia 2011, 20:21 / czwartek
Jeżeli w prawie 500tyś mieście nie ma nawet 10% osób,które utożsamiałyby się z tak wspaniałym klubem jak Lechia,to brak mi słów.
I przestańcie pierdolić,że połowa obecnych na meczu z craxą to będą wynalazki.
Chcecie trwać w swoim zamkniętym świecie na nowe twarze to możecie sobie chodzić na III ligę.
Wy też kiedyś byliście pierwszy raz na meczu Lechii z ciekawości bądź też z ojcem, starszym bratem lub kolegą z osiedla.
Wtedy też tak większość z Was szydziła i nazywała wynalazkami,trolami czy chuj wie czym jeszcze.
Ja po dzisiejszej wizycie w Galerii Wierzyca w Starogardzie,podczas wyrabiania kart kibica byłem zadowolony,że jest tyle nowych pysków bo każdy z nich dołoży swoją cegiełkę do tego aby w najbliższym czasie Lechia stała się silnym klubem na naszym polskim podwórku a w przyszłości przy kilku współgrających czynnikach może i poza granicami kraju.I mam też wyjebane na to czy w przyszłości będą piknikami,ultrasami czy hoolsami ważne,że wszyscy będziemy działać na rzecz Wielkiej Lechii.
Dodam tylko,że w czasie zapisów na kartę kibica Lechii przewinęło się ok.400-500 osób,tak więc ja mam się z czego cieszyć bo to pokazuje jak wielką siłą Lechii są jej FC które przy wsparciu klubu potrafią w odpowiedni sposób wypromować Lechię w regionie.ave Lechia
11 sierpnia 2011, 20:25 / czwartek
wtw - pojeba to sobie w swoim gronie poszukaj ! Byłem dwa razy po bilety i takich wynalazków co kupowały to jeszcze nie widziałem. Więc nie pierdol mi że nie zależy mi na tym by było na meczu dużo ludzi, bo ja pamiętam jak na mecze na Traugutta przychodziło na Lechię 30 tyś w latach 80-tych. Ty łosiu pewnie byś zagonił na stadion nawet te kurwy z wioski za Sopotem byle tylko frekwencja był co ? Ja mam w dupie takich którzy będą na meczu tylko i wyłącznie z braku zajęcia podczas wakacji i nawet nie wiedzą kto z kim gra. Ciekawe jak będziesz gadał jak jeden z drugim trolem będzie podpierdalał Brata po szalu że bluzga i nie siedzi, że widok zasłania że miejsce mu zajął. Ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry, ale pewnie tak bo sam wygonisz kogoś bo to twoje miejsce.
11 sierpnia 2011, 20:25 / czwartek
Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Polska-Niemcy przez portal Lechii.
System już siadł. Przez to będą jeszcze większe problemy z kupnem biletu na niedzielę. Tragedia.
11 sierpnia 2011, 20:35 / czwartek
Kur.a, niech ktos w koncu rozgoni to towarzystwo wzajemnej adoracji w klubie bo z nimi Wielkiej Lechii nigdy nie zbudujemy !!! Panie Kuchar patrzysz i nie grzmisz ....
11 sierpnia 2011, 20:36 / czwartek
Panowie!

Jeszcze nie weszliście na stadion, jeszcze mecz się nie zaczął a wy już narzekacie na wynalazków i na chujową atmosferę. Czyj to jest stadion? LECHII czy turystów i oglądaczy? To oni przychodzą w odwiedziny do naszego domu i to oni mają się dostosować do nas !

Czytając was mam wrażenie, że narobiliście ze strachu w portki przed bandą starych bab z dziećmi, małyszów z wąsem, pedalskich lalusiów i fanek słitaśnych fotek. Kurwa! Ogarnijcie się! Może i będziemy rozproszeni po stadionie, może i zajebiście trudno będzie to ogarnąć, ale damy radę! Niech każdy da z siebie 100%, niech zachowuje się jak u siebie w domu a pikole nic do powiedzeni nie będą mieli.
Jak rykniemy "Lechia Gdańsk" to im popcorn z łap powypada.

Rozumiem, że wcześniejsze spotkanie dopingowe odpada. Może chociaż wejść z godzinę przed meczem i się zorganizować na stadionie?
11 sierpnia 2011, 20:36 / czwartek
wtw a trzeba od razu od pojebów wyzywać?? Co za ludzie, nie zdolni do konstruktywnej wymiany zdań.
11 sierpnia 2011, 20:46 / czwartek
bo wkurwia mnie takie pierdolenie ze wynalazki itd , mecz za kilka dni ci juz pierdola co bedzie z dopingiem itd. bo meczu niech steka a nie przed bo jeszcze bedzie tak ze jak rykniemy to wypierdoli go z jego trampek.
11 sierpnia 2011, 20:54 / czwartek
odnośnik bilety od jutra sprzedawane losowo i karnetow nie bedzie mozna kupic, no to sie bedzie działo np mlynie :-))))
11 sierpnia 2011, 20:57 / czwartek
wtw i luki LG - to, że jesteście sflustrowani wypowiedziami części inaczej niż wy myślących, nie upoważnia was do impertynencji w ich kierunku.

Dokładnie tymi samymi słowy mógłbym określić was, ale ze względu na fakt noszenia przez was Biało-Zielonego szala tego nie czynię.

Szyk i Elegancja
11 sierpnia 2011, 20:59 / czwartek
Dziś tłumaczyłem czterem anglikom, że nie mogą kupić biletów w GB, tylko muszą jechać pod kasy stadionowe. Będzie baaaaaaardzo dużo nowych ludzi.:)
11 sierpnia 2011, 20:59 / czwartek
Juz pewnie nie bedzie mozna sledzic jak sie sprzedaja bilety, dzis na godz 20:00 było sprzedanych ok 2.700 miejsc w sumie ok 18.000 +2000 vip'y+2000 za ankiete, razem mamy jakies 22.000, mysle ze jest duza szansa na 30.000
11 sierpnia 2011, 21:01 / czwartek
wtw - ja nie stękam tylko realnie oceniam to co widziałem pod kasami. Ja byłem do pewnego momentu cierpliwy i odpowiadałem na pytania tego trola jako Lechista i gospodarz tego obiektu, ale jak prawie pół godziny miejsca sobie szukał i pierdolił takie kocopoły że żal go było słuchać to myślałem że wyjdę z siebie i mu zajebie zaraz. I takich jak on nie z Gdańska ani okolic tylko z tego co wykumałem z okolic Bydgoszczy to ja mam w dupie i na meczu nie potrzebuje. Gwarantuje Ci że on pierwszy poleci do piesków zameldować że coś jest niezgodne z jego tokiem myślenia.
11 sierpnia 2011, 21:12 / czwartek
info z wybiórczej:
(...)
kas otwartych w ostatnich dniach było maksymalnie osiem. A teoretycznie do dyspozycji Lechii powinno ich być 30.
- Niestety, wykonawca nie przekazał nam do tej pory wszystkich stanowisk. Od piątku będzie jednak znacznie lepiej, gdyż uruchomimy maksymalną ich ilość, jaką mamy do dyspozycji, czyli 14. - wyjaśnia Tomasz Mielewczyk, odpowiedzialny w Lechii Operator za dystrybucję biletów, karnetów i kart kibica.
Oprócz blisko dwa razy większej liczby kas wydłużone też zostaną godziny ich otwarcia. Do wczoraj bilety można było kupić od godz. 10 do 20. Teraz kasy będą czynne od 8. do 24. A w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania. Dodatkowo, aby przyspieszyć czas obsługi, klub zrezygnował ze sprzedaży karnetów, których sprzedaż ruszy ponownie po meczu z Cracovią, a ich cena będzie zmniejszona o rozegrane spotkanie. Kupując bilet, nie będziemy mogli też wybierać konkretnego miejsca, a jedynie sektor. Miejsce wybierze za nas system.
Tak więc, aby kupić bilet na mecz z Cracovią, najlepiej od razu pojechać pod stadion. Jeżeli obietnice przedstawicieli Lechii zostaną wprowadzone w życie, sprzedaż biletów powinna przebiegać znacznie sprawniej. Natomiast wyrabianie karty kibica w najbliższych dniach nie ma już sensu, gdyż możemy jej nie dostać do niedzieli i nie ominie nas stanie w kolejkach pod PGE Areną. Sytuacja z kartami może poprawić się od soboty, gdyż ruszyć mają trzy okienka do ich wyrabiania przy stadionowych kasach. Czy będą one wydawać karty od ręki, będziemy mogli się przekonać na miejscu i wybrać kolejkę, w której przyjdzie nam stać (po kartę czy po bilet). A posiadając kartę w ręku, możemy wejść na portal kupbilet.lechia.pl i kupić wejściówkę przez internet.
11 sierpnia 2011, 21:15 / czwartek
No to pan Tomasz Mielewczyk powinien polecieć jako pierwszy na zbity pysk ze stanowiska za to co sie dzieje i jak to wygląda.
11 sierpnia 2011, 21:36 / czwartek
"klub zrezygnował ze sprzedaży karnetów"- he,he, czyli nie mogłem go kupić bo klub zrezygnował, a nie dlatego, że system się jebnął...
Pierwszy klub na świecie, który rezygnuje ze sprzedaży karnetów, gratulacje pomysłowośći. W końcu tylko 3godziny na deszczu.
Klub poszedł na rękę kibicom ,którzy nie lubią wynalazków i sam robi wszystko by się więcej nie pojawili :)
Sądze, że cel zostanie osiągniety
11 sierpnia 2011, 21:40 / czwartek
11 sierpnia 2011, 22:33 / czwartek
Chyba jeszcze nie było a może przydać się w niedzielę - za trojmiasto.pl

W dniu meczu ok. godz. 13.00 wyłączona zostanie z ruchu kołowego ul. Uczniowska. Kibice udający się na mecz pieszo kierowani będą w rejon stadionu z dwóch głównych węzłów komunikacyjnych:
Opera Bałtycka/przystanek SKM Politechnika - wzdłuż ul. Marynarki Polskiej i dalej ulicami Żaglową lub Uczniowską.
Rejon skrzyżowania ul. Uczniowskiej u al. Gen. Hallera - wzdłuż ul. Uczniowskiej, przez czerwony wiadukt nad torami PKP.

Kierowcy poza parkingiem przy PGE Arenie korzystać będą mogli z miejsc parkingowych wyznaczonych wzdłuż ul. Marynarki Polskiej (od ul. Uczniowskiej do Nowego Portu) i wzdłuż al. Gen. Hallera (od ul. Uczniowskiej do Brzeźna).

Od około godziny 14:30 do godziny rozpoczęcia meczu (godz. 17:00) dodatkowymi kursami zostaną zasilone linie tramwajowe nr 11 (z Chełmu do Oliwy), 3 ( z Centrum do Brzeźno Plaża) oraz linie autobusowe nr 118, 129, 154, 148, 295 i linia zastępcza autobusowa nr T6. W tym dniu uruchomiona zostanie również linia autobusowa nr 129 w godz. od 14:30 do 17:00 po stałej trasie z Migowa do Wrzeszcza PKP.

Z uwagi na wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w ciągu ul. Marynarki Polskiej od Węzła Kliniczna do Wyzwolenia, linia T4 w dniu meczu kursuje przez Al. Hallera.

Głównymi węzłami komunikacyjnymi dojazdowymi do stadionu PGE Arena są:
- węzeł Opera Bałtycka
- Wyspiańskiego/Kliniczna
- Al. Hallera (przystanek Gdańska) i dalej pieszo ul. Uczniowską.

Z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne torowisk nie będzie możliwości dojazdu tramwajem przez ul. Jana z Kolna i Marynarki Polskiej.

Pasażerowie korzystający z SKM powinni wysiąść na stacji Politechnika jako punkt przesiadkowy i następnie pieszo dojść do stadionu.

Po zakończeniu meczu zostaną wzmocnione dodatkowymi kursami następujące linie:

tramwajowe:
- 3 (do Stogów przez Centrum, Przeróbkę)
- 5 (do Siedlec przez Centrum)
- 11 (do Oliwy przez Zaspę/Przymorze i do Chełmu/Centrum)

autobusowe:
- 148 (z Nowego Portu przez Brzeźno w kierunku Żabianki)
- T6 (spod Opery Bałtyckiej do zajezdni Wrzeszcz)
- 129 (z Migowa do Wrzeszcz PKP)
- 154 (spod Dworca Głównego do Oruni Górnej)
- 118 (spod Dworca Głównego do Ujeściska)
- 295 (z pętli Chełm Witosa do Zakoniczyna).
11 sierpnia 2011, 22:41 / czwartek
Edwin ja dziś kupiłem karnet bez problemu.
Inna sprawa że było sporo osób które brzydko mówiąc klub ma w dupie. Przychodzą z kartą płatniczą by nadano im numer ewidencji i są przeganiani z wyspy na wyspę i słyszą protekcjonalnym tonem "Wszelkie uwagi kierować do klubu". Stojąc w kolejce widziałem 4 takie osoby, a stałem ledwo 20 min
11 sierpnia 2011, 22:47 / czwartek
a dla mnie moze byc te 7 tysiecy kibicow i nawet 3liga, bo ja na LECHIE zawsze pojde
nie wazne gdzie i jak, a wynalazkow i jedno sezonowcow to mam gleboko w powarzaniu,
bedziemy mieli bardzo powaznego MORALNEGO KACA po tym pierwszym meczu jak sie okaze, ze polowa nie wie jak sie dopinguje, a i czesc bedzie dopingowac kazdej druzynie... tego chcemy do tego dazymy???
zdewiesciejemy przez ten BA,
bedzie nas to bolalo a i doping pod upadnie...

AVE LECHIA
11 sierpnia 2011, 22:47 / czwartek
Pewnie rano byłeś, ja dopiero czekam na kartę kibica, wczoraj jedno i drugie można było ogarnąć bez problemu, dziś to już było niewykonalne. Pani też nie wiedziała kiedy wydawanie kart zostanie wznowione. Oby przed trzecim meczem.
Drukarki padły.Pierwsze koty za płoty
11 sierpnia 2011, 22:49 / czwartek
Jakie rano? Rano kolejka na 20 osób była, o 19:30 w GB kupiłem ;]
11 sierpnia 2011, 22:52 / czwartek
To już nic nie kumam:)
11 sierpnia 2011, 23:11 / czwartek
sprawa przerosła "naszych" amatorów z klubu, o biletach napisano juz wszystko, a od jutra system bedzie losował parę 60-latków w srodek sektora V, rodzinę na urlopie do sektora W i bedą jaja.
W natłoku newsów o Lechii i PGE Arenie mignął ważny dla pikników i oglądaczy news o tym ze na stadionie nie bedzie można płacić gotówką!, czyli chuj strzeli popcorn, colę i paluszki, bo kto na dzień dzisiejszy ma KK w "wersji Full" ??? Na pewno nie oglądacze, bedzie płacz i rozczarowanie.
Mnie to nie martwi, ale to dobry przykład ze w klubie brak osoby z ilorazem inteligencji powyzej 100.
Kto choc trochę rozgarniety wprowadza w ostatniej chwili, dosc rewolucyjne zmiany, jesli chodzi o kupowanie czegokolwiek na stadionie? Przecież to przykład bezmyślnego strzelania sobie w stopę.
Poza tym jesli faktycznie tak jest ze nie mozna płacić cashem, to czy klub wczesniej poinformował ludzi wyrabiających KK w wersji za 10 zl, ze na stadionie nic nigdy nie kupią?? Nie wszystkie nastolatki mają karty kredytowe.

Ma racje ktoś kto napisał ze pierwsze dwa mecze trzeba bedzie po prostu przeżyć...

TYLKO LECHIA!
11 sierpnia 2011, 23:14 / czwartek
To genialny pomysł, wpuścić 15-20 tyś ludzi nawet bez kart i zabrać możliwość płacenia gotówką. Bo po co Lechii pieniądze?
11 sierpnia 2011, 23:29 / czwartek
panowie poprawcie jeśli się mylę ,ale jest wyraznie napisane że można nabić kasę na kartę kibica w kasie lub na stoisku i przypuszczam a wręcz jestem pewien ze bedzie można płacić gotówka tak jak to było na dniu otwartym.
11 sierpnia 2011, 23:30 / czwartek
babeczka na wyspie w auchanie zapewniała mnie dziś 3 razy, iż poszło ok 30 000.... i czy tu takiej wierzyć?
11 sierpnia 2011, 23:33 / czwartek
odnośnik Wyraźnie jest napisane że płatności tylko przy użyciu kart:
"Równolegle płatności za gastronomię czy inne usługi na stadionie będzie można regulować zwykłymi kartami bankowymi, w tym przede wszystkim w technologii PayPass."
11 sierpnia 2011, 23:36 / czwartek
P.S Lechia ma srogo wyjebane w to co kto i za ile kupi czy nie kupi w tych budach, gdyż i tak nic z tego niema, dostaje hajs co miesiąc za dzierżawę i tyle, nic od sprzedaży zapewne nie mają bo tak to działa wszędzie. Dlatego to zarządowi wisi, to czy bedzie mozna płacic karta gotówką czy czym tam innym powinno leżeć tylko i wyłacznie w interesie najemcy punktów.
11 sierpnia 2011, 23:38 / czwartek
Lechia ma procent od tego co zostanie sprzedane, podobnie jak ma procent od sprzedanych pamiątek(a tutaj jak rozumiem również bez gotówki). To jak wysoki jest to procent to sprawa wtórna
11 sierpnia 2011, 23:41 / czwartek
Dla mnie największym asem jest rzecznik Lechii, zamiast powiedzieć "zjebaliśmy sprawę, przepraszamy za niedogodności, wyciągamy wnioski, z każdym meczem będzie lepiej" to pierdoli jakieś farmazony, które tylko ludzi wkurwiają
11 sierpnia 2011, 23:41 / czwartek
buziek własnie to napisałem ; karty kibica będzie mozna doładowac lub płacić zwykłą płatniczą ,jeśli będzie bez gotówki to Ci co kupili bilety będą mieli problem ale mam nadzieje że z głodu i pragnienia nie umrą bynajmniej starzy bywalcy T29 ,a resztą sie nie za bardzo przejmuję ;oglądną spektakl jak w teatrze i sobie pójdą jak nie będzie 5:0 dla nas to może nawet nie dotrwają do końca ;
11 sierpnia 2011, 23:45 / czwartek
Heh widzisz tylko ja np. lubię rozliczać się gotówką, kartę używam raz na dwa-trzy miesiące, po prostu tak jest mi łatwiej. Z tego względu ja nic nie kupię na stadionie bo nie będę łamał swojej zasady tylko po to by się czegoś napić w przerwie. Ograniczenia w dostępie do usług zawsze zmniejszają przychody, jeśli tego w klubie nie zrozumieją to Lechia nie będzie się rozwijać, a przynajmniej nie tak szybko jak mogłaby w innych okolicznościach
11 sierpnia 2011, 23:50 / czwartek
dlatego ja i przypuszczam wiele innych osób zapełnimy sobie żołądki przed meczem przypuszczam ze pęcherze też ; a na szczęście będzie je gdzie opróżnić toalety nie są płatne ;
11 sierpnia 2011, 23:54 / czwartek
mazi - tu nawet nie chodzi o to czy ktos bedzie mogł kupic czy nie, ale o brak przemyslanych decyzji, zastanowienia sie przy takiej kupie zamieszania jakim bedzie pierwszy mecz, warto za 5 dwunasta przewracać wszystko do góry nogami.
Nikt nie zastanowił sie ze to bedzie ze szkodą dla klubu i dla samych ludzi.
Jesli pierdolą wszystko w dziale marketingu, to co sie dziwic ze w wazniejszych sprawach (transfery) robia babol za babolem, albo nic nie robią.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2011, 00:01 / piątek
widzisz Cygnus ja to wiem ty to wiesz Buziek to wie i wiele innych ale pytanie czy my mamy na to wpływ ? odpowiedz brzmi nie ,co możemy to tylko opisac to na tym forum taka prawda a to że klub dał dupy to wszyscy dobrze o tym wiemy a czy usłyszymy przepraszam? też raczej wątpie bo oni myslą że to już ich prywatny folwark niestety.
12 sierpnia 2011, 00:13 / piątek
Buziek - nieliczna osoba której posty da się czytać. 1945% poparcia!
12 sierpnia 2011, 00:44 / piątek
Generalnie przedmówcy napisali już wiele. Dopóty, dopóki w klubie nikt nie zrozumie że dla połowy "kibiców" na nowym stadionie, wyjście na mecz Lechii to tylko jedna z wielu możliwych rozrywek i sposobu spędzenia wolnego czasu tak jak kino, knajpa itd. to będzie tracić. Jednym to odpowiada bo będzie mniej przypadkowych osób, dla klubu raczej nie obojętne (chociaż patrząc na działania albo w zasadzie ich brak, to kto wie....,) ale obecny stadion pomieści zarówno tych najbardziej zagorzałych, jak i rodziny z dziećmi, jak i przypadkowe osoby. A w dążeniu do celu pt. "Wielka Lechia" (chociaż dla wielu z nas jest wielka od zawsze i na zawsze ;) stety/niestety stadion musi się zapełniać, sieć naczyń połączonych.

A atmosfera jaka będzie na nowym stadionie zależy praktycznie od stałych bywalców T29 - albo sami się zmobilizują i pociągną resztę albo będzie sielska zabawa pt. siatkarska liga światowa tudzież turniej na Wielkiej Krokwi. Więc panowie - jeśli żale wielu z was przełożą się na wasze zaangażowanie w niedzielę to nie powinno być najgorzej - czego sobie jak i wszystkim pozytywnie zakręconym na biało i zielono, życzę ;-))
12 sierpnia 2011, 01:15 / piątek
Ludzie czy jest coś co jest fajne w tym stadionie i tym klubie? co w nim lubicie? bo stadion zły, trener zjebany, druzyna hujowa, prezes skąpy. proszę was teraz jeszcze karta, pinu buziek nie bedzie wprowadzał, jesc nie bedzie pić nie bedzie, tak dla zasady nie wprowadzi 4 cyfer przez 5 sekund, ale gadać bedzie przez pół godziny że zle. przecież z taką postawą nie da sie dyskutowac.

@ marek m, wspomniałes o szyku i elegancji- jak mam nazwac człowieka który wiecznie narzeka na swoj drugi dom, który pluje na kibica po szalu bo chodzi na Lechię krócej niż on, który nie chce by klub był wielki, bo teskni za starym klimatem i kolesiami. sorry ale do szyku i elegancji tutaj daleko. można byc konserwatystą i tradycjonalistą, ale nie zaciemnionym upartym egoistą przeświadczonym że jest sie lepszym od innych. ja mam to gdzies bo na Lechię biegam szmat czasu, ale z zarzenowaniem słucham tego wywyższania sie i megalomanii. lipe opisują na 20 linijek, a jak jest zajebiście to 1. sorry , ale czesto to jest właśnie ten osławiony szyk.
Cieszmy sie jeszcze 10 lat temu tu był kurnik i budżet 20 koła na miesiąc. Każdy uczy sie na błedach jak za 2 miechy bedzie tak samo , to pierwszy będę tu pisał że organizacja tragedia i wypieprzyc na zbity pysk odpowiedzialnych z to, a juz teksty malcolma że kuchar reaguj! ten koles nawet zeta wiecej nie da na ten klub! wszyscy jedziecie zarzad a ten właściciel, liczydło ma we wrocławiu i wdupie to kiedy tu bedzie sukces- a na pewno nie za jego!
12 sierpnia 2011, 01:53 / piątek
Mam pytanko :) Kupiłem jeden bilet i drugi wygrałem. I teraz pojawia się problem. Czy jak wejdę na mój kupiony bilet i na moje dane to ktoś będzie mógł wejść na bilet który wygrałem czy system go odrzuci? Kontaktował się ktoś w podobnej sytuacji z biurem Lechii?
12 sierpnia 2011, 04:59 / piątek
Luki ja rozumiem że dla Ciebie wielkim wydarzeniem jest przeniesienie się z tego jak raczyłeś go nazwać "kurnika" na nowy ładny stadion i tylko te przenosiny rozgrzeszają w Twoim mniemaniu pracowników klubu z pracy i myślenia. Tylko że ironiczne traktowanie wszystkich dookoła, którzy mają odmienne zdanie i którzy celnie punktują złe praktyki i pomysły klubu, tylko dlatego że Ty będziesz mógł wreszcie chodzić gdzie indziej niż na "kurnik" nie jest ani mądre ani dobre dla Lechii. Już pomijam zupełny brak argumentów(no fakt bo ciężko znaleźć argument by bronić wypunktowane sprawy).

Do meritum ja nie korzystam prawie w ogóle z kart nie dlatego że "nie chce mi się wpisać pinu"(tym bardziej że ja transakcje kartą kredytową potwierdzam podpisem) tylko dlatego że jest to dla mnie oszczędność i czasu i pieniędzy. Dzięki tej tylko decyzji na moim karnecie klub będzie tracił od 300 do 520 zł rocznie, niech takich jak ja(którzy z różnych powodów z kart płatniczych nie korzystają i nie mają zamiaru korzystać) będzie dajmy na to 100 to klub jak pewnie łatwo możesz policzyć traci już 30 - 52 tyś rocznie. A teraz garść statystyki średnio na jednego mieszkańca przypada 0.76 karty płatniczej i 0.12 karty kredytowej(dane za NBP). Jeśli założyć że przekrój kibiców nie odbiega znacząco od przekroju społecznego to średnio 12% przyszłych bywalców nie będzie nic kupować na stadionie(bo wbrew temu co sądzą ludzie w klubie, nikt nie będzie specjalnie na tą okazję emitował karty na swoje nazwisko) przy założeniu tragicznym, ale realnym że średnia frekwencja będzie w okolicach 15 tyś to jest to 1800 osób, załóżmy że tylko co druga osoba w normalnych warunkach kupiłaby coś na stadionie to masz 270 tyś zł straty. Straty wynikającej z niczego więcej jak tylko głupoty. Tyle
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.362