Gdańsk: środa, 21 października 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - cracovia 14.08.2011 KIBICOWSKO!

strona 7/15

12 sierpnia 2011, 05:15 / piątek
I jeszcze jedno. Za dwa miesiące połowa pikników która chodziłaby na stadion zwyczajnie sobie odpuści. odnośnik
12 sierpnia 2011, 07:10 / piątek
Mam małe pytanie odnośnie stoiska z gadżetami Stowarzyszenia. Czy będzie ono funkcjonowało pod stadionem, jak miało to miejsce na T29 ?
12 sierpnia 2011, 08:23 / piątek
podejrzewam że będzie kilka stoisk. przy takim popycie to będzie sprzedaż roku
12 sierpnia 2011, 08:38 / piątek
na bank coś będzie dla "wynalazków" żeby mieli gdzie kupić swoim pociechom gadżeciki
no ale coż, jakoś ten stadion trzeba zapełnić, czas się przyzwyczajać
12 sierpnia 2011, 09:13 / piątek
Witam Panowie i Panie :), po małej przerwie (jakoś 5-ta liga i pod innym nickiem).
Czytam to forum od samego początku jego istnienia, kiedyś nawet biorąc częsty udział w dyskusjach. Co mnie zachęciło po tych "paru" latach do odwiedzin:
Żeby rozluźnic pośladki, przytoczę info od mojego kumpla:
Dzień koncertu Ozziego w Ergo Arenie, kolega stoi po bileciki pod kasami. W kolejce stoi tłum różnorodny :). Kolega dochodzi do okienka, a tu typ z tyłu: To ja tu nie dostane biletu na Ozziego (koncert za pół godziny). Delikwent trochę się zdziwił, że ludziska na prawie tydzin przed meczem stoją w takich kolejkach i że areny mu się pomyliły. :D
12 sierpnia 2011, 09:28 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 sierpnia 2011, 09:36 / piątek
buziek to ze nie bedzie platnosci gotowka na stadinie,wiadome bylo od dawna, nastepne mecze KK bedzie obowiazkowa, wiec bedziesz musial ja miec, a jak juz bedziesz mial to podejdziesz do wyznaczonego okienka wplacisz gotowke doladujesz w ten sposob KK, wszystkie KK bedzie mozna tak doladowac (jezeli system zadziala ;-) i spokojnie bedziesz mogl kupowac na stadionie bez pinu i podpisu
12 sierpnia 2011, 09:45 / piątek
sprzedaz biletow przez www chyba wylaczyli calkowicie, znajomy probowal wczoraj wieczorem, dzis od rana i bez pozowdzenia, ciagle "zajete " i nie może dokonać "wybóru miejsc" :)
12 sierpnia 2011, 09:57 / piątek
Znajomy dzwonił do mnie i mówił że kobiety w kasie gadały że poszło 40 tys, na prostej nie ma miejsca już ponoc.
Szczerze to nie chce mi sie w to wierzyc, ale zobaczymy
12 sierpnia 2011, 10:09 / piątek
Panie przy kasie chyba zartuja gdyz pojemnosc stadionu na mecze ligowe wynosila cos okolo 35 tys. Chyba ze system tak sie zagrzal iz sprzadaje bilety i karnety na te same miejsca ;-)
12 sierpnia 2011, 10:28 / piątek
na jakim sektorze jest gniazdo v czy w?
12 sierpnia 2011, 10:31 / piątek
Zakładam, że pomiędzy v i w.. zresztą co za różnica, i tak każdy siada gdzie chce.
12 sierpnia 2011, 10:42 / piątek
a sektory nie są oddzielone od siebie jakoś? tzn jak wejde na v to moge przejść na w? ogólnie chciałbym gdzieś wpoblizu gniazda
12 sierpnia 2011, 10:42 / piątek
@buziek
Czasem mogę poprzeć twoje wpisy, ale tym razem z całym szacunkiem, ale nie mogę już czytać twojego narzekania na płatności kartą i organizację na stadionie.
Kogo obchodzi, że masz dekalog w którym jedno z przykazań głosi: Płatność karta 2-3 razy w miesiącu, nie więcej bo grzech śmiertelny.
Po co ludzie płakali, ze karta płatnicza za 25zł to bez sens i droga itp. Szkoda było 15zł? Qrwa mać. Nie musisz z niej korzystać na codzień, ale chociaż na stadionie. Przelewasz lub wpłacasz w kasie i masz na kilka meczy. Nie musisz nawet jej wyciągać z portfela jak gotówkę, ba nie musisz nawet nic podpisywać i czekać na reszte. Ale ty juz powiedziałeś, że nie dasz zarobic tej Lechii, która nie ma płatności gotówka na stadionie.
Rozumiem, że ci co wzieli plastik za 10zł maja już 5 kart płatniczych i jedna więcej PayPass (moja pierwsza PayPass, dlatego wziąłem dla ułatwienia zakupów do 50zł) już im nie potrzebna? Teraz niech mają pretensje do siebie, bo jak się nie ma karty płatniczej to mozna wydac te 15zł, żeby ja mieć, przecież nawet nie trzeba płacić za prowadzenie wiec jak to się mówi "jeść nie woła".
Gadasz jak statystyczny Polak, narzekanie bo to bo tamto co by nie było to źle. Nikt Ci nie każe kupować w tych budach!!! Może ci kupić kolega, a ty mu piwo po meczu, pasuje?
Co to za wyliczanie, że ile to osób nie ma karty płatniczej itp. Nawet jeżeli ktoś nie ma karty płatniczej to jedzenie dla kogoś może kupić ktoś inny czyt. ojciec synowi, lub starszej mamie, którzy nie mają karty. Starzy ludzie i młodzi poniżej 18 lat to właśnie te twoje 12%. Trochę się rozbrykałeś z wyliczeniami konkretnej sumy i ile to Lechia straci.
Zamiast narzekać co inni będą robili skup się na sobie.

Wydaje mi się, że powinieneś iść do zarządu Lechii, wiesz co dla wszystkich najlepsze, a organizacja imprez masowych czy zarządzanie stadionami to dla ciebie pierwszyzna.

Bez odbioru.
12 sierpnia 2011, 10:45 / piątek
Dziwne że jeszcze nikt nie narzeka że porządne kible są na stadionie i jet problem bo nie można lać pod płotem...
12 sierpnia 2011, 10:51 / piątek
fafafoni - pomijając że te 40tyś to jakaś plota to tak może być - zauważ że jak (wcześniej) wybierałeś przez net bilet lub karnet to miejsc dla karneciarzy było sporo, natomiast przy wybieraniu biletu mniej. oznacza to tyle, że można było kupić karnet na miejsce, na które ktoś kupił pojedynczy bilet P
nie wiem jak to rozwiązali, jak ktoś wie to niech mnie wyprowadzi z błędu
12 sierpnia 2011, 10:51 / piątek
szaby- hahaha dobre, to fakt to będzie największy problem :D brak możliwości sikania pod płotem ! i to jest dopiero dramat, trzeba zalożyć osobny temat :)
12 sierpnia 2011, 10:58 / piątek
Po co te nerwy, skoro kartą za 10zł też będzie można płacić za zakupy na STADIONIE?
12 sierpnia 2011, 11:00 / piątek
odnośnik zobaczcie jaka kolejka po bilety hmmm chyba zasiadzie komplet kibicow!!!!!
12 sierpnia 2011, 11:13 / piątek
szaby rozjebales mnie na maksa :-)))
12 sierpnia 2011, 11:26 / piątek
luki LG: "można byc konserwatystą i tradycjonalistą, ale nie zaciemnionym upartym egoistą przeświadczonym że jest sie lepszym" - a jednak przy odrobinie dobrej woli można adwersaża potraktować takimi słowy, a nie - pojeb, idiota, itp., itd. I tylko o to mi chodziło.

Nawet ci "konserwatyści i tradycjonaliści" widzą pozytywne tendencje zachodzące w Lechii. Nikt nie jest ślepy, ale uważam, że nadal trzeba wytykać błędy popełniane przez ludzi z zarządu. Nie dlatego, aby pastwić się nad nimi, ale przede wszystkim, aby z tych opinii wyciągali wnioski na przyszłość.

Najświeższy przykład:
Nie ma płacenia gotówką - taki przekaz poszedł z klubu. OK, przyjmuję to do wiadomości i dostosuję się do tego, ale... No właśnie, małe "ale". To było dobre w przypadku wpuszczania na stadion tylko posiadaczy KK. Wiemy już, że na dwa pierwsze mecze KK nie obowiązują. Kilka/naście tysięcy "przypadkowych" ludzi będzie pozbawionych możliwości zakupu giętej, pop-cornu, gadżetu, szalika itp. Czy to nie jest strzał sobie w kolano?
Mam nadzieję, że szybko się zreflektują i gotówka na te dwa mecze będzie obowiązywała, pomimo tego, że będzie trzeba zainwestować w kasy fiskalne. I tak to się zwróci.
12 sierpnia 2011, 11:31 / piątek
Aha, zapomniałem wspomnieć - co się stanie, gdy "łącza się przegrzeją" i net siądzie? Kartą będzie można podetrzeć sobie dupę... ale co ja tam wiem...
12 sierpnia 2011, 11:34 / piątek
MarekM - ale przecież można też płacić zwykłymi kartami, nie tylko KK. Kto teraz nie ma karty płatniczej? niektórzy emeryci, którzy i tak w większości na mecze nie chodzą
12 sierpnia 2011, 11:36 / piątek
MarekM masz rację tylko ciekaw jestem ilu po dwóch meczach bez KK i być może możliwości płatności gotówką zacznie wrzeszczeć przed kolejnym meczem że kurwa skandal bo skoro dwa mecze mogły być bez KK i płatnością gotówka to czemu teraz nie może być?
Przypominam że o KK było wiadomo ponad pół roku temu i płatnościach bezgotówkowych, można dyskutować oczywiście o promocji KK itd nie zmienia to faktu że wszystkie płaczki które teraz mają pretensje że nie mają karty pretensje powinni mieć głównie do siebie.
12 sierpnia 2011, 11:36 / piątek
Zdziwiłbyś się jakich ludzi wczoraj w kolejce widziałem:))
12 sierpnia 2011, 11:37 / piątek
a co się stanie jak światło zgaśnie? a co jak węgla na kiełbachy zabraknie? a co jak będziesz miał sraczke przed meczem?
12 sierpnia 2011, 11:43 / piątek
nie da sie ukryc , ze bedziesz mial problem
12 sierpnia 2011, 11:48 / piątek
Własnie wrociłem z cerfura na morenie, byłem duzo przed otwarciem, a kolejak juz była niesamowita, bilety kupiłem na ''prosta'' i musze wam powiedziec,ze sa juz nieliczne wolne miejsca wlasnie na caly ten sektor wiec podejrzewam,ze spokojnie bedzie komplet, oczywiscie ten ktory jest udostepniony na niedzielny meczyk...
12 sierpnia 2011, 12:00 / piątek
Wedle wyliczeń ze strony Lechia-Kup Bilet na godzinę 8 było wolnych 13 300 miejsc. Więc do kompletu jeszcze daleko. Inna sprawa, że moich 3 znajomych kupiło karnety a na sraksie nie będą bo są na urlopach. Tak więc jak będzie 30 000 będzie super.
A co do tych co pierwszy raz przyjdą, jak będzie ch.... i ciągłe wyzwiska to na następnym meczy będzie nie 30 000 a połowę mniej i nie piszcie tu o piknikach i o tym że niech wyp.... Będzie kultura, będzie więcej ludzi, będzie więcej kasy w klubie.
A z czasem z tych pikników wyrosną prawdziwi kibice!

Ps. Teraz niestety kup-bilet mi nie działa

W niedziele tylko zwycięstwo!
12 sierpnia 2011, 12:04 / piątek
Jak chcesz kultury to idz do teatru.

Stadion to nie teatr ...
12 sierpnia 2011, 12:06 / piątek
Na takim meczu nie będzie kultury, zrozumcie to wreszcie. Nie przyjeżdża do nas Dolcan Ząbki czy inne Podbeskidzie.

I teraz spójrzcie na to z innej strony. Każdy dorosły, który przyjdzie pierwszy raz na mecz na pewno sam przeklina na co dzień i mu to pewnie nie robi czy będzie to na meczu czy nie.

Inna sprawa, że na Wiśle, Legii czy Amice też są sektory rodzinne/dziecięce. Tam bluzgów jest od chuja. Mimo to, przychodzi na ich mecze bardzo dużo dzieciaków. Nie musi być wcale tak źle..
12 sierpnia 2011, 12:09 / piątek
Kulturę miałem na myśli głośny doping a nie 90 minut Barak 6 itp. Dopingujemy Lechię a teatr chciałbym mieć taki jak w Manchesterze!
12 sierpnia 2011, 12:09 / piątek
szaby - w przypadku KK mówimy o kibicach z regionu, tych, którzy stale będą przychodzić na mecze. I żaden z nich nie powinien w późniejszym okresie narzekać na brak możliwości płacenia gotówką.

Wyraźnie odniosłem się do dwóch pierwszych meczów nie wybiegając w przyszłość, w której to - mam nadzieję, że zarząd będzie konsekwentny - będą obowiązywały już KK.

Zauważcie, że zrezygnowano (przed pierwszym meczem) z paru rzeczy dotychczas obowiązujących:
- KK
- sprzedaży karnetów
- wyboru miejsca na trybunie

Zreflektowano się, że system jest niewydolny i doraźnie "usprawniono" sprzedaż wejściówek dla turystów, ludzi spoza regionu, oglądaczy stadionu i szerokiej masy jednomeczowców. Lepiej późno niż wcale.
Chociaż inauguracja pod względem frekwencji wypali, a kasa klubu trochę się zapełni. Jedyny pozytyw tego burdelu, który nam zgotowano - bez względu na to kto go sprokurował.

gabba83 - pojechałeś prześmiewczo, ale uwierz mi, przy takim przedsięwzięciu należy się zabezpieczyć. Pomimo XXI wieku, wspaniałej technologii, net jest nadal najsłabszym ogniwem w tej układance. Mówię z doświadczenia, sam jestem operatorem. Zwłaszcza, że łącze na BA nie miało (chyba?) jeszcze okazji być testowane przy "pełnym obciążeniu".
12 sierpnia 2011, 12:20 / piątek
Ktoś stał dzisiaj przy kasach ? Ciekaw jestem jak wygląda sprawa na młynie. Schodzą bilety ?
12 sierpnia 2011, 12:20 / piątek
MarekM
Pesymista widzi wszystko po swojemu.

Karta Kibica nie obowiazuje na 2 pierwsze mecze na wyrazna prosbe Lwow Polnocy. Ulatwia to zakup i zarazenie sie Lechia dla kibicow zaczynajacych swoja przygode, piknikow. Oczywiscie zapewne ma na celu rowniez umozliwienie obejrzenia meczu turystom spedzajacym wakacje nad morzem (zapewne Lwom o to nie chodzilo, moze zarzadowi)

Brak wybierania miejscowek od dzisiaj. Poprostu - sa kolejki: podajesz dane, wybierasz miejsce, placisz - lacznie kilka minut. Nie wybierasz miejsca = 30% czasu oszczedzasz. A sa co poniektorzy ktorzy wybieraja miejscowki baaardzo wybrednie i marnuja czas. Nie chodzi tu o system, ktory to oczywiscie ma bledy, tylko o zaoszczedzenie czasu.

Platnosc bezgotowkowa - mamy karty kibica, te po dyszke i te po 25, mamy karty bankomatowe, kredytowe, paypassy, o co chodzi wogole? Od poczatku bylo wiadomo że tylko taka mozliwosc bedzie...

A teraz najwazniejsze:
Potrafimy być tacy krytyczni wobec zarządu, a wobec siebie? Było PÓŁ ROKU na wyrobienie KK, karnety i bilety są już od jakiegoś czasu (decyzja o uruchomieniu sprzedaży opóźniona przez problemy z odbiorem) w sprzedaży. A mega kolejki ustawiają sie dopiero na 2 dni przed meczem na który wszyscy czekaliśmy od X czasu? Bądzmy troche krytyczni wobec siebie...
12 sierpnia 2011, 12:23 / piątek
MarekM rozumiem tylko zauważ że na to forum nie wchodzą raczej przypadkowi kibice czy pikniki wynalazki itp a ile jest płaczu że KK trzeba wyrabiać, że płatności gotówka nie będzie itp - o czym wszyscy płaczący wiedzieli, wiec skoro klub odpuścił pewne sprawy na dwa pierwsze mecze to pytanie czy po tych dwóch pierwszych meczach dalej nie będzie marudzenia że należy nadal odpuszczać.
Oczywiście są tacy którym nigdy się nie dogodzi - jak można kupić bilet bez KK to płacz ze przyjdą wynalazki, śledzie i inni, jak by nie było można kupić to by był płacz że będzie mało ludzi, że szwagier akurat w gości przyjechał i nie może pójść na mecz itd.
12 sierpnia 2011, 12:38 / piątek
Samo zło
jest też inna strona medalu. Ja na samym początku wyrobiłem kartę kibica.
Chuj mnie zaczyna strzelać ze trzeba ja przeprogramowac, kilka dni się przymierzałem - a to system, a to paniusia w okienku tylko do 20.30. itd.
Niektórzy zapierdalaja troche dluzej w pracy i niestety tak to wychdzo.
Przychodzi co do czego to pewnie i tak kupie na stadionie jakieś ochłapy.
Wczoraj mówiło się, ze koło 30 tys już poszło.
12 sierpnia 2011, 13:16 / piątek
Ja mam kk od pol roku chociaz wyrabiać nie chciałem. Nr ACN dostalem w pierwszy dzień gdy było wiadomo ze potrzebny wiec całe szczęście ominął mnie ten cały sajgon. Karnetu jeszcze nie kupiłem bo gdzie chce siedzieć cały rok jeszcze niewiem. Na pierwszy mecz tez niestety nie pójde bo urlop. Mimo że jest i bedzie niezły organizacyjny sajgon to żałuje że nie dostąpie zaszczytu bycia na inauguracji. Mecz nagrywam wiec k.... dajcie czadu. Jest to 1sza okazja od wielu lat na naprawde glosny doping. I nie przejmujcie sie takimi pikolami jak Ja, tyllko z kulturą drzeć ryja ;-) pzdr z drugiego krańca Polski
12 sierpnia 2011, 13:23 / piątek
Udało mi sie zalogować, jest sprzedane na godz 13:00 ok 21.000 miejsc +2000 vip'y +2000 ankieta czyli razem ok 25.000
12 sierpnia 2011, 13:28 / piątek
MarekM częściowo ma rację że na tym pierwszym meczu płatność gotówką byłaby wskazana, ale tylko na tym bo juz do nastepnego każdy tą kartę powinien sobie ogarnąć, @ samo zło- bardzo rozsadny wpis, zastanówcie sie co wy możecie dlać dla Lechii , a nie co Lechia dla was. Osób w stylu @rikitiki kurwa coć tam, nie wypada komentować. każda osoba co bedzie robić syf na stadionie i zniechęcac reszte do przyjścia jest degeneratem i klubowi nie jest potrzebna. wszyscy mamy zrobić klimat i jak wspominałem- kazdy piknik to kasa dla klubu, klub atrakcyjniejszy dla sponsorów. od wielu lat jesteśmy znani że bluzgamy na maxa. pojezdziłem trochę po stadionach i nie ma aż takiego hejtowania jak u nas. zróbmy atmosferę bez tych baraków i innych gówien. jazda z kurwami racja, ale nie na okrągło. dodatkowo zdajcie se sprawę: więcej kibiców=wiecej kasy=lepszy sponsor=lepsza drużyna=europejskie puchary . Do tych co uważają ze stadion to nie teatr- racja- można pokurwic, ale to też nie szalet do którego można sie wysrać. Zróbmy święto, jeszcze 2 dni!!!!!
12 sierpnia 2011, 14:03 / piątek
MarekM - zgadzam się ale jestem pewien że przy takiej inwestycji jest redundantne łącze. mimo to nie obawiałbym się, ponieważ jednoczesnych połączeń z terminali nie będzie więcej niż w dużym supermarkecie.
tak czy inaczej prawdą jest że wszyscy mają ciśnienie na mecz i nerwy puszczają.
szukanie wciąż niedociągnięć i problemów to nasz narodowy sport, a prawda jest taka że nawet na euro w Austrii nie zdążyli z parkingiem pod jednym stadionem i szło się przed błotniste pole
12 sierpnia 2011, 14:44 / piątek
lechia.pl
Kibiców naszego Klubu pragniemy przeprosić za niedogodności, jakie zdarzają się przy zakupie biletów i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do kas przy stadionie PGE Arena od ul. Żaglowej i Uczniowskiej, które dziś będą otwarte do północy, a sobotę w godzinach 8-24, a w niedzielę od godz. 8.
W związku z docierającymi do Klubu informacjami o kłopotach przy zakupie biletów apelujemy do Kibiców o wyrozumiałość. Spółka Lechia-Operator przejęła stadion 5 dni temu i w tak krótkim terminie niestety nie wszystko działa tak idealnie jak byśmy chcieli. Jednocześnie zapewniamy, że robimy wszystko, aby system sprzedaży biletów maksymalnie dostosować do oczekiwań Kibiców.

I tak należało od razu, a nie głupoty, że jest wszystko ok
12 sierpnia 2011, 15:18 / piątek
Orientuje sie ktos czy beda żydzi?
12 sierpnia 2011, 15:45 / piątek
u ciebie w chacie będą za pół godziny
12 sierpnia 2011, 15:46 / piątek
Niemeżarty, no jak będzie 30 tys, ludzi, to na pewno się jakiś znajdzie, a masz z tym jakiś problem? Przestudiuj to: odnośnik
12 sierpnia 2011, 15:46 / piątek
Nie będzie

Co do płatności kartami to zmuszanie kogokolwiek do płacenia w ten czy w inny sposób jest zwykłą głupotą która zniechęci ludzi do kupowania czegokolwiek. Jako alternatywa proszę bardzo, jako przymus nie. Nie z bardzo prostego powodu, wszelkie sztuczne ograniczenia będą powodować kłopoty. Poczekamy do pierwszego "system nie działa" i zobaczę wtedy wasze niepłaczliwe wpisy.

Biletów zeszło 28000 tyś podobno, info od kolegi z klubu
12 sierpnia 2011, 15:57 / piątek
a czy ty masz jakies problemy z glową pajacu?
hektopaszczurze w cztery oczy tez jestes taki pyskaty?
@buziek

jak już to 28 tyś ;)

Jak to jest z ilością miejsc na mecz z pejsami.

Czy tak jak piszą tu odnośnik 40609

Czy tak jak piszą niekiedy ( ok. 33 tys. biletów - ze sprzedaży wyłączono całą trybunę południową oraz jeden narożnik - czyli blisko 9 tys. miejsc)
lechia.net
Do tej pory zostało zakupione ponad 15 tys biletów rozmowa z Błażejem Jenkiem

Ile zostało zakupionych zarówno biletów jak i karnetów?
Ponad 15 tysięcy, a do wydrukowania mamy jeszcze zamówienia grupowe, fankluby oraz gości.

odnośnik
12 sierpnia 2011, 15:58 / piątek
Czy to tak trudno zrozumieć że nowy stadion jest pewnym awansem cywilizacyjnym i po prostu przyjąć do wiadomości zasady o których była mowa pół roku temu? Nikt nikogo do niczego nie zmusza nie pasuje nie idź na mecz jeden z drugim. Masz problem z zasileniem karty - zjedz obiad w domu, kup szalik na wyspie lub w sklepie Lwów i nie wymyślaj problemów gdzie ich nie ma.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.287