Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Coca-Cola nowym sponsorem Lechii!!!

strona 1/1

1

12 sierpnia 2011, 15:21 / piątek
12 sierpnia 2011, 15:22 / piątek
Ale jaja !
12 sierpnia 2011, 15:27 / piątek
Cola dobra z wódką! To z Bolsem jeszcze się trzeba dogadać.
12 sierpnia 2011, 15:28 / piątek
No tak wszystko fajnie tylko szkoda ze tak malo konkretow podali w sensie co tak naprawde bedzie dawala Coca Cola i co dostanie w zamian :| np tyle i tyle tego i tego plus to i to za tyle i tyle miejsca na reklame badz cokolwiek innego :)
12 sierpnia 2011, 15:32 / piątek
ciekawe, czy tez beda na koszulkach
12 sierpnia 2011, 15:35 / piątek
Z tyłu podobno
12 sierpnia 2011, 15:36 / piątek
Fajnie , ale wolę pepsi;)
12 sierpnia 2011, 15:38 / piątek
jest Adidas, Coca Cola, Lotos to sa wielkie marki i przy okazji wzrasta marka Lechii !
12 sierpnia 2011, 15:39 / piątek
buziek to dobrze, pewnie pod numerami zawodników, czyli nie będzie wyglądało chujowo :)
12 sierpnia 2011, 15:40 / piątek
Oczywiście fajnie, ale ja tam jestem nałogowym Pepsiholikiem :)

PS. I jest nawet taki topik o sponsorach, działaczach....
12 sierpnia 2011, 15:44 / piątek
Bardzo dobra wiadomosc, ale ile sianką przeznączą to mnie interesuje najbardziej
12 sierpnia 2011, 15:48 / piątek
to teraz jeszcze McDonald albo KFC :)

Ciekawe co tak naprawde na tym zyska nasz klub.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2011, 15:50 / piątek
Jak Coca Cola to McDonald... ja j***ę, przenieście to do luźnych gadek :)
12 sierpnia 2011, 15:51 / piątek
i co z tego jak nie ma transferów
12 sierpnia 2011, 15:56 / piątek
KURWA JA PIERDOLE i co z tego ?? Jak klub boi się wydać chociaż 2mln zł na transfery. Mówi się o wielkich sponsorach że są dają grubą kase i tak dalej a na co idzie ta kasa? Jak nawet biedniejsze kluby w e-klasie robią lepsze transfery.
12 sierpnia 2011, 16:05 / piątek
i sa zadluzone na takie kwoty o jakich nie jestes w stanie sobie wyobrazic... zamiast sie cieszyc to znowu zle ... utrzymanie takiego stadionu tez kosztuje wiesz ?
12 sierpnia 2011, 16:15 / piątek
Lechia1982 wiesz ile PGE daje rocznie na utrzymanie stadionu z tytułu sponsora?

Gdzie sa tranfery!?
12 sierpnia 2011, 16:28 / piątek
HjenekKKK i tak za malo niz kosztuje utrzymanie takiego stadionu. Nie boj zaby, transfery beda. W takim momencie ten klub nie moze stanac w miejscu skoro od tylu lat sie odbudowywal.
12 sierpnia 2011, 16:41 / piątek
Czyli pierwszy sponsor, który przyszedł od śledzi do nas...
12 sierpnia 2011, 16:47 / piątek
Ty ziomek o niku Lechia1982,co wszystkie rozumy pozjadałeś?

-Po pierwsze Gdyby nie Kibice tego klubu na pewno by nie było w Ekstraklasie!
-Po drugie dobrze piszą koledzy gdzie są rozsądne transfery?
-Po trzecie zamiast robić szopki z Olisadebe-powinni dać szanse i poszukać pożądanego Napastnika bo takiego nie mamy!

Tyle w Temacie,Twój Nick Zobowiązuje-Wiec skończ bronić interesów włodarzy!
12 sierpnia 2011, 16:50 / piątek
haha Franek daleko mi od bronienia wlodarzy. Myslisz, ze sam bym nie chcial dobrego napadziora ? chodzi o to , ze jak Lechia nie zacznie wygrywac meczy to nie martw sie beda i transfery i zmiana trenera.
12 sierpnia 2011, 16:59 / piątek
tak transfery w srodku rundy jesiennej jeszcze moze
12 sierpnia 2011, 17:41 / piątek
Będą pod koniec rundy...ale tych co kończą się kontrakty w Lechii w czerwcu 2012:D
12 sierpnia 2011, 20:28 / piątek
przecież w odnośniku na stronę oficjalną wszystko zostało podane :> Cola będzie zaopatrywała Naszych w wodę Kropla Beskidu i Powerade i to wszystko//
Pozdrawiam
12 sierpnia 2011, 20:53 / piątek
No to chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Wyraźnie jest napisane "Poza wsparciem finansowym nowy sponsor dostarczy Lechii produkty i urządzenia."
12 sierpnia 2011, 21:04 / piątek
Hehe... 5 butelek jako "wsparcie finansowe" + jedna jako "produkt".
Aż tak bardzo nie podniecałbym się takim "sponsorem". Jest to bardziej medialne niż przynoszące kasę do klubu. Ile klubów w Polsce cola już "sponsoruje"?
12 sierpnia 2011, 21:16 / piątek
kur.a ludziom jednak nigdy sie nie dogodzi :-(
Nawet jak dadza 5 butelek to poszło info, że sa sponsorem i moze inni beda chcieli dołączyć do towarzystwa. Lotos, Energa,Adidas, Coca-Cola to sa marki , ktore daja znac ze Lechia to tez marka i warto ją sponsorować, że to się opłaca !!! Nie zawsze na starcie czysta kasa się liczy, za rok, dwa moze być tak, że bedzie ustawiać się kolejka sponsorow i bedzie mozna sobie wybierac kto wiecej da, trzeba się cieszyć ze takie firmy sa przy Lechii Gdańsk !
12 sierpnia 2011, 21:26 / piątek
malcolm - GW też jest i co z tego wynika?

Zasugerowałem tylko huraoptymistom, aby z tego tytułu nie liczyli np. na transfery, bo za chwilę będą pytać na co idzie kasa od coli... teraz kapujesz?

Wartę Poznań stawiasz na równi z Lechią jako markę rozpoznawalną? Ją też sponsoruje cola... teraz kumasz?
12 sierpnia 2011, 21:34 / piątek
Fajnie, że Coca-Cola jest naszym sponsorem, ale po jakiego wała zakładać nowy temat?!
12 sierpnia 2011, 21:36 / piątek
MarekM daj ludziom spokoj, jak zaczna pytac gdzie kasa to wtedy odpowiadaj...
a od Warty to marketingowo i Lechia mogła by się pouczyć, Pania Prezes zna cała Polska, a naszego Turnosia to pewnie z 10% Lechistów ;-)
12 sierpnia 2011, 21:41 / piątek
hahaha Malcolm coz za porownanie :) Pania prezez to by puknelo 99% kibicow w naszym kraju procz sledzi bo oni pukaja trytke tylko.
12 sierpnia 2011, 21:41 / piątek
a co do GW to teraz polowa śledzi sle maile do Kubickiego obrażona o arytkuł o otwarciu stadionu Bałtyku i gościu im odpowiedział "(...) Cieszy to, że stadion w Gdyni - wbrew wcześniejszym obawom - okazał się obiektem uszytym na miarę i miejmy nadzieję, że taka będzie również PGE Arena. (...) "

"uszytym na miarę" trochę z nimi pojechał:-)
12 sierpnia 2011, 21:45 / piątek
malcolm - wolę w zarodku stumić głupie pytania, niż po czasie tłumaczyć. Późniejsze zazwyczaj rodzi następne niż wyjaśnia sprawę.

Co do marketingu to... spadłem z fotela przy okazji opluwając monitor - ZAJEBISTE...
12 sierpnia 2011, 22:07 / piątek
Przyszedl Lotos - chujowo bo zółty
Przyszła cola - poprostu chjowow bo nie da 10000 baniek tylko jakies tam krople beskidu, jabac kole wole pepsi
Przyszedl adidas - co za chujowe stroje wszyscy takie maja
wybudowali stadion - pierdole to BA czy tam PGEA ja tam wole zostac na traugutta...
Zrobili "katering" na T29 - Skurwiel z gdyni jebac chuja
i tak by mozna wymieniac i wymieniac

A ja moze i tesknie za 4-5 liga, frekwencja tysiac kiboli, wyjazdami do okolicznych wiosek, strojami jako, zrzutami na korki dla kopaczy i calym tym klimatem, ale kurwa
jestem DUMNY ze mam PGE Arene, że moi pilkarze graja w strojach ADIDAS /// że sponsoruje ich lotos energa czy glupia cola i że moooze kurwa w koncu cos sie zacznie dziac !!! ogarnijcie sie jebani malkontenci WIEELKI .... WAM W DUPE !!!!!
no musialem, przepraszam
12 sierpnia 2011, 22:24 / piątek
popieram
12 sierpnia 2011, 22:26 / piątek
...ale transfery muszą być.
12 sierpnia 2011, 22:32 / piątek
jasniepan,dlaczego tak brzydko piszesz?
,,jebani''
,,chuj wam w dupe''
Znasz wogole znaczenie tych slow?
Ochlon chlopie,bo siare robisz-----nie,nie nam,tylko sobie.
12 sierpnia 2011, 22:33 / piątek
W niedziele wielkie święto. To jak sen, jak wigilia. Jak się ma parę dyszek na karku to się pamięta jak odstawaliśmy od reszty Europy. Zawsze może być coś lepiej, ale ludzie wyłączcie się do poniedziałku.
12 sierpnia 2011, 22:43 / piątek
Ja pierdole do czego doszło, PIKNIKI już piszą na tym forum :D
12 sierpnia 2011, 22:57 / piątek
A mnie to wkurwia. Coca-cola?. Mamy mało naszych marek. pirdolę wole bombel wodę, a może nawet i lemoniadę cytroniatę i pomorzankę , jebać wszystkich co chcą pomóc naszemu klubowi, won stąd konusy jebane, my fanatyczni kibice czyli ok 7 tys, sami zapełnimy PGE Arenę, doprowadzimy nasz ukochany klub do LM, a może i jeszcze dalej. Tylko kurwa błagam was niech wszystkie najbogatsze firmy omijają nas szerokim łukiem, niech na PGE będziemy tylko my ( 7 tys), niech nasza Lechijka kwitnie i rozwija się bez pikoli trolli, tylko sami Ultrasi, Hoolsi i oczywiśćie sektor Żołądkowa Gorzka. A reszcie chuj w dupę, ja też wolę jeździć po 5 ligowych "stadionach" pić "speca" na meczu, ganiać krowy po polu, gasić peta na czapce kobicie w PKS-ie
Te patrzcie jeszcze ten głupi żółty Lotos się do nas dojebał, może jakaś pikieta pod hasłem "żółte ręce precz od Lechii" i to samo pod Energą (elektryczne ręce precz od .....)
to napisałem ja Kibic Lechii Gdańsk rocznik 1974 i co najważniejsze kurwa nie uwierzycie, jak miałem 4 lata też nie znałem na pamięć "OOOOOOO nasz"
I mam nadzieję że jak te parę tysięcy ryknie w Niedzielę nasz hymn to kurwa w Gdyni na plaży śnięte śledzie wyjebią na plażę
12 sierpnia 2011, 23:37 / piątek
Najważniejsze pytanie - ile kasy dadzą? Jakoś brak informacji na ten temat.
13 sierpnia 2011, 00:03 / sobota
ten temat robi za kabaret , popłakałem się :):)
jeszcze 2451 minut i OOOOOOOOOOOO NAAAAAAAASZ
13 sierpnia 2011, 00:25 / sobota
2430 minut: ....O NAASZ MYYY WIERZYMY.... !!!!!!!
13 sierpnia 2011, 12:21 / sobota
Czarny68 może i robię sobie siarę taką wypowiedzią, ale co Tobie do tego ? Czyżbyś się poczuł dotknięty moją "wypowiedzią", należysz do grona malkontentów, wiecznie płaczących na forach i ciągle narzekających bo się rozwijamy ?
Na czyim dobru Ci zależy i wszystkim tym płaczkom ? Na dobru Lechii czy może własnym ? Albo może co macie na myśli poprzez dobro Lechii ? Sponsor z fajnym i nie żółtym logo ? Sponsor z polski a nie jakaś Cola ?
13 sierpnia 2011, 13:37 / sobota
Rozumiem,ze te wszystkie pytania,to sa Twoje argumenty.
Poddaje sie :-)
13 sierpnia 2011, 13:44 / sobota
Mnie proszę w to nie mieszać.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019