Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - LKS 22.08.2011

strona 1/8

14 sierpnia 2011, 20:33 / niedziela
Z LKSem moze dowieziemy 1-0 do konca.
14 sierpnia 2011, 20:39 / niedziela
w tą obronę jaką teraz mamy to Saganowski będzie wchodzić jak w masło :/ Ale co tam WSZYSCY NA MECZ I JEDZIEMY OSTRO Z DOPINGIEM!!!!
14 sierpnia 2011, 20:47 / niedziela
No a z Wiselka wpierdol murowany. Ale co tam jeszcze jakies 30 pkt. do zdobycia i dalej wsrod najlepszych.
TylkoBKS!!!
14 sierpnia 2011, 21:28 / niedziela
Ostatnie miejsce jest zarezerwowane dla Lksu, mecz z nimi nie moze sie zakonczyc innym wynikiem niz gladkie 3-4:0 w innym wypadku az strach czekac na takie ekipy jak Legia, Wisla czy Amica....
14 sierpnia 2011, 22:37 / niedziela
A ja stawiam 50 pln,że po meczu z ŁKSem Kafarski zostanie wylany.
14 sierpnia 2011, 23:05 / niedziela
Panowie coś mi strona lechii nie działa mecz dokładnie jest kiedy ??
14 sierpnia 2011, 23:06 / niedziela
W terminarzu podaja date 22 sierpien
15 sierpnia 2011, 06:41 / poniedziałek
15 sierpnia 2011, 08:37 / poniedziałek
HSV by się przydało i Lechia Gol na Młyn vs. cały stadion:) pozdrawiam
15 sierpnia 2011, 10:35 / poniedziałek
stawiam na 0:1 i zwolnienie kafara
15 sierpnia 2011, 10:51 / poniedziałek
Mecz z LKSem nie moze byc wyznacznikiem do zwolnienie Kafara. Wroci Surma i z Nowakiem i MAchajem pozamiataja w srodku boiska. Inna sprawa wczoraj mialem wrazenie , ze nasi juz sie nie dogaduja z Kafarem i jest im on nie na reke. Jezeli w tym meczu od 1 minuty znowu wyjdzie Dawidowski to chyba kurwa wyjde za stadionu.
15 sierpnia 2011, 11:14 / poniedziałek
A ja mimo wszystko mam nadzieję, że tego meczu Kafarski już nie poprowadzi. Nie wiem, niech zarząd się obudzi teraz, a nie z ręką w nocniku, bo będzie za późno.

Ten człowiek już nic nie wymyśli, wszyscy go przejrzeli i rozpracowali, on nie ma czy zaskoczyć nawet, bo transferów nie potrzebował, a ta drużyne zna juz każdy w lidze, co widac po wynikach. Do tego wydaje się, że źle przepracowali okres przygotowawczy, bo zawodnicy ruszają się jak muchy w smole.

Dla mnie złym omenem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem była rozgrzewka naszych graczy. Traore, albo Benson (nie mogłem ich rozróżnić z mojego miejsca) wszelkie ćwiczenia wykonywał na pół gwizdka i tylko patrzył jak tu zrobić o jeden skip, skłon mniej, Dawid nie umiał celnie podać na 5 metrów, itd.

Niestety obawiam się, że z Kafarskim sytuacja może się powtórzyć w meczu z ŁKSem i kolejna ekipa się na nas przełamie. Niby gramy u siebie, przy największej publice w kraju, a piłkarze wyglądają jakby grali na wyjeździe. No niestety Kafarski ich przygotowywuje, a raczej tego nie robi i efekty widac po wynikach.

To samo było na początku zeszłego sezonu, tylko wtedy uratowały nas szybkie transfery z Traore na czele, transfery których teraz nie ma i nie było. Do tego Deleu się wypalił, Traore jakby zaczął grać dla siebie, Vucko obniżył loty, brak Buzały z motorkiem w tyłku i doświadczonego mimo wszystko Kapsy.

Kafarski nad tym wszystkim już chyba nie panuje, a żadnego światełka w tunelu nie widać. Chłop jak zahipnotyzowany stara się to wszystko zamaskowac swoją durną gadką o braku ostatniego podania, ładnej grze, która ma się nam podobać itd. A fakty są takie, że z meczu na mecz gramy coraz gorzej, a wczorajszy remis jak nic przekłamuje rzeczywistość i chyba wszyscy to widzą, tylko zdaje się, że nie zarząd.
15 sierpnia 2011, 11:17 / poniedziałek
ciekawe jaka będzie frekwencja w pon o 18.30 ; )
15 sierpnia 2011, 11:25 / poniedziałek
Nowak bez formy, Traore bez formy, Vucko bez formy... a co tam... prawie wszyscy bez formy - mocno zastanawiające.

Czyżby grali na zwolnienie Kafara?
15 sierpnia 2011, 11:32 / poniedziałek
Nie jestem zwolennikiem teorii sposkowych, ale faktycznie dziwnie to wygląda. Kafarski z Lechią już niczego nie osiągnie, nam jest potrzebny trener który będzie wyciągał wnioski z popełnianych błędów, a te wiadomo każdy popełnia ale jedni sie poprawiają inni nie.
15 sierpnia 2011, 11:33 / poniedziałek
Moze chca zdobyc premie za pudlo i puchary i dotarło do nich ze przy Kafarze tego nie osiagna ;-)
15 sierpnia 2011, 11:40 / poniedziałek
grają tak by zmienić coś w klubie. albo odpalą kafara albo paru chłopaków przodujących w zeszłym sezonie będzie odpalonych do klubu kokosa.
15 sierpnia 2011, 12:38 / poniedziałek
Wie ktoś kiedy będą sprzedawane bilety na mecz ?
15 sierpnia 2011, 13:17 / poniedziałek
Marku mam takie same odczucia.Jak za Borka....jak nic sie nie zmieni, z ŁKS powtorka z rozrywki
15 sierpnia 2011, 13:24 / poniedziałek
Hrabia Kafarski nigdy nie zmieni swojej wspaniałej taktyki nie ma co się łudzic tylko wychrzanic poki sezon jest jeszcze do uratowania.
15 sierpnia 2011, 13:28 / poniedziałek
Bilety w sprzedaży mają być od jutra.

Co do Kafarskiego to moje zdanie jest znane od meczu z Zagłębiem.
15 sierpnia 2011, 17:24 / poniedziałek
Popierdolić sobie na forum możemy aż do usranej śmierci, ale i tak nic tego nie zmieni!
Ja również nie darzę zaufaniem trenera Kafarskiego, ale trzeba mecz z ŁKS-em wygrać (najlepiej jak najwyżej), dopingować zespół i przestać marudzić!
A co do publiki, to jak będzie za tydzień połowa tego co na meczu z pejsami to będzie nieźle.
15 sierpnia 2011, 17:32 / poniedziałek
Uważam, że czas Kafara w Lechii powoli przemija. Nie potrafi wstrząsnąć drużyna a tego teraz jej najbardziej potrzeba. Ponad to taki pan jak pietrowski powinien dawno zasilić szeregi drugiej drużyny, małkowski powinien odpocząć przez długi czas na ławce a Kapse powinni z pocałowaniem w dłoń przyjąć spowrotem. Jedynym plusem w pośród wielu minusów obecnie jest postawa Machaja, nie boi sie, szuka gry, duzo widzi. Kompletne przeciwienstwo miernego pietrowskiego. Kolejny z graczy Kozans, mysle, że Lechia nie bedzie juz miała z niego więcej pożytku albo przesiedzi na ławie do konca swojego kontraktu albo zawali nam jakis mecz. Mysle, ze jedynym mozliwym wyjsciowym(sensownym) skladem na chwile obecna jest. Buchalik(wolalbym Kapse), Lewon, Vucko, Bąk, Deleu, w srodku defensywnie Surma i Machaj a ofensywnie Nowak. skrzydła Wania i Traore a środek Benson. W meczu z żydami nie mielismy kompletnie srodka pola, grali z jego pominieciem i z tad mielismy dwie klarowne sytuacje a reszta to pilki na afere. W sumie to zawdzieczamy to wspanialej grze M.Pietrowskiego w srodku !
15 sierpnia 2011, 17:35 / poniedziałek
Nie tyle grze Pietrowskiego, co braku Pawła Nowaka.. ciężko coś ugrać praktycznie bez środka pola..
15 sierpnia 2011, 17:51 / poniedziałek
TECHLG chyba żartujesz! Pietrowski nie grał genialnie, ale całkiem nieźle. Od kiedy forum ciśnie go po każdym meczu tylko dlatego, że to Pietrowski uważnie przyglądam się jego grze i gdy wcale nie zagrał źle, tak jak teraz, to o tym pisze. Tak jak już ktoś wyżej wspomniał, trochę odbiorów, bardzo dużo mądrych, celnych podań, a przede wszystkim zdecydowanie w grze, którego tak często Pietrowskiemu brakuje.
A co do reszty to na plus oczywiście Mateusz, Levon, Sebastian... i to niestety tyle. Benson co prawda przy golu pokazał spore umiejętności ( nie chodzi tu o samo wykończenie, tylko o całą akcję), ale poza tym tak sobie i zapadło mi w pamięci, jak przy golu sraxy po swojej stracie zamiast wracać stał i patrzył się na sędziego.

Wiem, że to nie temat o meczu ze sraxą, ale jak już jest temat Marcina, to wspomniałem i o reszcie;)

A co do najbliższego meczu to myślę jak za pewne wielu, że Łukasz bardzo uspokoi środek a Paweł Nowak przy nim odżyje i razem z Matysem stworzą na nowo linię środkową, której ostatnio zabrakło. A jak zamiast Pawła znowu wyjdzie Tomasz D., to...
15 sierpnia 2011, 18:22 / poniedziałek
aha ok
15 sierpnia 2011, 18:59 / poniedziałek
ok,aha
15 sierpnia 2011, 19:08 / poniedziałek
Adrian21 - to ja Ci napisze tak. Nigdy nie cisnalem na Pietrowskiego, czasem nawet upominalem niektorych zeby z wiekszym szacunkiem traktowali wychowanka. Ale po niedzielnym meczu (i w trakcie) zeby mi sie zaciskaly. Nie jestem w stanie zliczyc strat i niecelnych podan w jego wykonaniu.
15 sierpnia 2011, 19:31 / poniedziałek
??? To chyba byłeś na innym meczu. Zęby to się zaciskały, ale patrząc na Poźniaka, z którym swoją drogą jest traktowany podobnie jak Jedi, ale u niego to w większości meczów niestety racja. Zdażył ledwie kilka razy dotknąć piłkę, ale były to albo straty albo niecelne podanie do Nowaka. Wania mógłby szarpnąć w końcówce, a tu za niego spoźniak...
15 sierpnia 2011, 19:36 / poniedziałek
Wania w drugiej polowie to juz ledwo co oddychal. Taka role mu dal Kafar w tym meczu zeby biegal do obrony i zaraz spowrotem do ataku...bo przeciez pomocy nie bylo.
15 sierpnia 2011, 19:39 / poniedziałek
Einherjer, w pelni sie z Toba zgadzam.

PS. Do posta wyzej- nie ma takiego slowa jak "spowrotem".
15 sierpnia 2011, 19:57 / poniedziałek
Na temat Pietrowskiego raczej szkoda gadac bo facet zagral dwa celne podania przez caly mecz! To chyba wszystko tlumaczy. Zreszta cala druzyna grala bardzo slabo. Wyglada to podobnie jak przez zwolnieniem Borkowskiego gdzie druzyna grala tak by zwolnic trenera i tak mi to teraz wyglada. On sobie gada a oni robia swoje czyli pieprza wszystko co sie da spieprzyc na boisku.
15 sierpnia 2011, 20:07 / poniedziałek
Jednym słowem bez Surmy nie mamy środka pola. Jak już odbierzemy piłkę nie potrafimy jej szybko rozegrać i zwalniamy akcje. Plus meczu z ŁKSem jest taki, że Łukasz wraca :) Jeżeli w tym meczu nie będzie poprawy gry to trzeba zwolnić Kafara jak najszybciej. I nie bardzo rozumiem, czemu zespół pojechał dzisiaj pływać kajakami, a nie ćwiczył wykończeń akcji...
15 sierpnia 2011, 20:15 / poniedziałek
Adrian masz mozliwosc to zerknij sobie na powtorke meczu .W pierwszych 8min Pietrowski zostal miniety w polu karnym przez czarnego Saidiego przy samej linii koncowej i po tej akcji Malkowski ledwo ledwo nas uratowal ,a pare akcji pozniej wywala sie na pilce przed naszym polem karnym po czym sraxa oddaje grozny strzal. Juz po 8min moglo byc po meczu i wtedy sam bys go jechal. Faktem jest ,ze w tym spotkaniu byli slabsi od niego ,m.in niemal cala obrona co nie zmiena faktu,ze co by nie zrobil jest slabym pilkarzem i niestety swojego poziomu za cholere nie podniesie ,a naprawde nad tym ubolewam bo to w koncu wychowanek. Jest ulubiencem Kafara i to jest fakt, kazdy inny trener posadzil by go bezwzglednie na lawe lub odstrzelil z klubu wiec zalecam troche obiektywizmu w relacjach z meczu. Co do meczu z LKS to lodzianie przyjada z nozem na gardle i zapowiada sie ciezka walka o ligowe punkty i byc moze posade trenera. Pozdrawiam
15 sierpnia 2011, 20:38 / poniedziałek
Odnośnie Pietrowskiego to najlepszy komentarz dał Andrzej Iwan podczas jakiejś transmisji meczu , to był koniec zeszłej rundy bodajże,mówiąc krótko,że on się dziwi dlaczego ten zawodnik występuje w pierwszym składzie,nie widzi,żeby posiadał umiejętności do gry i nic do niej nie wnosi, a wręcz przeszkadza innym zawodnikom Lechii a jazda na tym,że jest wychowankiem klubu to chyba trochę za mało!
15 sierpnia 2011, 21:20 / poniedziałek
Małkowski
Deleu, Vucko, Bąk, Fortepian

Surma Machaj
Wania Nowak Razack

Benson

Ogarnąć środek pomocy, żeby nie było takiego bałaganu jak z Cracovią i tylko liczyć brameczki :) A tak serio nie ma innej opcji niż zwycięstwo.
15 sierpnia 2011, 21:23 / poniedziałek
Kafar rozpoczął przygotowania :D
odnośnik
(...)
Nie obyło się bez przygód, bo para Kamil Poźniak Aliaksandr Sazankou zaliczyła niegroźną wywrotkę kajaka i przymusową kąpiel w Motławie.

może zimna kąpiel im pomoże ;-]
heh
15 sierpnia 2011, 21:25 / poniedziałek
Czy ten Pozniak cos wogole potrafi ? ;-)
15 sierpnia 2011, 21:28 / poniedziałek
jeszcze a' propos
nie wiem na ile to prawda, ale Borek przed chwilą (Polsat Sport) stwierdził, że Bełchatów sonduje możliwość wypożyczenia... Poźniaka :D
jako że nie mieści się w kadrze Kafara...
15 sierpnia 2011, 21:34 / poniedziałek
Dobre malcolm może chociaz pływać potrafi
15 sierpnia 2011, 21:42 / poniedziałek
chłopaki byli w kamizelkach wiec trudno ocenic ;-)
15 sierpnia 2011, 21:49 / poniedziałek
Może odkryje swój talent w motławie i sie przerzuci na pływanie albo na kajaki
15 sierpnia 2011, 21:58 / poniedziałek
kadra na mecz
bramkarz - Buchalik
obrona Deleu, Bąk, Janicki, Fortepian
pomoc:Kacprzycki,Surmik,Machaj
atak:Luki, Benson, Wiśnia

i niech się dzieje wola nieba z nią się zgadząć trzeba
15 sierpnia 2011, 22:02 / poniedziałek
@jarkol kadra może być tylko jeszcze o trenerze zapomniałeś ;-)
15 sierpnia 2011, 22:08 / poniedziałek
Pamietacie ostatni mecz z Odrą Opole na Traugutta???
Mam dziwne wrazenie ze wynik bedzie podobny, ale oby to co po nim nastapiło takze sie powtórzyło...

TYLKO LECHIA!
15 sierpnia 2011, 22:20 / poniedziałek
Generalnie Odra Opole u nas to był jakiś dramat. 0-2 i 1-2.
15 sierpnia 2011, 22:25 / poniedziałek
co do kadry się okaże, a co do trenerio, Kafar (choć zwolennikiem byłem i może jeszcze odrobinę jestem nie będę ukrywał) się "sfraternizował" z zawodnikami i nie za bardzo za gębę może ich teraz wziąć, a jest też tak, że jak się w jednym miejscu pracy zbyt długo tkwi to w rutynę i zniechęcenie do roboty można wpaść, i nie tyczy się to tylko jego osoby ale całego sztabu szkoleniowego, widać gołym okiem że h...wo do sezonu są przygotowani a najlepiej to widać na rozgrzewce jak się w nią angażują od razu widać czy wejdą w mecz z marszu, gdzieś zniknęła motywacja i zaangażowanie w to co się robi, pani psycholog też nie za bardzo pomaga, może lepiej dla Kafara i zespołu by zmienił otoczenie na jakiś czas, a kto ma przyjść może Probierz zły by nie był bo zdaje się z podobnymi problemami jak Kafar napotkał się w Jadze, nowy temat nowe zaangażowanie, ja tam źle Kafarowi nie życzę niech gościu odnosi sukcesy ale zmiany moim zdaniem są konieczne.
15 sierpnia 2011, 23:01 / poniedziałek
Cygnus - też o tym pomyślałem... tyle, że stawiam na remis...
16 sierpnia 2011, 14:57 / wtorek
na www.kupbilet.lechia.pl sprzedaja bilety
16 sierpnia 2011, 14:59 / wtorek
Mi się takie gowno wyświetla, oby każdemu.

Lista Meczy dla Pn 22-sie-2011
Mecz nie został znaleziony
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025