Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - LKS 22.08.2011

strona 2/8

16 sierpnia 2011, 16:06 / wtorek
Jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu. Nie zadowoli mnie 1-0. ŁKS trzeba roznieść w proch i pył. Zero oszczędzania. Napierdalać ile wlezie. Zdominować środek pola i wpierdolić im tyle bramek ile się da!

Oni w trzech meczach stracili 11 bramek! Trzeba podtrzymać ich kapitalną passę!
16 sierpnia 2011, 16:46 / wtorek
Kiedyś znajomy piłkarz mówił że było takie powiedzenie "Masz złą passę? Jedź na Lechię". Oby ŁKS się nie przełamał na PLG 1
16 sierpnia 2011, 21:17 / wtorek
Swoją drogą, mam nadzieję, że ŁKS wyjdzie na mecz z nastawieniem atakowania od pierwszej minuty. Może zagrają z nami w otwarte karty tak jak Górnik rok temu..:) Wiadomo, że wtedy szans nie mają żadnych więc..
16 sierpnia 2011, 21:18 / wtorek
Mimo strasznej popeliny jaką gramy, mimo pozostania Kafara, to na pewno Lechia sięgnie po trzy punkty. ŁKS ma słabiutki zespoł, zwłaszcza defensywa i pomoc wygląda tragicznie jak na Ekstraklasę. Wiadomo było, że Mourinho zostanie mimo kompromitacji z Cracovią, bo ten człowiek pasuje działaczom, a że ŁKS pokonałby nawet zespoł mający na ławce trenera wf - to Kafarski będzie miał spokoj na dłuższy czas.
16 sierpnia 2011, 21:41 / wtorek
Jedno jest pewne 3 pkt. albo Kafarski wyjazd, dłuzej jego chamskich gadek nie można wysłuchiwac.
16 sierpnia 2011, 21:52 / wtorek
Wolne miejsca na które dziś można kupić bilet na stadion zamykają się w liczbie : 23859 z 43615 dostępnych na stadionie.
Sektory na które nie można kupować biletów to : od 5 do 12 i od H do M oraz vipowskie od A do F.
Śmiało można powiedzieć, że na tą chwilę jako, że zamknięte jest 14 sektorów+ pusta będzie prawie tak jak ostatnio w dużym stopniu vipowska (pojemność tych częsci stadionu to ok 15 tysięcy miejsc) jest sprzedanych ok 4700-4800 biletów/karnetów.
17 sierpnia 2011, 20:26 / środa
ile jest miejsce na sektorze 22 wolnych ??
17 sierpnia 2011, 20:32 / środa
712
17 sierpnia 2011, 20:33 / środa
od chuja i ciut ciut, czyli ok 650.

TYLKO LECHIA!
17 sierpnia 2011, 21:21 / środa
A takie pytanie ile zostało biletów na całym dopingowym młynie jak ktoś może to niech poda liczba sprzedanych biletów / na ilość miejsc ...

Ja nadal czekam az mi naprawią ten tryb w necie .
17 sierpnia 2011, 21:26 / środa
A co Tobie się wyświetla na necie.

Ja dzis kupilem i byłem mocno zdziwiony, że na maila mi bilet do drukowania przysłali to po chuj ta karta kibica.
17 sierpnia 2011, 21:30 / środa
"A co Tobie się wyświetla na necie."
Masz jakas zydowska klawiature, ze nie ma na niej znaku zapytania?
17 sierpnia 2011, 21:32 / środa
To raczej nasze socjalistyczne kształcenie w szkołach.
17 sierpnia 2011, 21:32 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2011, 21:33 / środa
Mówię wam , że nie mogę się zalogować i dzwoniłem do nich pisałem 2 razy i nadal czekam .
17 sierpnia 2011, 21:35 / środa
A wpisałes tak może w login oraz w hasło dwa razy PESEL?
17 sierpnia 2011, 21:45 / środa
Kurde chyba czytać umiem co tam jest napisane .

Tak robię to kilka razy i tez biorę przywracanie przez e-maila , zresztą nie tylko ja mam taki problem ..
17 sierpnia 2011, 21:46 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
17 sierpnia 2011, 22:55 / środa
BksGowi - nie martw sie! miejsc jest od "metra", jedynie na W sektor moze w 1/3 zapełniony, reszta to w zasadzie tylko karnetowcy widnieją, czyli po 100-200 miejsc zajetych. U góry na 22 troche zajete a reszta prawie cała pusta.
Nie mam pojecia jaka bedzie frekwencja, ale przewidując kiepską, nie powinniśmy sie rozpraszać sie na góre i dół, tylko skupic sie na zajeciu przed wszystkich dolnych sektorów.
Na prostej pikniki dosc dobrze kupuja

TYLKO LECHIA!
17 sierpnia 2011, 22:55 / środa
Podbijam swoją stawkę i daję 100 pln,że Pan Kafarski żegna się z Nami meczem z ŁKS
17 sierpnia 2011, 23:41 / środa
dziś ŁKS pokonał Niecieczę w PP 2:0
18 sierpnia 2011, 10:08 / czwartek
Zabory. Zapomnij Kuchar nie wywali Kafara, to jest jego pupilek.
18 sierpnia 2011, 11:28 / czwartek
Zgadzam się- pupilek z "ładną" mordką :)

Tyle,że to nie pokaz mody,tylko piłka nożna i liczą się wyniki a tych jakoś brak.
Co innego przegrać po meczu walki a co innego przejść koło meczu.Widziałem wszystkie mecze z poziomu trybuny i zgadzam się z opinią kogoś wcześniej- zespół gra na "zwolnienie" Kafarskiego.
Z ŁKS porażki oczywiście nie będzie, ale padnie chamski,ordynarny remis.

Obym się mylił co do wyniku,oby...
18 sierpnia 2011, 12:35 / czwartek
A może powinniśmy szybko stracić bramkę , np. w 7 minucie i wtedy do przerwy zremisować :) A w drugiej połowie przechylić szalę na 2 : 1 ? Naprawdę nie mam większych wymagań . Gdy pierwsi zdobywamy prowadzenie to z Naszych uchodzi jakby powietrze i osiadają na laurach. Więc przydałby się im zimny prysznic na zajawkę.
18 sierpnia 2011, 13:18 / czwartek
Może jestem naiwny, ale słaba postawa naszych w meczu ze sraksą wynikała konkretnie z tego, że nie grały nasze 2 filary środka: Łukasz i Paweł. Okazuje się, że ani Razack ani Machaj nie są w stanie ich zastąpić. Chodzi o umiejętność jednoczesnego panowania nad piłką i przeglądu całego boiska pomimo, że w pobliżu są zawodnicy drużyny przeciwnej i wykonania dobrego podania.

Mieliśmy tylko przedzieranie się do przodu na hurra w wykonaniu Wani, Machaja i Deleu zamiast rozgrywania piłki w środku pola. Wszyscy popełniali błędy, bo gra się generalnie nie kleiła i było nerwowo.

Wie ktoś co się stało z formą Nowaka?
18 sierpnia 2011, 13:27 / czwartek
Forma Nowaka jest na płatnym urlopie - przecież mamy wakacje.
18 sierpnia 2011, 17:30 / czwartek
Wolne miejsca na teraz to : 20989 z 43615 dostępnych na stadionie.
Sektory na które nie można kupować biletów to : od 5 do 12 i od H do M oraz vipowskie od A do F i Vipowska.
Sprzedanych jest ok 7500-7600 biletów/karnetów.
18 sierpnia 2011, 17:37 / czwartek
To i tak nie najgorzej,moim zdaniem fala może ruszyć w weekend.
18 sierpnia 2011, 17:59 / czwartek
czyli 15 tys, całkiem realne, grunt żeby sektor dopingowy był zapełniony :-]
ja niestety mimo że mam karnet dzięki wspaniałemu pomysłowi pojebańców z ekstraklasy meczu nie zaliczę na stadionie;
szkoda bo następny mecz u siebie również w tym chorym dniu i godzinie.;.
18 sierpnia 2011, 19:32 / czwartek
Qurwa a może tak to poje......na ekstraklasa wyznaczy godzinę meczu na 8.45 .....
18 sierpnia 2011, 20:17 / czwartek
Z tymi poniedziałkowymi meczami na naszym stadionie to naprawdę jakaś farsa.
Tak sobie myślę,że jest to tzw oddanie carowi co carskie,w ubiegłym sezonie ekstraklasa poszła Lechii na rękę i najciekawsze mecze ustawiła tak abyśmy mogli je obejrzeć na PGE kosztem chujowych terminów w tym sezonie.Bez względu na dzień i godzinę rozgrywania meczu liczę na jakieś 20tyś widzów(kibiców) i zwycięstwo naszych piłkarzy.
Jjjjeeeessssťttt Mila!!!
18 sierpnia 2011, 20:36 / czwartek
lechia.pl
W czwartek trener Tomasz Kafarski i zawodnicy Lechii – Łukasz Surma i Tomasz Dawidowski uczestniczyli w konferencji prasowej dla przedstawicieli mediów. Sporo uwagi poświęcono kolejnemu meczowi Biało-Zielonych. Już w poniedziałek 22 sierpnia o godz. 18.30 Lechia zmierzy się z ŁKS Łódź.

Jakie nastroje przed poniedziałkowym meczem z ŁKS Łódź?
Tomasz Kafarski: - Staramy się przygotować najlepiej jak możemy. Na treningu robimy te wszystkie elementy, które szwankowały w ostatnim meczu. Postaramy się wskrzesić te wszystkie dobre elementy w naszej grze, które do tej pory przynosiły nam wyniki.

Jak czujecie się po pierwszym meczu na nowym stadionie?
Tomasz Kafarski: - To spotkanie było specyficzne. Szkoda, że nie zakończyło się naszym zwycięstwem, ale to już za nami. Będąc dzisiaj na PGE Arenie, czuję się inaczej, niż jeszcze tydzień temu. Teraz ten stadion jest naszym drugim, a w zasadzie już pierwszym domem.
Głęboko wierzę w to, że ci kibice, którzy byli w niedzielę na meczu i w sposób kulturalny nas dopingowali, będą z nami także w poniedziałek i pomogą nam w odniesieniu zwycięstwa. Mam też nadzieję, że ten mecz rozpocznie serię zwycięstw u siebie i na wyjeździe.

Co wiemy o kolejnym rywalu?
Tomasz Kafarski: - Dzisiaj z moimi współpracownikami ze sztabu robiliśmy analizę gry przeciwnika. To zespół, którego nie można oceniać przez pryzmat ostatnich wyników i miejsca w ligowej tabeli. Na pewno Saganowski, Mięciel, Bykowski czy Wyparło to są piłkarze, którzy zęby zjedli na piłce i potrafią grać na dobrym poziomie. Czeka nas bardzo trudne spotkanie, które jest dla nas pod wieloma względami bardzo istotne.

Mecz Lechii z Cracovią oglądałeś z trybun. Co czułeś?
Łukasz Surma: - Panorama stadionu i widoczność pola gry była na fantastycznym poziomie. Wydawało się, że oglądam mecz z innej ligi. Później, jak zszedłem na murawę, by udzielić wywiadu stacji Canal+, dało się odczuć wrzawę. Dlatego nie dziwię się, że mogła zawodzić trochę komunikacja między chłopakami. Musimy się do tego w krótkim czasie przyzwyczaić, bo to są zupełnie inne wrażenia niż na stadionie przy Traugutta.
Bardzo żałowałem, że nie mogłem zagrać w tym spotkaniu. Po trzech meczach mamy punkt, ŁKS jeszcze niczego nie zdobył, dlatego zapowiada się nam dobre spotkanie. Proszę mi wierzyć, że choć mam 34 lata, to dla mnie gra na takim nowoczesnym stadionie, przy takiej widowni, to coś niesamowitego.

Mecz z łodzianami w poniedziałek. Termin spotkania wam odpowiada?
Tomasz Dawidowski: - Po takim meczu jak z Cracovią chcemy jak najszybciej zagrać kolejne spotkanie, by zatrzeć niekorzystne wrażenie. Dlatego nie ma znaczenia, czy mecz jest w piątek, sobotę czy niedzielę. Teraz naszym rywalem jest ŁKS Łódź i chcemy zrehabilitować się za nieudany początek sezonu.

Jakie wrażenia po tym meczu?
Tomasz Dawidowski: - Aż ciarki przechodziły po plecach, jak słyszeliśmy doping naszych kibiców. Jestem przekonany, że w meczu z ŁKS pokażemy, na co nas stać i nasi kibice będą mieli powody do radości
18 sierpnia 2011, 20:38 / czwartek
@buziek gratuluje podejscia! Moze jeszcze chcesz sobie przypomniec powiedzenie "odwroc tabele Lechia znowu na czele" oby te czasy nie wrocily juz i lepiej nie przypominaj o powiedzonkach tego typu
18 sierpnia 2011, 21:29 / czwartek
Moim zdaniem bardzo dobrze się stanie, że mecz jest w poniedziałek. Przemawia za tym chociażby to, że mecz będzie transmitowany na stacji Eurosport 2. Taka transmisja to znakomita reklama stadionu jako obiektu wielofunkcyjnego. Musimy o tym pamiętać, że z samych meczy ten stadion się nie utrzyma i tak jak jest to dziś w Portugalii, my z kilka lat wrócimy na T29 a stadion rozbiorą w chuj. Ponadto jest to też idelany moment na to, że mimo że nie gramy w europejskich pucharach może naszą Lechię zobaczyć cała piłkarska Europa. Przy stworzeniu "piekła" na trybunach zobaczą nas kibice Partizana i powiedzą sobie: "Co to za ekipa kibicowska ?", kibice Glasgow powiedzą: "U nich jest jeszcze głośniej niż u nas", a kibice z Mediolanu, że: "Ich stadion jest piękniejszy niż nas" itd. Do tego dochodzi aspekt pokazania się zawodników w kontekście znalezienia nowego pracodawcy. Z tym ostatnim jednak to chyba totalne pudło biorąc pod uwagę ostatni mecz naszej Lechii i tego co pokazali zawodnicy. Reasumując mecz Lechii w poniedziałek to bardzo dobry pomysł i mamy szczęście, że na nas to trafiło, a fakt że kilka osób zabraknie z racji tego, że będzie w pracy nie ma większego znaczenia. Reszta musi to wykorzystać !!!!
18 sierpnia 2011, 21:41 / czwartek
Moim zdaniem bardzo dobrze się stanie, że mecz jest w poniedziałek. Przemawia za tym chociażby to, że mecz będzie transmitowany na stacji Eurosport 2. Taka transmisja to znakomita reklama stadionu jako obiektu wielofunkcyjnego. Musimy o tym pamiętać, że z samych meczy ten stadion się nie utrzyma i tak jak jest to dziś w Portugalii, my za kilka lat wrócimy na T29, a stadion rozbiorą w chuj. Ponadto jest to też idelany moment na to, że mimo że nie gramy w europejskich pucharach może naszą Lechię zobaczyć cała piłkarska Europa. Przy stworzeniu "piekła" na trybunach zobaczą nas kibice Partizana i powiedzą sobie: "Co to za ekipa kibicowska ?", kibice Glasgow powiedzą: "U nich jest jeszcze głośniej niż u nas", a kibice z Mediolanu, że: "Ich stadion jest piękniejszy niż nasz" itd. Do tego dochodzi aspekt pokazania się zawodników w kontekście znalezienia nowego pracodawcy. Z tym ostatnim jednak to chyba totalne pudło biorąc pod uwagę ostatni mecz naszej Lechii i tego co pokazali zawodnicy. Reasumując mecz Lechii w poniedziałek to bardzo dobry pomysł i mamy szczęście, że na nas to trafiło, a fakt że kilka osób zabraknie z racji tego, że będzie w pracy nie ma większego znaczenia. Reszta musi to wykorzystać !!!!
18 sierpnia 2011, 21:51 / czwartek
No to Cezar poczytali Twój wpis (kurwa mać) wg. 90minut mecz z żabolami 12. 09.( poniedziałek 18.30 ). "europa" będzie oglądała haha ale ta która na wakacja w Polsce sygnał z tych meczy tylko dla Polski ! Jesli tak będzie to zajebisty rzecznik i pryszczaty oraz zarząd do piachu !!!
18 sierpnia 2011, 22:07 / czwartek
Co ma zarząd do godziny meczu z Górnikiem?
18 sierpnia 2011, 22:29 / czwartek
Zarząd ma dbać o interes Lechii . gra w poniedziałki ( ciekawe ile jeszcze ) nie jest w Jej interesie . Biorą wórę kasy to proszę tak działać jak inne kluby ażeby najlepszy stadion i kibice byli godnie prezentowani . Proszę mi nie wciskać że z tv nic nie można uzgodnić . A teraz canal wpuszcza nas w kanał !!!
18 sierpnia 2011, 22:43 / czwartek
Kurwa, to Ekstraklasa w porozumieniu z Canal+ ustala terminy meczów, a nie nasz zarząd.
18 sierpnia 2011, 22:48 / czwartek
@1945__ masz rację,ale nie do końca bo skoro udało się zarzadowi w zeszłym sezonie przenieść Wisłę, Legię i Amikę na wiosnę bo stadion miał być już gotowy, to można byłoby trochę "popracować" nad terminarzem i użyć argumentów o nowym stadionie i zwiększeniu frekwencji w całej T-Mobile ekstraklasie, jestem przekonany ze wszystkim to by się opłacało
18 sierpnia 2011, 22:49 / czwartek
Dokładnie tak jak 1945 napisał. To C+ decyduje o wszystkim. O godzinie poniedziałkowego meczu, decyduje za to Eurosport i jakikolwiek zarząd klubu ekstraklasy może się cmoknąć w trąbkę w kwestiach zarówno terminu jak i ustalania godziny rozpoczęcia meczu.

Pozdrawiam.
18 sierpnia 2011, 22:54 / czwartek
Tak czy siak koniec już z poniedziałkami, jak wpierdola kolejny nasz zarzad powinien stanowczo odpowiedziec i tyle. Powinny byc maksimum dwa na runde dla jednej druzyny i tak robienie dwoch po rzad u siebie to jest juz skandal.
18 sierpnia 2011, 22:57 / czwartek
Panowie, odbiegajac od tematu to mysle sobie ze nasza druzyna jest w dupie moze nie dokonca w czarnej ale w dupie. zycze kazdemu z nas aby przezywac i wspolnie dzielic chwile chwaly naszej Lechijki ale rozsadek mowi nie!!! dobrze ze serduszko mocno wierzy w sukces. Kocham nasz klub jak i Wy bracia ale jestem pelen niepokoju. Dobrej nocy Wam zycze Bracia.
Tylko BKS!!!!!!!
18 sierpnia 2011, 23:31 / czwartek
Kto wam nagadał głupot, że to C+ decyduje o godzinach?
C+ decyduje tylko ostatnich meczach które są emitowane tylko w C+ w piątek,sobote i niedziele. Pozostałe 4 mecze (piątkowy,sobotnie i niedzielne) wybiera POLSAT. Mecz którego nie wybierze C+, a następnie Polsat przypada EUROSPORTOWI i godzine dyktuje EUROSPORT który o 20:15 nadaje Bundeslige 2 na żywo i ona jest ważniejsza napewno z aspektu oglądalności w pozostałych 21 krajach europy gdzie jest emitowany ten sygnał niż mecz naszej ligi. Także przestańcie ciągle obwiniać o wszystko C+.
To Ekstraklasa wymyśliła, że mecze mają być 4 dni w tygodniu grane, a telewizje tylko podały godziny. C+ swoje 3, polsat swoje 4, a Eurosport swoją która im pasuje do ramówki i tyle w temacie.
19 sierpnia 2011, 09:37 / piątek
Taktyk Kafarski stwierdzil na konferencji prasowej ze druzyna rzuci sie na LKS by zepchnac ich do glebokiej obrony. Z tak powolna gra jaka Lechia prezentuje ciekawy jestem jak on chce to zrobic:) Lechia gra jak druzyna emerytow. Poza tym obrona to normalne sito. LKS ich pieknie skontruje jak sie Lechia na nich "rzuci". LKS przyjezdza do Gdanska na przelamanie.
Ciekawe czy Kafarski rzuci sie tez na Wisle w Krakowie. Wtedy bede mial polewke z jego wspanialej taktyki:)
19 sierpnia 2011, 10:33 / piątek
No to Twoim zdaniem jak Lechia powinna zagrać w tym meczu?
Uważasz,że do gry z kontry nie mamy zawodników bo są zbyt wolni,do ustawienia defensywnego nie mamy solidnych obrońców.
Więc chłopie jak Lechia ma zagrać z najsłabszą drużyną w lidze?
Pokaż,że masz więcej pojęcia niż mierny trener Kafarski i nakreśl dla nas forumowiczów swoją taktykę na ten mecz.
Może i Kafar który czyta to forum podłapie od Ciebie jakieś pomysły rozegrania stałych fragmentów,krycia poszczególnych zawodników w środkowej strefie boiska,na jakim zawodniku wymusić większy pressing,któremu zawodnikowi nie zezwalać na dośrodkowania w pełnym biegu bo gorzej mu to idzie ze stojącej piłki.
Na koniec tylko dodam,że od kilku spotkań nie jestem fanem myśli Kafarskiego ale ta cała krytyka co niektórych fachowców z tego forum ma już znamiona absurdu.
19 sierpnia 2011, 10:49 / piątek
Najpierw to zawodnicy musza byc przygotowani fizycznie do meczu a potem mozna myslec o taktyce. Przygotowania fizycznego brak wiec szkoda czasu na jakakolwiek taktyke bo w 70 minucie i tak beda oddychac rekawami. Pamietam jak Lechia grala kiedys w nizszych ligach i przejal ją trener Musial. Pierwszym treningiem jaki zrobil bylo bieganie wszystkich zawodnikow po biezni wokol stadionu. Dziennikarze sie dziwili co to za trening, co to za trener. A jakie byly potem wyniki, wszyscy widzieli. W 90 minucie Lechia grala na pelnym gazie a rzuty rozne to bylo 80% gola.
Lechia niestety nie jest przygotowana do tego sezonu pod kazdym wzgledem i niestety bedzie przeplatala mecze lepsze znacznie gorszymi.
Wszyscy widza jak jest.
A tak swoja droga Lechia ma bardzo dobrych zawodnikow na kontre (Lukjanovs, Traore, Benson), lecz nie wykorzystuje tego i gra koronkowa gre ktora kazdy juz rozszyfrowal.
Ale to juz zadanie trenera by zaskoczyc przeciwnika.
19 sierpnia 2011, 10:52 / piątek
A co do dosrodkowan, to kazde dosrodkowanie powinno byc blokowane przez bocznych obroncow. Nasi obroncy jedynie podskakuja jak przeciwnik dosrodkowuje, ale wynika to glownie z braku przygotowania fizycznego bo jak pamietam poprzednia jesien obroncy grali bardzo dobrze i blokowali wiele dosrodkowan.
19 sierpnia 2011, 11:05 / piątek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" wspólnie z projektem Kibice Razem Lechia Gdańsk po raz kolejny chciałoby pomóc potrzebującym. Jak wszyscy wiemy nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że wiąże się to niejednokrotnie z dużymi kosztami, na jakie nie wszyscy mogą sobie pozwolić. W związku z tym "Lwy Północy" przeprowadzą zbiórkę przyborów szkolnych, które następnie trafią do najbardziej potrzebujących rodzin. Przedstawicieli naszego Stowarzyszenia będzie można znaleźć przy wejściu na zielone sektory dopingowe U, V oraz W i X od godziny 17:00 .
Wierzymy, iż Lechiści po raz kolejny udowodnią, iż są kibicami o wielkich, biało-zielonych sercach, którzy nie pozostają obojętni wobec pomocy potrzebujących.
19 sierpnia 2011, 15:39 / piątek
Najnowsze dane o frekwencji na najbliższym meczu :
Wolne miejsca na teraz to : 19213 z 43615 dostępnych na stadionie.
Sektory na które nie można kupować biletów to : od 5 do 12 i od H do M oraz vipowskie od A do F i Vipowska.
Sprzedanych jest ok 8500 biletów/karnetów.
Od wczoraj sprzedano 1776 biletów.

Do 12 było sprzedanych 8000 biletów - wg. informacji klubu z wyborczej. Także widać, że moje wyliczenia co do biletów mniej więcej się pokrywają z tym co podaje klub.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.391