Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - LKS 22.08.2011

strona 4/8

21 sierpnia 2011, 22:31 / niedziela
Kupuj na młyn, dolne sektory, W lub V. Widoczność, mimo siatki - kapitalna. Siatki praktycznie nie widać.
21 sierpnia 2011, 23:03 / niedziela
To w końcu posiadając kartę kibica trzeba drukować bilet czy zostanie on nabity na KK ?
21 sierpnia 2011, 23:10 / niedziela
Zostanie nabity na kartę kibica .
21 sierpnia 2011, 23:20 / niedziela
Tomku najlepsza widocznosc jest tam gdzie juz dawno nie ma biletow
21 sierpnia 2011, 23:23 / niedziela
Rozumiem, wybiore jakis sektor na górze, gdzie beda miejsca ;)

Mam nadzieję, że nie spotkają mnie zadne nieprzyjemności z powodu braku barw, bo niestety zostały one w domu, 150km od Gdańska :/
21 sierpnia 2011, 23:25 / niedziela
wazne zebys glosno spiewal jak tak bedzie nie bedzie konsekwencji z okazji braku barw
22 sierpnia 2011, 07:21 / poniedziałek
sportowefakty.pl

- Jeśli nie z ŁKS Łódź, to z kim? - pytają kibice Lechii Gdańsk przed poniedziałkowym meczem biało-zielonych. Podopieczni Tomasza Kafarskiego jeszcze w tym sezonie bowiem nie wygrali i ich sytuacja w tabeli jest coraz mniej ciekawa. Cała nadzieja w tym, że uda się przełamać złą passę w starciu z beniaminkiem, który póki co zamyka tabelę z zerowym dorobkiem punktów i goli.Myliłby się jednak ten kto uważa, że w rywalizacji z łodzianami gdańszczanie są zdecydowanym faworytem. Mimo że Lechia wizualnie prezentuje się lepiej niż zespół Dariusza Bratkowskiego (trzy porażki z rzędu na starcie sezonu - 0:5 z Lechem Poznań, 0:4 ze Śląskiem Wrocław i 0:2 z Polonią Warszawa), to jednak wcale nie oznacza to, że już przed rozpoczęciem meczu można jej z czystym sumieniem dopisać trzy punkty.
- Wyniki i sytuacja w tabeli ŁKS-u nie mogą nas uśpić. Rywale w cuglach awansowali do T-Mobile Ekstraklasy i w składzie mają wielu doświadczonych zawodników- przestrzega przed nadmiernym optymizmem swoich piłkarzy Tomasz Kafarski. Ci jednak również zdają sobie sprawę z faktu, że w poniedziałek o zwycięstwo nie będzie łatwo. - Łodzianie do spotkania z nami przystąpią podwójnie zmobilizowani po tylu ciosach, które otrzymali od początku sezonu. Poza tym owszem, nie zdobyli w tym sezonie jeszcze punktu, ale prawda jest taka, że my na koncie też ich za wiele nie mamy - dodaje Mateusz Machaj.
Co zatem należy uczynić by punktowy dorobek Lechii w końcu się powiększył? - Musimy w tym spotkaniu poszukać swoich atutów, którymi zniwelujemy atuty rywala. Poza tym do naszej gry musi w końcu wrócić szybkość i polot - kontynuuje Kafarski. Żeby tak było trener gdańszczan w ostatnim tygodniu odciął piłkarzy od mediów i kibiców. Aż trzy treningi na PGE Arena były zamknięte, zaś tuż po niedzielnych zajęciach zespół wyjechał do jednego z hoteli pod Żukowem by w ciszy i spokoju przygotowywać się do poniedziałkowej potyczki. Podczas jednego z treningów piłkarzom towarzyszyła... muzyka puszczona z głośników stadionu PGE Arena. Wszystko po to by zawodnicy przyzwyczaili się do hałasu jaki jest na tym obiekcie podczas spotkań. W zgodnej opinii ekspertów, właśnie fakt, że piłkarze nie mogli odnaleźć i porozumiewać się w olbrzymim tumulcie, sprawił, że nie zagrali z Cracovią na miarę swoich możliwości.
Do dyspozycji trenera Kafarskiego będzie już kapitan gdańszczan Łukasz Surma, który odcierpiał dwumeczową karę dyskwalifikacji za czerwoną kartkę w spotkaniu 1. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Polonią Warszawa. I choć szkoleniowiec Lechii pytany o powrót "Surmika" odpowiada, że nikt nie może być pewnym miejsca w składzie, to jednak z pewnością postawi na 34-letniego pomocnika. Sam Surma mówi: - Zrobię wszystko by w spotkaniu z ŁKS pomóc zespołowi. Sytuacja bowiem powoli robi się alarmowa. Mało prawdopodobne, aby na mecz przyszła taka ilość widzów, co na inaugurację z Cracovią. Mimo to, stadion nie będzie z pewnością świecił pustkami. - Wczesnym popołudniem w niedzielę sprzedanych było ponad 15 tysięcy wejściówek - przekazał rzecznik prasowy gdańskiego klubu, Michał Lewandowski.
W Łodzi mimo ostatnich porażek w lidze, nastroje nieco się poprawiły. Wszystko dzięki zwycięstwu z Termaliką Bruk Bet Nieciecza 2:0 w 1/16 finału Pucharu Polski. - Wiedziałem, że w mojej drużynie prędzej czy później musi nastąpić przełom. Widać już wyraźnie jak tak wygrana podniosła nas na duchu. Wciąż jednak zdajemy sobie sprawę w jak trudnej jesteśmy sytuacji. Dlatego też w Gdańsku każda zdobycz punktowa będzie naszym sukcesem- przyznaje trener Bratkowski
22 sierpnia 2011, 12:00 / poniedziałek
Szkoda że mecz nie jest rozgrywany o 20:30, jak w większości europejskich lig :) Fajnie by się oglądało mecz w oświetleniu i czarnej dziurze na suficie :P
22 sierpnia 2011, 12:26 / poniedziałek
Patrzac jaka jest pogoda bardzo mozliwe, ze oswietlenie dzis wlacza.
22 sierpnia 2011, 12:38 / poniedziałek
Oświetlenie włączone było i w sobotę na potrzeby TV. Dziś po prostu będzie lepiej to wyglądało :)
22 sierpnia 2011, 12:39 / poniedziałek
odnośnik

:)))))) haha
22 sierpnia 2011, 12:59 / poniedziałek
Opinie pedałów o meczu.

odnośnik
22 sierpnia 2011, 13:08 / poniedziałek
Siema ULG . Czy wiecie coś na temat kupowania biletów przez neta ? Bo wbijam i jakby nie można było już kupowac tylko na 6 września ? a ojciec wczoraj kupował i wszytsko grało...
22 sierpnia 2011, 13:18 / poniedziałek
ok już ogarnełem . ;D .. Pytanko jak tam przy kasach stadionowych dużo wiary ?
22 sierpnia 2011, 13:32 / poniedziałek
Siwy TLG tutaj masz kamerę spod stadionu.
odnośnik
22 sierpnia 2011, 13:40 / poniedziałek
Siwy TLG - ogarnąłeś czyli co - nie ma możliwości kupna już przez neta? Ja mam podobnie :/
Wczoraj bez problemu się logowałem, był dostępny mecz, dziś wyskakuje tylko 6 września.
22 sierpnia 2011, 13:43 / poniedziałek
Bo nie można kupowac w dzien meczu przez neta biletów. ;// Wiec trzeba wybrać sie do kas. ; )
22 sierpnia 2011, 13:46 / poniedziałek
1945__ - hahahahahahahaha widać że już wszyscy mają dość słuchania głupot wygadywanych przez nieomylnego Kaszuba :)
A tak swoją drogą to mamy właśnie winowajców jeśli znów Lechia zagra słabo ;) dziennikarze olali konferencję - jak oni tak mogli, nie zdradzili taktyki :D
22 sierpnia 2011, 14:04 / poniedziałek
1945...link bajka:))))) Podsumowanie geniuszu trenera Kafarskiego
22 sierpnia 2011, 14:14 / poniedziałek
piekny link:) Teraz jeszcze kibice musza dolaczyc do lekcewazenia tego barana Kafara.
22 sierpnia 2011, 14:25 / poniedziałek
Hjenek, Ty sie smiej ale mi sie wydaje, ze to naprawde sa pedaly :) Ja nie mam sily ich ogladac a tym bardziej sluchac :) Nikt nie wie o czym oni gadaja ( a przynajmniej ja nie wiem )
22 sierpnia 2011, 14:42 / poniedziałek
Lechista UK
Połowicznie się z Tobą zgadzam.
Tzn zgadzamy się z tym że również moim zdaniem to są pedały :D
A co do tego co gadają to moim zdaniem nie głupio. Dziurawy środek boiska i za wysoko stojąca linia obrony to był gwóźdz do trumny przy stylu grania Cravocii.
22 sierpnia 2011, 15:24 / poniedziałek
Wiadomo czy tusk bedzie na stadionie?
22 sierpnia 2011, 15:29 / poniedziałek
A kogo to obchodzi?
22 sierpnia 2011, 15:31 / poniedziałek
Z wątków pozameczowych zaprszam wszystkich do złożenia podpisów, które umożliwą Nowej Prawicy wzięcie udziału w wyborach, treść poniżej:

"Udzielam poparcia liście kandydatów na posłów zgłaszanej przez Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke w okręgu wyborczym nr 25 w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 9 października 2011"

Czas obalić lewicowe rządy bandy czworga (po,pis,sld,psl), a żeby to zróbić to musimy uzbierać podpisy, które pozwolą nam przystąpić do wyborów. Mam nadzieję, że hasło POLSKI BASTION PRAWICY jest nadal aktualne!!
22 sierpnia 2011, 15:33 / poniedziałek
Oczywiście kilka osób przed meczem będzie zbierało owe podpisy.
22 sierpnia 2011, 15:36 / poniedziałek
ArtiP Chciałbyś zdjęcie czy co ?
22 sierpnia 2011, 16:19 / poniedziałek
HjeneKKK, co za link, zastanawiałem się czy to nie jest beka... Rekrutację dziennikarzy do tego programu przeprowadzała chyba firma Biedroń&Legierski HR :D
22 sierpnia 2011, 16:26 / poniedziałek
Pora wychodzić, rowerkiem 20 km to jednak nie taka szybka sprawa.
Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła...
22 sierpnia 2011, 18:21 / poniedziałek
bez Traore w składzie...
22 sierpnia 2011, 18:27 / poniedziałek
Traore nie ma w 18stce meczowej . wie ktoś cośna ten temat?
22 sierpnia 2011, 18:30 / poniedziałek
na trojmiasto.pl napisali, że z powodu kontuzji mięśnia czworogłowego uda...
22 sierpnia 2011, 18:41 / poniedziałek
W końcu Janicki w pierwszym składzie :)
22 sierpnia 2011, 18:52 / poniedziałek
Kilka zdjęć z meczu --> odnośnik
22 sierpnia 2011, 20:15 / poniedziałek
Koniec meczu Lechia - ŁKS 0:0, tylko remis bo zdaniem Kafarskiego niestety zabrakło ostatniego podania
22 sierpnia 2011, 20:21 / poniedziałek
Tak jak tydzień temu "krzywe nogi" !!!
22 sierpnia 2011, 20:22 / poniedziałek
Lechia - ŁKS 0:0 wszystko przez piłkę bo zamiast okrągła była kwadratowa i nie chciała wpaść do bramki
22 sierpnia 2011, 20:23 / poniedziałek
kapitalnie prezentował się stadion w tv ;
doping również ok; akustyka :D
tylko gra drużyny nie na tym samym poziomie;
nie wiem z kim mamy wygrywać jak nie z ostatnią drużyną w tabeli..
eh..

Pzdr z W-wy
22 sierpnia 2011, 20:25 / poniedziałek
ciekawe co teraz powie Kafar ??? ale to tragedia znowu gral tylko Machaj i Benson no i Janicki na plus a reszta ....... szkoda gadac No to pozostaje nam walka i to ostra o utrzymanie sie
22 sierpnia 2011, 20:25 / poniedziałek
może gdyby wpuścił Gdańskiego Messiego czyli Kamila Późniaka to byśmy wygrali a tak to lipa
22 sierpnia 2011, 20:27 / poniedziałek
ogladalem druga polowe na necie bo jestem emigrantem, zal mi kiboli, zal mi zawodnikow, zal mi stadionu, ale nie koniecznie Kafara. Fajnie ta pika chodzila; Nowak fajne udezenie , ale obok slupka ale coz... mamy 2 punkty i trzeba walczyc galej, duzo serca na boisku ... ide poplakac pod most bo wstyd przed Corka i kupie sibie trztery Tyskie. Dobrej nocy Bracia!!!
22 sierpnia 2011, 20:29 / poniedziałek
no to teraz gramy z Wisla ?

Niema juz innej opcji, albo Kafar wypierdala albo szykujemy taczki i wywozimy caly zarzad idac sladami szparki...
22 sierpnia 2011, 20:31 / poniedziałek
Geniusz Kafara: 2 pkt na 12 mozliwych. Jego druzyna zbiera co 6 punkt!!! Ile trzeba jeszcze upokorzen, aby skonczyc z ta farsa? Oczywiscie, nie jest to tylko jego "zasluga", ze gramy bez prawego obroncy, bez bramkostrzelnych napastnikow, tylko calego komitetu transferowego, z grubasem i Kucharem na czele. Nie da sie niestety wymienic calego gremium,przynajmniej od razu:) ale geniusza Kaszub mozna. Chyba kazdy inny trener nie mialby gorszego dorobku, a przynajmniej nie musialbym sluchac, ze bylismy lepsi tylko ze zabraklo ost. podania, mamy wyrownany sklad, nie trzeba nam innych, pilka nie jest sprawiedliwa itp bzdur.
Kafar - OUT!
Na marginesie, po ost. sezonie bylem za zmiana trenera, ale czesc z forumowiczow twierdzila, ze trzeba dac szanse (kolejna) trenerowi ktory nigdy nic nie osiagnal, nie wykonuje postawionych zadan i jedyna jego zasluga sa wygrane ze sledziami. Problem w tym, ze sledzi juz nie ma a jak Kafar zostanie, to w nast. sezonie bedziemy mieli derby i to niestety nie w ekstraklasie...
22 sierpnia 2011, 20:36 / poniedziałek
Jesli chlop (Kafar) ma choc troche ikry to powinien sam sie podac do dymisji, wiem ze zaraz odezwa sie glosy a kto cwaniaczku na jego miejsce . odpowiem : nie wiem ale to nie ja biore za to pieniadze zeby wiedziec to zadanie prezesa i zarzadu. mnie jako kibicowi to serce peka ze LG stacza sie, bo tak naprawde to od wiosny poprzedniego sezonu juz cos sie zaczelo dziac nie tak, a w przerwie letniej nie zrobiono wedlug mnie wszystkiego zeby wzmocnic sklad.
22 sierpnia 2011, 20:37 / poniedziałek
Przestańcie w końcu beczeć cipki. W tym meczu było wszystko. zabrakło tylko szczęścia. Fortepian doskonały mecz. Machaj bardzo dobrze. Nowak z Surmą bardzo aktywnie i do samego końca. Wania momentami doskonale. Benson - kilka zagrań najwyższej klasy. Obrona bezbłednie. Małkowski - jedna sytuacja i to po rykoszecie - bardzo dobre zachowanie.

Sazankow miał na stopie piłkę meczową. Szkoda, że nie trafił. Ale to był świetny mecz. Naliczyłem 6 strzałów tuż obok bramki. Swoje dołożył też świetny bramkarz.

To jest kurwa pech. I może wy gwizdaliście. Ja byłem dumny, bo tak grającą Lechię chcę oglądać. Życzę sobie by Kafarski został, bo nie w polskiej lidze drugiego takiego czarodzieja. I gadajcie co chcecie. Jak Lechia będzie tak grać, to wyniki same przyjdą. Wisełka w kryzysie. Będzie szansa się przelamać na trudnym, ale przyjaznym terenie.

Otrzyjcie łzy panienki. Skupcie się na śpiewie, a nie gwizdach.
22 sierpnia 2011, 20:40 / poniedziałek
I jeszcze jedno. Twierdzicie, że jeśli Kafar ma jaja, to powinien odejść. To nie wiem, jakie Wy macie pojęcie o honorze. Na szczęście Kafar powiedział w TV wprost: "niektórzy kibice chcieliby mnie odeslać z powrotem do Kaszubii, ale JA SIĘ NIE PODDAM". I to są jaja z żelaza. On się was nie boi. I jeszcze Wam pokaże. Po dzisiejszym meczu jestem tego pewien.
22 sierpnia 2011, 20:44 / poniedziałek
duch 91

czego Kafarowi, i Tobie zycze, chcialbym zebys mial racje a ja szczerze bede sie wtedy bil w piersi i prosil o wybaczenie.

pozdr z manchester
22 sierpnia 2011, 20:49 / poniedziałek
@darlog

Trenuj klate, bo sądzę, że będzie musiała przyjąć trochę autopunchów;] Jestem wściekly na Lechię za poczatek sezonu - zwłaszcza za mecz z Cracovią. Ale dziś nie dam powiedzieć złego słowa.

Pozdrawiam zwrotnie!
22 sierpnia 2011, 20:53 / poniedziałek
Nie wygralismy z cracovia nie wygralismy z lks ale wygramy z WISLA
Idzcie robic kolacje i nie placzcie
Wkoncu i LECHIA zacznie wygrywac bedzie ok
22 sierpnia 2011, 20:53 / poniedziałek
@duch91

zgodze sie grali o niebo lepiej !!! ale moje pytanie dotyczy czy ten trener jeszcze potrafi cos zrobic zeby nie przegrywac w pieknym stylu a zdobywac punkty i to po 3 jesli myslimy powaznie o pucharach
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276